Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
99 postów 3943 komentarze

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Moje komentarze

 • @kula Lis 67 11:11:28
  "Czy polska konstytucja ma być ponad prawo unijne i ponad umowy międzynarodowe ...."

  Na to zostal podpisany traktat lizbonski, zeby prawo unijne bylo ponad prawem poszczegolnych krajow czlonkowskich. Zadawanie takiego pytania jest udawaniem, ze tak nie jest i wprowadzaniem obywateli w blad, czyli bezczelna manipulacja.
  Propozycja pytań do Referendum Konstytucyjnego
 • Po kiego grzyba to lotnisko?
  Pytam, bo nie wiem.

  Pamietam, ze niedawno Polsce byly koniecznie potrzebne stadiony, no wiec wybudodowano. Jak czesto sa uzywane?
  W Polsce sa 3 autostrady na krzyz, tylez linni kolejowych, a tzw. drogi krajowe maja szerokosc akurat na 2 wozy drabiniaste. A tu nagle koniecznie jest potrzebne lotnisko.

  Wybudowano ogromne, przepiekne lotnisko Mirabel, ktore mialo obslugiwac Montreal i nawet przez pewien czas to robilo; problem w tym, ze jest zbyt daleko od Montrealu, nie ma linii kolejowej, a nie kazdy, kto przyjechal z innego panstwa moze wsiasc w swoj samochod oczekujacy na parkingu, a dojazd samochodemtrwa godzinami, szczegolnie w godzinach szczytu. Efekt taki, ze lotnsko nie obsluguje linii miedzynarodowych, o ile obsluguje jakiekolwiek. Ale jest za to naprawde przepiekne, na miare XXI wieku, choc pobudowane chyba z 40 lat temu.
  Witamy w Baranowie, czy żegnamy Baranów
 • @Krzysztof J. Wojtas 23:03:19
  "Jaśka już masz."

  Dobra rada: piłeś - nie pisz. No chyba, że to nie za dużo nalewki tylko po prostu uwiąd starczy mętlik sieje w Wojtasowej łepetynie i rodzina mu się miesza z bracią blogerską.
  Referendum szwajcarskie w oczach szabas-gnoja
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:47:58
  Masz rację Wojtas: dziecko było niepełnosprawne i z tego powodu Lotna epatuje złością do Wojtasa, który nie dość, że notorycznie robi na wycieraczkę, to jeszcze, zgodnie z zasadami głoszonej przez siebie antypolskiej "cywilizacji polskiej" najchętniej by wszystkich niepełnosprawnych i ich rodziców pozrzucał ze skały, co by nie obciążali budżetu państwa na kilkadziesiąt złotych miesięcznie.
  Natomiast kiedy Nikander słusznie się wkurza na agitujących za kreacją pieniądza dłużnego, dzięki któremu budżet jest okradany na miliony, to Wojtas nazywa to "biciem piany".
  Referendum szwajcarskie w oczach szabas-gnoja
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:23:00
  "Miej, Nikanderze, miarę w swym biciu piany."

  Akurat nikander jest ostatnim blogerem, którego można osądzić o bicie piany. No chyba, że jest się Wojtasem i tradycyjnie przychodzi, żeby mu narobić na wycieraczkę, tak w ramach krzewienia cywilizacji polskiej à la Wojtas.
  Referendum szwajcarskie w oczach szabas-gnoja
 • Brać przykład ze "starszych" "braci"
  "Dlaczego w Rosji nie wykorzystać wobec rosyjskich Żydów, doświadczenia Izraela i nie umieścić Żydów, w pozycji Palestyńczyków?"

  No więc właśnie, dlaczegóżby nie? A przynajmniej wypomnieć im ich stosunek do Palestyńczyków przy każdej okazji, ilekroć lamentują o antysemityzmie Polaków, bo ich antysemityzm bije każdy inny "antysemityzm" na głowę.

  Czytałam kilkakrotnie wypociny polskich (?) blogerów, namawiających Polaków do brania przykładu z Izraelczyków, jaki to naród gospodarny, pracowity i zdeterminowany i jakie to nie odniósł sukcesy gospodarcze (bez żadnej wzmianki o ciągłych zapomogach innych państw na rzecz Izraela). Bierzmy więc przykład od nich w całej rozciągłości, od praw mniejszości poczynając, bo to przecież Izrael jest ponoć przyczółkiem i ostoją demokracji na Bliskim Wschodzie i gdzie nam, biednym żuczkom które podchodziły z drzew w 966 roku, do nich.
  Z Dedykacją Dla Tutejszej mniejszości "słowiańskiej"
 • @Marx 8888 00:01:00
  A szkoda.
  Ja portalowy przygłup
 • Słusznie i naukowo
  "W największym skrócie mówiąc, w Biblii MAŁŻEŃSTWO jest PRZYMIERZEM dwóch stron, kobiety i mężczyzny, w którym każda ze stron zobowiązuje się do WYPEŁNIANIA tego przymierza-paktu-umowy małżeńskiej. (...)

  PRZYMIERZA bowiem NIE przysięga się słowami, lecz WYPEŁNIA czynami.

  CODZIENNE SPEŁNIANIE warunków PRZYMIERZA jest ''przysięga'' BEZ słownego przysięgania.

  Jednak, jeśli jedna że stron ŁAMIE przymierze - nie wypełnia, druga strona jest WOLNA!"

  Oczywiście! Zasięg znaczeniowy słowa "zdrada" jest o wiele większy niż nie dochowanie wierności seksualnej i nie powinien być ograniczany w przypadku zdrady pomiędzy małżonkami.

  5*
  CO BÓG ZŁĄCZYŁ..., CZYLI MAŁŻEŃSTWO I ROZWÓD W BIBLII
 • @Astra - Anna Słupianek 17:43:03
  Zgłaszać komentarze na tutejsze święte krowy? A to dobre! Widzę, że dopisuje Ci poczucie humoru, z czego się bardzo cieszę.
  Ja portalowy przygłup
 • Satanizm według najlepiej poinformowanych,czyli satanistów
  http://lotna.neon24.pl/post/110073,satanisci-aborcja-i-zwiazki-homoseksualne-to-dzielo-szatana
  Liczne przypadki ludzkich zwłok w kanalizacji...
 • @telewidzacy 09:15:53
  W takim razie ten hebrajski profesor też nie istnieje, bo też został wymyślony.
  Antypolska mitologia marca’68.
 • @dlaczego ja 18:10:42
  Równie skutecznie mógłbyś przekonywać o powyższych faktach betonowy mur odgradzający Palestynę od Izraela.
  Wielka Lechia jako mechanizm kompensacji.
 • Oczywiście, MacGregor ( czy może tak prostacko, po Polsku -Grzegorz Mak?) masz rację
  Zeszliśmy z drzew w 966 n.e., a wszelkie opowieści o wielkiej Lechii to UBeckie bzdury.
  Żaden Lechistan nigdy nie istniał, nie istniała żadna kultura, żadna cywilizacja, a nasi przodkowie mieszkali w norach ziemnych w lasach, ewentualnie w górskich jaskiniach. A w ogóle to nie wiadomo, czy jacykolwiek Słowianie w ogóle istnieli, bo z tą genetyką to też na dwoje babka wróżyła.
  Co jest natomiast pewne, to ze najstarsza, najlepsza i najmądrzejsza na świecie nacja to żydzi, oni jedynie mają księgi, historię i religię, którą obdarowali Europę zachodnią, a my, pogańskie, nieobyte, nieokrzesane, ciemne jak tabaka w rogu, niegodne kmiotki możemy tylko im wszystkim pozazdrościć takiej wspaniałej przeszłości.

  Wcale nie musisz obłudnie udawać, że chciałbyś, aby Polska przed chrztem miała jakąkolwiek historię. Ani nie chcesz, ani nie masz najmniejszego zamiaru przyjąć do wiadomości takiej opcji, bo to by powaliło Twój świat i Twój system wartości na łopatki. Nikt Cię nie będzie na Lechistan nawracał, tylko proszę Cię nie występuj tak oficjalnie jako piewca watykańskiego żydochrześcijaństwa, bo to, szczególnie po ostatnich zagrywkach żydostwa, z doradcą papieża na spotkaniu Bilderberg, po prostu nie przystoi.
  Wielka Lechia jako mechanizm kompensacji.
 • Witaj duchu
  Mógłbyś się częściej ukazywać na neonie. :)

  Dygresja mała, ale treściwa.

  5*
  Mała dygresja nt. marszu "wolności"
 • Zaczyna się dzielenie skóry na niedźwiedziu
  Niedźwiedź jeszcze dycha, ale to nic nie szkodzi, póki co można się rozejrzeć za co lepszym kawałkiem. Jeżdżą sobie oficjele Izraelscy po Polsce i wyceniają dobra narodowe, jak na przykład lasy; jeżdżą tu, jeżdżą tam - zaczynają się czuć jak u siebie w domu.
  Jeśli to nikogo nie niepokoi, to należy sobie przypomnieć wiecznie kurczącą się Palestynę i los Palestyńczyków, bo taki będzie los Polski i Polaków jeśli te pasożyty sobie w Polsce oficjalnie zainstalują Polin.
  Kalendarium wydarzeń na linii IIIRP –Izrael
 • @Krystyna Trzcińska 03:36:54
  Należałoby dodać, że w okultyzmie Saturn jest symbolem szatana ( także sześciokąt).
  O "Czarnej Skale", która wisi nad światem i Kościołem...
 • @Jasiek 09:48:30
  Mam na myśli przepowiednie, które powstały na długo zanim Chiny zostały zamkniętym, nic nie znaczącym w skali światowej, komunistycznym państwem, a tym bardziej Chinami będącymi potęgą gospodarczą, więc może niekoniecznie są (były) te przepowiednie sponsorowane w czyimkolwiek interesie.
  III Wojna Światowa w sierpniu?
 • @von Finov 23:09:31
  "Dlatego tak mówi Pan Bóg: Żaden cudzoziemiec, nie obrzezany na sercu i na ciele, nie może wstępować do mego przybytku"

  "Na czym więc polega wyższość Żyda? I jaki pożytek z obrzezania? 2 Wielki pod każdym względem. Najpierw ten, że zostały im powierzone słowa Boże."

  Muzułmanom też, czy oni są obrzezywani tylko dla towarzystwa?

  "Część ludzi - i być może część Żydów postrzega ich wybranie jako to, że są lepsi od innych. Ich wybranie to nie ich lepszość, ale ich zadanie do wykonania, w którym często nawalali."

  Jakim cudem mogli nie nawalić, skoro zostali okaleczeni na sercu i ciele - bo tym właśnie jest obrzezanie??

  A ty sam obrzezany, że tak to obrzezanie tutaj ni z gruszki niz pietruszki propagujesz?
  PARADOKSY HISTORII: Czy grozi[ła] nam wojna z Ameryką? [1]
 • @
  Zdaje się, że ogrom przepowiedni zgadza się co do tego,że Chiny zdradzą Rosję i ją zaatakują. Ale jeszcze nie teraz. :)
  III Wojna Światowa w sierpniu?
 • To taka polska tradycja
  Stawianie pomników największym zdrajcom.

  Można się tylko cieszyć, że go na Wawelu nie pochowali.
  Pomnik wielkiego Polaka !!!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej