Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 5517 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

KOMITET 300 - najciemniejsze sekrety brytyjskich elit 1

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kulisy rządu światowego w swojej książce odsłania zatrudniony przez agencje brytyjskiego wywiadu MI5/MI6 John Coleman, miał dostęp do plików i archiwów w British Museum, których społeczeństwo nie może zobaczyć.

 

 

Tam, zatrudniony przez rząd, spędził prawie 10 lat szukając archiwów i dowiedział się prawdy o świecie i niewidzialnej władzy - grupie zwanej "Olimpians". Jego dostęp do tajnych dokumentów pozwolił mu zdobyć informacje, których nikt z nas nie zobaczy. Całą wiedzę, którą udało mu się wynieść umieścił w książce pt. "Hierarchia konspiratorów: Komitet 300". Ma również wiele zewnętrznych kontaktów pozwalających mu prowadzić śledztwo przez ponad 20 lat. Był też pierwszym człowiekiem, który odkrył istnienie tajnegoKlubu Rzymskiego- jednej z najbardziej elitarnych organizacji futurologicznych na świecie, napisał o nim książkę kiedy jeszcze nikt o nim nie słyszał i zanim jego istnienie oficjalnie wyszło na światło dzienne, tak więc ma on wiarygodność. Kolejnym na nią dowodem jest fakt, iż Dr. Coleman jako pierwszy człowiek w jednej ze swoich publikacji odsłonił istnienie tajnej agencji USA o nazwie Narodowe Biuro Rozpoznawania (NRO/National Reconnaissance Office).Inną ultratajną organizacją po raz pierwszy obnażoną przez Dr. Colemana był Instytut Tavistock, wówczas nikomu nieznany w Stanach Zjednoczonych, dopóki nie został omówiony w monografii Colemana jako naukowe ugrupowanie odgrywające sekretną rolę w kształtowaniu spraw w Stanach Zjednoczonych związanych z rządem, poprzez brytyjski Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych, od wczesnych początków w 1913 w Wellington House w Londynie. Istnienie obydwu gurp nie jest kwestionowane [link][link]. Człowiek ten jest jednocześnie z wiadomych powodów skazany na całkowite przemilczenie jeśli chodzi o szersze grono odbiorców. Oto co napisał/powiedział:

"Podczas mojej kariery, jako zawodowy oficer wywiadu, miałem wiele okazji uzyskać dostęp do ściśle tajnych dokumentów, ale w trakcie pracy jako naukowy oficer polityczny w Angoli, Afryce zachodniej, miałem okazję przetrząsnąć serię dokumentów, które były niezwykle zrozumiałe. To co odkryłem, napełniło mnie gniewem i oburzeniem, oraz naprowadziło mnie na kurs, którego nie porzuciłem do dzisiaj. Mianowicie aby odkryć kto kontroluje rządy Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Dokładnie zapoznałem się z wszystkimi tajnymi stowarzyszeniami, takimi jak Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych, Rada Stosunków Zagranicznych, Bilderberg, Komisja Trójstronna, Syjoniści, Masoni, Różokrzyżowcy Bolszewiccy i cały spin-off tajnych stowarzyszeń...Jednak w 1969 roku natknąłem się również na takie nazwy jak Zakon Szpitala Św. Jana z Jerozolimy, Klub Rzymski, Niemiecki Fundusz Marshalla, Fundacja Giorgio Cini, Okrągły Stół, Fabianiści, Wenecka Czarna Szlachta, Towarzystwo Mont Pelerin, Klub Piekielnego Ognia i wiele innych, które są kompletnie nieznane, lub których prawdziwe funckje, jeżeli w ogóle są znane, w najlepszym przypadku są źle pojmowane."

"Wyobraźcie sobie silną grupę nieuznającą żadnych granic narodowych, obejmującą bankowość, ubezpieczenia, wydobycie węgla, handel lekami, przemysł naftowy, której członkowie odpowiadają wyłącznie przed członkami tej grupy. Jest to 'Komitet Trzystu' - elitarna grupa rządząca planetą od 1897. Dziś swą siłę skupia w trzystu najmożniejszych osobach."

"Komitet 300 od ponad 200 lat dyktuje amerykańską politykę zagraniczną i krajową (...) Komitet 300 jest tajnym stowarzyszeniem składającym się z nietykalnej klasy rządzącej, w której skład wchodzi królowa Wielkiej Brytanii, królowa Holandii, królowa Danii i rodziny królewskie Europy (...) Jej Królewska Mość [Królowa Anglii] stoi na czele wielkiej sieci korporacji które nie płacą podatków i nie odpowiadają przed nikim, finansują instytucje badawcze poprzez fundacje, których wspólne działania mają niemal całkowity wpływ na nasze życie codzienne. Te połączone instytucje i ich pracownicy stanowią wyższy, równoległy rząd, który kontroluje życie każdego Amerykanina, niezależnie od tego, czy zdaje sobie z tego sprawę czy nie. Scalone korporacje, firmy ubezpieczeniowe, banki, korporacje finansowe, ogromne spółki naftowe, gazety, czasopisma, radio i spółki telewizyjne tworzą rozległy aparat, który spoczywa na Stanach Zjednoczonych i na świecie. Nie ma polityka w Waszyngtonie, który nie jest wobec nich jakoś zobowiązany (...)
handel narkotykami, a zwłaszcza handel bronią, jest wielkim biznesem i jest prowadzony od góry do dołu przez kilka nietykalnych rodzin świata, a każda z nich ma przynajmniej jednego członka zasiadającego w Komitecie 300 (...) To wszechmocna grupa 'Olimpians', której centrum jest finansowy dystrykt City of London panujący nad handlem kokainą, opium, farmacją, bankowością (...) Korporacje, banki i firmy ubezpieczeniowe Komitetu 300 działają pod wspólnym dowództwem, obejmując strategicznie wszystkie możliwe płaszczyzny, jest jedną zorganizowaną hierarchią władzy na świecie przewyższającą wszystkie rządy i indywidualności (...) Komitet 300 znajduje się pod kontrolą Brytyjskiej Monarchii, w tym przypadku, Elżbiety II (...) Komitet 300 jest pełen członków brytyjskiej arystokracji, która ma korporacyjne interesy i powiązania w każdym kraju na świecie, w tym ZSRR (...) Na grupę składają się największe międzynarodowe firmy zaangażowane w nakładające się i połączone obszary: ubezpieczenia, bankowość, nieruchomości, rozrywka, zaawansowana technologia, w tym cybernetyka i komunikacja elektroniczna (...) Bankowość jest niezwykle ważna, zwłaszcza w obszarach, w których banki działają jako izby rozliczeniowe i pralnie pieniędzy narkotykowych. Głównymi bankami są Bank Anglii, Bank Rezerw Federalnych, Bank Rozrachunków Międzynarodowych, Bank Światowy, Hongkong and Shanghai Bank i American Express. Każdy z tych banków kontroluje setki tysięcy dużych i małych banków z całego świata. Tysiące dużych i małych banków są siecią Komitetu 300 (...) Komitet 300...kontroluje większość banków inwestycyjnych, które obracają akcjami na Wall Street na rzecz inwestorów amerykańskich (...) Sieć banków Wall Street i domów maklerskich dba o rynek papierów wartościowych Komitetu (...) Nic nie dzieje się na Wall Street, co nie znajduje się pod kontrolą Banku Anglii, którego instrukcje są przekazywane poprzez Grupę Morgana, a następnie wprowadzane za pośrednictwem kluczowych domów maklerskich, których kadra kierownicza ostatecznie odpowiada za przeprowadzanie dyrektyw Komitetu (...) Poprzez ten mechanizm Komitet 300 zapewnia swoim członkom i ich korporacjom prowadzenie inwestycji na Wall Street."

"Ameryka jest kontrolowana przez 300 rodzin, a Anglia kontrolowana przez 100 rodzin i te rodziny są ze sobą połączone poprzez małżeństwa, firmy, banki, nie wspominając o Czarnych Gwelfach, Masonerii, Najczcigodniejszym Zakonie Szpitala Św. Jana z Jerozolimy i tak dalej. Są to ludzie, którzy poprzez swoich surogatów znaleźli sposoby ochrony ogromnych transportów heroiny z Hong Kongu, Turcji, Iranu i Pakisanu oraz zapewnienia jej miejsca na rynku w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej w minimalnych kosztach prowadzenia działalności gospodarczej."


Przedwojenny Minister Spraw Zagranicznych Niemiec (czasy Republiki Weimarskiej) Walther Rathenau, znany z Układu w Rapallo, po raz pierwszy napisał o Komitecie 300 w publikacji "Geschäftlicher Nachwuchs". Carski generał Mikołaja II Romanowa i znajomy Prezydenta USA Theodore'a Roosevelta, Arthur Cherep-Spiridonovich, w książce "Secret World Government or The Hidden Hand" opisuje Rząd Światowy, który poświęca miliardy dolarów na światowe konflikty, jako grupę 300 Żydów chazarskich w rzeczywistości wywodzących się od pogańskich czcicieli diabła z królestwa chazarskiego, pod przewodnictwem Edwarda Rothschila, posługujących się m.in Rewolucją Bolszewicką w Rosji w celu obalenia nieodpowiadającego im rządu - stąd też posługują się rozbojem, wojną i zniszczeniem jako okazją do zgarnięcia łupów, podobnie jak ich przodkowie - barbarzyńcy. Jak już wiemy, owi podstępni decydenci
za pomocą kontroli systemu bankowego wywołali drugą wojnę światową.Spiridonovichpisze, że dla "300" pracowali David Lloyd George, Georges Clemenceau, Theobald von Bethmann-Hollweg, Woodrow Wilson, Sergey Sazonov, Eleutherios Venizelos i Tomáš Masaryk.

 

 

Rosyjski Generał Arthur Cherep-Spiridonovich.Zdjęcie zostało zrobione w Waszyngtonie na osobistą prośbę zmarłego prezydenta Theodore'a Roosevelta przez jego fotografa.


O istnieniu niewidzialnego rządu światowego mówili już inni wysoko postawieni i agenci z różnych agencji wywiadowczych, w tym KGB - Władimir Nikiforow, John Perkins z NSA i Banku Światowego oraz odznaczony medalem UNESCO przez prezydenta Kennedy'ego weteran II wojny światowej Jacques Costeau z Banku Światowego, UNESCO i Amerykańskiej Akademii Nauk. "Okrągły Stół" w składzie z Grupą Bilderberg, CFR, Komisją Trójstronną i Królewskim Instytutem Spraw Międzynarodowych, wraz think-tankami jak International Institute for Strategic Studies, Funduszem Germana Marshalla, Instytutem Stosunków Pacyfiku i innymi działają pod fasadą stosunków międzynarodowych, ten zaś wraz z najbardziej tajną agencją wywiadu Stanów Zjednoczonych NRO (Narodowym Biurem Rozpoznawania), Permindex (byłą organizacją handlową powołaną w 1958 przez kanadyjskiego prawnika Louisa Bloomfield'a dla stałej ekspozycji przemysłowej), Instytutem Tavistock, Ligą Przeciwko Zniesławieniu używanej do zwalczania "Anty-semityzmu",RCA, NBC, Instytutem Badawczym Stanford, Atlantic Richfield, NATO, WWF,Sussex University, Klubem Rzymskim, BCCI, Instytutem Aspen Studiów Humanistycznych, CIA, MI6, Brookings Institution, Centrum Badań Dynamiki Grupowej Kurta Lewina przy Instytucie Technologii Massachusetts, Fundacją Giorgio Cini, podlegają tzw. "Olimpijczykom", zwanym Komitetem 300, przekształconymprzez angielską szlachtęz pierwszego imperialnego monopolu światowych elito nazwieBrytyjska Kompania Wschodnioindyjska,który dzięki ekspansywnemu kolonializmowi przybrał postać dzisiejszych gigantycznych korporacji,na głównego zwierzchnika światowego rządu - jest on centrum dowodzenia
Nowego Porządku Świata, z niego więc wyszedł szereg magnackich zrzeszeń jak Klub Piekielnego Ognia oraz osławionyZakon Iluminatów, konkretnie spod ręki Rothschilda, już wtedy finansowego króla Europy i wodza masonerii. Coleman podając ówczesny skład Komitetu 300 wymienia również dawny ród magnacki Radziwiłłów. Na przełomie lat do Olimpians przynależały europejskie rodziny królewskie, międzynarodowe dynastie finansjery, w tym Rockefeller, Rothschild, Baring, DuPont, banki Wall Street, które wywierają wpływy za pomocą IMF, Banku Światowego, Banku Rozrachunków Międzynarodowych i "wielkiej czwórki". W Komitecie 300 z racji masowych, narkotykowych udziałów w Brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej swoje honorowe członkostwo posiadają także rodziny Montague, Churchill, Delano, Mellon, Perkins, Russell, Campbell i Bedford. George Bush, Dwight Eisenhower, Felipe Gonzalez, Giscard D'Estaing, Francois Mitterrand, George Shultz, Paul Volcker, Henry Kissinger, Franklin D. Roosevelt, Helmut Schmidt, Hohenzollernowie, Wittelsbachowie, Vanderbiltowie, Dom Habsbursko-Lotaryński, Olaf Palme, Étienne Davignon, Willy Brandt, Gustaw VI Adolf, Houston Stewart Chamberlain,Cecil Rhodes,Harry Oppenheimer, Fryderyk IX, Edmond Rothschild, Winston Churchill, Królowa Beatrycze, H.G Wells, Elżbieta II, to tylko niektóre z prominentnych nazwisk. Jak od początku głową kompanii była osoba zajmująca tron angielski, tak również i do dzisiaj taką tradycję, jako głowa światowego rządu przewodzi Elżbieta II - owa arystokracja stanowiąca centralne ugrupowanie Olimpians tworzy Order Podwiązki, najstarszy i najwyższy, brytyjski, protestancki, prywatny zakon rycerski założony w 1348 r. przez króla Edwarda III, zakonowi przewodniczy królowa Elżbieta, głowa orderu anglikańskiego Najczcigodniejszego Zakonu Szpitala św. Jana z Jerozolimy oraz 24 Towarzyszy. Stowarzyszenie ma swoją siedzibę w St. George's Chapel. Jego członkami są wszystkie rodziny królewskie Wielkiej Brytanii, monarchowie Europy i szlachta europejska w tym Jacob Rothschild i Peter Carrington. George Bush senior jest ostatnim członkiem, który otrzymał tytuł szlachecki od Królowej 20 grudnia 1993 r. poprzez odznaczenie Wielkim Krzyżem Rycerskim Zakonu Łaźni.Coleman na końcu książki wyrysował schemat ośrodków skupiających amerykański i brytyjski establishment, w których Olimpians centralizują swoje okręgi kierownicze, główne z nich to Okrągły Stół i Instytut Tavistock, którego przewodzącym był Kurt Lewin. Kim są "Oni"? Coleman obszernie wyjaśnia to w swojej książce.

 
"Poczynając od Kolumbii do Miami, Golden Triangle do Golden Gate, z Honk Kongu do Nowego Jorku, od Bogoty aż po Frankfurt, handel narkotykami, a zwłaszcza handel bronią, jest wielkim biznesem i jest prowadzony od góry do dołu przez kilka nietykalnych rodzin świata, a każda z nich ma przynajmniej jednego członka zasiadającego w Komitecie 300. To nie jest biznes z rogu ulicy, to wymaga płynnie zorganizowanych pieniędzy i doświadczenia (...) To wszechmocna grupa Olimpians, której centrum jest finansowy dystrykt City of London panujący nad handlem kokainą, opium, farmacją, bankowością oraz promotorami kultu i twórcami muzyki rockowej (...) Korporacje, banki i firmy ubezpieczeniowe Komitetu 300 działają pod wspólnym dowództwem, obejmując strategicznie wszystkie możliwe płaszczyzny, jest jedną zorganizowaną hierarchią władzy na świecie przewyższającą wszystkie rządy i indywidualności."

Komitet 300 stanowi wąską część szczytu korporacyjnych i finansowych władców,kontroluje przemysł naftowy i wydobywczy, kompleks zbrojeniowy, poprzez wielosetną sieć think-tanków i instytutów badawczych - sprawuje naukową dyktaturę niszczącą narodowe tożsamości,posługując się również mas-medialnym instrumentem propagandowym przemysłu muzycznego, rozrywkowego i filmowego za sprawą "Ministerstwa Prawdy" Światowej Elity, jakim według Colemana jest Instytut Tavistock usytuowany w City of London - centrum dowodzenia globalnej elity, podkopuje moralność i sumienia ludzi całego świata. Bettino Craxiemu (w książce Coleman daje wyraz temu, że odgrywał, w ramach Klubu Rzymskiego, w pracy na rzecz globalnej agendy - której celem jest utworzenie jednego rządu światowego w formie jednego systemu walutowego i jednego kościoła państwowego, jak pisze, "na gruzach Chrześcijaństwa", a zaczęło się to odbywać na początku XXw. z formowaniem się nowych wyznań religijnych i działaczy New Age - odgrywał znaczącą rolę, wraz ze wspieraniem skrajnie lewicowych Czerwonych Brygad przez CIA w celu niszczenia moralności Włochów za sprawą "komunistycznego, moralnego porządku społecznego" z pomocą Richarda Gardnera, ambasadora we Włoszech podczas administracji Cartera) "udało się niemal doszczętnie zrujnować Włochy, a po drodze przeforsować we włoskim parlamencie rozwody i aborcje, te zaś miały ogromne skutki socjologiczne i socjalne, uderzające w morale Włochów oraz w Kosciół katolicki", "Trzeba też wrócić do deklaracji Weishaupta na temat wczesnego Katolicyzmu, aby zrozumieć, kto brał udział w zabójstwie
Aldo Moro. Jego śmierć była częścią usunięcia przeszkód ku destabilizacji we Włoszech, a jak wiemy, umożliwiło to planowanie spisku na bliskim wschodzie, który należało przeprowadzić w wojnie w Zatoce Perskiej 14 lat później. Włochy zostały wybrane jako test-cel Komitetu 300, ponieważ jest najbliższy wschodnim krajom europejskim oraz związany z ekonomią i polityką na bliskim wschodzie. Jest to również dom Kościoła Katolickiego, któryWeishaupt[założyciel ZakonuIluminatów Bawarskich- wtrącenie]nakazał zniszczyć". Corrado Guerzoni,rzecznik biura prasowego iasystent przywódcy Chrześcijańskiej Demokracji zeznał, że to Kissinger zamordował Aldo Moro! - został porwany i zabity przez Czerwone Brygady, jednak jako winowajca, zarówno przez Guerzoni'ego jak i żonę Moro, został wskazany Henry Kissinger. Coleman co prawda nie podaje dowodów, ale nie wyklucza, że ta sama siatka włoskiej masonerii i CIA, która podtrzymywała Czerwone Brygady, zabiła Papieża Jana Pawła I. Coleman twierdzi, że tak samo jak do Kennedy'ego strzelało MI6 przeprowadzając brutalną egzekucję na oczach całego świata, tak masoneria w Watykanie strzelała do JPII: samozwańczy arabski zamachowiec był jedynie kukiełką, zaś po zamachu, jak stwierdza Coleman, oficjele watykańscy zasiedli w Komitecie 300 (nie precyzuje jednak którzy). 

Na podstawie powyższego celu duże pole w doszukiwaniu się matactw agendy komitetu daje fakt "upadku komunizmu" w Polsce i Układu Warszawskiego, gdzie poszczególne przemiany w Bloku wschodnim były wykorzystywane przez Komitet 300, również sam autor mówi, że też za kulisami Ruchu Solidarności stali...żydowscy potomkowie bolszewików. Brzeziński, potomek "Polskiej Czarnej Szlachty", jak pisze Coleman - na polecenie właśnie Klubu Rzymskiego, utworzył Ruch Solidarności,który był przygotowaniem Polski do procedur w kierunku rządu światowego. Prezydent Reagan włożył wszelkie środki aby zniesiono stan wojenny, tak Polska, według tego, jak zamiarował to Klub Rzymski od zaplanowanego kryzysu ekonomicznego (podstawiony przez Klub Rzymski
Jeffrey Sachs przygotował Plan Balcerowicza), w końcu uzależniona od międzynarodowych organów z deszczu pod rynnę "stała się niewolnikiem ekonomicznym Stanów Zjednoczonych".Po zakończeniu dyktatury komunizmu, Polska wpadła w szpony dyktatorskiego procesu globalizacji zachodu trzymanego w ryzach przez międzynarodową oligarchię finansową.Planem Komitetu 300 jest spenetrowanie wszystkich rządów i wymuszenie od nich dostosowania się do zmian w kierunku rządu światowego. Dowody na rolę Klubu Rzymskiego w polskim kryzysie ekonomicznym przedstawiaznany krytyk Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Mathis Bortner w książce pt. "Jak dobija się gospodarkę polską od 1989r".W kwestii zaś "ochrony środowiska" (w rzeczywistości przykrywka dla ideidepopulacji planety), jak pisze Coleman, przewidywany program "ekologicznego" Klubu Rzymskiego "obejmuje rozpowszechnianie idei post-industrailizacji w Stanach Zjednocznych, w połączeniu z rozprzestrzenianiem się kontrkultury ruchów takich jak narkotyki, rock, seks, hedonizm,satanizm, czary i tzw. ekologów".

Wszystkie działania Komitetu 300, łącznie z wojną i niszczeniem suwerenności państw, jak powiedział admirał Chester Ward na temat nowojorskiej Rady Stosunków Zagranicznych: "na rzecz wszechpotężnego rządu światowego" obejmującego niemal wszystkie dziedziny życia poczynając od religii, podporządkowując je - według książkigłównego mentora owej rady,Brzezińskiego pt. "Era Technotroniczna" - dyktaturze złożonej z międzynarodowego grona kierującego się ideologią Marksizmu (jest to dokładny plan polityczny Klubu Rzymskiego wobec świata, któremu świadectwo daje Brzeziński mówiący "Marksizm jest zwycięstwem rozumu nad wiarą i reprezentuje etap żywotny i twórczy w dojrzewaniu uniwersalnej wizji człowieka", jego główny realizator i czołowy manipulant od dawna pociągający za sznurki politykę zagraniczną Ameryki względem reszty świata oraz znany działacz "proekologiczny"
J.P Holdren). Komitet angażuje się we wspieranie Chrześcijańskiego fundamentalizmu protestanckiego stworzonego jeszcze przez Brytyjską Kompanię Wschodnioindyjską, jednak w rzeczywistości gardzą Kościołem Anglikańskim, którego Elżebita II jest głową, jak i całym Chrześcijaństwem. Szybkie rozprzestrzenianie się owego fundamentalizmu jest wykorzystywane do wzmocnienia państwa syjonistycznego Izraela poprzez identyfikację z Żydami jako mit "narodu wybranego" i oddając przy tym ogromne kwoty pieniędzy na to, co oni uważają, jest "wolą Bożą". Zwierzchnik amerykańskiego Kościoła Baptystów finansowanego głównie przez Rockefellerów i członek Komitetu 300 William Sloane Coffin, pochodzący z renomowanej rodziny współzwierzchników masońskiego establishmentu kultu Iluminatów Stanów Zjednoczonych, Skull & Bones (Zakonu Czaszki i Piszczeli), jako kapelan Yale University - najbardziej elitarnego uniwersytetu w USA, gdzie ów zakon ma swoją siedzibę - pracował dla CIA i Światowej Rady Kościołów, w której skład przez całą swoją historię wchodziły świeckie kościoły państwowe pod wpływami europejskich monarchii dokonujących destrukcji wyznaniowej poprzez religijny synkretyzm i zmaterializowanie zasad Chrześcijaństwa (zaczęło się to od Teologii Wyzwolenia, paradującej jako katolickie misjonarstwo w Ameryce Południowej a którą posługiwali się marksiści z Sandinistowskiego Frontu Wyzwolenia Narodowego Nikaragui). W ramach tego programu Rada Stosunków Zagranicznych i Światowa Rada Kościołów bezpośrednio obejmuje: Protestancki Kościół Boży w Chrystusie,Union Theological Seminary,Columbia University, Muslim Public Affairs Council,Krajową Radę Kościołów Chrystusa w USA,Światową Konferencję Religii dla Pokoju, Zjednoczony Kościół Metodystów,Południową Konwencję Baptystów,Oxford University,Boston University, Instytut Hudson iMormonów. Tak amerykańska sfera religijna staje się znieczulana i synkretyzowana wobec moralnej dyktatury Komitetu 300 pod płaszczykiem takich haseł jak globalizm, feminizm, New Age, ograniczenie zasobów naturalnych, przeludnienie, ekologia i wolna miłość.

Monarchie z Komitetu 300 (rycerscy towarzysze Orderu Podwiązki) stanowią tym samym szczyt hierarchii Iluminatów i ich sieci amerykańskich i międzynarodowych tajnych stowarzyszeń,Order of The Garter (Order Podwiązki) jest organizacją zwierzchnią ponad światową masonerią, operuje poprzez Wielką Lożę Anglii w Londynie - organ wolnomularstwa w Anglii i Walii, oraz House of The Temple - Radę Najwyższą 33 stopnia w Waszyngtonie. Członek najwyższego stopnia masonerii jest zobowiązany dochować wierności organizacji i Księciu Karolowi - takim członkiem jest m.in Zbigniew Brzeziński."Lożą centralną" jest angielska Quatuor Coronati, która wraz z Bankiem Rozrachunków Międzynarodowych w Szwajcarii i monarchiczną Fundacją Giorgio Cini kontroluje światową pralnię mózgów Iluminatów o nazwie Instytut Tavistock - jeżeli w masmediach, które są głównym nośnikiem wzorców młodzieżowych i ich zachowań - "idoli", natarczywie promowana jest rodem z osławionego MTV "wolna miłość", używki, Satanizm, New Age - jednym słowem, wszystko co jest "cool" (termin wprowadzony i "zaprogramowany" na stałe przez Tavistock swoimi własnymi kanałami), lub środki przekazu masowo zapychane prasowymi śmieciami typu Reuters (osobista spółka Rothschildów), żadna z tych operacji nie dzieje się z góry bez ingerencji tegoż zdemoralizowanego "departamentu propagandy" światowych elit z siedzibą w Londynie. Komitet 300 sprawuje kontrolę nad amerykańską polityką poprzez wolnomularski Zakon Skull & Bones (Czaszki i Kości), który jest wewnętrznym kręgiem Rady Stosunków Zagranicznych skupiającej polityczny, przemysłowy i korporacyjny establishment Stanów Zjednoczonych, łącznikami pomiędzy Ameryką a Światową Radą Kościołów, jako przykrywką, pod którą operują Olimpians, a powołaną przez City of London Corporation z brytyjską rodziną królewską na czele, jest więc Zakon Skull & Bones.

W Ameryce oprócz tego istnieje wiele innych organizacji wymienianych poniżej, zaś na skalę międzynarodową Grupa Bilderberg oraz Komisja Trójstronna - wśród tego typu ugrupowań dominuje Klub Rzymski. To Komitet 300 (Zofia Grecka i Jan Karol I Burbon) bezpośrednio wznaczyli na głowę dyktatorskiego lobbysty idei depopulacji w ONZ, Klubu Rzymskiego, którego członkiem jest przychylny mu Dalajlama, jordańskiego księcia Hassana, co skutkuje "apokaliptycznymi" prognozami Klubu Rzymskiego o zdyskredytowanych "Granicach wzrostu". Obecnie czołową rodziną syjonistyczną jest rodzina Rothschild, której były właściciel amerykańskiej ordynacji rodowej, Edmond de Rothschild pomógł w założeniu państwa Izrael, dlatego jest nazywany "Ojcem Izraela". Rodzina Rothschild finansuje państwo Izrael do dzisiaj. Jednym z elementów globalnego planu jest naciskanie na rozprzestrzenianie się kultów religijnych takich jak Muzułmański Fundamentalizm, Sikhowie i inni, w celu utrzymania lukratywności interesów anglo-amerykańskiej oligarchii korporacyjnejna bliskim wschodzie. Ową działalność wywrotową organizują agencje wywiadowcze, takie intencje kryły się też za obsadzeniem przez MI6
Chomeiniego[link].

Organizacje, będące ramieniami kierowniczymi ogólnoświatowego systemu komitetu złożonego z instytutów,organizacji, firm, instytucji, bankówi masy niżej postawionych ośrodków badawczych - skąd blisko do najbardziej prestiżowych uniwersytetów, również amerykańskiego Yale pozyskującego członków w szereg
Zakonu Skull & Bones (Czaszki i Piszczeli)zajmujących później bez problemu najwyższe stanowiska w rządzie, w przypadku którego już można mówić o konspiracji satanistycznych sekt z nadrzędnym celem wcielania w życie i propagowania Iluminizmu Weishaupta, prowadzą daleko posunięte lobby przeznaczając kuriozalne wręcz sumy pieniędzy na globalną skalę. Uniwersytet Harvardzki, Cambridge oraz Oxford służą im jako "fabryki" przyszłych, najwybitniejszych ludzi elity i kręgi skupiające synów i córki ludzi, którzy należą do "górnej skorupy" brytyjskiej śmietanki towarzyskiej arystokratów związanych zCity of London, jak pisze Coleman.

Istnieje spora ilość banków narodowych działających w ramach programu Komitetu 300, jednak na pierwszy plan tych działań wychodzą oczywiście Banki Centralne Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Francji, Bank Światowy, Bank Rozrachunków Międzynarodowych, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Canadian Imperial Bank Commerce, Union Bank of Israel, HSBC, American Express, Bangkok Bank i BCCI. Częścią agendy Komitetu jest biznes wojenny zajmujący się głównie szmuglowaniem opium działając pod szyldem The British Bank of the Middle East, Midland Bank, National and Westminster Bank, Barclays Bank, Royal Bank of Canada, Hong Kong and Shanghai Bank, Baring Brothers Bank. Na czele owej globalnej mafii narkotykowej stoi brytyjska monarchia, która monirotuje również MI6, trzymające w ryzach amerykańskie ubezpieczenia Prudential Assurance Company i The Allstate Corporation, oraz Eagle Star. Bilderberg, RCA (Radio Corporation America) i ADL (Liga Przeciwko Zniesławieniu) są serwisami brytyjskiego wywiadu MI6 - brytyjski wywiad w rzeczywistości nieformalnie jest prywatną agencją Królowej Elżbiety, zaś Interpol prywatną agencją Klubu Rzymskiego, nad którym sprawuje kontrolę poprzez Davida Rockefellera.Innym po brytyjskim Orderze Podwiązki (Order of The Garter Knights Companions) wewnętrznym kręgiem Olimpians jest "niewidzialna dziewiątka". Coleman podaje jeszcze inny gang Kissingera o nazwie "Komitet Monte Carlo", który prowadzi "czarną listę" ludzi znajdujących się na celowniku Komitetu 300 - jak wiemy, w taki właśnie sposób mieli pójść na odstrzał domniemani kandyaci: Aldo Moro i Jan Paweł I.

Powyższe banki i kilkadziesiąt innych ostatecznie pozostają pod kontrolą Banku Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei, który działa w ramach programu serwisu MI6 Królowej Elżbiety - Eagle Star Insurance, we współpracy międzynarodowej z firmą doradczą Kissingera w Nowym Jorku, Bazylejskim Komitetem Nadzoru Bankowego oraz Chase Manhattan Rockefellerów (życiorys Rockefellera rzeczywiście przedstawia go jako agenta MI6: podczas II wojny światowej to Rockefeller Center służyło jako amerykański oddział Brytyjskiego Wywiadu Wojskowego i Sojusznicze Biuro Wywiadu, gdzie zrodziło się CIA). Królowa Elżbieta, tak samo jak inni członkowie Komitetu 300 - George Bush, Valery Giscard d'Estaing, Olof Palme, były członek Komisji UE i przewodniczący Grupy BilderbergÉtienne Davignon (doradca Ministerstwa Spraw Zagranicznych Królestwa Belgii), Guy de Rothschild, ród Alba wywodzący się z Wielkiego Księcia Alba, rodzina Doria - finansiści hiszpańskich Habsburgów, Franco Orsini Bonacassi, nieżyjący już najbogatszy człowiek w Niemczech - August von Finck, oraz Baron Pierre Lambert - kuzyn belgijskich Rothschildów, należą do rodu Czarnych Gwelfów skupionych razem poprzez brytyjski Zakon Szpitala Św. Jana z Jerozolimy będący pozostałością po plutokracji Imperium Brytyjskiego, rządzony w imieniu brytyjskiej monarchii i Królowej Elżbiety za sprawą jej kuzyna, członka Olimpians i głowę Joannitów Ryszarda Windsora, księcia Gloucester ("polski" członek Komitetu 300: Brzeziński z tytułem "Polskiej Czarnej Szlachty"). Czym jest
Wenecka Czarna Szlachta historycznie znana też jako Czarni Gwelfowie? To wywodząca się jeszcze ze średniowiecza Oligarchia - a konkretnie jej rodziny - Republiki Weneckiej Włoch (Serenissima Repubblica di Venezia, noszącej status republiki kupieckiej) istniejącej od VIII do XVIII wieku, która wynalazła system bankowy, dlatego Gwelfowie są do dzisiaj dzierżycielami władzy. Jej potomkowie o włoskich, arystokratycznych nazwiskach do dzisiaj zasiadają w Komitecie 300. Według Colemana Królowa Elżbieta II - głowa Komitetu 300, nie pochodzi od Windsorów, tylko własnie od Gwelfów i można by to wykazać genealogicznie włącznie z innymi europejskimi rodzinami królewskimi, które jako "Order Podwiązki"- według Colemana - są "liderami Komitetu 300, najbardziej zaufaną, prywatną radą królowej Elżbiety", "elitą Zakonu Szpitala Św. Jana z Jerozolimy". Faktem ponadto jest, że Brytyjska Rodzina Królewska ma niemieckie pochodzenie od dynastii Saksonia-Coburg-Gotha i są to właśnie Gwelfowie, którzy przeszli do Niemiec. Współczesna władza według Colemana wywodzi się z Wenecji. Niektóre najbogatsze rodziny świata wywodzące się od Czarnych Gwelfów - niewidoczne i nietykalne dla społeczeństwa - takie jak niemiecka Von Thurn und Taxis (stworzyła europejski przemysł wysyłkowy), są usytuowane w Europie, amerykańscy Rockefellerowie (miliarderzy) są według Colemana w porównaniu z nimi - dosłownie stwierdza - bardzo biednymi ludźmi, a ich majątek nawet nie umywa się do majątku rodzin z Europy, gdyż, jak twierdzi, korporacyjne łupy z narkotyków, ropy i z wszystkich wojen globalnej elity lądują na ich sekretnych kontach, zaś największe globalne korporacje ubezpieczeniowe pod ich kontrolą: Assicurazioni Generali (ASG) w Wenecji oraz Riunione Adriatica di Sicurita (RAS), kontrolujące dużą ilość banków inwestycyjnych obracających akcjami na Wall Street, mają konta we frankach szwajcarskich w bazylejskim Banku Rozrachunków Międzynarodowych działającym na linii przestępczości zorganizowanej pod ochroną Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego. W zarządach tych dwóch korporacji weneckich znajdują się Czarni Gwelfowie, wszyscy będący członkami Komitetu 300: "rodzina Czarnej Szlachty Wenecji i Genui, Giustiniani, której rodowód sięga wstecz do Cesarza Justyniana; Sir Jocelyn Hambro; Pierpaolo Luzzatti Fequiz, którego linia rodowa sięga sześć stuleci wstecz do starożytnej dynastii Czarnej Szlachty Wenecji Luzzato; oraz Umberto Ortolani z rodziny Czarnej Szlachty o tym samym nazwisku. Innymi wywodzącymi się z Weneckiej Czarnej Szlachty członkami Komitetu 300 znajdującymi się w zarządzie ASG i RAS są rodzina Doria, finansiści hiszpańskich Hapsburgów; Elie de Rothschild z francuskich Rothschildów; Baron August von Finck (nieżyjący już najbogatszy człowiek w Niemczech); Franco Orsini Bonacassi ze starożytnych Czarnych Gwelfów którego linia rodowa sięga wstecz do starożytnego rzymskiego senatora o tym samym nazwisku; rodzina Alba której linia rodowa sięga do wielkiego Księcia Alba; oraz Baron Pierre Lambert, kuzyn belgijskich Rothschildów" (nadmieniając, Spiridovich natomiast pisze, że kanclerz Cesarstwa Niemieckiego Theobald von Bethmann-Hollweg w rzeczywistości był Rothschildem). Skąd taka pozycja i majątek arystokracji? Według Colemana Wenecka Czarna Szlachta kontrolująca Brytyjską Kompanię Wschodnioindyjską była głównym koordynatorem kolonializmu Imperium Brytyjskiego: Komitet 300 działający jeszcze jako Brytyjska Kompania Wschodnioindyjska (zarząd Kompanii stanowił "Komitet 300" - stąd właśnie tytuł współczesnej elity władzy, ci sami ludzie też według niego stanowili tajne gnostyckie stowarzyszenie "Olimpians") odniósł je dzięki handlowi opium z Chinami (były to tzw.Wojny Opiumowe prowadzone przez brytyjczyków), a wykorzystując zaś zdobyte łupy, w afrykańskim kolonializmie Imperium Brytyjskiego posłużył sięCecil Rhodes'em (członek Komitetu 300), który stał się największym ziemskim posiadaczem Afryki panując tym samym nad wydobywaniem diamentów (dzisiaj ta profesja jest kontynuowana przez Oppenheimerów - członków Komitetu 300). Wpływy majątkowe pod dyrektorstwem Cecil Rhodesa i Lorda Rothschilda, dzięki umocnieniu pozycji Kompanii wykorzystano do rozpoczęcia realizowania procedur kroczenia w kierunku rządu światowego poprzez otwieranie grup "Okrągłego Stołu" Alfreda Milnera i międzynarodowego, socjalistycznego Towarzystwa Fabiańskiego, takich jak CFR, Komisja Trójstronna, Klub Rzymski, Bilderberg, Kanadyjski Instytut Spraw Międzynarodowych, Międzynarodowy Instytut Studiów Strategicznych, Stowarzyszenie Mont Pelerin, Fundacja Ditchley, Wilton Park, Instytut Aspen, Union of Concerned Scientists, i wielu innych, które wchłonęły międzynarodową politykę i tysiące koncernów do swoich programów (kwestią oczywistą jest, że m.in figurujące w Fortune 500 Global czy Davos 200). Na podstawie informacji Colemana głową globalnego systemu grup Okrągłego Stołu jest Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House) w Londynie, który wydaje rozkazy pozostałym grupom, jego wizje Nowego Porządku Świata - jednolitego, światowego państwa socjalistycznego, definiuje Towarzystwo Fabiańskie. Tylko krąg 13 Iluminatów według Colemana zna całkowite intencje Ruchu Fabianistycznego, oraz że nie ma znaczenia, kto zasiada w Białym Domu, ponieważ Komitet 300 - poprzez Radę Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), Klub Rzymski i Towarzystwo Cyncynatów sprawuje kompletną kontrolę. 

 

Pałac Rothschildów Waddesdon Manor w angielskim Hrabstwie Buckinghamshire   


Wenecka Czarna Szlachta: Komitet 300. Według Colemana, zarówno Stalin zwykł ich określać jako "Mroczne Siły" jak i Prezydent Eisenhower mówiąc o nich w słynnym przemówieniu telewizyjnym nie sprecyzował, kim dokładnie są, stwierdził tylko: "Kompleks Militarno-Przemysłowy, zagrażający naszej wolności i procesom demokratycznym, którego potencjał siły stale rośnie i będzie się utrzymywać, którego całkowity wpływ polityczny, gospodarczy a nawet duchowy jest odczuwalny w każdym mieście, każdym budynku rządowym, każdym urzędzie federalnego rządu. " [
pełny cytat Eisenhowera o wzroście siły Kompleksu Militarno-Przemysłowego pod tym linkiem].

Pomijając książki i artykuły Colemana, powszechnie znanym faktem historycznym jest, że Wenecka Czarna Szlachta odpowiadała za IV Krucjatę, a potem podział Chrześcijaństwa na dwie frakcje: Protestancką i Katolicką, utwierdzając Lutra będącego pod ich opieką w jego przekonaniach, a później silnie wspierając protestanckie monarchie europejskie jak i sam ruch protestancki, zaś z Weneckiej Czarnej Szlachty pochodził także Papież Pius XII i co najmniej kilkunastu innych wysokich dostojników kościelnych, takich jak rodzina Orsini czy też Borgia (fakty te nie są jednak w ogóle istotne w kontekście Komitetu 300 i procesie Nowego Porządku Świata omawianego przez Colemana w jego pracach). Genalogicznie, dzisiejsze dynastie wywodzące się z oligarchii weneckiej:Bernadotte (Szwecja),Burbon (Francja),Braganza(Portugalia),Grimaldi (Monako),Windsor (Wielka Brytania),Habsburg (Austria),Hanover (Niemcy),Hohenzollern (Niemcy),Liechtenstein (Liechtenstein),Nassau (Luksemburg),Oldenburg (Dania),Orańska(Holandia),Savoy(Włochy),Wettyn (Belgia),Wittelsbach (Niemcy),Württemberg (Niemcy),Colonna (Włochy),Massimo(Włochy),Orsini(Włochy),Ruspoli (Włochy),Pallavicini (Włochy),Borghese (Włochy),Odescalchi(Włochy),Ludovisi (Włochy),Savelli(Włochy),Caetani (Włochy),Aldobrandini (Włochy) i wszystkie nazwiska znajdujące się w drzewie genealogicznym Windsorów. Stanowią one rdzeń Komitetu 300 - rządu światowego. Czarni Gwelfowie są założycielami tajnego stowarzyszenia naszych czasów (OLIMPIANS), z którego wyrastają wszystkie inne podłączone do niego: Masoneria, Klub Rzymski, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), Grupa Bilderberg, Komisja Trójstronna, Okrągły Stół - wszystkie pochodzą od Komitetu 300, a zatem z rodzin Europejskiej Czarnej Szlachty. Oni kryją się za słowem..."Oni". W kontekście Klubu Rzymskiego jako jednych z decydentów Coleman pisze: "Klub Rzymski jest spiskową organizacją zrzeszenia anglo-amerykańskiej finansjery i starych rodzin szlachty europejskiej z Londynu, Wenecji i Genui. Ich kluczem do skutecznej, ogólnoświatowej kontroli jest ich zdolność do tworzenia depresji i recesji gospodarczej." Warto dodać, że w skład Czarnej Szlachty Weneckiej wchodzili Faszyści współpracujący z Mussolinim.   

Część 2: http://lotna.neon24.pl/post/123266,komitet-300-wplywy-i-cele-2

źródło: http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/Komitet-300.htm

 

KOMENTARZE

 • Jekże byłem zdziwiony gdy...
  kiedyś przeczytałem w jakichś proroctwach, że angielska monarchia zostanie zmieciona z powierzchni ziemi. Byłem wtedy zachwycony tym blichtrem, który mi imponował. Potem, po śmierci Diany, gdy powychodziły na jaw te różne machloje, to już trochę mniej byłem zdziwiony. A teraz gdy od jakiegoś już czasu, coraz bardziej wychodzi na wierzch to całe bandziorstwo, barbarzyństwo i satanizm, który za tym blichtrem stoi, to szczerze mówiąc... czekam, kiedyś to się stanie.
 • @Jan Paweł 09:44:04
  Nie wszystko złoto, co się świeci. :))

  Też nie mogę się doczekać upadku tych psychopatów.
 • @Nibiru 20:05:58
  jesteś bardzo blisko prawdy .... choć mi się wydaje że wstydzisz się to wprost powiedzieć ..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej