Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
122 posty 5341 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Moje komentarze

 • @krzysztofjaw przystroił się w patriotyczne piórka i mąci ludziom w głowach
  Nie po raz pierwszy zresztą i obawiam się, nie po raz ostatni.

  „PRL była nielegalna” (czyli nielegalne były polskie granice, wszelkie umowy międzynarodowe, wszelkie instytucje, wszelkie prawa, wszystko, co dotyczy działalności państwa i ludzi w nim pracyujących - świetny sposób, żeby zrobić zbrodniczych komunistów z wszystkich Polaków, którzy kiedykolwiek przyłoźyli rękę do rozwoju tego „nielegalnego państwa - narracja czysto PiSowska), „sowieci i polscy komuniści” (oni mieli narodowość - żydzi!!! To brzmi jak jacyś nieokreśleńi nazisci, nie Niemcy) „winniśmy ścigać komunistów, którzy mordowali Polaków w latach 1944-1989” (ścigać gdzie? w piekle? kto ma to robić? Kryptożydzi u władzy? A tych którzy teraz mordują już ścigać nie trzeba??), „trzeba zmienić konstytucję” ( z kim? z masonerią u władzy??), „Kaczyńscy przeszli na dobrą stronę mocy” ( oddając Polskę w jarzmo UE, sprowadzając wrogie wojska, kupcząc Polską z żydami, wyprzedając ostatnie polskie zakłady pracy, dobijając polskie rolnictwo, polskich przedsiębiorców, prowadząc zdradziecką politykę zagraniczną, etc., etc., etc., etc., etc., etc.). Brakuje mi tylko „nie lękajcie się” i „tak mi dopomóż Bog”.

  Skóra cierpnie i włos się jeży na głowie, jeśli pomyśleć ilu czytelników na różnych portalach bierze te farmazony za dobrą monetę, bo pisze je rzekomo wielki patriota walczący o „naszą ukochaną Polskę”.

  1*
  PRL była nielegalna i... żydo-komuna
 • @jan 09:38:00
  Jest akurat odwrotnie. Przykre, ale to koscół katolicki zasiał kłamstwo utożsamiając bożka Jahwe z bogiem, do którego modlił się Chrystus. Jahwe moźe mówić, co chce swoim wybranym żydom, ale to nie on jest Stwórcą Wszechświata. Trzeba być doprawdy ślepym, żeby czytać Stary i Nowy Testament i nie zauważyć, że bogowie w nich przedstawieni są swoim przeciwieństwem, jak również kod moralny jest odwrotny ( oko za oko vs. nadstaw drugi policzek; zemsta vs. wybaczanie).
  BLUŹNIĄ ŚWIĘTEMU IMIENIU BOGA
 • @MacGregor 09:52:56
  „Jedną z takich bajek, według Wicana, jest istnienie przedchrześcijańskiej Polski" - błagam Cię, LOGIKA, jeśli w 966 "Polska została ochrzczona", to logika wymaga,m by przed tym rokiem byla nieochrzczona”

  Czy ja temu zaprzeczam?

  Gdzie tu widzisz brak logiki?

  Jeśli Polska została ochrzczona, to stała się chrześcijańska, a przedtem - przed chrztem nie była chrześcijańska. Ponoć zostaje się chrześcijaninem poprzez chrzest, czyż nie? Może są jakieś inne sposoby o których nie wiem?
  Gdy lud nie chce znać prawdy, musi być niewolnikiem
 • @Rzeczpospolita 18:53:24
  I komentarz:

  „SłowiAnka Says:
  1 sierpnia 2019 o 07:56
  Każde religia jest Rzeką Krwi na brzegach której siedzą jej zniewoleni wyznawcy.

  I żadna z nich nie ma i nie miała nigdy połączenia ze Źródłem Stwórcą Wszechrzeczy.

  Tylko proszę zacznijmy się czym prędzej wybudzać i oczyszczać z tej czarnej opętańczej Mazi.”


  Wbić sobie do zaczadziałych głów:

  „I żadna religia nie ma i nie miała nigdy połączenia ze Źródłem Stwórcą Wszechrzeczy.”

  Nie ma, nie miała i nigdy nie będzie miała.
  Gdy lud nie chce znać prawdy, musi być niewolnikiem
 • @Wican 18:18:58
  “A dyskusja jest rzeczywiście bezprzedmiotowe, skoro któś wierzy w bajki, które nigdy nie miały miejsca.”

  Jedną z takich bajek, według Wicana, jest istnienie przedchrześcijańskiej Polski. Jeśli w tym względzie jesteś równie wiarygodny, co w kwestii istnienia Lechii przed 966 rokiem, to faktycznie jakakolwiek dyskusja z tobą jest bezprzedmiotowa.
  Gdy lud nie chce znać prawdy, musi być niewolnikiem
 • @interesariusz z PL 17:38:07
  No nic tylko się powiesić na tym powrozie, co zwisa u szyi.
  Słuchacze RM poszczą w intencji PIS
 • *1
  Pisać o tym, co w Polsce powinno być, a nie jest, to nie sztuka, ale głosowanie na PiS nie ma tutaj nic do rzeczy.

  „Dziś mamy wybór pomiędzy: jedyną liczącą się partią choć w części niepodległościową”
  „Choć w części niepodległościową, czyli podległym syjonistom, żydom, Izraelowi i rządzonemu przez syjonistów USA. Taka niepodległość to niewola; najlepiej zapytać Palestyńczyków.

  „Czy w naszym życiu jesteśmy w stanie kolejny raz zaufać albo nawet utrzymywać jakiekolwiek kontakty z osobą... której zaufaliśmy a która nas wielokrotnie, perfidnie okłamała a tym samym notorycznie z nas drwiła, ośmieszała i poniżała uważając nas chyba za jakiś "gorszy, śmieciowy gatunek ludzki"... i zamiast przyznać się do tego, prosić o wybaczenie, próbować lub dokonywać zadośćuczynienia i czekać pokornie na naszą reakcję... próbuje po raz kolejny z nas zadrwić i nas okłamać?”

  Oczywiście, że nie. Dlaczego w takim razie Polacy powinni powtórnie zawierzyć PiSowi, który zawiódł Polaków, zakpił z nas, zadrwił, perfidnie i notorycznie nas okłamuje, podobnie jak poprzednio PO? Traktuje Polaków jak obywateli już nie drugiej, ale ostatniej kategorii, po żydach, Ukraińcach i wszelkich migrantach „ekonomicznych” z krajów trzeciego świata, których Polska ostatnio przyjęła więcej niż jakikolwiek państwo w Europie?

  Lech Kaczyński obiecywał żydom lojalność podczas swojej wizyty w Knesecie w Izraelu i faktycznie, ta obietnica została spełniona przez PiS - w stosunku do żydów, nie do Polaków. Historia Polski jest przepisywana na naszych oczach, a Polska bezczelnie zamieniana w Polin, oczywiście kosztem antysemickich Polaków.

  A Pan szanowny któremu narodowi sekunduje? Bo jeśli syjonistycznym żydom, to wygrana PiSu jest jak najbardziej pożądana, a nawoływania na głosowanie na PiS jak najbardziej uzasadnione.
  Mamy wszystko... i dalej musimy o naszą Ojczyznę walczyć!
 • @Andrzej Tokarski 12:28:37
  Byle nie do Jahwe.
  Oczy... szeroko... otwarte
 • @Andrzej Tokarski 21:51:48
  „wniosek z tego również taki, że walka, o ile ma być skuteczną. musi akceptować zasadę: nie ma żadnych zasad!”

  Przecież to właśnie się dzieje, przecież ci, którzy „w kręgu cywilizacji białego człowieka” utożsamiają się z nią, podają się za jej przedstawicieli, nią sterują i ją niszczą - właśnie stosują zasadę, że nie ma żadnych zasad i wszystko jest dozwolone.

  Czy wygramy z nimi stosując ich metody - kłamstwa, oszustwa, tajemnice, morderstwa, przekupstwa i całą gamę wszelkich innych bezeceństw, które oni stosują, czy odkrywając prawdę o nich?

  Jeśli to pierwsze, to pisanie nawet najmądrzejszych artykułów nie ma kompletnie żadnego sensu.
  Oczy... szeroko... otwarte
 • @Robik 12:08:52
  Pani Dąbrowska się troszeczkę rozpędziła. Owszem, jej głodówka jest dobra, by wyleczyć róźne schorzenia, ale to nie znaczy, że się potem powinno zostać jaroszem, co ona wyraźnie sugeruje.
  Dieta wegańska na dłuższą metę jest szkodliwa, bo kompletnie wyniszcza i postarza organizm. Jest jednakże szeroko reklamowana, bo weganie i wegetarianie stanowią największą grupę konsumującą wszelkie dodatki żywieniowe w formie witamin i minerałów i różnych odżywek, które de facto ich utrzymują w jako-takim zdrowiu. Na szczęście, wegetarianizm i weganizm jest modny, a właściwie wyznawany, już dosyć długo, aby na własne oczy się przekonać, jak wygląda stan zdrowia i ich kondycja psychiczna i intelektualna, szczególnie wegan, po latach stosowania ich cudownej diety.
  Dieta dr Ewy Dabrowskiej bez naprężeń.
 • Głodówka Ewy Dąbrowskiej, a nie dieta
  Sama Dąbrowska mówi o swojej diecie jako o głodówce, bo organizm nie uzyskuje żadnego tłuszczu, a skrobię i białko w śladowych ilościach, które się znajdują w dozwolonych roślinach, czyli praktycznie wcale.
  W tej „diecie” żadne „niewielkie tłuszczyki” nie są dozwolone, dopiero na etapie „wychodzenia” z głodzenia, czyli powrotu do odżywiania. Cały sekret polega na consumpcji własnego organizmu, od tłuszczu i toksyn poczynając.

  Pani Dąbrowska zapomniała dodać, że dietę należy uzupełniać witaminami i minerałami, aby np. przy okazji usunięcia zbędnego tłuszczu i niektórych chronicznych dolegliwości, nie zgubić wszystkich włosów. Co prawda łysym to różnicy oczywiście nie sprawi, ale nie wszyscy są łysi.

  Jak chodzi o zdjęcie wprowadzające - doprawdy, aż przykro patrzeć... Chwała Bogu, że nie wszyscy mężczyźni tak wyglądają!
  Dieta dr Ewy Dabrowskiej bez naprężeń.
 • @RAM 19:04:14
  Ano właśnie.
  Dieta dr Ewy Dabrowskiej bez naprężeń.
 • @Krystyna Trzcińska 22:32:39
  To ostatnie zdjęcie jest po prostu potworne, jak z najgorszego koszmaru. Przyznam, że takiego przebrania jeszcze nie widziałam.
  Plane must hit stell
 • @Andrzej Tokarski 21:03:00
  “Więc artykułowanie pretensji do policji, że jest lojalna władzy jest z lekka - trącące paranoją.”

  Szanowny pan nie doczytał. Nigdzie nie wyraziłam pretensji, że policja jest lojalna władzy, a stwierdziłam fakt, że chroni system - a to duża róźnica. Przez system rozumiem dzisiejszy system polityczny, nie tylko w USA, ale rozlewający się na cały zachodni świat, skorumpowany, grabieżczym, i zbrodniczy, który nie ma żadnych skrupułów w mordowaniu ludności i wywoływaniu wojen. Jak widać na opisanym przeze mnie obrazku, bo w tym pyle, jaki pozostał z obu wież zginęło niemal 3 tysiące ludzi. System, którego jednym z zarządców jest właśnie masoneria.

  Policja powinna być lojalna w stosunku do przełożonych, ale powinna chronić obywateli i im słuźyć, a nie, jak Pan powiedział „wspierać władzę siłą”. W państwie wolnych obywateli policji tego robić nie wolno, podobnie jak nie wolno występować wojsku przeciwko ludności cywilnej swojego kraju. Owszem, jeśli chuliganeria po meczu zaczyna demolować miasto, policja jak najbardziej powinna zareagować, by ochronić przed szkodą ogół obywateli, ale jeśli obywatele pokojowo protestują przeciwko rządowi, policja nie ma prawa interweniować. Jeśli wojsko i policja walczy z obywatelami - to mamy do czynienia z systemem totalitarnym, a nie z żadną demokracją, czy republiką.

  Policjanci w Kanadzie jeszcze do niedawna nosili na mundurach naszywkę z napisem: „to serve and protect”, co znaczy słuźyć i chronić, natomiast teraz ona gdzieś zniknęła, a coraz częściej można ich zobaczyć umundurowanych jak roboty, uzbrojonych po zęby.
  Policja owszem, powinna ścigać przestępców, ale nie powinna traktować jak przestępców uczciwych obywateli, a to się dzieje na porządku dziennym, podczas gdy chroniony jest przestępczy system władzy. Doskonałym przykładem, jak policja nie powinna postępować - co jest wykładnikiem skorumpowanej władzy, były protesty przeciwko G-20 (bodajże) w Toronto, gdzie zaaresztowano ok.500 osób, pokojowych protestantów ( którzy przyszli całymi rodzinami, bo takie mieli prawo); było to najwiecej aresztowań w historii Kanady.

  Czasy, kiedy można było spodziewać się po policji ludzkich odruchów i wypowiedzenia posłuszeństwa skorumpowanej władzy, dawno minęły, bo teraz w szeregi policji przyjmowane są osiłki, które nie mogą przekroczyć pewnego poziomu inteligencji. Jeśli są inteligentni- nie mogą być policjantami. Oni są od wykonywania rozkazów i od traktowania obywateli jak przestępców. Szkoleni są także w ten sposób, aby się obawiali obywateli.

  Jak chodzi o „wybory” nadzorców policji, to wydaje mi się, że żaden myślący człowiek, który się nie urodził wczoraj, nie powinien mieć złudzeń, że są one przesądzone zanim wyborcy pójdą do urn, a jeśli nawet nie, to druga opcja ma niemal identyczną linię programową, jak pierwsza; różnią się tylko szczegółami, a przede wszystkim retoryką. Zawsze wygrywa system. Z pewnością jest tak, jak chodzi o wybory w skali kraju, bo może tu i ówdzie znajdą się nieskorumpowane okręgi w skali wyborów lokalnych, np. sołtysa.

  Pańską uwagę na temat mojej rzekomej „lekkiej paranoi” puszczę litościwie mimo uszu.

  Pozdrawiam Pana z wzajemnością,
  Plane must hit stell
 • @kimur 16:48:43
  Sprawa odszkodowań - i roszczeń dla osób fizycznych dawno została przez rząd polski zaspokojona, więc o czym tu mowa i co ma do gadania w Polsce Pompeo?
  Co robić cz 2.
 • @Krystyna Trzcińska 15:48:23
  Można tylko wierzyć, że na pierwszym zdjęciu jeszcze stoją jakieś wieże, ale jak wstrząsające jest to zdjęcie:

  Na pierwszym planie strażnicy systemu, w tej chwili już zmilitaryzowana policja, ponoć całkowicie, na całym świecie podlegająca masonerii;
  na drugim planie - pomnik ofiar zbrodni systemu z 1940 roku, ok. 22 tysięcy pomordowanych;
  w tle zbrodnia systemu z 2001 roku, prawie 3 tysiące pomordowanych za jednym zamachem i setki tysięcy w wojnach wywołanych pod pretekstem pierwszego mordu.

  Jedno zdjęcie, a jakże wiele mówiące.
  Plane must hit stell
 • @zbig71 15:25:21
  No niestety, do tego trzeba być Polakami.
  Partia Brunetów a Konfabulacja
 • @Lotna 16:28:17
  * furera
  Wielki wstyd Francji - obława Vel d’Hiv
 • @Romuald Kałwa 15:43:01
  Zbydlęcenie Niemców zostało wykreowane przez żydów na użytek międzynarodowej opinii publicznej. To żydzi zorganizowali - zaplanowali, sfinansowali i przeprowadzili wojny; Niemcy są karnym i posłusznym narodem, wykonywali rozkazy swojego futerały i stali się kozłami ofiarnymi. Oczywiście ich wina, że te rozkazy wykonywali i oczywiście - wojna wielu ludzi odczłowiecza. Najwięksi zbrodniarze niemieccy byli pochodzenia żydowskiego.
  Podobnie z procesem norymberskim. Kilku osądzono, którzy przyznali się do win w czasie tortur, podczas gdy setki hitlerowskich naukowców przemycono do Ameryki, dano im obywatelstwo i sowicie opłacane prace w swoim zawodzie, tym razem na rzecz USA - i dozgonną bezkarność. To właśnie dzięki tym przyznaniom w czasie tortur ustalono hucpę z komorami gazowymi i masowym paleniem zwłok.
  Jak chodzi o zbydlęcenie - proszę popatrzeć, co żydzi robią z Palestyńczykami.
  Wielki wstyd Francji - obława Vel d’Hiv
 • @MacGregor 14:04:04
  @Andrzej Tokarski 13:49:44
  "Ja na przykład nie puściłbym tak całkiem mimo uszu rozważań Leszka Bubla o przodkach Grzegorza Brauna"
  A co z przodkami Kaczyńskich?
  Nie przeszkadzało?
  Robik 12.09.2019 13:57:26

  @Robik 13:57:26
  też dawało do myślenia - ale wg argumentacji jw.
  Andrzej Tokarski 12.09.2019 14:02:01

  @Andrzej Tokarski 13:49:44 @Robik
  Myślę, ze ani przodkowie Brauna (rzeczywiście do tej brody to mu tylko pejsów brakuje) ani Kaczyńskiego nie rzutują.
  Większe chyba znaczenie ma fakt, ze obydwaj bracia Kaczyńscy wychowywali się "na kolanach" u socjalisty i masona Jana Józefa Lipskiego
  MacGregor

  No i KTO ma tutaj, jak się wyraziłeś, „uszy zamknięte na argumenty”?

  A wiesz na czyich kolanach Braun siedział i czego go w domu uczono? Sądzisz, że jakikolwiek pejsaty stanie po stronie polskiej i zdradzi swoje żydostwo? Oni się doszukują swoich przodków w czwartym pokoleniu, bez znaczenia w jakim państwie się urodzili, wychowali, żyją i mieszkają i jakiego języka się uczyli od kolebki.

  Mało jest Polaków w Polsce?

  Jedynym do przyjęcia argumentem za Konfederacją może być wyrażony przez pana Tokarskiego: „lepiej dla nas będzie, jeżeli w sejmie znajdzie się ugrupowanie podnoszące sprawę 447 - niż jeżeli takiego ugrupowanie nie będzie.”

  I to wszystko.
  Co robić cz 2.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej