Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
122 posty 5335 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Wybił dzwon dla demokracji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Atak francuskiej policji na wiernych modlących się w kościele, stanowi najlepszy dowód ile warte są lewackie deklaracje praw człowieka i sama demokracja.

Internet aż dudni od hiobowych wiadomości, straszenia, często nie bezpodstawnego, wojną, kataklizmami z kosmosu i czasami ostatecznymi. Ad nauseam. Niemniej jednak, po raz pierwszy przeszył mnie dreszcz grozy czasów ostatecznych, kiedy oglądałam wideo pokazujące atak policji w kościele na modlących się chrześcijan.

Przede wszystkim dlatego, że jest to najbardziej jawne, brutalne i jednocześnie najbardziej obłudne pogwałcenie jednego z podstawowych praw człowieka - praw którymi jesteśmy łudzeni propagandą dudniącą we wszystkich zakątkach świata, 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku - od długich lat. Praw, które należą do podstawowych zasad tej wspaniałej, wpychanej nam w gardła, a nierzadko przysyłanej na skrzydłach bombowców demokracji, głoszącej równość i braterstwo wszystkich ludzi, wolność i swobodę wyznania.

,,Published on Aug 3, 2016

Ksiądz siłą wywleczony przez policję z kościoła podczas odprawiania Mszy św.! W Paryżu, w kościele św. Rity policja zaatakowała gazem łzawiącym kapłana wraz z wiernymi. Okazało się, że na miejscu Świątyni ma stanąć apartamentowiec wraz z parkingiem. 30 wiernych wraz z księdzem sprzeciwiło się tej decyzji. Ks. Guillaume de Tanouarn postanowił odprawić Mszę św. łudząc się, że to zapobiegnie brutalnej akcji policji. Wywleczono go na oczach wiernych z kościoła. Zdarzenie miało miejsce w dzień po pogrzebie, zabitego przez islamistę księdza katolickiego w Rouen. Francja zapowiedzianą walkę z terroryzmem islamskim rozpoczęła od ataku na chrześcijan."

https://www.youtube.com/watch?v=V-iJ21xPLfM

 

Oto, na naszych oczach, demokracja Unii Europejskiej udowodniła, że jest terroryzmem i totalitaryzmem.

KOMENTARZE

 • @Nibiru 05:35:06
  O tym samym myślałam. Albo w meczecie. Wyobraź sobie, co by się działo, gdyby tak wywlekali muzułmanów modlących się na ulicach Paryża, jak to zrobili w stosunku do chrześcijan.
 • @Nibiru 05:35:06
  A jak chodzi o sprostytuowane media, w polityce pl pisze o ,,brutalnej ewakuacji".......!
 • ------------ KARMA / REINKARNACJA
  http://natemat.pl/56163,dr-eben-alexander-rozmowa-z-czlowiekiem-ktory-widzial-niebo
 • @Nibiru 06:08:07
  widzisz jakieś możliwości obrony, garstki 20 ludzi, którzy przyszli bronić kościoła katolickiego na taki paromilonowy Paryż?
  Przecież, tam powinien być właśnie cały Paryż...
  Dlatego, chyba nachodzi na miasto (i cały ten zgniły zachód) ta muzułmańska plaga kary.
  Ale, u nas do tego nigdy nie dojdzie...
 • Ogladnolem kilkanascie video z tego ataku policji na kosciol w Paryzu.
  Bulwersuje to ale nie dziwi.200 lat temu Francuzi wytapiali tluszcz z zywych katolikow przypiekanych na ogniu i go jedli.Wandea.Moja ciocia mieszka niedaleko tego kosciola i recze, ze nie wiedziala o jego istnieniu.Jest intelektualistka.Do kosciola nie chodzi.
 • @Nibiru 06:08:07
  "Chrześcijanom religia nakazuje wyrozumiałość i wybaczanie wrogom, a wręcz nadstawianie drugiego policzka; takimi absurdami piorą nam mózgi".

  Nie. Głosisz nieprawdę. Nie nakazuje. To lewacka , satanistyczna propaganda.

  Chrześcijanom religia nakazuje wybaczanie NIEPRZYJACIOŁOM, A NIE WROGOM - WYBACZANIE TYM, KTÓRYCH KOCHAMY.
  To oznacza też branie win naszego winowajcy na siebie W AKCIE BRATERSTWA. Znaczy że NAJPIERW MUSI BYĆ REALNE BRATERSTWO.
  Czynnym, aktywnym mającym złe zamiary, niegodnym zaufania przebaczać nie wolno.
  Jezus nie przebaczył tym, którzy Go krzyżowali.

  Samo nadstawianie drugiego policzka owszem, jest zalecane, ale W AKCIE WALKI O WARTOŚCI WYŻSZEGO RZĘDU - tutaj to wyższego rzędu jak godność osobista.
  Kościół Katolicki jest Kościołem Walczącym o swoje sprawy, od swoich świętości zaczynając.


  Ty tutaj mówisz o praktyce, o patologiach, które przeżerają nasze życie publiczne i wdzierają się do Kościoła też. To z nimi trzeba nam walczyć, nie z samym Kościołem.
 • @miarka 10:29:26
  Dodam jeszcze, że nieprzyjaciel to ten, którego my sobie wybieramy, aby się przed nim strzec, przed jego niesprawiedliwością, kłamstwem i kradzieżą tego, co posiadamy. zaś wróg to ten, kto nas sobie wybiera aby nas zniewalać, niszczyć, wywłaszczać i zabijać.

  Podmianka nieprzyjaciela na wroga jest tu zdradą elit - tych, co mają czuwać nad naszym ładem życia publicznego i wartościami, które mają nami kierować, które mają budować naszą WSPÓLNĄ TOŻSAMOŚĆ.
  Wspólne definicje i cele życiowe, to podstawa życia wspólnotowego.
 • @
  Czy Watykan skomentował ten incydent?

  "Świątynia znajduję się w 15. dzielnicy Paryża. W marcu ub.r. władze miasta nakazały miejscowym wiernym i ich proboszczowi opuszczenie świątyni. Wspólnota od wielu miesięcy nie płaciła czynszu. Jak podają francuskie media właściciel terenu i budynku świątyni (Stowarzyszenie Kaplic Katolickich i Apostolskich) był winny miastu 3 miliony euro. Stąd decyzja o sprzedaży tej atrakcyjnej działki deweloperowi – spółką Garibaldi. Na miejscu kościoła powstanie parking i kamienica.
  Świątynia wzniesiona na początku XIX wieku w stylu neogotyckim, nie została dotychczas formalnie konsekrowana i od początku lat dziewięćdziesiątych XX wieku zajmowali ją wierni tzw. „Kościoła gallikańskiego”, który nie uznaje zwierzchności Watykanu i nie jest też przezeń uznawany. Msza jest odprawiana według prawie już martwego tzw. rytu gallikańskiego, znacznie różniącego się od rzymskiego.

  Kościół ten dodawał kolorytu XV dzielnicy kolorytu. – Słynął z tego, że był dla ludzi kochających zwierzęta. Właściciele przychodzili ze swoimi psami, kotami, papugami, a nawet wielbłądami albo osiołki – powiedziała Magdalena Tadeusiak szefowa TVP Polonia i była, długoletnia korespondentka TVP w Paryżu.

  http://www.tvp.info/26405471/policja-sila-wyprowadzila-wiernych-okupujacych-paryski-kosciol-budynek-bedzie-zburzony

  "4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: "
  Ap 18:4

  "Gdy doniesiono królowi Salomonowi, że Joab umknął do Namiotu Pańskiego i tam jest przy ołtarzu, wtedy Salomon posłał Benajasza, syna Jojady, do Namiotu Pańskiego, rozkazując: Idź, zabij go! (30) Wszedł więc Benajasz do Namiotu Pańskiego i rzekł do niego: Z rozkazu króla, wyjdź! On zaś odpowiedział: Nie, bo tu chcę umierać! Wtedy Benajasz zdał sprawę królowi, mówiąc: To rzekł Joab i to mi odpowiedział. (31) Na to odparł mu król: Uczyń, jak powiedział. Zabij go i pochowaj, aby zmazać ze mnie i z rodu mojego ojca niewinną krew, rozlaną przez Joaba. (32) A Pan zrzuci na niego odpowiedzialność za to, że zamordował dwóch ludzi zacnych i lepszych od niego, bez wiedzy mego ojca, Dawida; zabił mieczem Abnera, syna Nera, wodza wojska izraelskiego, i Amasę, syna Jetera, wodza wojska judzkiego. (33) Odpowiedzialność za ich krew spadnie więc na Joaba i na jego potomstwo na wieki, a dla Dawida i jego potomstwa oraz jego domu i jego tronu niech będzie pokój na wieki od Pana! (34) Wobec tego Benajasz, syn Jojady, poszedł i zadał mu cios śmiertelny. Potem pochowano go w jego domu na pustyni. "
  1 Kl 2:29-34
 • @rabszak 12:35:22
  W kościele wyrżnięto w pień 7000 ludzi, w tym mężczyzn, kobiety i dzieci, a nawet odprawiających mszę kapłanów. Podobnie było w kościele Saint-Nazaire i w miejskiej synagodze. Na ulicach miasta zabito dalsze kilka tysięcy. Ludzi mordowano w domach, które po obrabowaniu podpalano. Dopiero w tym momencie wojsko zdecydowało się wkroczyć do akcji. Rycerstwo zajęło się głównie odbieraniem ciurom zrabowanych dóbr i przeszukiwaniem tych miejsc, które uszły uwagi pierwszej fali rabusiów. Tymczasem miasto płonęło coraz większym ogniem. Wkrótce hełmy i kolczugi zaczęły parzyć. Oślepieni dymem zdobywcy rzucili się do ucieczki w panice tratując się nawzajem, zostawiając na pastwę płomieni tych mieszkańców Béziers, którzy przeżyli masakrę.

  W czasie ucieczki z miasta runął do rzeki most miejski, grzebiąc kilkudziesięciu niedawnych rabusiów.

  Na wieść o rzezi obrońców Béziers, część katarskich zamków poddała się bez walki.

  Namiestnik apostolski, opat Arnaud zdał papieżowi listownie następującą relację: "Dzisiaj Wasza Świątobliwość, dwadzieścia tysięcy mieszkańców wydano mieczowi, niezależnie od posady, wieku, czy płci"[2].

  Z rzezią miasta wiąże się anegdotyczna wymiana zdań pomiędzy krzyżowcami a opatem Arnaud, którą opisał ok. 20 lat po rzezi mnich Caesarius of Heisterbach. Zapytany jak krzyżowcy mają odróżniać katarów od chrześcijan Arnaud miał rzekomo odpowiedzieć: "Zabijcie wszystkich! Bóg rozpozna swoich" (łac. Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius)[3].
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rze%C5%BA_B%C3%A9ziers
 • @rabszak 12:40:23
  Z kościołem i jego sługami różnie to bywa, tak na przestrzeni wieków, jak i dzisiaj. Niemniej jednak kluczowym problemem jest nie ewentualny brak reakcji Kościoła, który także bardzo niemrawo reaguje na obcinanie głów chrześcijanom na Bliskim Wschodzie przez hordy islamistów finansowanych przez Zachód, ale przede wszystkim brak reakcji eurokołchozu na pogwałcenie praw człowieka w samym sercu Unii Europejskiej.

  Jeśli nad podstawowymi prawami człowieka, na których bazuje system nazywany demokracją biorą precedens jakiekolwiek inne prawa, to znaczy, że nikt, żaden członek Unii Europejskiej, żaden obywatel, żadnych praw człowieka nie posiada. Dla demokracji, w której rzekomo wszyscy żyjemy, bez znaczenia jest, czyje podstawowe prawa zostały brutalnie pogwałcone, to mogła być jakakolwiek, choćby najmniejsza sekta czcząca boże krówki (choć wątpię, aby to mogło się przydarzyć żydom czy muzułmanom): przez ten akt prawa wszystkich ludzi żyjących w Unii Europejskiej i pośrednio całej zachodniej demokracji zostały pogwałcone i każdy, kto jeszcze tego nie widział, powinien widzieć teraz, że wybił dzwon dla demokracji, a tym samym dla naszych praw, jakimi się w tej demokracji cieszyliśmy.
 • @rabszak 12:35:22
  Dzięki za ważne informacje dotyczące praw własności:

  "Jak podają francuskie media właściciel terenu i budynku świątyni (Stowarzyszenie Kaplic Katolickich i Apostolskich) był winny miastu 3 miliony euro. Stąd decyzja o sprzedaży tej atrakcyjnej działki deweloperowi – spółką Garibaldi."

  Zatem szanowna Autorka uznaje za "lewackie deklaracje praw człowieka i sama demokracja." po prostu zwykłe prawo własności.
  Cóż za specyficzna nowomowa - prawo własności staje się lewackie!
 • @Lotna 14:10:47
  Spokojnie, pamiętamy. http://pwtw.pl/wp-content/uploads/wst/19/Drozdowski%201.pdf Pozdrawiam. http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2015/144664048110924072597.jpg
 • @programista 15:18:49
  Nie wysilaj się, bo ci żyłka pęknie. Praw własności można dochodzić w inny sposób niż przez wleczenie po podłodze modlących się w świątyni, naruszając w ten sposób ich podstawowe prawo do praktykowania religii i nietykalność osobistą. O ile wiem, wierni nie mieszkają w kościele, tylko przychodzę się tam modlić, można było go zająć po wyjściu wiernych.
  Ponadto, gdyby zadłużony był meczet czy tym bardziej synagoga, z pewnością znalazłyby się państwowe, a raczej publiczne, środki na spłacenie długów, aby wyznawcy mogli w tych przybytkach kontynuować swoje modły.
 • @
  ...nie znamy szczegółów natury prawnej - prawdopodobnie eksmisja stanowi zwieńczenie całej procedury administracyjnej, sądowej, w końcu egzekucyjnej - bezskutecznych wezwań do zapłaty, braku woli ugody ze strony parafii, pójścia w zaparte - bo jakoś to będzie, przecież nas nie wyrzucą - no to wzięli i wyrzucili

  We Francji są tysiące kościołów - narzekają na brak wiernych, ale nie na masowe eksmisje - więc generalizowanie tego przypadku wydaje się nieuprawnione.

  Nie żebym bronił lewackiego rządu i prezydenta - to w oczywisty sposób chore czuby. Zgadzam się też, że synagogi czy meczetu by nie wywalili - lub zrobiliby to w drodze porozumienia i za odszkodowaniem z odpowiednią gminą wyznaniową.
  I tu jest zapewne pies pogrzebany: tamte gminy są mocne - a chrześcijańska słaba. Dlaczego są mocne? Może dlatego, że mają za sobą Swoją religię.

  A chrześcijanie, no cóż...jeżeli ktoś wierzy, że chrześcijaństwo jest rodzimą religią Europejczyków - to może sam jest sobie winny - i zasługuje na swój los

  Wyprzeć się swojej wiary dla obcej krwawej, zbrodniczej i zakłamanej - trwać w zaprzaństwie 2000 lat - i jeszcze być z tego dumnymi - oto bezmiar obłędu...

  jak to o nas mówią? - NIEWIERNI? - to może coś jest na rzeczy?
 • @Andrzej Tokarski 18:35:03
  Wybaczy Pan , ale mam inne zdanie .Pozdrawiam. http://prostozmostu.net/news/francja-koscioly-na-sprzedaz
 • @Repsol 21:01:43
  Z tego, że kościoły nie mają pieniędzy na utrzymanie, nie wynika, że są one przedmiotem jakiejś zorganizowanej represji ze strony państwa.

  ...treść zawarta pod linkiem który Pan wskazał niejako pośrednio potwierdza moją tezę. Islamiści są wierni swojej wierze, żydzi swojej, hinduiści swojej, buddyści swojej, wyznawcy voodoo swojej, Indianie (niedobitki niedorżnięte krzyżem) swojej - można dalej wymieniać, wymieniać...

  ...a chrześcijanie odwracają się od swojej - czy nie dlatego, że coraz powszechniejsza jest świadomość fałszu - a bagaż jaki za sobą owa religia wlecze to zaiste porażające brzemię - jeśli ktoś ma odwagę o tym myśleć, zamiast zasłaniać się wiarą (po co mam myśleć o tym w co wierzę - wystarczy, że wierzę - sąsiad wierzy, szwagier wierzy...)

  Więc i coraz mniej chętnych do modłów pod menorą i żydowskim - a wiele wskazuje, że fikcyjnym prorokiem. I coraz mniej na tacy.

  Obcej wiary już nie chcemy, własnej zapomnieliśmy dawno - jest pustka i zagubienie.

  A polski katolicyzm - no cóż, już w starożytności o Słowianach pisano, że oprócz licznych zalet posiadają też takie przymioty jak bezgraniczna naiwność i łatwowierność - a także samobójcza gościnność. Jeżeli do tego dodać 2000 lat bezwzględnej indoktrynacji popartej represjami - mamy, co mamy... Dla Polski 1050lat chrześcijaństwa jest przyczyną upadku, nie potęgi - dopóki tego nie zrozumiemy, będzie jak jest - i gorzej.

  pozdrawiam również - i bez urazy, mam nadzieję
 • @Andrzej Tokarski 21:34:49
  Teraz poczekajmy tylko na następną Krucjatę . Ciekawe kto ją wywoła .Pozdrawiam bez urazy.
 • Lotna
  Wrócę do spraw tutaj podstawowych.

  "...praw człowieka - praw którymi jesteśmy łudzeni propagandą dudniącą we wszystkich zakątkach świata, 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku - od długich lat. Praw, które należą do podstawowych zasad tej wspaniałej, wpychanej nam w gardła, a nierzadko przysyłanej na skrzydłach bombowców demokracji, głoszącej równość i braterstwo wszystkich ludzi, wolność ...".

  Narracja naszej rzeczywistości przez prawo to narracja bandycka, narracja służąca "nadludziom", co te "prawa" stanowią i interpretują faktycznie według swojego widzimisię. To źródło podstępnych kłamstw i supermanipulacji u których kresu jest matrix - sytuacja, kiedy każdy z zauważalnych wyborów prowadzi w ostateczności ku naszemu wywłaszczeniu, zniewoleniu i zagładzie. Prowadzi także ku naszej samomanipulacji, kiedy to sami chcemy tego, co w końcu będzie dla nas złe (zjawisko samomanipulacji zadaje kłam żydowskiej logice według której "chcącemu nie dzieje się krzywda").

  W gruncie rzeczy to nie istnieją "prawa człowieka".
  To co usiłuje się nazywać "prawami człowieka" to w istocie nasze wolności, powołania i nasze ludzkie wartości. Tą samą treść co przez "prawa człowieka powinno się wyrażać na inne sposoby, bo ten się już ostatecznie skompromitował.

  "Prawa człowieka" to wynalazek faszystowsko komunistyczny po to żeby ludziom "dać" to co i tak mają, a nawet są do tego powołani, tylko że po to, żeby za jakiś czas już realnie je zabierać.
  Np. obok "prawa do życia" wprowadzić przez ONZ"prawa reprodukcyjne", których częścią jest "prawo do aborcji". Nadto już zaawansowane są zabiegi dotyczące wprowadzenia "prawa do eutanazji", oraz eugeniki, a cała ONZ-owska "Agenda 21" to jeden wielki krzyk nadnarodowych bandytów - korporacjonistów-syjonistów-globalistów o zalegalizowanie wywłaszczenia i zniewolenia ludzkości oraz jej "depopulacji" czyli ludobójstwa na masową skalę.

  To, co jest przesyłane na skrzydłach bombowców to nie demokracja tylko bandytyzm, faszyzm i totalitaryzm i zbrodnia w imię korzyści ekonomicznych i ideologicznych, czyli praw, zaś demokracja to nie prawo tylko sprawiedliwość.

  Owszem, to fakt, że demokracja głosi "równość i braterstwo wszystkich ludzi, wolność i swobodę wyznania", ale nie tylko, bo również równoważącą i harmonizującą powyższe cnoty ODPOWIEDZIALNOŚĆ WEWNĄTRZWSPÓLNOTOWĄ I KONIECZNOŚĆ JEDNOCZESNOŚCI PATRZENIA NA TE WSZYSTKIE WARTOŚCI LUDZIE (nigdy inaczej, zwłaszcza NIGDY jako wartości same w sobie - źródło najgorszych ideologii).

  Niestety bandyci zawłaszczyli przestrzenie życia publicznego w tym przestrzeń medialną i zbrodniczymi metodami ustanowili monopole własnych mediów (a do tego wymordowali, zastraszyli lub skorumpowali elity ducha i elity polityczne, nadto skorumpowali cały system sądowniczy i prawodawczy), przez co trudno egzekwować sprawiedliwość - zwłaszcza prawdziwe znaczenia słów.
  Skutkiem tego słowo "ODPOWIEDZIALNOŚĆ" JUŻ ZNACZY MNIEJ JAK PRAWO (bywa nawet ośmieszane nadawaniem mu znaczenia "odpowiadania przed sądem" (przy sądach "kolesiów" ma to wymiar szczególnie bezczelnej patologii).

  Do tego UPOWSZECHNIANE masońskie znaczenie trójcy wartości "wolność, równość, braterstwo" dotyczy traktowania ich oddzielnie, ideologicznie...

  Jednak w demokracji dobrze rozumianej jako sprawiedliwość wspólnotowa są od siebie zależne, a nad ich relacjami czuwa odpowiedzialność wspólnotowa, odpowiedzialność za ogół, odpowiedzialność za trwanie wspólnoty.
  To bardzo ważne, bo dopiero życie w dobrze funkcjonujących wspólnotach daje nam możliwości pełnej samorealizacji indywidualnej i dobre wychowanie potomstwa.

  Chodzi więc o dalekowzroczne myślenie o wspólnej, a dobrej przyszłości,
  z nieustannym dążeniem do dobrze rozumianego pokoju jako najwyższego aktu człowieczeństwa dojrzałego - o pokój między wszystkimi ludzmi - stanowiony siłami i środkami moralnymi (a więc zwłaszcza chroniącymi życie - oczywiście dopóki nie panuje moralność trwa wojna (choćby bomby nie leciały na głowy, choćby bez maszerujących wojsk, choćby zwana fałszywym pokojem, choćby z fałszywymi przyjaciółmi, zdrajcami i innymi wrogami wewnętrznymi)).


  "...i swobodę wyznania".

  To jest oczywiście oszustwo, kiedy swobodę wyznania nazywa się prawem.
  "Swoboda wyznania" to oczywiście wolność, a nawet powołanie ("Do wolności powołał nas Pan".

  To jest tak samo jak z ONZ-owskimi "pawami człowieka".
  I tu i tu faszyści - korporacjoniści-syjoniści- globaliści uzurpują sobie "prawa nadawania praw", nie patrząc nawet na sprawiedliwość (której w normalnej rzeczywistości ludzkie prawodawstwo musi służyć).

  W obu przypadkach ich docelowym zamiarem jest odbieranie ludziom , a nawet państwom i ich narodom właścicielskim tych "praw" - w ich mniemaniu "w świetle prawa" - tylko że prawa kaduka, czyli bezprawia.
 • @Andrzej Tokarski 18:35:03
  ,,Zgadzam się też, że synagogi czy meczetu by nie wywalili - lub zrobiliby to w drodze porozumienia i za odszkodowaniem z odpowiednią gminą wyznaniową."

  I tak właśnie powinna ta sprawa zostać załatwiona. Bez względu na wyznanie i bez względu na to czy dana gmina wyznaniowa jest silna, czy nie. Gdybyśmy żyli w demokracji, a nie w świecie Orwella, gdzie ,,wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre równiejsze", a prawa są albo nie są przyznawane/respektowane według indywidualnych okoliczności i czyjegoś widzimisię.
 • @Andrzej Tokarski 21:34:49
  "Teraz poczekajmy tylko na następną Krucjatę" - przecież ona trwa: WTC jako pretekst - i dalej: Afganistan, Irak, Afryka Północna, Syria, Iran, obłąkana Europa, pogubiona Ameryka, Judeopolonia, Judeoukraina....
  Jest tylko pytanie czy owa krucjata skończy się zagładą agresora - czy jego ostatecznym triumfem.
  Bo przecież nie wierzymy w to, że to islam usilnie stara się wzniecić nastroje antyislamskie...

  to cały czas ta sama zaraza...
 • @Lotna 22:04:08
  jest ciekawym pytaniem czy oni - gdy przyszła eksmisja, tak się modlili, bo byli pobożni - czy modlili się bo rachuby, że nie ruszą, wzięły w łeb więc złapali się ostatniej deski ratunku. "Chodźmy się modlić - jak się będziemy modlili to może nie wyrzucą"
  Może nie było możliwości porozumienia - szczerze mówiąc tak to wygląda

  nie wiem jak było - tylko nie zakładam jednej jedynej wersji - próbuję tylko postawić pytanie, czy, skoro nie wywalają z tysięcy kościołów, tylko z jednego - to może nie są to prześladowania religijne - tylko banalna eksmisja za długi?
 • @Andrzej Tokarski 01:12:03
  Ja nie mówię tutaj o prześladowaniu chrześcijan, ani o sytuacji majątkowej tego kościoła, ale o tym, że zostały pogwalcone podstawowe prawa tej grupy ludzi, które są szeroko opiewane w systemie ,,demokracji" - tym samym negując tę demokrację.

  Sam przyznajesz, że gdyby to byli żydzi albo muzułmanie, tak by nie postąpiono; że katolikom można ubliżać, naśmiewać się z ich wiary, a nawet obcinać im głowy - o tym wiadomo od dawna, ale nie to jest tutaj sednem sprawy. Gdyby to była jakaś niechrześcijańska mała sekta religijna, napisałabym to samo.

  Prawo swobody wyznania albo jest przestrzegane, albo nie, demokracja albo istnieje, albo jest tylko zasłoną dymną dla ochrony interesów pewnych grup. To prawo wolności wyznania i sumienia wymaga, aby uszanować religijne obrzędy, nie mówiąc już, że bez nakazu aresztowania wierzący nie powinni być traktowani jak przestępcy, bo nawet ,,eksmisja za długi" nie powinna wyglądać w ten sposób. To nie była ani eksmisja, ani ewakuacja, jak twierdzi w polityce.pl., nie mydlmy sobie oczu. To była napaść policj; koń, jaki jest, każdy powinien widzeć, a jednak tak się nie dzieje.

  Bardzo trafnie opisał to bloger @Zdecydowany amator w swoim komentarzu:

  ,,Ewakuacja w demosracji

  Zdecydowany amator - 4 Sierpnia, 2016 - 21:19

  Od jakiegos czasu uzywam tego sformulowania, bo pomimo iz wulgarne, to jednak celujaco odnosi stan rzeczy jaki mylnie nazywaja DEMOKRACJA. Jezeli wiec w Polityce uzywa sie slowa ewakuacja i uzywaja tego ludzie, ktorzy doskonale znaja znaczenie tego sformulowania i czynia to celowo, to moze rozchodzic sie jedynie o manipulacje. By "odkrecic" to medialne wariactwo uprawiane od bardzo dawna, trzeba zaczac nazywac slowa po imieniu. A zeby bylo wesolo, to uwazam, ze czasami moze byc rowniez siarczyscie. W koncu, gdzies trzeba dac upust wlasnym irytacjom. Nie sa to bowiem jakies wyjatki. Wyjatkami dzisiaj jest normalnosc i to taka jaka wieklszosc tu rozumie. Wezmy na ten przyklad slowo EWAKUACJA. Oznacza ono w prostej linii zorganizowana akcje majaca na celu przemieszczenie jakiejs grupy ludzi z uwagi na jakies zagrozenie. W tym konkretnym przypadku byla to napasc francuskiej policji na modlacych sie ludzi w kosciele. Widzimy wiec, ze media ( w tym przypadku Wpolityce ) celowo klamia i zmieniaja sens informacji. Normalnie rzecz biorac powinni byc pociagnieci za to do odpowiedzialnosci karnej. Bowiem wprowadzaja w blad wiele ludzi i moze to miec bardzo duze konsekwencje, wlacznie z zagrozeniem zycia.

  Im bardziej maleje moralnosc w spoleczenstwie, tym bardziej klamstwo jest legalizowane. W konsekwencji ( a taka sytuacje mamy obecnie ) rzeczywistosc ulega takiej zmianie, ze nawet cale spoleczenstwa traca mozliwosc oceny faktow, ktorych sa swiadkami. Ich percepcja chyli sie do relatywizowania wydarzen i wystepuje rowniez zanik zdolnosci syntezy. Stan ten przepasa Demokracja jako swojego rodzaju technokratyczny rezim. Jest wiec w kazdym razie dopelnieniem tego zbiorowego swiatowego wariactwa.Technokraci po lewej stronie o koszernym zabarwieniu tak skrzywili rzeczywistosc, ze doprawdy trzeba miec zaostrzona percepcje, by rozpoznac prawde. Powstaly nawet fakultety, ktorych absolwenci oszukuja ludzi w konkretnym celu i z tego zyja. Mozna wiec powiedziec, ze profanacja ludzkiego zycia osiagnela swoje apogeum.

  pozdrawiam


  chris"


  Źródło: http://niepoprawni.pl/wiadomosc/brutalna-ewakuacja-kosciola-w-paryzu-jak-mozna-przeprowadzac-taka-akcje-podczas-gdy-cala
 • woda dla wodogłowych
  Jak zwykle filmik z aktorami dla europejskiego iluzjonu .
  Jakiś fake na zlecenie cyrklowych popaprańców . Żer dla presstyucji, nadciśnienie dla naiwnych katolików, kij na kler ( co powie ) , kolejny elemencik ( ze zbioru elemencików) rozwalający jedność społeczną wszędzie . Jakby nie można było zamknąć kościoła , nie wpuścić nikogo na teren ,wyburzyć wieczór, a rano już byłby parking z miejscami noclegowymi dla naszych kolorowych braci. A nasi współwierni ze swoimi zwierzątkami poszliby na spacer do parku a nie k…wa do kościoła.


  pozdrowił ;)
 • rozebrali i po krzyku
  Jeśli niedzielna msza w kościele miała średnią frekwencję trzy do czterech osób, a na wieść o rozbiórce kościoła zeszło się ratować, także z sąsiednich parafii, aż trzydzieści osób, no to nie ma co się tu rozpisywać o łamaniu praw człowieka do łamania prawa.
  Zadłużenie zapewne kilkuletnie wymusiło taką sytuację jaka zaistniała. Chmary duchownych w tym czasie celebrowały ŚDM w Polsce.
  W rozbieranym przybytku był tylko jeden ksiądz, ani jednego biskupa, żadnych zakonnic, kleryków itd.
  Widocznie nikomu tak specjalnie nie zależało na ratowaniu świątyni.
  Pan Bóg też się z niebios nie raczył wychylić.
 • @Lotna 03:15:54
  tylko że każda eksmisja jest brutalna i jest pogwałceniem jakichś praw - np gwałci się prawo posiadania - ius possesio - na rzecz obrony prawa własności - ius regio.
  Nie płacili, był wyrok, była klauzula wykonalności - to wypad

  Gdyby siedzieli w Twojej chałupie na krzywy ryj - też byś broniła? Czy poszła do sądu, wyrok, klauzula, eksmisja, won?
 • „Komu bije dzwon” tej demokracji ?
  .
  Eksmisję wnioskowała sądownie „l'association cultuelle des Chapelles catholiques et apostoliques, mystérieuse association de loi 1901,”, którą Le Figaro określa „tajemniczą” (mystérieuse), niesposób było na szybko w internecie znaleźć informację, komu to zrzeszenie się wysługuje i gdzie jest jego siedziba. „l'association”nabyło w jakiś sposób prawo własności do kościoła św. Rity, co ma to zrzeszenie wspólnego z katolicyzmen czy apostolicyzmem poza nazwą, jest trudno powiedzieć. Być może, że chodzi o pospolitych spekulantów nieruchomości, gdyż w całą sprawę jest zaangażowany poza tym spekulant z Belgii i jeszcze jeden z Francji.

  Zademonstrowana brutalność policji wobec chrześcijan jest niewyobrażalna wobec wyznawców islamu, ale muzułmanie oddają z taką samą brutalnością, albo większą.

  Zaangażowanie przedstawicieli hierarchii kościoła katolickiego, która od lat jest kontrolowana przez lichwiarzy

  - http://wiadomosci.onet.pl/szukaj/forum,szukaj.html?qt=ProstoPoPolsku

  nie można też zupełnie wykluczyć.

  Ta demonstracja brutalności wobec chrześcijan jest ostrzeżeniem dla nich, i wskazaniem w jakim kierunku zmierza ten system. Niestety chrześcijanie w błogim stanie demokracji nie zważają jak dotąd na postawione w powyższym linku pytanie:

  „Kto by był w stanie rozpoznać, gdyby na Stolcu Piotrowym zasiadł Antychryst ?”

  Jak widać wracamy do wielowiekowej rzeczywistości:
  „Wasze ulice, nasze kamienice”, i kościoły też, dodajmy.

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8
 • "dzwon demokracji"
  .
  @Laznik 22:03:57

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Demokracja

  Katolicy wiedzą, że dzwonią, ale nie wiedzą w którym kościele.
 • @Andrzej Tokarski 11:07:40
  Oczywiście, że bym eksmitowała, ale z pewnością nie wlekłabym nikogo po podłodze na zewnątrz, gdyby akurat właśnie np. odbywali stosunek płciowy albo wypróżniali się w toalecie.
  Analogia być może niesmaczna, ale doprawdy nie wiem, jak to inaczej wytłumaczyć. Jest wiele sposobów na to, aby obedrzeć kota ze skóry: można po uśpieniu, można na żywca.
 • @Lotna 23:26:08
  pisze "rabszak":
  "W marcu ub.r. władze miasta nakazały miejscowym wiernym i ich proboszczowi opuszczenie świątyni."

  skoro 15 miesięcy nie starczyło na dobrowolne wyjście nogami do spodu - to wzięli i pomogli - nogami do przodu

  Stosunek i kupę można dokończyć pod chmurką...świeże powietrze, ptaszki śpiewają, zwierzątek przywleczonych przemocą do kościoła nie trzeba już trzymać na smyczach - co w świetle bezstresowego dokończenia ww czynności wydaje się nawet korzystne... :)

  Stwórcy też łatwiej błogosławić braci mniejszych i większych, bo dach nie ogranicza pola widzenia
 • @Andrzej Tokarski 13:21:03
  Mówisz, że jak pod dachem to ,,stwórca" już nie widzi? :))
  Osobliwe poglądy Waćpan masz, zaiste...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej