Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
101 postów 4191 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Moje komentarze

 • @Arjanek 15:44:11
  Dobrze się czujesz?
  Polska w wojnie Trumpa
 • @kula Lis 67 18:49:54
  Czy Ty naprawdę jesteś taki naiwny, czy tylko udajesz?
  Defilada KUKŁOW
 • Gdyby Polacy znali swoją historię...
  Najwidoczniej Autor trafił w sedno, skoro się uaktywniła AnnaP z atakami osoby piszącej jako argumenty. Z daleka cuchnie pislamskim matecznikiem.

  Niestety, Polacy nie znają własnej historii i jak te barany oddają cześć Piłsudskiemu, kreaturze, która powinna zostać zaliczona donajwiekszysh zdrajców w historii Polski.
  Sierpniowe rocznice – nie tylko cud nad Wisłą
 • @Zawisza Niebieski 14:58:42
  “Chrześcijaństwo wywodzi się z kultury pasterskiej, różniącej się od naszej. Brak równowagi między mocami żeńskimi i męskimi, znacznie słabsze powiązanie ze zmieniającymi się stanami przyrody. Święta chrześcijańskie powiązane są z wydarzeniami, święta przedchrześcijańskie ze zmianami zachodzącymi w przyrodzie”

  Oczywiście!
  Trzeba doprawdy dużo złej woli, aby tego nie widzieć.
  Wiara prawdziwa, bo w naturę wpisana
 • Bardzo jestem ciekawa, co za bydlak postawił jedynkę pod tym wpisem
  Ktoś ma jeszcze wątpliwości, że sędziowie są skorumpowani, albo że państwo polskie jest państwem teoretycznym, w którym, dzięki żydowskim rządom okupacyjnym, Polacy są obywatelami ostatniej kategorii, po żydach, Ukraińcach i innych nachodźcach z całego świata?

  Czy ten kretyn stawiający jedynkę sądzi, że wyrok o karze 466 000 PLN za wpis na twitterze albo 16 000 PLN za potrącenie pieszego na pasach jest wyrokiem sprawiedliwym?
  Czyj ma być sąd, wasz (PO), czy nasz (PiS)?
 • @wercia 12:06:19
  (Pod pojęciem „zachodnie korporacje” należy rozumieć żydowskie korporacje).

  I tak, obok imigrantów z Uzbekistanu (wylęgarni terrorystów), w ramach umów międzyrządowych, sprowadzą do Polski 3 miliony imigrantów z Wietnamu i Tajlandii.

  A więc ulgi podatkowe, świadczenia od państwa, czyli z kieszeni Polaków i zyski z taniej siły roboczej dla korporacji, wysokie zarobki dla poprawy bytu rodzin w kraju pochodzenia dla imigrantów, a dla Polski jeszcze większe zadłużenie, bezrobocie, nędza i przepotwarzanie Polski w kraj multi -kulti ze wszystkimi negatywnymi konsekwencjami.

  Brawo, dobra zmiana!
  Państwo terrorystyczne
 • @trojanka 12:02:15
  Nie mogę się połączyć z tą stroną. Czy mogłabyś streścić - cóż to stanęło na przeszkodzie?
  Państwo terrorystyczne
 • @Lotna 11:36:00
  https://jackcaleib.com/medium/4893f3d6
  Państwo terrorystyczne
 • W Polsce zostanie zainstalowana sieć super tanich marketów rosyjskich
  Z żywnością tańszą o 30%. Ponoć tańszą od cen sprzedaży hurtowej w Polsce, w co nie bardzo mi się chce wierzyć, skoro grosze są oferowane za kilogram owoców. Niemniej jednak, gdyby ta żywność była o 30% tańsza niż w dotychczas istniejących supermarketach, to i tak rolnicy polscy będą zmuszeni szukać sobie innych zajęć, czyli najprawdopodobniej wyemigrować z Polski.
  Państwo terrorystyczne
 • @tańczący z widłami 23:37:12
  Dobre pytanie.
  Jak to w ogóle można się modlić do obrazu? Jak obraz może być święty?

  Byłam kiedyś w domu u Hindusów. Otworzyli malutkie drzwiczki w ścianie, a tam - aż oczy bolą - cały ołtarzyk z kolekcją malutkich figurek bogów, do których się modlili.
  Czym się to różni od modlenia się do obrazu?
  Święto Matki Boskiej Zielnej
 • @Zawisza Niebieski 18:54:08
  Być może, to jeden i ten sam, bo jeden wart drugiego, ale żaden z nich nie jest Stworcą. Bóg Wszechmogący nie jest małostkowy. Ani mściwy. Ani okrutny. Trudno opisać Boga, ale z pewnością nie ma cech ludzkich.

  Jedna sura Koranu opisuje niby Allacha w ten sposób, tylko że to jest bluźnierstwo, bo Allach, który każe mordować przy najmniejszej okazji nie jest Absolutem. To się po prostu kupy nie trzyma. Albo Jahwe, który sam o sobie mówi, że jest zazdrosny. Śmiechu warte.

  Być moźe koran, podobnie jak biblia są zlepkiem różnych zapisów ściągniętych z roźnych kultur i wierzeń i niektóre faktycznie opisują prawdziwego Boga. Tak jak ta sura, o której wspomniałam, albo wersety bibli mówiące, że na początku było słowo, etc.
  Święto Matki Boskiej Zielnej
 • @Zbigniew Jacniacki 16:42:58
  „W istocie niezdolnych do myślenia o suwerennej państwowości polskiej,
  gdyż sami nie są suwerenni w myśleniu o sobie.”

  Sedno.

  Co gorsza, są w stanie poświęcić etykę, moralność, a nade wszystko, nauki Chrystusowe w obronie czynów tych, którzy ich ogłupiają i kontrolują. Wystarczy sobie przypomnieć poparcie wielu katolików dla Ukraińców po mordzie w Odessie, albo poparcie dla rządu popierającego banderowską Ukrainę, która nie pozwala na katolicki pochówek kości ludzi zamordowanych w czasie ludobójstwa wołyńskiego. Kościół milczy, nauki chrystusowe idą w las, ale rząd popierać trzeba, bo ojciec Rydzyk potakuje, bo prezes klęczy na mszy, a prezydent uratował hostię.
  Katolik polski jak sienkiewiczowski Kali
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:07:53
  No właśnie, o co chodzi Wjtasowi?

  Notka wawela się Wojtasowi nie podoba, notka Pana Tokarskiego również. Chce Wojtas wszystkich zakneblować, co by cichutko pod tym żydowskim butem siedzieli?
  Jak Druga Zmiana robi nas w wała
 • Saska Danielsowa Infiltrowana
  To brzmi jak nazwa trunku - którym się upajają pislamiści.

  Ponoć 40 tysięcy agentów Mossadu działa w Polsce, a więc faktycznie kłębowisko, a Mateuszek sprowadza ich jeszcze więcej.

  Obawiam się, że polskich ochroniarzy nie wysłano na szkolenie do Izraela po to, aby jak podaje prasa, „pomagać izraelskiej policji w zabezpieczeniu bezpieczeństwa obywatelom Izraela”, ale po to, aby pomagać polskiej policji w zabezpieczeniu bezpieczeństwa obywatelom Izraela we właśnie tworzonym państwie Polin.

  „Jakie są przyczyny takiego otwarcia RP na obcą agenturę i lobbystów? Naiwność? Jednoosobowe zarządzanie państwem? Słabość i brak niezależności służb? Sentyment do przyjaźni z lat szkolnych?”

  No niezupełnie. Oni wiedzą, że nie są na swoim miejscu, że w wyniku szeregu uwarunkowań i przypadków sprawują władzę, ktorej sprawować nie powinni. Wiedzą, że nie są częścią narodu, który rzekomo reprezentują, ze są nowotworem, który się rozrasta i który przez organizm nigdy nie zostanie zaakceptowany z prostej przyczyny, ze sam nie czuje się częścią tego organizmu. Mazowiecki, tak spięty jak petent, siedzący w garniturze i pod krawatem przy jednym stole z bandą żydów w swetrach i koszulkach polo, powinien być tak spięty przed suwerenem, którego i którego interesy powinien reprezentować, gdyby czuł się Polakiem. Tak jednak nie jest i zamiast tego ten rząd żydowskich szmat, który jest okupacyjnym rządem, a nie polskim, bierze stronę nie Narodu polskiego, a międzynarodowego żydowskiego syndykatu zbrodni, który właśnie Polskę i Ukrainę sobie upatrzył jako nie tylko kolonię, ale także siedzibę. Robią to z nadzieją na to, że nadal będą w Polinie rządzili i na związane z tym konfitury. Rządzili nie będą, a konfitury może się znajdą, ale też tylko tak długo, dopóki posłusznie będą wykonywali wszystkie rozkazy, tak jak to zrobili ci dwaj, którzy „negocjowali” z Izraelem.
  To są gnoje, którzy z Polski powinni zostać wywiezieni na taczkach z gnojówką, a nie zasiadać w rządzie, sejmie, senacie, prokuraturze, sądownictwie i na wszelkich wpływowych i intratnych stanowiskach w Polsce. Organizm musi zwalczyć chorobę, albo zginąć. Innego wyjścia nie ma.

  Potrzebny i pouczający artykuł, 5*.
  RP Saska Danielsowa Infiltrowana
 • @nikander 22:03:47
  Czytałam tę dyskusję i zastanawiam się, czy to trolle tam dyskutują, czy faktycznie Polacy są tak ciężko myślący. Tłumaczy Pan, że prościej już nie można, a wygląda na to, że i tak nic nie dociera. Orka na ugorze.

  @szczur:
  „Podstawowe pytanie brzmi: dlaczego Polacy mieliby wam zaufać?”

  @Kompetencja (powinna być w cudzysłowie):
  „a teraz NBP nie ma wyłącznego prawa emisji pieniądza suwerennego?
  i kto jeszcze ma prawo do emisji polskiej waluty złotego?
  NBP nie pożycza budżetowi PL tak jak FED budżetowi USA”

  Z podziękowaniami życzę Panu dużo zdrowia, siły i wytrwałości.
  Czy Akcja Wyborcza Polaków obudzi pokolenie przetrwania
 • Błędne koło
  „Z uwagi na te ograniczenia - dla organizacji takich jak nasza - nie ma drogi innej niż zwrócenie się z prośbą do Pana Prezydenta o wystąpienie z wnioskiem do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie konstytucyjności inkryminowanego przepisu.”

  5*

  ...póki my żyjemy...
  Na tego maila także odpowiedzi nie będzie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:20:56
  „Przeczytaj Pan to sobie raz jeszcze, bo właśnie taka postawa mnie najbardziej mierzi.Człowieku - opamiętaj się!!!”

  Szkoda tylko, że nie mierzi Wojtasa taka postawa z jego strony. Wystarczy zajrzeć na blog Wojtasa, kiedy to wyłuszczał zasady wojtasowej cywilizacji, którą nazwał pretensjonalnie „polską”, aby się przekonać, jak Wojtas traktuje osoby, które nie zgadzają się z jego ulubionym dzieckiem. W tej chwili mało kto wyraża jakiekolwiek wątpliwości, bo ci, którzy mogliby je wyrażać, już dawno temu zostali potraktowani wojtasową grzecznością i zbanowani.

  Można by się zastanawiać, co u Wojtasa jest bardziej wyrośnięte: ego czy hipokryzja, ale nie warto.

  Zamiast co rusz smarować idiotyczne notki mające za zadanie pouczać i cywilizować i skłócać cały neon, niech się Wojtas zajmie swoim ogrodnictwem i napisze coś na ten temat, bo to jest jedyny, w którym Wojtas ma coś ciekawego do powiedzenia i coś wartościowego do zaoferowania czytelnikom.
  Szanowne Panie i Panowie
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:58:27
  Możliwe też, że następny natchniony znad krzaków sadzonek, który myśli o sobie, że pozjadał wszystkie rozumy.
  Cwany żydo-reżim chce ograć rolników
 • @AgnieszkaS 18:28:39
  Dowodów może nie ma, ale poszlaki są, a jeśli się całe mnóstwo tych poszlak nazbiera - jak to mówią, jeśli wygląda jak kaczka, pływa jak kaczka i kwacze jak kaczka, to prawdopodobnie jest to kaczka.
  Cwany żydo-reżim chce ograć rolników
 • @Lotna 18:16:20
  No niby ma jakieś gospodarstwo, ale ciekawa jestem, kto go wyszkolił, bo zachowuje się jak ktoś charyzmatyczny, ale także dobrze przeszkolony:

  LWygadany i bez kompleksów

  Kiedy doktor kończy monolog, Kołodziejczak przechodzi do ataku. Punktuje kilkanaście wątków z przemówienia doktora. Robi to z ogromną pewnością siebie. Do tego merytorycznie. Autorytet naukowca nie robi na nim wrażenia. - Niech się pan puknie w głowę, panie doktorze - grzmi na Nowackiego.

  Wie, dla kogo i w czyjej obronie tu jest. Broni interesów chłopów i zarzuca doktorowi, że ten obraża rolników. Co chwilę otrzymuje od kolegów gromkie brawa. Jest w swoim żywiole. Wydaje się, że może przemawiać bez przerwy. W trakcie jego monologu na salę wchodzi wiceminister rolnictwa Jacek Bogucki. Jest wyraźnie zaniepokojony i spięty z powodu show prezesa Unii Warzywno-Ziemniaczanej.

  Pozostali politycy patrzą na Kołodziejczaka z uznaniem dla jego swobody w wypowiadaniu myśli. Czasami nawet pojawia się na ich twarzach uśmiech, bo rolnik potrafi celnie dogryźć żartem.”


  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/michal-kolodziejczak---oto-lepper-2-0,18,0,2410002.html
  Cwany żydo-reżim chce ograć rolników

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej