Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
122 posty 5341 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Stanisław Michalkiewicz: OGŁASZAM ALARM!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Informacja • specjalnie dla www.michalkiewicz.pl • 14 grudnia 2017

Jak informuje mój Honorable Correspondant w USA, 12 grudnia br. Senat Stanów Zjednoczonych aprobował Act S.447, znany jako Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017. Otwiera to drogę do przekazania go pod rozwagę Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów. Jeśli zostanie on przez Izbę Reprezentantów zatwierdzony, to stosowna dokumentacja może trafić na biurko prezydenta Donalda Trumpa, a po podpisaniu ten akt stanie się obowiązującym w USA prawem.

Stwarzałby on pozory legalności dla przejmowania przez żydowskie organizacje przemysłu holokaustu tak zwanego „mienia bezspadkowego”, to znaczy – znajdujących się w Polsce nieruchomości stanowiących własność skarbu państwa, albo własność samorządów terytorialnych.

Zwraca uwagę, że zaaprobowanie tego Aktu przez Senat USA nastąpiło następnego dnia po zaprzysiężeniu przez pana prezydenta Dudę pana Mateusza Morawieckiego na premiera rządu Rzeczypospolitej. Uważam, że konieczne jest złożenie w tej sprawie w Sejmie interpelacji, domagającej się od pana ministra spraw zagranicznych złożenia wyjaśnień, co konkretnie rząd, a minister spraw zagranicznych w szczególności, uczynił dla zapobieżenia narażenia Polski na niebezpieczeństwo złupienia jej przez żydowskie organizacje przemysłu holokaustu, czy może ktoś w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej składał w tej sprawie obietnice przedstawicielom państw obcych i czy którekolwiek z tych państw uzależniało swój stosunek do Polski oraz poparcie polityczne dla rządu od zadośćuczynienia przez Rzeczpospolitą żydowskim roszczeniom majątkowym, a także – co rząd pana premiera Mateusza Morawieckiego zamierza uczynić dla zapobieżenia temu niebezpieczeństwu.

Stanisław Michalkiewicz 

 Treść Aktu: https://www.congress.gov/115/bills/s447/BILLS-115s447rfh.pdf

 

 

KOMENTARZE

 • Co zrobi Michalkiewicz?
  Ciekawe czy jeśli ten akt podpisze prez. Trump to p. Michalkiewicz usunie ze swojego biurka figurkę prez. Trumpa?
 • @Robik 01:12:41
  Ha, ha! Dobre pytanie! Miejmy nadzieję, że jakimś cudem nie podpisze, choć marne szanse, bo zięciulek mu poradzi, żeby koniecznie podpisał.
 • @AgnieszkaS 02:18:29
  "Z treści Aktu wynika, że w razie nieistnienia mienia, rządy będą musiały oddać spadkobiercom inne mienie o podobnej wartości".
  Nikt nie kwestionuje takiego zapisu. Inna sprawa to kwestia wielkości tego zwrotu.
  Problemem jest to, że w imieniu spadkobierców zwrotu domagają się organizacje "przemysłu holokaust".
 • @Krystyna Trzcińska 06:04:11
  RFB is great!
  Ale jak chodzi o te więzy krwi, to w komentarzach jest dobre wytłumaczenie:

  "The previous post is right. A few years ago, a computer professor at an Irish university (who was also interested in genealogy) established that virtually everyone in the world today is a descendant of everyone (except those whose family-lines died out) alive in the time of Charlemagne.

  In brief, the number of your direct ancestors increases as you go back in history (everyone has 4 grandparents, 8 great grandparents, 16 great-great grandparents, etc.): and the world population decreases the farther back you go. The two numbers intersect at approximately 800 A.D.

  Queen Elizabeth II and Osama Bin Laden are evidently distant cousins. But it's ridiculous to interpret that fact as proof of a one-worlder conspiracy or the superiority of royal genes. All it proves is mathematical commonsense.
 • @Robik 05:39:32
  Niezupełnie, bo problem jest w tym, że Polska nie jest nic nikomu winna, bo zapłaciła odszkodowanie rządowi USA jeszcze za Gomułki, a tym samym rząd USA przejął wszelkie roszczenia obywateli USA na siebie.

  Niestety w "polskim" rządzie nie ma nikogo, kto by się odważył przypomnieć o tym żydowskim hienom, a przede wszystkim rządowi amerykańskiemu.
 • @AgnieszkaS 02:18:29
  W każdym normalnym kraju ambasador USA już byłby na dywaniku u polskiego prezydenta, który by mu pokazał kopie umowy i zapłaty przez państwo polskie w latach sześciesiątych (a następnie kopniakiem w tyłek wyrzucił go z gabinetu). Przecież ci ludzie są nienasyceni, a do pieniędzy się zlatują jak rekiny do krwi. "Polski" rząd już dawno powinien był uciąć wszelką dyskusję na ten temat.
 • Doskonale zdaję sobie sprawę, że mój pomysł tu i teraz
  nie ma żadnych szans, a co tam, w moich osobistych zwojach neuronowych zaiskrzyło,
  skoro półgębkiem usiłujemy wyartykułować od POtomków faszystów, nazistów i hitlerowców miliardy zł to czy w ramach rekompensaty za wielowiekową gościnę szydów na terenie Polski nie wystawić im hotelowego rachunku za pobyt i uratowanie ich od całkowitego holokaustu ?
  Myślę, że faktura na blankiecie Hiltona byłaby dosyć poważna jak i sumiennie wyliczona, hahah, śmiech przez łzy, nie ma komu tego zrobić, sami sobie tego nie zrobią dopóki oficjalni szydzi rządzą Polską !
 • @Lotna 08:03:47
  To prawda - 100% racji!
 • @AgnieszkaS 02:18:29
  Darmozjady, nieroby, karierowicze, szpiedzy za flaszkę, chomosie i itp. kanalie pisiorowskie byli i są na służbie tych stalinowców z gwiazdą dawida i to oni byli od opracowań i wdrażania przemysłu ludobójstwa całych narodów w tym naszego. Pisiory, którzy mdleją na widok swojego ,,wodza", który jest tylko słupem tego przedsiębiorstwa holokaust z usraela.
  Zbieranina hołoty, świrów, niewolników z tzw. pisuaru, nadzwyczaj szkodzi w odzyskaniu Niepodległości Polski, której nie ma praktycznie od 39 roku.
 • Legalność a moralność.
  Szanowny Panie.
  Przyjęty akt prawny jest legalny, jeśli został zatwierdzony zgodnie z obowiązującymi procedurami. Może on jednak mimo legalności być absolutnie niemoralny. Różnicę między legalnością a moralnością rozróżnia Kossecki za Konecznym w koncepcji cywilizacji łacińskiej.
  Oczywiście każdy niemoralny akt prawny powinien zostać zakwestionowany.
  Z poważaniem.

  Leszek Smyrski.
 • @leszeksmyrski 09:57:20
  Na tej samej zasadzie polski rząd może zwrócić się do rządu w USA o zwrot 572 miliardów dolarów które pozostawili po sobie Polacy umierając bezpotomnie w Stanach Zjednoczonych. Plus odsetki oczywiście!
  Osobiście jednak na to bym nie liczył. Ostatnio ukradli mienie należące do rządu rosyjskiego. Takie tam prawo...
 • To prawo amerykańskie a nie polskie
  W Polsce prawo spadkowe nie przewiduje możliwości dziedziczenia przez osoby trzecie.
 • @Robik 10:07:48
  W USA rzadzi mafia bankowa i ona wprowadza i egzekwuje tzw. prawo mafijne .Kazda mafia,grupa przestepcza wprowadza na obszarze swojej dzialalnosci prawa -zazwyczaj nieformalne i lokalne np. grypsera w wiezieniach ,grupy mlodocianych na osiedlach czy dzielnicach -ktore reguluja sposob zachowania(prawa) i kare za nieprzestrzeganie ich.
  Podobnie zachowuje sie Ameryka czy nawet Unia-wprowadzenie danego prawa jest uzaleznione od sily sponsora(lobbingu) a nie zwyczajow,moralnosci,zdrowego rozsadku.
 • DEKLARACJA TERESIŃSKA!!!!
  https://www.congress.gov/bill/115th-congress/senate-bill/447

  Shown Here:
  Introduced in Senate (02/27/2017)
  Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017
  This bill directs the Department of State, with respect to covered countries, to annually include within either the relevant Annual Country Report on Human Rights, the International Religious Freedom Report, or other appropriate report an assessment of the nature and extent of national laws or enforceable policies regarding the identification, return, or restitution of wrongfully seized or transferred Holocaust era assets and compliance with the goals of the Terezin Declaration on Holocaust Era Assets and Related Issues, including:
  • the return to the rightful owner of wrongfully seized or transferred property, including religious or communal property, or the provision of comparable substitute property or the payment of equitable compensation to the rightful owner;
  • the use of the Washington Conference Principles on Nazi-Confiscated Art and the Terezin Declaration in settling claims involving publicly and privately held movable property;
  • the restitution of heirless property to assist needy Holocaust survivors; and
  • progress on the resolution of claims for U.S. citizen Holocaust survivors and family members.
  "Covered countries" means signatories to the Terezin Declaration that are determined by the Special Envoy for Holocaust Issues to be countries of particular concern with respect to such restitution.


  - tę deklarację podpisał w imieniu Polski dyplomatoł i wyjatkowo szkodliwy kretyn Bydłoszewski
  A ludziom się wydaje, że te wszystkie podpisy i umowy nie mają znaczenia
 • Przy okazji
  Ciekaw jestem, który to matoł-matołecki ocenił ALARM pana Michalkiewicza negatywnie?
 • @MacGregor 15:41:12
  Od czasu gdy Trump oficjalnie unieważnił ze strony USA ONZ-owską
  międzynarodową umowę której to, jak osobiście oświadczył, Stany Zjednoczone mimo podpisania nie będą już przestrzegać gdyż staje się szkodliwa dla interesów USA, żadna umowa nie musi być z takowych przyczyn przestrzegana.
 • @MacGregor 15:43:46
  Jak to który? Przecież to ten garbatonosy debil"ireneusz",który gdzie się da obsrywa Polskę i Polaków.Wczoraj dał popis swojego chamstwa i skurwysyństwa.
 • dla przypomnienia
  Czy pamięta Pani naszą sprzeczkę gdy powiedziałem że to polski rząd rządzi w Polsce a w nim zasiadają Polacy i że to samych Polaków wina co dzieje się z krajem?
  Ja wciąż podtrzymuję swoje zdanie. Czy wie Pani że PiS ma poparcie około 50% całego elektoratu w Polsce? Co gorsze, nie ma żadnej siły ani innej partii aby zagroziła im politycznie. Tu nie chodzi nawet o inne partie. Polacy którzy uważają że są patriotami i że w Polsce dzieje się źle nie stworzyli żadnego prawdziwego programu polityczno-gospodarczego aby temu zapobiec. Nie ukazali żadnej prawdziwej i do zaakceptowania alternatywy ani zagrożenia dla PiS aby dranie nie sprzedawali po trochu Polski. POPiS trwa już dziesiątki lat i wciąż nie doczekał się prawdziwego przeciwnika w postaci konkretnego oporu Polaków w ramach legalnego przejęcia władzy i uzdrowienia Polski. Ja wiem "oni nam nie pozwolą" ..... brednie.
  Jeżeli rodacy nie uderza się w pierś i nie wezmą się do roboty stracą swoją ojczyznę w banalny sposób. Nie, Polska nie zmieni nazwy i z nazwy będzie Polską ale już nie dla Polaków. Z drugiej strony czy obywatele lub naród który ma w dupie swoje państwo zasługuje na jego posiadanie?

  PS: Rząd jaki by nie był zawsze może powiedzieć "nie" nawet i Ameryce jednak rządzą nami sprzedajni Polacy i obywatele polscy bazujący swoje poczynania na fakcie iż ogólnie Polacy którymi rządzą nigdy się nie zgodzą na odebranie im podrzuconego zachodniego "gówna" owiniętego w kolorowe pazłotko. Co gorsze to jest to że Ameryka widząc realne dla Polski zagrożenie ze strony chęci łączenia swoich interesów przez Niemcy i Rosję wykorzystuje ten fakt aby samej przejąc nasz kraj. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
  To wszystko Polacy mogą odwrócić. Trzeba tylko kochać kraj i naprawdę tego chcieć.
 • @ireneusz 15:24:31
  Dlaczego Ty zawsze życzysz Polakom jak najgorzej?
  Dlaczego zawsze piszesz tak jakby nie zależalo Ci na dobru Polski?
  Rozumiem, że nie jesteś Polakiem.
 • @ireneusz 16:14:59
  Ależ Drogi Ireneuszu, tu akurat są konkrety:

  https://www.congress.gov/bill/115th-congress/senate-bill/447

  chcą nas (jako sygnatariusza Deklracji teresinskiej) wydymać od tyłu na grube miliardy - jak byk stoi RESTITUTION OH HEIRLESS PROPERTY czyli mienie bezspadkowe

  pozdr
 • @Robik 05:39:32
  Ten akt niszczy jakąkolwiek suwerenność innych państw w stosunku do globalnego żydostwa.
  Z actu wynika że to co raz żyd "sprywatyzuje" staje się już własnością "społeczności żydowskiej" na wieki.

  Dla innych narodów nie ma takiego prawa .. własność innych narodów nie jest dla żydów własnością...zawsze można tę własność im "sprywatyzować" pokojowo lub militarnie (Palestyna) ale cofnąć już tej "prywatyzacji" czyli grabieży nie można bo jak wyżej napisano co raz żyd "sprywatyzuje" czyli zagrabi to już jest niezbywalna własność społeczności żydowskiej.

  Z tego np wynika że żydzi nie byli obywatelami Polski i nie podlegają pod prawo spadkowe dla obywateli Polski ale są "eksterytorialną" społecznością która inne wyjątkowe prawa niż obywatele Polski czyli są obcym nie Polskim ciałem na terenie Polski.

  Tak to z żydami jest gdy im wygodniej to są "obywatelami Polski" a gdy korzystniej to już nie są a są "międzynarodową społecznością żydowską"
  a niezależnie od tego mają po kilka paszportów i są "obywatelami krajów" w których jest im aktualnie na rękę.

  A powinno być tak.. jeden paszport jedno obywatelstwo i podległość pod prawa jednego kraju...
 • @Krystyna Trzcińska 16:43:00
  pro forma:

  CYJANOWY czyli po grecku niebieski pochodzi od czasownika KAIO / KAJEIN czyli palić się ;)

  wydaje mi się przy tym, że koncepcja "błękitnej krwi" pochodzi z Hiszpanii
  (słynne czy raczej niesławne https://pl.wikipedia.org/wiki/Limpieza_de_sangre )

  pozdr
 • @Oscar 16:52:48
  Panie @Oscar, także i pan daje się nabierać na polityczny terroryzm i manipulacje. To co oni w innym kraju sobie ustanawiają w Polsce nie ma prawnego pokrycia i mogą sobie wsadzić to w dupę. Wystarczy tylko powiedzieć "won". Problem jest w tym że rząd polski może to uznać za polskie prawo a wtedy dupa zbita.
  To kto w Polsce rządzi jest jednak wewnętrznym problemem Polski i Polaków.
  Wciąż powtarzam że w stosunku do polskich Żydów jeżeli nie będziemy ich traktować jak praworządnych obywateli Polski ale jak jakiś tam Żydów z państwa "może i Izraela" dopóty oni mają nad nami przewagę. Jeżeli tylko zmienimy swoje zapatrywanie na sprawę to każdy obywatel polski musi być traktowany na równi czyli działania jakichkolwiek polskich Żydów na niekorzyść polskiego kraju i jego wizerunku będą traktowane jako zdrada interesu kraju.
  Tak więc albo takiego gagatka wypier.... z Polski albo wpier.... do pierdla.
  Na to od kilku ładnych setek lat są przepisy. Bez kategorycznego stwierdzenia przynależności tych ludzi zawsze dla nich będzie otwarta furtka.

  Ja wiem, wszyscy powiedzą że rząd nie jest nasz. To sobie go zmieńcie na swój własny. W końcu to Polacy są gospodarzami Polski.
 • @MacGregor 15:43:46
  Ja nie.Choć panamichaliewiczowy "alarm" postrzegam jako himalaje hipokryzji.
  Tak "na co dzień" i "wogóle" pan Michalkiewicz nie ma nic przeciwko temu aby amerykańska jurysdykcja rozciągała się na świat cały a nawet kosmos.
  Wprawdzie od czasu do czasu dobrodusznie radzi aby "brać z góry", ale nie każdy (ja na ten przykład nie ), akceptuje taką kurewską filozofię.
  Nikt,oczywiście poza panem Michalkiewiczem,nie sądził chyba że po "arabskiej wiośnie","nieustającej walce o demokrację",niezliczonych kijowskich majdanach, itd, nie przyjdzie kolej i na nas.Otóż przyszła a przynajmniej zapowiada swe nadejście.
  "Nigdy nie pytaj, komu bije dzwon: bije on tobie"
 • @MacGregor 15:41:12
  Dziękuję za informację. Bardzo jestem ciekawa reakcji pisowskiego rządu, o ile jakakolwiek w ogóle będzie.
 • @Stara Baba 17:53:37
  "To co oni w innym kraju sobie ustanawiają w Polsce nie ma prawnego pokrycia i mogą sobie wsadzić to w dupę."

  Owszem mogliby, gdyby nie postawa rządu okupacyjnego, od reaktywowania masońskich loży żydowskich, aprobowania ciał doradczych, sprowadzania jakichś instytucji żydowskich zarządzających sprawami żydow w Polsce i szeregu innych państw, ściągania do Polski żydowskich banków, do obleśne bezczelnego i bezwstydnego palenia świec chanukowych w instytucjach państwowych i hołubienie jakichś szarych eminencji, upasionych świń z Mossadu. Na dodatek mamy ustawę 1066, która powinna była zostać zniesiona 2 lata temu i - jako uwieńczenie. - mamy obce wojska w Polsce, z kraju, którego główna polityka ma na celu dobro żydów i Izraela.

  Prawo polskie nie ma znaczenia; mamy okupantów w rządzie i wojska okupacyjne na terenie kraju i to ich prawa będą się liczyły, a nie nasze. Nie mówiąc już, ze na straży wszelkich kradzieży i grabieży stoi prokuratura i sądownictwo.

  I bardzo cię proszę, przestań w końcu opowiadać bajki o tym jaki to rząd jest polski, jak to Polacy mają prawo kogokolwiek wybrać i jak to są wszyscy sobie winni. Z ilości argumentów, które zostały do Ciebie skierowane - i braku na nie odpowiedzi - widzę, że jesteś niereformowalny w swoich przekonanianiach na temat sytuacji politycznej Polaków, podobnie jak Husky jest niereformowalny w wierze o dobroczynności, prawości i sprawiedliwości PiSu. Co daje wiele do myślenia.
 • @ireneusz 19:06:48
  Przyjaźń ma to do siebie, że jest obustronna. Inaczej jest dawaniem się wykorzystać - bo nie chcę tu używać bardziej dosadnych określeń.

  Niech zrobi to za mnie jack caleib, który powiedział: Tak jak się kończy szukanie zamorskich przyjaźni.
  https://youtu.be/HONR9pLUT9I
 • @ikulalibal 18:30:40
  Panu Michałkiewiczowi można zarzucić bardzo wiele, jak np. opowieści o tym, że słowiaństwo nigdy nie istniało, a nasza historia zaczyna się w 966 roku, ale nie on jest tematem tej dyskusji, a to, co knują przeciwko nam syjoniści w USA i Izraelu.
 • @Lotna 19:16:22
  "Owszem mogliby, gdyby nie postawa rządu okupacyjnego"
  - jeszcze raz powtórzę że to żaden rząd okupacyjny lecz polski, wybrany przez Polaków i sprawujący władzę nad Polakami.

  "Prawo polskie nie ma znaczenia: mamy okupantów w rządzie i wojska okupacyjne na terenie kraju i to ich prawa będą się liczyły, a nie nasze."

  - Jeżeli Pani jako Polka tak mówi, mówi że "prawo polskie nie ma znaczenia" to może i tak jest. Przecież gdy prawowici właściciele sami tak mówią to dlaczego tak ma nie być?

  Ja wiem, wciąż się czepiam ale naprawdę nie bez powodu. Aby w Polsce, w naszej Ojczyźnie było lepiej najpierw sami musimy zmienić swoją mentalność. Czy naprawdę mentalnie i fizycznie Słowianin znaczy niewolnik?
 • @Stara Baba 19:59:02
  A ja jeszcze raz powtarzam, że gdyby Polacy mieli jakikolwiek wpływ na to, kto jest wybierany, to by tych wyborów nie było. Czego klasycznym przykładem jest szybka podmiana premiera na polecenie Lejby Fogelmana.
  No nie wiedziałam, że Polska jest krajem praworządnym. Ciekawe, jakim cudem, bo Prawo i Sprawiedliwość jest u władzy?
  Faktycznie, jesteś niereformowalny.
 • @Lotna 20:45:37
  Jestem odporny na bajki o wszechmocnym "wrogu".
 • @Stara Baba 20:57:13
  Odporny na wiedzę.
 • @Lotna 22:47:11
  tą mylącą i bezużyteczną... tak, odporny. :-)
 • Apel do nicka Stara Baba !
  Star Baba ! przedstaw się tutaj się z imieniem nazwiskiem i ze swoim zdjęciem ! napisz gdzie mieszkasz , jakie masz propozycje dla Polaków sprawie wygrania wyborów przez rodowitych Polaków Słowian !!!

  Konkrety Stara Baba ! krok po kroku realnie nam Polakom pokaż że my tylko narzekamy a ty masz REALNĄ propozycje wygrania z mafią żydów

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • @Lotna 20:45:37
  Żydowska celebra w polskim sejmie. Czy zabrakło w Polsce wolnych synagog? [WIDEO] Z udziałem Marszałka Sejmu, ambasador Izraela w Polsce oraz przedstawicieli społeczności żydowskiej odbyła się w środę w Sejmie uroczystość zapalenia lampy chanukowej z okazji święta świateł. Świece zapalili wspólnie Marek Kuchciński, gospodarz uroczystości, oraz rabin Shalom Dov Ber Stambler przewodniczący Centrum Żydowskiego Chabad-Lubavich Polska. – W Sejmie wspólne świętowanie Chanuki stało się już zwyczajem. Pięknym i jasnym, jak to święto rozjaśnione blaskiem chanukowych świec – powiedział Marszałek Sejmu, witając przybyłych gości. – Wierzę, że spotkania w Sejmie i Senacie odbywające się od lat w czasie ważnym dla kultury polskiej i żydowskiej świadczą o historycznych bliskich więzach łączących społeczność polską i żydowską zamieszkującą Rzeczpospolitą – kontynuował Marek Kuchciński.

  Rabin Shalom Dov Ber Stambler wyraził wdzięczność, że od wielu lat w polskim Parlamencie obchodzone jest święto Chanuka. W swoim przemówieniu zaznaczył, że światło to uniwersalny symbol dobra mądrości i tolerancji. – Dziś to światło płynie w świat z serca Polski, z polskiego Sejmu jako symbol jedności ponad podziałami wraz z najlepszymi życzeniami dla obu naszych narodów – podkreślił rabin Stambler. – Cieszę się, że z okazji tego święta spotykamy z reprezentacją całej Polski i wszystkich partii. Chcemy żyć z waszym narodem tak blisko, jak za dawnych czasów – uzupełnił były ambasador Izraela w Polsce Szewach Weiss. Z kolei Anna Azari, obecna ambasador, stwierdziła, że to bardzo ważne iż w tak ważnym politycznym momencie – jakim jest exposé nowego premiera, możliwe było wspólne świętowanie Chanuki w Sejmie. – Nowy premier rozpoczyna od dobrych relacji między Polską a narodem żydowskim. To dobry początek naszego święta – powiedziała.

  Podczas uroczystości byli obecni także wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, marszałek senior Kornel Morawiecki, zastępca Szefa Kancelarii Sejmu Adam Podgórski, posłowie, senatorowie oraz przedstawiciele korpusu dyplomatycznego. Współorganizatorem ceremonii było Centrum Żydowskie Chabad Lubawicz Polska.

  Od redakcji:
  Czy w Polsce zabrakło wolnych synagog, że żydowskie celebry zostały przeniesione do polskiego parlamentu? A może ta uroczystość miała wymiar symboliczny, a obrazki będą wędrowały po świecie przez następną dekadę? Czy kiedykolwiek w izraelskim Knesecie były odmawiane chrześcijańskie modlitwy? Kto pozwolił na to, by polski parlament był miejscem żydowskich celebr, skowytu żydowskich dzieci i tańców? Czy to świadome działanie mające na celu ośmieszenie polskiej polityki? Komu zależy na tak prymitywnej faworyzacji środowisk żydowskich w Polsce?


  https://youtu.be/Q2Smkc2W0aE

  Ps..Z powyższego wynika, że żydostwo czuje się w sejmie gospodarzem. No bo jakże może być inaczej, skoro w sejmie prawie wszyscy są żydami. Świętowanie Chanuka w tym miejscu pokazuje, że żydostwo opanowało Polskę i ostentacyjnie z tym się afiszuje, że cały nasz kraj jest ich własnością. Ale kara Boża, żydostwo, już się do was zbliża! Niewiele czasu wam zostało. Marek Kuchciński prowokuje symbolem szatańskiego zwodzenia w sejmie.

  https://twitter.com/MarekKuchcinski/status/940973609841037312

  A Polacy dalej śpią i szukają w tym wężu analogii do długości kadencji itd…Za 10 lat znów Żydzi będą nas okradać, opluwać, niszczyć krzyże i mordować, ale wtedy będzie już za późno na pobudkę, nie przy dzisiejszej technologii. Co nam zaoferuje żydowski rząd za 10 lat, program „uzbrojony dron+ na każdego Polaka”? Paweł Jędrzejewski: Chanuka, czyli wieczny konflikt

  http://www.fronda.pl/a/pawel-jedrzejewski-chanuka-czyli-wieczny-konflikt,103925.html

  Satanistyczny żyd rabin Menachem Mendel Schneerson z sekty Chabad Lubawicz wydaje rozkazy marionetce Benjaminowi Netanyahu

  https://youtu.be/MXC6vFalKTM
 • "Deklaracja postępowania Polaków w obecnej sytuacji na najbliższe jutro"
  Róbmy coś , by to co nierealne, stawało się realne , lecz róbmy to mądrze, powoli, stopniowo, systematycznie i perspektywicznie , by doprowadzić do sytuacji iż oni nie wytrzymają tempa i sami przyjdą do nas z prośbą , by ich zastąpić, w zamian żądając zapewnienia im dożywotniego bezpieczeństwa. Na ten magdalenkowy, okrągłostołowy układ , godzić się tym razem już nie wolno, co najwyżej można im zagwarantować bezpieczny wyjazd za granicę , by już nigdy nie bruździli Polsce i Polakom.

  Ten wariant rozwoju wydarzeń w Polsce wydaje mi się jednak mało prawdopodobny. Oni dla zachowania swojej władzy gotowi są na wszystko, w tym na rzucenie Polaków do walki na fałszywe barykady, albo jeszcze lepiej do walki z Rosją. I tutaj należy im wysłać jasny i mocny sygnał, iż na to się Nie Godzimy, a oni jak chcą niech sobie sami wojują.

  W przypadku obcej „sojuszniczej” interwencji NATO-wskiej , też ich trzeba ignorować, chyba że sytuacja wymknie się spod kontroli , wtedy należy z nimi walczyć czym się da i jak tylko się da. Wierzę przy tym , iż to co ich w przeszłości spotkało we Wietnamie w porównaniu z tym , czego doświadczą w Polsce , będzie dla nich „przygodą ” ,którą ;popamiętają na wieki Polacy nie są Narodem , których można w nieskończoność zwodzić, mamić i oszukiwać, lecz o tym oni muszą się przekonać na własnej skórze. Życzę wszystkim i sobie powodzenia !

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/38/Jan_Matejko%2C_Bitwa_pod_Grunwaldem.jpg

  Łódź, dnia 16 grudnia 2017 r, Michał Jarzyński
 • @detektywmjarzynski 13:36:58
  Chiny realnie wprowadzają cyfrową demokrację, która mówi prawdę.

  Liczby nie kłamią. Mają swój stały porządek zapisany liczbami parzystymi i nieparzystymi. Zmiana wiekowej konstytucyjnej równowagi trójki, wymaga cierpliwości i czasu.

  "Róbmy coś , by to co nierealne, stawało się realne , lecz róbmy to mądrze, powoli, stopniowo, systematycznie i perspektywicznie , by doprowadzić do sytuacji iż oni nie wytrzymają tempa i sami przyjdą do nas z prośbą , by ich zastąpić, w zamian żądając zapewnienia im dożywotniego bezpieczeństwa."
 • @Stara Baba 00:32:51
  "@Lotna 20:45:37
  Jestem odporny na bajki o wszechmocnym "wrogu".
  Stara Baba 15.12.2017 20:57:13
  @Stara Baba 20:57:13
  Odporny na wiedzę.
  Lotna 15.12.2017 22:47:11
  @Lotna 22:47:11
  tą mylącą i bezużyteczną... tak, odporny. :-)
  Stara Baba 16.12.2017 00:32:51"

  Wiedza to baza. Teraz trzeba odczytać prawdę, i nią się kierować ku temu co jest idealne lub dać się zmanipulować oszukańczym narracjom rzeczywistości i poddać się ideologii.
  Dyskwalifikuje Cię słowo "bezużyteczność". Idąc za prawdą robi się to co powinno być zrobione bez względu na korzyść własną.
  Idąc za ideologią patrzysz na korzyść własną. Wybierasz co jest dla Ciebie użyteczne
  Za tym idą już podwójne standardy moralne, a nawet mentalność talmudyczna i ideologia prawnictwa - pochodna od ideologii satanizmu. To ślepa droga.

  Zwykle zgadzałem się z Twoimi komentarzami - tu, w kwestii wrabiania Polaków jako takich w pedagogikę winy - absolutnie się nie zgadzam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej