Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
122 posty 5335 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Orki już nie śpiewają

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na północnym wybrzeżu Pacyfiku nocą już nie słychać śpiewu orek.

Na północnym wybrzeżu Pacyfiku nocą już nie słychać śpiewu orek.

 

Ale czy Wy byście śpiewali, gdyby żadne z Waszych dzieci nie dożyło do swoich pierwszych urodzin?

 

Taka właśnie sytuacja ma miejsce w populacji orek od roku 2011, kiedy to fala sztucznie wywołanego tsunami zniszczyła reaktory atomowe w Fukuszimie. Japonia chciała się wyzwolić z uścisku niędzynarodowego kartelu bankowego i została ukarana, jak twierdzą niektórzy, przy pmocy wybuchu jądrowego, który wywołał trzęsienie ziemi o sile 9.0 (!!!) stopni w skali Richtera i falę tsunami. Japonia i inni dostali nauczkę, podobnie jak wiele osobistości i krajów pragnących wyzwolenia. Ale ja nie o tym. Tsunami spowodowało uszkodzenie reaktorów atomowych postawionych na niestabilnym gruncie wybrzeża i olbrzymi wyciek materiałów radioaktywnych, który się sączy do dnia dzisiejszego, wbrew zapewnieniom rządów i naukowcówi pomimo milionów dolarów wydanych na próby jego zatrzymania.

 

 

 Wybrzeże i cały północny Pacyfik wymiera.

 

Znaleziono 100 tysięcy martwych ptaków na jednej plaży – ilość niespotykana w historii, wymierają rozgwiazdy, na wybrzeżu nie ma owadów, ślimaków, ostryg, a od trzech lat badacze nie zanotowali ani jednej młodej orki powyżej pierwszego roku życia. Orki umierają więc pomiędzy narodzeniem a pierwszym rokiem życia. Często rodzą się martwe.

 

Masową śmiertelność wszelkich form życia morskiego i przybrzeżnego naukowcy tłumaczą bakteriami, wirusami, algami, nadmierną kwasowością wód, zbyt wysoką temperaturą wody spowodowaną fikcyjnym globalnym ociepleniem, albo po prostu mówią, że przyczyna jest nieznana.

 

Napromieniowanie radioaktywne nigdy nie jest wspominane.

 

No bo i zresztą skąd taki wniosek? Najwyraźniej 400 tysięcy ton radioaktywnej wody dziennie przedostającej się do oceanu od 11 marca 2011 roku,  to tylko przysłowiowa kropla w morzu. Być może, ta radioaktywna kropla jest nieco większa i wynosi 2000 ton dziennie, ale tego nikt nie wie, bo nikt nie jest w stanie tego zmierzyć. Jak do tej pory nikt też nie jest w stanie naprawić cieknących reaktorów, choć zostały w tym celu wypłacone ogromne sumy pieniądzy podatników. Rząd Japonii. w swojej bezradności umywa ręce, a inne rządy chowają głowę w piasek, albo sieją dezinformację.

 

Fukuszima jest największą katastrofą w znanej nam historii ludzkości, a na dodatek jest katastrofą, która dopiero się zaczyna. Choroby i wymieranie na wielką skalę zaczyna się po kilku latach. Niektórzy z nas pamiętają, jak wiele osób umarło w ciągu kilku lat po Czernobylu, podczas gdy rząd zapowiedział zwiększoną śmiertelność na raka w związku z paleniem papierosów. Ten rak, o dziwo, nie oszczędził niepalących, ani tych, którzy nie byli palaczami z drugiej ręki. W niemieckich lasach do dnia dzisiejszego żyją radioaktywne dziki i rosną radioaktywne grzyby.

 

Cieknące reaktory w Fukuszimie jakimś cudem jeszcze ciągle stoją na grząskim gruncie, ale wystarczy następne trzęsienie ziemi w tamtym rejonie, aby się rozpadły, wylewając całą swoją śmiercionośną zawartość. Skutki byłyby niewyobrażalne. Podejrzewam, że wyobraźnia przestałaby istnieć.

 

W USA i w wielu innych krajach, także w Europie, istnieje wiele reaktorów atomowych, których działaność, ze względu na wiek i fatalny stan urządzeń, powinna była zostać zakończona, aby jakaś naturalna katastrofa nie spowodowała następnej Fukuszimy. Wiele z nich jest usytuowanych na terenach sejsmicznie aktywnych.

 

Rządy udają, że nie widzą również i tego problemu, a na dodatek wiele osób popiera ideę pozyskiwania energii elektrycznej za pomocą energii jądrowej. Trudno posądzić te osoby o zdolność myślenia przyszłościowego, skoro, jak do tej pory, nie opracowano żadnej bezpiecznej dla środowiska metody przechowywania odpadów jądrowych. Stare elektrownie i fabryki muszą być bezustannie konserwowane i zabezpieczane przed radioaktywnymi wyciekami  – przez pokolenia. Taki prezent od nas dla naszych pra- pra- pra- pra- pra- pra- wnuków, o ile ich, jako ludzkość, doczekamy.

 

Teraz zamilkł ocean. Na naszych oczach wymierają tysiące form życia, w tym jedne z najbardziej inteligentnych, największych i najpiękniejszych stworzeń zamieszkujących Ziemię, jakimi są orki.

 

A przecież wody oceanów są ze sobą połączone. Przecież Ziemia tworzy jeden wielki ekosystem, połączony nie tylko poprzez migrację wielu gatunków, ale przez deszcze, wiatry i prądy morskie, które teraz rozprzestrzeniają po całej planecie tę cichą, niewidzialną śmierć.  

 

Wnioski pozostawiam Wam, Drodzy Czytelnicy.

 


 

 

 

Źródło:

http://rense.gsradio.net:8080/rense/special/rense_Wilcox_012615.mp3

http://rense.gsradio.net:8080/rense/http/MP3Download/Mar2015/t6T31w/rense_032315_hr3.mp3

http://www.rense.com/general96/plume.html

 http://bigstory.ap.org/article/75dd3b31041949b7bbd4de14a2d5b287/japan-audit-millions-dollars-wasted-fukushima-cleanup

 http://www.globalresearch.ca/100-death-rate-for-baby-killer-whales-along-the-canadian-west-coast-in-the-past-3-years/5419272

 http://enenews.com/expert-plutonium-contamination-pacific-ocean-food-chain-fukushima-suspected-be-underway-real-source-potential-long-term-problems-humans-newspaper-leakage-highly-contaminated-water-sea-be-dealt-imme

 

 

KOMENTARZE

 • @Lord of Admiralty 01:52:39
  "To przykre, że orki już nie śpiewają na północnym Pacyfiku, choć nigdy tego nie słyszałem, więc trudno jest mi sobie wyobrazić szkodę estetyczną, jaką poniosłem."

  Mi natomiast trudno jest sobie wyobrazić jakąkolwiek szkodę, łącznie z estetyczną z powodu braku Twoich cynicznych komentarzy na moim blogu.
 • @Stroganow 01:46:05
  To świetnie, a teraz wytłumacz wymieranie wszystkich innych gatunków.
 • @Lord of Admiralty 02:05:32
  Skaąd wiem? Z wykopalisk. Skąd mi przyszło do głowy?
  Nigdy by mi coś takiego do głowy nie przyszło. Poszperaj w sieci, ja nie będę za ciebie odrabiać zadania domowego.
  Tak czy owak, ten wpis jest o katastrofie spowodowanej niefrasobliwym użyciem energii atomowej, a nie o stosunkach Japonii i USA.
 • @Stroganow 02:03:46
  Tak krótko?
  Całe życie wymiera z tego powdu i to przypadkiem na trenach północnego Pacyfiku, do którego spływają setki ton radioaktywnej wody od 3 lat?
  Może zacytujesz kolejną stronę zatajającą faktyczne przyczyny? Czyż nie pisałam o tym? Wszystko jest winne, łącznie z ociepleniem klimatu, którego nie ma. Tylko radioaktywność nie ma znaczenia.
 • @Stroganow 02:15:20
  "Najwiecej teorii wymysla sie o zabojstwie prezydenta JFK w Dallas, TX"

  Dodaj, jeszcze, że 19 facetów z nożami do cięcia kartonu porwało 3 samoloty i obróciło w pył dwa wieżowce w Nowym Yorku i będziemy w domu.
 • @Stroganow 02:38:47
  No. Dwa budynki obróciły się w pył, a jego paszport ocalał.

  Skąd Ty się tu wzięłeś z takimi oficjalnymi teoriami na temat spisku? Z Wyborczej czy z Onetu?

  Poczytaj trochę stron z, jak to nazywasz, "teoriami spiskowymi", czyli opisującymi spiski, a przynajmniej dociekającymi prawdy, a nie siejącymi oficjalną propagandę, albo przemilczającymi fakty, jak te na temat katastrofy w Fukuszimie. Radzę z dobrego serca. Prawda cię wyzwoli, ale najpierw wkurzy albo zasmuci. Chowanie głowy w piach nie jest opcją.
 • Orki
  Bardzo niedobra wiadomość!
 • @lorenco 03:42:05
  I bardzo smutna.
  TV Vancouver podaje, że od grudnia urodziły się 3 młode. Szanse przeżycia: 50%.
 • -------- W Moskwie wywołano pożary !! pamiętacie jak płonęła ?.
  https://monitorpolski.wordpress.com/2011/03/12/benjamin-fulford-japonii-grozono-trzesieniami-juz-w-przeszlosci/
 • @Stroganow 08:42:38
  ...renger znowy wróciłeś...ciebie to nie idzie qrwa wytępić...
 • @Max von Stirlitz 11:06:22
  :D
 • Lotna
  Czy to spustoszenie widać z lotu ptaka?
 • @Lotna 02:29:38
  //Dodaj, jeszcze, że 19 facetów z nożami do cięcia kartonu porwało 3 samoloty i obróciło w pył dwa wieżowce w Nowym Yorku i będziemy w domu.//

  Dwa wieżowce "Twin Towers" zawaliły się trafione "samolotami" a trzeci wieżowiec (WTC 7) niczym nie trafiony zawalił się sam "dla towarzystwa".

  Wielka hucpa okaleczeńców.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej