Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
122 posty 5341 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

"Udział Polaków w mordowaniu Żydów był powszechny"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zaprzeczanie istnienia żydowskich obozów koncentracyjnych jest analfabetyzmem także moralnym, ale przede wszystkim, historycznym.

 Jak podaje PAP, Yad Vashem, czyli żydowskie Światowe Centrum Pamięci Holkaustu, domaga się zmian w nowelizacji ustawy IPN. Yad Vashem twierdzi między innymi, że "udział Polaków w mordowaniu żydów podczas wojny był powszechny".
Pan Duda usłużnie podał nowelizację do Trybunału Konstutucyjnego, a pod naciskami Ukrainy zaskarżył także część ustawy dotyczącej UPA. Ukraina boi się o bezpieczeństwo Ukraińców pracujących w Polsce, bądź studentów ukraińskich pobierających sowite stypendia z kieszeni polskich podatników.
Gliński udał się z wizytą na Ukrainę, gdzie potulnie wysłuchał ukraińskich połajanek.
Natomiast prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak przebywający w Izraelu (a cóż on tam robi?) udzielił wywiadu dla Jeruzalem Post, w którym skrytykował polski rząd za nowelizację ustawy.

Więcej tutaj, linki w stopce. Polecam.
https://youtu.be/yBzKXM8aeIc (link is external)

Nie dalej jak wczoraj pobieżnie przejrzałam kilka artykułów anglojęzycznych głównych ścieków propagandowych. Zatrzęsło mną od ilości kłamstw i nieścisłości. Niestety, Polska istniała za żelazną kurtyną, nie mając żadnego wpływu na historyczną narrację na forum międzynarodowym, podczas gdy żydo-syjoniści z USA i Izraela po cichutku i pomalutku ją zmieniali, najpierw wymyślając "holokaust", o którym nikt w latach bezpośrednio po wojnie nie słyszał, a następnie wybielając Niemców i czyniąc z żydów jedyne ofiary pogromu hitlerowskiego, które oczywiście, jak właśnie się okazuje, były mordowane przy powszechnym udziale Polaków. Cały ten proces opisuje dr Ewa Kurek:
https://youtu.be/1JqvqOxlo9A (link is external)
Jak zwykle, żydzi Rej wodzą w szkalowaniu i oczywiście są jedynymi i nieomylnymi ekspertami w sprawie holokaustu ( raczej przemysłu holokaust), po czym wszystkie inne globalistyczne publikatory na całym świecie powielają żydowskie kłamstwa, oszczerstwa, pomówienia i niedomówienia.

The Guardian opublikował płaczliwy list otwarty do rządu, napisany przez polskich żydów i szabesgojów na temat "niefortunnej ustawy" IPN. Nie chce mi się tłumaczyć tego gniota, bo, jak to mówi Nikander, "szkoda czasu, atłasu i nerwów". Znalazły się tam takie zdania, jak: "polskie prawo zaprzecza realiom holokaustu" (tytuł), dramatyczne zapytanie " dlaczego świadkowie i ofiary holokaustu mają uważać na słowa, aby nie zostać aresztowanymi?" i wmawianie czytelnikom, że wypowiedź Obamy na temat polskich obozów koncentracyjnych ( na dodatek podczas ważnej dla Polonii uroczystości) jest zwykła gafą, a Polacy (przecież nic się nie stało!) są po prostu przewarażliwieni! Podpisało się pod tym listem szereg osób, ktorych nazwiska należy zapamiętać, żeby dokładnie wiedzieć, z kim mamy do czynienia, o ile to jeszcze nie jest wiadome.
https://www.theguardian.com/world/2018/feb/05/polish-law-denies-reality-... (link is external)

Polakom przyprawiana jest ohydna gęba nazistów i morderców. Mówienie o "żydowskich obozach koncentracyjnych" przez Polaków jest, według globalistycznych żydo mediów, jednoznaczne z "moralnym analfabetyzmem" dzisiejszych Polaków:
https://en.delfi.lt/central-eastern-europe/jewish-death-camps-on-moral-i... (link is external)
Natomiast mówienie o "polskich obozach koncentracyjnych" przez Obamę jest tylko zwyczajną gafą.
Ciekawe czym jest oszczerstwo Yad Vashem - też gafą?

Ja natomiast twierdzę, że mówienie o żydowskich obozach koncentracyjnych jest zgodne z prawdą, bo to nikt inny jak żydzi właśnie utworzyli radzieckie gułagi i nikt inny jak żydzi wymordowali co najmniej 20 milionów ludzi, lekko licząc, a także nikt inny jak żydzi utworzyli największy obóz koncentracyjny w Palestynie - państwie, które okupują i dokonują ludobójstwa na jego ludności.
http://lotna.neon24.pl/post/119701,co-to-jest-ludobojstwo (link is external)

Zaprzeczanie istnienia żydowskich obozów koncentracyjnych jest analfabetyzmem także moralnym, ale przede wszystkim, historycznym.
Steven Plocker, Żyd, pisze w artykule zatytułowanym "Żydzi Stalina": "Nie wolno zapominać, że do grona największych morderców naszych czasów należą Żydzi" i że "Genrikh Yagoda jest największym żydowskim mordercą, który ma na sumieniu 10 milionów istnień ludzkich w wyniku wdrożenia kolektywizacji, a jego deputowani byli odpowiedzialni za założenie i prowadzenie sowieckich gułagów, które były właśnie - obozami koncentracyjnymi. Autor nazywa żydów wykonujących rozkazy Lenina i Stalina "oficerami terroru"; byli nimi właśnie żydzi, którzy np. w roku 1934 zajmowali 38,5% najwyższych stanowisk w aparacie bezpieczeństwa ZSRR.
https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3342999,00.html (link is external)

Polska jest atakowana ze wszystkich stron i jest to zmasowany atak, jakiego dawno nie doświadczyliśmy, jeśli kiedykolwiek. Stawką sią nie tylko miliardowe plemienne uroszczenia żydowskie do spadków po bezpotomnie zmarłych obywatelach Polski, ale - o przejęcie naszego państwa i zbudowanie tutaj Polinu, tej żydowskiej ziemi obiecanej, która, jeśli nie daj Boże, dojdzie do skutku, stanie się dla Polaków piekłem na ziemi, tak jak piekłem na ziemi dla Plestyńczyków jest okupowana przez żydów Palestyna.

Spory i dyskusje na temat, czy są to żydzi, czy chazarzy, czy są semitami, czy nie - nie ma żadnego znaczenia i nie stanowi różnicy, bo są oni wszyscy podobni fizycznie, co można prześledzić na starych monumentach i malowidląch ze starożytnego Egiptu i Rzymu, mają te same geny, co potwierdza szereg badań genetycznych przeprowadzonych, między innymi, w Izraelu i te same choroby genetyczne będące wynikiem endogamii, od wad wzroku począwszy, mają tę samą mentalność, a nade wszystko, żywią do innych narodów te samą pogardę, nienawiść i brak empatii. Każdy "nikomu nie wadzący żyd", który mieszka w nielegalnych osiedlach w państwie zajmującym Palestynę, każdy żyd wspierający państwo Izrael, przyczynia się do ludobójstwa Palestyńczyków, chyba że jest debilem i nie wie, co się wokół niego dzieje.
Opowieści o przyjaźni polsko-żydowskiej, czy polsko - izraelskiej są tylko opowieściami z rodzaju opowieści "z mchu i paproci", co widzi kaźdy, kto ma oczy, by widzieć.
Żydzi, którzy sami o sobie mówią, że ich plemię wydało największych morderców, są podstępni i bezwzględni, a walka jest bardzo nierówna, bo to oni dysponują globalistycznymi tubami propagandowymi, a nie Polacy. Niemniej jednak, musimy zwyciężyć, jeśli nie chcemy, aby buldożery niszczyły nasze domy w Polsce, tak jak teraz niszczą domy Palestyńczyków.

Na szczęście mamy internet i media drugiego obiegu, a tam wiele osób broni Polski i Polaków i nie widzi nic zdrożnego w poprawce do ustawy IPN; osoby te są wręcz oburzone przeinaczeniem faktów historycznych. Wielu świadomych ludzi, znając, choćby fragmentarycznie historię, wie, że żyd kłamie, jest podstępny i pazerny. Jeden z YouTubersów zadał pytanie: jak można wymagać pomocy od kogoś, kto miałby za tę pomoc poświęcić życie swoje, swoich dzieci i swoich bliskich? - jako odpowiedź na durny zarzut, że Polacy niewystarczająco pomagali żydom w czasie okupacji hitlerowskiej, której sami byli ofiarami.
A czy żydzi, jako obywatele tego samego kraju, co Polacy - pomagali prześladowanym Polakom? Czy może witali kwiatami swoich sowieckich pobratynców w 1939 roku, by potem wydawać na rzeź polską inteligencję, której listy mieli już przygotowane? No więc?

Teraz, kiedy opadły maski, jest czas na mówienie prawdy, bez względu na ogłuszający jazgot żydo-korporacyjnych globalistycznych mediów, żydostwa ich wiernych szabesgojów (teraz nie mówi się NWO, bo o tym wszyscy wiedzą; teraz żydo- syjonistyczny Nowy Porządek Świata zastępuje "globalizm"). Przy okazji - czas na pogłębione lekcje historii dla nas wszystkich. ( Skoro już mowa o pogłębianiu historii, zróbmy to dosłownie : http://citizengo.org/pl/84089-petycja-do-sejmu-rzeczpospolitej-polskiej (link is external)).

Nie możemy przegrać tej walki o prawdę, bo stawką jest nasze być - albo nie być. Jeśli komuś się marzy pokojowe współżycie z narodem żydowskim - niech sobie przypomni los Palestyńczyków w Palestynie

Dla wszystkich (Ż)żydów, Ukraińców i wszystkich innych jednostek i nacji, które nie czują się Polakami, tym którzy nie służą sprawie Polski i Polaków, którzy gardzą Polską, polskim patriotyzmem i nacjonalizmem, a także tym, którzy nie czują się w Polsce bezpiecznie, którzy czują się zagrożeni polską ksenofobią, rasizmem i antysemityzmem - mam dobrą radę: spakujcie manatki i idźcie tam, skąd przyszliście, a jeśli urodziliście się w Polsce - wybierzcie sobie inny kraj, gdzie panuje żydo-demokracja i gdzie polski nazista i polski morderca nie czyha na was za każdym rogiem. Kto wie, może w dzisiejszej sytuacji dostaniecie azyl.

Szerokiej drogi!

 


©: Lotna

KOMENTARZE

 • Linki
  O Yad Vashem:
  https://youtu.be/yBzKXM8aeIc

  Dr Ewa Kurek:
  https://youtu.be/1JqvqOxlo9A

  List otwarty polskich żydów i szabesgojów:
  https://www.theguardian.com/world/2018/feb/05/polish-law-denies-reality-of-holocaust

  Żydowskie obozy koncentracyjne i analfabetyzm moralny:
  https://www.theguardian.com/world/2018/feb/05/polish-law-denies-reality-of-holocaust

  Co to jest ludobójstwo:
  http://lotna.neon24.pl/post/119701,co-to-jest-ludobojstwo

  Żydzi Stalina
  https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3342999,00.html

  Pogłębimy historię:
  http://citizengo.org/pl/84089-petycja-do-sejmu-rzeczpospolitej-polskiej
 • @Autorka
  Co się dziwić załganym żydowskim mediom skoro jakby nie było premier RP Morawiecki na spotkaniu z niejaką Makrelą twierdzi,że w 1968 roku Polski w ogóle nie było ."Był reżim,komunistyczny który tak naprawdę paskudnie traktował żydów."

  Za takie bezczelne kłamstwo napluł bym mu w twarz.Zapewne dla niego to było jakieś san escobar lub komunolandia .Polski nie było na mapie.Więc oświadczam ci bezrozumny palancie,że Polska była .Byli też i Polacy którzy urodzili się na tej ziemi i żadne zaklęcia żydowskiego pajaca tu nie pomogą.
  Dla przypomnienia w 1968r premierem był nie kto inny tylko żydowski bandyta Cyrankiewicz ( ten od obcinania rąk podniesionych na władzę) i jego współplemieńcy i to oni są odpowiiedzialni za kłamstwa marcowe.
  Żadnej czystki antysemickiej nie było .Żydzi potrzebowali świeżego mięsa armatniego do wojny z Arabami więc polscy gudłaje ci wyżej postawieni dostarczyli im w nadmiarze.Taka jest prawda

  Trzeba jak najszybciej odkłamać zarówno prawdę o Jedwabnym jak i o marcu 1968r!!!!
 • @
  8 lutego 1946 roku w Norymberdze sowiecki główny prokurator gen. Rudenko przemówił następującymi słowy: "Po przeprowadzeniu śledztw przez Nadzwyczajną Państwową Komisję ZSRR, ustalono że na froncie za główna linią obrony hitlerowcy systematycznie wznosili specjalne obozy gdzie przetrzymywano dziesiątki tysięcy dzieci, kobiet, które nie były zdolne do pracy oraz ludzi starych."

  "Muszę wymienić te obozy koncentracyjne w Smoleńsku, Stawropolu, Charkowie, Kijowie, Lwowie, Połtawie, Nowogrodzie, Orle, Równym, Dnipropietrowsku, Odessie, Kamieniu Podolskim, Gomelu, Kerczu, w regionie Stalingradu, Kunas, Rydze, Marianpolu, Koldze i wiele innych [...]"[...]". [IMT, VII, 180]. http://avalon.law.yale.edu/imt/02-08-46.asp

  Trzy z tych obozów były opisane w detalach w dokumencie USSR-4: "19 marca 1944 Sowieckie wojsko odkryło na Polesiu w obrębie lini obrony niemieckiej trzy obozy koncentracyjne w Azyryczy pomiędzy Mińskiem i Kijowem; w tych obozach znajdowało się więcej niż 33 000 dzieci, kobiet, ludzi starych i ludzi nie zdolnych do pracy."

  Ale zanim trafili do tych obozów musieli przejść kwarantannę, odwszawianie, wiadomo w których obozach..."eksterminacyjnych".

  ----------------------------------------------------------------------------------------

  W Raporcie Pileckiego nie ma słowa o "komorach gazowych". W raportach Karskiego oraz w nocie Raczyńskiego nie znajdziemy nawet słów takich jak Auschwitz czy Oświęcim, nie mówiąc już o komorach gazowych. Nie istnieje w dokumentach Karskiego czy żyda Nowaka Jeziorańskiego temat taki jak gazowanie więźniów w Auschwitz.

  Żydzi amerykańscy i rząd USA dokładnie wiedzieli ...że takiego "ludobójstwa" nie było i być nie mogło.


  PS dr Kurek to żydówka odgrywająca w Polsce rolę niejakiej Hannah Arendt, broni holomitu podobnie jak ona tylko innymi metodami.
 • @Arjanek 08:33:48
  Oczywiście, że gazowanie ludzi, a nie wszy, w komorach gazowych jest kompletną bzdurą.

  Jak dotąd mam żadńych zastrzeżeń co do pani Kurek, podobnie jak nie mam większych zastrzeżeń co do ś.p. Bogusławie Wolniewicza, który z całą pewnością był etnicznym żydem, niemniej jednak, był większym patriotą niż niejeden Polak.
 • @matterhorn 08:13:22
  Reżim komunistyczny źle żydów traktował, bo nie wszyscy siedzieli przy władzy - czyli odwrotnie jak jest teraz.
 • żydostwo pluje na Polskę i Polaków bo wiedzą że Polacy nie odpowiedzą
  Polacy Słowianie NIE POSIADAJĄ WŁASNYCH MASS-MEDIÓW więc nie odpowiedzą ani medialnie ani czynnie w protestach ulicznych bo każdy protest Polaków Słowian w Polsce jest natychmiast pacyfikowany
  brutalnie przez policje polityczno-tajniacką do tego mafia prokuratorsko sędziowska dopełnia bezkarność żydów w Polsce i w świecie !

  APEL ! Polacy Słowianie olewajmy tych śmierdzieli żydowskich ! olewajmy też wyzwiska typu nazista faszysta ksenofob antysemita ! powiem więcej ośmieszajmy te żydowskie wyzwiska ! jak nas tak nazywają myśląc ze nas przestraszą to im pokażmy ze te wyzwiska nam
  koło dup.. latają !!! ja postanowiłem wszędzie gdzie sie tylko da przedstawiać jako ,, nazista który systematycznie mordował żydów ,,,

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . anty-żydzista ksenofob Słowianin
 • @matterhorn 08:13:22
  Hm właśnie , stwierdzenia pana premiera są coraz to ciekawsze.Urodził się w 1968 roku, nie w Polsce /jak twierdzi/ czyli co??Nie jest Polakiem???Tatuś i mamusia też????Domniemywam w związku z tym, że nie został ochrzczony ani bierzmowany, nie był do komunii!Nie chodził na religię ani do kościoła.O szkole i studiach nie wspomnę.
  To wszystko uzyskał dopiero po roku 89, jak już Polska powstała.W tempie ekspresowym szkoła w miesiąc, matura w 2 miesiące.

  Więc jeżeli przypadkiem on lub inni "rewolucjoniści" z nadania wujka sama, posiadają dyplomy, świadectwa, szkolne, chrztu,bierzmowania, przydział na mieszkanie sprzed 89 roku itp.to powinni honorowo wyrzec się tego i anulować!!
  Można było nie akceptować tamtego systemu,w którym żyły miliony zwykłych Polaków,/płakali gdy skończyła się wreszcie wojna, obozy, łapanki, naloty, rozstrzeliwania i patrzenie często jak umierają swoi najbliżsi,/ ciężko pracowali, uczyli się , chodzili do kościoła kto chciał, jeździli nad polskie morze na wakacje wydawali na świat następne pokolenia w liczbie 16mln od wojny do 89 roku.....ale opowiadanie tak wierutnych bzdur to może tylko człowiek, który ma określone plany,w stosunku do Polski takie, o których pisze Lotna.

  Co innego realna i oparta na faktach, danych statystycznych krytyka tamtego systemu a co innego opowiadanie bredni i plugawienie życia milionów Polaków i Polek, dzięki pracy których kumple i mocodawcy tych panów od "rewolucji" mogli dorobić się milionów,mogli za półdarmo opylić cały kraj, zadłużyć na biliony w żydowskim MFW i banku Światowym,wywalić przez zniszczenie przedsiębiorstw polskich, prawie 4 mln młodych bezrobotnych Polaków na zmywaki.


  http://biznes.interia.pl/makroekonomia/news/for-dlug-publiczny-jawny-i-ukryty-to-razem-ponad-4-bln,2378363,2156


  No to nie wiem skoro nie było Polski, to wszystko przed 89 rokiem od kogoś dostaliśmy co opędzlowali kolesie z diaspory panów od rewolucji!!????od kogóż o???
  https://gloria.tv/article/vX6UXDgaZS6c1zjQTAv1P6MgK  I niewątpliwym sukcesem jest, że 6000 osób co roku się wiesza, truje,podcina sobie żyły w tym dzieci i nastolatki, biorą narkotyki i dopalacze.
  Oraz noworodki gęsto się ścielą po śmietnikach, kolektorach ściekowych i zakiszone w beczkach.Bo coś się dzieje z matkami,ze społeczeństwem ogólnie, ale NIKT tego zjawiska nie bada i nie reaguje i nie zapobiega? dlaczegóż to?? Nooooo wiadomo BO NIE MA PIENIĘDZY!!
  wyparowują do zachodnich banków i korporacji , na datki i utrzymywanie dla sąsiadów od przemytu granatników do Polski,oraz spłatę "odsetek "od długów!!!i może komuś taki stan pasuje????

  http://telewizjarepublika.pl/te-dane-porazaja-wydrenowali-z-polski-prawie-540-mld-zl,54376.html

  http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/zostawila-dziecko-na-mrozie-lenka-zmarla,252818.html


  Oraz że ludzi wywala się na bruk, a jak protestują to się ich oblewa benzyną i spala w lesie jak Jolantę Brzeską, lub zakręca wodę, prąd i gaz!!
  Oraz wyrzuca na siłę z domów podczas budowy "ałtostrad", płacąc grosze za grunty i nieruchomości/to do płaczków nad nową Hutą/
  A emeryci toną w długach,i dostają po 6 zł waloryzacji!!
  https://businessinsider.com.pl/finanse/dlugi-polskich-emerytow/z1l1p9w


  I tak można mnożyć przykłady!!

  I dopiero taki kraj pan Morawicki uznaje!!
 • jak długo będziecie mnożyć artykuły o tych żydach ?
  !!!
 • @laluś 09:59:08
  //jak długo będziecie mnożyć artykuły o tych żydach ?
  !!!//

  Tak długo jak takie idiotyzmy będą powielane...

  //Młyn do mielenia ludzkich kości//

  https://www.salon24.pl/u/vanini1960/844952,mlyn-do-mielenia-ludzkich-kosci-ofiar-krematorium-to-cywilizacja-smierci#comments
 • Tak sobie myślę, że taki obraz, film byłby dobrym odzwierciedleniem tej sytuacji!
  Otóż wyglądałby tak:
  Stoją sobie przed Bogiem żydzi uratowani z pogromów niemieckich przez Polaków i patrzą CO wyprawiają dzisiaj pozostali ocaleni oraz ich pobratymcy:
  Byli to:
  -przerażeni do obłędu,rodzice czy dziadkowie żydowscy , błagający o pomoc Polaków i ją otrzymujący ,umieszczające swoje dziecko lub wnuka u polskiej rodziny na przechowanie, lub w polskim klasztorze u sióstr!/pod zagrożeniem śmierci całej polskiej Rodziny lub całego klasztoru/.

  -Żydzi w dużej ilości, ukrywani w kamienicach, domach, zoo,pod domami, stodołami, w specjalnych skrytkach pod stajniami u polskich mieszczan, chłopów, karmieni i chronieni /pod zagrożeniem śmierci całej polskiej Rodziny i sąsiadów /.
  zdjecieza wyborcza.pl
  http://bi.gazeta.pl/im/c7/97/de/z14587847V,Leon-Jolson-w-skrytce--Zdjecie-powstalo-podczas-je.jpg

  http://www.hermes.net.pl/wiadomosci/tarnow/israel-unger-zlozyl-wizyte-w-tarnowie/
  http://radiokrakow.pl/resource/www_files/inline/a61/407/dd5/a61407dd5ff27a3f2a4bf42dd6a22d81/a61407dd5ff27a3f2a4bf42dd6a22d81.png

  https://plus.gazetakrakowska.pl/magazyn/a/grozila-im-smierc-ale-mimo-to-ocalili-od-smierci-setki-zydow,12001398

  -żydzi w gettach gdzie przerzucali Polacy żywność i lekarstwa.
  gdzie wywożono uśpione farmaceutykami żeby nie płakały żydowskie dzieci i ratowano!!pod zagrożeniem rozstrzelania właściciela i pracowników apteki

  http://muzea.malopolska.pl/blog/-/blogs/tadeusz-pankiewicz-i-apteka-%E2%80%9Epod-orlem%E2%80%9D

  https://youtu.be/dwK2KVgZSew
  http://podgorze.pl/apteka-pod-orlem/


  Proszę panów i panie bełkocące coś pod polską ambasadą w Izraelu i w Polsce....powiedzieć im swoje chore oskarżenia i brednie... stojąc twarzą w twarz i patrząc im w oczy!!!!
  i tysiącom innych rodzin Polaków, które zginęły ratując żydów,
  No wprawdzie do tego potrzeba empatii i uczciwości i zwykłej ludzkiej przyzwoitości!Więc raczej sobie darujmy oczekiwania.

  Przed Bogiem stoją Ulmowie z 6 zamordowanych dzieci i i patrzą i słuchają bredzenia niewdzięcznych, złych, chciwych ludzi,którzy mam nadzieję ze zostaną przez Stwórcę ostro pokarani za swoje kłamstwa i brednie!
 • @trojanka 11:44:02
  Brawo Polacy, brawo Polska,prawie jako jedyni w Europie i na świecie zdali celująco egzamin z człowieczeństwa,i miłości bliźniego!
  Jako jedyni gotowi byli oddawać życie , nawet swoich dzieci ,za żydów, gnębionych przez Niemców.Dzielili się swoim niedostatkiem i swoją biedą, ostatnią kromką chleba, pokonywali strach i mury gett!!Jestem dumna z mojego narodu!!
  NIE było drugiego takiego narodu!
  Chociaż czasem nie wiem......patrząc na to co się dzieje w stosunku do Polaki i Polaków!!!

  PS. kolejne filmy o ofiarach Polaków w ratowaniu żydów znikają z youtube n. film pt "Spalone wsie za żydów"

  https://palmereldritch1984.wordpress.com/2013/06/21/przepraszam-zydow-za-polakow-ktorzy-ich-ratowali-czyli-unsere-mutter-unsere-vater-i-kolejna-odslona-walki-z-polskim-antysemityzmem/
 • @trojanka 09:53:25
  Jedna z tych żydo-złodziejek kamienic jest na tyle bezczelna,że bajdurzyła przed komisją byleJakiego,że to ci wyrzucani lokatorzy gnębili ją psychicznie i fizycznie m.in. tym ,że jedna z lokatorek rzuciła na nią klątwę.

  Te gudłajki zamiast stawać przed komisją sejmową dawno powinny gnić w kryminale.
 • @trojanka 09:53:25
  Morawiecki tu Morawiecki tam i ciągle gada, a konkretów nie ma. Tyle niezałatwionych spraw prostych ludzi a on ciągle gada. Propaganda sukcesu. Polski od 1939 już nie ma i nie będzie. Zdrada, zdrada. Raz ordynarny niedźwiedź kucnąwszy na łące w dość niewybredny sposób podtarł się zającem. Zając się potem żonie chwalił po obiedzie: wiesz stara, nawiązałem współpracę z niedźwiedziem!
 • @trojanka 12:04:11
  Rozmowa z żydem Grossem...

  Cyt://Niemcy zaczynają mordować Żydów masowo od lata 1941 i to jest pora, w której się dzieje Jedwabne i wiele innych rzeczy dookoła. I potem, równo, do samego końca okupacji zbrodniom niemieckim towarzyszą mordy na Żydach, w których uczestniczą Polacy katolicy. Wystarczy poczytać rocznik "Zagłada Żydów", albo książki publikowane przez historyków związanych z Centrum badań nad Zagładą Żydów w Polskiej Akademii Nauk.

  A dlaczego Polacy nie zabijają wcześniej?

  Bo Niemcy nie zabijają Żydów.//

  http://antykomunista.neon24.pl/post/142416,bo-niemcy-nie-zabijaja-zydow

  A dlaczego dopiero od 1941 ....

  Ponieważ Niemcy ruszają walczyć z żydokomuną na wschodzie, a jednocześnie żydokomuna zaczyna się straszliwie plenić w gettach, na tyłach w Polsce...stąd kara śmierci tylko w Polsce.

  http://sanocki.neon24.pl/post/142322,w-sojuszniczej-okreznicy-izraela-i-usa#comment_1439023
 • @matterhorn 12:18:47
  Słyszałam to i pięści mi się zaciskały!!
 • Autor
  a na zdjęciu wprowadzającym jakiś wykapany Władek Frasyniuk...

  5*
 • @Arjanek 10:11:38
  O Jezusicku, o tej innowacji przemysłu holokaust nigdy przedtem nie słyszałam. A najlepsze, że autor się pyta, czy czytelnicy nie wierzą, że można chcieć zarobić na ludzkiej śmierci; cóż za głęboka ironia!
 • @Lotna 08:01:57
  Przejęcie kamienicy - "krakowski patent" w Częstochowie. Sprawa dotyczy kamienicy przy al. Najświętszej Maryi Panny 6 w Częstochowie. Przed wojną 30% udziałów w kamienicy należało do Polaków wyznania mojżeszowego, którzy najprawdopodobniej nie przeżyli pobytu w częstochowskim gettcie. Pierwszą próbę rabunku "na żyda" podjęto w 1996. Dokumenty były na tyle bezczelnie zrobione, że sąd odrzucił. Nagle, - jak podaje Polskie Radio - 20 lat później pojawia się kancelaria Havel-Tocker, informując, że reprezentuje wszystkich spadkobierców. Pismo jest skierowane na adres kamienicy, ale do Zarządcy Sądowego – mówił gość. Według rodziny Tkaczyńskich, Zarządca bierze udział w przejęciu żydowskich udziałów, przy kontrowersyjnym udziale sędziów częstochowskiego sądu. Tym razem przez kancelarie Havel-Tocker z Tel Avivu z siedzibą w Krakowie oraz w Warszawie a de facto z Częstochowy. Sąd blokuje dostęp do rozpraw oraz do sprawozdania zarządcy. Pozostali (70%) udziałowcy kamienicy nie mają żadnego wglądu w proces zarządzania nieruchomością. Po przeglądnięciu KRS okazuje się, że sądowy zarządca i adwokat z Tel Awiwu znali się ponad 10 lat ale ani dla prokuratury, ani dla sądu nie jest to żadnym problemem. Co więcej nazwisko Marioli Havel-Tocker padło kilkakrotnie w zeznaniach Artura Bobrowskiego, adwokata z Krakowa przed Komisją Weryfikacyjną w kontekście wyceny roszczeń przy ul. Twardej 8 w Warszawie oraz kontaktowania go z Maciejem M. - zatrzymanym i głównym podejrzanym w sprawie warszawskich wyłudzeń. O sprawie napisała również GW, gdyż poseł Kukiz 15 podał ją jako przykład afery reprywatyzacyjnej. Wszystkie szczegóły sprawy jeden z współwłaścicieli opowiedział w wRealu24.tv

  Link do wRealu24.tv: https://wrealu24.tv/film/proba-nielegalnego-przejecia-udzialow-w-kamienicy-przez-kancelarie-z-tel-awiwu

  A tu na youtube:
  https://youtu.be/4eoAy7VIqK4

  Ps..Włos się jeży, jak się to czyta. Można przyjąć, że tego rodzaju "reprywatyzacja" była i jest powszechnością w Warszawie, Krakowie, Łodzi i innych miastach gdzie przed wojną były większe skupiska żydów. 90% tak zostało zwróconych. Mogę się mylić ale przypuszczam, że nawet 1% może nie być zwrócony zgodnie z prawem. W Krakowie w szczególności. I też przy pomocy sądów i notariuszy. W Częstochowie również prokuratura. Pobłażliwość i dziwna "niemoc" instytucji III RP każe domniemywać, że "reprywatyzacja na stulatków" cieszyła się kryszą na b. wysokim poziomie państwa polskiego. Podejrzewam, że te ustalenia mają swe korzenie jeszcze w "okrągłostołowych dagaworach" - bo rola prl-owskich służb jest tu ewidentna, a być może dano im przyzwolenie na ten proceder, by zbytnio nie bruździli "nowym panom". Bo fundamentem III RP jest / była maksyma - "my nie ruszamy waszych, a wy nie ruszacie naszych". A Pis wydaje się tę niepisaną granicę coraz częściej przekraczać - stąd i potępieńcze wycie totalnych.
 • @Lotna 08:01:57
  Tylko Gronkiewicz-Waltz mogła się do tego posunąć! Poleciła reprywatyzować ulice i ścieżki rowerowe! Komisja weryfikacyjna posiada informacje, że prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz osobiście poleciła reprywatyzować nieruchomości, które w przyszłości są przeznaczone na drogi - poinformował członek komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji Sebastian Kaleta. W czwartek portal Onet w artykule pt. "Ulice i ścieżki rowerowe na sprzedaż. Czy Gronkiewicz-Waltz dała na to zgodę?" napisał, że dotarł do korespondencji urzędników stołecznego BGN (Biuro Gospodarki Nieruchomości), która wskazuje na to, iż prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz osobiście wydała zgodę na reprywatyzację nieruchomości, gdzie miasto planowało budowę lub poszerzenie ulic. Widzieliśmy korespondencję byłej naczelnik Wydziału Spraw Dekretowych i Związków Wyznaniowych Biura Gospodarki Nieruchomościami – Gertrudy J-F., w której informuje pracowników BGN, że "pani prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz wyraziła zgodę, aby regulować na rzecz następców prawnych dawnych właścicieli również te części nieruchomości hipotecznych, które zarówno w projektach mpzp (miejski plan zagospodarowania przestrzennego), jak i w już uchwalonych mpzp, położone są w linii rozgraniczających ulic i przeznaczone na poszerzenie lub budowę ulic – dróg publicznych, ścieżek rowerowych, zatok parkingowych itp." czytamy. Jak podkreślono, reprywatyzacja ulic jest niezgodna z prawem. Drogi publiczne są chronione przed skutkami dekretu Bieruta, który w 1945 r. zlikwidował prywatną własność gruntów w stolicy. Kaleta potwierdził te doniesienia. "Takie informacje komisja posiada, że Hanna Gronkiewicz-Waltz osobiście poleciła reprywatyzować nieruchomości, które w przyszłości są przeznaczone pod drogi" - podkreślił. Na pytanie, czy komisja podejmie w tej sprawie jakieś działania Kaleta powiedział, że komisja będzie chciała na tę okoliczność przesłuchać prezydent Warszawy.

  http://niezalezna.pl/214590-tylko-gronkiewicz-waltz-mogla-sie-do-tego-posunac-polecila-reprywatyzowac-ulice-i-sciezki-rowerowe#komentarze
 • @laluś 09:59:08
  Jak długo będzie można mnożyć artykuły o żydach?
  Tak długo, jak będzie to konieczne!
  Żydzi przeinaczają historię od co najmniej 40 lat, a myśmy siedzieli cicho, potulnie godząc się na ich brednie. Teraz zaczęliśmy mówić. Nie wiem jak ty, ale ja nie mam ochoty na żydowską okupację, gdzie regiony przeznaczone dla Polaków będą otoczone wysokim murem, a przejść będą kontrolować uzbrojeni po zęby strażnicy.
 • Film półkownik o Jedwabnem sprzed 15 lat
  "Film dokumentalny Artura Janickiego o zbrodni w Jedwabnem powstał prawie 15 lat temu, jednak widziało go bardzo niewiele osób. Dlaczego? Przez lata nie chciano pokazać go w Telewizji Publicznej!"

  http://www.fronda.pl/a/niewygodne-fakty-o-jedwabnem-tvp-nie-chciala-pokazac-tego-filmu,106547.html
 • @Arjanek 10:11:38 to kruszarka tłucznia.
  https://web.archive.org/web/20081025063435im_/http://www.ushmm.org/lcmedia/photo/lc/image/69/69978.jpg
 • @Arjanek 10:11:38
  W Treblince nie było krematorium..

  https://www.salon24.pl/u/coroner/709879,norymberga-treblinka-prawda-czy-farsa

  https://www.salon24.pl/u/coroner/813714,rachela-auerbach-krew-material-palny-pierwszej-klasy
  https://www.salon24.pl/u/coroner/814089,zywa-ikona-holocaustu-i-georadar-w-treblince
 • A jaką gębę przypisywali globaliści innym swoim ofiarom ?
  Przypomnijcie sobie .. jakie gęby przypisywali globalni syjoniści swoim dotychczasowym ofiarom ..i jak to się kończyło dla tych ofiar..
  po kolei .. Irak Saddam, Jugosławia Serbowie, Kosowo Serbowie, Libia Kaddafi, Syria ... Palestyńczycy...Ukraina Janukowicz... teraz kolej na Polskę.

  Nie należy mieć złudzeń .. to jest początek ataku na Polskę na całość Polski bo większość gospodarki już zrabowali za sprawą solidaruchów oraz KK z JPII na czele.

  Teraz chcą całego terytorium Polski... Każdy atak globalnych bandytów poprzedzała zmasowana globalna nagonka medialna na przyszłą ofiarę..

  Teraz taka nagonka prowadzona jest przeciw Narodowi Polskiemu.

  To początek otwartej agresji globalnej mafii żydowskiej przeciw Polsce.
  a Polską rządzą ... żydowskie marionetki...
  zgroza.
 • @Oscar 14:04:22
  //Przypomnijcie sobie .. jakie gęby przypisywali globalni syjoniści swoim dotychczasowym ofiarom ..i jak to się kończyło dla tych ofiar..
  po kolei .. Irak Saddam, Jugosławia Serbowie, Kosowo Serbowie, Libia Kaddafi, Syria ... Palestyńczycy...Ukraina Janukowicz... teraz kolej na Polskę.//

  Owszem pamiętamy.Jedyną różnicą między tamtymi sytuacjami a naszą jest taka że w przeciwieństwie do tamtych nas ( a tym bardziej naszych liderów ) nikt nie lubi.
  W 2003 r w Madrycie na miting przeciw agresji na Irak wyszło 1.5 mln (półtora miliona) uczestników.W naszej obronie nikt nie ruszy palcem w bucie.Kiedyś za PRL owszem,mieliśmy swoich "fanów",tu i ówdzie byliśmy popularni w pozytywnym tego słowa znaczeniu.Ale teraz wszystkich tylko wkurwiamy.Mamy opinię wiecznie niezadowolonych pieczeniarzy i zdrajców europejskich wartości.
 • @trojanka 09:53:25
  Szef polskiego rządu w Monachium: "Życzyłbym sobie, aby w ramach NATO powstała silna europejska armia". (czyli znowu tylko pobożne życzenia i nic więcej)

  https://wpolityce.pl/polityka/381966-szef-polskiego-rzadu-w-monachium-zyczylbym-sobie-aby-w-ramach-nato-powstala-silna-europejska-armia-wideo
  Ps.. Czy z rozsypującą się Bundeswehrą, ich Luftwaffe, i Kreiegsmarine? oraz Turcją grożącą wyjściem z NATO? życzę powodzenia! panie Morawiecki. Toż Putin i Szojgu(mający 27 tys. czołgów, etc..) kulają się ze śmiechu ze stanu tej armii Niemiec i nie tylko Niemiec. (Niemcy mają za mało czołgów...Media dowiedziały się, że Niemcom brakuje czołgów do udziału w operacjach NATO. Niemieckiej Bundeswehrze brakuje czołgów i samolotów do wywiązania się z zobowiązań wobec NATO pisze gazeta Welt, powołując się na tajny dokument Ministerstwa Obrony RFN. Według danych gazety na początku 2019 roku Bundeswehra ma przejąć decydującą rolę w tworzeniu międzynarodowej grupy operacyjnej o podwyższonej gotowości Ostrze Włóczni (Speerspitze). Jednak 9. brygada pancerna w Munsterze, która zgodnie z planem miała wykonać to zadanie, obecnie dysponuje tylko dziewięcioma sprawnymi czołgami Leopard-2 z niezbędnych 44 i trzema z 14 bojowych wozów piechoty Marder.
  Przyczyną takiej sytuacji jest brak części zapasowych i wysokie wydatki na obsługę techniczną. Poza tym Bundeswehrze brakuje noktowizorów, granatników, wspomagających środków transportu, zimowego umundurowania i kamizelek kuloodpornych podkreśla gazeta. Jak pisze Welt, problemy nie ominęły także sił powietrznych, które także nie są w stanie wywiązać się z zobowiązań wobec NATO. Gotowość bojowa myśliwców Eurofighter i Tornado oraz śmigłowców transportowych SN-53 znacznie się pogorszyła: zgodnie ze statystyką każda z tych maszyn może uczestniczyć w operacjach, przygotowaniach i ćwiczeniach tylko cztery miesiące w roku. Pozostałych osiem maszyny znajdują się na ziemi z powodu remontu, usuwania usterek przed lotami oraz modernizacji.).................. słyszałem, że Turcy chcą opchnąć 10 Leopardów, takich trochę dziurawych ...Niech ubiorą "uchodźców" w mundury i dadzą każdemu karabin albo granatnik do ręki.
  Wyjdzie wszystko bardzo tanio!
 • @trojanka 09:53:25
  Media: Ponad połowa czołgów Leopard 2 Bundeswehry nie jest gotowa do eksploatacji. Ponad połowa czołgów typu Leopard 2 Bundeswehry nie jest gotowa do użycia, donosi gazeta Focus. Jak pisze magazyn, w tej chwili na uzbrojeniu Bundeswehry znajduje się 244 czołgów tego typu. Jednak tylko 95 z nich jest w pełnej gotowości bojowej. 53 są w trakcie ponownego wyposażenia, 7 na poligonach testowych. Wiele zbiorników nie można wyremontować z powodu braku części zamiennych. „Należałoby zapytać, kto jest odpowiedzialny za tę katastrofę” powiedział gazecie przewodniczący Komitetu Bundestagu ds. Obrony, członek SPD Wolfgang Hellman. Zauważył, że jest to kwestia „kierownictwa Ministerstwa Obrony, które jest odpowiedzialne za bezpieczeństwo kraju”. W maju ubiegłego roku niemieckie media poinformowały, że Bundeswehra została tymczasowo zmuszona do rezygnacji z zakupu dodatkowych czołgów Leopard 2 z powodu braku środków budżetowych. Budżet na obronę został skonstruowany na tyle szczelnie, że nie można włączyć do niego wydatków na zakup nowego sprzętu. Zauważono, że środków nie wystarcza nawet na utrzymanie w należytym stanie technicznym posiadanego sprzętu. Bundeswehra nie może pozwolić sobie na zakup nowych „Leopardów”. Bundeswehra musi na jakiś czas zrezygnować z zakupu czołgów „Leopard 2” z powodu problemów finansowych pisze „Bild”, powołując się na dokument przeznaczony do użytku wewnętrznego Ministerstwa Obrony Niemiec.


  Ps...ma to też dobre strony. Nie będą zbyt chętni do pchania się na wojnę. Mają inne wydatki czyli 94 mld euro na uchodźców. Może to i dobrze, że nie kupują tych czołgów, bo nasz Złota Pani Aniela ma ostatnio dziwne pomysły i kto wie, co by z nimi kazała robić. Mogłaby, na przykład dać je uchodźcom, żeby mieli czym dojeżdżać do pracy, dajmy na to, w Czechach, albo na Śląsku.
 • @kula Lis 67 14:44:43
  //Media: Ponad połowa czołgów Leopard 2 Bundeswehry nie jest gotowa do eksploatacji. //

  To i tak nieźle bo bywało gorzej.Przed 1 września 1939 media donosiły że niemieckie czołgi są tekturowe.
  Czas płynie a media ciągle donoszą to samo.
 • @trojanka 09:53:25
  Niemiecki polityk: Bundeswehra nie ma nic do roboty na granicy z Rosją. Niemieccy żołnierze nie mają nic do roboty na rosyjsko-litewskiej granicy, bo to nie Rosja rozszerza się w kierunku NATO, tylko sojusz wzdłuż rosyjskich granic powiedział członek komisji ds. obrony Bundestagu Alexander Neu w wywiadzie dla „Deutschlandfunk”. Według niego Die Linke kategorycznie nie zgadza się na wysłanie niemieckich żołnierzy na Litwę. Bundeswehra nie me nic do roboty na granicy z Rosją. Ciągle toczą się dyskusje, że Rosja zagraża granicom NATO. To samo można powiedzieć też o zagrożeniu dla rosyjskich granic ze strony sojuszu. Ten sojusz rozszerza się na wschód i odpowiada na krytykę z Moskwy zastraszaniem powiedział niemiecki polityk. Neu podkreślił, że nie tylko Rosja „pobrzękuje szabelką”, ale NATO samo zrobiło w tym kierunku znaczne postępy. Można zastanowić się nad tym, kto bardziej pobrzękuje powiedział. Neu przypomniał, że w Niemczech rozmieszczono amerykańskie bomby jądrowe, które w najbliższym czasie zostaną zmodernizowane „w ramach bajecznie kosztownego projektu”. Die Linke nalega, by z Niemiec wywieziono amerykańską broń jądrową podkreślił Neu. Jego zdaniem Polska, Rumunia i kraje bałtyckie korzystają z obrony sojuszu, aby zaostrzyć konfrontację z Rosją. Dodał, że potrzebna jest deeskalacja, a nie eskalacja. NATO rozprzestrzenia się na wschód, coraz bliżej rosyjskich granic. To nie Rosja rozszerza się na zachód, ale sojusz na wschód – przypomniał niemiecki polityk.
 • @kula Lis 67 14:57:47
  Nie znam się na tej cholernej obrzydliwej polityce, w tym bardziej na uzbrojeniu, tyle co przypadkiem wyczytam.Ale jestem w miarę inteligentna i potrafię od czasu do czas wyciągać wnioski, z tego co widzę.Oczywiście człowiek może się mylić, ale jednak zawsze jakieś "jaskółki" i FAKTY mówią za siebie!I trochę logiki!!O czym już kiedyś pisałam. Jak straszliwie bezsensowne byłoby, bez powodu wywoływanie wojny u SWOICH granic/Rosja/, kiedy właściwie oni jeszcze liżą rany po poprzedniej i narażanie grubo ponad 100mln ludzi na atak, skażenie,panikę, ruinę gospodarki, czy w końcu na utratę kraju, niezależności i ogólny rozpiździel.
  Atakowanie Polski, Litwy ,Łotwy, a po jaką cholerę jak one już są zaatakowane i dawno przejęte, teraz trwa wydrapywanie resztek!! Litwa się wyludnia w zastraszającym tempie.- i bida aż piszczy...Poza tym Polacy walczyliby/tak sądzę/jednak o wolność.Niestety robimy to dopiero jak nam bomby lecą na łby!!

  Więc pakowanie się w taką imprezę, jak się ma w kraju problemy różnej maści jest samobójstwem!!

  JUSEEJ ma od setek lat manie prześladowczą na temat Rosji, że o parciu do zdominowania całego globu ni wspomnę....przecież wystarczy trochę pogrzebać, zanim zamkną dostęp do wszelkiej informacji,żeby się kapnąć.
  I teraz wydatki na zbrojenia są częściową odpowiedzią na pytanie o totalną histerię na temat Rosji.
  http://static1.money.pl/i/h/215/art415703.jpg

  1. USA - 611 mld USD
  2. Chiny - 215 mld USD
  3. Rosja - 69 mld USD
  4. Arabia Saudyjska - 63,7 mld USD
  5. Indie - 55,9 mld USD
  6. Francja - 55,7 mld USD
  7. Wielka Brytania - 48,3 mld USD
  8. Japonia - 46,1 mld USD
  9. Niemcy - 41,1 mld USD
  10 Korea Płd. - 36,8 mld USD (http://www.tvn24.pl)

  za sipri.org
  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/swiatowe-wydatki-na-wojsko-nowy-raport-sipri,734338.html

  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Ile-kraje-wydaja-na-wojsko-Wykres-dnia-3683347.html
  http://s.tvp.pl/images2/9/3/b/uid_93bb19bbc9a422dc12cbd8e0268941a31493128693328_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_356.jpg

  http://www.tvp.info/30101933/swiat-sie-zbroi-zobacz-kto-wydaje-najwiecej-na-obronnosc

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/putin-tnie-wydatki-na-armie/r45l7j6


  PS. czy w Libii. Afagnistanie, Iraku, Somalii jest już pokój i demokracja?? czy codziennie wybuchają bomby,ludzie w kawłakch się wlają po placach, targach i drogach a uchodźcy walą na social do Europy!

  To wszystko można jedynie próbowac zrozumieć w kontekście rozwałki całej planety!!
 • @ikulalibal 14:23:37
  Ta opinia zależy w dużej mierze od tego, które media się czyta. W prawicowych mediach alternatywnych jesteśmy obrońcami kultury europejskiej i jej ostatnim bastionem, razem z Węgrami.
 • @trojanka 15:24:10
  Morawiecki również powiedział, że jest za powstaniem silnej europejskiej armii w ramach NATO. Przecież to jest samobójstwo, to jest realizowanie Traktatu z Ventonen napisanego przez komunistę Spinellego i będącego właśnie receptą na tworzenie żydokomunistycznej lewackiej, pedalskiej i genderowej Europy. W takiej Europie Polacy są podludźmi przeznaczonymi do "wygaszenia" jako naród a europejska armia ma służyć zapewnieniu porządku zgodnie ze zmodyfikowaną ustawą 1066. Zaskoczeniem jest, że Morawiecki nie zdaje sobie z tego zupełnie sprawy.
 • @kula Lis 67 15:43:22
  Może sobie zdaje!!
  Któż to wymyślił lichwę,jak nie narodowości "przebranej.". żeby pożyczać na wysoki procent NIE pracować, a tylko ściągać z ludzi i się bujać w fotelu, nie kalając kościstych rączek żadną pracą???A jak ludzie nie mają z czego spłacać/ bo np. stracą pracę lub przyjdzie choroba/ odbierać im wszystko, domy, ziemię itp.
  Przecież Polska lichwą stoi, a KTÓŻ to pracował w tej branży.Tacy wynajęci
  poganiacze dobrze opłacani, mają ściągać swoim mocodawcom z ludzi ile się da!!Do zabicia!ILU ludzi poszło do piachu w Polsce przez banksterską mafię??
  Wprawdzie UNE tłumaczą że "obcemu" wolno pożyczać na wysoki procent,..bo "obcemu wolno zrobić wszystko co sie chce.
 • @trojanka 15:24:10
  Niemieckie media opowiedziały o „piekielnej broni” Rosji. W Rosji pojawi się modyfikacja jednej z najsilniejszych broni, ciężkiego miotacza ognia TOS-1, pisze niemiecka gazeta Stern. Poinformowano, że w Rosji powstaje modyfikacja TOS-2, która zostanie zamontowana na platformie „Armata”. Przewidziano również instalację systemu na czołgu kołowym w celu zwiększenia mobilności, prawdopodobnie na zunifikowanej platformie „Bumerang”, przy czym pierwszy prototyp jest już w produkcji. Poinformowano również, że miotacz ognia nie ma analogów za granicą, z wyjątkiem Syrii, gdzie system TOS-1 jest używany przez siły rządowe. Właściwością miotacza ognia jest to, że wieloprowadnicowy system artylerii rakietowej posiada 30 rur, z których wypalane są pociski z głowicami termobarycznymi, które po trafieniu w cel wytwarzają efekt „bomby aerozolowej” z ogromną falą uderzeniową, przy czym po pierwszej fali tworzy się próżnia. Od tego efektu, jak zauważa gazeta, nie można się uratować nawet w podziemnych fortyfikacjach: schronach i bunkrach. Ponadto „piekielna broń” Rosji jest w stanie oczyszczać pola minowe. Według gazety nowy system pojawi się już w latach 2018-2025.

  https://pl.sputniknews.com/infografika/201703094994431-sputnik-rosja-tos-1a-uralwagonzawod/


  Ps...Rosyjska ciężka wyrzutnia rakietowa 24-prowadnicowa TOS-1A Sołncepiok (TОС-1А Солнцепёк) kalibru 220 mm umieszczona jest na podwoziu czołgu T-72. System ten określany jest również mianem ciężkiego miotacza ognia. Obszar porażenia salwą siły żywej w natarciu lub w lekkich umocnieniach deklarowany jest na 40.000 m². Pociski paliwowo-powietrzne (termobaryczne) okazały się niezwykle skuteczne w walkach na obszarach górskich Afganistanu i Czeczenii oraz w pustynnych rejonach Syrii.

  www.military-today.com/artillery/tos_1a.htm
 • Z innej beczki, a może nie...??
  W Anglii zatrzęsła się ziemia,w Południowej Walii - ale efekty są odczuwalne tak daleko jak Liverpool, Birmingham i Kornwalia.

  https://news.sky.com/
 • @trojanka 17:54:19
  Mogą nie doczekać Brexitu...:)

  https://www.youtube.com/watch?v=kE0HARBeAQY
 • @trojanka
  Polacy ratujący żydów popełniali grzech przeciwko swojej rodzinie bo wiedzieli, że grozi im w razie czego śmierć. Mamy nadzieję, że Polacy już nie będą lekkomyślnie narażać swoje rodziny dla żydów.
 • @trojanka
  On naprawdę to powiedział. Nie uwierzycie, co według profesora z Żydowskiego Instytutu Historycznego było najlepszą strategią przetrwania dla Żydów.


  https://niezlomni.com/naprawde-powiedzial-uwierzycie-wedlug-profesora-zydowskiego-instytutu-historycznego-bylo-najlepsza-strategia-przetrwania-dla-zydow/

  Ps...Wychodzi na to, że Niemcy zbudowali obozy koncentracyjne po to, żeby uratować żydów przed Polakami. Ja myślałem całe lata, że jedyną strategią przeżycia żydów było noszenie szpadli i kopania dołów dla innych żydów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej