Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 6656 komentarzy

Lotna

Lotna - Copyright © 2014 - 2021 Lotna. Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(

Kochani Rodacy, zakładajcie ogródki! Sejm wprowadził GMO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sejm RP, podczas piątkowego bloku głosowań, uchwalił ustawę o wprowadzeniu w Polsce organizmów modyfikowanych genetycznie. Za przyjęciem ustawy opowiedziało się 231 posłów.

 

Jak się okazuje, nasza kochana, miłościwie nam panująca żydokomuna, nigdy nie spoczywa i pracuje w ferworze i zacięciu, aby nam się wszystkim lepiej żyło, a szczególne, aby pęczniały już i tak nabrzmiałe kiesy wielkich korporacji i przekupionej przez nie, tejże właśnie, władzy. Nie tylko zorganizowała masowy i niekwestionowany atak na ostatnie pozory demokracji, jakimi są „wolne wybory”przedstawicieli parlamentarnych w wyniku głosowania, ale zadbała również o to, aby zagwarantować nam pożywienie najwyższej światowej, czyli amerykańskiej, jakości. Rodem z Monsanto.

Być może, starsi z nas pamiętają po wybuchu w Czernobylu, wielką propagandę w PRLu głoszącą, że w najbliższej przyszłości gwałtownie wzrośnie ilość zachorowań na raka, którego przyczyną będą konsekwencje palenia papierosów. Owszem, zachorowalność wzrosła i nie tylko wszyscy, którzy chorowali na raka, ale wszyscy co słabszego zdrowia również poumierali w ciągu następnych kilku lat, nawet ci, którzy papierosów nigdy nie palili, ani nawet wśród palaczy nie przebywali.

W miejscowości, w której mieszkałam, prosperowała  chodowla byków, które były eksportowane do Włoch. Po Czernobylu stwierdzono, że byki są napromieniowane i Włochy odmówiły dalszej, skadinąd bardzo intratnej (dla nich), współpracy. Byki były napromieniowane, a ludzie - nie?

Ostatnio, nasze przenicowane, post PRL-owskie władze fundują nam zastraszającą propagandę na temat wyludnienia Polski, którego przyczyn co niemiara – od braku chęci i perspektyw do wygodnictwa spowodowanego tzw. „rozwojem cywilizacyjnym”. Zapewne jest w tym sporo racji, jednak w świetle działalności lobby działającego w Polsce na rzecz wprowadzenia upraw GMO, perspektywa ta staje się o wiele bardziej uzasadniona: szczury laboratoryjne spożywające rośliny GMO są niepłodne w trzecim pokoleniu. Co nie powinno nikogo dziwić, zważywszy, że jedną z technik produkcji organizmów modyfikowanych genetycznie jest genetyczne integrowanie pestycydów z ich komórkami. Spożywający je więc nie mają możliwości spłukania, czy zmycia tych chemikaliów, jak w wypadku oprysków. Nawet, jeśli obróbka cieplna by te chemikalia niszczyła, nie ma to znaczenia, bo wiele warzyw i owoców jest spożywanych w stanie surowym. W wypadku osobników rodzaju ludzkiego, krzywa niepłodności wzrośnie, mniej więcej, w latach sześdziesiątych bieżącego stulecia, na które przewidywany jest początek katastraofy demograficznej.

Jedną z przyczyn wzrostu tej krzywej będzie fakt, że lobby GMO w Polsce właśnie odniosło zwycięstwo. Jak podaje prawy.pl, korzystając z ogólnopolskiego zamieszania wywołanego górą oszustw wyborczych,

„Sejm RP, podczas piątkowego bloku głosowań, uchwalił ustawę o wprowadzeniu w Polsce organizmów modyfikowanych genetycznie. Za przyjęciem ustawy opowiedziało się 231 posłów. 

 To, czego nie udało się osiągnąć w trakcie kolejnych podejść do przeforsowania w Polsce prawa zezwalającego na uprawy roślin genetycznie modyfikowanych, zdołano uzyskać poprzez trick ustawodawczy, wprowadzając GMO do naszego kraju niejako tylnymi drzwiami.”

http://www.prawy.pl/z-kraju/7674-poslowie-zdecydowali-o-legalizacji-stosowania-gmo-w-produkcji-zywnosci

Zaznaczyć należy, że GMO było wprowadzane w Polsce tylnymi drzwiami od jakiegoś czasu, do czego przyczynił się brak świadomości rolników na temat zagrożeń związanych z uprawami GMO, zarówno dla środowiska, jak i dla organizmów je spożywających.

Jak podaje ekologia.pl:

„W jaki sposób polscy rolnicy omijają i łamią prawo?

Sprawę upraw roślin genetycznie modyfikowanych w Polsce reguluje ustawa o GMO z 2001 roku oraz ustawa o nasiennictwie z 2006 roku. Według przeciwników GMO obie ustawy są łamane, bo przepisy w nich zawarte są martwe. Np. ustawa o nasiennictwie mówi o zakazie wpisywania nasion i roślin GMO do krajowego katalogu i zakazie ich sprzedaży. – „Zwolennicy upraw GMO „bałamucą” rolników i namawiają ich do kupowania nasion GMO za granicą np. w Czechach i uprawy na tzw. własny użytek. Rolnicy nie wiedzą o zagrożeniach bowiem o tym już nie zostają poinformowani” – alarmuje Łopata. Dlaczego tak się dzieje? Jak można przeczytać w raporcie Najwyższej Izby Kontroli (2009 r.), zadania służby celnej w odniesieniu do kontroli GMO nie zostały sprecyzowane w żadnym akcie prawnym, więc nasiona mogą swobodnie przekraczać naszą granicę. Koalicja „Polska Wolna od GMO” alarmuje również, że firmy biotechnologiczne organizują szkolenia dla rolników, gdzie zachęcają ich do uprawy GMO.”

http://www.ekologia.pl/srodowisko/ochrona-srodowiska/gmo-w-polsce-czy-w-polsce-uprawiane-sa-rosliny-genetycznie-modyfikowane,15499.html#miniSonda

Dla nieprzekonanych o szkodliwości upraw GMO polecam bardzo powściągliwy artykuł dr hab. Katarzyny Lisowskiej, która jest członkiem Komisji ds. GMO przy Ministerstwie Środowiska w kadencji 2010 -  2014, w którym mówi, między innymi:

Wbrew często spotykanym opiniom, że “rolnicy zawsze produkowali GMO”, z GMO zaczęto eksperymentować w laboratoriach dopiero około 30 lat temu, a z GMO w rolnictwie i na talerzu mamy do czynienia od zaledwie 17 lat. Trudno więc dziś ocenić długotrwały wpływ roślin GMO na środowisko i na nasze zdrowie. Czas obserwacji jest bowiem zbyt krótki, a badania, które się wykonuje, w większości nie pozwalają ocenić skutków długotrwałej diety zawierającej GMO ani jej wpływu na kolejne pokolenia.”

„Uprawy GMO są reklamowane jako remedium na niedostatek żywności na świecie. Producenci twierdzą, że dają one wyższe plony niż uprawy tradycyjne. W rzeczywistości kwestia ta jest raczej dyskusyjna -  wiele poważnych analiz pokazuje, że odmiany GMO wcale nie są bardziej wydajne. Dzieje się tak, ponieważ najczęściej uprawiane rośliny GMO nie zawierają wcale modyfikacji, które miałyby zwiększać urodzaj. Rośliny te w większości mają bowiem jedynie dwie modyfikacje: sztucznie wbudowaną odporność na opryskiwanie środkiem chwastobójczym (np. Roundupem) lub zdolność do samodzielnej produkcji naturalnego środka owadobójczego (bakteryjna toksyna Bt). 95% roślin GMO uprawianych na świecie posiada jedną z tych cech, albo obie na raz. Z tym wiąże się pewne niebezpieczeństwo, bowiem uprawy GMO -  z jednej strony same produkują pestycydy (bakteryjna toksyna Bt), a z drugiej -  kilka razy w sezonie wegetacyjnym są spryskiwane środkami chwastobójczymi.”

„Oprócz potencjalnych zagrożeń zdrowotnych, z GMO wiążą się także zagrożenia dla środowiska i problemy o charakterze społeczno-ekonomicznym. Te ostatnie wydają się dziś najpoważniejsze! Będą się one wiązały z eliminacją tradycyjnego modelu rolnictwa i wzrostem bezrobocia na wsi, latyfundyzacją obszarów rolnych, uzależnieniem rolników od dostaw opatentowanego ziarna siewnego, zapaścią rolnictwa ekologicznego, etc. Ponadto, grozi nam utrata rynków zbytu w Europie, gdzie mamy obecnie pozycję lidera w produkcji zdrowej i smacznej żywności. Na naszą produkcję rolną jest popyt, zaś żywność wytwarzana z upraw GMO nie znajduje zbytu w Europie, co jest m.in. przyczyną strat ponoszonych przez rolników amerykańskich.”

http://gmo.net.pl/co-to-jest-gmo-i-dlaczego-nie-chcemy-upraw-gmo-w-polsce/

Zdaję sobie sprawę z faktu, że rolnictwo w Polsce jest traktowane, że tak powiem, po macoszemu, co jest eufemizmem. Przeciętnego Polaka, który już od jakiegoś czasu mieszka w mieście, zazwyczaj nie interesują uprawy i ich jakość, bo wyprawa do pobliskiego supermarketu zapewnia szeroki wybór produktów żywnościowych. Wszystkim jednak, którzy chcą doczekać wnuków i prawnuków, a tym którzy już je mają, aby ich wnuki doczekały prawnuków, radzę się zainteresować knowaniami polskiego Sejmu ukierunkowanymi na naszą depopulację i na wyniszczenie środowiska naturalnego, a także nawołuję do zakładania ogródków, zakupu i ochrony nasion biologicznyh, póki jeszcze są w sprzedaży. Przypominam, że rośliny GMO, póki Matka Natura się z tym problemem nie upora, nie mogą się rozmnażać, a ich nasiona są w przyszłym sezonie bezużyteczne, aczkolwiek, na ironię, są w stanie zaśmiecać – i tym samym likwidować, uprawy biologiczne.

W realnej, nie fasadowej demokracji, patriotycznym obowiązkiem każdego obywatela jest opór i bojkot władzy, która działa na szkodę, a nie dla dobra, obywateli, którzy ją wybrali. Takiej demokracji nie mamy, a zamiast tego żyjemy we wrogim nam systemie, który wypowiedział Narodowi wojnę. Co prawda, kule nie świszczą nad naszymi głowami, niemniej jednak jest to wojna dotycząca każdej dziedziny naszego życia, począwszy od spraw zasadniczych, jak żywność. Naszym, najbardziej podstawowym, bo dotyczącym naszego życia i przetrwania dobrem, jest bojkot produktów GMO.

 Zakładajmy więc ogródki, siejmy zioła w doniczkach, kupujmy zdrową żywność, nawet „nielegalnie”, a nade wszystko, nie kupujmy żywności i przetworów koncernów amerykańskich, bo one niemal zawsze zawierają GMO, szczególnie w soi i kukurydzy i produkowanych z nich tłuszczach i syropach, które są dodawane do wszelkiego rodzaju przetworów, od majonezu do czekolad. Zamiast korzystać z niezliczonyych „dobrodziejstw” produktów i półproduktów oferowanych w supermarketach, zdrowiej i lepiej coś samemu ugotować lub upiec.

Im mniej spożyjemy chemikalii spreparowanych w laboratoriach Frankensteina, a podawanych nam jako żywność, tym zdrowsi będziemy. W zdrowym ciele zdrowy duch, a trzeba wielkiego ducha, aby ten system obalić.

 

inspiracja: http://niepoprawni.pl/polecanka/wykorzystujac-wyborcze-zamieszanie-wprowadzono-gmo-w-polsce

edycja 1. XII. 2014

Oto opinia prof. dr hab. Jana Narkiewicza-Jodko:

KOMENTARZE

 • Co mozna zrobic
  Skoro ludzi którzy aktywnie dzialali przeciw byla garstka kilkadziesiat osob [ Eceat]w spoleczenstwie liczacym prawie 40 mil.Z wiatrakami sie nie wygra. Jesli liczysz na ogrudki to zle myslisz to mozna zawlatwic jednym aktem prawnym a kazdy sasiad doniesie jak mu zaplaca ze ktos nielegalnie uprawil 2 rzadki marchewki[kodex elementarius] to za ta zbrodnie wsadzą cie do pierdla .oni maja czas dwa pokolenia ,przy odcieciu od wiedzu i tradycji[przerwany ciag pokoleniowy] i nastepne pokolenie nie bedzie wiedzialo ze cos takiego jak uprawa marchewki byla mozliwa na ogrudku, niedobitkow poddadza reedukacji w obozach FEMA.Kto dzis idac do supermarketu przejmuje sie takimi ,,drobiazgami ,, jak gmo do sklepu chodzil jako dziecko , sa w nim podobne pulki ,podobnie opakowane towary, sklep jest co prawda trohe wiekszy ale reszta jest taka sama wiec w czym problem powie wiekszosc polakow , statystyki juz sa utajnione , ludzie zyja coraz ,,dluzej,, jestem ,,wolny,, o co wiec hodzi byle do przodu....
 • @jan 22:12:47
  Dlatego właśnie nawołuję, dopóki nie ma takich ustaw zakazujących upraw marchewki, aby ludzie zwrócili na to uwagę, bo wiele osób jest nieuświadomionych, tak jak rolnicy, którym lobby GMO wciska swoje nasiona na siłę. I trudno się dziwić, bo komu normalnemu by przyszło do głowy, że korporacje produkujące żywność, a tym bardziej rząd i Sejm działają na szkodę, przeciwko zdrowiu i życiu obywateli?
 • @LordConqueror 22:46:22
  Zauważ, proszę, Lordzie, że notka nie jest o PiSie, ani o żadnej innej partii, które razem tworzą ten system.

  To bardzo ładnie ze strony PiSu ,że głosowali przeciwko. Szkoda tylko, że nie reprezentowali polskich interesów głosując za obowiązkowymi szczepieniami, które tak samo jak GMO nabijają kabzę wielkim korporacjom ze szkodą dla zdrowia i życia ludności.
 • PO = GMO
  niedorobione sepleniąco plujące platfusy z wadą wymowy i dysmózgowiem, myślą że im modyfikacje genetyczne pomogą
  Bayer, BASF, monsanto - dorobek 3 rzeszy i morderców wietnamskich teraz będzie rozwijany. Brawo donek dziadek mischling karierowicz z wehrmachtu byłby dumny
 • "Trudno więc dziś ocenić długotrwały wpływ roślin GMO na środowisko i na nasze zdrowie."
  Otóż to, dlatego sianie paniki w tym względzie jest wysoce niewskazane. Do dziś nie ma żadnego dowodu na szkodliwość GMO. Oczywiście środowiska "zielonych" usiłują narzucić nam zdanie odmienne ale zważywszy na związki owych "zielonych" z Moskwą można takie opinie wrzucić do kosza.
 • PO = GMO,
  dopalacze, automaty, chwilówki, lombardy, komornicy, eksmisje, bezrobocie, emigracja, parkomaty, kluby go-go, podwyżki cen biletów 6x/rok, zbiorowy samobójca, muzeum żydów, fotoradary, ustawa obce wojska przeciwko Polakom... i wiele wiele więcej
  CHCEMY JESZCZE
  WDZIĘCZNE LEMINGI (oszołomy)
 • @konserwatystka 23:12:04
  taka z ciebie konserwatystka
  tylko z nazwy
  coś ci się pomyliło
  Jestem mgr inż nauk o żywności i stwierdzam że bredzisz jak najęta (przez monsanto)
 • @WandalVeni 23:13:35
  a jeszcze przede wszystkim aborcja której kopaczowa jest zaciekłą orędowniczką, np jako minister zdrowia wskazała niepełnoletniej dziewczynce gdzie może zgładzić swój płód
 • @WandalVeni 23:16:08
  Dziękuję. :)

  Konserwatystka z nazwy, tak jak i Platforma Obywatelska, też z nazwy.
 • @konserwatystka 23:12:04
  mamy napychać się (spożywać nie pasuje) transgeniczną papką (nie można tego nazwać żywnością) bo 'zieloni' mają układy z Moskwą
  .
  .
  .
  już bardziej mnie to ględzenie przekonuje do Moskwy niż GMO
 • @LordConqueror 22:46:22/"zwolennicy sojuszu z Ameryką reprezentują polskie interesy."
  .
  Lordzie, Wyjaśnij łaskawie zwiazek Rosji z gmo, gdyż o ile mi wiadomo monsanto jest koncernem zachodnim. Czy to Rosja odpowiada za wprowadzenie tej technologii do jewropy?
  I w końcu wskaż korzyści naszego sojuszu z usa.
 • Chłop potęgą jest???
  przemysł agrotechniczny zrobił z rolników kaleki. Tomasz Lepper z powodu pracy na roli wpadł w śmierć kliniczną w wyniku ekspozycji na PESTYCYDY..
  W PRLu lobby trucicielskie śmiało się z nas że jesteśmy 'ciemnogrodem' bo nie dodajemy trucizn do żywności
  cyklon B to też pestycyd wynaleziony przez żyda Fritza Habera, który zabiegał o względy Hitlera, nie uzyskawszy ich spierdolił do GB robić trucicielskie interesy, wcześniej jego fascynacja gazami bojowymi doprowadziła do samobójstwa jego żony którą nazwał publicznie w prasie zdrajczynią narodu niemieckiego. Obecni 'chemicy bioorganiczni' tacy jak zhańbiony profesor-akwizytor monsanto TOMASZ TWARDOWSKI to spadkobiercy naukowców zbrodniarzy jak truciciel ŻYD FRITZ HABER czy antynoblista od bomby wodorowej ŻYD Ed Teller. Mengele to przy nich aniołek. Zchańbiony profesor-domokrążca monsanto TOMASZ TWARDOWSKI powiedział "w GMO chodzi o to żebyśmy bardziej interesowali się co jemy", parszywy pyszałek TOMASZ TWARDOWSKI chyba miał na myśli żeby każda gospodyni domowa miała w domu garnek z termocyklerem do identyfikacji kodu DNA zanim ugotuje ziemniaka na obiad, ten skończony dureń, pseudo profesorek z brakami podstawówki nie rozróżniający organizmu GM od krzyżówki botanicznej dobrze wie ze juz dziś idąc do sklepów musimy mieć pprzy sobie całą listę dodatków E które to kwas askorbinowy a które rakotwórcza żółcień chinolinowa czy powodujący alzheimera aspartam wywołujący pianę na ustach u osób z dysfunkcją enzymu metabolizującego fenyloalaninę,, dobrze wie że dziś półki sklepowe to pole minowe wykańczające człowieka, dobrze to wie bo ta kanalia bez czci i wiary za najwyższy cel stawia sobie depopulacje ludności. to tylko mała miernota pionek w szatańskiej krucjacie iluminatów, małpa z brzytwą pajac obwieszony honorami (m.in. order budowniczego PRL)
 • @konserwatystka 23:12:04
  .
  : )))))))))
  Dawno nie było tu wesoło.
 • @Lotna 23:33:24
  to ja dziękuję za ten artykuł
  POstępowcy coraz nahalniej wpychają się ze swoimi poronionymi pomysłami, sto razy zostaną wykopani drzwiami to wlezą oknem ostatnio władowali się na minę bo pronowali nam swoje eksperckie rozwiazania razem z acta i protest był na fali, teraz druga próba i do tego bardziej radykalna, to bardzo ważna sprawa i potrzebne są protesty ale jeszcze bardziej deklaracje uczciwych producentow na etykietach np. "nie zawiera śmiertelnego GMO" albo "niebezpiecznego" na każdych chrupkach, pieczywie, olejach, nawet na wodzie mineralnej chodzi o to by obudzić świadomość wśród konsumentów... Bo naukowcy będa dyskutować i za 150 lat okaże się kto miał rację (albo nawet nie), "ciut" za późno...
 • @LordConqueror 23:35:55
  słyszałem o tym żałosnym typie. Tak to wlaśnie jest jak ideologia a obecnie 'byznesy' przejmują górę nad nauką, etyką...
 • Po co poprzestawać na małym?
  Ja akurat na Górnym Śląsku mieszkam. Ogródki działkowe tutaj są popularne. Ale bez złudzeń, tymi małymi ogródkami sprawy się nie załatwi, nie ma takiej możliwości. Zresztą, te ogródki są teraz do likwidacji, przecież uchwalili ustawę. A dlaczego my may się wciąż bać i strachać, i udawać że nie ma tematu?
  Im trzeba bardzo wyraźnie i jasno zakomunikować ( żeby nie mieli prymitywy idioci komfortu, gdy mierzą sobie radośnie kto ma dłuższego) - jak Polacy przyjdą tutaj do władzy, to wy wszyscy zawiśniecie na gałęziach. Będzie koniec waszej wesołej imprezy z kurewkami i alfonsami.
 • @vortex 00:17:28
  Trzeba im to powiedzieć (tym co głosowali za tą ustawą), żeby już dalej żyli z pełną świadomością że są na razie chodzącym nawozem do zasilenia gleby, a w odpowiednim momencie zostaną zamienieni w leżący w glebie nawóz naturalny. Tak niech sobie dalej żyją z tą świadomością i wymierzają kto ma dłuższego.
 • @WandalVeni 00:13:01
  Dziś mało kto kojarzy nazwisko pisarza i filozofa Mario Palmeriego. Był on człowiekiem, który stworzył ideologiczne podstawy faszyzmu, jako systemu rządzenia spoleczeństwem Zachodu. Faszyzm jest często mylony z nazizmem czy hitleryzmem, który powstał później – na jego bazie. W swojej czystej formie faszyzm jest niczym innym jak korporatyzmem. Książka jaką napisał Palmeri nosi tytuł “The Philosophy of Fascism” (“Filozofia faszyzmu”) i dzięki niej można doskonale zrozumieć to, co Obama zrobił z bankami, z Federal Reserve, podatkami a obecnie z firmami biotechnologicznymi. Wszystko wskazuje na to, że Obama jest częścią jakiegoś monstrualnie wielkiego, monopolistycznego kartelu, któremu zagwarantował bezkarność nawet w sytuacji gdy może on dokonać zniszczeń na globalną skalę. W swoim rządzie ma Obama obecnie ponad 30 osób związanych bezpośrednio z Monsanto. Co jest w tej sytuacji niebywałe, to brak jakiejkolwiek krytyki ze strony wszelkiej maści lewaków, którzy nie są najwyraźniej w stanie uświadomić sobie konsekwencje działań swojego idola.
  Wprowadzenia na globalną skale upraw GMO może mieć apokaliptyczne konsekwencje i doprowdzić do tego, że być może już za 20 lat świat nie będzie w stanie się wyżywić. Ok. 30 głównych grup żywności przestanie istnieć dzięki wprowadzeniu GMO. Przestaną istnieć także pszczoły tępione obecnie niemiłosiernie dzięki stosowaniu rozmaitych trujących pestycydów, co zmusi krnąbrne kraje do przyjęcia GMO bo tradycyjne rośliny nie będzie już komu zapylać – gdy genetycznie zmienione rośliny zapylania nie potrzebują. Większość krajów europejskich zdaje sobie sprawe z tych konsekwencji, ale USA ( i co jest oczywiste - Polska) zmierza w przeciwnym kierunku.
 • @vortex 00:17:28
  Ja akurat na Górnym Śląsku mieszkam. Ogródki działkowe tutaj są popularne. Ale bez złudzeń, tymi małymi ogródkami sprawy się nie załatwi, nie ma takiej możliwości. Zresztą, te ogródki są teraz do likwidacji, przecież uchwalili ustawę. A dlaczego my may się wciąż bać i strachać, i udawać że nie ma tematu?
  Im trzeba bardzo wyraźnie i jasno zakomunikować ( żeby nie mieli prymitywy idioci komfortu, gdy mierzą sobie radośnie kto ma dłuższego) - jak Polacy przyjdą tutaj do władzy, to wy wszyscy zawiśniecie na gałęziach. Będzie koniec waszej wesołej imprezy z kurewkami i alfonsami.  :) lepiej bym tego nie ujął, pozdrowienia z Mazowsza
 • @
  Temat GMO znam dobrze Jest to najgorsza "zaraza" jaka robi człowiek dla drugiego człowieka. Nie chodzi tu tylko o szkodliwość dla zdrowia ale przede wszystkim o wykorzystanie żywności jako broni i straszaka głodem oraz podporządkowanie świata malej grupce ludzi. Kto włada żywnością (patenty) ten jest Bogiem.

  Zwrócę jednak Pani uwagę na jej wpis a szczególnie:
  "Rolnicy nie wiedzą o zagrożeniach bowiem o tym już nie zostają poinformowani” – alarmuje Łopata"
  Powiem krótko, jest to gówno prawda.
  Rolnicy doskonale wiedzą jednak niektórzy się skuszą i jak zwykli łajdacy będą nieprzymuszenie uprawiać GMO gdyż na początku zapłacą im za plony troszkę więcej a potem tamci będą mieć głąbów w garści.

  Pamięta Pani moje poprzednie wpisy o lustrze? Tu jest tego najlepszy przykład.
 • @SZS 00:32:41
  oni są gorsi od faszyzmu to szowinistyczni czciciele złotego cielca, najgorsze że społeczeństwa (narody) tego nie rozumieją. Zaślepieni polityczną poprawnością, multi-kulti, podziałem na miastowych i prowincję szczypta tolerancji szczypta nienawiści oto przepis na idealnego oszołoma
 • @LordConqueror 00:45:06
  Taka jest przykra prawda. :-( Oni nie są lepsi od tych "rozłajdaczonych" posłów. Kiedyś pisałem Panu ze w 1983 roku powinno dojść do wojny domowej aby upuścić krwi skur....stwu którego wśród rodaków nagromadziła się olbrzymia ilość. Jednak stan wojenny pokrzyżował wszystko. Na dzień dzisiejszy większość ludzi żałuje ze dala się podpuścić Solidarności. Już niedługo będzie żałować ze właśnie wtedy nie wzięli spraw we własne ręce. .... i nie chodzi tu o zwykłych PZPR-owców.
 • @LordConqueror 01:02:29
  ... A jak tu kulturę zachować jeżeli po naszej ziemi takie sztuki jak te w sejmie chodzą? To także Polacy.
 • @LordConqueror 22:46:22
  cyt:......."Bo zwolennicy sojuszu z Ameryką reprezentują polskie interesy."

  Dzieki za imc lordowskie poczucie humoru; to tak, jakby ten dowcip byl dowcipniejszym od tamtego.

  Ejze czlowieku, nie osmieszaj sie bardziej niz robisz to prawie przy kazdej innej sytuacji odpowiedzi. Nawet mi sie nie chce polemizowac, bo szkoda czasu i nerwow.
 • @Lotna
  .
  Ogródki oczywiście chwilowo pomoga tym, którzy je maja, ale niezbyt długo. Następnym krokiem będzie zakaz upraw naturalnych roślin i absolutna kontrola nad produkcja żywności. Żywność genetycznie modyfikowana może być profilowana na wywoływanie określonych efektów u różnych grup konsumentów. Resztę pozostawiam wyobraźni osób myślacych.
 • Polacy się obudzą jak będą im...
  się rodzic króliki zamiast dzieci.
 • Ta ustawa jest tym kolejnym klockiem lego umożliwiającym...
  przekształcenie Polski w obszar zdegradowany przyrodniczo, społecznie, kulturowo, jako potężny kołchoz Monsanto. Kolejny klocek lego to rok 2016 w którym rusza wolny obrót ziemią dla obcokrajowców (podpiętych pod Monsanto), równolegle pewnie ruszy (zresztą podobno już ruszył) szaber na działkach gazu łupkowego...
  Więc żegnajcie polskie lasy, jeziora, piękne równiny, połoniny, czyste rzeki itd...
  Kupujmy dla potomnych, piękne albumy obrazujące te polskie srebra rodowe.
  Bo niestety oni już tego nie zobaczą, bo taką zniszczoną Polskę im przekażemy
 • @LordConqueror 01:42:58
  .
  Pewnie, że ogródki nie sa rozwiazaniem, ale nie jest nim też PiS. Ten, kto uczestniczył w psuciu nie powinien naprawiać. Ten system już się wyczerpał i pora na zmianę.
  Układ z USA według tego, kto go zawierał jest nic nie warty(!), co nie raz potwierdziło się w przeszłości w odniesieniu do sojuszy z zachodnimi mocarstwami. Natomiast z sasiadami trzeba żyć na jak najlepszej stopie, czemu będzie dobrze służyć silne i madrze rzadzone suwerenne państwo.
 • @LordConqueror 22:46:22
  Co za bolszewicka agitka z tym usraelem. Urban z Szechterem by się nie powstydził takiej prymitywnej propagandy.
  To dlaczego Pisuar głosował (wszyscy) za specjalnymi rentami dla żydów z ameryki?
  Dlaczego Pisuar syjonistyczny głosował za tzw. TL, który elimuje ułomną Polską Konstytucję?
  Dlaczego Pisuar syjonistyczny głosował za obcymi bazami eksterytorialnymi w Polsce?
  Dlaczego J. Kalstein na spotkaniu w Ciechanowie gloryfikował Sorosa, którego nazwał ,,gieniuszem funansowym"?
  Dlaczego Pisuar głosował za napaścią na suwerenne kraje razem z Millerem, Kwaśniewskim, Thuskiem w imię interesów przemysłu petrochemicznego z usraela?
  Dlaczego Pisuar gdy był u władzy zadłuzył Polskę w bankach usraelskich na kwotę 42 mld$?.
  Dlaczego Pisuar głosował razem z Biedroniem i Kopaczową za ratyfikacją umowy żydobanerowskiej z UE?
  Dlaczego Pisuar nic nie robi w sprawie monopolizacji rynku wydobywczego z łupków przez Sorosa? itd.
  Pisuar dla PICU jest za a nawet przeciw, nie może tak jawnie odkrywać się z swoimi fałszywymi posunięciami, ponieważ zbyt wcześnie został by rozszyfrowany jako agentura żydo-bolszewi z usraela.
  Ludzie z Pisuaru byli w antypolskich rządach min u Mazowieckiego, Suchockiej, Bieleckiego, Buzka, Marcinkiewicza, Kaczyńskiego. Każdy z tych rządów brał udział w likwidacji Polski.
  Pisuarowcy mieli całą kancelarię Bolka w swojej dyspozycji i Bagsik i Gąsiorowski uciekli chelikopterem z 440 mln $ do Izraela, bo ktoś (Zaleski) ich uprzedził o aresztowaniu, Mieli szefa NIK, MS, senatorów itd. czyli przez prawie 18 lat są przy korycie w ostatnich 25.
  Gdybu Samoobrona i LPR były w sejmie GMO i jeszcze innych wielu antypolskich ustaw by nie było.
  Pisuar ma 150 posłów pasożytów, nierobów, darmozjadów i przy takiej ,,opozycji" koncesjnowanej, Peło może kraś i szkodzic do woli.
 • @LordConqueror 16:13:21
  Ciekawe czy po stosowaniu roslin GMO jako pasz dla zwierząt itp. świnki, krówki, drób itd. będą mogły mieć dzieci czy nie?
 • @PAPuga TASSmańska 17:35:45
  Otóż to, ,,okrągłostołowcy" to nie nasz cyrk, nie masze małpy, ale dla takich naiwnych i agencików tu na tym portalu nie brakuje co wdają się wkręcić ten obrzydliwy cyrk. Co Polacy mają z sporu POPIS-u? Spory prowadzą fikcyjne dla debilowatego motłochu i dla złodziei biurokratycznej. Każdy troszeczke przytomny Polak wie, że spór jest sztuczny. Znam osobiscie prawie 100% obecnych posłów z pisuaru i wiem na co ich stać, zdecydowana większość na sołtysów się nie nadaje, charakterem Hoffmana można obciążyć w pisuarze 90% posłów. Nawet jak będą mieli władzę to i tak fundacja batorego będzie rządzić z tylnego siedzenia a więc Soros, to nic nie zmieni. Nawet chciałbym, żeby pisuar miał samodzielną włądzę, ponieważ szybciej można byłoby z nimi pojechać taczkami i zwolnili by obszar dla opcji narodowej, oczywiście bez Bosaków, Koawlskich, Zawiszy i innych trockistów z ambasad.
  Co do Smoleńska, to mam inną wiedzę.
 • @LordConqueror 16:13:21
  Lordzie, przypominam o netykecie, jesteś na moim blogu, a nie na budowie. Proszę o argumenty, a nie inwektywy.

  Swoją drogą, sama jestem ich ciekawa, choć moja notka wcale nie jest o PiSie. Może Jego Lordowska Mość napisze notkę gloryfikującą PiS na własnym blogu?

  Bardzo chciałabym także wiedzieć, jak zagorzały zwolennik PiSu usprawiedliwia wyprawę kijowską Jarosława Kaczyńskiego i wykrzykiwanie słów, tamże, które były ostatnimi słowami, jakie słyszało tysiące Polaków mordowanych przez banderowców. Jak tłumaczy takie wystąpienie Lecha Kaczyńskiego i gdzie w tym wszystkim jest dobro Polski i polskiej racji stanu:
  https://www.youtube.com/watch?v=j7DKAouTY1Y
  A więc, czekam na wpis na blogu Lorda. :)
 • @LordConqueror 18:53:21
  Niezupełnie. Mówi także, dlaczego wojska Polskie najechały Irak, co uważam ża hańbę narodową.
 • ,,Ciemnosc okrywa narody ,,Izajasz
  Odnosnie gmo znajomy na akademi rolniczej w poznaniu rozprowadzil okolo 600 ulotek o GMO .Teoretycznie mlodzi dynamiczni ludzie po takich informacjach z ktorych wynikalo ze gmo to strategia ludobujstwa lacznie z cala technologia zywienia, majac wiele odnosnikow do zrudel informacji powinni zareagowac , zaprotestowac zakladac kólka oporu, rozmawiac z profesorai nic o czyms takim sie nie slyszalo .Tak sie sklada ze syn sasiada jest po biotechnologi ruwniez w Poznaniu i rozmawilem z nim,niestety jest tak urobiony po tych ,,studiach,, ze zadne argumenty nie docieraja taki bezmyslny urzyteczny idiota ,dlatego pisze ze nic nieda sie zrobic w istotnym zakresie ,Rosja sie oparla GMO na dzis tylko dlatego ze na rubiezach rosji stoja gotowe do startu rakiety jadrowe. to jedyny argument dla takiich jak monsanto i calej tej demokracji Daleko szukac i na tym portalu jakas konserwatystka wrzuca trzy grosze swego kretynstwa. Zachorowalnosc na nowotwory w ciagu ostatnich 15 lat wzrosla o 150procent i dalej nawet oficjalnie mowi sie wzroscie a taka dalej swoje ,kiedy oczywistym jest ze zywnosc jest glownym obszarem kontaktu ze srodowiskiem a jeszcze bardziej szczepionka gdzie obce bialka i substancje chem sa aplikowane z pominieciem procesu trawienia bezposrednio do krwi [Polecam film ,,Smiertelny zastrzyk prawdziwa historia szczepien.. na wolnej polsce sa ciekawe art o czczepionkach na tężca i innew tym temacie] co wiec mozna zrobic kiedy ludzie nie reaguja na informacje,pisalem kiedys o szczepionkach w pakistanie po zastrzeleniu pieciu czy szesciu ,,medykow z WHO dali im spokuó ze szczepionkami narazie . Z danych statystycznych wynika jednoznacznie ze SZCZEPIONKI NIE SPOWODOWALY ZANIKU CHOROB ZAKAZNYCH .ale elementarna higiena ,system kwarantanny to tez wiadomo ,,doktor,, jednak mowi co innego i ludzie bezmyslnie to przyjmuja jako prawde, bo ,,uczony,, gdyby jakis wkurwiony rodzic po zejsciu smiertelnym swego dziecka wymiezyl sprawiedliwosc moze by sie ockneli a tak wszystko idzie wytyczonym torem.Takich negatywnych procesow powiazanych z system wladzy jest mnustwo. Nie widac nadzieji........ Tylko sad Bozy nad tym swiatem moze go zmienic..w systemie demokratycznym czlowiek nieprawy ma takie samo prawo glosu jak czlowiek prawy[ nie mylic prawosci z byciem w zgodzie z prawem] wiec patrzac w przyszlosc niema nadzieji ze moze byc kiedys inaczej dlatego napisalem ze Bozy sad jest chyba ostatnia nadzieja tego swiata.......
 • @LordConqueror 19:45:25
  ... :-(
 • @Lotna
  Bardzo dobrze, że naświetliłaś tę sprawę. Ta ustawa ma na nas dużo większy wpływ niż obecne wybory. Farsa wyborcza jest nr 1 przyćmiewającym inne wydarzenia. Spotkałem się z opiniami, że zamieszanie z wyborami to działanie celowe, aby przykryć tę ustawę, o której żadne telavizje nie wspomną nawet..
  Pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 17:56:12
  "Co do Smoleńska, to mam inną wiedzę."

  mógł byś dwa zdania na ten temat?
 • Przepraszam, że znowu ładuję
  te swoje rysunki, ale jestem wkurzony i nawet przerażony. Na raqzie nie mam nowszych.
  http://www.kworum.com.pl/galeria/1/441.jpg
  http://www.kworum.com.pl/galeria/1/217.jpg
  http://www.kworum.com.pl/galeria/1/1180.jpg
  Te skur... nie mało w ogóle, nic a nic się z nami nie liczą. Jesteśmy tylko towarem i bydłem, na które się już nie zważa.Teraz powinna być fala protestów. Fałszowanie wyborów, ciche wprowadzanie GMO, napuszczanie na ruskich, załatwienie podwyżek cen energii, wydzieranie żywcem pieniędzy i majętności ludziom na każdym kroku i za wszystko, czy to nie powód, żeby się obudzić?
 • @koolart 21:17:19
  ilu nas jest? na NE kilkunastu, w całej sieci to może i ze 100 goim będzie.. jak zaliczymy te goim zdezorientowane, to może i 1000.. To jest mniej niż eskimoskich prezesów w Polin.. ba, to mniej niż urzędasów w pierwszym lepszym ministerstwie :(
  Wojtas, Nikander i Goodnees zakładają polskie czarne pantery, obudziłem chłopaków, jak zdejmą pierwszą 10, to będzie potrzebne wsparcie.

  Wchodzisz w to? W końcu może patrioci grafomaństwo na bagnety zamienią..
 • @LordConqueror 19:45:25
  Końcu Waść, wstydu sobie oszczędź. Owszem, niejednej Amerykance otworzyły się oczy i zrozumiała, że wysyłanie swoich synów na wojny bankierów nie ma nic wspólnego z honorem i z walką za ojczyznę. Stara Baba mrugająca do Ciebie też powinna o tym wiedzieć, jeśli mieszka w Ameryce, pod warunkiem, że nie słucha FOX i CNN, oczywiście.

  NATO nas obroni? Przed czym, przed "wewnętrznymi terrorystami" zapewne. Jest takie powiedzenie: jak umiesz liczyć, to licz na siebie. A nie na jakieś słomiane sojusze z jednym czy drugim międzynarodowym bandytą.

  Powtarzam, ten wpis jest o wprowadzeniu GMO do Polski. Jakoś nie widzę, aby jakiś PiSowiec nawoływał do masowych protestów z tego tytułu, a z autopsji wiem, że półki sklepów w całej Ameryce są zarzucone produktami zawierającymi GMO. O zdrowie i przetrwanie własnych obywateli nie dbają, ale sojuszy z Polską będą dotrzymywać. Bajki z mchu i paproci.
 • @koolart 21:17:19
  żeby właściwie ocenić sytuacje, trzeba mieć choć podstawową wiedzę o otaczającym nas świecie. A jaka ona jest widzimy dyskutując o tym ze znajomymi. Tak więc , żadnego przebudzenia póki co nie będzie , bo przecież wszystko jest OK. Drogi dużo lepsze jak za komuny, w sklepach wszystko jest i pełno takich ładnych domków ludzie sobie pobudowali.
 • @LordConqueror 21:04:59
  Lordzie, nie wypunktowałeś argumentami Wrzodaka, a jedynie zarzuciłeś mu oszołomstwo. Może Twoja wiedza, też jest z gatunku tych operacyjnych?
 • @LordConqueror 16:05:03
  .
  W 39 mieliśmy takie "gwarancje", a pomimo tego Hitler i Stalin uderzyli. Czyżby dziś coś się zmieniło? Te same siły, które reprezentowali sa jeszcze silniejsze...
 • @Lotna 21:54:14
  "Stara Baba mrugająca do Ciebie też powinna o tym wiedzieć,"
  Wowwww....

  Czy wie Pani co ten znak wyraża? - ":-(" - dezaprobatę droga pani, dezaprobatę. A teraz uśmieszek. :-)
 • @koolart 21:17:19
  Nie masz za co przepraszać, Codex Alimentarius to następna część depopulacyjnej układanki.
  Ten boleśnie śmieszny facet z pomidorami na telewizorze i dynią na lodówce dokładnie ilustruje, do czego jesteśmy doprowadzeni, aby móc jeść choć trochę zdrowej żywności, bo przecież nie wszyscy mają ten ogródek, albo nawet kawałek balkonu.

  Obawiam się, że niektórzy zapadli w sen, z którego już nie zdołają się wybudzić; umrą śpiąc. Rzeczywistość jest brzydsza niż bazyliszek i mało kto ma odwagę choćby spojrzeć jej w oczy.
 • @wk..ny 21:48:40
  Wchodzę... ale w co? Co można zrobić psiakrew? Rysuję, petycje przeciwko GMO podpisuję, z kosą na Wiejską nie popędzę bo i tak nic nie zwojuję.
 • @zadziwiony 21:55:55
  W takim razie musi wypełnić się to co jest w przepowiedniach. Będzie bardzo źle.
 • @LordConqueror 22:10:58
  :))))))
  Nie doczytałeś: nie mówiłam, że Ameryka to bankierzy, ale że wojny są wywoływane przez bankierów i dla ich korzyści.
  Widzę, że masz teorię na wszystko, łącznie z moim rozumieniem Zachodu. Ale dziękuję za rozweselenie mnie, bo właśnie "pomieszkuję sobie trochę na Zachodzie", a raczej długo dłużej niż "trochę", w związku z czym, nie tylko dokładnie widzę nagość króla, ale także zdążyłam się wyzbyć złudzeń co do jego charakteru. Czego i Tobie życzę.
 • @Lotna 22:21:09
  Przepraszam głównie za to, że wciskam te swoje rysunki, ale może komuś przydają się żeby zwrócić czyjąś uwagę.
 • @LordConqueror 21:53:04
  Jeżeli krok po kroku to może tu są wskazówki jak:
  http://blogrysunkowy.neon24.pl/post/115976,cybernetyka
 • Na Wirtualnej Poloni też wrze dyskusja
  http://wirtualnapolonia.com/2014/11/30/poslowie-zdecydowali-o-legalizacji-stosowania-gmo-w-produkcji-zywnosci/#comments
 • @koolart 23:19:24
  Z Wirtualnej
  Analityk said
  2014-11-30 at 20:45

  Oto jak głosowali ZDRAJCY, którym należy się za to – według Konstytucji kwietniowej z 1935 roku – kula w łeb.
  Głosowanie nr.40 odbyło sie o 10:13 dnia 28.11.2014
  Poprawione sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw.

  Klub poselski————————L.posłów——–ZA
  PO————————————–201————–196
  PiS————————————–132—————–0
  PSL————————————–32—————-24
  SLD————————————–32—————–0
  Niezależni——————————-21—————-4
  Twój Ruch——————————16—————-1
  Sprawiedliwa Polska—————–15—————-0
  Bezpieczeństwo i Gospodarka—–11—————-6

  Ustawę przepchnięto 1 głosem. Za ustawą głosowało 231 posłow na ogólną liczbę 460.
  Takie samo głosowanie jak w Sejmie kontraktowym/magdalenkowym kiedy Jaruzel został prezydĘtem.
  Widać gdzie są główne siedliska zdrajców w sprawie zniszczenia polskiego rolnictwo i środowiska naturalnego w Polsce.

  Za tą ustawą głosowało poza zdrajcami z PO inne farbowale lisy i oszuści mieniący się tymi co dbają o…..

  1. PSL ———————————– dbające rzekomo o interesy rolników, a widac, że ich niszczące,
  2. Niezależni ————————— tj.od czego są oni niezależni – chyba raczej zwolnieni od odpowiedzialności za Polskę i dbający o własne Ego
  3. Bezpieczeństwo i Gospodarka – to chyba partia jawnych wrogów Polski jak PO dbających o bezpieczeństwo własnych przekrętów w gospodarce traktowanej jak własny folwark.

  Inni co nie oddali głosów to wielu z nich najwyraxniej uważało, że nie muszą gdyż inni zrobią za nich czarną robotę a oni sami będą chodzić w glorii „czystych”.
 • @Wrzodak Z. 17:56:12
  Zgadza się! Przed kamerami TV będą do gardeł sobie skakać a po audycji idą na wódeczkę, śmiejąc się z polskich gojów!
 • @LordConqueror 18:53:21
  Prezydent Kaczyński zginął w katastrofie lotniczej.
  Mógł lecieć z kilkoma osobami na pokładzie a nie zapakować samolot na full! Był drugi Tupolew, reszta delegacji mogła nim polecieć. Tak się czyni w normalnych krajach.
 • @koolart 23:21:13
  1 głos przeważył w tak ważnej ustawie? Ciekawe...
 • @LordConqueror 16:05:03
  Zachowujesz się tutaj perfidny tchórzy jak pedofilowaty szpieg, twoje prymitywne Kołomyjkowskie insynuacje w rodzaju ,,jak nie pisem, to ruski agent" sytują cię w jednym szeregu z komuno - bolszewią garbonosych przekwalifikowaną na tzw. ,,prawicę" o syjonistycznych papierach zakochanych i pracujących dla usraela..
  Perfidny tchórzu zarzuty napisz pod nazwiskiem, a nie chowasz się za węgłą i strzelasz do bezbronnych ludzi.
 • @lorenco 02:12:15
  Że akurat za ustawą o GMO było 231 to nie znaczy, że ustawa przeszłą tylko jednym głosem. Ustawy przyjmuje się większością głosów w czasie głosowania nad ustawą. tzn. jak jest 460 posłów to na sali w momencie głosowania musi być przynajmniej 231 i połowa z nich jak się opowiada za ustawą to ona przechodzi w takim przypadku potrzeba 116 głosów a więc w rzeczywistości 1/4 sejmu.
 • Kto kontroluje zywnosc kontroluje ludzi . Z Brzezinski
  Filozof Rasel w wydanej w polsce ksiazce pisal ,,poprzez zastrzyki,żywnosc oraz system zakazow i nakazow uformujemy czlowieka niezdolnego do buntu przeciw wladzy[monitorpolski.pl] Z kolei wiele lat temu w ,,wyborczej,, byl art o kontroli zywnosci gdzie w poddtytule napisano ,,cyt,,W najblizszej przyszlosci kontrola przeplywu zywnosci bedzie najwazniejszym elementem sprawowania wladzy,,.Wszystko wiec dopiero przed nami . cala polityka rolna,finansowa wszystko to docelowo sluzyc ma odcieciu narodow od niezaleznej bazy zywieniowej , po to ruwniez by po przejeciu kontroli i dystrybucji na kazdym etapie muc dozowac srodki chem sterujace psychika [dr jaskowski ,,Fluor cichy zabujca,,]i zdrowiem fizycznym.dlatego w niedlugim czsie sily represyjno odministracyjne panstwa beda podejmowac dzialania w obszaze zywnosc[oczywiscie w trosce o bezpieczenstwo zywieniowe]majace na celu odciecie od innych zrudel niz zywnosc korporacyjna [oczywiscie zywnosc dla swoich i elit to osobny rozdzial] Zauwazmy ze narzedzia finnansowe i ekonomiczne sa po stokroc skuteczniejszym elementem wymuszenia zmian niz nadzorca z pejczem czy policjant z palka [patrz usa morderstwo ponad100 osob sekty koresza] ktory bedziue urzyty do pacyfikacji niedobitkow oporu[ patrz obronca surowego mleka] Caly proces restrukturyzacji idzie wiec w te bardzo niekozystna strone . oczywiscie spoleczenstwu potrzebne sa struktury male i durze jednak w momencie pozbawienia panstwa i spoleczenstwa podmiotowosci. proces zmian idzie w kierunku panstwa korporacyjnego gdzie nawet dostep do wody pitnej bedzie kontrolowany przez bankierow [patrz boliwia prywatyzacja wody pitnej przez bank swiatowy,zginelo w walkacho wode 5 osoba dziesiatki rannych] Wracamy wiec do problemu suwerennosci narodu jako podstawie wszystkiego. W okreslonych uwarunkowaniach zwrot w kierunku Rosji jako ostatnia mozliwosc obrony narodu przed unicestwienie przez system korporacyjno finansowy zachodu.
 • @wrzodak
  Do listy mozna by dodac przemowienie kaczynskiego w fundacji batorego w ktorym to przemowieniu mowi ,,niemozemy dopuscic by wykluczeni i czesciowo wykluczeni doszli do wladzy w wyborach to jest samoobrona i liga polskich rodzin ,,[koncowka przemowienia ] traktowal to jako priorytet swej polityki......
 • @LordConqueror 23:25:48
  Nawet ci zboczeńcy Ruch Pali.. zagłosował przyzwoicie ale PO po szło po bandzie. Banda zdrajców i złoczyńców.
  Chyba, że wcześniej się policzyli, żeby móc zagłosować przeciwko.
 • konserwatystka i inne niedowiarki
  Powiedziałam, że artykuł dr hab. Katarzyny Lisowskiej jest bardzo powściągliwy.
  Oto opinia innego naukowca, prof. dr hab. Jana Narkiewicza - Jodko który powołuje się na wiele badań i obserwacji.
  Smacznego!
  https://www.youtube.com/watch?v=T0nDwVf1Yg0#t=570
 • Realnie ale nie do sowieciarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Sowieciarze niech nie czytają bo pracy domowej nie odrobią i Centrala im premię obetnie :)))

  Do reszty ( choć mam wątpliwości czy istenieją)

  "K: Jakie mogą być korzyści z modyfikowania genetycznego organizmów dla polskiego rolnictwa?

  PM: Korzyści mogą być różnorodne, w zależności od tego jakie właściwości zostały zmodyfikowane. Na przykład z modyfikacji nazwanej odporność na herbicyd rolnik ma ułatwione zadanie przy zwalczaniu chwastów – stosuje zabieg wtedy, kiedy widać, że chwastów jest dużo i zaszkodzą uprawie. Natomiast kiedy roślina uprawna nie jest odporna wtedy musi opryskać w stadium kiedy roślina jest najmniej wrażliwa na oprysk. Nie musi także dokonywać oprysku kiedy nie panują odpowiednie warunki atmosferyczne (opady, niska tem. itp.). Z kolei przy modyfikacji nazywanej odporność na owady nie musi zwalczać owadów np. stonki na ziemniakach. W ten sposób oszczędza – nie ma wydatków na zakup środka chemicznego i wykonanie oprysku. Oszczędza także środowisko – nie ma interwencji w środowisko przez wprowadzenie substancji chemicznej i pracę opryskiwacza, a także nie wydzielają się do atmosfery gazy cieplarniane z pracy ciągnika. "

  Wywiad z profesorem Małolepszym z Katedry Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
 • @konserwatystka 21:53:58
  Jak widać nie rozumie Pani powagi sytuacji.
  Abstrahując iż żywność ta jest zdrowa (a nie jest) są jeszcze inne aspekty tej sprawy. Nasiona GMO są opatentowane. Znaczy to iż używając ich uzależniamy się od dostawcy. Co więcej, w USA rolnicy odczuli to już na własnej skórze. W plonach niektórych z nich znaleziono śladowe znaki zawartości roślin z GMO. Firma Monsanto zaskarżyła rolników o używanie ich nasion bez odpowiedniej opłaty. Oczywiście to są adwokackie bajki. Moze zorganizowany był sabotaż lub nasiona rozniosły się poprzez wiatr lub zwierzęta z pobliskich pól uprawiających GMO. Rolnikom nakazano wnieść patentowe opłaty firmie lub zniszczyć uprawy. Ludziom z wyobraźnią nie muszę mówić do czego tu to wszystko dąży. Za kilka dekad po wpuszczeniu GMO na nasze polskie pola nie będziemy mogli korzystać z innych nasion jak tylko z Monsanto.
  Zostaniemy uzależnieni patentowo od wykupu materiału siewnego z magazynów tych firm w USA lub Anglii. Zostaniemy podlegli żywnościowo.
 • @konserwatystka 21:53:58/ małolepsza grafomania
  .
  Takie kwiatki od panienki z okienka ze zdrowa żywnościa!
  Chyba, że robimy tylko tam, gdzie jest kasa.
 • @koolart 23:21:13
  http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=80&NrGlosowania=40
 • @konserwatystka 21:53:58
  Wyłuchaj linku, który podałam, a jak nie rozumiesz, to wysłuchaj go powtórnie, aby się nie kompromitować wypisywaniem takich bzdur.
  Z wyzwiskami zamiast argumentów proszę spróbować gdzie indziej. Polecam niepoprawni.pl
 • Opinie polskich naukowców
  Naukowcy za i przeciw GMO

  http://www.izba-ochrona.pl/
 • Za wszystkim co złe na świecie stoi między innymi dynastia Monsanto,
  która zarówno dawniej, ale i dzisiaj nie jedno ma na swoim sumieniu, która swoją karierę zaczynała od handlu ludźmi – Murzynami z Afryki :

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/…/rodzina-monsanto-zy…/

  To oni są winni tego co dzisiaj złego dzieje się w USA , że narasta rasizm , którego pomimo tworzonego przez lata mitu jednolitego Amerykanina tak naprawdę nigdy nie dało przezwyciężyć. To, że Murzyni są agresywni leży w ich podświadomości . Jest reakcję na krzywdę, która została im w przeszłości wyrządzona i którą poprzez mechanizm obronny w postaci rasistowskiej agresji odreagowują między innymi w ten oto sposób :

  https://www.youtube.com/watch?v=TZxEyoplYbI

  http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article…

  Amerykę i Amerykanów obecnie czekają wielkie wyzwania wewnętrzne społeczne. Budowanie obozów Femma ma temu zaradzić. Osobiście wątpię w to rozwiązanie . Ono jedynie zwalcza objawy, a nie przyczyny. Ponadto „agresja rodzi agresję” . Inne rozwiązanie leczenia konfliktu wewnętrznego poprzez wywołanie konfliktu zewnętrznego , co obecnie widzimy na własnych oczach poprzez wywoływanie histerii antyrosyjskiej też wydaje mi się złe. Rosja i Rosjanie to nie Europejczycy, których da się zastraszyć , by robili to co im się nakaże. Poza tym to bardzo ryzykowna gra, zważywszy fakt, iż Rosja jest mocarstwem atomowym.:

  http://www.cda.pl/video/97593d5/Obozy-FEMA-Napisy-PL

  Współcześnie dynastia Monsanto już nie handluje Murzynami, ich nowym towarem jest żywność, jej produkcja i przejęcie nad nią całkowitej kontroli na świecie poprzez jej opatentowanie w ramach manipulacji genetycznych GMO .

  https://www.youtube.com/watch?v=69NlCIYaN-g
  od 6:33 ten film dr. Ratha :

  https://www.youtube.com/watch?v=-rGAyP5Tg5g


  oraz ta wypowiedź Henrego Kissingera cytuję :

  „Kontrolując ropę naftową, kontroluje się narody, kontrolując żywność, kontroluje się ludy.”

  źródło : http://wolna-polska.pl/…/glos-z-piekla-henry-kissinger-o-na…

  Świat za wolą psychopatycznych , antyspołecznych tajnych przywódców , autokratów spod znaku NWO podąża po krawędzi przepaści. Ogłupiali poprzez "ichnią" na całym świecie propagandę i na jej skutek ludzie tańczą bezmyślnie jak chochoły w takt muzyki , którą jej zagrają ich prześladowcy. Czas najwyższy się przebudzić !!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej