Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 6656 komentarzy

Lotna

Lotna - Copyright © 2014 - 2021 Lotna. Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(

Protestuję i zawieszam działalność na NEon24.pl

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Protest rzeciwko ignorancji, prostactwu i nieodpowiedzialności za własne słowa.

 

 

 

Protestuję przeciwko ignorancji, prostactwu i nieodpowiedzialności za własne słowa ludzi ukrywających się pod przydomkami, którzy są uprawnieni do publikowania i komentowania na NEonie24 i których publikacje i komentarze są tolerowane, a nawet propagowane.

Protestuję przeciwko propagowaniu dezinformacji na NEonie24.pl

Wczoraj na SG Neonu24 ukazała się notka niejakiego Optymisty1930, zatytułowana „Polska dla Polaków”

 

Autor napisał w niej, między innymi:

„Mieszkańcy Afryki w swej większości, mocno ustępują możliwościami twórczymi/intelektualnymi, mieszkańcom ( rdzennym ) Europy. To jest Prawda brutalna, ale Prawda chyba zawsze taka jest, dlatego ludzie Jej za bardzo nie lubią.”

(...) Prawda ( brutalna ) jest taka, że w Afryce, historycznie nigdy żadnych państw nie było, były i są plemiona. Pojęcie państwa przyszło z Europy...ale niestety nie działa w Afryce, o czym również niestety, nikt się od lat nie zająknął. Polityczna poprawność każe ludziom siedzieć cicho, choć każdy myślący człowiek swoje wie, tylko boi się mówić.” (...)

Czarna Afryka nigdy nie osiągnie tendencji rozwojowej, z takiego powodu, iż tamtejsi mieszkańcy po prostu nie są zdolni do tworzenia systemów. Są za to zdolni i to bardzo, np. w sporcie, muzyce, które to talenty są przecież wartościowe i potrzebne w życiu ludzkim.”

 Autor tej notki nie tylko wykazał się ignoracją jak chodzi o wiedzę na temat Afryki, ale na dodatek powtarza brednie wykreowane i propagowane w mediach systemu, z którym rzekomo walczy.

 Wyraziłam swoje oburzenie na temat ignorancji autora tej notki, jak również zasadności propagowania takch kłamstw na SG Neonu24, za co spotkałam się z prostactwem i inwektywami, między innymi, a raczej przede wszystkim, Alex Sailor nazwał mnie „faszystką”.

 Jak do tej pory, w mojej działalności zostałam obrzucona wieloma epitetami, od trolla i ruskiego agenta począwszy, szczególnie, kiedy sprzeciwiłam się rzezi w Odessie w dniu 2 maja 2014 roku, przez banderowskich faszystów i nazistów.

Teraz sama zostałam nazwana „faszystką”, a więc zostałam oskarżona o przekonania z którymi walczę od początku mojej działalności na FB i w blogosferze. 

 Uważam, że jest to niedopuszczalne i karygodne i na znak protestu przeciwko takiemu postawieniu spraw na Neon24, zawieszam tutaj swoją działalność.

Ostatnią rzeczą, która jest mi potrzebna w życiu to oskarżenie o faszyzm i o polityczną poprawność, a więc o antywartości z którymi walczę od lat, o czym można się przekonać czytając moje wpisy i komentarze, zarówno na NEon24.pl, jak i Niepoprawni.pl,rzucane w moim kierunku przez jakichś zakompleksionych rasistów i rzekomych polskich patriotów.

Neonowi natomiast nie jest potrzebne propagowanie nieuctwa i wpisywanie się w narrację głównych ścieków, które służąc opresyjnemu systemowi, przedstawiają Murzynów jako prymitywnych ludzi o ograniczonym potencjale intelektualnym. Propagowanie takich tekstów służy dyskwalifikowaniu Neonu24, jako portalu wiarygodnego i obiektywnego, jakim Neon być powinien. Dzięki tego typu publikacjom i dzięki tolerancji wobec tak ciężkich oskarżeń, Neon przyjmuje postawę  populistycznego brukowca,jakich nie brakuje w polskiej blogosferze.

 Wszystkim niedoinformowanym na temat Afryki i intelektualnych możliwości czarnych Afrykańczyków, polecam studiowanie jej historii, od czasów biblijnych, od historii Egiptu i Abisynii począwszy, na średniowiecznym uniwesytecie w Timbuktu (założonym w czasie, kiedy plemię Mieszka I ledwie zostało ochrzczone) i królestwach zachodniej Afryki, które upadły dzięki europejskim kolonizatorom, zakończywszy.

Przydałoby się też niektórym postudiować na temat kolonizacji, neokolonizacji i stosunków społecznych panujących w państwach post-kolonialnych, tym bardziej, że uwarunkowania te dotyczą również Polski.

Pozdrawiam wszystkich ludzi mądrych, dobrych i myślących.

Z poważaniem,

 Lotna

http://lotna.neon24.pl/

http://niepoprawni.pl/blogi/lotna

KOMENTARZE

 • @ Lotna
  //Wyraziłam swoje oburzenie na temat ignorancji autora tej notki, jak również zasadności propagowania takch kłamstw na SG Neonu24, za co spotkałam się z prostactwem i inwektywami, między innymi, a raczej przede wszystkim, Alex Sailor nazwał mnie „faszystką”//

  W takim przypadku zgłasza się nadużycie.. i komentarz zostanie usunięty, ponieważ jest on niedopuszczalny.
  Niestety chamstwo w blogosferze istnieje i mnóstwo z nas tego doświadcza - ja również niejednokrotnie byłam obiektem takiego zachowania.

  Co do treści notki to ja odebrałam ją jako sprzeciw przyjmowania do naszego kraju tysięcy emigrantów.

  //Wśród krajów unijnych pomysł ten już wzbudził sporo kontrowersji. Zwolennikami obowiązkowych kwot imigracyjnych są - obok Włochów i Greków - m.in. Niemcy. Przeciwne propozycji KE są m.in. Węgry.

  Już wiadomo, że w programie nie będą uczestniczyć Wielka Brytanii, Dania i Irlandia - pozwalają im na to zapisy traktatowe. Ponadto z programu wyłączone zostały Grecja, Włochy i Malta, które zmagają się już teraz z napływem uchodźców.//
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1451226,Polska-nie-chce-byc-zmuszana-przez-UE-do-przyjmowania-uchodzcow-
 • Nie ma co się dąsać.
  ... co do "faszystki". Trzy dni temu pod amerykańskim postem w mediach napisałem treść która jednoznacznie wskazuje iż jestem za pokojem i równością . W odpowiedzi wyzwano mnie od właśnie tych faszystów i innych już nie powtórzę jakich. Tak więc nie ma się co zamartwiać. Świat jest pełen wyreżyserowanych głupoli.
  ... co do Murzynów i Afryki. Ostatnio roztrząsana była afera o jednym uczonym i zarazem nobliście który ośmielił się publicznie wypowiedzieć iż po wielu badaniach jest sprawa jasna iż ludzie rasy czarnej, szczególnie z Afryki są uogólniając mniej inteligentni niż ludzie rasy białej. Ponieważ istnieje falszywa poprawność polityczna czynione są poczynania aby człowiekowi nagrodę Nobla odebrać.
  Jeżeli chodzi o obiektywność. Czy Pani osobiście zna przynajmniej 10 osób z czarnym kolorem skory?
  .... co więcej. Rasizm...., czy zdaje sobie Pani sprawę iż rasa biała
  jest rasą na wyginięciu? Niedługo, za 10~15 wieków, to nas będą przetrzymywać w rezerwatach jako eksponaty. Z rasy białej i innej nigdy nie urodzi się człowiek rasy białej. Człowiek rasy białej nie może być podłóg rasy innej rasistą gdyż to on jest na pozycji do wyginięcia!
  To jest brutalna prawda.
 • Autor
  Nie ustępuj :),
 • @Astra 19:41:07
  Przykro mi, ale w notatce były także treści, o którycxch pisałam powyżej i które także zostały propagowane, co uważam za godne pożałowania.
  Z jednej strony - tych treści się nie zauważa, z drugiej, mój protest przeciwko nim traktowany jest jako faszyzm i polityczna poprawność w najlepszym wypadku. Podczas gdy staram się obalić kłamstwa przenycone razem z gąówmym tematem polecanego wpisu.
  Coś tu chyba jest nie tak?

  Zgłosiłam post Alexa i cóż z tego? Ano nic. Jestem zresztą przekonana, że przy najbliższej okazji zrobi to samo.

  "Z faszystami typu Lotna nie ma sensu dyskutować.
  Chcieliby nam kneblować usta i zrobić z nas półniewolników-całych zombi.
  Nie damy się.

  Co do meritum, bo jak zwykle tak zwana "poprawność polityczna" = faszyzm i nazizm pomieszany z bolszewizmem, doprawione herezją, blokuje rozsądną dyskusję."

  No to nie dajcie się, bo nie daj Boże, jakiś promyczej oświaty mógłby Was oświecić i żyjcie w przekonaniu, że jesteście lepsi niż wszystkie inne nacje i rasy. A to jest właśnie to, o co mnie oskarżacie, drodzy Alex Sailor et consortes.
 • @Lotna 19:56:53
  //Zgłosiłam post Alexa i cóż z tego? Ano nic.//
  Nie ma takiego zgłoszenia...

  //Podczas gdy staram się obalić kłamstwa przenycone razem z gąówmym tematem polecanego wpisu.
  Coś tu chyba jest nie tak?//

  Masz rację... te kłamstwa są przemycane, a dyskusja na ważny temat przyjmowania czy nie, do Polski imigrantów afrykańskich zeszła na drugi plan, a szczerze mówiąc w ogóle nie została podjęta.

  Lotna, jesteś świetną blogerką, piszesz o wielu również kontrowersyjnych i ważnych sprawach zgodnie ze swoim sumieniem i za to dla Ciebie szacunek, proszę Cię... nie daj się sprowokować i wygrywać
  oszczercom ...

  pozdrawiam
 • @Astra 20:06:50
  Zgłosiłam wpis wczoraj i post Alexa dzisiaj. Czyżby jakać czarna dziura?
  Dziąkuję za dobre słowo, Astro.
 • @Lotna 19:56:53
  możesz podać kilku wybitnych wynalazców, budowniczych, naukowców z czarnym kolorem skóry? To tak na dowód swojej tezy, że intelektualnie czarni dorównują białym, czy też żółtym. Jeśli znajdziesz kilku takich, to porównaj proporcje w stosunku do ilości populacji.
  Nie chcę być złośliwym, ale jest dziedzina w której czarni w szczególności Sudańczycy biją białych na głowę, a właściwie na łby. Używają największych prezerwatyw na świecie.
 • @roux 19:50:21
  //Nie ustępuj :)//

  Tak bardzo chcesz aby Lotna zawiesiła pisanie?
  Bo nikt do tego nie może zmusić żadnego blogera...

  Ale z Ciebie kolega ! :)
 • @Lotna
  Zajęłaś stanowisko i powinnaś dać szansę Administracji artykułując swój sprzeciw i ewentualne żądania/prośby i poczekać. A potem ocenisz reakcję Administracji i podejmiesz decyzję.

  W wiekach dawnych orszak polskich posłów udał się do Paryża i wpadli oni w zdumienie z powodu nędznych warunków sanitarnych i faktu, że tzw. wykształcony Francuz nie władał, albo okrutnie kaleczył łacinę, kiedy nasi posłowie znali ją perfekt.
  Podejrzewam, że za głębokiego Gomułki relacja była na abarot'.

  Żyliśmy 123 lata pod zaborami, dotknęły nas dwie wojny światowe i z Sowietami i zaledwie 26 lat III RP i jesteśmy gdzie jesteśmy. Poziom cywilizacyjny jest tylko powierzchowny, bo gdy zstąpić niżej to widać ile zaprzepaszczono, zdewastowano, rozkradziono, a odsetki od kredytów rosną jak oszalałe, a dług publiczny... Niemcy ukuli dla nas termin polnische Wirtschaft, Rosjanie kurica nie ptica, Polsza nie zagranica, Mazowiecki polskie piekło itd.

  Murzynom zostawili w spadku zrujnowane środowisko, wyeksploatowane bogactwa naturalne, kilka miast i interior bez infrastruktury, a w Południowej Afryce zrobili taka woltę, że można w głębi kraju wybijać bezkarnie do nogi Burów i zagarniać ich ziemię i dobytek. Ile pokoleń solidnej pracy i rozsądnych rządów potrzeba, by okiełznać to wszystko.

  Zastanów się, bo odejść to rach, ciach, ale zostanie pustka.
 • @zadziwiony 20:10:41
  Czytaj ze zrozumieniem mój wpis powyżej, a jak nie rozumiesz, to przeczytaj jeszcze 10 razy zanim się odezwiesz. Ja nie będą udowadniała nikomu, że nie jestem wielbłądem.
 • @Astra 20:11:02
  chciałem, żeby nie zawieszała, widać coś pokręciłem :), sorry
 • biała "czarna murzynka"- ajwajka Racheli Dolezal
  https://www.youtube.com/watch?v=tAOErLdWFpw
 • @Arjanek 20:07:11
  Możesz sobie wsadzić brednie pseudonakowców wiesz gdzie. Murzyni mają być głupi to się ich takimi przedstawia. Naukowcy też twierdzą, że jest globale ocieplenie i że chemtrails to contrails, nie zapominaj.
 • @Stara Baba 19:49:02
  Zbrodniarz wojenny Obama dostał pokojową Nagrodę Nobla. Dostał ją też zdrajca Wałęsa. Mówi ci to coś?
 • @roux 20:17:38
  chyba miało być:
  nie ustępuj pola :)
 • @Lotna 20:09:55
  Post był zgłoszony, ale koment już nie, nie ten o którym napisałaś.

  Napiszę tak... nie jest możliwe usuwanie wpisów z którymi inni blogerzy się nie zgadzają.
  Wyobrażasz sobie co by się działo wtedy na wolnym w końcu od cenzury portalu? przecież chyba nikt tego nie chce?
  Po to ma służyć dyskusja pod nim, aby wykazać swoje poparcie lub sprzeciw.. natomiast sam temat był według mnie warty promowania.

  W lochu jest w tej chwili post Sukarno, dlaczego? bo jest w nim ewidentne namawianie do stosowania przemocy... tylko i wyłącznie dlatego.
  Również uważam, że jego autor jest prowokatorem, a wielu bardzo by się cieszyło mogąc NEonowi zarzucić propagowanie przemocy wobec jakiejkolwiek nacji.
  W żadnym innym przypadku wpisy nie są "karane"

  Myślę, że miałaś powody poczuć się oburzona, ale... to "zawieszenie" ?
  Mam nadzieję, że ono nie potrwa długo, bo byłoby to ze szkodą dla wielu czytających ... :(
 • @Lotna 20:21:11
  Porównania są całkowicie nietrafione.
  PS: Na Obamę w pierwszej turze głosowałem osobiście. Zbrodniarz wojenny to mocne słowo. Nie mówi się tylko iż biali wybierali go bo do wyboru jako alternatywę mieli tylko i wyłącznie jeszcze gorsze "wojenne" zło!
 • Deklaracje
  Żyd i faszysta, banderowiec lub komunista, matoł,pejs,idiota - skąś to znam.Od wielu m-cy administratorzy a nawet Pan Opara deklarowali walkę z chamstwem na portalu...................deklarowali
 • @kfakfa 20:18:23
  Idź kfakfać gdzie indziej, bo ten wpis nie ma nic wspólnego z omawianym tematem.
 • @tadman 20:15:43
  Trzeba jeszcze do tego dodać niepewność jutra, przemoc, korupcję głód i skrajną nędzę, które to nastąpiły w wyniku "pomocy" Banku światowego" krajom afrykańskim. Za niedługo i Ameryka i Europa będzie wyglądała tak samo jak dzisiaj Afryka, to się poziom inteligencji wyrówna, kiedy dzieci przez kilk apokoleń będą chodziły ze wzdętymi z głodu brzuszkami.

  Jak na razie to stanowisko Administracji jest dość jednoznaczne, post jak wisiał, tak wisi, wpis Alexa również ma się dobrze.

  Mam nadzieję, że zmieni się coś na korzyść na NEonie, bo inaczej stane się zwykłym brukowcem, a jak widać, jest na dobrej drodze.

  Dziękuję, że wpadłeś i za dobre słowo. :)
 • Jestem przekonany,
  że to chwilowe wzburzenie Szanownej Autorki. I ja Cię doskonale rozumiem!
  Gdybyś jednak wiedziała jak trudno czasami odpowiednio zareagować...

  Wszystkie oceny, czy to tekstów czy komentarzy będą zawsze subiektywne. Na własnym blogu sprawa jest o tyle prosta, że Autor ma narzędzia do reagowania. U innych już gorzej i to trzeba zgłaszać.

  Faktem jest, że jesteśmy kąsani ze wszystkich stron, czy to aroganckimi komentarzami czy głupimi, prowokacyjnymi tekstami jak ten, który wczoraj spuściłem do Lochu. Ostatni raz zresztą bo następny wpis w tym stylu będzie oznaczał wypad z dobrodziejstwem inwentarza.

  Ja nie mam problemów z kolesiostwem, banowałem już takich, których znam osobiście, nawet Sendeckiego spuściłem ostatnio do Lochu bo taka była wola oburzonych komentatorów. Ale wszystkiego nie można ogarnąć... NEon to nie "niedorobieni"pl gdzie jest kilku komentatorów...

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Zbójnicki pies 20:47:00
  Nie zgadzam się z Tobą Zbójnicki.. co to znaczy "deklarowali"?

  Za każdy komentarz na swoim blogu odpowiedzialny jest przede wszystkim jego właściciel, jeśli dopuszcza do tego chamstwa to czym się różni od chama, który ubliża? niczym!!

  Gdyby właściciele swoich blogów nie dopuszczali do tego typu zachowań i kasowali podobne wpisy, nie byłoby tego o czym wspominasz.

  Jesteś pewien, że Ty na swoim blogu tak postępujesz? że kasujesz komenty obrażające Twoich gości? czy tylko kasujesz te komenty które obrażają Ciebie...bo i takich znamienitych blogerów tutaj mamy.

  Jeśli wpisy są zgłoszone i dotyczą osobistych pomówień przez innych, zapewniam, że są kasowane.
  Czytając wiele wpisów, stwierdzam, że często komentatorzy są traktowani bezwzględnie... niestety ani oni nie zgłaszają powyższych zachowań, ani właściciele blogów nie reagują... smutne ..
 • @Astra 20:26:15
  "nie jest możliwe usuwanie wpisów z którymi inni blogerzy się nie zgadzają."

  Jest natomiast możliwe nie propagowanie ich na SG, tym bardziej, że propagują kłamstwa, które są kreowane przez system.

  Jak można polecać artykuł, który w połowie jest kłamliwy?

  Jak można propagować brednie, że w Afryce nie było żadnych państw?

  Jak można propagować kłamstwa, że Murzyni są mniej inteligentni, podczas gdy każdy człowiek, który nie ma dostępu do wykształcenia, do godnych warunków życia i do zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych, jak np. dostatek wartościowego pożywienia, nie będzie się rozwijał według zachodnich standardów?

  Znam wiele "czarnych ludzi", jak ich nazywa optymista 1930, osobiście, obu płci i nie tylko nie ustępukją oni inteligenją innch ras, ale niejednokrotnie zadziwiją bystrością umysłu. Niczym się nie różnią od populacji białych, czy żółtych. Są to ludzie, którzy nie zaznali nędzy i głodu ani w Afryce, ani w Ameryce, którzy i którch rodzice mieli to szczęście mieć wystarczającą ilość jedzenia, zapewniony dach nad głową, edukację i bezpieczeństwo.
 • @chrisdigger 20:25:07
  Wiem i doceniam, poświęcenie błędnego rycerza. Leszcz był co prawda niefortunny, ale muszę przyznać, że mnie wyręczasz... nie muszę zaciskać zębów widząc Twoje wypowiedzi, których mi wypowiedzieć nie przystoi. :)
  Dziękuję za kosz czerwonych róż, moich ulubionych kwiatów. :)
 • Mówią
  psy szczekają , a karawana idzie dalej
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:03:40
  Rozumiem i doceniam brak stronniczości z Twojej strony, natomiast promowane teksty powinny odpowiadaś pewnym standardom. Napisałam o tym w moim poście powyżej i odpowiedzi do Astry. Czy tekst mówiący np. że w Polsce nie powstało żadne miasto oprócz Krakowa i Warszawy do początków XX wieku też byłby promowany, bo promowanie tekstów jest subiektywne?

  Czy oskarżanie o faszyzm powinnam przełknąć jak te wszystkie inne obelgi, po to, aby się doczekać może, że za jakiś czas Alex Sailor, albo ktoś inny oskarży mnie o np. morderstwo? Są jakieś granice przyzwoitości na NEonie czy ich nie ma?
 • @Astra 21:05:52
  Ja nigdy żadnego blogera nie zablokowałem, wiem i zdaje sobie sprawe że nie jest łatwo reagować na inwektywy i obrażanie. Ale jest niewielka grupa etatowych a własciwie dyżurnych komentatorów których komentarz to zazwyczaj 3-4 słówa, czyli Ty pejsie ,Ty banderowcu - zmieniłeś nick i tyle.
  Warto więc te osoby mieć pod baczniejszą obserwacją. Wystarczy wejśc w ich ostatnie komentarze.
  Niemniej jednak jest zawsze nadzieja że ockną się w pore.
  Dziekuje i pozdrawiam serdecznie
 • @Lotna 21:17:39
  //Jest natomiast możliwe nie propagowanie ich na SG, tym bardziej, że propagują kłamstwa, które są kreowane przez system. //

  To napisz o tym swój własny wpis, o kłamstwach kreowanych przez system.

  // Niczym się nie różnią od populacji białych, czy żółtych. Są to ludzie, którzy nie zaznali nędzy i głodu ani w Afryce, ani w Ameryce, którzy i którch rodzice mieli to szczęście mieć wystarczającą ilość jedzenia, zapewniony dach nad głową, edukację i bezpieczeństwo.//

  To dobrze, że tak myślisz i ja się z Tobą zgadzam.
  Ale napisz mi dlaczego nie odniosłaś się do głównego tematu tego wpisu?.
  Czy uważasz, że Polska powinna przyjąć tysiące imigrantów, czy stać nas na to? Może jednak nie? Może jest jakaś mentalna różnica w podejściu do tego nie tylko Polaków, ale i innych nacji... bo przecież jest wiele innych państw temu przeciwnych, może to strach przed inną obcą nam kulturą, czy mamy do tego prawo? czy tak? czy już nie?

  To nie jest tak, że promowane są wpisy z którymi się zgadzamy, zapewniam Cię, że pod większością z nich bym się nie podpisała, ale często je promuję, dlaczego?
  Bo uważam, że to temat jest ważny a nie moje odczucia.

  Pewnie byłabyś dużo lepszym ode mnie adminem :))
 • @chrisdigger 21:28:09CET Kuala-Lumpur
  Wiesz używanie dosadnych słów w pewnym kontekscie komentarza ma pewnie i sens. Ale gdy komentarz ma 3 słowa.
  Ja nawet gdy wielokrotnie mi "dowaliłes" , zawsze przyjmuje to z przymrużeniem oka. Twoje komentarze i sarkazm to jest "coś"..........no właściwie to prawie "coś"
  https://youtu.be/0qfU9J0_jA0
 • @Lotna 21:32:15
  Oczywiście, że są granice bezstronności ale z drugiej strony czasami promuje się tekst kontrowersyjny tylko po to, żeby włożyć kij w mrowisko i wywołać dyskusję. Oczywiście dyskusję wg cywilizowanych standardów.
  Ale jutro Ci przejdzie, prawda? :)))
 • nie przejmuj się..
  w prasie bulwarowej tak bywa ;) ..
 • @Astra 21:40:35
  Nie odniosłam się do głównego tematu tego wpisu, bo mnie szlag trafił, że mainstreamowa propaganda i nieuctwo jest propagowane na SG na NEonie.
  To co autor napisał o Afryce i o murzynach dyskwalifikuje ten atrykuł jako godny polecania przez szanujący się portal, za jaki uważałam Neon24.

  Nie, nie uważam, że Polska powinna przyjmowaś jakichkolwiek imigrantów, od żydów począwszy, na murzynach skończywszy. Uważam też, że biali ludzie powinni nareszcie zostawić Afrykę i jej złoża naturalne w spokoju i przestać sprzedawać broń i podburzać przeciwko sobie nawzajem, nie zmuszać państw afrykańskich do uprawiania upraw komercyjnych zamiast upraw żywności na własne potrzeny. Afrykanie nie pchali by się wtedy do Europy, bo sami mają piękny kontynent, na którym żyli w spokoju i dobrobycie przez tysiące lat, dopóki biali nie zająli się naprawianiem ich życia i ich państw.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:52:29
  Te "cywilizowane standardy" zostały przekroczone.

  Faszyzm jest jedną z najbardziej niebezpiecznych ideologgi, a ja zostałam o niego oskarżona.

  Natomiast artykuł propagujący faszystowską ideologię o wyższości, czy w tym wypadku niższości jednej rasy w stosunku do innej - jak wisiał jako promowany, tak wisi.
 • @Lotna 21:56:47
  //Afrykanie nie pchali by się wtedy do Europy, bo sami mają piękny kontynent, na którym żyli w spokoju i dobrobycie przez tysiące lat, dopóki biali nie zająli się naprawianiem ich życia i ich państw.//

  No... I to jest najfajniejszy komentarz jaki od dawna czytałem na NEonie :)
  I taka mądra dziewczyna strzela focha...
 • @ekoludek 21:54:11
  No widzisz, ekoludku, a ja myślałam, że NEon24 do tej kategorii się nie zalicza. Mój błąd.
 • @Lotna 21:56:47
  Zostałaś przeproszona:
  AlexSailor 17.06.2015 21:55:40

  // bo mnie szlag trafił, że mainstreamowa propaganda i nieuctwo jest propagowane na SG na NEonie. //

  Zgadzając się z Tobą w temacie oceny mieszkańców Afryki, pomimo wszystko myślę, że dyskusja pod tym wpisem jak również jego główny temat zasługiwał na promowanie... tak uważam ...
 • @aliali 22:28:53
  Dziś padł rekord - ło matko niemal dwa zdania ale za to jest i pejs i banderowiec - dzieki przyjacielu za pamięć
  Dawaj te wpisy
 • @aliali 22:56:29
  Komentarz przepełniony gorycza i obawą że ten pies to tylko nasłany żyd,banderowiec,parch,glista,zamachowiec, sporo tego jak na jeden komentarz. Słowem terrorysta.
  Pa przyjacielu, przespij sie ,dobrze ci to zrobi
  ale co z tymi wpisami ?
 • @chrisdigger 21:46:25
  Nie chodzi mi o przekonywanie Polaków do murzynów (nie do asfaltu - to są ludzie), ale o historyczne fakty.
  Istnienie państw i cywilizacji na kontynencie afrykańskim jest faktem, czy się to Polakom podoba czy nie i zaprzeczanie temu jest kłamstwem, które jest tu rozpowszechniane.
  Nie wiem, co Łysiak pisał o murzynach, ale jeóli pisał takie same brednie jak pisał o Amerykanach, no to mogę sobie wyobrazić.

  ..."grajdolek pokryty pajeczyna wlasnych zludzen" no piękne, po prostu piękne. :))
 • @Nibiru 22:45:31
  Dziękuję za uznanie. Szczerze mówiąc, jestem zaskoczona. Dziękuję za obietnicę pomocy - może kiedyś się na nią powołam :)
 • @aliali 23:11:39
  Czy juz skończyłeś ? - Dobranoc
 • @Lotna
  Nie ma mowy, nie zgadzam się na Twoje odejście! Nie takie tu paskudztwa personalne były... Trzeba mieć grubą skórę - publikując. To szalenie trudne dla normalnych ludzi. Coś o tym sama wiem.

  :)

  Pozdrawiam

  Kossobor
 • @Nibiru 23:10:45
  Nie każ się Lotnej wznosić jeszcze wyżej, bo frasuje się bardziej patrząc na wszystkich z góry. Lepiej niech zejdzie na ziemię i chodzi na nogach jak my wszyscy. Zobaczy wprawdzie mniej, ale za to z ludzkiej perspektywy. Wtedy być może Optymista okaże się pesymistą co w istocie ma miejsce a problemy jakie porusza mogą być brzemienne w skutkach przede wszystkim dla nas, białasów czyli rasy w istocie ginącej! Role się bowiem odwracają i to my teraz ulegamy kolonizacji pod naporem rasy czarnej, która mimo wielu nieszczęść jakie na nią spadają, w przeciwieństwie do nas rozmnaża się jak króliki i wkrótce zaleje nas z mocą tsunami. Nikt nie będzie się nad nami litował, wytłuką nas abyśmy zrobili im miejsce. Co w tej sytuacji możemy, przede wszytkim, myśląc o sobie, ale myśląc także o Nich, zrobić! Otóż możemy pozabierać im ich zabawki, czyli kałachy i maczety, którymi to narzędziami z upodobaniem rozwalają sobie łby. Wyszłoby to nie tylko naprzeciw altruizmowi Lotnej, ale i naprzeciw politycznej poprawności, bo biali okazali by czarnym, że cenią ich życie, którego oni sami nie cenią, i ich talenty których oni nie cenią. My natomiast uzyskalibyśmy nadzieję, że nie będą oni roznosić po świecie swoich mniej wartościowych genów.
 • @KOSSOBOR 23:26:41
  Myślałam, że po przejściach na Niepoprawnych nabawiłam się grubej skóry, ale ta "faszystka" mnie znokautowała, może też dlatego, że nie byłam na coś takiego na NEonie przygotowana.
  Pozdrawiam wzajemnie. :)
 • @mecenas 23:47:26
  :)) Z tym płakaniem to trochę pan przesadził, ale dziękuję za dobre słowo.
  Pozdrawiam
 • @Nibiru 00:28:04
  Też tak to widzę. Globaliści ustawili nas - jedni przeciwko drugim, aby wnieść chaos i nienawiść i abyśmy się nawzajem niszczyli. Wszyscy jesteśmy w takiej samej sytuacji, z tym, że Afryka jest najuboższa, bo najdłużej kolonizowana.
 • @rerak 03:41:47
  Coś w tym jest, bo o ile wiem, wszyscy normalni ludzie są z tamtąd wywalani na zbity pysk, natomiast takie notki jak ta, o której mowa, wpasowują się idealnie w tamten klimat.
 • @ autorka, czy to dezercja, czy przekomarzanie się ?
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  A dlaczego aurorki nie bulwersują tak popularne testy na inteligencję, coraz powszechniej stosowane,

  czy to nie jest dyskryminacja w wymiarze indywidualnym ?

  przecież one nie odzwieciedlają odcieni inteligencji, ani przydatności badanego do wykonania konkretnego zadania, nie mówiąc już o tym, że nawet "ślepej kurze może się trafić ziarno".
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:03:40
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  chmmmm......

  co prawda nie wiem, co to jest spuszczanie do lochu, tzn. jak to się technicznie odbywa,

  ale krótka lista, obecnie, najnowszych notek, wszystkich spuszcza do lochu,

  każdy autor zadaje sobie pytanie, jak się przed tym bronić, jeśli nie znajdzie odpowiedzi, opuszcza witrynę,

  oczywiście, wpierw pączkuje

  czy o to chodzi ?
 • @interesariusz z PL 11:36:20
  Mimo, że Lotną tak w ogóle to lubię, to w tym temacie niestety nieco "odleciała". Mierny wynik wśród wybitnych ludzi czarnych tłumaczy zaleciałościami historycznymi. Mocno naciągana teza, tym bardziej , że nieba im się od lat uchyla.
 • @zadziwiony 12:10:20
  I tu leży pies pogrzebany. Z rodzinnych przekazów: w okolicy Budziszyna żołnierze II Armii sprawdzali domostwa i natrafili na książki pisane szwabachą. Niby to było po polsku, ale jednak jakieś inne. Były to modlitewniki w języku łużyckim, czyli przetrwała potrzeba posługiwania się własnym językiem przez stulecia, nawet w dobie hitlerowskiego terroru.
  Nastało ateistyczne NRD z dwujęzycznymi tablicami, jezykiem nauczanym w szkołach, z kołami kultywującymi tańce i pieśni łużyckie i... Po 40 latach ułatwień, ale bez oparcia w kościele, nikt z młodych nie chciał uczyć się rodzimego języka, bo to nic nie pomagało w tzw. karierze.

  Czasami tzw. ułatwienia doprowadzaja do marazmu, stagnacji czy regresu. Mam wrażenie, ze rozbuchany socjał promuje postawy roszczeniowe i brak aspiracji. A w razie potrzeby ta grupa społeczna jest klientela wszystkich zamieszek i burd, a to z kolei daje podstawy do wprowadzania retorsji wzgledem całego społeczeństwa, czyli trywialna socjotechnika.
 • @interesariusz z PL 11:36:20
  Larum. :)

  Oczywiście, że mnie bulwersuje; wydaje mi się to oczywiste. Napomknęłam o zachodnich standardach "inteligencji". Zostawić by takiego inteligentnego badacza cudzej inteligencji na 2 dni w buszu i wtedy by się okazało ile jest warta jego inteligencja i według jego standardów. Znajomość odpowiedzi na pytanie "kto napisał "Fausta"? " nie na wiele by mu się zdała.
 • @zadziwiony 12:10:20
  Owszem, jak chodzi o emigrantów z Afryki, co działa tak, jak napisał tadman. Człowiekowi trzeba dać tę przysłowiową wędlę i nauczyć go łowić ryby, a nie dawać mu te ryby pokrojone w dzwonka.

  Jak chodzi natomiast o Afrykę - tam nikomu niebo nie jest uchylane, chyba nie ma co do tego żadnych wątpliwości.
 • @chrisdigger 07:50:08
  Dziękuje i za wczorajszą muzyczkę też. :)
 • cholera...
  ...a ja mam już gotowy trzeci odcinek "W plemiennym kręgu"...
  ...i co ja mam teraz biedny żuczek zrobić...publikować, czy zaniechać tego niewątpliwie rasistowkiego procederu :))))))
 • @Lotna
  Chodzi Ci o epitet, czy różnicę w poglądzie. Pogląd bywa nieuzasadniony.
  Daj spokój z tym odchodzeniem, bo ktoś Cię wpienił. Nie pień się i nie strajkuj.:)
 • @trybeus 15:59:17
  Publikować :))))
 • @Astra 18:16:40
  łokej :))...ale zrobię kwarantannę, coby nikt nie zarzucił, że to rasistowskie naloty dywanowe :))

  @Lotna, a ty kurde zerknij, co czarni robią z białymi w RPA...to taki rasizm, ale w druga stronę...niedługo bedziemy przebiegunowywać pojęcie rasizmu...wiem co piszę :))

  ..co do tematu notki to Polska ma być przede wszystkim dla Polaków, a nie dla Afrykańczyków...howghk !!!
 • @trybeus 20:39:55
  Jeśli idzie o drugie to pisałem krótko o Burach wyżej. Nie wiem czy to temat dobrze znany większości, bo to takie nie za bardzo poprawne.
 • Lotna daj se siana i nie odchodz! Pisanie to wlaka i nie mozna z pola
  walki odchodzic po malym drasnieciu.
  Gdzie pojdziesz do niszowego szamba niepoprawnych?
  Gdzie sie okazalo ze to towarzystwo wzajemnej adoracji a wlasciwie degeneracji to przebrane PRLowskie komuchy z Satyrem I gawrionem w roli glownej kturych jedynym celem jest pozyskanie informacji o piszacych ich inwigilacja oraz cenzurowanie wszytkiego co im zagraza aby tkwic w nienaruszonym wlasnym smrodzie.
  Maski tej postPRLowskiej cholocie juz dawno opadly i sie agntura poprzez wlasne dzialania sama zdekonspirowala a udaj patryjotow i katolikow lepiej od Walesy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej