Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
141 postów 6167 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Polska Konkwistadorska. Mafia morduje dziennikarza.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Łukasz Masiak, l. 31, dziennikarz bestialsko zamordowany w Mławie. Motywem zbrodni była działalność zawodowa Masiaka. Osierocił żonę i dwoje dzieci.

 

Polska coraz bardziej jawi się jako państwo konkwistadorskie, w którym, na najwyższym szczeblu,  rządy sprawuje poddana najeźcom i służąca ich interesom administracja, a na prowincji rządzą mający nieograniczoną władzę kacykowie, rzekomo reprezentujący ludność prowincji, a de facto reprezentujący władzę rządu na podległych im terenach.  Prokuratura, sądy i policja są albo zastraszone i dlatego obojętne lub bezradne w stosunku do działalności przestępczej miejscowej mafii, albo ją chronią, czerpiąc zyski z tejże działalności przestępczej.

Łukasz Masiak to dziennikarz z Mławy, który pracował w "Głosie Mławy", a następnie założył własny portal " Nasza Mława" http://naszamlawa.pl/. Łukasz Masiak swoimi publikacjami naraził się miejscowej mafii i został zamordowany. Wcześniej otrzymywał pogróżki, a także został pobity, o których to wypadkach powiadamiał miejscową policję, która jednakże nie podjęła żadnych kroków w obronie jego zdrowia i życia. Najwidoczniej, policja w Mławie służy miejscowej szajce, a nie miejscowej ludności.

Według wPolityce.pl,

"Tygodnik Gazeta Mławska” poinformował w niedzielę na swojej stronie internetowej, że do pierwszego napadu na Łukasza M. doszło w połowie stycznia 2014 r., gdy w okolicy jego domu zamaskowany sprawca użył gazu i bił. Według gazety Łukasz M. opisywał to zdarzenie tak:

To na pewno nie był napad na tle rabunkowym. Miałem przy sobie aparat, dokumenty i telefon. To była osoba, która na mnie czekała. Nic do mnie nie mówiła. Na pewno chodziło o zamieszczanie tekstów na portalu. Innej możliwości nie widzę.

W relacji tej Łukasz M. zaznaczył, że domyśla się „o jakie teksty chodziło”.

Domyślam się, kto mógł stać za tym pobiciem, ale nie mogę tego ujawnić. To jest sprawa dla policji

-– opisywał zdarzenie dziennikarz cytowany przez „Tygodnik Gazeta Mławska”. Gazeta zaznacza, że sprawcy napadu nie ustalono."

http://wpolityce.pl/polityka/256002-kolejna-granica-przekroczona-dziennikarz-z-mlawy-zakatowany-wczesniej-otrzymywal-pogrozki-i-byl-napadany-policja-zlekcewazyla-zagrozenie

Media głównego nurtu, wspierające administrację konkwistadorską, jak również podległa jej prokuratura, jeszcze nie są zdecydowane, jakie przyjąć stanowisko,  które zapewne będzie zależało od tego, jak wielki rozgłos zostanie nadany sprawie morderstwa Łukasza. Fakty TVn podają w artykule pod tytułem o zatrzymaniu dwóch osób w sprawie morderstwa, co następuje:

"Jak poinformował prokurator okręgowy w Płocku Waldemar Osowiecki, na obecnym etapie postępowania nie jest wykluczana żadna wersja motywu zabójstwa, w tym także dotycząca pracy dziennikarskiej Łukasza M. - Obecnie trudno jest wskazać na jednoznaczny motyw. Każda wersja dotycząca motywu jest możliwa. Nie wykluczamy żadnej - powiedział Osowiecki."

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/zabojstwo-dziennikarza-w-mlawie,551314.html

Natomiast wPolityce.pl, donosi:

"Rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski potwierdził PAP w niedzielę późnym popołudniem, że znana jest tożsamość osoby, która może mieć związek z zabójstwem, i że ta osoba jest obecnie poszukiwana. Jak dodał, w Mławie są policjanci z KGP, którzy wspierają tamtejszych funkcjonariuszy w prowadzonej sprawie.

Z dotychczasowych informacji nie wynika, by zabójstwo dziennikarza miało związek z wcześniejszymi groźbami, które były pod jego adresem kierowane l- powiedział Sokołowski.

Jak wcześniej poinformował PAP zastępca prokuratura rejonowego w Mławie Krzysztof Molenda, wstępnie przyjęta kwalifikacja czynu - śmiertelne uszkodzenie ciała, została obecnie zmieniona na zabójstwo.

Będziemy prowadzili postępowanie w kierunku zabójstwa, czyli artykułu 148 kodeksu karnego. Nazwisko sprawcy ustaliła policja. Osoba ta jest poszukiwana — powiedział PAP Molenda. Jak przyznał, poszukiwany to młody mężczyzna, trenujący wcześniej sporty walki. „Po znalezieniu tej osoby, będziemy ją przesłuchiwali” - dodał prokurator."

 Jak podaje se.pl.,

"Policja nadal szuka zabójcy Łukasza Masiaka (31 l.), właściciela lokalnego portalu w Mławie (woj. mazowieckie). Dziennikarz zginął, bo wyrok na niego wydał gang miłośników sztuk walki, którego działania dziennikarz opisywał na swoim portalu! Został zabity ciosem nogą w głowę w toalecie w kręgielni, w której w nocy z soboty na niedzielę bawił się z przyjaciółmi.

Właściciel Kręgielni Planeta, w której został zamordowany dziennikarz Łukasz Masiak, nie ma wątpliwości, że to była zaplanowana egzekucja. - Zabójca wszedł do lokalu i poszedł prosto do toalety, w której był właśnie Łukasz. Po około dwóch minutach wyszedł z lokalu - relacjonuje Karol Roniewicz. Po chwili w ubikacji goście lokalu znaleźli zakrwawionego i nieprzytomnego dziennikarza. Łukasz Masiak zmarł mimo kilkudziewsięciominutowej reanimacji. Został zabity potężnym kopniakiem w głowę."

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/wyrok-na-mlawskiego-dziennikarza-lukasza-masiaka_624645.html

 Istnieje ogromna, zadsadniacza różnica pomiędzy zabójstwem a morderstwem, a różnica polega na tym, że aby nastąpiło morderstwo, musi być zamiarzabicia, podczas gdy zabójstwo może nastąpić przez przypadek, nawet podczas bójki. Istnieje też zasadnicza różnica w wielkości wyroku w sprawie zabójstwa i morderstwa.

W tym przypadku, istnieje motyw i istniał zamiar, bo mistrz walk doskonale orientuje się w tym, że jego cios może być śmiertelny, nie może być tu więc mowy o przypadkowym zabójstwie w czasie bójki. Było to wykonanie wyroku, a więc morderstwo, a nie zabójstwo.

Znowu komkwistadorska policja, prokuratura i prasa służy kacykom i chroni okupacyjną administrację, nawet nie biorąc pod uwagę możliwości morderstwa.

"Zwyczajowo zabojstwem nazywa sie sytuacje okreslona w art. 148 par. 1, czyli:
Art. 148. § 1. Kto zabija człowieka,

podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Natomiast morderstwem:

§ 2. Kto zabija człowieka:

1) ze szczególnym okrucieństwem,

2) w związku z wzięciem zakładnika, zgwałceniem albo rozbojem,

3) w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie,

4) z użyciem broni palnej lub materiałów wybuchowych,

podlega karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności."

http://forumprawne.org/prawo-karne/18811-morderstwo-zabojstwo.html

A więc, zabójca, o ile zostanie skazany, dostanie najmniej 8 lat więzienia, a morderca co najmniej 25. 17 lat różnicy, które mogłoby odstraszyć niejednego mordercę.

Pozostaje drugie pytanie, czy prokuratura i policja będzie prowadziła śledztwo w sprawie uchwycenia i ukarania sprawcy, czy zajmie się także tymi, dla których sprawca wykonał wyrok na Łikaszu ?Oczywiście, w państwie praworządnym, organy państwowe ścigałyby i zlikwidowały całą szajkę, natomist istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że to samo ię stanie w polskim państwie konkwistatadoerskim, jakim w dniu dzisiejszym jest Polska. Nie wiadomo przecież, ile uprzywilejowanych głów t z jak wysokich szczebli mogłoby się potoczyć w przypadku solidnie przeprowadzonego dochodzenia, oskarżenia i odądzenia. Pażstwo konkistadorskie musi przecież zdać egzamin i kontynuować w szyku zwartym.

Centrum Monitoringu Wolności Prasy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich zwróciło się w liście otwartym do minister spraw wewnętrznych Teresy Piotrowskiej:

"Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP zwraca się z kategorycznym żądaniem przeprowadzenia skutecznego śledztwa zarówno w sprawie zabójstwa dziennikarza Łukasza Masiaka z mławskiego portalu naszamlawa.pl, jak i sprawiających wrażenie ewidentnych, zaniechań organów będących zobowiązanymi, by zapewnić mu bezpieczeństwo.

Wedle przekazanych przez media informacji, redaktor Masiak wielokrotnie alarmował w sprawie zagrożenia dla swojego życia i zdrowia, co więcej, już raz padł ofiarą ataku. Morderstwo dziennikarza i niezdolność organów państwa do tego, by zapewnić mu elementarne bezpieczeństwo na tak podstawowym poziomie, jak ochrona jego zdrowia i życia, kładzie się cieniem na funkcjonowanie całego państwa, a odpowiedzialność za ten fakt ponosi także Pani, jako Minister Spraw Wewnętrznych.

Z poważaniem Wiktor Świetlik dyrektor CMWP SDP"

http://wpolityce.pl/media/256006-list-otwarty-cmwp-sdp-do-p-teresy-piotrowskiej-minister-spraw-wewnetrznych

Istnieje jednak jeszcze jeden czynnik, który może wpłynąć na zlikwidowanie mafii rządzących Mławą, w których interesie było zamordowanie pana Łukasza. Tym czynnikiem jest społeczeństwo, mianowicie każdy z nas, nasza reakcja jako społeczeństwa.

Blogerka markowa napisaała:

"Miał 31 lat, zostawił żonę i dwoje dzieci.

 Wcześniej był pobity i grożono mu. Pogróżki meldował na policji.

I co? I - nic.

Pisał o mławskich ciemnych sprawkach. Śmierdzących kurnikach, projektowanej spalarni w środku Mławy; prawdopodobnie naraził się też romskim "przedsiębiorcom" ...

(...)

Czy współ-ziomkowie zdobędą sie na manifestacyjny pogrzeb?

Czy żałobnicy nie powinni krzyczeć i rozdzierać szaty, wznosić larum do samego nieba?

Czyż to nie jest morderstwo ze szczególnym okrucieństwem, a nie żadne tam "pobicie ze skutkiem śmiertelnym"?

Panie Boże świeć nad jego duszą, miej w opiece żonę tak wcześnie owdowiałą i osierocone dzieci.

[*] [*] [*]"

http://niepoprawni.pl/blog/markowa/lukasz-masiak-dziennikarz-zamordowany-w-mlawie

 

Pamiętajmy o tym, że skoro Łukasz został zamordowany, za swoją uczciwą działalność dziennikarską w trosce o dobro swoje i swoich współobywateli, życie żadnego Polaka nie jest bezpieczne w polskim państwie konkwistadorskim.

http://naszamlawa.pl/kolejna-kontrola-i-znowu-podejrzane-substancje-8211-538-saszetek,news,8666,aktualnosci.html

http://naszamlawa.pl/beda-glosowac-nad-odwolaniem-wladz-i-upadloscia-8222zacisza8221,news,8679,aktualnosci.html

http://naszamlawa.pl/prokurator-przesluchal-staroste-i-dyrektora-wydzialu-infrastruktury,news,8660,aktualnosci.html

 

Cześć Jego Pamięci!

 

KOMENTARZE

 • @Lotna
  Dzięki, Lotna, za tak szybkie zebranie materiałów i ich bardzo wnikliwą ocenę.

  Cześć pamięci rzetelnego, odważnego dziennikarza. RIP.
 • @Rebeliantka 18:51:34
  Oto obraz "polskiego" ZDEGENEROWANEGO sądownictwa!!!! Śmiertelnie pobili studenta, sąd skazał ich na karę 3,5 roku więzienia!!!???!!! Na karę 3,5 roku więzienia skazał sąd trzech młodych mieszkańców Radomia oskarżonych o śmiertelne pobicie 19-letniego studenta Maćka Mieśnika; dwaj z nich to piłkarze ręczni. Każdy z oskarżonych ma też zapłacić rodzinie ofiary 60 tys. zł zadośćuczynienia.
  Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator domagał się dla oskarżonych 8 lat więzienia, obrona - uniewinnienia lub łagodnej kary. Wyrok nie jest prawomocny.
  Do zakończonej tragicznie bójki doszło w nocy w 2011 r. W klubie studenckim Aula nietrzeźwy 19-letni Mieśnik uderzył Piotra R. szklanką z piwem w twarz. Ochrona wyrzuciła 19-latka z lokalu. Za nim wyszedł Piotr R. i jego znajomi. Przed klubem rozpoczęła się bójka. Mieśnik oddalił się na drugą stronę ulicy, za nim poszli oskarżeni: Piotr R., Wojciech S. i Tomasz K. i tam bili go pięściami po głowie i kopali.
  Śmierć Mieśnika odbiła się szerokim echem w mediach i poruszyła opinię publiczną. Kiedy 19-latek w ciężkim stanie przewieziony został do szpitala i zmarł po kilku dniach, rodzina i przyjaciele zorganizowali w Radomiu marsz jego pamięci. W grudniu 2012 r. Sąd Okręgowy w Radomiu skazał trzech oskarżonych: Wojciecha S. i Tomasza K. na kary po 3,5 roku więzienia, a Piotra R. na karę 2 lat więzienia.
  Oprócz wymierzenia kary więzienia, radomski sąd nakazał oskarżonym zapłacenie rodzicom Maćka i jego dwóm braciom zadośćuczynienia za wyrządzoną szkodę: Piotrowi R. - po 5 tys. zł dla każdej z tych osób, a Wojciechowi S. i Tomaszowi K. - po 15 tys. zł. Rodzina domagała się znacznie wyższych kwot - po 500 tys. zł. W listopadzie 2013 r. Sąd Apelacyjny w Lublinie, rozpatrujący odwołania obydwu stron, skierował sprawę do ponownego rozpatrzenia przez sąd w Radomiu.
  ann/PAP Ps. Za zabicie zwierzęcia (psa, kota, gołębia, wycięcie drzewa, itp.) można dostać 300.000 tys. zł kary plus 3 lata więzienia. Za zabicie człowieka 5 tys i 3,5 więzienia. Nasuwa się pytanie: czyimi synami są ci mordercy? No i nigdzie na świecie nie ma paragrafu: pobicie ze skutkiem śmiertelnym! Tylko u nas!!!
 • @Rebeliantka 18:51:34
  Dziękuję i pozdrawiam.
 • @Kula Lis 62 22:26:48
  "Za zabicie zwierzęcia (psa, kota, gołębia, wycięcie drzewa, itp.) można dostać 300.000 tys. zł kary plus 3 lata więzienia. Za zabicie człowieka 5 tys i 3,5 więzienia."

  W głowie się nie mieści. To nalepiej świadczy o degrengoladzie pażstwa teoretycznego, gdy żadne jego organy nie dzałają prawidłowo, a raczej są postawione na głowie.
 • @Lotna 23:06:52
  Mozna też i nic nie dostać,o czym świadczy przykład posła PiS Dawida Jackiewicza i wiele innych spraw. Dla przypomnienia sprawy wklejam link do artykułu w Newsweeku : http://polska.newsweek.pl/tato-go-zmiksowal,91007,1,1.html
  Pozdrawiam.
 • @Lotna 23:06:52
  Jak widać śmierć np. Przemyka Popieluszki Papaly itd. nic nie nauczyła Polaków. Dalej chowają głowę w piasek udając, że się nic nie stało, i że to ich nie dotyczy.
  A to jest otwarte przyzwolenie do mordowania oPOrnych ludzi przez rządząca obecnie mafie.
  Tę banda czyje się bezpiecznie, gdyż skorumpowani sędziowie i prokuratorzy są na zawołanie, a że są umoczeni w gównie po pachy co im zapewnia dobrobyt, i nie maja zamiaru z tego wyjść, jest zabezpieczeniem dla UKLADU.
  Cały wymiar sprawiedliwości polski do wora i do Wisły.
  Zmienić prawo, które będzie karało adekwatnie do winy.
  Kiszlak dostał 2 lata w zawieszeniu za mordowanie Polaków – toc to śmiech i paranoja.
 • wpolityce.pl podaje
  http://wpolityce.pl/kryminal/256147-bestialskie-morderstwo-dziennikarza-z-mlawy-se-zginal-bo-podpadl-gangowi-milosnikow-sztuk-walki
 • @chrisdigger 08:14:23
  W przeciwieństwie do Ciebie, nie wiem jak było. A informacja jest zawsze infoormacją. Uważam za interesującą i istotną wiadomość, że w nieduzym mieście (bezkarnie?) napadani są sportowcy przez innych "sportmenów".

  Zabity o tym pisał:
  "Opisał napad gangu miłośników sztuk walki na mławski ośrodek sportu, w którym odbywało się seminarium poświęcone właśnie sztukom walki. Wówczas został ciężko pobity organizator seminarium. Napastnicy podjechali kilkoma samochodami i na sali konferencyjnej urządzili prawdziwą rzeź. Gang, który napadł na ośrodek, składał się w dużym stopniu z Romów"
 • A przyczyną...
  A przyczyną takiego stanu rzeczy jest to, że Polska to:

  Pogański kraj, pogańskie obyczaje!
 • @Rebeliantka 08:29:15
  Najwyraźniej bezkarnie, skoro piszę, że sprawcy odjechali kilkoma samochodami, a nie o tym, że policja pojechała tuż za nimi.

  Ja jednak skłaniałabym się do teorii, że ten "miłośnik" walk z gangu wykonał czyjś wyrok, który "miłośnikom" też był na rękę. Wsadzą tego typa, o ile go znajdą na parę lat i w ten sposób utną łeb całej sprawie, a bandy rządzące Mławą będą rządziły nadal, jeszcze bardziej bezkarnie. Tym razem nikt się nie odważy ich śledzić i im przeciwstawiać, bo wszyscy będą mieli w pamięci los Łukasza.

  Nawiasem mówiąc, jakiś czas temu wyszła sprawa rozbojów na drodze przez Romów,
  http://lotna.neon24.pl/post/112485,polskie-multikulti-czyli-napad-cyganow-w-bialy-dzien
  teraz dowiadujemy się o cygańskim gangu miłośników walki - wygląda na to, że Cyganie stanowią coraz większy problem w Polsce. PRL umiał ich poskromić, a teraz robią co chcą?
 • @Lotna 23:06:52
  POLACY OTWÓRZCIE WRESZCIE OCZY!!!
  Gdybym był żydowskim okupantem z podszywającymi się pod Polaków agentami ze zmienionymi nazwiskami i chciał zniszczyć naród polski, to wyganiałbym młodych, mądrych ludzi zagranicę za chlebem. Podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, przyznawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym setki nowych radarów oraz wzmacniałbym inwigilację obywateli. Likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp. Oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski. Wyśmiewałbym polskie wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi, aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu, prostytucji i aborcji, aby nie nadawały się na dobre matki i żony. Zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, tak aby nie mogli się temu sprzeciwiać. Likwidowałbym ich przemysł, a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów itd. Obejrzyj się wokoło - w Polsce trwa cicha wojna która dotychczas zmusiła do uchodźstwa przeszło 3 milionową rzeszę Polaków! To właśnie tym sposobem naród polski poddawany jest z premedytacją DEPOPULACJI ! POpowcy próbują wszelkimi sposobami przygotować przyszłe blokowanie demokracji, jak już nie będą przy rządzie. Dla takich "polityków" jedynym rozwiązaniem jest rozwiązanie zastosowane przez marszałka i Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego w 1926 roku - areszt w Berezie Kartuskiej. Teraz można ich zamknąć na 10 lat np. w Arłamowie lub chlewniach pokomuszych w Muczne - niech sobie oddychają świeżym powietrzem (mieszkając w lesie w namiotach, lub chlewniach oczywiście!). Chyba nie myśleliście o luksusowym hotelu, prawda? Hotel w Arłamowie zostawimy dla zwiedzających skansen zdrajców narodu i złodziei. Żyd Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, że żydzi w Polsce przygotowują ekspansję i mogą ją zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.
  Plany żydów:
  - wyniszczyć kraj finansowo;
  - pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;
  - zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało; za chlebem; oczyścić; kraj z inteligencji patriotycznej;
  - wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 12-15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;
  - zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach.
  To tylko krótki rys naszej najnowszej historii, ale warto go poznać i z tą wiedzą dokonywać wyborów. Adam Michnik o planach ekspansji żydów w Polsce...
  http://www.bankier.pl Kiedy żyd Dickman vel Tadeusz Mazowiecki został - w obecności marszałka Kulikowa ( głównodowodzącego Układu Warszawskiego ) - wyznaczony premierem - żyd Adam Michnik ( Aaron Szechter ) otrzymał od swojego kolegi ministra także żyda Krzysztofa Kozłowskiego dostęp do archiwów SB. Kiedy wieść o tym się rozniosła i spowodowała wzburzenie opinii publicznej – ówczesny minister edukacji oczywiście także żyd Henryk Samsonowicz przydzielił Michnikowi 3 pobratymców-historyków żeby mogło się to nazywać "komisją historyczną". Ci pozostali w archiwach się zresztą zbyt często nie pokazywali. Żydzisko Michnik buszował tam przez kilka miesięcy i wyczyścił teczki swoich – przede wszystkim żydów i nie tylko z KOR, ale i innych o koszernym pochodzeniu. Przy okazji zdobył dużo "haków"- m.in. na ludzi kościoła. Tak więc teraz różni kapusie mogą opowiadać u TW Stokrotki o swojej walce z komuną - bo wiedzą, że ich papiery "zaginęły". Natomiast ekscelencje skaczą przed Michnikiem z gałęzi na gałąź... KTO KONTROLUJE PRZESZŁOŚĆ MA WŁADZĘ NAD PRZYSZŁOŚCIĄ ( G. Orwell ). Tajne zarządzenie Tuska o zwrocie nieruchomości spadkobiercom żydowskim nie posiadającym żadnych dokumentów własności https://www.youtube.com O języku żydowskim w Polsce https://www.youtube.com Realizowany jest projekt JUDEOPOLONII. Ujawnione przez Wiki Leaks depesze ambasadora amerykańskiego nie pozostawiają żadnych wątpliwości dla kogo pracuje (p)rezydent Osip Osipowicz vel Komorowski. W tym świetle wypowiedzi Komorowskiego o współsprawstwie Polaków w holocauście którego nigdy nie było, wyglądają już nie jako przypadkowe bredzenie - ale jako przygotowywanie gruntu pod żądania żydowskich organizacji. Sprzedaż lasów państwowych i oddanie pieniędzy z tego źródła organizacjom przemysłu holocaustu to tylko drobna cześć całego projektu który zakłada zmniejszenie ludności Polski do 12-15 milionów Polaków służących 3 milionom żydów - pełniącym rolę szlachty jerozolimskiej. Organizacja żydowska na swoim kongresie w Berlinie wysunęła wobec Polski postulaty przesiedlenia do Polski ( na koszt Polski i Polaków oczywiście! ) 3 mln żydów z Izraela oraz wprowadzenia języka hebrajskiego jako drugiego języka urzędowego...Każda zmiana musi się najpierw dokonać w umysłach ludzi. Dopiero później ewentualnie wychodzą na ulice albo idą tłumnie na wybory aby obalić panujący układ. Prawda to najpotężniejsza broń. Wystarczy ludziom uświadomić, że żyją otoczeni kłamstwem - aby przejrzeli na oczy i zwrócili się przeciwko niemu. Oczywiście sterowane przez byle WSI i obsadzone przez resortowe dzieci pro-układowe mendia będą bronić status quo. A naszpikowany byłymi członkami PZPR i TW i nigdy nie zlustrowany wymiar "sprawiedliwości" będzie uwalniał "swoich" a skazywał " "tamtych" Podobnie za PRL wymyślano zarzuty dla opozycjonistów. Ale czy to dziwi? Przecież ci ludzie przeszli z poprzedniego systemu w szyku zwartym dzięki "nocnej zmianie" która zablokowała lustrację i dekomunizację w Polsce – jako jedynym kraju byłego bloku wschodniego. Ale mamy także internet i poprzez niego można dokonać tej koniecznej zmiany w umysłach wielu Polaków. Internet jest dzisiaj tym czym kiedyś było dla Polaków radio Wolna Europa – odtrutka na zakłamaną rządową propagandę. Niech każdy prawdziwy Polak wklei to chociaż raz pod jakimś artykułem. Ps. Z perspektywy ponad 25 lat tzw. transformacja ustrojowa jawi się jako zorganizowana gra operacyjna SB i WSW / WSI która dokonała transferu władzy w sypiącym się socjalistycznym systemie w ręce wybranych osób - w większości pochodzenia żydowskiego i poprzednio związanych z PZPR. Funkcjonariusze aparatu ucisku uniknęli w ten sposób pociągnięcia do odpowiedzialności - ale także przy okazji dokonali grabieży majątku narodowego. M.in. umożliwiając za sowite prowizje dla siebie przejecie go przez rozmaite międzynarodowe korporacje za ułamek rzeczywistej wartości. Sprawa generała Gromosława Czempińskiego byłego szefa SB i jednego z "ojców założycieli" Platformy Obywatelskiej - w sprawie liczonych w milionach dolarów łapówek za "pomoc" przy prywatyzacji najcenniejszych kawałków polskiego majątku narodowego - to tylko czubek góry lodowej obrazującej to co WSW / WSI i SB ale także GRU i Stasi zrobiły z naszym krajem. WSI szkolone przez rosyjski wywiad ( GRU ) zachowało ogromne wpływy pomimo formalnego rozwiązania w roku 2006. To oni + były szef SB gen. Czempiński byli "ojcami założycielami" PO. Oni tez założyli TVN i obsadzili go "resortowymi dziećmi". Oni zbijali kasę na aferze FOZZ i prywatyzacjach. Afera marszałkowska to afera W.S.I w której dotychczas zginęło 17 świadków – w tym jeden – płk. Leszek Tobiasz który miał być skonfrontowany z Bronisławem Komorowskim - ale na kilka dni przed tą konfrontacją "zatańczył się na śmierć". Oficerowie byłego W.S.I rządzili też Skokiem Wołomin i wyprowadzili ponad 2 MILIARDY złotych - najwidoczniej będąc pewnymi krycia z najwyższego szczebla... A pomagał im w tym naszpikowany towarzyszami i agentami ale nigdy nie zlustrowany aparat prokuratorsko-sadowniczy dzięki któremu w ŻADNEJ z wielkich afer nie udało się nikogo skazać. O patologii prywatyzacji w Polsce można się więcej dowiedzieć z wywiadu z profesorem Witoldem Kieżunem. Rozgrabianiu Polski próbował się przeciwstawiać rząd premiera Olszewskiego dążący do lustracji i dekomunizacji ale został w czerwcu 1992 obalony wskutek tzw. "nocnej zmiany" przeprowadzonej na zlecenie żyda Leiby Kohne vel Wałęsy i jego mocodawców z WSW/SB. Dzięki "nocnej zmianie" udało się byłym służbom specjalnym PRL utrzymać w swoich rękach sznurki za które od ponad 25 lat pociągają po to aby ich marionetki wykonywały pożądane ruchy. Do niedawna jeszcze rządzący agent STASI/BND tw. Oskar żydoszwab Tusk i sprzedawczyk Pawlak(Tak to już jest, że kto raz się przyłączył do STASI/BND, GRU, etc.. to już stamtąd nie wyjdzie. Chyba, że przez komin. To daje takie efekty jak np. kontrakt z Gazpromem podpisany przez Pawlaka albo umorzona przez tegoż Pawlaka kara dla konsorcjum rosyjsko-ukraińskiego dostarczającego gaz do Polski. Zaraz po tym jak Pawlak został wicepremierem i ministrem gospodarki - pierwsza wizytę złożył mu gen. Czempiński ( były szef SB ). W 15 minut po wizycie Czempińskiego Pawlak umorzył tą karę...) - to aktorzy tej "nocnej zmiany". W latach 90-tych żydowska matrioszka, zbrodniarz, bandyta po 5 klasach powszechniaka, brukarz z zawodu Kiszczak powiedział w jednym z wywiadów, że miał na samej górze w Solidarności ponad 100 agentów którym dla lepszego zakonspirowania nawet nie pozwolił założyć teczek. Niedługo po wprowadzeniu stanu wojennego na spotkanie wyższych oficerów sztabu przyjechał lektor z KC któremu m.in. zadano takie pytanie - "W Jaki sposób wprowadzając stan wojenny o północy z 12 na 13 grudnia 1981 można było już o godzinie 17 pokazać w telewizji dokumenty z regionu Mazowsze?. Przecież samo zmontowanie takiej audycji zajmuje ok. 2 dni"? Odpowiedz brzmiała - "w każdym zarządzie regionu ( liczącym od 5-8 osób ) mieliśmy PRZYNAJMNIEJ jednego człowieka". Tu wspomnę czytane w młodości wspomnienia rosyjskiego rewolucjonisty - "Byłem przekonany, że w ścisłym kierownictwie partii liczącym 5 osób jest na pewno jakiś agent. Potem okazało się, że oprócz mnie byli wszyscy". To wypróbowana metoda carskiej ochrany która potem zaadaptowało i przeszczepiło do Polski NKWD. A jak wkręcić agentów do jakiejś organizacji? Żaden problem - trzeba tylko głośno krzyczeć przeciwko władzy a pójdzie się do góry w opozycji. A jeszcze lepiej założyć opozycyjną partię – taką jak KPN, etc...etc..oraz powstałe dziś "spontaniczne" ruchy czy partyjki - a naiwni sami się tam zapiszą...Ci wyselekcjonowani przez niego "opozycjoniści" do rozmów przy okrągłym meblu z kantami prawdopodobnie w większości byli jego agentami. Teraz po 35 latach ( licząc od roku 1980 ) zajmują zapewne najwyższe stanowiska państwowe. Trzeba całą tą styropianową elitę spłukać do klozetu historii - a jest to moralnym obowiązkiem Solidarności. Pierwszy krok do tego już został zrobiony 24.05. Już Talleyrand wypowiedział słynne "trzeba zmienić bardzo wiele aby wszystko zostało po staremu". * wersja bardzo skrócona – pełny tekst można znaleźć w sieci wstawiając jako frazę do wyszukiwania "Nadchodzi czas prawdy" *
 • Nowe info
  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/256556-pytanie-nie-brzmi-czy-lukasz-zginal-przez-artykul-tylko-przez-ktory-z-artykulow-nowe-watki-ws-zabojstwa-w-mlawie

  "Prowadząca śledztwo prokuratura skłania się na razie ku innej wersji - zabójstwa na tle obyczajowym. Część ustaleń idzie w kierunku kłótni, do jakiej miało dojść między napastnikiem a ofiarą".

  Tradycyjnie, organa ścigania postponują ofiarę. Co za tupeciarstwo.
 • Uzupełnienie
  Dlaczego prokuratura tak prowadzi śledztwo? Aby chronić Policję, która nie dopełniła obowiązków lekceważąc zawiadomienia ofiary o groźbach.

  Oczywiście, motywy mogą być dużo gorsze.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej