Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
122 posty 5341 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Słowianie i żydzi a ofiary z ludzi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pytanie do Jana Pawła, aczkolwiek nie tylko.

"Przyjęcie więc przez Słowian Nauk Jezusa Chrystusa, nie przekreśla całej wcześniejszej historii Słowian, ale z uwagi na to, że podobno Słowianie składali ofiary z ludzi, więc przyjęcie Chrztu Św i Nauk Jezusa Chrystusa, spowodowało, że my Słowianie przestaliśmy pod tym względem być niejako barbarzyńcami."

Jan Paweł, fragment  komentarza pod wpisem blogera Rzeczpospolita

 http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/141979,coroczna-judaistyczna-indoktrynacji-katolickich-owieczek

To bardzo interesujące, skąd masz te wiadomości, Janie Pawle, o Słowianach składających ofiary z ludzi?? Może podasz uprzejmie jakieś źródła ? Praktycznie niemal wszystko, cała wiedza na temat Słowian, pochodząca od Słowian została zniszczona - skąd więc takie wiadomości?

Tym bardziej, że to nikt inny a właśnie żydzi od wieków byli i nadal są oskarżani ( # PizzaGate) o składanie ofiar z ludzi, a na dodatek szczególnie dzieci, co zresztą zostało przedstawione, między innymi, przez artystów na starych malowidłach ? Tym bardziej, że znając mentalność Słowian, szczególnie na tle innych kultur i cywilizacji, znając ich, z mlekiem matki wyssany, szacunek do kobiet i miłość do dzieci i głęboki szacunek do natury i do wszystkiego, co żywe? Tym bardziej, że nie gdzie indziej, a właśnie w żydowskiej Biblii bożek Jahwe wymagał od Abrahama, aby złożył w ofierze własnego syna, co tenże Abraham był gotów uczynić - jestem niezmiernie ciekawa, kto, gdzie i kiedy pisał na temat ofiar z ludzi, składanych przez Słowian i w jakich księgach Słowianie przyznają się do rytuałów zawierających ofiary z ludzi? 

Bardzo jestem ciekawa źródeł Twojej wiedzy, Janie Pawle i czekam z niecierpliwością na podzielenie się nimi; może wszyscy się w końcu nauczymy całej prawdy o Słowianach i dowiemy się, dlaczego najbardziej rasistowski i krwiożerczy i rządny władzy naród wyznający talmudyzm, kabałę, okultyzm i satanizm, a w najlepszym wypadku upajający się władzą, po uszy umoczony w korupcji, wyznający kult pieniądza i mający mentalność Kalego - ma być naszym przewodnikiem duchowym. 

KOMENTARZE

 • Może to Jan Paweł czytał
  //To bardzo interesujące, skąd masz te wiadomości, Janie Pawle, o Słowianach składających ofiary z ludzi?//  http://zawisza.neon24.pl/post/104792,ci-krwiozerczy-slowianie


  //Krwawe ofiary Słowian//

  Do jednego z elementów obrzydzania dawnych zwyczajów wydaje się należeć temat krwawych obrzędów Słowian. Jak najbardziej w literaturze kronikarskiej znajdujemy opisy składania chrześcijan i innych ludzi w ofierze bogom słowiańskim. Napisano o tym i w Żywotach Ottona z Bambergu, który w czasach Bolesława Krzywoustego chrystianizował Pomorzan, gdzie wspomniano o składaniu ofiar z niemowląt płci żeńskiej. Pisał o tym Thietmar, opisując jak Wieleci po zdobyciu grodu jego przywódcę złożyli w ofierze bogom za szczęśliwy powrót z wyprawy. Helmut z Brzozowa, dwunastowieczny duchowny i historyk opisywał, jak w Arkonie, świątyni poświęconej Świętowitowi składano w ofierze duchownych chrześcijańskich. Śmierć ponosili w sposób okrutny, gdyż wbijani byli na pal wprowadzany między pośladki i ruchem obrotowym wkręcany w skazanego, lub też przywiązywani do kołków wbitych w ziemię i uderzani drewnianymi kijami.//
 • :))
  ...napisał "podobno", więc żadnych źródeł nie dostaniesz :))
 • Szanowna Pani Lotna...
  obejrzyj do końca ten materiał :
  https://www.youtube.com/watch?v=aFj0lnxYR3s

  I teraz pomyśl, jeżeli ktoś przez Ciebie straci Wiarę z powodu tych najazdów na Kościół Chrystusowy, to obejrzyj sobie to:
  https://www.youtube.com/watch?v=ON3fMLk6ZaU&t=358s

  Pokazane są tam konsekwencje uwikłania się w grzechy.
  To co robisz z całą pewnością jest grzechem
 • proszę o pozwolenie mi na komentarz dla Pana/Pani RAM (który/a mnie zbanował)
  Szanowny Pani/Pani RAM...
  nie jestem komuchem (jestem głęboko wierzącym katolikiem), ale nie pozwolę obrażać siebie i milionów uczciwych ludzi, którzy budowali Polskę (nazwaną wtedy PRL) i jej 10-ty potencjał gospodarczy na świecie a których tacy ludzie jak Pan/Pani nazywacie komuną.
  Skoro mówi Pan/Pani że skończyła w tamtym czasie studia, tzn że korzystał(a) Pan/Pani ze zdobyczy socjalnych tamtego okresu.
  Być może teraz pobieracie emeryturę gwarantowaną przez tamto państwo, czyli nadal jesteście beneficjelntem PRLu i plujecie do swojego tamtego gniazda.
  Jest to ciężki grzech PYCHY, więc zachęcam do wyspowiadania się z niego.

  Szkoda, bo piszecie Pan/Pani bardzo ciekawe artykuły, ale jakoś dziwnie ponoszą Was emocje.
  A skąd wiecie, że to Wy właśnie macie rację?
 • @Jan Paweł 20:10:37
  Święty Apostolski Kościół Powszechny, czyli Kościół Katolicki... NIE JEST KOŚCIOŁEM ŻYDOWSKIM...
  Żydzi NIE UZNAJĄ JEZUSA CHRYSTUSA...
  ILE RAZY MOŻNA TO POWTARZAĆ... CZY TO JEST TAK TRUDNE DO ZROZUMIENIA?
  Nie ma czegoś takiego jak JuedoChrześcijaństwo. Jest Chrześcijaństwo i Judaizm jako osobne religie
 • @Jan Paweł 20:10:37
  Nie śledzę na bieżąco Neonu (wiele ciekawych postów mi ucieka) i nie wiem jak wyglądają Twoje najazdy na Kościół Chrystusowy, ale powiem Ci krótko, jest to ciężki grzech przeciw I-szemu Przykazaniu Dekalogu i teraz jeżeli (jak pisałem wyżej) ktoś straci przez Ciebie Wiarę, to nie pokazuj się TAM u Góry (bez naprawienia tego, czyli wyspowiadania i ZADOŚĆUCZYNIENIA)
 • dałem 5* za...
  ten post, bo może będzie on tym "trzęsieniem ziemi" w Twojej mentalności (czego Ci życzę) i... początkiem refleksji, która skłoni Cię przynajmniej do zastanowienia się na tym co robisz, tą neoSłowiańszczyzną, która jest kolejny orężem w walce z Chrześcijaństwem.
  A kto od samego początku nienawidzi Jezusa Chrystusa i na różne sposoby z Nim walczy?
 • @Husky 19:41:56
  Dzięki, ciekawy materiał. Pozdrawiam
 • @AgnieszkaS 20:37:41
  To dlaczego w Polsce ginie bez wieści, co roku ok 20tyś ludzi w większości dzieci?
  Jeżęli dodamy do tego handel tzw dziećmi "państwowymi" (sierotami i odbieranymi biologicznym rodzicom z byle powodów, do domów dziecka), to liczby te pewnie znacznie się powiększą.
  Gdzie te dzieci idą?
 • @AgnieszkaS 20:37:41
  Nie rozśmieszaj mnie, proszę, ani tym źródłem, ani pojęciem "teoria konspiracyjna".
 • @Husky 19:41:56
  Najprawdopodobniej. Dzięki za link.
 • @Husky 19:41:56
  tylko w dalszej części autor pisze, ze nie były one sakralne, tylko to była zwykła wojna, a na wojnie przecież giną ludzie :))

  zerkłem w komenty i przypomniałem sobie, że dawno nie widziałem @ninyanonimowej...nie żebym tęsknił, ale folklor specyficzny wprowadzała:))
 • @Husky 19:41:56
  A jak chodzi o tortury... Warto poczytać na temat, jakie tortury stosowała Święta Inkwizycja przez 500 lat swojej działalności. Włosy dęba stają.
 • @Lotna 21:29:21
  To były błędy i wypaczenia.
  8-)))
 • @Lotna 21:29:21
  Ty jednak koniecznie chcesz sobie zasłużyć na....
  Poczytaj sobie"
  https://marucha.wordpress.com/2015/12/07/inkwizycja-dzielo-milosierdzia/
  https://marucha.wordpress.com/2008/02/06/sw-inkwizycja-legenda-i-prawda/

  i nie powtarzaj protestanckich głupot, bo tylko pogłębiasz sobie tą czarną dziurę tego grzechu przeciw I-szemu Przykazaniu Dekalogu
 • @AgnieszkaS 22:10:46
  Padam na twarz przed takim autorytetem. Sześć korporacji zarządzających praktycznie wszystkimi mediami, popierających zbrodnicze rządy, skorumpowanych polityków i wciskaną nam na siłę marksistowską ideologię, kłamać przecież nie może.

  Zamiast się wczytywać w doniesienia BBC i inne głównego ścieku kłamstw, proponuję poczytać na temat teorii spiskowych, które nagle okazały się spiskami, od chemtrails poczynając.
 • @
  http://www.thewatcherfiles.com/jewish_sacrifice.htm

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szymon_z_Trydentu

  https://en.wikipedia.org/wiki/Human_sacrifice
 • @Jan Paweł
  Przestań straszyć mnie piekłem, diabłami i nie wiadomo czym jeszcze!

  Pytanie było proste: skąd masz źródła mówiące o składaniu ofiar ludzkich przez Słowian?

  Jak dotąd podałeś mi link do kwiecistej wypowiedzi pro-watykańskiego Brauna i nic więcej. Który w jednym ze swoich wykładów stwierdził, że "w 966 r. praktycznie zeszliśmy z drzew", co słyszałam na własne uszy, ale oczywiście żadna z owieczek na sali nie zaprotestowała. On też nie podał nic innego jak historię czaszki małej dziewczynki, która mogła umrzeć na n innych sposobów, co już zostało wcześniej wielokrotnie przedyskutowane.
  Jak chodzi o "świętych", to byli oni wrogami Słowian, a jak wiadomo, z wrogami się zazwyczaj nie obchodzi dobrotliwie, a więc gdzie te źródła?

  Twój stosunek do tego tematu na zasadzie "A kysz! O tym się nie dyskutuje" w żadnym stopniu nie wyjaśnia zagadnienia, o które się dopytuję. Przy okazji, nie zakładaj zbyt wiele, w co ja wierzę i komu służę, bo się możesz grubo pomylić. "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni" - pamiętasz?
 • @AgnieszkaS 08:36:59
  " Liberalizm to nie jest marksizm; liberałowie to nie jest lewica."

  Jesteś pewna? Sprawdź dane.

  Justin Trudeau, owinięty w tęczową flagę, który płakał po śmierci Fidela Castro, jest liberałem pełną gębą; możesz łatwo sprawdzić, jaką on wyznaje ideologię po jego czynach, wypowiedziach i posunięciach.
  Celem marksizmu jest utworzenie małej grupy bogaczy mających pełnię władzy i wszystkie zasoby. Jeśli korporacje, których w tej chwili jest dosłownie już tylko kilka, które niszczą i przejmują wszelką konkurencję, do tego nie dążą, to do czego dążą, według Ciebie? I proszę, nie opowiadaj mi bajek o wolnym rynku, bo jeśli rolnik nie może sprzedawać płodów swojej ziemi, a dzieci nie mogą sprzedawać domowej lemoniady za parę groszy, podczas gdy korporacje moga sprzedawać wszelkiego rodzaju truciznę jako żywność, to o żadnym wolnym rynku nie ma tu mowy.
 • @Lotna 14:38:04
  //Justin Trudeau, owinięty w tęczową flagę, który płakał po śmierci Fidela Castro, jest liberałem //

  Nie chodzi o personalia.Niestety nazbyt często bywa że lewicowcy są liberałami ale to tylko dowodzi że żadni z nich lewicowcy.
  Główne kryterium to to kto jest podmiotem danej ideologii.
  W liberalizmie podmiotem jest INDYWIDUUM a w ideologiach lewicowych KLASA SPOŁECZNA ( lub naród)
  Czy jest coś bardziej przeciwstawnego niż "indywiduum" i "klasa społeczna" ?
 • @Lotna 14:14:51
  "przestań straszyć mnie piekłem"...

  Myślę, że każdy trzeźwo myślący człowiek, nie powinien być na tyle naiwny, by nie mieć na uwadze tego, co się z nami dzieje po naszej śmierci.

  Czy Ty w związku z tym masz jakieś przekonujące informacje o tym co mówi na ten temat ta "religia" słowiańska?

  Czy w Słowiańszczyźnie nie ma piekła? Czy tam po śmierci, wszyscy idą może na jakąś łąkę?
 • @Lotna 14:14:51
  Zaś co do źródeł o składaniu ofiar przez Słowian, to chyba nie spodziewasz się, że wskażę Ci konkretne akta np w jakimś oddziale Archiwum Państwowego czy IPN?
  Nie ulega wątpliwości, że Pan Grzegorz Braun odpowiada na to pytanie w sposób wystarczający na naszym etapie poznania świata.
  Być może kiedyś będziemy mieli rakietę, która będzie szybsza od światła i będzie można obstalować u niej, by dogoniła promienie światła sprzed Chrystusa i zobaczyła w realu, jak to wtedy było.

  Podpowiem Ci, że z całą pewnością, za probierz Prawdy możemy przyjąć kryterium radzenia sobie ze złymi duchami.
  Czy widziałaś kogoś wyznającego "religię" słowiańską, który walczyłby ze złymi duchami? Bo ja nie słyszałem o nikim takim innym, spoza kręgu Kościoła RK.
  A chyba nie zaprzeczysz, że żyjemy w takim świecie w którym coś takiego jak świat duchowy, istnieje?
 • @Jan Paweł 19:03:49
  "Zaś co do źródeł o składaniu ofiar przez Słowian, to chyba nie spodziewasz się, że wskażę Ci konkretne akta np w jakimś oddziale Archiwum Państwowego czy IPN? "

  Owszem, jakiekolwiek wiarygodne źródło. Może być jakiś nieznany dziwak zawalony książkami, nie musi być źródło oficjalne.

  "Nie ulega wątpliwości, że Pan Grzegorz Braun odpowiada na to pytanie w sposób wystarczający na naszym etapie poznania świata."

  Mów za siebie, gdyby nie ulegało wątpliwości, to bym się nie dopytywała.

  "Podpowiem Ci, że z całą pewnością, za probierz Prawdy możemy przyjąć kryterium radzenia sobie ze złymi duchami."

  A ja Ci podpowiem, o czym tutaj mowa, jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem i nie umiesz się powstrzymać od kaznodziejstwa.

  Mowa tutaj o tym, czy Słowianie, czyli moi przodkowie, mieli zwyczaj składania ofiar z ludzi, w związku z czym, jak to powiedziałeś, dzięki chrześcijaństwu przestaliśmy być barbarzyńcami - czy nie.

  Czy może barbarzyńcami nie byliśmy, a wysłannicy Watykanu, tacy jak Grzegorz Braun, chcą z nas nich uczynić, jednocześnie na siłę nam wtłaczając przewodnictwo duchowe "narodu wybranego", ich Biblii i ich Jahwe.

  Dlaczegóżby chrześcijaństwo miało ucierpieć na tym, gdyby się okazało, że Słowianie jednak nie byli barbarzyńcami? Może warto odpowiedzieć na to pytanie, zamiast kreować teorie na podstawie uszkodzonej czaszki jednego dziecięcia.
 • @Lotna 20:41:02
  W sprawach wiary i religii przekonania Jana Pawła są nie do ruszenia i jak sądzę nigdy nie ulegną zmianie. Choć tak naprawdę osobiście nie mam pojęcia skąd przekonanie, że katolicyzm i chrześcijaństwo mają patent na właściwego Boga. W ocenie Jana Pawła tak właśnie jest. W takiej sytuacji wierzenia Słowian to nie może być nic dobrego, bo dobro jest związane tylko z chrześcijaństwem(???).
  Natomiast popieram jego wyważoną ocenę PRL.
 • 5*
  DK
 • @Rzeczpospolita 22:39:09
  http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/bloxlite/f640x640/31/93/91a882b081.jpg
 • @AgnieszkaS 20:37:41
  Kochanie ty czyjeś... zajrzyj tu :http://przeczywistosc.pl/pizzagate/ i przekonaj się jakże jesteś w błędzie
 • @Jan Paweł 19:03:49
  Zaś co do źródeł o składaniu ofiar przez Słowian, to chyba nie spodziewasz się, że wskażę Ci konkretne akta np w jakimś oddziale Archiwum Państwowego czy IPN?
  Nie ulega wątpliwości, że Pan Grzegorz Braun odpowiada na to pytanie w sposób wystarczający na naszym etapie poznania świata.
  Być może kiedyś będziemy mieli rakietę, która będzie szybsza od światła i będzie można obstalować u niej, by dogoniła promienie światła sprzed Chrystusa i zobaczyła w realu, jak to wtedy było.

  Podpowiem Ci, że z całą pewnością, za probierz Prawdy możemy przyjąć kryterium radzenia sobie ze złymi duchami.
  Czy widziałaś kogoś wyznającego "religię" słowiańską, który walczyłby ze złymi duchami? Bo ja nie słyszałem o nikim takim innym, spoza kręgu Kościoła RK.
  A chyba nie zaprzeczysz, że żyjemy w takim świecie w którym coś takiego jak świat duchowy, istnieje?
  Zatem podejrzewam że nie obrazisz się za informację która podam żeś osobiście odpowiedzialny za rozliczne zgony bogobojnych moherów którym obnażałeś istotę Bożego podobieństwa do twego ciała ujawnianego owieczkom po mszy spod twego ceratowego płaszcza. Oczywiście bez źródeł, w końcu każdy może mieć jakieś widzimisię wspomagające jego poglądy tak jak ty . A czy gorliwy katolik pamięta: nie czyń nikomu co tobie niemiłe. Kochaj bliźniego swego jak siebie samego.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej