Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
106 postów 4627 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Moje komentarze

 • @RAM 18:05:50
  „false flag absolutnie nie wyklucza zaistnienia prawdziwych ofiar!... ”

  Oczywiście, że nie wyklucza i nigdzie nie powiedziałam, że wyklucza: „bez znaczenia, czy, faktycznie istnieją ofiary, czy nie”.
  Uporozowani świadkowie zawsze się przydają, bo wiadomo, że powiedzą dokładnie to, co widzowie mają usłyszeć i ani słowa więcej.

  Z ofiarami bywa różnie, czasami jest ich bardzo wiele, a czasami to kompletna fikcja.
  Strasburg: Co za nudy!
 • Islamski terroryzm jest jak maść tygrysia
  Nadaje się do leczenia różnych dolegliwości NWO, np. na zastraszanie ludności znacząco ułatwiające jej sterowanie, na odbieranie obywatelom podstawowych praw, na niesienie demokracji na skrzydłach bombowców, a nawet na utrzymanie przy władzy rządzącej kukiełki. Kto wie, może na wywołanie wojny światowej też się przyda.
  Jak Terroryzm Islamski uratował Macrona przed - Francuzami
 • Blondet ma rację
  Żadnych ćwiczeń symulujących tę sytuację akurat nie było w tym samym miejscu i czasie? Może przygotowywali naprędce i nie było czasu...

  Nawet nie trzeba śledzić tych wydarzeń, żeby wiedzieć, że schemat jest ten sam, ci sami reporterzy, ci sami „świadkowie” udający co rusz to innych ludzi, opowiadający wyuczone relacje i roniący nieistniejące łzy - bez znaczenia, czy faktycznie istnieją ofiary, czy nie. Scenariusz, który się kupy nie trzyma.

  Oczywiście koronny świadek - czyli zamachowiec, zawsze zastrzelony przez policję.

  Aj, waj, nic gorszego niż islamski terroryzm!
  Strasburg: Co za nudy!
 • @AgnieszkaS 16:54:13
  „Co do waszej chamykiety/netykiety to wam słoma z butów wychodzi."

  Wam, pani Studzinska, słoma z butów wychodzi i poza netykietą.
  Do Repsola na portalu
 • @Andrzej Tokarski 23:09:26
  Może strach nie jest najlepszym doradcą. Ewentualny rozlew krwi zawsze jest argumentem za zasadnością wprowadzenia stanu wojennego.

  Jefferson stwierdził, że „Drzewo niepodległości musi być od czasu do czasu zasilane krwią patriotów i tyranów. To jego naturalny nawóz.”(The tree of liberty must be refreshed from time to time with the blood of patriots and tyrants. It is its natural manure.)

  Podejrzewam, że bez rozlewu krwi się i tak nie obejdzie i nie mówię tu o wojnie z Rosją; tyle tylko, że wszystko się przeciągnie o pokolenie czy dwa. Walec tyranii zaczyna wszystko miażdżyć, działając coraz jawniej. Wkrótce narody nie będą miały nic do stracenia, a ludzie nie mający nic do stracenia stają się nieobliczalni. Wojna z ludnością USA już trwa, a to dopiero początki i jeszcze nie wszyscy to zrozumieli.
  Weszliby? - czy nie weszli?
 • @interesariusz z PL 21:34:14
  „Aż strach otworzyć lodówkę!”

  No weź mnie nie rozśmieszaj. Kto zakładał partię komunistyczną w gettach w czasie wojny? Kogo Gomułka starał się odsunąć od władzy? Kto teraz w Polsce rządzi?
  13 grudnia 1981 – żydowski sukces
 • @interesariusz z PL 18:03:55
  „ Pomyślcie, jak wyglądałaby tamta zima bez węgla ?!!!!!”

  Nie potrzebnie się tak podniecasz, bo węgiel na zimę kupuje się jesienią i wszyscy, którzy ten węgiel potrzebowali długo przed 13 grudnia go na tamtą zimę zakupili.
  Żadnych złudzeń, czyli 13 grudnia
 • @interesariusz z PL 18:03:55
  Ustosunkuj się do tej wypowiedzi Rzeczpospolitej, bo z niej wynika, że agentura przejęła stery przed stanem wojennym, a nie po.

  „Stan wojenny poprzedzony był udanym zamachem stanu junty Jaruzelskiego-Kiszczaka w październiku 1980r., gdy wszelkie strajki zostały zakończone i porozumienia z władzą podpisane, a więc marzenie Żydów o przejęciu władzy zostało oddalone.
  Zamach stanu z października 1980r. był powtórzeniem zbrodni z grudnia 1970r., gdy do idących do pracy stoczniowców, po zakończeniu strajków, wojsko otworzyło ogień - na czyj rozkaz? Tylko, że w 1970r. Żydostwo przegrało, a w październiku 1980r. wygrało.”

  Oczywiście, morderstwo na ludzi idących do pracy na wiadukcie w Gdyni-Stoczni było dla wszystkich szokiem i również wielkim szokiem było wprowadzenie stanu wojennego, tyle że ten ostatni dotknął całego narodu.
  Żadnych złudzeń, czyli 13 grudnia
 • @AgnieszkaS 16:07:12
  „Wypadałoby poczytać i się dowiedzieć, zanim zacznie się fantazjować i wysuwać bezpodstawne oskarżenia.”

  Czy ty doprawdy nie rozumiesz, co zostało powiedziane, czy tylko udajesz?

  O jakich oskarżeniach i fantazjowaniu mówisz?

  Pomyliłaś adresatów?

  Czy nie napisałaś postu, w którym oficjalnie strofujesz blogera pod którym właśnie dyskutujemy, próbując to potem uzasadnić tym, że rzekomo wytłumaczyłaś, dlaczego wpis Repsola jest w lochu, o czym w twojej notce nie ma ani słowa?

  A teraz ja mam czytać jakieś wpisy, które z moim komentarzem nie mają nic wspólnego?
  Do Repsola na portalu
 • @AgnieszkaS 15:17:35
  „Osoby, których to pytanie bezpośrednio dotyczyło, odniosły się. Powinno to Panią w pełni usatysfakcjonować.”

  Niestety nie usatysfakcjonowało, bo jest tutaj co najmniej czterech administratorów, a zdania są podzielone pomiędzy dwójką, która była uprzejma odpowiedzieć na mój wpis.

  „Jeszcze raz przypominam, że nie jesteśmy na ty”.

  Jeszcze raz radzę przeczytać ze zrozumieniem i przyswoić sobie zasady netykiety, zanim zaczniesz pouczać.
  Do Repsola na portalu
 • Coś się w tej analizie nie zgadza
  Jeśli faktycznie stan wojenny miał zapobiec wybuchu polskiego powstania i zapobieżenie radzieckiej interwencji, to dlaczego - rzekomo, bo nie wiem, nie widziałam - internowanie Wałęsy było porównywane do wczasów gęsto zakrapianych, podczas gdy inni byli traktowani o wiele bardziej brutalnie?
  Zaznaczam, że nie działałam w solidarności, choć solidaryzowałem się z robotnikami i ich postulatami. Dziwiłam się tylko, co ludzie wdzą w takim prostaku, jak Wałęsa. Nie kręci mi się łza w oku, ani nie mam radosnych wspomnień. Miałam znajomego, który jako bardzo młody chłopak zajmował się rozprowadzaniem czy drukowaniem ulotek. Spędził rok czy dwa lata, już nie pamiętam, w więzieniu. Mnóstwo osób musiało wyjechać z kraju z wilczym biletem, podczas gdy w tym samym czasie wierchuszka zaczęła się ustawiać i całą parą szły przygotowywania do późniejszych rozbojów na narodzie polskim, zwanych prywatyzacją.
  Ludzie nie chcieli kapitalizmu, chcieli socjalizmu, w którym moźna by godnie żyć, a nie głodować przez pół miesiąca. Wszyscy mieli nadzieję, że będzie to możliwe na drodze pokojowych rokowań, ustępstw i kompromisów. Stan wojenny przekreślił te wszystkie nadzieję i wykazał jasno i dobitnie, że ci ludzie, którzy są u władzy są zdolni do najgorszych posunięć w stosunku do własnych obywateli i że nie ma się czym łudzić, że współgospodarzenia, współrządzenie i współodpowiedzialności w tym państwie nie będzie. Pomimo, że było wiadomo, ze zmiany są potrzebne i obywatelom i państwu. Bo władza nie była po stronie narodu.

  Można to wszystko ubrać w bardzo ładne słówka i zawinąć w błyszczący papierek „rozpaczliwej próby ratowania Polski”, ale to było ratowanie własnych tyłków przede wszystkim, a nie obrona przed rozlewem krwi Polaków, która i dla tamtej i dla dzisiej władzy, jest bardzo tania.
  Jeśli komuś kiedyś udało się podciąć skrzydła Polaków, zniechęcić ich i zobojętnić, to właśnie jest za to odpowiedzialny stan wojenny.
  Żadnych złudzeń, czyli 13 grudnia
 • @AgnieszkaS 05:10:13
  „Ma Pani prawo do własnych poglądów i indywidualnych opinii- takie samo prawo ma roux.”

  Ja doskonale wiem o tym, że mam prawo do własnych poglądów, ale nie o tym tutaj mowa. Co ma tutaj roux do rzeczy?

  Piszesz AgnieszkoS notkę pouczającą blogera na temat kultury wypowiedzi, po czym twierdzisz, że zawierasz w niej wytłumaczenie, dlaczego notka Repsola jest w lochu - co jest nieprawdą, bo twoja notka słowem o tym nie wspomina, a potem mi mówisz, że mam prawo do swoich poglądów i ma do nich roux, o którym w ogóle nie było mowy w naszej wymianie zdań.

  Szczerze mówiąc, ani mnie ziębi, ani grzeje, jakie inni mają poglądy i czyja notka jest w lochu, natomiast obchodzi mnie, gdy administrator poucza blogera w osobnej notce. Na to po prostu brakuje słów. Czy to ma być teraz ogólnie stosowaną praktyką?

  Nie wiem, jak długo tu komentujesz, ale zanim zaczęłaś administrować, istniały tutaj, czyli na neonie, pewne standardy, które właśnie takie wpisy, jak twój spuszczały do lochu. Widzę, ze za wszelką cenę dążysz do ich obalenia i ciekawa jestem, dlaczego?

  Napisałam notkę z zapytaniem do administratorów, do której nie raczyłaś się odnieść, w zamian za to robisz wszystko, aby ponownie wzniecać emocje związane z wierzeniami religijnymi, bo najwyraźniej znowu o to tutaj chodzi pomiędzy Repsolem, roux i tobą.

  Nie wiem, o co tutaj, na portalu, chodzi, ale jeśli o sabotaż portalu, to, trzeba przyznać, że nowa, „ulepszona” administracja, robi to koncertowo.
  Do Repsola na portalu
 • @AgnieszkaS 04:09:28
  A powinien.
  W powyższym wpisie nie ma ani słowa uzasadnienia, dlaczego wpis Repsola jest w lochu (no chyba że pisane atramentem sympatycznym).
  Do Repsola na portalu
 • @roux 19:21:52
  Kto by cię nie znał, to by cię kupił.
  Koniec sprawy ks Jankowskiego?
 • @
  Prywatna poczta nie działa?
  Do Repsola na portalu
 • @MacGregor 00:48:31
  No wiesz, tak po prawdzie, to wszędzie ich pełno, choć niby ich wcale nie ma.
  Polskie kamizelki, czyli Szela mądrzejszy od Kmicica?
 • A co z resztą?
  138 tys. dostało pozwolenie na pracę, a co z resztą?
  W zeszły piątek rozmawiałam z moim sąsiadem, Ukraińcem. Pytam go: „Czy wiesz o tym, że w Polsce jest teraz bardzo dużo Ukraińców?” A on mi na to: „Tak, 4 miliony.” Zatkało mnie, bo powiedział to bez żadnego zastanowienia, a facet głupi nie jest.
  No więc nawet Ukraińcy w Kanadzie mają takie dane, ale rząd okupacyjny w Polsce o tym nie wie? Co ci pozostali Ukraińcy robią w Polsce, jeśli tylko 138 tys. posiada pozwolenie na pracę? Czy to państwo jeszcze istnieje?
  Ok. 200 tys. cudzoziemców spoza
 • @Krystyna Trzcińska 22:48:12
  „Dlatego też artykuły nie dbające o ortografię, gramatykę i czystość języka polskiego" Czy Polak nieptrafiący "poprawnie"
  pisać, albo, mówi i pisze Polską Sławiańską gwarą, nie ma prawa wypowiedzieć się w sprawach dotyczących przyszłości kraju w którym mieszka? - Które Dotyczą jego Ojczyzny?”

  Powtarzam po raz n-ty: ma prawo się wypowiedzieć, co nie znaczy, że taki wpis powinien być promowany.
  Pytanie do Administracji
 • @Repsol 20:06:39
  Dziękuję! :) Faktycznie, jestem trochę oszołomiona tym, co się tutaj ostatnio dzieje.
  Pytanie do Administracji
 • @Oświat 20:30:42
  „A tu na Neonie wojna na całego. Dobrze, że średniowiecze mamy za sobą bo by miecze i topory poszły w ruch.”

  Zgadza się, a żeby było śmieszniej, to nie wywołali jej katolicy, nie wywołali jej przeciwnicy Watykanu i instytucji kościoła, ale wywołali ją wrogowie katolików. Lewica też jest fanatyczna, ma swoje świętości i swoje dogmaty, zauważ.
  „Ma na celu burzyć mądrość Polaków”

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej