Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 5517 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Bez islamofobii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kilka orzeźwiających słów Maxa Kolonko wyjaśniających, dlaczego Polska nie powinna przyjmować imigrantów, niezależnie od ich wyznania

KOMENTARZE

 • Tu wchodzą w rachubę argumenty racjonalne i moralne.
  Islamofobia to wymysł lewactwa.

  Lewactwo dzielnie staje po stronie mniejszości - widzi dawny rasizm na południu Ameryki – jeszcze go boli związane z tym niewolnictwo, a nie widzi niewolnictwa współczesnego przez podatki i długi – tak dotyczące celowo wpędzanych w nie państw jak obywateli. Właściciele murzynów wyzwalali zasłużonych, nie przeszkadzali im w życiu rodzinnym i religijnym, a lewactwo wprowadza beznadzieję co do wyjścia z pułapek zadłużeniowych, z podatków relatywnie największych dla najuboższych i posiadających rodziny, zabiera im nawet dzieci z powodu ubóstwa lub nadmiernej religijności rodziców, a prawodawstwem chroniącym dewiantów seksualnych prowadzi do rozbijania rodzin.

  Lewactwo popiera imigrację do Polski, choć ta nie potrzebuje imigrantów, bo i tak jest duży nadmiar bezrobotnych, a zrobienie miejsca imigrantowi, to zabranie go dwom naszym, bo ich potrzeby są wyższe – mocno roszczeniowe. To zaś naszych zmusi do emigracji i tam szukania chleba w wielkiej poniewierce i bez specjalnego wsparcia, a nawet z dyskryminacją względem tamtejszych obywateli. Nadto i tak wyjadą najzdolniejsi, najbardziej przedsiębiorczy, najdzielniejsi, najlepiej wykształceni, młodzi i rozwojowi, a często znów rozbite zostaną rodziny...

  Tak. Padają lewackie argumenty typu: „To są dzieci, im trzeba pomóc”. Tymczasem te dzieci to żywe tarcze zbrodniarzy. To oni są za nie odpowiedzialni, nie my, to w ich władzy są, nie naszej. Te dzieci w ich władzy są stracone. Żeby im pomóc, trzeba by pozabijać ich rodziców.
  – „Tak działa bakteria poprawności politycznej”, bo jednak nikt ich nie zabija, bo ulegamy szantażowi, a za jedno takie „uratowane” dziecko zabijamy dwa własne – i to tylko licząc emigrację, bo zostawienie na wolności zbrodniczych szantażystów to nieuchronność wielu kolejnych ofiar, a nadto przykład do złego dla innych.

  My Polacy wiemy jak tu się trzeba moralnie zachować. W oblężeniu Głogowa król niemiecki Henryk V użył jako żywych tarcz polskich zakładników będących w ich rękach. To Niemcy byli za nich odpowiedzialni. Obrońcom moralność nie pozwoliła patrzeć na poprawność polityczną, nawet na uczucia do własnych dzieci i krewnych. Obronili się. Najpierw trzeba się obronić przed złem. Z szantażystami nie wolno negocjować – w kwestiach moralnych kompromisów nie ma.

  I tym razem najazdowi musimy się oprzeć.
 • Czary mary
  panie kolonko, powie pan coś o zaangażowaniu żydów w tą szopkę zwłaszcza sorosa, co pan myśli na wypłacanie pieniędzy przez "uchodźców" z bankomatów na dworcach kolejowych no i najważniejsze, Syryjczycy to w większości chrześcijanie "max" 30 % tej sterowanej masy, reszta to praktycznie nie wiadomo kto, bo dokumenty są niszczone przed przekroczeniem granic, jak już mówić, to mówić prawdę do bólu !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej