Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
141 postów 6148 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Przemysł Holokaust w akcji : "polski holokaust"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żydzi amerykańscy zjednoczyli się w walce przeciwko prawdzie historycznej i wprost oskarżają Polskę o holokaust

 

 Organizacje żydowskie w USA zbierają podpisy pod petycją do Białego Domu o zerwanie stosunków dyplomatycznych USA z Polską do czasu całkowitego odrzucenia ustawy o IPN. Żydzi amerykańscy zjednoczyli się w walce przeciwko prawdzie historycznej i wprost oskarżają Polskę o holokaust w wyprodukowanej przez siebie obżydliwej reklamie, gdzie kilkakrotnie żydzi powtarzają frazę "polski holokaust" i w którym Polacy niemal bezpośrednio są oskarżani o mordowanie żydów. Jest to odpowiednik oszczerstwa Yad Vashem o powszechny udział Polaków w mordowaniu żydów w czasie ll Wojny Światowej. Tę potworną, antypolską propagandę można zobaczyć tutaj, od 1:28

https://youtu.be/arfLLygxggM

Faktycznie, włosy dęba stają - jak tak można!? Czyli syjonistyczny Przemysł Holokaustu wypowiedział Polsce wojnę. Jak zareaguje na to rząd?

W wywiadzie z posłem Dominikiem Tarczyńskim i Shai Franklin, byłym dyrektorem Światowego Kongresu Żydowskiego, Shai Franklin ok. 15 min. wyjawił polityczne przyczyny nagonki na Polskę, będącą jednym z krajów, jak by nie było największym i najludniejszym, który "martwi" żydów "szerzeniem się prawicowego ekstremizmu", tworzeniem napięć wewnątrz UE i przeciwstawianiem się masowej imigracji, czyli możliwością zbaczania z drogi demokracji. Na co Tarczyński inteligentnie odpowiedział, że rząd został wybrany demokratycznie większością głosów bez potrzeby tworzenia koalicji - i że taka jest wola narodu. Innymi słowy, żydów martwi, czytaj: doprowadza do wściekłości i strachu,  jakakolwiek myśl, że Polska mogłaby z kolonii stać się niezależnym państwem. 

https://youtu.be/mhTyyHngpTI

No cóż, zobaczymy, co się będzie działo dalej. Na moje, trwa walka pomiędzy skrajnie syjonistycznymi odłamami żydowskimi, które chcą następnej wojny światowej i likwidacji Izraela, a dla której Przemysł Holokaustu jest niesłychanie ważnym narzędziem szantażu politycznego i maszynką do robienia pieniędzy, z nieco łagodniejszą frakcją, która dąży do powszechnej władzy nad światem bez aż tak drastycznych poczynań. Po prostu wierzyć mi się nie chce, aby otwarte dyskusje na temat holokaustu były dozwolone w oficjalnych mediach, gdyby tej walki nie było. 

 

 

KOMENTARZE

 • Spisek odkryty przez blogera neonu
  https://twitter.com/tterlikowski/status/966291626338455552
 • @kfakfa 22:07:17
  No przecież ktoś musi być winny, a jak chodzi o winnych, to od dawna wiadomo, że wszystkiemu jest winny Putin. Wybielił i żydosyjonistów i Ukraińców a przysadził Rosji. Geniuś.
 • @kfakfa 22:07:17
  Jak to możliwe, że Ks Piotr Glas napisał wspólnie z tym "mędrcem" tą swoją bardzo ważną książkę i tym samym wyniósł tą chodzącą "mądrość" na taki piedestał.
  Więc chyba to wydawnictwo Esprit przydzieliło Ks Piotrowi to indywiduum, by w ten sposób to wylansować.

  Istne kuriozum. Że też ta polska ziemia musi nosić coś takiego
 • @kfakfa 22:07:17
  Szanowny Panie Terlikowski... o to głoszenie "prawdy" z całą pewnością zostanie Pan TAM u Góry zapytany.
 • @kfakfa 22:07:17
  Terlikowskiemu wyraźnie się pogorszyło :)))
 • genius zauważony na kresach
  https://kresy.pl/wydarzenia/terlikowski-sugeruje-ze-akcja-zydow-usa-przeciwko-polsce-stoi-putin/

  Pospieszny-"warto rozmawiać"-od 36 minuty- "bohater" w różowych portkach

  https://vod.tvp.pl/video/warto-rozmawiac,08022018,35666419
 • Holokaust czy shoah
  Rok temu Arjanek przedstawił inną wersję, całkiem prawdopodobną, tłumaczącą dlaczego dyskusja o holokauście jest teraz możliwa, a także przyczyny, dla których coraz częściej słyszymy o "shoah" - i dlaczego powinniśmy dbać o zachowanie obozu Aushwitz w jak najlepszym stanie technicznym:
  http://arjanek.neon24.pl/post/136833,holokaust-czy-99-procentowy-mit
 • @Lotna 12:18:51
  ,,Polowaliśmy na zebry”. Wojna zbliżała się do końca, III Rzesza myślała o kapitulacji, a zwykli Niemcy rozpoczęli polowanie na więźniów obozów…Wojna wkrótce miała się zakończyć. Jednak niemiecka machina śmierci dalej pracowała na pełnych obrotach. W dniach 8–11 kwietnia 1945 doszło do masakry dokonanej przez strażników SS oraz niemiecką ludność cywilną w Celle. Tylko nieliczni oprawcy zostali osądzeni po wojnie, a do tego wszyscy skazani zostali uniewinnieni na początku lat 50. To nie jedyny przypadek polowań zwykłych Niemców na przedstawicieli ,,gorszych ras”…Całość pod linkiem.


  https://niezlomni.com/polowalismy-zebry-wojna-zblizala-sie-konca-iii-rzesza-myslala-o-kapitulacji-a-zwykli-niemcy-rozpoczeli-polowanie-wiezniow-obozow/
 • @Lotna 12:18:51
  Prof. Musiał: "To będzie tsunami. Jeżeli ustawa o IPN wejdzie w takim kształcie, Polska zostanie wizerunkowo rozjechana" https://wpolityce.pl/polityka/383030-nasz-wywiad-prof-musial-to-bedzie-tsunami-jezeli-ustawa-o-ipn-wejdzie-w-takim-ksztalcie-polska-zostanie-wizerunkowo-rozjechana
  Ps..Kolejny admirator białej flagi! Potrzebne jest jedno i drugie: edukacja i twarda prawna obrona przed oszczerstwami. Czego tu się bać? Mordercami i złodziejami już jesteśmy. Każdy, kto mówi o wycofaniu tej ustawy to zdrajca. Jeżeli ustawa o IPN nie wejdzie w takim kształcie, Polska zostanie wizerunkowo rozjechana i obrabowana. Inaczej przegramy nie tylko godność lecz nasza państwowość. Następny odważny inaczej. Wygląda na to, że fason trzyma premier. Parlament bardzo chce wywiesić białą flagę, mam nadzieję, że się nie odważy. Tchórzy nigdy się nie szanuje. Tylko twardość buduje szacunek i wizerunek. Jak słyszę tych wszystkich naukowców to mi się słabo robi. Tchórzostwo to najgorsza rzecz na świecie. Ustawę można zmienić przez wyrzucenie słów o działalności artystycznej i naukowej. I to tyle. Wtedy będzie prawdziwa ustawa. A, może tak od razu już jutro zlikwidować państwo polskie i wszyscy będą nas chwalić. Takie wywiady to działalność dywersyjna. To co za nowa nagonka na Polskę. Kolejny zdrajca wypełza na wierzch. Wstyd ! Nie ważna prawda tylko srebrniki żydowskie, zdrajco! Następny profesor od ubezwłasnowolnienia Polaków. Ojczyzna w potrzebie a dookoła sami zdrajcy i tchórze. Zamilcz waść! Na tym profesorku potwierdza się stare przysłowie: "Czyj chlebek jadam, tego piosenkę śpiewam!" My prawdą o holokauście wywołamy potężne trzęsienie ziemi, a po tym nastąpi tsunami, które zatka usta wszystkim kłamcom. Po co zapraszają tego żałosnego Musiała? O czym on bredzi, o wizerunek walczy się cały czas, tego się nie wygrywa, a na zaniedbaniach i uległości można tylko przegrać. Jak widać teraz zgodnie z przysłowiem gówno zawsze płynie z prądem co nie Musiał? Bezczelność. Ciekawe, że dokładnie takie samo prawo obowiązuje w Izraelu i wielu państwach na świecie. Prof. Zahukany (przez żydowską hucpę). Wizerunek Polski ucierpi właśnie jeśli nie będzie zdecydowanej obrony. Jeśli pozwolimy postawić się w roli sprawców holokaustu, bo inaczej - aj waj! Żydzi się na nas pogniewają, koniec świata. Odpowiedź powinna być symetryczna - przypomnieć żydów masowo i systemowo kolaborujących z Hitlerem. Żydzi wycofaliby się natychmiast (z krzykiem, ale to bez znaczenia). "Wiem, że wszyscy historycy na świecie, którzy zajmują się Holokaustem zrywają kontakty z IPN-em i nie chcą mieć nic do czynienia z tą instytucją. IPN jest dla nich trędowaty."

  http://www.bibula.com/?p=62190

  "Wszystkie poważne wydziały zajmujące się Holokaustem na amerykańskich uczelniach są bowiem kierowane przez żydowskich historyków. Nikt nie chce się więc narazić swoim szefom."

  I już wiadomo dlaczego. To nie jest czas na wywieszanie białej flagi. Po pokazaniu prawdziwej historii Amerykanie mogliby przeprowadzić spore zmiany na tych wydziałach swoich uczelni.

  Pytanie jest proste: czy prof. Musiał - niemiecki historyk specjalizujący się w badaniu dziejów Niemiec, Polski i Rosji w XX wieku- reprezentuje interesy Rosji, Niemiec czy Polski? Dyskusja Żyrinowskiego z rabinem o żydach w trakcie wojny. Warto poczytać!

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/telewizyjny-pojedynek-zydow-czyli-zyrinowski-kontra-rabin-moskwy-2013-03

  Jerzy Targalski twierdzi co innego

  http://telewizjarepublika.pl/targalski-o-konflikcie-na-linii-polska-izrael-najwazniejszy-warunek-nie-wolno-sie-wycofywac,61143.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej