Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
122 posty 5341 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Jak Lotna opolczyka z NEonu wyrzucała

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli 2000 odsłon w 10 minut. O poczytności blogów niektórych.

Zwrócono mi uwagę, w poczcie prywatnej, na wpis blogera, którego zazwyczaj nie czytuję ze względu na, mówiąc bardzo oględnie, antypolskie treści, jakie propaguje na swoim blogu razem ze swoimi akolitami, których sobie starannie dobiera.

Kiedy zaczęłam czytać ów wpis, miał on 187 odsłon. W czasie następnych góra 10 minut, bo tyle mi zajęło odpisanie na list, wpis cudem jakimś chyba zdobył ok. 1900 odsłon. Wątpię, czy cały NEon24 zdobył niemal 2000 odsłon w ciągu tych 10 minut, ale wpis na tym blogu - jak najbardziej!

Podkręcanie licznika zapewne nie jest najłatwiejszą technicznie sprawą do przeprowadzenia, zachodzi więc pytanie - dlaczego akurat ten blog ma się wydawać tak bardzo poczytny, jak niemalże (albo nawet bardziej niż) cały portal?

Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam, choć być może treści na tym blogu, szkalujące Polaków, a przede wszystkim agitujące za masową imigracją zwaną uchodźctwem i kryzysem humanitarnym, sponsorowaną przez Sorosa i zapewne innych, jemu podobnych zwolenników likwidacji państw narodowych i multikulturalizmu, zwolenników depopulacji, szczególnie Europejczyków, a w efekcie - upadku cywilizacji łacińskiej - pozwolą na domyślnie się motywów podkręcania liczników - bo nie może tu być mowy o faktycznych odsłonach - jest to po prostu fizycznie niemożliwe.

Ale do rzeczy. Otóż na tym blogu czytamy, między innymi:

"Wbrew nickowi @Lotna nie grzeszy intelektualną lotnością, więc nie ma prawa wstępu na mój blog. Poza tym przyczyniła się do wyrzucenia z NEON-u wielu blogerów, m.in. Andrzeja Szuberta (nick: @opolczyk). Z takimi blogerkami nie przedstawia się różowo przyszłość portalu. @Lotna nie chciała się dowiedzieć, jaki był finał sylwestrowej nocy w Kolonii w ubiegłym roku. Więc jej podpowiem: nikt nie został skazany. A dlaczego? - Bo nie było gwałtów. Ten medialny spektakl nie był przeprowadzony przez muzułmanów, lecz przez chrześcijańskich i/lub bezwyznaniowych Niemców."

O ile dobrze pamiętam, wielu zbirów, złodziei i aferzystów, którzy się przyczynili do nieszczęść, tragedii, a nawet śmierci wielu osób, nigdy nie zostało nawet postawionych w stan oskarżenia. Nikt nie został skazany. Czy to znaczy, że nie popełnili oni żadnych przestępstw i zbrodni?

No cóż, według tego blogera i jego "kółka różańcowego" (przepraszam kółka różańcowe), w Europie zachodniej nic złego się nie dzieje, nie ma gwałtów, kradzieży, rozbojów, molestowań, nikt nie praktykuje modłów na ulicy, nie ma burd, pobić, wandalizmu, awantur ulicznych i napaści, ludzie nie boja się wychodzić na ulicę wieczorami i nie ma przestrzeni w miastach, do których nawet policja nie zagląda, jednym słowem - zalew roszczeniowych imigrantów z cywilizacji, religii i kultur stojących w przeciwieństwie do europejskich, nie zmieniła absolutnie niczego w życiu Europejczyków, którym niejednokrotnie zakazano obchodzenie świąt Bożego Narodzenia. Nic się nie stało, a masowy zalew obcych jest efektem wojen, które "my" wywołaliśmy, a nie masowej inżynierii społecznej, w której muzułmanie ze swoim międzynarodowym dżihadem mają zniszczyć Europę.

Dlatego też, przyjmowanie uchodźców pod swój dach, zapewniając im wikt, opierunek i odpowiednią ilość nałożnic, jest obowązkiem każdego z nas, który to obowiązek zapewne ów bloger i jego akolici sumiennie wypełniają. Może się zrobić u nich w domach trochę ciasno, kiedy dokooptują rodziny muzułmanów (np. 4 żony i ich potomstwo), no ale czegóż się nie robi dla dobra ludzkości, nieprawdaż? Z komórki pod schodami można zrobić własnemu dziecku pokoik, byle tylko nachodźca, przepraszam: uchodźca miał się gdzie wyspać i przespać, może ze starszą córką lub żoną, bez znaczenia.

Ale wracając do sedna.

Otóż rzekomo przyczyniłam się do wyrzucenia wielu blogerów - konkretnie: których? - nicki i nazwiska proszę - i do wyrzucenia opolczyka, co jest wierutnym kłamstwem, wcale nie jedynym w owym wpisie.

Wstępu na blog nie mam ze względu na brak lotności, bo niektórzy tam piszący są o wiele mniej lotni niż ja, a dlatego, że ośmieliłam się dyskutować z gospodarzem bloga.

Opolczyk natomiast wyleciał dlatego, że ubliżył praktycznie wszystkim blogerom, komentatorom i czytelnikom,którzy nie zgadzali się z jego opinią. Podejrzewam, że jest wielu blogerów, którzy pamiętają to zajście na NEonie i obrzydliwy stosunek opolczyka do wszystkich, którzy mu nie kadzili i nie rozpływali się nad słusznością jego poglądów.

A oto dokładnie, co napisałam na owym blogu. Oczywiście wpis ten został zlikwidowany przez gospodarza bloga. Ja go zachowałam, jak się okazuje, postąpiłam całkiem słusznie, choć nie spodziewałam się wtedy, że moją obecnością na NEonie przyszłość NEonu może zostać zagrożona. Była to moja reakcja na bulwersujący komentarz opolczyka, cytuję:

Patriotyzm opolczyka

"Gdy słyszę okrzyki - brońmy Europy, brońmy białej cywilizacji" zawsze zastanawiam się, co jest w nich takiego, czego warto byłoby bronić? Przecież Europa zachodnia ( z Polską włącznie) to chora i zdegenerowana antykultura. Gdyby upadła ( łącznie z bandyckim USraelem) o ile świat byłby bezpieczniejszy i lepszy."

Powtórzmy, co opolczyk powiedział: gdyby Polska ( jako część Europy zachodniej) upadła, to świat byłby bezpieczniejszy i lepszy.

Tusk, mówiąc, że polskość to nienormalność, nawet nie udawał, że jest patriotą; opolczyk natomiast jest przez wielu uważany za wzorzec polskiego patrioty i sam zapewne siebie też za takiego uważa. Cała światowa lewica wrzeszczy o tym, jaka to Polska jest groźna i nieobliczalna, a to Żydów morduje, a to buduje polskie obozy koncentracyjne, a to jest ksenofobiczna i kapiąca antysemityzmem, a tu, proszę bardzo, jeden z ,,wielkich" polskiej blogosfery twierdzi, że ,,gdyby Polska upadła, to świat byłby bezpieczniejszy i lepszy".

Mamy więc dzisiaj patriotyzm inaczej, według którego należy życzyć Polsce nie podniesienia się z kolan, ale całkowitego upadku. Surrealizm po polsku.

Jak to mówią, Boże chroń nas przed przyjacółmi (fałszywymi), bo z wrogami sobie poradzimy.

Gratuluję panu Białasowi wybrania i autorytetu i materiału do powielania jego twórczości na swoim blogu. Dla ułatwienia dodam, że to sarkazm.

Lotna 14.01.2016 18:16:03

Koniec cytatu.

No cóż, półtora roku minęło - i niewiele się zmieniło. Z bloga Białasa nadal dolatują antypolskie wrzaski, Polakom przypina się najgorsze cechy i nadal panuje opinia, że samoobrona, że obrona najdroższych wartości kulturowych i cywilizacyjnych jest największą zbrodnią i islamofobią, bo sprzeciwia się lewackim ideologim i międzynarodowemu dżihadowi, a Białas nadal się powołuje na bardzo wątpliwe autorytety. Nadal dyskusja z takim stanem rzeczy jest uważana za wykroczenie, przynajmniej przez niektóre czynniki na NEonie. No i oczywiście blog Białasa nadal ma namolnie i bezczelnie podkręcaną ilość odsłon.

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Jak to jest, że w 3 migi ...
  .
  ma się 12 000 odsłon? ... :))))))
 • *
  ...też zauważyłem, że jak tylko napiszę coś nie po myśli prominentów N24 - to mi od razu licznik się zatrzymuje i mam np. kilkadziesiąt odsłon. Z tego wniosek, że Czytelnicy od razu wiedzą, że napisałem nie tak jak trzeba i .... - nie otwierają notki. Tak bez czytania wiedzą że nie trzeba otwierać.

  ...i myślę sobie, że ci, co tak majstrują przy liczniku, mają tyle inteligencji, co ten policjant ze skoku stulecia (Swarzędz, 8mln). Robił zakupy na skok gotówką, ale logował się kartą lojalnościową, a kasę ze skoku kazał wpłacić rodzinie na konto bankowe. Przez to wszyscy wpadli.
  Z tego kilka wniosków - po pierwsze wraz ze śmiercią milicji obywatelskiej nic nie straciły aktualności kawały o milicjantach
  Po drugie - dobra rada do speców od majstrowania przy liczniku na Neonie: nie bierzcie się za skoki na bank, bo na pewno zgubicie dowody osobiste przy okienku

  Panem Białasem - odkąd oświecił mnie, że on i inni równie znamienici blogerzy zajmują się katastrofą smoleńską wyłącznie jako wypadkiem komunikacyjnym - a wszelkie próby doszukiwania się współsprawstwa rosyjskiego są oczywistym błędem - nie zajmuję się, omijam szerokim łukiem

  Odnotowałem napaść na Kulę Lisa - ale ponieważ dobrze pamiętam niegdysiejsze występy pana Białasa na Salonie 24, wymachiwanie pogardą i różnymi epitetami - jakoś nie zareagowałem zdziwieniem

  Bardzo bym sobie życzył wiedzieć KTO kiedy na Neonie zajmuje się administrowaniem.... to tak na marginesie
 • Ja przepraszam
  ale co jest niewłaściwego w stwierdzeniu:
  / gdyby Polska ( jako część Europy zachodniej) upadła, to świat byłby bezpieczniejszy i lepszy. /

  Owszem jest dość radykalne ale zupełnie mieści się w kategoriach normalności.Przecież dziesiątki milionów chrześcijan codziennie modli się o "rychłe przyjście Chrystusa" a wiadomo co to de facto oznacza.
  Załóżmy że 90% wypowiada te słowa mechanicznie nie do końca zadając sobie sprawę z tego o co proszą.Pozostaje zatem 10% (a to dośc spora liczba) tych którzy z pełnym rozmysłem pragną rychłego końca świata.
  Czy i tę grupę Lotna postrzega jako niebezpiecznych szkodników?
 • @ikulalibal 20:24:58
  Dobrze się czujesz?
 • @RAM 19:18:38
  http://spiritolibero.neon24.pl/post/139277,gdzie-jest-kula-lis#comment_1398102

  http://neon-admin.neon24.pl/post/139251,moje-gorzkie-zale#comment_1397615
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:26:38
  Proszę grzeczniej, jeśli nie chcesz, abym usunęła Twoich komentarzy. Jest dość blogów na NEonie do obrzucania się inwektywami. Weź sobie na wstrzymanie, jeśli musisz.

  Oczywiście, po otwarciu notki, ale przed jej przeczytaniem, czasem sprawdzam, jaką ma ocenę i ile osób ją przeczytało - jak się okazuje, kompletnie bez sensu, skoro ilość odsłon jest wzięta z sufitu.
 • Był sobie kiedyś tu na Neonie człek o nicku Partyzant.
  Czynił świetną pracę podając wiele wiadomości o wojnie na Ukrainie i konkretnie o Donbasie.
  A, że człek był charakterny, podobnie czupurny jak Ty, podpuszczany przez funkcjonariuszy, wręcz osaczany, nazywał ich parchami.
  Jednak nigdy nie wyzywał ludzi od - za przeproszeniem - chujów, kurw itp.
  Został wyrzucony z portalu na zawsze.
  Nieraz też mnie drażnił swoimi wypowiedziami i starciami bezsensownymi z owymi funkcjonariuszami ponieważ dawał się podpuszczać.
  TYLE.
 • Głos rozsądku, który pewnie też zostanie uciszony
  "@Paulus Aquarius
  No niestety, ale to nie my w imię ideologii, zamierzamy popełnić samobójstwo.
  Wy możecie popełnić, ale na własny rachunek - zapraszam do rejonów geograficznych pod panowaniem proroka. Tam nam nie zaszkodzicie, zaszkodzicie sobie.
  Równie miło kończy się zabawa w murzynów w ameryce i "latynosów". Tak samo jak Niemcami w Gdańsku.
  No ale wy będziecie ignorować absolutnie podstawowe prawdy i chwaląc się swoim jak widać, chorym, wykształceniem, narażać nas na gehennę. Do tego bezczelnie powoływać się, na kłamstwa o rzekomych regulacjach międzynarodowych, których koniecznie musimy dotrzymywać, a właściwie być ich zakładnikami, wbrew instynktowi samozachowawczemu.
  Nawet podstawówka+ wystarczy, żeby tego nie kupić i sobie ćwierć-inteligent z tym planem samobójstwa państwa i narodu zostanie, mam nadzieje, sam, i pewnie będzie ubolewał, że nikt go nie rozumie. Jaka szkoda..

  Nie bardzo mi się chce odnosić do dość żenującej socjotechniki i starej, stosowanej od dawna, gdzie asertywny Polak jest przedstawiany, jako prostak bez rozumu i wykształcenia, z niską samooceną, co dopiero cudzą oceną (oczywiście słusznie niską, możliwie najniższą), zacofany, stado głupich baranów, a właściwie groźnych prymitywów baranów, które ktoś powinien ująć w karby.

  No nie uda się. Tak było zawsze w Polsce. Jest poziom zagrożenia, gdzie zagrożenie staje się śmiertelne, zrozumiałe nawet dla głupka i żarty się kończą.
  nadużycie link skomentuj
  Torin 16.07.2017 19:56:10"

  Jak on się tam uchował?
 • @Lotna 20:44:41
  Masz rację trochę mnie poniosło. Przepraszam.

  Sam zauważyłem takie anomalie na jednym blogu.
  Jednak Tokarski mija się z rozumem i logiką. Poza tym jest chamski.
  Wiem co mówię a mam dużą cierpliwość.
 • @lorenco 20:56:01
  Żegnam ozięble.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:02:06
  Chamski? Nigdy nie zauważyłam.

  Ja też mam wiele cierpliwości.
 • @Nibiru 20:28:40
  trafił Pan w sedno 5*
 • @ikulalibal 20:24:58
  Chory, nie metoryczny komentarz.
 • A tak na stronie
  Białasa i Wojtasa omijam, chyba że się bardzo nudzę.
 • @Casey 22:10:26
  :))
 • @AgnieszkaS 21:59:11
  Z tym Gerd Muellerem zawsze mieliśmy "problemy" 8-))))))

  W pamiętny „meczu na wodzie” ( MS Polska - Niemcy rok 1974) który zakończył się skromnym triumfem gospodarzy turnieju 1-0. Jedynego goła zdobył nie kto inny, jak...............................
  Gerd Muller.

  ps.
  trochę humoru nie zaszkodzi
  Pozdrawiam
 • @AgnieszkaS 21:59:11
  Sądzę, że niewielu to szokuje, a ci, którzy mu potakują będą w stanie zignorować każdy dowód czy argument. Ich gratulacje i pochlebstwa za "całokształt działalności" na NEonie przyprawiają o torsje równie gwałtowne jak sama działalność.

  Dziękuję za link, dobrze, że wiadomości jakoś docierają do mieszkańców Afryki, że El-dorado się skończyło, szkoda tylko, że tak powoli, bo z pewnością będzie się to wiązało z niejedną ludzką tragedią. Artykuł potwierdza doniesienia o bardzo niskim poziomie wykształcenia migrantów, którzy tym bardziej w nowych warunkach nie będą skorzy do ciężkiej pracy, a na dodatek niezdolni do wykonywania zawodów poszukiwanych w Europie.

  Należy mieć świadomość, że wszelkie NGO np. transportujące migrantów z wybrzeży Libii do Europy są równie odpowiedzialne za tragedie migrantów i Europejczyków, jak przestępcze organizacje organizujące i finansujące tę wielką migrację. Podczas gdy Białas i ska przedstawiają nas jako przestępców, ksenofobów, rasistów i islamofobów - tylko dlatego, że chcemy się bronić przed tsunami imigrantów, których celem jest przepotwarzenie Europy w kalifat, co, znając ich dzietność, nastąpi w ciągu 2 - 3 pokoleń. Tylko kto wtedy będzie wypracowywał podatki, z których płacone są zasiłki?
 • @Casey 22:07:03
  Ależ zdrowy.Zdrowy i bardzo merytoryczny.Po użyty przeze mnie argument
  sięgnął by każdy adwokat (gdyby sprawa opolczyka toczyła się przed sądem) .A że nie daje (ten argument), żadnych szans na unik i ucieczkę w odpowiedź wymijające,to dowód na to że jest również inteligentnie dobrany.
  A potem,gdyby mój komentarz był nie merytoryczny nie zaniepokoił aż dwoje osób;ciebie i Lotną.
 • @ikulalibal 22:44:26
  Nie pochlebiaj sobie. Twój komentarz nie ma sensu. Nikt normalny się nie modli o koniec świata, co najwyżej o lepszy świat, bez głodu, wojen i przemocy. Żegnam.
 • @Lotna 22:54:52
  /// świat, bez głodu, wojen i przemocy.///

  "Bo pierwsze te rzeczy przeminęły".
  Widzę że mamy pewne luki w religijnej edukacji.
 • Lotna
  Pozwole sobie u Ciebie zamiescic odpowiedz na bezczelne uwagi Bialasa, ktory komentuje moje uwagi skierowane do Kuli Lisa na blogu J.Ruszkiewicza... wiec wcale nie adresowane do niego.
  Najpierw wyjasnienie : wedlug mnie Bialas jest bezczelny i jednak podly i nie mam zamiaru robic mu za publicznosc, lecz jego krytyka moich spostrzezen wymaga odpowiedzi.
  Fakt, napisalam z bledami ortograficznymi. Kiedy szybko stukam w klawiature zdarzaja mi sie "literowki", przekrecenia itp. Pisze pozno, po pracy, zmeczona, czesto sluchajac brzekajacego telewizora lub corki w innym jezyku..I co najwazniejsze podczas przeprowadzki, kiedy kilka osob pakowalo i rozpakowywalo moje ksiazki nie wiem gdzie polozylam moj polski slownik ortograficzny...Bede musia jedna znalezc czas na odnalezienie go ...bo to wstyd robic bledy, nawet, jezeli od 30 lat jezyka polskiego uzywam glownie prywatnie, takze tutaj na NEonie...
 • @babaraba 23:21:45
  Niestety, język trzeba używać, żeby nie wyjść z wprawy. Ja też przez 15 lat nie mówiłam po polsku i czasem robię błędy ortograficzne, których jako dziecko bym nigdy nie zrobiła. Emigrantom to się zdarza, niestety, ale to nie powód, aby się z tego faktu naigrywać. Kulturalni ludzie zwracają uwagę na błąd w tekście dyskretnie na PW, a nie na forum.
  Pozdrawiam
 • @babaraba 23:21:45
  Chcialabym w koncu napisac, ze musialam sie przeprowadzic ze wzgledu na bliskie sasiedztwo arabow, ktorzy uprzykrzali zycie nie tylko mnie. Doszlo do tego, ze opatulone w chusciny mlode arabki napadly na moja corke kiedy wracala z pracy, szarpaly ja, bily piesciami, zas mlody brazowy rzucil rower na jej samochod uszkadzajac tyl oraz drzwi. Kosztowalo to ponad 300 euro wlasnego wkladu do ubezpieczenia, oczywiscie nikt nic nie widzial i nic niec slyszal, zas zandarmi radzili po cichu, zeby sie przeprowadzic.
  Ja takze bylam mila, tolerancyjna, otwarta na innych, lecz kiedy podczas dwugodzinnej nieobecnosci kradna wam wycieraczka spod drzwi( wejscie jest otwierane na pass), parasol z balkonu znika i znajduje sie go poszaarpanego na trawniku, kiedy zamiast was bronic zandarmeria was kaze, zas okoliczne arabstwo okrzykuje rasistkami - wowczas naprawde mozna zmienic opinie nie tylko na temat brazowych ..
  Kiedy widzicie, ze miejsce spokojnych rodzin z dziecmi zajmuja hordy rozpasanych zwierzat, mazna zwatpic we wszystko.
  W przeciagu mojego wieloletniego pobytu we Francji zobaczylam jak zmienil sie ten kraj. ze spokojnego, sielskiego stal sie wrogi, niebezpieczny.
  Szczegolnie dla bialych "autochtonow" ubranych po europejsku , zyjacych z pracy i chcacych szanowac zasady kraju, ktory ich przyjal...
 • @babaraba 23:21:45
  A warto by też zwrócić uwagę "pani ekspert" by sprawiła sobie inną niż chińską klawiaturę , bo i jej też się dziwolągi językowe zdarzają, na co właściciel bloga jakoś nie zwraca uwagi.
  Są też proste programy jak www. spolszcz.pl z którego i ja często korzystam i po kłopocie.
  Pozdrawiam
 • @Lotna 23:33:55
  Napisalam, ze wczesniej w razie niepewnosci siegalam po slownik ortograficzny, ktorego dotad nie odnalazlam.
  Wracajac do meritum sprawy, czyli ostatniej masowej emigracji byczkow ( glownie czarnych ) z lajfonami , odpowiem, ze to nie narod jest winny zniszczeniu Libii, Iraku i innych panstw polnocnej Afryki, lecz w wiekszosci rzytofscy przywodcy ( u mnie : Macron, Holland, Sarkozy) , ktorzy realizuja zamiary wielkiej finansjery, ktora oplacila ich "wybory". Zas Ussmani ( Ussa-Izrael) to dopiero sa "umoczeni" w rozwalenie starego porzadku swiata. Niemale zaslugi w tym rozkladzie ma Arabia saudyjska, i inne emiraty oraz Izael, ktory najwiecej zyskuje na zniszczeniu sasiadow. Dlatego uchodzcow powinien przyjac nie tyle Liban i inne biedne kraje, lecz Arabia Saudyjska, Kuwejt, Emiraty Arabskie, Bahrajn itp..
  Tymczasem ci bogacze biora sobie azjatyckich robotnikow do niewolniczej pracy, zas nie chca znac leniwych wywrotowcow o ciemnej (czarnej skorze).
 • @Husky 23:49:40
  Moze i zajrze na ten "spolszczony" program, lecz nie tylko ja uzywam klawiatury bez polskich znakow; Moge cie "uraczyc" "doradco" :é, è,ç,à, ô...
 • @babaraba 00:03:25
  Warto go używać, warto.
  Szybko ,łatwo
  Polecam

  http://www.spolszcz.pl/
 • @Lotna 23:33:55
  Ja osobiscie codziennie ( co wieczor) zagladam na polskie serwisy informacyjne, bowiem w dzien slucham wiadomosci lokalnych (France radio), w kuchni nawet podczas jedzenia. Bledy ortograficzne wynikaja raczej z niepewnosci pisowni.. Mieszkam poza krajem nieco dluzej( jak ten czas leci!) , kiedys czytalam duzo ksiazek polskich, lecz mam na wszystko zbyt malo czasu ..
  Ja takze Cie pozdrawiam ...
 • @babaraba 00:13:44
  Nie na temat postu ale ja także wiem jaki to ból zapominać pisownię polską i ortografię. Osobiście używam Firefox a tam można znaleźć wspaniały program w formie add-on który wpisujemy do przeglądarki. Nie rozwiązuje wszystkich problemów, szczególnie "ę" i "ą" ale jest bardzo użyteczny w wykrywaniu błędów ortograficznych i działa podobnie do programu z Office. Jeżeli to zainteresuje tu jest jego link. Polecam

  https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/polish-spellchecker-dictionary/versions/
 • @Lotna Luki w skrypcie i statystyki takarrasz w Kolonii
  Kiedyś na neonie była Pani "nana". Pisała pięknym polskim stylem, aż jej zazdrościłem, pewności stylu opanowania języka polskiego. Twoje usiłowanie do pisania prawdy ma coś wspólnego ze stylem blogerki nany.

  Twoje pytanie o nakręcanie licznika- Starym blogerom jeszcze z nowegoekranu.pl ta dziura w skrypcie jest znana. Oczywiście nie wszystkim. Ja jej nie znam. Ale z zachowania repsola widać, że jemu ta luka jest znana.
  Podobie paru innym blogerom.

  Mnie to mało interesuje, gdyż mam inne metody ustalania zainteresowania moim artykułem. Np. wklejam zdjęcie, którego adres jest na moim serwerze.

  Odnośnie odpowiedzi Białasa

  "..Z takimi blogerkami nie przedstawia się różowo przyszłość portalu. @Lotna nie chciała się dowiedzieć, jaki był finał sylwestrowej nocy w Kolonii w ubiegłym roku. Więc jej podpowiem: nikt nie został skazany. A dlaczego? - Bo nie było gwałtów. Ten medialny spektakl nie był przeprowadzony przez muzułmanów, lecz przez chrześcijańskich i/lub bezwyznaniowych Niemców."

  Podaję informacje z Wikipedii oparte na materiałach źródłowych:

  "Nach Angaben der Staatsanwaltschaft Köln gab es mit Stand 16. Juni 2016 durch die Vorfälle in der Silvesternacht insgesamt 1.276 mutmaßliche Opfer. In Köln lagen 1.182 Anzeigen zur Silvesternacht vor, 497 davon wegen sexueller Übergriffe, die 648 Opfer betrafen. 284 Personen seien nach Anzeigenlage sowohl Opfer eines sexuellen Übergriffs als auch eines Eigentumsdelikts geworden. 5 Anzeigen wegen vollendeter Vergewaltigung und 16 wegen versuchter Vergewaltigung lagen vor. Von den 183 Beschuldigten galten 55 als Marokkaner, 53 als Algerier, 22 als Iraker, 14 als Syrer und 14 als Deutsche. 73 Beschuldigte waren Asylsuchende, 36 zur Tatzeit illegal in Deutschland, 11 hatten eine Aufenthaltserlaubnis. Bei den Übrigen war der Status ungeklärt. Acht Beschuldigte befanden sich zu diesem Zeitpunkt in Untersuchungshaft."
  Sprawdziłem w Googlu czy można polecić tłumaczenie. NIESTETY NIE!!

  Już 1 zdanie jest w Googlu źle przetłumaczone:
  „Według prokuratury w Kolonii nie było z dniem 16 czerwca 2016 r wydarzenia w Sylwestra w sumie 1276 domniemanych ofiar. "
  ----------------------------------------------
  Tłumaczę więc szybciutko:
  Według prokuratury w Kolonii na dzień 16 czerwca 2016 r, poprzez wydarzenia w nocy sylwestrowej (przyp. tłumacza 2015/2016) zarejestrowano 1276 domniemanych ofiar. W Kolonii 1182 zaskarżeń dotyczyło nocy sylwestrowej, z tego w 497 przypadkach chodziło o napastowanie seksualne, dotyczyło one 648 ofiar. Wg stanu zaskarżeń 248 osób zostały ofiarami napaści seksualnej i kradzieży. 5 osób złożyło oskarżenia o zgwałcenie, a 16 o próbę zgwałcenia.
  Ze 183 oskarżonych, 55 z nich uważano za Marokańczyków, 53 za Algierczyków, 22 za Irakijczyków, 14 za Syryjczyków, a 14 za Niemców. 73 oskarżonych złożyło podanie o azyl, 36 przebywało w Niemczech nielegalnie, 11 miało pozwolenie na pobyt. Sytuacja pozostałych była niewyjaśniona. 8 oskarżonych siedziało w tym czasie w areszcie śledczym.
  Z innego artykułu wynika, że w marcu w trzeciej instancji skazano prawomocnie jednego Marokańczyka.
  ----------------------------------------------
  Die Zeit Online pisze, że policja (BKA) nie jest w stanie złapać większości sprawców.
  "BKA kann die meisten Täter nicht ermitteln"
  http://www.zeit.de/gesellschaft/zeitgeschehen/2016-07/koelner-silvesternacht-bka-holger-muench-sexuelle-uebergriffe
  Tam też fajny film z tej północno-afrykańskiej interakcji happeningowej w Kolonii.

  http://iddd.de/rys/koloniagwalt.jpg
 • @Nibiru 02:12:59
  Dzięki ale tu chodzi także o inny problem. Ludzie będący nawet tylko ponad 20 lat na obczyźnie autentycznie zapominają pisowni i ortografi a błędów tych "polska klawiatura" nie wyeliminuje. Osobiście znam się dobrze na komputerach które często dla zabawy okolicznym dzieciakom składałem
  lub naprawiałem. Można także do programu obsługującego klawiaturę dodać tych 9 polskich znaków do obcej klawiatury i samemu wpisać skróty. Problem jednak jest wielki w poprawnej pisowni. Osobiście czasami zdarza mi się że słysząc wyraz nie wiem jakie dokładnie litery powinienem wpisać. Polskie wyrazy zaczynam słyszeć jak zwykli Amerykanie. Tu słownik na przykład ten który wyżej wymieniłem jest jak zbawienie.
 • @Nibiru 02:12:59
  Za Pana namową włączyłem tą opcję i faktycznie czasami może się przydać. :-)
 • @adevo 01:59:29
  "Lotna nie chciała się dowiedzieć(...)"

  Lotna się chciała dowiedzieć i się dowiadywała z innych źródeł, których w internecie jest multum, a nie z bloga Białasa.

  W każdym razie dziękuję za link i dobre słowo.

  No i okazało się, czarno na białym, że to Białas się nie chciał ddowiedzieć i do dnia dzisiejszego wciska ludziom ciemnotę.

  Nawiasem mówiąc, wcale bym się nie zdziwiła, gdyby tych 14 Niemców nie było etnicznymi Niemcami.
 • @babaraba 00:13:44
  Zacznę od rzeczy nieważnej. Błędów nie robi ten, co nic nie robi. Pisz sobie z błędami z intencją poprawy, a kolesi z napadową ortografią ignoruj.
  Natomiast automaty ortograficzne mogą sprawić, że będziesz pisać coraz gorzej, bo maszyna będzie pisać za Ciebie.

  Teraz ważniejsze, powtórzę się: "Wszyscy do tyłu!".
  Mówię to wszystkim znajomym i innym, których lubię. Rozejrzyj się w Polsce. Praca, chata, wiadomo. Nie na wariata, w uporządkowany sposób, tyle czasu jest, spokojnie. Zlikwiduj tam nieruchomości, póki jest klient za dobra kasę.
  Będziesz czekać na ostatni moment, bo się może polepszy. Nie polepszy, a już się nie wycofasz, a jeszcze jest to, że masz córkę. Na cholerę tobie, albo jej to ryzyko? Wiesz jak jest, nie znasz dnia, ani godziny, a potencjalne ryzyko stale rośnie i to się nie zmieni.
  Ludzie często myślą, że przeczekają..
 • @Torin 09:02:13
  To wszystko nie jest takie proste. Obecnie moge isc do Szwajcarii na piechote, wiec nie jest tak zle. Gorzej, ze slyszalam , iz podczas ll wojny swiatowej zabierano frnancuskie dzieci do bezpiecznej, sasiedniej Szwajcarii. Pewien staruszek o polskim nazwisku ( ojciec Polak, matka Francuzka) opowiedzl mi, ze podczas wojny w czasie transportu dzieci do Szwajcarii wykreslono jego nazwisko z listy , poniewaz bylo polskie. Jako dziecko glodowal wraz z matka ( oraz ojcem Polakiem) we francji tuz przy bezpiecznej, bogatej Szwajcarii, i podobno "dokarmiali" go troche niemieccy okupanci .. Dodam, ze staruszek nie zna slowa po polsku, pomimo pieknie brzmiacego polskiego nazwiska , bowiem matka Francuzka nie interesowala sie krajem meza...
  Co zas do planow oraz wyjazdow ; coz wszystko w swoim czasie, i przeciez na Boga ktos musi bronic takze Francji - bowiem sami Francuzi nie zawsze rozumieja niebezpieczenstwo, lub z lenistwa czekaja az sytuacja "sama sie wyjasni" pozwalajac arabom na szarogeszenie sie oraz wypieranie autochtonow. Jezeli arab dostanie jakies kierownicze stanowisko bierze jako wspolpracownikow tylko arabow - i to oczywiscie nie jest rasizm !!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej