Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 5517 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

KOMITET 300 - sterowanie ludzkością 3

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

John Coleman odsłania kulisy rządu światowego na podstawie ściśle tajnych dokumentów i archiwów w Muzeum Brytyjskim, do których miał dostęp jako pracownik zatrudniony przez agencje brytyjskiego wywiadu MI5/MI6.

 

 

Część 1: http://lotna.neon24.pl/post/123252,komitet-300-najciemniejsze-sekrety-brytyjskich-elit-1

Część 2: http://lotna.neon24.pl/post/123266,komitet-300-wplywy-i-cele-2

 

Po raz pierwszy Instytut Tavistock zastosował badania prania mózgów na jeńcach wojennych w Korei, zaś bombardowania za Churchilla i Roosevelta służyły jedynie mentalnemu, masowemu eksperymentowi naukowemu, podobnie jak eksperymenty na szczurach laboratoryjnych -  już wtedy agentem protoplastów światowych kłamstw był Adolf Hitler- dzisiaj owa diaboliczna organizacja poczynając już od zainscenizowanej pod dyktando finansjery przez Equitable Trust Rewolucji w Rosji, "mianuje" w rządzie oraz mediach własne marionetki, "politycznie poprawnych", najbardziej użytecznych propagandzistów i we współdziałaniu z NATO pełną parą inwestuje w środki indoktrynacji przeprowadzając pranie mózgów na populacji światowej, w celu złamania psychiki jednostek w obliczu globalnego rządu.

Klub Rzymski podstawia sabotażystów - ewangelickich fundamentalistów, charyzmatyków siejących zamęt w imię syjonistycznego Izraela (są to znane agentom KGB komunistyczne metody niszczenia narodów bez użycia przemocy - "dziel i podbijaj" - wiedza zaczerpnięta z nauk wirtuoza wojny Sun Tzu). Stworzył ogólnoświatową wojującą nagonkę fanatycznego "zwalczania antysemityzmu" (dzisiaj nazywa się to "walką z terroryzmem") - jest to głównie ADL i B'nai B'rith.Działania te, łącznie z światową kontrolą umysłów, są agitowane przez "szachy" Instytutu Tavistock do nawigowania polityki przez Królową Elżbietę i Komitet 300pod osłoną organów międzynarodowych (Coleman podaje organizacje polityczne i pozarządowe: University of Pennsylvania, Instytut Badań Społecznych, National Training Laboratories, IPS, RAND - prekursor internetu, Instytut Badawczy Stanford, Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych w Georgetown, Instytut Technologii w Massachusetts, The Brookings Institution, Instytut Hudson, Komisja Trójstronna, Mont Pelerin, Fundacja Ditchley i Klub Rzymski).

Ezoteryka w większości składa się z brytyjskich służb wywiadowczych. Prawdziwą doktrynę Instytutu Tavistock, głównego pionu propagandy Olimpians, Coleman określa "moralnym, duchowym, kulturowym, politycznym i ekonomicznym upadkiem Stanów Zjednoczonych" i poświęcił mu osobną książkę. Obejmuje dziedziny: mass-media, filozofia, okultyzm, religia, nauka, psychologia i psychiatria. Główne korporacje działające w jego promieniu to Bank of America, RCA, Shell Company, Bechtel, Blyth, Eastman Dillon, Saga Foods Corporation, McDonnell Douglas, Crown Zellerbach, Kaiser Industries, Wells Fargo i jedna z największych spółek informatycznych świata Hewlett-Packard, oprócz tego Biuro Nauki i Technologii oraz Departament Obrony, gdzie nadzoruje inżynierię oraz urząd badań w dziedzinie lotnictwa i kosmonautyki, Krajowa Rada Kościołów USA, Narodowa Akademia Nauk, z "oficjalnych" zaś źródeł łącznie ze Światową Organizacją Zdrowia, brytyjskim rządem i Unią Europejską za sprawą usług udzielanym organizacjom głównie z sektora publicznego: Tavistock jest zespoleniem setek dużych i małych grup interesu z dziedzin bankowości, handlu, ubezpieczeń, rozrywki, komunikacji, wysokiej technologii, które poprzez think-tanki i pomniejsze serwisy mają połączenie z amerykańskim rządem.

Na konferencji Bilderberg w 1957 na St. Simons Island, Georgia według Colemana, ustanowiono szajkę kontroli światowych mediów MI6/Tavistock pod kierownictwem agencji USA - Komitetu 40 o nazwie Międzynarodowy Instytut Studiów Strategicznych.Powstał w celu nie samego dostarczania już gotowych i z góry opracowanych scenariuszy dla ponadnarodowych koncernów medialnych, ale realizowania programu zgodnego z wolą Komitetu 300 - potem to wszystko zostaje wyświetlane na naszych ekranach telewizorów (czyt. świecących pudłach - domowych pralniach mózgów), a to wszystko jest trzymane w rękach Rothschildów i brytyjskiej rodziny królewskiej.W skład Rady Prezesów organu propagandy i naukowej manipulacji Międzynarodowego Instytutu Studiów Strategicznych wchodzą dyrektorzy CIA Robert Bowie i Stansfield Turner, oficer wywiadu w czasie II wojny światowej - Peter Calvocoressi, Adiutant Generalny Elżbiety II - Frank Kitson (to Kitson zapoczątkował powstanie zbrojne tubylców Mau-Mau w Kenii a przez pewien czas kierował Irlandzką Armią Republikańską), Henry Kissinger, Stały Przedstawiciel Stanów Zjednoczonych przy NATO - Robert Ellsworth, Andrew Schoenberg z Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, magnaci prasowi - Daniel Ellsberg z RAND i właściciel New York Times Cyrus Leo Sulzberger, Max Frankel, Drew Middleton, londyński Szef Biura Washington D.C Anthony Lewis, Floria Lewis, przodujący dyplomata rozbrojeniowy i dyrektor Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych Paul Nitze (umowa Reagan-Gorbaczow) oraz John Loudon, wysłannik jednego z ośrodków bankowości korporacyjnej rodziny Rothschild - NM Rothschild & Sons.

Siły napędowe organizacji to Penguin Group (drugie co do wielkości wydawnictwo na świecie z siedzibą w City of Westminster), placówki Królwskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Centralna Agencja Wywiadowcza i fundusze:Schroders, Lazard, Rothschild. Uznany w 2004 r. przez magazyn Time za jednego ze 100 najbardziej wpływowych ludzi świata pracujący na Uniwersytecie Nowojorskim, Oxfrod, Cambridge, Harvard, konsultant prasowy Henry'ego Kissingera, Niall Ferguson, opisał potęgę bastionu Rothschildów w ten sposób: "przez XIX wiek N.M Rothschild & Sons był największym bankiem na świecie, który dominował na międzynarodowym rynku obligacji, tak samo jak dzisiaj Merrill Lynch, Morgan Stanley, JP Morgan, Goldman Sachs i Międzynarodowy Fundusz Walutowy razem wzięte, ponieważ bank Rothschildów ustabilizował finansowo dziewiętnastowieczne rządy".Pod dyrektorstwem Kurta Lewina Tavistock utworzył poprzednika CIA, Biuro Służb Strategicznych (OSS).

 Powyżej: fragment książki Johna Coleman'a "The Tavistock Institute of Human Relations Shaping the Moral, Spiritual, Cultural, Political and Economic Decline of The United States of America", przedstawione są "pachołki", marionetki Instytutu Tavistock, który tak samo jak miał związek z Rewolucją Bolszewicką poprzez dany komunistom monopol Wall Street (Equitable Trust), tak samo preparował umysły Amerykanów do I i II wojny światowej, pierwszej wojny w Zatoce, wojny w Korei, Wietnamie, oraz można by przypuszczać - wojny w Iraku. Kolejno zdjęcia przedstawiają naukowca ds. Społecznych z Instytutu Tavistock - Erica L. Trista (1), mentora Rewolucji Bolszewickiej w Rosji Trockiego o prawdziwym nazwisku Lew Dawidowicz Bronstein a zarazem członka Grand Orient podlegającej Komitetowi 300 (2), komunistycznego propagandzistę agentur sowieckich Willy'ego Munzenberga (3), oraz członka Komitetu 300 -Lorda Rothemere,z Adolfem Hitlerem (4). Lord Rothemere, jak się okazuje, faktycznie był jednym z Rothschildów poprzez osobiste więzy rodowe, stąd wynikające na procesie norymberskim wsparcie finansowe Wall Street i międzynarodowych elit finansowych dla zbrojeń Narodowej Partii Socjalistycznej Niemiec poprzez m.in Nowojorski Bank Rezew Federalnych, Chase Manhattan Bank (Standard Oil, IG Farben), JP Morgan Company (będące założycielem nowojorskiej Rady Stosunków Zagranicznych) czy Bank Rozrachunków Międzynarodowych w Szwajcarii o powiązaniach z Bankiem Anglii. Poniżej: artykuł prasowy magazynu New Solidarity, wskazujący na to, że Hitler był "brytyjskim agentem".

 


Na powyższej ilustracji po lewej stronie znajduje się "patriarcha" Instytutu Tavistock i krewny Barona Rothschilda - Lord Rothemere wraz z Adolfem Hitlerem. To klan Rothschildów finansował działania militarne wszystkich stron konfliktu [link]: wraz z innym elitarnym rodem "Olimpijczyków", Rockefeller, zanim Instytut Tavistock "przyszedł na świat" w centrum propagndy wojennej Wellington House usytuowanym w londyńskim Buckhingam Gate, założył amerykański system Rezerw Federalnych, którego pieniądze nowojorskiego dystryku fundowano w środki ludobójstwa przez Nazistów. W okresie wojny polsko-bolszewickiej, Rosyjska Partia Komunistyczna była dziełem Wall Street - banku Equitable Trust , zaś już od 100 lat mocodawcy póżniejszej Rezerwy Federalnej - rodzina Rothschild - byli właścicielami...Banku Anglii. Jako "Olimpijczyk" działający z ramienia rodziny Rothschild, protoplasta Grupy Bilderberg, Józef Hieronim Retinger wymieniany przez Colemana wśród nazwisk Komitetu 300, był blisko zarówno Władysława Sikorskiego jak i Churchilla i Roosevelta - dwóch Olimpians, na wzgląd na to, że gwarantami wszystkich stron byli posłańcy światowego rządu, nieważne kto maczał palce w zamachu w Giblartarze, podczas gdy jedni winią Churchilla i Roosevelta, inni Stalina, jeszcze inni Niemcy, wątek wojny polsko-bolszewickiej, a pośrednio Sikorskiego, pod kilkoma fundamentalnymi względami skupiał się wokół Komitetu 300, za usunięciem najprawdopodobniej niewygodnego Sikorskiego stała więc ta sama grupa, wokół której się obracał - Olimpians: Lew Trocki, "ojciec ZSRR", był członkiem Grand Orient podlegającej Komitetowi 300, zaś Stalin i jego towarzysze byli Różokrzyżowcami (Iluminatami).

Józef Retinger (według Colemana Jezuita i Mason najwyższego stopnia wtajemniczenia) był pod kontrolą Lorda Victora Rothschilda - brytyjskiego agenta MI6, oraz holenderskiego księcia Bernarda - byłego nazisty, ta osławiona trójka głównych rzezimieszków Olimpians założyła w Holandii Klub Bilderberg, który pod okiem amerykańskiego wywiadu wojskowego przygotował program utworzenia "IV Rzeszy": Unii Europejskiej. Retinger stworzył Ruch Europejski i pozostał sekretarzem stowarzyszenia i najważniejszym członkiem Bilderberg do śmierci. Jak wiemy, arcyksiąże Otto von Habsburg z Domem Habsbursko-Lotaryńskim byli założycielami i kierownikami ruchu "Paneuropa", mającego na celu doprowadzić do utworzenia "Stanów Zjednoczonych Europy". Victor Rothschild był później doradcą premier Margaret Thatcher, a także szefem Centralnego Personelu Przeglądu Polityki. Początki Grupy Bilderberg sięgają też równie kontrowersyjnego co złowieszczego Royal Dutch Shell, do dzisiaj będącego pod zarządem rodów królewskich Anglii i Holandii - dwóch głównych rodzin Komitetu 300.
 
Operacja Paperclip - rekrutacja uczonych SS przez USA
  Żydzi Moses Pinkeles i Julius Streicher(obok Hitlera)
wraz z elitą Wall Street warunkowali działalność Hitlera w czasie wojny."Badania nad wykorzystaniem mikrofal dźwiękowych oraz ich zastosowanie do sterowania umysłem
rozpoczęto w latach 50 przez Instytut Tavistock. United Kingdom Institute nadzorowała badania
kontroli brytyjskiej populacji bez ich wiedzy.
"
-Tim Rifat, naukowiec.

 

W tym schemacie widzimy, że postrzegają oni przebieg historii i posunięć na najwyższych szczeblach jako szachownicę, tak też ową globalną grę Brzeziński określa tytułem jednej ze swoich geopolitycznych książek. Trzeba zrozumieć, bez względu na to, co uważamy na temat wiary religijnej, że Globalna Elita Nowego Porządku Świata motywuje swoje plany swoją własną, gnostyczną wiarą religijną. Duchowy wymiar Nowego Światowego Porządku obejmuje porządek w rozumieniu, który ma być kompletnym zaprzeczeniem Chrześcijaństwa, przy uniemożliwieniu istnienia wszelkich wspólnot, kościołów itp. dzięki odbywającemu się już procesowi transhumanizmu (technotronika), postępu, który ma wykorzenić rodzinę i jej wartości na rzecz New Age, wraz z wdrożeniem religii Olimpians, którą Coleman opisuje w ten sposób: "Ta tajna elitarna grupa, spadkobiercy Iluminizmu (Niszczycielski Powiew kraju Moria), kultu Dionizosa, kultu Izis, katarskiego Bogomilizmu, którzy nazywają się również Olimpijczykami (wierzą oni, że są  silni i nadzwyczajni na równi z legendarnymi bogami Olimpu, którzy podobnie jak ich bóg, Lucyfer, ustawiają siebie ponad naszych bogów) są absolutnie przekonani, że zostali zobowiązani do realizacji boskiego prawa (...) W rzeczywistości to otwarty spisek przeciwko Bogu i człowiekowi, który obejmuje zniewolenie większości ludzi  porzez wojny, zarazy i masowe morderstwa w sposób jawny. W społeczności wywiadowczej naucza się, że najlepszym sposobem ukrycia czegoś jest umieszczenie tego na otwartym widoku". Lucyferianizm faktycznie wychodzi z założenia, że pewnego dnia wszystkie religie zostaną zniszczone i Szatan wyznaczy nowy kierunek dla ludzkości - w rzeczywistości "elita" służy doktrynie lucyferiańskiej, wierzą, że należy im się przeznaczenie od "władcy tego świata" (J 12,31; 14,30) - Szatana.

Według Colemana, najbardziej widocznym atutem ich oddania Szatanowi jest powyżej wspomniana polityka ograniczenia wzrostu populacji o nazwieNational Security Study Memorandum 200, która jest odwróceniem polecenia bożego skierowanego do pierwszych ludzi: "Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną(Rdz 2, 28). Tajne stowarzyszeniazza kurtyny popychają swoje ustawy, wysyłają żołnierzy na wojnę i obsadzają "swoich" ludzi. Andrew Johnson był przecież inicjowany w samym Białym Domu - 15 spośród 44 prezydentów Stanów Zjednoczonych było masonami. W internecie krążą zdjęcia amerykańskich prezydentów jak Bill Clinton i George Bush uroczyście paradujących po Białym Domu w strojach masońskich [link] - obaj są członkami sekty Bohemian Grove praktykującej lucyferiańki kult babilońskiej Lilith, George H.W. Bush jest również członkiem okultystycznego Zakonu Czaszki i Piszczeli Iluminatów, stanowiących ogólnoświatową siatkę Komitetu 300, w której podawany przez Colemana skład wchodzi też włoska loża masońska P2.


Ostatecznym celem, według Colemana, jest załamanie gospodarki świata i wywołanie chaosu politycznego, aby nastał "Nowy Porządek polityczny". Prezes Międzynarodowego Funduszu Walutowego faktycznie przyznał, że celem instytucji jest "Nowy rząd światowy" [
link]. Innym elementem planu jest "najwyższe poparcie dla ONZ, Banku Światowego, Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości, Banku Rozrachunków Międzynarodowych dla stopniowej eliminacji lokalnych instytucji". Cała bankowość ma spocząć w rękach Międzynarodowego Funduszu Walutowego tak, aby stał się jednym centralnym bankiem nowego rządu światowego

 

"Słowo TAJEMNICA jest odrażające w wolnym i otwartym społeczeństwie, dlatego my, jako ludzie, historycznie sprzeciwiamy się tajnym stowarzyszeniom i tajnym przysięgom"
- John F. Kennedy


Książki Johna Colemana

 

Publiczne wystąpienie J. Colemana

UWAGA: W internecie krąży fałszywa lista członków Komitetu 300 autorstwa Henry Makowa.

Członkowie Olimpians - Komitetu 300 (lista bezpośrednio z książki Colemana - hiperłącze dodane):

 

Abergavemy, Marquis of.

Acheson, Dean.

Adeane, Lord Michael.

Agnelli, Giovanni.

Alba, Duke of.

Aldington, Lord.

Aleman, Miguel.

Allihone, Professor T. E.

Alsop Family Designate.

Amory, Houghton.

Anderson, Charles A.

Anderson, Robert.

Andreas, Dwayne.

Asquith, Lord.

Astor, John Jacob and successor, Waldorf.

Aurangzeb, Descendants of.

Austin, Paul.

Baco, Sir Ranulph

Balfour, Arthur.

Balogh, Lord.

Bancroft, Baron Stormont.

Baring.

Barnato, B.

Barran, Sir John.

Baxendell, Sir Peter.

Beatrice of Savoy, Princess.

Beaverbrook, Lord.

Beck, Robert.

Beeley, Sir Harold.

Beit, Alfred.

Benn, Anthony Wedgewood.

Bennet, John W.

Benneton, Gilberto or alternate Carlo.

Bertie, Andrew.

Besant, Sir Walter.

Bethal, Lord Nicholas.

Bialkin, David.

Biao, Keng.

Bingham, William.

Binny, J. F.

Blunt, Wilfred.

Bonacassi, Franco Orsini.

Bottcher, Fritz.

Bradshaw, Thornton.

Brandt, Will.

Brewster, Kingman.

Buchan, Alastair.

Buffet, Warren.

Bullitt, William C.

Bulwer-Lytton, Edward.

Bundy, McGeorge.

Bundy, William.

Bush, George.

Cabot, John. Family Designate.

Caccia, Baron Harold Anthony.

Cadman, Sir John.

Califano, Joseph.

Carrington, Lord.

Carter, Edward.

Catlin, Donat.

Catto, Lord.

Cavendish, Victor C. W. Duke of Devonshire.

Chamberlain, Houston Stewart.

Chang, V. F.

Chechirin, Georgi or Family Designate.

Churchill, Winston.

Cicireni, V. or Family Designate.

Cini, Count Vittorio.

Clark, Howard.

Cleveland, Amory.

Cleveland, Harland.

Clifford, Clark.

Cobold, Lord.

Coffin, the Rev William Sloane.

Constanti, House of Orange.

Cooper, John. Family Designate.

Coudenhove-Kalergi, Count.

Cowdray, Lord.

Cox, Sir Percy.

Cromer, Lord Evelyn Baring.

Crowther, Sir Eric.

Cumming, Sir Mansfield.

Curtis, Lionel.
d’Arcy, William K.

D’Avignon, Count Etienne.

Danner, Jean Duroc.

Davis, John W.
de Benneditti, Carlo.

De Bruyne, Dirk.

De Gunzberg, Baron Alain.

De Lamater, Major General Walter.

De Menil, Jean.

De Vries, Rimmer.

de Zulueta, Sir Philip.

de’Aremberg, Marquis Charles Louis.

Delano. Family Designate.

Dent, R.

Deterding, Sir Henri.

di Spadaforas, Count Guitierez, (House)

Douglas-Home, Sir Alec.

Drake, Sir Eric.

Duchene, Francois.

DuPont.

Edward, Duke of Kent.

Eisenberg, Shaul.

Elliott, Nicholas.

Elliott, William Yandel.

Elsworthy, Lord.

Farmer, Victor.

Forbes, John M.

Foscaro, Pierre.

France, Sir Arnold.

Fraser, Sir Hugh.

Frederik IX, King of Denmark Family Designate.

Freres, Lazard.

Frescobaldi, Lamberto.

Fribourg, Michael.

Gabor, Dennis.

Gallatin, Albert. Family Designate.

Gardner, Richard.

Geddes, Sir Auckland.

Geddes, Sir Reay.

George, Lloyd.

Giffen, James.

Gilmer, John D.

Giustiniani, Justin.

Gladstone, Lord.

Gloucestor, The Duke of.

Gordon, Walter Lockhart.

Grace, Peter J.

Greenhill, Lord Dennis Arthur.

Greenhill, Sir Dennis.

Grey, Sir Edward.

Gyllenhammar, Pierres.

Haakon, King of Norway.

Haig, Sir Douglas.

Hailsham, Lord.

Haldane, Richard Burdone.

Halifax, Lord.

Hall, Sir Peter Vickers.

Hambro, Sir Jocelyn.

Hamilton, Cyril.

Harriman, Averill.

Hart, Sir Robert.

Hartman, Arthur H.

Healey, Dennis.

Helsby, Lord.

Her Majesty Queen Elizabeth II.

Her Majesty Queen Juliana.

Her Royal Highness Princess Beatrix.

Her Royal Highness Queen Margreta.

Heseltine, Sir William.

Hesse, Grand Duke descendants, Family Designate.

Hoffman, Paul G.

Holland, William.

House of Braganza.

House of Hohenzollern.

House, Colonel Mandel.

Howe, Sir Geoffrey.

Hughes, Thomas H.

Hugo, Thieman.

Hutchins, Robert M.

Huxley, Aldous.

Inchcape, Lord.

Jamieson, Ken.

Japhet, Ernst Israel.

Jay, John. Family Designate.

Jodry, J. J.

Joseph, Sir Keith.

Katz, Milton.

Kaufman, Asher.

Keith, Sir Kenneth.

Keswick, Sir William Johnston, or Keswick, H.N.L.

Keswick, William Johnston.

Keynes, John Maynard.

Kimberly, Lord.

King, Dr. Alexander.

Kirk, Grayson L.

Kissinger, Henry.

Kitchener, Lord Horatio.

Kohnstamm, Max.

Korsch, Karl.

Lambert, Baron Pierre.

Lawrence, G.

Lazar.

Lehrman, Lewis.

Lever, Sir Harold.

Lewin, Dr. Kurt.

Lippmann, Walter.

Livingstone, Robert R. Family Designate.

Lockhart, Bruce.

Lockhart, Gordon.

Linowitz, S.

Loudon, Sir John.

Luzzatto, Pieipaolo.

Mackay, Lord, of Clasfern.

Mackay-Tallack, Sir Hugh.

Mackinder, Halford.

MacMillan, Harold.

Matheson, Jardine.

Mazzini, Giuseppe.

McClaughlin, W. E.

McCloy, John J.

McFadyean, Sir Andrew.

McGhee, George.

McMillan, Harold.

Mellon, Andrew.

Mellon, William Larimer or Family Designate.

Meyer, Frank.

Michener, Roland.

Mikovan, Anastas.

Milner, Lord Alfred.

Mitterand, Francois.

Monett, Jean.

Montague, Samuel.

Montefiore, Lord Sebag or Bishop Hugh.

Morgan, John P.

Mott, Stewart.

Mountain, Sir Brian Edward.

Mountain, Sir Dennis.

Mountbatten, Lord Louis.

Munthe, A., or family designate.

Naisbitt, John.

Neeman, Yuval.

Newbigging, David.

Nicols, Lord Nicholas of Bethal.

Norman, Montague.

O’Brien of Lotherby, Lord.

Ogilvie, Angus.

Okita, Saburo.

Oldfield, Sir Morris.

Oppenheimer, Sir Earnest, and successor, Harry.

Ormsby Gore, David (Lord Harlech).

Orsini, Franco Bonacassi.

Ortolani. Umberto.

Ostiguy, J.P.W.

Paley, William S.

Pallavacini.

Palme, Olaf.

Palmerston.

Palmstierna, Jacob.

Pao, Y.K.

Pease, Richard T.

Peccei, Aurellio.

Peek, Sir Edmund.

Pellegreno, Michael, Cardinal.

Perkins, Nelson.

Pestel, Eduard.

Peterson, Rudolph.

Petterson, Peter G.

Petty, John R.

Philip, Prince, Duke of Edinburgh.

Piercy, George.

Pinchott, Gifford.

Pratt, Charles.

Price Waterhouse, Designate.

Radziwall.

Ranier, Prince.

Raskob, John Jacob.

Recanati.

Rees, John Rawlings.

Rees, John.

Rennie, Sir John.

Rettinger, Joseph.

Rhodes, Cecil John.

Rockefeller, David.

Role, Lord Eric of Ipsden.

Rosenthal, Morton.

Rostow, Eugene.

Rothmere, Lord.

Rothschild, Edmond de.

Rothschild, Elie de and/or Baron Rothschild.

Runcie, Dr.Robert.

Russell, Lord John.

Russell, Sir Bertrand.

Saint Gouers, Jean.

Salisbury, Marquisse de Robert Gascoiugne Cecil. 

Shelburne, The Salisbury, Lord.

Samuel, Sir Marcus.

Sandberg, M. G.

Sarnoff, Robert.

Schmidheiny, Stephan or alternate brothers Thomas, Alexander.

Schoenberg, Andrew.

Schroeder.

Schultz, George.

Schwartzenburg, E.

Shawcross, Sir Hartley.

Sheridan, Walter.

Shiloach, Rubin.

Silitoe, Sir Percy.

Simon, William.

Sloan, Alfred P.

Smuts, Jan.

Spelman.

Sproull, Robert.

Stals, Dr. C.

Stamp, Lord Family designate.

Steel, David.

Stiger, George.

Strathmore, Lord.

Strong, Sir Kenneth.

Strong, Maurice.

Sutherland.

Swathling, Lord.

Swire, J. K.

Tasse, G. Or Family Designate.

Temple, Sir R.

Thompson, William Boyce.

Thompson, Lord.

Thyssen-Bornamisza, Baron Hans Henrich.

Trevelyn, Lord Humphrey.

Turner, Sir Mark.

Turner, Ted.

Tyron, Lord.

Urquidi, Victor.

Van Den Broek, H.

Vanderbilt.

Vance, Cyrus.

Verity, William C.

Vesty, Lord Amuel.

Vickers, Sir Geoffrey.

Villiers, Gerald Hyde family alternate.

Volpi, Count.
von Finck, Baron August. 

von Hapsburg, Archduke Otto, House of Hapsburg-Lorraine. 

Von Thurn and Taxis, Max.

Wallenberg, Peter or Family Designate.

Wang, Kwan Cheng, Dr.

Warburg, S. C.

Ward Jackson, Lady Barbara.

Warner, Rawleigh.

Warnke, Paul.

Warren, Earl.

Watson, Thomas.

Webb, Sydney.

Weill, David.

Weill, Dr. Andrew.

Weinberger, Sir Caspar.

Weizman, Chaim.

Wells, H. G.

Wheetman, Pearson (Lord Cowdray).

White, Sir Dick Goldsmith.

Whitney, Straight.

Wiseman, Sir William.

Wittelsbach.

Wolfson, Sir Isaac.

Wood, Charles.

Young, Owen.

 

źródło: http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/Komitet-300.htm

 

KOMENTARZE

 • autor..
  Ciekawy materiał i oparty na prawdziwych informacjach , z tym że określiłbym to już jako ,,historia,, .

  Wszystkie zdarzenia i przyczyny tego stanu rzeczy oparte są na czymś, co nazywamy religią .
  Nie ma sensu by to próbować wytłumaczyć , każdy zabiegany z klapkami na oczach za wszelką cenę chce się znaleźć w pierwszym szeregu ..wyścigów szczurów ...........
  ..ujmijmy to tak .. żyjemy w czasach ostatecznych, coś się zaczyna coś się kończy...
  Nie jestem Bogiem ,więc jego plan znam w zarysach, zresztą jak większość z nas , jest to jednak wystarczająca informacja by wiedzieć co od nas oczekuje .
  Kluczem rozwoju sytuacji jest teraz Rosja i o stan ducha tu chodzi......
  Tak naprawdę ,,celem ,,nie jest rząd światowy , jest tylko narzędziem do niego …
  Nie podniecajmy się , to jest tylko coś umownego ,zasłona czegoś prawdziwego....
  jedno mogę zagwarantować , nadchodzi czas, by każdy musiał się określić po jakiej stronie się opowie...a powinno to się zmieścić w jednym pokoleniu .
  Masz człowieku nieśmiertelną duszę , zastanów się komu ją dasz.. nawet jeśli będziesz musiał umrzeć by żyć na wieki .
  Nie musisz być tz. Wierzący , czytaj Nowy Testament dosłownie aż zrozumiesz , tam znajdziesz odpowiedz , nie pytaj się księdza .. prawda zawarta jest w słowie pisanym w naukach Jezusa Chrystusa, amen .
  Mnie nie interesuje co teraz przyszło Ci do głowy , co o mnie sądzisz , mówię tylko że masz jeszcze czas....
  by twoje przejście było w miarę łagodne i byś opowiedział się po właściwej stronie .
  Nie będę pisał religijnych frazesów, bo to jest mgła okrywająca prawdę .
  Rodzice uważajcie na dzieci , ograniczcie dostęp do wirtualnej przestrzeni , bo będzie płacz i zgrzytanie zębów .
  ,, Człowiek,, kiedy cywilizacyjnie osiągnął cyfrowy przekaz informacji , z rogatym przyjacielem bawi się w Boga …....... otwórz oczy ,nastaw uszy … wyłącz telewizor , czytaj w prasie to o czym nie piszą , przerwij ten hipnotyczny sen .
  Myślisz że ważne jest jakie nazwisko tobą rządzi , kto siedzi na wysokim urzędzie , Duda ratujący hostie to znak Borzy …. Ten cały cyrk , igrzyska polityczno społeczne , są właśnie po to byś nie myślał........... może na tym skończę ..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej