Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
122 posty 5341 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Imigracyjny Hokus-Pokus Dobrej Zmiany

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prestidigitatorskie sztuczki imigracyjne, czyli skąd się bierze w Polsce tylu cudzoziemców?


W wywiadzie udzielonym w zeszłym tygodniu francuskiemu Le Figaro, Jacek Czaputowicz, aktualny minister spraw zagranicznych, wygadał się na temat przyjęcia przez polski rząd 2700 migrantów z Unii Europejskiej, na co z Ambony Sejmowej Świętym Oburzeniem zagrzmiał poseł Winnicki, skądinąd słusznie domagając się wyjaśnień, bo społeczeństwo polskie nie zostało o tym fakcie poinformowane.

Oto wystąpienie posła Winnickiego od 10 minuty:
https://youtu.be/6BtIeruKVkY

Jednakże zarówno wywiad udzielony obcemu dziennikowi przez ministra jak i sejmowe wystąpienie posła są czystej wody kpiną z Polaków. Kpiną w żywe oczy.

2700 migrantów??? O to ten krzyk?

Jak głośno więc powinni krzyczeć posłowie o przyjmowaniu setek tysięcy migrantów rokrocznie przez wojewodów??

O czym tu mowa, skoro całe tłumy, z roku na rok liczniejsze, są przyjmowane przez wszystkich wojewodów? O czym dosłownie NIKT nie mówi, choć z kim by w Polsce nie rozmawiać, wszyscy widzą, że ludzi z obcych kręgów kulturowych jest w Polsce wszędzie pełno! Ci ludzie, o mniej lub bardziej śniadych twarzach, z pewnością nie są dziećmi mającymi jednego polskiego rodzica, którzy przyjechali z wizytą, czy nawet wrócili do Polski! To są obcy, kompletnie, całkowicie i pod każdym względem ludzie obcy naszej cywilizacji. Często także wrogo do niej nastawieni.

2700 migrantów to jest kropla w morzu, w porównaniu do liczby osób rokrocznie przyjmowanych przez wojewodów.Tylko w tym roku tylko Wojewoda Mazowiecki przyjął prawie 109 tysięcy, podczas gdy dane za cały rok 2017 mówią o przyjęciu 103 224 osób. Szef Urzędu ds. Cudzoziemców przyjął już 3574 osoby.

Wojewoda Mazowiecki przyjmuje najwięcej osób, bo inni wojewodowie przyjmują tysiące albo dziesiątki tysięcy, a nie setki tysięcy migrantów, ale wszyscy wojewodowie przyjmują z roku na rok większą liczbę migrantów!

Tutaj jest mapka, w opcjach można sobie wybrać kraj, wiek, płeć, rodzaj sprawy, jaki organ przyjmuje migrantów, ilość wniosków i wydanych decyzji, etc. i porównać dane z latami poprzednimi, od kiedy te statystyki są prowadzone.

https://migracje.gov.pl/statystyki/zakres/polska/typ/dokumenty/widok/mapa/rok/2018/

Można się z tych mapek dowiedzieć wielu ciekawych, rządowych, danych statystycznych, które nie kłamią. Życzę dobrej zabawy.

Jeśli natomiast ktokolwiek miał jakieś wątpliwości, w jaki cudowny sposób 2700 migrantów rozprzestrzeniło się po całej Polsce, to już teraz powinien mieć pewność, że cudów nie było, bo 2700 osób nie może być obecnych wszędzie w Polsce w tym samym czasie. To tylko organa polskich rządów zaczarowywują Polaków przedstawieniem o nie przyjmowaniu migrantów, uprawiając czarną magię za kotarą, a Polakom ukazując co rusz jakiegoś ślicznego białego króliczka wyciągniętego z kapelusza: a to jakieś czarne marsze, a to jakieś nieudane zamachy stanu i poronione majdany, a to jakaś bezzębna ustawa o IPN, a to Smoleńsk, a to jakaś rocznica i odsłonięcie pomnika czy tablicy pamiątkowej, a to Rzeczpospolita Przyjaciół...

Jeśli już jesteśmy przy Rzeczpospolitej Przyjaciół, to mamy ją w pełnym wydaniu - nie tylko żydo-syjonistyczno-banderowskim, ale globalistycznym.
Zostaliśmy przyjaciółmi nie tylko żydów, którzy za pieniądze Polaków tworzą w Polsce Polin i chcą Polaków ograbić do ostatniej koszuli na grzbiecie, nie tylko ukro-banderowców, którzy roszczą sobie pretensje do jeszcze większych połaci polskich ziem niż te, które obecnie mają i innych Ukraińców którzy cieszą się nadzwyczajnymi przywilejami w Polsce i stanowią poważne zagrożenie V kolumny, która, tak jak żydzi, w razie kryzysu nie będzie po naszej stronie, ale także kolorowego tłumu ze wszystkich stron świata, który w najlepszym wypadku nie przyjmie polskiej kultury, zwyczajów, tradycji i religii, a w najgorszym, będzie chciał narzucać nam swoje, tak jak to się dzieje w Europie Zachodniej i w Ameryce - co z biegiem czasu stanie się tylko formalnością, zważywszy tempo ich przyrostu naturalnego.

Pod egidą fałszywych katolików w jarmułkach ratujących Hostię i pod łopoczącymi wysoko wzniesionymi sztandarami z napisem "Bóg, Honor, Ojczyzna", kuglarze z tekami ministrów i mandatów poselskich"ubogacają" nas, jak nigdy w naszej historii, co sprowadza się do wyciągnięcia tego przepięknego sukna, jakim jest Polska, dosłownie spod naszych stóp...

No ale cóź się dziwić, skoro nie rządzą nami Polacy; mamy rządy okupacyjne, które prowadzą z nami wojnę i im wcześniej to wszyscy zrozumiemy, tym lepiej dla nas - dla Narodu polskiego.

Póki my żyjemy! 

KOMENTARZE

 • witam i 5*
  do słów posła Winnickiego (którego moi znajomi nazywają żartobliwie moim synkiem, bo rzekomo podobny jest do mnie za młodu - chyba tylko z okularów?) chyba nie ma co się czepiać, bo jego interpelacja dotyczyła konkretnej wypowiedzi min. Czaputowicza (skądinąd wyjątkowo podejrzanego indywiduum)

  pozdr
 • @MacGregor 15:42:52
  Nie czepiam się jego wypowiedzi,powiedziałam, że zagrzmiał słusznie, ale dlaczego on wraz z całym Sejmem, a przynajmniej z partią rządzącą i koalicją, nie grzmi z powodu przyjmowania setek tysięcy migrantów?
 • @Lotna
  5* za trafny tekst

  przed kilku dniami Superwizjer ujawnił PISowski przewał przy którym bledną Ambergoldy, Skoki, Rydzyki, czy inne hazardowe przekręty.

  Ministerstwo Środowiska pod światłymi rządami niejakiego Szyszki podczas procedowania ustawy o Wodach Polskich w ostatniej chwili wprowadziło zapis zobowiązujący przedsiębiorstwa do montowania liczników ścieków płynnych, następnie z uwagi na cenę (ok 80000za szt) kosztami zakup obciążyło Skarb Państwa, czyli nas wszystkich -

  - a warunki ustalono w taki sposób, że jedyny polski przedsiębiorca produkujący te urządzenia i do tego znacznie taniej został z mocy ustawy wycięty.
  A jedynymi spełniającymi warunki przetargu są firmy zagraniczne - jak znam życie na pewno wygra firma izraelska. To że żydzi gmerają przy dostawach i dystrybucji wody w Polsce wiadomo nie od dziś - ale widać było mało, czemu nie zarobić na ściekach, dodatkowo grabiąc przy okazji gojów....

  Przewidywany koszt dla Skarbu Państwa to kilkanaście miliardów złotych

  A pan Dupa prowadza się z tym drugim pajacem...
 • @Lotna 15:47:44
  Poseł Winnicki chyba wszedł z listy KUKIZ-15 i chyba nawet brał udział w organizowanych przez RN protestach przeciw ukrainizacji Polski o ile pamiętam

  Ale co do partii rządzącej i ich koalicjanta - no co ja mogę, dno i pięć metrów mułu, robią nam Judeopolonię (=Polin) na terenie nie tyle Polski, co cąłego UKR-POL-u niestety

  pozdr
 • @MacGregor 16:15:06
  Niestety!

  Pozdrawiam wzajemnie
 • "Narasta niechęć Polaków do Ukraińców."
  http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1115981,narasta-niechec-polakow-do-ukraincow-instytucje-zycia-publicznego-stygmatyzuja-ukraincow.html

  Żydzi już są w swoim żywiole...tu...
  https://oko.press/ukraincy-polsce-sa-dyskryminowani-panstwo-polskie-robi-prawie-nic-zeby-im-pomoc/

  A Rzeczpospolita Przyjaciół...rozdaje z każdym rokiem coraz więcej "obywatelstwa"

  // In particular, the Polish citizenship annually was granted to more than 2,000 Ukrainians over the past three years: in 2015 - 2,012 persons, in 2016 – 2,096 persons, in 2017 - 2,415 persons.//

  https://www.ukrinform.net/rubric-society/2439452-almost-15000-ukrainians-acquired-polish-citizenship-in-past-ten-years.html

  Ps. To jest moim zdaniem zbrodnia na Narodzie Polskim.
 • @Andrzej Tokarski 16:10:01
  80 000 za sztukę - jakieś żydostwo się porządnie wzbogaci. Zarabiać na ściekach... Z chciwości, gdyby mogli to by z gówna bat ukręcili - jak widać - dosłownie!
  Te "nie żydowskie" firmy zagraniczne to zazwyczaj też żydowskie, tylko, że pod inną flagą. Podobnie, jak rządy.
 • No wiadomo,postawa i polityka elyt polskojęzycznych, prowadzą do tego
  że za pomoc i poświęcenie naród polski traktowany jest jak zużyta ścierka!nawet przez banderowskie śmieci.

  I jeszcze Polak za to płaci,pod przymusem zabiera się mu podatki na datki na lewo i prawo...zubożając polskie Rodziny!!
  No i o take Polske IM chodziło!wolno i demokratyczno...

  Oto kolejny przykład:wykształcony w Polsce,za pieniądze nasze , polskich Rodzin , obecnie będzie podżynał Polakom gardła!


  https://twitter.com/prawypopulista/status/980909433982214144

  Witam wszystkich zainteresowanych.

  Jak wiadomo, wczoraj było głośno. Jak ustaliliśmy z #csiwykop człowiek o imieniu Denis Kondiejew/Kandiejew podżegał do podcinania polakom gardeł, szczycił sie dokonaniami dziadka który popełniał zbrodnie na polskiej ludności. Określił się mianem banderowca. Myślę że najlepszym sposobem na wyjaśnienie całej sytuacji byłoby zapoznanie sie z materiałem poniżej.


  Do tej pory, stan na 13.40, udało nam sie ustalić poniższe dane:

  -Nazywa się Denis Kondiejew/Kandiejew

  -Numer telefonu 07770767826 (angielski) (dla niedowiarków)

  -Urodzony 10.05.1997

  -Miejsce zamieszkania Londyn (Prawdopodobnie Southgate)

  -Adres który podał prawdopodobnie jest nieaktualny/fejkowy (e17 8ng boundary road)

  -Profil na VK https://vk.com/id348823576

  -Email: adamkomirski@gmail.com (podany do logowania na facebooku)

  -Chodził do PG w płoniawach (http://www.powiat-makowski.pl/...)  Na tę chwile zainteresował się sprawą Wardęga  Proponuje popytać na grupach "Mieszkamy/Pracujemy w Londynie" etc po więcej szczegółów.

  Wpis który dał nam olbrzymią poszlake: https://prnt.sc/izika0


  https://www.wykop.pl/ramka/4243565/csiwykop-denis-kondiejew-kandiejew-z-uk-ua-podzegal-do-podcinania-polakom-gardel/

  ze strony:
  1. Paweł Piszewski PG w Karniewie - 5,28 m.

  2. Denis Kondiejew PG w Płoniawach - 4,90

  3. Jakub Kwiatkowski PG-2 w Makowie Maz. - 4,87

  4. Mateusz Świderski PG w Młynarzach - 4,79

  5. Sebastian Kosak PG-1 w Makowie Maz. - 4,77

  6. Paweł Glinka PG w Młynarzach - 4,73

  7. Hubert Toporowski PG-1 w Makowie Maz. - 4,55

  8. Dominik Szewczak PG-2 w Makowie Maz. - 4,40

  9. Adam Ciucha PG w Gąsewie - 4,34

  10. Damian Orzoł PG w Gąsewie - 4,18

  11. Hubert Pęczkowski PG w Płoniawach - 4,14

  12. Michał Ejdys PG w Gąsewie - 4,13

  13. Bartosz Lipiński PG-2 w Makowie Maz. - 3,80

  http://www.powiat-makowski.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=311&menu=195&dzialy=195&akcja=artykul&artykul=3213&schemat=3
 • @trojanka 16:54:34
  "Sąd Rejonowy w Olsztynie uznał, że Robert D. naklejając antybanderowskie wlepki znieważył ukraińskie małżeństwo na tle narodowościowym, a treść wlepek „nawoływała do nienawiści” wobec Ukraińców. Sąd skazał go na pół roku prac społecznych. Wyrok nie jest prawomocny.


  Przypomnijmy: w początkowej fazie procesu oskarżyciele posiłkowi nie wiedzieli, co oznacza „UPA”, ani kim jest Stepan Bandera – dowiedział się portal Prawy.pl. Kolejna odsłona procesu Roberta D. okazała się delikatnie mówiąc zaskakująca.

  Źródło: kresy.pl, prawy.pl"

  pozddrawiam
 • @Arjanek 16:24:20
  Oczywiście, że chcą nas wynarodowić.

  To Oko należałoby wydłubać, ale za to komentarze są warte przeczytania!
  Kto by pomyślał, że Gazeta Prawnicza nie jest such i obiektywna, a tutaj proszę bardzo, panienka z długą twarzą przytacza wypowiedzi politologa na temat rzekomej potrzeby imigracji ekonomicznej w Polsce i ksenofobii Polaków.
 • @Lotna 17:09:14
  *sucha i obiektywna
 • Hm..wnioski, wnioski...wyciągać!!
  http://nczas.com/2018/04/12/adrian-klekaj-postuluja-internauci-pelna-unizonosci-postawa-andrzeja-dudy-wobec-aroganta-z-izraela-szokuje-video/
 • @Astra - Anna Słupianek 17:07:14
  I tak bezustannie obserwujemy przejawy odwiecznej przyjaźni polsko ukraińskiej!Że też nie mógł tak okazać swojej przyjaźni, żonie lub córce któregoś z sejmowo rządowych wielbicieli czarno czerwonej!
  http://dzienniknarodowy.pl/warszawa-ukrainski-imigrant-napadl-kobiete-atakujac-ja-drewnianym-kolkiem/
 • @Lotna 15:47:44
  W ramach relokacji - to są magiczne słowa. Migrantów przyjmuje rząd w Polsce, a nie Polska. Nie przypominam sobie aby było w tej sprawie referendum. No a jeżeli przyjęto ich bez przymusu, to tym gorzej dla rządu. To może niech rząd, rzecznik prasowy PiS i inni komentatorzy stworzą kolegium do tłumaczenia co minister miał na myśli skoro sam nie potrafi się wysłowić tak by być zrozumiałym. TVP przez ostatnie trzy miesiące niezauważalnie zmieniła stanowisko w sprawie imigrantów. Coraz cieplejsze wypowiedzi, coraz ładniejsze uzasadnienia gospodarcze...Aha w ramach relokacji Polska nie przyjęła imigrantów, przyjęła w innych ramach - uff uspokoiłem się trochę, brawo wy! No i znowu PiS tylko dwa lata naprawdę rządziło, jak za premiera Kaczyńskiego. Znowu nie udało się utrzymać uczciwych rządów dłużej. A komu to przeszkadzało, to sobie Państwo sami dopowiedzcie...Jeśli Timmermans zadowolony to zły znak... Dobra zmiana już nie na kolanach ale prawie plackiem na glebie...A w jakich "ramach" przyjęła? Większą ilość muzułmanów widać w polskich miastach gołym okiem od jakiegoś czasu. Kłamstwo ma krótkie nogi. Szkoda tylko naszej pięknej Polski. Gdy rozlega się głośno jęk zawodu wśród elektoratu. To powinien być czytelny znak dla JK, że rząd pod kierownictwem księgowego międzynarodowej lichwy nie ma akceptacji i zmierza prosto na manowce.
 • @MacGregor 15:42:52
  Premier lub Prezydent nikt więcej i prosto w oczy Polakom ilu, skąd i kto otrzymał obywatelstwo bez min 10 lat. Kaczyński opowiadał nam przez lata o dumnej i wielkiej Polsce a po nocnych zmianach w grudniu 2017 r. wyłania się coś niezwykle groźnego. Czas nakręcić Nocną Zmianę 2 o zamianie rządu Szydło na rząd Morawieckiego. To taka sama zdrada jak z odwołaniem rządu Olszewskiego!

  "Osoba. która złoży wniosek w Polsce..." więc rozumując logicznie to skoro składa wniosek, to musi się w Polsce znaleźć i być tu zarejestrowana jako "uchodźca". Pojawia się więc pytanie: zatem skąd ta osoba się w Polsce wzięła ? Na jakiej zasadzie tu przebywa? Te wszystkie "wyjaśnienia" jeszcze bardziej pogrążają PiS. Szkoda, że traktują swoich wyborców jak stado baranów. To szczyt kłamstwa! Słowa Czaputowicza są dowodem na to, że jednak coś jest na rzeczy. Czaputowicz wyraźnie powiedział, że wciśnięto nam 2770 imigrantów z Europy Zachodniej a Czarnecki opowiada bajki o repatriantach z Kazachstanu i chrześcijanach z Armenii. Przyjęliśmy z Europy Zachodniej? To stamtąd uchodzą przed wojną? Czyli przyjęliśmy arabusów, którzy są już w eurokołchozie. Azja centralna to...Arabowie czyli Pakistan, Irak, Iran. Przyjmujecie islamskich azylantów inną drogą niż przez UE. Ale przyjmujecie. Rozpatrujecie pozytywnie wnioski o azyl. Czeczenów, czy Pakistańczyków odsyłać, nie ma w tych krajach wojny. Skąd tylu kolorowych i okutanych bab w W-wie, Trójmieście i innych. Komentarz Czaputowicza o zaletach multi kulti to dno. 2700 + rodziny to będzie ponad 12 tysięcy migrantów afrykańskich! Nieważne w jakich "ramach" jest "obraz" tylko co na nim się widzi! Geniusz PJK znów zagrał na "złotym rogu" od dupy strony. Nierząd PMM rejteruje na całym froncie! PMM to aksamitny majdan dla Sorosa! Coraz więcej kolorowych na ulicach, coraz więcej kebabów, islamizacja Polski idzie pełną parą. Teraz rozumiem, co było źródłem nieustającego uśmiechu Fransa Timmermansa czyli jednak Polska zaczęła przyjmować uchodźców ...Czaputowicz powinien być już na zielonej trawce. Jeżeli nie będzie to znaczy, że mówi prawdę , i to po pewnym czasie się wyda. Ściemniacie aż dym idzie. To była dobra zmiana. Lud głosował głównie przez to na was. Czy Czaputowicz przedstawił dowód o legalnym wjeździe do Polski muzułmanów wepchniętych z Zachodu do PL jako państwa pierwszego przyjazdu spoza terytorium EU. PL nie graniczy z Islamem. A co to jest łgarzu ? Czarnecki, Błaszczak, Brudziński przecież według informacji zawartej na stronie wojewody mazowieckiego to do Polski przyjął on w roku 2017 ok. 6200 imigrantów z państw islamskich. O politycznej proweniencji wojewody nie wolno pisać...
  http://wprawo.pl/2018/01/18/niespodzianka-2017-r-wojewoda-mazowiecki-przyjal-ponad-6-tys-imigrantow-krajow-muzulmanskich/

  PiS importuje islam! Oszuści a co to jest ?


  http://forsal.pl/artykuly/1106318,nepal-indie-bangladesz-w-polsce-gwaltownie-przybywa-pracownikow-z-egzotycznych-krajow.html

  To skąd ich coraz więcej w dużych miastach, czyżby desant nastąpił bez wiedzy rządu? Chciałbym wierzyć, że tak jest, ale kto mi wytłumaczy to nagłe pojawienie się w dużych miastach takich ilość muslimów, beżowych.? Pokażcie statystyki, albo nie, poczekajmy aż same wypłyną i wtedy się pogrążycie na całego. Już wam nie ufam. Minister Czaputowicz to dawny partyjniak Unii Wolności, podobnie jak minister Gliński. Czaputowicz jeździec bez głowy? O ministrze Czaputowiczu, który podziwia zachodnie multikulti, o rzekomym przyjęciu 2700 imigrantów.

  https://youtu.be/gtWpPM4V-2E
  PiS kłamie, pisze o tym Bosak


  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/msz-opisuje-jakich-imigrantow-przyjela-polska/
  Jeżeli ktokolwiek będzie naciskał na Polskę w sprawie przyjęcia islamskich emigrantów, a PiS będzie odmawiał, to PiS wygrywa każde wybory z poparciem zbliżonym do 50%. Informacja o naciskach przed wyborami samorządowymi zwiększy frekwencje i poparcie wyborcze dla PiS-u...Dziennikarze i posłowie! Żądajcie w Sejmie szczegółowego zestawienia ilu imigrantów przyjęto, z jakich krajów, jakiego wyznania, gdzie się osiedlili i z czego teraz żyją, czy pracują, czy pasożytują.
 • @Lotna 17:11:19
  Hm..wnioski, wnioski...wyciągać!!
  http://nczas.com/2018/04/12/adrian-klekaj-postuluja-internauci-pelna-unizonosci-postawa-andrzeja-dudy-wobec-aroganta-z-izraela-szokuje-video/
 • @kula Lis 67 17:47:48
  Czy Ty w ogóle przeczytałeś mój wpis?

  Rząd warszawski nie wie, co robią Wojewodowie, Sejm jest bez pojęcią, choć sam uchwała ustawy, dzień i noc? Myślisz, że jest choćby jeden poseł, który jest nawet będąc półprzytomny w sejmie nie wie, że migranci są masowo przyjmowani w Polsce? Chyba teraz trochę obrażasz ich inteligencję, pomimo, że orłami nie są.

  Dziennikarze i posłowie nie muszą dopytywać się o żadne dane, mogą sobie zajrzeć na rządową stronę internetową i sami sobie zobaczyć, kto, kogo, kiedy przyjął i na jakich warunkach.

  https://migracje.gov.pl/statystyki/zakres/polska/typ/dokumenty/widok/wykresy/rok/2018/

  A właściwie, o których dziennikarzach mówisz, którzy mieliby to zrobić? Tych opłacanych przez rząd, czy nieopłacanych społecznościowych?
  Bo jeśli tych drugich, to to się właśnie dzieje, ale najwyraźniej tego nie przyjmujesz do wiadomości.
 • wydaje się, że to dla tych imigrantów...
  od dawna już buduje się strzeżone osiedla apartamentowców i rezydencji. Wydaje się że już każde średniej wielkości miasto ma takie osiedla. wydaje się także że ci przybysze lokują się także na polskich wsiach, bo tam też powstają, niejako wyodrębnione z tych społeczności rezydencje.
 • @Jan Paweł 18:33:24
  Masz rację! A z roku na rok jest ich więcej i krzywa ciągle rośnie!

  https://migracje.gov.pl/statystyki/zakres/polska/typ/dokumenty/widok/mapa/rok/2013/rok2/2018/?x=-0.1088&y=1.3009&level=1.33942
 • @trojanka 17:12:44
  Masakra nie mogę tego słuchać q..wa jakie wzorce z Izraela mamy czerpać? Naiwność PiS wobec żydów jest smutna...Adrian to groteska podobna do Bronisława. Adrian klękaj! Klękaj, klękaj i całuj pierścień!! Nawet sowieci tak nie upokarzali "swoich przywódców" w demoludach. Ci nasi "przywódcy" to już nawet wstydu nie mają tak ich żyd przeczołgał w błocie. Ale wstyd. Wydaje mi się, że jest to zbyt słabe upokorzenie przed prezydentem Izraela, widać po minie żyda, który wyraźnie oczekuje przyklęku. Będę konsekwencje pomimo starań Adriana. się dziwię, że Adrian jeszcze butów mu nie wylizał......A na koniec prezydent Izraela ogłosi, że rządy PiS budzą obawę, czy Polacy znowu nie chcą zrobić holocaustu i tylko jak oddadzą żydom mienie po ofiarach zagłady i zwrócą koszty antypolskiej kampanii, to obawy na razie uspokoi. Duda ……Przypominam tobie matole, że pełnisz obowiązki głowy państwa. Mojej i wszystkich Polaków ojczyzny Polski! Jako Polak i patriota ogłaszam co następuje marionetkowy słomiany "misiu". Ja i wszyscy polscy patrioci nigdy nie zaakceptują "panoszenia" się żydostwa w Polsce. Nigdy nie oddamy majątku narodowego żydowskim ścierwojadom! To co ścierwojady żydowskie w Polsce przejęły, odbierzemy. NIE dla "parchów chazarskich" !!! Duda bezczelnie kłamie, żydzi nigdy nie walczyli z nami ramię w ramię lecz zawsze przeciwko nam Polakom. Gen. Sosnkowski przed Bitwą Warszawską internował wszystkich żydów w WP, podobnie zrobiły USA z Japończykami u siebie na czas wojny. W Katyniu, etc.. nie zginął ani jeden żyd z WP, Policji. Można to sobie wyczytać u Wuja Google. Więc Duda bezczelnie kłamiąc myśli, że ma z idiotami do czynienia. To jego pierwsza i ostatnia kadencja. Nigdy już ja i rodzina, znajomi na niego nie zagłosujemy. Oszukać i poniżyć swych wyborców można tylko raz.
 • @Nibiru 19:35:58
  Uległeśa ich manipulacji: oni chcą, abyś ich uważał za nieokrzesane (i dobroduszne) siermięgi. Co do ich dobroduszności, po ostatnich wystąpieniach, wielu ludziom otworzyły się oczy, ale wielu nadal myśli, że to nieudacznicy.
  Są to przebiegli manipulatorzy, którzy jedno mówią, a co innego robią. Każda jedna ich ustawa, rzekomo korzystna dla Polski, posiada kruczek,który wywraca ją do góry nogami, jak np. zezwolenie na dowolną działalność artystyczną w ustawie o IPN, czy zezwolenie związkom wyznaniowym (ale nie Polakom) na zakup ziemi w ustawie rzekomo chroniącej polską ziemię przed obcym wykupem.
 • @Lotna 21:07:15
  Nieudacznicy też. Np. hucznie, patriotycznie przyjęli zmianę do ustawy o IPN (w ustawie tej negowanie holokaustu jest karane), potem podkulili ogony, a Ziobro oświadczył, że do czasu, aż TK się nią nie zajmie, nie będzie stosowana tj. niby jest a jakby jej nie było.
  http://podgrzybem.blogspot.com/2018/03/moratorium-czyli-uspokajactwo-stosowane.html
  W czasie kampanii wyborczej Szydło podkreślała, że obietnice wyborcze, to umowa PiS z wyborcami. Jak wywiązują się z umów -widać.
  Duda gra hojraka przed Polakami, którzy przyjdą na jego wystąpienia, ale jak zobaczy Żyda, to portki mu się trzęsą, a Morawiecki pokornieje. Wstyd Polakom przynoszą. Jedni zdrajcy zastąpili drugich.
 • @trojanka 17:12:44
  My zawsze przepraszamy a oni zawsze nas oskarżają. Nie zmieni tego nic, nawet gdybyśmy ucałowali ich w tyłek. Żadne dokumenty , fakty i świadkowie, nic nie znaczą, liczy się tylko kasa. Dostają polskie paszporty i mają obiecany zwrot mienia, nie po swoich krewnych. Polska, to ich ziemia obiecana, oni już tu jadą. Nasze dzieci, wnuki będą się uczyć o holokauście, będziemy budować im muzea, dbać o ich cmentarze, organizować festiwale piosenki żydowskiej i obchodzić Chanuka. Po prostu super, szkoda gadać. To zrobi z nas obywateli II kategorii, w swoim własnym kraju, podzielimy los Palestyńczyków a jak będziemy się buntować to przylgnie do nas ksywa antysemici. Rzygać mi się chce, kiedy słyszę te bezczelne mordy, które przyjeżdżają i obrażają nas w naszym własnym kraju, który tyle przeszedł a nasz prezydent ich przeprasza i płaszczy się niczym "gówniarz'', tak nie można, bo on reprezentuje naród, wszystkich Polaków.
 • "Emigrańci" PISraela
  Zapewne to trzoda,której chciał się pozbyć chazar Bibi z Izraela. Mają tego 40 000 szt. Przebywali/przebywają legalnie w Izraelu.Przez ten czas Shin Bet mógł ich wyszkolić tak jak kiedyś chazarów Oddział II Sztabu Generalnego WP.
  Liczby u chazarów PISrael-a nie mają znaczenia : 2000,30 000 ,500.
  Alleluja i ajwaj.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej