Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
122 posty 5341 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Andrzej Hadacz pod ambasadą Izraela

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Propagowany na NEonie Andrzej Hadacz patriotycznie wypowiada się na temat Polaków pod ambasadą Izraela w Warszawie

 Andrzej Hadacz, który nazywa sam siebie Polakiem i katolikiem, wypowiada się na temat udziału Polaków w zagładzie żydów na terenach Polski podczas II Wojny Światowej.

Myślę, że warto zanotować tę wypowiedź osoby, żeby nie powiedzieć "osobistości", znanej jako przedstawiciela niektórych polskich katolickich środowisk patriotycznych.

https://youtu.be/7JXUvdKsuJg

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • //Propagowany na NEonie Andrzej Hadacz//
  Kto jeszcze oprócz Sendeckiego "propagował" Hadacza na NEonie?
  Mogłabyś przypomnieć?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:59:03
  No cóż, nie chciałam wymieniać nazwiska, zrobiłeś to za mnie. :)
 • @Lotna 16:31:39
  To przecież żadna tajemnica.
  Portal jako taki (a wtedy ja byłem adminem) nie miał z tym nic wspólnego. Na swoim blogu każdy "propaguje" co chce.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:57:49
  Napisalam na NEonie, a nie przez NEon, o co Ci chodzi? Czytaj ze zrozumieniem.
 • 5*
  Brawo - Hadacz "polski katolik i patriota" - może pan Sendecki się włączy, toż to jeden z głównych aktorów jego filmów.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:59:03 - DZIĘKUJĘ ZA TĘ UWAGĘ W SPRAWIE AH
  To prawda, to ja osobiście pomagałem wiele razy Panu Andrzejowi Hadaczowi (AH) istnieć medialnie. I nigdy się tego nie wyprę, by bym łgał jak pies.
  +
  Pozwolę sobie jednak zauważyć, że istotnym elementem nieszczęścia AH (bo został nieszczęśliwie zmiażdżony medialnie przez Wroga) jest jego uczuciowość, uczciwość i prostolinijność. Nie, nie twierdze, że AH jest cały czas w porządku, na przykład ostatnio pod ambasadą izraelską dał się ZBYT ŁATWO wplątać w antypolską prowokację. Ale jednak największe cięgi, manipulacja i oczernianie - spadły na tego celebrytę za to, że się przyznał do mnie i do TELEWIZJI NARODOWEJ. Za spodziewaną wysoką wygraną pieniężną w procesie z Platformą Obywatelską chciał finansować naszą TELEWIZJĘ NARODOWĄ. I za tę śmiałość podstępnie i perfidnie Naczelnik Państwa inspirowany przez pro-WASP-owskie środowisko PiS wysłał go wtedy na Paradę Równości - aby Hadacza medialnie zmiażdżyć, AH dał się wplątać w klimaty kaliszowo-palikotowo-biedroniowe, co sprawiło, że został zohydzony w srodowisku narodowo-katolickim. Taka jest ponura prawda o Polsce PiS-u i Andrzeja Hadacza. Tak był przesladowany człowiek wspierający mnie, lekarza wprowadzającego monitoring w polskiej slużbie zdrowia i tworzącego TELEWIZJĘ NARODOWĄ. I ta postawa antypolska jest powszechna. To takie przykre...
  +
  Jednak dziwi mnie, że jestem obecnie besztany za uczciwą reporterską pracę z AH - dla dobra Polski w środowisku moim, czyli na NEon24.pl. Tutaj się nie mozemy oczerniać w duchu WASP-owskim, Drodzy Koledzy i Koleżanki. Prawda jest taka, że jestem maksymalnie przejrzysty i zawsze, o ile mam czas, jeśli zadzwoni do mnie ktoś ze sfer politycznych i/lub celebryckich - pozwalam się temu komuś wypowiedzieć dla TELEWIZJI NARODOWEJ. Na tym polega właśnie idea TN - że się służy prawdzie. Cały czas. Całą dobę.
  Mnie 31-go stycznia 2018 nie było w Warszawie, lecz owszem, był pod ambasadą mój asystent Łukasz Rempalski i sfilmował co się działo, i na jednym z filmów był AH. Właśnie wgrywam filmy Rempalskiego.
 • @Eugeniusz Sendecki 01:15:47
  Panie Eugeniuszu, napisałam tę notkę jako ciekawostkę raczej, nie jako przyganę; każdy może się pomylić co do charakterów ludzkich, mnie też to się zdarzało.

  Hadacz natomiast, jest człowiekiem dorosłym i sam odpowiada za swoje czyny, słowa i wybory, których dokonuje i doprawdy nie trzeba go usprawiedliwiać (choć można ubolewać).
 • ANDRZEJ HADACZ TERAZ JUŻ CAŁKIEM SIĘ ODKRYŁ!A E.SENDECKI TO KTO?
  TERAZ HADACZ SIĘ ODKRYŁ , ŻE JEST ŻYDEM I WYSZŁO SZYDŁO Z WORKA A KIM W TKIM RAZIE JEST EUGENIUSZ SENDECKI STOJĄCY MUREM ZA HADACZEM!?
  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.neon24.pl
 • @Eugeniusz Sendecki 01:15:47 ASYTENT REMPALSKI!?
  Kto to jest Rempalski , zapewne nie KATOLIK , bo pastwił się podczas ekskursji do Francji nad Radziem Siedleckim i zamknął go na klucz w hotelewym pokoju, a następnie z drugim porąbanym Beińko poszli nakręcić film w którym póbliczne szkalowli niepełnosprawnego Radzia i także swojego Mocodawce i finansjera Eugeniusza Sendeckiego!BRAWO DLA SENDECKIEGO I JEGO EKIPY Z JEGO ZNAKIEM FIRMOWYM HADACZEM!

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 07:39:10 - ANO TAKĄ MAMY MŁÓDŹ...
  Rempalski to jest 23-letni młodzieniec z Legionowa. Jest ochrzczony w Kościele Katolickim, ale sam o sobie mówi - że jest ateistą. Mam nadzieję, że się nawróci.
  Co do szkalowania mnie - to jakaś nowość, może napisz więcej o tem?
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 07:30:22 - NO NIE... ZARAZ...?
  Jak to się odkrył? Nie widzę na filmach Rempalskiego żeby było widać - czy jest obrzezany! Pani Kolego, to że ktoś głupio gada (a tutaj owszem, Pan AH gada głupio i dwuznacznie) nie znaczy, że jest Żydem. Weźcie Wy też głupio nie gadajce, bo Was nie zabierzemy na Drugą Wyprawę Krzyżową do Francji.
  [groźnie kiwa palcem]
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 07:30:22
  Dobre pytania.
  Według mnie każdy manifestujący publicznie swoje przywiązanie do żydo-katolickiego Kościoła (żydo-katolicki ekshibicjonizm) jest przynajmniej duchowym żydem i oczywiście świadomym lub nieświadomym antyPolakiem.

  Nie zapominajmy, że żydo-katolicki Kościół był i jest antynarodowy, antypaństwy, antypolski, antysłowiański. Naszą z Niemcami granicę na Odrze i Nysie żydo-katolicki Kościół uznał dopiero w 1972r.
 • @Rzeczpospolita 13:26:49 - KOLEJNY WASP-OWSKI WPIS WPS DARIUSZA KOSIURA
  Przykre i krzywdzące, co wypisuje Pan Dariusz Kosiur o pseudonimie Rzeczpospolita. Oskarża FAŁSZYWIE Kościół Święty Matkę Naszą o podległość Żydom i wrogość wobec Słowian, ale CENZURUJE rolę Wojciecha Giertycha we współczesnym katolicyzmie. Tego z brytyjskiej rodziny, która się z żydów husyckich wywodzi i od czasów Pierwszego Rozbioru Polski (1655) organizuje zagładę naszą.
  To jest postawa pro-WASP-owska właśnie.
  Kolego o pseudonimie Rzeczpospolita i fotografii Dariusza Kosiura w awatarze - nie idźcie tą drogą. Występujecie przeciwko Bogu, niszcząc Kościół Święty. Zawisł Gniew Boga nad Wami przez to. Przyniesiecie nieszczęście sobie i Pawłowi Ziemińskiemu tkwiąc w tych diabelskich błędach. Bardzo mi przykro.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:34:32 - bój Pan się swojego Boga, albo bądź uczciwym człowiekiem
  Panie Eugeniuszu,
  nie jestem przeciwnikiem filozoficznej postawy wnioskującej istnienie siły wyższej zwanej bogiem. Jednak utożsamianie z bogiem (Bogiem) politycznej instytucji żydo-katolickiego Kościoła, zbudowanej w oparciu o żydowską religię, to już gruba przesada - zwłaszcza, że ten pański Bóg jest bogiem żydowskim.
  Na Pana miejscu miałbym poważne obawy, czy ten WASP-owski trop nie doprowadzi do wskazania na samego głównego tropiciela, czyli na Pana, który wskazujesz jako ostoję Polskości na Kościół będący od zawsze tej Polskości wrogiem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej