Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
107 postów 4712 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Przygotowania do konfliktu zbrojnego w Europie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W oryginalnym artykule mowa jest o wojnie domowej. Wojna domowa charakteryzuje się działaniami w zasięgu jednego państwa pomiędzy podmiotami należącymi do tego samego państwa czy narodu.

Jak jednak nazwać taki konflikt, gdy podmioty go wywołujące wewnątrz kraju, nie należą ani do danego państwa, ani nie są częścią jego narodu?

Tak jest w przypadku migrantów starających się o azyl, którzy mając wojskowe wsparcie logistyczne podmiotów trzecich, mogą stać się bojownikami, jeśli nie regularną armią, wywołującą konflikt z ludnością, na której koszt żyją i niszczącą kraj, którego rząd ich zaprosił.

Jak nazwać taki konflikt, którego powyższy scenariusz rozgrywał by się jednocześnie nie w jednym, a w wielu krajach tego samego kontynentu?

Obawiam się, że historia nie zna takiego przypadku i że, jeśli poniższe informacje mają pokrycie, będziemy mieli do czynienia z nowym rodzajem wojny dotąd nieistniejącej  w historii świata.

 

Materiał wideo z Niemiec. Nagranie nie wymaga komentarza:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=dokkNzaoVUQ

 

Transkrypt:

 

Decydentom tej polityki imigracyjnej przypisałbym pewną złowrogość i nie możesz zapomnieć, że ci ludzie, którzy rzekomo zostali wybrani, są tak naprawdę w gruncie rzeczy jak nasi wrogowie bo nie rządzi się wedle woli wyborców tylko wedle wytycznych Amerykanów albo wedle planu Morgenthaua, planu Kauffmana, planu Hortona albo planu Kalergi – jakkolwiek się te plany nazywają; one mają jeden cel: by pomieszać jak najwięcej ludzi i to na siłę.

Do niebezpieczeństwa tego masywnego natarcia imigrantów dochodzi drugi ważny element i to jest tak zwany ISIS, to znaczy wedle informacji, które sam otrzymałem w lecie od poufnych źródeł, które już teraz zostały zneutralizowane i nie wiadomo czy żyją czy gdzieś się ulotnili, że do Hamburga i Bremerhaven przybiły statki pełne broni, gdzie były całe kontenery pełne broni z Ameryki i to samo wydało się też pod koniec lata w Grecji gdzie odkryto cały statek pełen broni i nagrano to kamerą. Otwarto tam jeden kontener ale podczas przeszukiwania stało się to jasne, że był to cały statek pełen broni ale to zostało zbagatelizo-wane; można to jeszcze zobaczyć na youtube.

W lecie jeszcze w to nie wierzyłem i myślałem, że to wszystko się jeszcze ustabilizuje ale teraz już widać, że to plotki jednak są prawdą. Rozmawiałem później z przyjacielem, który zna generała broni w Bundeswehrze i który ma przyjaciela w MID (Military Intelligence Digest) i ten opowiedział, że w sierpniu 2015 doszło do wypadku gdzie ciężarówka wjechała w kolumnę samochodów i było to gdzieś w Hesji i powypadał ciężki sprzęt wojenny różnego rodzaju: pancerfausty, broń… i to nie jakaś tam broń pneumatyczna tylko ciężka broń wojenna. Policja natychmiast tam wszystko ogrodziła a 45 minut później przyjechało wojsko amerykańskie i odesłało niemiecką policję do domu. Potem przyjechała przyczepa niskopodłogowa i załadowano tam na nią całą ciężarówkę a broń została zebrana i wszyscy zniknęli, a najlepsze jest to, że ten samochód nie miał nawet tablic i wtedy powiedziałem, że teraz będzie ciekawie.

A potem doszła do mnie jeszcze jedna informacja bo jeden z moich przyjaciół pracował w takiej grupie opieki nad uchodźcami tutaj w Hamburgu i on powiedział „Słuchaj, ja rozmawiałem tu z paroma ludźmi bo oni znali angielski i można było z nimi pogadać i byli to Arabowie czy to byli Syryjczycy tego nie wiem ale byli to Arabowie i oni powiedzieli: „ jesteśmy tu by was zabijać; czekamy na nasz dzień X” – powiedzieli ci młodzi mężczyźni do opiekuna uchodźców – mieli względem siebie dość dobry stosunek i byli „cool” a broń jest tu schowana gdzieś w pobliżu w starych magazynach Bundeswehry itp. I jak ją dostaniemy to zaczniemy zabijać niewiernych.

To będzie synchronizowane przez smarfony, które pochodzą od Carlosa Slim z Meksyku i zostały najczęściej rozdane na granicy, poświadczyła o tym Eva Herman bo zanim idą do kontroli na granicy/rejestracji to idą do takiego namiotu gdzie jest niby czerwony krzyż i tam dostają te komórki i jakieś instrukcje i wszyscy mają za darmo tzn. zarejestrowane numery sim (karta w telefonie) i numery telefonów a wszystko idzie przez współną centralę w Turcji i przez nią starowane tak jak to było w przypadku tego flashmobu (w Kolonii) a` la ISIS gdy w ten dzień X wybiorą się by wysadzać w powietrze elektrownie, plądrować muzea albo wejdą do banku, bo jak 300-400 osób zacznie wysadzać banki w powietrze to nie będzie tyle policji na miejscu gdy oni (uchodźcy) będą mieli ciężką broń a potem są jeszcze rzekomo oficerowie Blackwater, którzy pomagają w sprawach logistycznych by przetransportować łup przez chronione lotnisko za granicę – takie są plotki i powiedział to jeden współpracownik wywiady pewnego kraju, którego nie chciałbym tutaj wymienić, i powiedział że tak, jest taki plan i że jest tu (w Niemczech) rozmieszczonych około 400 tysięcy bojowników ISIS, którzy dostaną broń – myślimy tutaj o tych 80% samotnych, agresywnych młodych mężczyznach między 20-tym a 35-tym rokiem życia, którzy nie wyglądają tak jakby byli uchodźcami ze względów ekonomicznych bo tylko żądają, żądają i jeszcze raz żądają i tutaj przyszli z takim zadaniem, że jest tutaj łup do zdobycia czy dom czy coś innego.

A w mediach jest to bagatelizowane i pokazuje się kobiety i dzieci ale to są tylko małe segmenty w mediach a jak się tak przyjrzeć to jest to kamuflaż, bo reszta to sami mężczyźni – i wyglądają jak dobrze wyszkoleni i dobrze wyżywieni żołnierze – w wiadomościach widziałem jak podciągają się na belkach stropowych; oni utrzymują dobrą kondycję i to też stwierdził ten młody człowiek (opiekun uchodźców) a współpracownik wywiadu to potwierdził, że dojdzie do przemarszu, który jeszcze nie jest zakończony i dlatego jeszcze ich tu więcej przychodzi bo brakuje jeszcze paru bojowników Taliban, którzy kiedyś walczyli na wojnie w Libii i zostali przetransportowani do Syrii i teraz Syria jest akurat opróżniana, no to dokąd się idzie?

To są najemnicy-koczownicy w stylu szarańczy, którzy pasożytują, zbierają łupy i idą dalej to już ma charakter prywatnych wojsk kierowanych przez różnych ludzi (neo cons) – nie chcę przytaczać tutaj nazwisk – i którzy przemierzają świat jak włócząca i plądrująca armia. Arabska wiosna idzie na ich rachunek, Syria… a teraz dostałem wiadomość od przyjaciela, Tunezyjczyka, który rozmawiał z pewnym profesorem o tym, że amerykańska armia szkoli w Egipcie armię, które ma wejść do Libii i to też usłyszałem tak przypadkowo. Oni mają najechać na Libię, tzn. egipska armia kierowana przez Amerykanów.

Normalnemu człowiekowi nie można tego wszystkiego opowiedzieć i teraz dochodzimy do twojego tematu, nikt nikomu nie wierzy nawet jak w Internecie zobaczy, że znowu znaleziono kontener pełen broni a teraz w Paryżu doszło do zamachów 2 tygodnie temu i powinno się powiedzieć, że trzeba natychmiast zamknąć granicę! Ale nie! Zostawiają wszystko otwarte; to nieszczęsne pojedyncze przypadki to wszystko dzieje się przypadkowo i to nie ma nic wspólnego z tym. I dalej zostawiamy otwarte granice a słyszę od ludzi którzy się tutaj leczą, członkowie ISIS, że potem wracają do walki do Syrii tzn., że jeżdżą tam i z powrotem i czasami można znaleźć w plecaku kałasznikowa itp.

I potem jeszcze coś: w Hamburgu policjantka opowiedziała nam przez pewną rodzinę że szturmowali ośrodek dla azylantów i że tam też było kilku azylantów, którzy akurat fachowo demontowali pistolety typu Walther PPK i to była broń która nie była zgłoszona jako kradziona a pochodziła z magazynów policyjnych Hamburga i nie wiem co z tego przeszukania wyszło ale matka tej rodziny znajduje się w rozterce i najwyżej wszystko jest odgórnie odpierana i utrzymywane w ciszy.

I to samo widzimy u policji bo komputery na posterunkach nie są ze sobą połączone i nie wiedzą co się stało w sąsiedniej miejscowości bo jest taki że tak powiem mur. Nikt nie wie co się stało.

I co mi powiedział ten współpracownik wywiadu, to to, że wie o tym przemarszu od 1,5 roku a planowane to było 4 lata temu, to było wiosną 2011 a w 2011 roku zniesiono dziwnym przypadkiem powszechny obowiązek służby wojskowej w Niemczech. I dokładnie ze zniesieniem powszechnego obowiązku służby wojskowej zaplanowano ten program „szturm na Europę”.

Wedle wypowiedzi tych ludzi za tym wszystkim stoją Anglicy, którzy chcą zbombardować Niemcy od lat 50-tych. Dalej stoją za tym pewne kręgi osób pewnego małego kraju na Bliskim Wschodzie, potem Turcy i Sudańczycy Katarczycy – i USA pewnie też – USA też – ale czy to rząd USA czy odłączony rząd równoległy i wszyscy się jakoś cieszą z tego, że sytuacja cofnie się o 50 lat bo myślą, że taki duży kraj jak Oregon z trzecią co do wielkości potęgą gospodarczą wznieca wiele zazdrości… i zawiści – a dla celów nowego porządku świata mają zostać rozbita państwa nacjonalne – tak jest i w gruncie rzeczy ma tutaj stać obóz dla Palestyńczyków gdzie wygląda to jak w strefie Gazy a jak się pójdzie do szpitala Sanki Georg to są tam na salach chorych całe rodziny wielopokoleniowe, które sobie gotują jagnięcinę na Sali a personel sprzątający, który tam co godzinę dogląda, jest traktowany agresywnie i to mamy też w ośrodkach dla uchodźców i to że udaje się znosić to nieustanne upokorzenie można wyjaśnić tylko przez „mind control” bo to nie jest normalne, że musimy jeszcze sprzątać odchody i taką mamy teraz akurat sytuację.

A Seehofer powiedział w lecie, że jesteśmy już u kresu naszych możliwości i było też przemówienia w sierpniu, lipcu a dalej wpychali imigrantów i jesteśmy jednym z ostatnich krajów bo Austria i Szwecja już zamknęły swoje granice. Polska, Czechy, Węgry zamknęły dla nich granice, Francja też a w Niemczech przyjmuje się jeszcze 10-20 tysięcy dziennie.

W nocy rozdziela się tych ludzi pociągami po kraju i autobusami z wszystko dzieje się w nocy. To się dzieje w nocy podobnie jak za Trzeciej Rzeszy, gdzie transportowano ludzi a następnego dnia są w jakimś miasteczku namiotowym w małych gminach w Dithmarschen albo w Meklemburgii i nagle na pojezierzu mamy Afgańczyków albo Erytrejczyków. Cała sprawa wygląda upiornie.

Czasami dostaje się wiadomość tak jak teraz dwa dni temu, że w Trieście znaleziono cały kontener z bronię, który był w drodze do Brukseli. Jak się dowiadujemy 1% z tego co zostało odnalezione to możemy sobie wyobrazić, że 200…300…400 tysięcy ludzi z bronią w ręku może wyrządzić wiele szkód, zwłaszcza, że Niemcy nie SA uzbrojeni. W najlepszym przypadku będziemy po cichu wpędzani w biedę a w najgorszym przypadku będą nas zabijać strzałem w kark a kobiety pójdą w niewolę

– możesz dokładniej coś powiedzieć o tym źródle wywiadu, z jakiego kraju…?

– raczej bym nie chciał ale to są ludzie, którzy są profesjonalnie od 20 lat w tym zawodzie… i mogą wiele wyjaśnić i maja też na to odpowiednie wyjaśnienie i tych nie mogę (zdradzić), ale są też inni ludzie o których wiemy, że zniknęli i dlatego jest to tak niebezpieczne…

– jakaś sędzina sądu federalnego…

– A tak, racja. Jeden mój przyjaciel rozmawiał z sędziną sądu federalnego – nie chcę mówić z jakiego resortu – i ona potwierdziła, że w Niemczech jest 10 tysięcy osób, które wiedzą o tym militarnym przemarszu i ta osoby jak i rodziny tych osób, które o tym wiedzą są zagrożeni śmiercią i dlatego są cicho i może dostaną później jakąś lepszą posadę. Pod koniec opowiadała tylko „tak” albo „nie” bo się sama bała bo to co powiedziałem z tymi 3000…400 tysiącami ludzi co można też przeczytać na stronie hartgeld.com ten sam scenariusz terroru jest dobrze opisany. Niektórzy mówią że Eichelburg (autor strony hartgeld) ma bzika ale dla sumiennego Niemca, który – jak się wcześniej mówiło przebada każdą opcję, jest to opcja które jest całkiem możliwa. Mamy 5 milionów ludzi a 10% to bojownicy co jest jeszcze zaniżone i potem mamy jeszcze mnóstwo ludzi którzy razem z nimi wyjdą z kijem bejzbolowym albo żelaznymi prętami – którzy są niezadowoleni bo nie mają pracy – albo że im się nudzi… a ci ludzie nie są zdolni do integracji i nie muszą na nic zważać… nie mają żadnego wpisu w „Schufa”, oni nic nie mają a jak coś porozbijają to nie da się od nich wyciągnąć pieniędzy do pokrycia szkód’ co oni mają do stracenia poza łupem?

A o gwałtach nie muszę już wcale mówić bo ich liczba jest bardzo wysoka; Szwecja była numerem 1 na liście i możliwe, że Niemcy za niedługo dogonią Szwecję a nic się nie zgłasza i nigdzie się o tym nie pisze a gwałciciele zostają następnego dnia wypuszczeni przez sądy.

Jest takie tajne polecenie dla sędziów by obcokrajowców wypuszczać a Niemców ukarać z całą surowością prawa – to jest takie wewnętrzne polecenie i widzę, że się to potwierdza. Azylant dostaje tutaj (do) 1050 euro zasiłku plus mieszkanie i darmową opieką medyczną. To jest więcej niż zarabia sprzedawczyni z dwójką dzieci.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-Y83vTdfM65_kspdU8lmDg

Transkrypt: Staszek

P.S. Na deser obraz wart więcej niż tysiąc słów:

 

https://www.youtube.com/watch?v=_Rcc7xgD2dM

 

źródło: //wolna-polska.pl/wiadomosci/w-przededniu-wojny-domowej-w-europie-2016-03

KOMENTARZE

 • @nocny gryzoń 16:58:11
  Wyrażaj się jaśniej i po polsku, bo nie rozumiem, oczym mówisz. Do czego Niemcy są ,,niegotowe"?
 • ...
  Wydarzenia z Sylwestra były niczym manewry, sprawdzające łączność i gotowość przeprowadzenia takiej akcji. Ten milion, bądź dwa pohańców, które ostatnio napłynęły do Niemiec (oni już dawno stracili nad tym kontrolę) zacznie tam ten cały młyn, do nich dołączy kilka milionów już mieszkających w Niemczech bisurmanów, o których dotąd jakoś się milczy. ISIS to podobno państwo islamskie. Moim zdaniem państwem islamskim jest Turcja, to stamtąd przybywa najwięcej tych bisurmanów i pewnie to Erdogan za przyzwoleniem lewactwa tym wszystkim kręci. Pozdrawiam (5)
 • @romanwers 19:29:28
  Niestety, w świetle powyższego, sylwester mógł faktycznie być próbą przed właściwą akcją. Wykorzystano dzień, w którym gromdzenie się dużej ilości osób w jednym miejscu miasta nie budzi podejrzeń.

  Turcja - jak najbardziej ma ogromny udział w tej akcji, ale także rządy, które nie walczą z nawałnicą, a mogłyby, oczywiście od Niemiec poczynając. Podobno Grecja ma dużą armię, a dalej wpuszcza migrantów na swoje terytorium i dalej do Europy.
 • okres legowy gadających papug sie skończy
  Bez prawa do posiadania broni, jesteśmy jak bydło ubojowe. Udowodnili to niemcy, łapali naszych dziadków jak krowy, pakowali do ciężarówek lub wagonów dla bydła i wywozili gdzie chcieli. Jak ktoś myśli że będzie inaczej to jest inny .
  Do wojny trzeba się przygotowywać, rodziny starać się zabezpieczyć przed głodem i mordem. Władze tego nie zrobią,bo to one będą nas mordować, każdy musi zadbać o siebie i o swoje.
 • @Lotna 19:45:44
  Owszem, również uważam, że jest to plan znacznie szerszy, Turcja jest jego istotną częścią.
 • – Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze
  na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne – mówił przed ponad trzydziestoma laty o swojej wizji, franciszkanin o. Klimuszko.
 • @Lotna
  5*.
 • @staszek kieliszek 20:35:10
  Toczą się sprawy reprywatyzacyjne. / To aż 1980 adresów w samej Warszawie!

  SPRAWDŹ CZY TWOJE MIESZKANIE ZAGROŻONE JEST BEZPRAWNĄ REPRYWATYZACJĄ! >>> To aż 1980 adresów w samej Warszawie! Link do tej notki >>> http://zonacezara.blogspot.com/2016/03/warszawa-tocza-sie-sprawy.html

  03.09.2015 / Gazeta.pl: "Reprywatyzacja. Mieszkańcy nie dopuścili do zwrotu kamienicy z roszczeniami: Rodzina Glassów, zamożnych przemysłowców, przed wojną miała też kamienice przy Hożej, w Al. Jerozolimskich, Mokotowskiej. Wszystkie straciła dekretem Bieruta, który w 1945 r. pozwolił przejąć grunty na terenie całego miasta. Glassowie próbowali walczyć o majątek. W 1948 r. kamienice ostatecznie przejęło państwo.  Rodzina Glassów do Polski już nigdy nie wróciła.  W latach 90. spadkobiercy zaczęli starania na nowo. - Postępowanie trwało 15 lat - mówi mecenas Jan Stachura reprezentujący posiadaczy roszczeń do Kredytowej 6 (rodzina Glassów je sprzedała). / ... / W 2011 r. adwokat wywalczył korzystną decyzję. Sprawa przeniosła się do miejskiego Biura Gospodarki Nieruchomościami, który prowadzi reprywatyzację. - W styczniu 2015 r. Stachura wyszedł z kwitem o zwrocie Kredytowej 6

  Pytanie, czy kamienica przy Kredytowej 5 znajduje się na liście osób, i spraw rekompensacyjnych za kamienice, za które Polska już zapłaciła odszkodowanie, ... liście amerykańskiej, lub innej, ... a konkretnie w którejś ze "Złotych teczek amerykańskich Żydów" >>> https://www.youtube.com/watch?v=fHywVWknElg

  >>> https://sites.google.com/site/zonacezara24/home/GLASS.jpg?attredirects=0


  Okazuje się, że nazwiska Glass'ów znajdują się na liście osób, którym za zajęte kamienice wypłacono odszkodowania w USA. - Teraz wystarczy sprawdzić, czy Glasso'wie z listy, to "CI GLASS'OWIE" z Warszawy, ... i może się okazać, że setki kamienic w Warszawie ZOSTAŁO ZREPRYWATYZOWANYCH, lub reprywatyzuje się bezprawnie.  Jeśli za kamienicę już zapłacono odszkodowanie, to kamienica ta, np. z Kredytowej 6 w Warszawie, jest prawowitą własnością miasta Warszawy, i tak jak inne kamienice Żydów z list nie podlega powtórnej reprywatyzacji.  Każde nazwisko z listy wyżej (kliknij), i numer sprawy i obok, wskazują "teczkę", ... i nieruchomość, w stosunku do której wniesiono w USA wniosek o odszkodowanie. - W teczkach znajdują się też informacje o sposobie załatwienia sprawy. / Udawano, że to nie miało miejsca. - Możliwe, że chodzi o nieruchomości, i budynki, z których z których usunięto, lub obecnie podstępnie, i nielegalnie, usuwa się mieszkańcow, ... a "zrekompensowane" przed laty budynki, bezprawnie oddaje się ich byłym właścicielom, lub ich spadkobiercom. - Umowy jak pokazana na YouTube zawarte zostały też z innymi, najważniejszymi państwami świata. - Obecnie środowiska żydowskie domagają się powtórnego zadośćuczynienia, i reprywatyzacji. /

  KONIECZNIE ZOBACZ CAŁOŚĆ >>> http://www.zonacezara.blogspot.ca/2016/03/warszawa-tocza-sie-sprawy.html
 • @Nibiru 04:59:27
  Masz rację, ale przecież tak czy inaczej może się zacząć coś dziać, kiedy się te wypasione byczki zniecierpliwią, bo kraje pękają w szwach i warunki dla azylantów są coraz mniej luksusowe.
 • PIS i Ustawa 1066
  10 stycznia 2014 r. Sejm VII kadencji przegłosował ustawę nr 1066 o „bratniej pomocy”. Za głosowało wtedy 268 posłów z PO, PSL, SLD i Twojego Ruchu. Przeciwni takiemu działaniu było 140 polityków PiS i SP. Rok później rząd Platformy poszedł o krok dalej. 9 lipca 2015 r. w życie weszła umowa o współpracy policji niemieckiej i polskiej. Umożliwiła ona samodzielne działanie na terenie Polski niemieckiej policji i służb specjalnych włącznie z tzw. funkcjonariuszami „pod przykryciem”. Takie porozumienie dało możliwość użycia broni palnej na naszym terytorium – nie tylko w wypadku zagrożenia życia. Odpowiednio interpretowane przepisy mają pozwolić również na podporządkowanie polskich jednostek policji zwierzchnictwu niemieckiemu.
 • @Lotna 10:04:19
  Ma Pani rację, ale to raczej będą incydentalne rozruchy – mówimy oczywiście o takich spontanicznych zajściach. Natomiast prawdziwa akcja, dla której sprowadzono do Zachodniej Europy chmary tych wypasionych byczków, rozpocznie się nagle, jednocześnie w wielu miejscach. Wojsko i policja w Zachodniej Europie ma swoje rozkazy z góry, wedle których nie należy reagować na ekscesy islamistów. Jednak gdyby na przykład doszło do zamieszek z masowym użyciem broni palnej przez imigrantów w jednym mieście, rząd byłby zmuszony do wprowadzenia stanu wyjątkowego, a ugodowa polityka rządu spotkałaby się ze sprzeciwem ze strony służb siłowych. Wtedy, w następnych przypadkach zbrojnych wystąpień, policja tym razem z wojskiem pacyfikowałaby rozruchy i byłaby szansa na opanowanie zagrożenia. Zwłaszcza, ze nastawienie psychiczne do islamistów byłoby już zupełnie inne – byliby śmiertelnymi wrogami, których trzeba jak najszybciej zneutralizować – obojętnie jakimi środkami. Dlatego, o czym zresztą wspominał ten pan na zamieszczonym filmie, broń zostanie rozprowadzona po całym kraju i dopiero na dany znak, rozpocznie się …. w zasadzie nie można tego inaczej określić jak rzeź. Kilkaset tys uzbrojonych zdeterminowanych i zdemoralizowanych ludzi rozlokowanych od Odry do Pirenejów zacznie strzelać do wszystkiego co się rusza.
  Jeżeli czytają nas Polacy przebywający w krajach Zachodniej Europy, warto aby rozważyli swój powrót do kraju, bo sprawy nie rokują najlepiej. Wygląda na to, że atak islamistów nastąpi w tym roku na 100%, a kto wie czy nie z najbliższych miesiącach. Nie dalej jak 2 tygodnie temu podawano informację o rozładunku 5000 ton uzbrojenia w niemieckim porcie. Broń przypłynęła ze Stanów Zjednoczonych i według deklaracji tak duża partia broni (największa od czasów zimnej wojny) ma być użyta podczas wiosennych, czy też letnich manewrów. Tylko dlaczego transport uzbrojenia zawierał też karabiny? Wszak żołnierze biorący udział w manewrach mają swoje karabiny ze sobą?
 • @Nibiru 04:59:27
  Użycie białej broni (np. kosy) przeciwko nowoczesnym karabinom i granatnikom, to zwykła głupota. Jeżeli islamiści po osadzeniu się na zachodzie, będą chcieli wejść do Polski – jesteśmy bezbronni – o ile nie nastąpi w takich czasach zamętu i ujawniania prawdziwych intencji polityków wypowiedzenie rządowi posłuszeństwa przez Polskie Wojsko i nie zostanie wydana broń rezerwistom.
 • @Krzysztof Szotowicz 12:13:15
  "... i nie zostanie wydana broń rezerwistom "

  Nie wiem skąd ten gruby optymizm względem broni ,której nie ma

  Wszystkie magazyny ZN zlikwidowały chazary wszystkich opcji politycznych przez 26 lat .Broń została sprzedana lub oddana wraz z amunicją.
 • @kfakfa 13:46:13
  dobry łuk w terenie miejskim czy zalesionym może być niezłą bronią
 • @Oświat 15:48:08
  "Dobry łuk" tzn taki, którym można skutecznie zneutralizować uzbrojonego człowieka. W zasadzie jest to możliwe, kiedy strzela się z ukrycia z odległości do 50m. Wymaga ogromnej odwagi, umiejętności celnego strzelania z łuki oraz oczywiście siły fizycznej. Siła fizyczna jest potrzebna, bo "dobry łuk" ma zwykle siłę naciągu w okolicach 30kg. Kiedy zaprezentowałem członkom mojej rodziny taki łuk, żaden z nich (a byli to zdrowi, dorośli faceci) nie potrafił go naciągnąć. Najtańsze "dobre łuki" kosztują na allegro około 800 zł (http://allegro.pl/luk-bloczkowy-skull-camo-26-65-lbs-akcesoria-gls-i6001535838.html)

  http://allegro.kolba.pl/Poe%20Lang/076-170/2.jpg
 • @kfakfa 13:46:13
  W takim razie pozostaje nam ufać opatrzności, że los potraktuje nas łagodnie.
 • @Krzysztof Szotowicz 16:32:14
  Też o tym pomyślałem, chociaż wydaje mi się że kusza byłaby lepsza .
  A tak naprawdę, to marzenie by mieć chociaż TT-kę i ze dwa magazynki .
  To za daleko zaszło...

  pozdr:)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej