Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 6656 komentarzy

Lotna

Lotna - Copyright © 2014 - 2021 Lotna. Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(

Prawa człowieka i obywatela po żydowsku - nowe standardy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Izrael jest historyczną ojczyzną narodu żydowskiego, który ma wyłączne prawo do narodowego samostanowienia na swym obszarze”

  Trudno zliczyć przypadki, kiedy to polscy patrioci namawiali Polaków, aby brać przykład z doskonałego wytworu państwowego, jakim jest Izrael. A to że kraj taki postępowy, a że świetnie zorganizowany, a przede wszystkim, taki gospodarny. Młodzież wykształcona i przeszkolona wojskowo, państwo uzbrojone po zęby, itd., itp. Nie zawsze się zgadzałam z tymi opiniami, ale nie miałam racji. Okazało się bowiem, że żydzi właśnie ustanowili, że Izrael to państwo narodu żydowskiego i że jedynym obowiązującym językiem jest język hebrajski, czyli język większości zamieszkującej państwo położone w Palestynie.

 ”Kneset uchwalił w czwartek ustawę określającą Izrael jako „państwo narodu żydowskiego”. W nowym prawie zapisano, że „rozwój osadnictwa żydowskiego leży w interesie narodowym”, a „cała i zjednoczona Jerozolima” jest stolicą państwa.

 Ustawa, którą przyjęto po trwającej ponad osiem godzin burzliwej debacie stosunkiem głosów 65 do 55, stanowi również, że hebrajski staje się jedynym oficjalnym językiem Izraela, podczas gdy wcześniej taki status na równi miał język hebrajski i język arabski.”

 Uważam, że akurat w tym wypadku, my, Polacy, jak najbardziej powinniśmy się wzorować na światłym przykładzie żydów i nasz patriotyczńy, pisowski rząd powinien natychmiast ogłosić Polskę państwem dla Polaków i wspomagać, wspierać i popierać osadnictwo polskie na terenie Polski, a nie jak to dzieje się do tej pory - osadnictwo żydów, Ukraińców i przeróżnych narodowości z całego świata, głównie i niemal wyłącznie z krajów trzeciego świata, które to polskie władze centralne i wojewódzkie przyjmują z otwartymi ramionami.

 Tym samym, jakiekolwiek pomruki na temat wprowadzenia tu czy ówdzie języka mniejszości narodowych, powinny być zglasżne do prokuratury i karalne.
Napisy ulic, miejscowości i wszystkie nazwy geograficzne powinny być opisane wyłącznie w języku polskim. Na mapach Google powinny wrócić polskie nazwy miejscowości,które zniknęły wraz z początkiem okupacji tych miasteczek przez wojska naszego największego sojusznika zza oceanu.

 Bierzmy przykład z Izraela i ogłośmy Polskę krajem dla Polaków, dla tych, którzy kochają Polskę i czują się Polakami i chcą pracować dla Polski i wszystkich rodaków wspólnego dobra. Nie należy mylić Polaków z obywatelami polskimi, bo jak wszystkim wiadomo, mnóstwo osób dostaje z wielką łatwością polskie obywatelstwo, nie tylko nie będąc z Polską związanymi w jakikolwiek sposób, ale wręcz jej i Polakom źle życząc.

 Bierzmy przykład z Izraela!

 Niech przewodzi nam złota myśl Netanjahu, ich wspaniałego przywódcy i obrońcy demokracji i odnieśmy raz na zawsze tę samą myśl do Polski:

Będziemy nadal zapewniać prawa obywatelskie w demokracji Izraela, ale większość ma również prawa i większość decyduje"

 
A teraz czekamy na podobne działania i oświadczenia rządu polskiego w stosunku do Polski i zamieszkującej ją polskiej większości narodowej, w interesie tejże większości

 

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=23486&Itemid=47 
http://lotna.neon24.pl/post/143240,imigracyjny-hokus-pokus-dobrej-zmiany
https://pppolsku.wordpress.com/2017/09/13/zmiany-na-mapie-polski/

KOMENTARZE

 • Hej Lotna
  Czy ty jesteś żydówką?
  Ani oni mądrzejsi, ani starsi. Po co powtarzać wciąż ironię Michałkiewicza. Głupsi zapomną, że to ironia i uwierzą.

  Może sprytniejsi - na to się zgadzam.
  Nie brałbym w ogóle jakichkolwiek rad, czy porad od żyda. Od żadnego żyda. Nie wybierałbym też żadnego żyda na żadne stanowisko państwowe, czy polityczne. ŻADNEGO!

  Niech sobie w Polsce żyją, jak ich rodacy Palestyńczycy w Gazie.
  Różnice pomiędzy nimi są mniejsze, niż między Polakami, a Słowakami.
 • @adevo 02:59:47
  „Nie wybierałbym też żadnego żyda na żadne stanowisko państwowe, czy polityczne. ŻADNEGO!”
  Przecież o tym mowa, choć nie dosłownie!

  Owszem, mój wpis jest ironiczny, ale tylko do pewnego stopnia. Mówię całkiem serio o tym, że miejscowości czy jakiekolwiek nazwy geograficzne - i nie tylko - w Polsce powinny być opisane wyłącznie w języku polskim i tym bardziej na mapach Google miejscowości powinny być w języku polskim, a nie mieć jakieś obce nazwy, których nikt w Polsce nie zna.

  Polskie nazwy miast zginęły z map, czy to nie jest alarmujące?

  Czy niedługo na googlach przeczytamy na mapie Europy „Polin”? A może „Rzeczpospolita Przyjaciół”?

  To samo dotyczy języka i jak najbardziej praw większości narodowej w Polsce. Zresztą co ja mam tu tłumaczyć? Przeczytaj jeszcze raz mój wpis, może zrozumiesz, nie będę się powtarzać.

  Czemu pytasz, czy jestem żydówką? Szukasz ziomków? Zły adres.
 • Przede wszystkim, bierzmy przykład z żydów i...
  módlmy się tak jak oni PRZY KAŻDEJ MOŻLIWEJ OKAZJI. Tutaj jest relacja z posiedzenia Knesetu w Krakowie :
  https://www.youtube.com/watch?v=FUJ43-cj1Eo
  Zwróćmy uwagę, jak tam żydzi oczekujący pewnie na jakieś posiedzenie modlą się.
  Szkoda jednak, że nie do Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej.

  Przy okazji : wmawianie nam katolikom, że żydzi, muzułmanie itd mają tego samego boga jest bluźnierstwem, bo nie ma innego Boga ponad Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej i WSZYSCY którzy głoszą coś innego grzeszą przeciw I-szemu Przykazaniu... WSZYSCY...
  Jeżeli więc ci wszyscy innowiercy nie modlą się do Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej to DO KOGO SIE MODLĄ?

  P.S. modlę się za mojego księdza proboszcza, który przekonywał mnie że muzułmanie i wszyscy inni, maja tego samego boga co my katolicy.
  Ten cały ekumenizm, jest więc jednym wielkim bluźnierstwem rzuconym Panu Bogu za które my katolicy MUSIMY PODJĄĆ MODLITWY EKSPIACYJNE.
 • Gdzie te głosy potępienia dla Izraela?
  No i czy słychać te potężne głosy oburzenia organizacji antyrasistowskich i tych montorujących prawa człowieka i demokrację?
  Jakoś cicho... Dlaczego?
 • Nie "biężmy przykład z Izraela" ale wykorzystujmy ich własne argumenty.
  Aby wyzwolić Polskę spod żydowskiego buta można skorzystać z żydowskiego rozumienia demokracji.

  Polska ma jeszcze ciągle na budowę państwa Narodowego oczywiście z prawami mniejszości narodowych mieszkających w Polsce od lat (ale bez praw obecnej stymulowanej przez wrogów Polski imigracji z Ukrainy czy innego Izraela).

  Nowe Polskie obywatelstwa tylko dla etnicznych Polaków wracających do macierzy. (Polityka solidaruchów jest dokładnie odwrotna...nie wspierają powrotu do Polski np Polaków z Syberii natomiast banderowców czy żydów to już tak).
  To zresztą oczywiste gdy Polską rządzi globalne żydostwo.

  Izrael odmówił praw obywatelskich arabom w Izraelu czyli pierwotnym mieszkańcom Izraela. To klasyczna zbrodnia przeciw ludzkości.
  To samo zresztą zrobiono wobec Rosjan mieszkających od pokoleń na Łotwie czy w Estonii.
  "Demokratyczna" UE czy szerzej tzw zachód milczy , "demokratyczne ponoć solidaruchy milczą... KK uczulony na prawa człowieka milczy...
  I to milczenie jednoznacznie definiuje milczących jako amoralnych bandziorów.

  Polska w 89r wpadła w ręce globalnych bandziorów...
  czekamy na wyzwolenie.. i rozliczenie z niezliczonych zbrodni przeciw narodowi Polskiemu.
 • "Bierzmy przykład z Izraela!"
  Tytuł fatalny. Chodzi raczej o to, że w dobie nierozróżniania już dobra od zła można zaapelować:
  obserwujcie Izrael - bo tylko wtedy dowiecie się co jest dobre dla waszego państwa i narodu. Tymczasem to wysłannicy Izraela narzucają innym narodom Sodomę z Gomorą, multi-kulti i w ogóle totalną, obligatoryjną i niejako z urzędu - demoralizację.
  Na koniec - kiedy Izrael będzie wielki? Ano wtedy - kiedy Europa, USA, Chiny, etc. staną się mniejsze od niego. Anihilacja człowieka (jego człowieczeństwa i jego wolnej woli) stworzonego przez Boga trwa! Trwa i tylko Bóg może to odwrócić ale skoro ludzie nie wysłuchali Jezusa Chrystusa, kiedy raczył On ostrzegać ludzi przed dziećmi Szatana - to sami Państwo rozumiecie.
 • @Lotna 05:00:19
  usłyszałem to wczoraj - zdziwiłem się że nie słyszę międzynarodowych protestów - co oni sobie wyobrażają, ci obrzydliwi nacjonaliści...żydowscy

  czekamy na uchwałę wywłaszczającą z nieruchomości wszystkich posiadających narodowość inną od żydowskiej, właściwie czemu nie z ruchomości też?...

  5*
 • Tutaj bardzo ciekawy filmik w którym widać jak Rosja postawiła na...
  Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej :
  https://www.youtube.com/watch?v=eMbvDUVk5e4&index=26&list=RDO1hxX7-92kE

  i... od tego czasu z państwa upadłego, które nie mogło wypłacać wynagrodzeń za pracę, stała sie mocarstwem, które liczy się w światowej polityce.
  A wszystko zaczęło sie od tego gdy Jan Paweł II zawierzył Rosję Matce Boskiej.
 • @Jan Paweł 08:51:05
  JPII NIGDY nie zawierzył Rosji Matce Boskiej!
 • @Jan Paweł, coś słabo się modlisz, a może ty nie leżysz krzyżem przed ołtarzem? Może, ta drewniana kobieta, która urodziła boga
  i ssześciro rodzeństwa (bożków) jesT GŁUCHA??!!!  Nie macie jeszcze w waszym kościele bardziej technologicznie zaawansowanych lalek, kukiełek, czy innych IDOLi???


  - W NATO i w IsRaEL-u mają. - Więc ich SŁUCHAJĄ.

  A nawet, podobno na GŁOS te wszystki figurki gadają.


  AI jest WIELKA i roz-DAJE PRZYDZIAŁY, ale innowiercom zabiera!  PO wysłuchani błagalnej modlitwy PiS-uar mimo wszystko, OLAŁ !!


  O to, Szatański plan RZYD-owskich ŻYMian z BABILOŃSKIEGO ŻYMu.  http://m.neon24.pl/07a9d2a5a14e7deb9f2d0d7b33f33cde,0,0.png
  .
 • @Jan Paweł 08:51:05
  Jan Paweł: "A wszystko zaczęło sie od tego gdy Jan Paweł II zawierzył Rosję Matce Boskiej."

  Trochę się spóźnił. Rosjanie zrobili to wcześniej w 1612, 1709 i 1812.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kaza%C5%84ska_Ikona_Matki_Bo%C5%BCej


  Jednego nie rozumiem. Dlaczego Pan się nie podpisuje "Jan Paweł III"?
 • @Krystyna Trzcińska 09:18:16
  Znowu infekcja kiczowatymi obrazkami.
 • Do @Jan Paweł 08:51:05
  Piękny film Jan Paweł !

  https://www.youtube.com/watch?v=eMbvDUVk5e4&index=26&list=RDO1hxX7-92kE


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Arjanek 10:27:45
  //Putin oddaje honory multi-kulti w dzień tzw. jedności narodowej//

  Nie należy zawracać sobie głowy problemami przerastającym możliwości rozumienia.
  Już lepiej skupić się na swoich ulubionych pronazistowskich czytankach.
  Putin oczywiście mówi nie o multi kulti ale o czymś zupełnie innym.
  Federacja Rosyjska a przed tym ZSRR a jeszcze przed tym Imperium Rosyjskie funkcjonuje jak "państwo wzorcowe" czyli Cesarstwo Rzymskie w którym etniczność odgrywała rolę drugoplanową.
  We wczesnym średniowieczy barbarzyńskie plemiona zaczęły na terytorium Europy budować państewka etniczne dlatego po dzień dzisiejszy europejczycy sądzą że to norma.A to nie norma ale raczej "wypadek przy pracy" bo wszystkie w miarę trwałe konstrukcje nie opierały się na plemienności.

  PS
  szefem administracji prezydenta Putina jest Estończyk Anton Wajno
  a ministrem spraw zagranicznych jest Rosjano-Ormianin Siergiej Ławrow zaś ministrem obrony Tuwińniec Sergiej Szojgu .
 • Autorka
  To bardzo ważny tekst.
  Jedynie tytuł bym zmienił, bo na pewno nie we wszystkim możemy brać przykład z Żydów. Na pewno nie w temacie prawa, własności, moralności i człowieczeństwa.

  Już dużo lepszym tytułem byłby tutaj: "Idźmy za nowym standardem".

  Na pewno wszystko co dotyczy relacji państwa i narodu opisane w tym tekście wyznaczają nowy standard na najbliższe lata, może i wiele lat. Oczywiście to naród musi mieć głos władczy.

  Kto za tym nie nadąży, ten nieuchronnie zginie z mapy świata, a może i ludzkiej pamięci.
  Każdy dzień zwłoki jest dawaniem forów naszym wrogom.
 • @Lotna 05:00:19
  "Mówię całkiem serio o tym, że miejscowości czy jakiekolwiek nazwy geograficzne - i nie tylko - w Polsce powinny być opisane wyłącznie w języku polskim i tym bardziej na mapach Google miejscowości powinny być w języku polskim, a nie mieć jakieś obce nazwy, których nikt w Polsce nie zna. "

  Proponuje Pan zakazać kaszubskich napisów i mowy na Kaszubach, wzorem Bismarcka? Albo polskich napisów w Wilnie i Chicago?

  A co z wszechobecnymi napisami po angielsku?
 • @Arjanek 05:12:33
  "Badanie aryjskiego rodowodu nie było obligatoryjne. Badania rasowe były przeprowadzane dla członków administracji oraz innych organizacji państwowych. "

  W naszych czasach są lepsze metody, jak analiza DNA. Mysz się nie prześliźnie, całkiem możliwe Pan też.

  Głównym rezerwuarem czystej rasy aryjsko/nordyckiej w Polsce są Kaszuby.

  Wygląda Pan jak oni?

  https://4.bp.blogspot.com/-M4z5jTzfou4/UccNzjw4R3I/AAAAAAAAAis/cq6U7wmqDNw/s1600/nordic_race_raza_nordica_man_woman.bmp
 • @Arjanek 12:24:40
  "Cesarstwo Rzymskie upadło bo stało się później multi-kulti."

  Odwrotnie! Cesarstwo Rzymskie powstało gdy stało się multi-kulti.

  Inaczej zamiast imperium, Rzym byłby miastem-państwem panującym nad Latynami w Lacjum, jak Sparta w Lakonii.
 • @Arjanek 12:24:40
  "Już w greckim społeczeństwie jednostka rodziła się, żyła i umierała. Naród i Państwo jak oni wierzyli miał żyć dalej. Społeczeństwo było przed jednostką...
  Cesarstwo Rzymskie upadło bo stało się później multi-kulti".

  Wniosek błędny, ale dlatego, że brakuje tutaj dwóch rzeczy.
  1. Że Cesarstwo Rzymskie rosło w potęgę dzięki swojej moralności i prawu jednemu dla dokładnie wszystkich, a najpierw dla władzy, która była przy tym najsurowiej karana za łamanie zasad.
  Dopiero ta moralność, która stała na wyniesionych wysoko wartościach rodzinnych z czasem upadała.
  Chrześcijaństwo zostało uznane przez Rzym za religię panującą zbyt późno - choć właśnie w nadziei że odrodzi rodziny. - Trochę to dało, ale nie na długo, bo jednak elity faktycznie sie nie nawróciły.
  2. Że Cesarstwo Rzymskie było republiką, ale nigdy nie zostało demokracją.
  Republika to rządy oligarchii - ludzi możnych, a nie ludzi szlachetnych i moralnych jak w demokracji.
  W republice im silniejsza arystokracja, tym mniej państwo staje się zdolne do uznawania prawdy, błędów i podejmowania rzeczywistych reform. Oligarchowie wyrastają na "zbyt mocnych żeby upadać", po czym już całe życie społeczne i polityczne nieuchronnie ciągną w przepaść.

  Nawiasem mówiąc to dzisaj też instaluje nam się republikę mimo utrzymywania z gruntu fałszywej nazwy "demokracja" (mimo że została z niej tylko fasada nazwy i farsa "demokratycznych" wyborów) dla całego faktycznego systemu korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu zmierzającego drogą samozagłady Cesarstawa Rzymskiego.
 • @miarka 13:20:58
  "Chrześcijaństwo zostało uznane przez Rzym za religię panującą zbyt późno - choć właśnie w nadziei że odrodzi rodziny. - Trochę to dało, ale nie na długo, bo jednak elity faktycznie sie nie nawróciły."

  Ależ udało się wspaniale. Potem jak Konstantyn Wielki, przybywszy z Anglii, pokonał pogańskich konkurentów i przeniósł stolicę państwa rzymskiego z Mediolanu do nowego chrześcijańskiego miasta nad Bosforem, państwo rzymskie trwało następne jedenaście stuleci, mimo późniejszej utraty zachodnich prowincji.
 • @Pedant 13:36:51
  "...państwo rzymskie trwało następne jedenaście stuleci, mimo późniejszej utraty zachodnich prowincji"

  Nie można tak mówić. To było zupełnie co innego.
  Inna była relacja państwa do wartości i państwa do religii.
  Inna cywilizacja - zupełnie inna ze względu na faktyczne zalegalizowanie korupcji administracji w Bizancjum.
  Z oligarchią sobie jakoś poradziła, ale z moralnością i człowieczeństwem dalej była na bakier. - O prawie a więc i o sprawiedliwości nawet nie mówiąc...
 • @Robik 07:48:46
  Słyszałam, że Unia Europejska „jest zaniepokojona”. Śmiechu warte. Ludobójstwo dokonywane przez żydów na Palestyńczykach ich nie niepokoi od lat, a takie deklaracje słowne są tyle warte, co zeszłoroczny śnieg.
 • @miarka 14:04:34
  "Nie można tak mówić. To było zupełnie co innego."

  Można i należy tak mówić, chrzest Rzymu był czymś wspaniałym
  i momentem zrodzenia się naszej chrześcijańkiej cywilizacji.

  To że wrogowie chrześcijan, także wśród historyków, usiłują to
  zamaskować od czasów Oświecenia, tego faktu nie zaneguje.

  "Inna była relacja państwa do wartości i państwa do religii."

  Bo religia była inna. Pogańscy cesarze zostawali "bogami"
  i stawiano im ołtarze. Od Konstantyna, rządzili tylko z Bożego nadania.

  "Inna cywilizacja - zupełnie inna ze względu na faktyczne zalegalizowanie korupcji administracji w Bizancjum."

  O tak poganie byli tacy czyści i szlachetni. Niech Pan nie wierzy w Oświeceniową propagandę.
 • @Oscar 08:13:29
  Nie tylko nie wspierają powrotu Polaków do Polski, ale robią wszystko, aby zmusić jak najwięcej Polaków do emigracji, podczas gdy innym narodowościowej nadają w Polsce pierwszeństwo. Sytuacja akurat odwrotna niż w Izraelu.
 • @demonkracja 08:26:10
  Wiem, że to ironia, która nie 2szyscy zrozumieją, ale nic innego mi nie przyszło do głowy. Warto jednak wygooglać ten tytuł, aby się przekonać, iluż to „patriotów” nawołuje Polskę do brania przykładu z państwa okupującego Palestynę.
 • @Lotna 14:57:12
  "iluż to „patriotów” nawołuje Polskę do brania przykładu z państwa okupującego Palestynę."

  Pewnie ci sami "patrioci" co się radowali niszczeniem Iraku i Libii.
 • @Andrzej Tokarski 08:27:21
  O ile tam jeszcze istnieje jakaś własność innych narodowości. Jeśli można komuś zrównać z ziemią dom buldożerem, razem z jego mieszkańcami, to kto wie.

  Dziękuję. :)
 • @ikulalibal 11:06:55
  „szefem administracji prezydenta Putina jest Estończyk Anton Wajno
  a ministrem spraw zagranicznych jest Rosjano-Ormianin Siergiej Ławrow zaś ministrem obrony Tuwińniec Sergiej Szojgu .”

  Nie bardzo rozumiem, co chcesz przez to powiedzieć. Nie są nimi, kolejno: murzyn z Nairobi, latynos z Kolumbii i Chińczyk.
  Jeśli lubisz multikulturalizm, zapraszam do Kanady. Od czasu, kiedy rządzi nami tęskniący za komunizmem (a może także za swoim biologicznym tatą, Fidelem - jak wieść niesie) fircyk z doklejonymi brwiami, tutaj też zaczęły powstawać getta nielegalnych imigrantów.
 • @miarka 12:29:44
  Dziękuję za komentarz i sugestię.
  Pozdrawiam
 • @Pedant 14:46:32
  Nawet nie wchodzę szczegóły bo to poniżej krytyki - to jeden trollowski bełkot godny pana "Krystyna Trzcińska" - tylko obrazków brakuje.
 • @Pedant 12:31:12
  Ach! No proszę, popatrz, kto się pofatygował. Bądź przygotowany, że jeśli będziesz zadawał głupie pytania to stąd wylecisz, bo ja trolli nie lubię.

  „proponuje Pan zakazać kaszubskich napisów i mowy na Kaszubach, wzorem Bismarcka? Albo polskich napisów w Wilnie i Chicago?”

  Czy ty uważasz, że Kaszubi, Ślązacy albo górale są jakąś napływowa mniejszością narodową, która chce dla siebie osobnych praw i terytoriów? Roszczacą sobie pretensje do rządzenia Polską? Nie są Polakami? Nie wiesz, co to jest gwara?

  Czy Wilno i Chicago leży w Polsce?

  Oczywiście wszelkie napisy w Polsce powinny być w języku polskim, nie angielskim czy jakimś innym. Mogą być po polsku i po angielsku, jak np. w przypadku nazw sklepów, itp., ale nie nazw geograficznych. Żagań powinien być Żaganiem.
 • @Lotna 15:00:58
  Istnieje.Obecnie głównie w formie klucza symbolizującego nadzieję na powrót

  http://alresalah.ps/ar/uploads/General/8567F7DE8.jpg

  https://staticv3.972mag.com/wp-content/uploads//2013/09/nakba540.jpg

  Co zaś się tyczy strony formalnej to z tego co wiem po 1948 r miejscowa ludność nie sprzedała żydom ani piędzi ziemi.Przed 1948 bywało różnie z tego powodu że miejscowi nie postrzegali żydowskiej emigracji jako zagrożenia.Poza tym ufali Anglikom.Po 1948 co do jednego i drugiego nie mieli już złudzeń.
 • @miarka 15:20:35
  "Nawet nie wchodzę szczegóły bo to poniżej krytyki - to jeden trollowski bełkot godny pana "Krystyna Trzcińska" - tylko obrazków brakuje."

  Tak, dopóki w Rzymie rządzili Kaligule i Heliogabale tp była "cywilizacja łacińska" pełna gębą. Ale jak Rzymianie się nawrócili, to stali się jej zdrajcami.

  Interesujące, że dyskusja z wyznawcami Konecznego jest tak podobna do dyskusji ze Świadkami Jehowy.
 • @Lotna 15:26:54
  "Ach! No proszę, popatrz, kto się pofatygował. Bądź przygotowany, że jeśli będziesz zadawał głupie pytania to stąd wylecisz, bo ja trolli nie lubię. "

  Łaski mi Pani nie robi. Niech Pani mnie zbanuje od razu, bo pewnie zapomnę i coś tu znowu popełnię, jak kwestionowanie wyznawców Konecznego czy idei czystości rasowej.
 • @Pedant 15:44:38
  Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem. :)

  Nota bene, jestem daleka od propagowania czystości rasowej, natomiast „czystości” cywilizacyjnej - jak najbardziej!
 • @Pedant 15:41:11
  "dopóki w Rzymie rządzili Kaligule i Heliogabale tp była "cywilizacja łacińska" pełna gębą"".

  Weź sobie człowieku palca utnij jak Ci jeszcze raz przyjdzie do głowy pomysł pisania takich bzdur.

  Kaligula to wiek I, Heliogabal III, a cywilizacja łacińska zaczęła się w IV.


  "Ale jak Rzymianie się nawrócili, to stali się jej zdrajcami".

  A to skąd wzięte? - Z tego "nieuciętego palca" wyssane?


  "Interesujące, że dyskusja z wyznawcami Konecznego jest tak podobna do dyskusji ze Świadkami Jehowy".

  Przeciwnie. Profesor Koneczny zniszczył ideologię Danilewskiego, to jego wyznawcy nie mogą do dziś tego Konecznemu darować.
  I to ci od Danilewskiego są twardogłowymi jak Świadkowie Jehowy.
 • @Pedant 15:41:11
  //Tak, dopóki w Rzymie rządzili Kaligule i Heliogabale tp była "cywilizacja łacińska" pełna gębą. Ale jak Rzymianie się nawrócili, to stali się jej zdrajcami.//

  Właśnie dokładnie tak."Lombardczycy" i "Wenecjanie" dzierżący w rękach papiestwo prowadzili śmiertelną wojnę,również propagandową,przeciwko Cesarstwu Rzymskiemu czyli Bizancjum.(którego obywatele myśleli że są obywatelami Rzymu a o Bizancjum nawet nie słyszeli)
  Wszystko co tzw współczesny człowiek zachodu wie o "Bizancjum" to kompilacja prawdy i nieprawdy ze wskazaniem na to drugie .
  Teorie Konecznego (zakładając że to on jest autorem) są elementem i wcale niedalekim echem tej wojny.
  W Imperium Rosyjskim istniała osobna dziedzina wiedzy o Bizancjum.Pierwsze co zrobili po 1917 r Bolszewicy to stanowczo zakazali tej nauki a jej dorobek starali się unicestwić np poprzez niszczenie starych księgozbiorów.Ale bóg istnieje.Po 1940 z inicjatywy Stalina naukę przywrócono.
 • @ikulalibal 16:10:01
  "//Tak, dopóki w Rzymie rządzili Kaligule i Heliogabale tp była "cywilizacja łacińska" pełna gębą. Ale jak Rzymianie się nawrócili, to stali się jej zdrajcami.//
  Właśnie dokładnie tak..."

  Czyli jak? To co piszesz dalej nijak się ma do tego do czego się deklarujesz odnieść.
 • @miarka 16:33:22
  //Czyli jak? //

  Srak.Naucz się porządnie cytować.
 • @ikulalibal 16:50:25
  "Srak"? - Nie za gorąco Ci dzisiaj?

  Ot poziom obrońcy Pedanta, który nie umie czytać ze zrozumieniem. Zapewne w intencji dorównania mu w trollingu.

  Cytat jest dokładny, tylko zostało przeze mnie wykropkowane to co po nim napisałeś zamiast tego co powinno być po nim napisane, bo już zapowiedziane słowami "dokładnie tak".

  To, co napisałeś a ja wykropkowałem według mnie nie jest na temat, ale jeśli potrafisz udowodnić że jednak jest to spróbuj, tylko najpierw logicznie nawiąż do "dokładnie tak", bo inaczej to rozmowa ucieka w abstrakcje i trolling.

  Dla każdego kto ma wykształconą zdolności myślenia przyczynowo skutkowego po przyznaniu komuś racji słowami "dokładnie tak" powinny nastąpić jakieś dowody zgodności myślenia z nim, a więc i obrony jego pozycji argumentami merytorycznymi.

  Gdzie to?
  Jak to? Jeden trolluje, a drugi go popiera ale bez nawiązań merytorycznych?
  To jest tylko przedłużenie trollingu.
 • @miarka 17:26:16
  //logicznie nawiąż do "dokładnie tak"//

  "Dokładnie tak" to dokładnie "dokładnie tak".
  Jeśli w ten sposób komentuje czyjąś opinię to znaczy że się z nią zgadzam
  Znaczy też że; ewentualne,niewykluczone,być może, z tą i tylko z tą osobą
  mogę dyskutować.
  Dlaczego z " tylko z tą"? bo jak mi się wydaje (choć pomyłki nie wykluczam) że ona rokuje nadzieje na to że posiada niezbędny zasób informacji konieczny do owej dyskusji.
  A dajmy na to ty, nie posiadasz.Więc dyskusja z tobą nijaka.Nic mnie nie obchodzi co wiesz a jeszcze mniej w co wierzysz.Nie jestem misjonarzem.
 • @ikulalibal 17:47:15
  Rozumiem że dyskusja skończona.
  Na przyszłość mam radę; dyskutuj z tymi co według Ciebie "rokują nadzieje na to że posiadają niezbędny zasób informacji konieczny do owej dyskusji" na PW, a nie publicznie.
 • @ikulalibal "miarka nie posiadasz niezbędnego zasóbu wiedzy koniecznego do owej dyskusji." - Dokładnie to
  .


  http://JackMacLase.neon24.pl/post/144645,afrykanski-pomor-swin-jakas-schizofrenia-wladzy#comment_1474868  !
  "miarka - Mędrcy mówią, "Prawdziwa Cnota krytyki sie nie boi"


  Mędrcy też mówią, że "Prawda Sama się obroni" - Czyżbyś nie pisał Prawdy ?


  To co ja piszę, nieliczni rozumieja odrazu, ale większość uczy się na własnych błędach i zrozumie dopiero, jak odczują przedstawianą im wiedzę na własnym karku.

  Pisanie i wyjaśnianie, o czesie potrzebnym do zrozumienia przekazu pozostałej grupie, jest stratą drogocennego czasu." :)
  !


  .
 • Autorka
  Uśmiałem się z tego nowego tytułu, będącego zapewne pokłosiem mojej sugestii.

  Nie. Nie. Podejście do prawa to jedna z rzeczy w którch nie wolno Żydów naśladować.

  Przyjęcie ich rozumienia prawa oznacza i zrównanie go z wartościami i wynoszenie ponad wszystkie wartości od sprawiedliwości zaczynając.

  Ich prawo jest ze swojej natury destrukcyjne dla życia państwa, bo podlega interpretacjom, które znaczą faktycznie nowe prawo pod pozorem braku zmiany prawa obowiązującego i jego celów. To fałsz od początku do końca i tylko promocja, uprzywilejowanie "prawników" czy innych wybranych czy pupilów władzy. Za tym już idzie totalna niesprawiedliwość, idą i totalne siłowe przepychanki do wszystkiego czego ludzie potrzebują.

  My nie umielibyśmy żyć według tak zmiennego prawa.

  Nadto takie prawo w za którym idą przywileje, czy inne wybrania zawsze prowadzić musi do niewolnictwa, a my nie chcemy niewolnictwa.

  Z drugiej strony to właśnie ich prawo powoduje brak możliwości wypracowania zgodnych relacji z Żydami, bo oni się na równouprawnienie nie zgodzą, a nawet jeśli, to tylko pozornie, bo to by im odebrało przywileje i możliwości uzurpacji.

  Dlatego jeśli już raz tytuł zmieniłaś, to proszę zrób to jeszcze raz. Co powiesz na:
  "Relacje państwa i narodu - nowy standard"?
 • @Krystyna Trzcińska 19:13:48
  Proszę mnie już nie zaczepiać. Jest Pan przykładem osoby z którą się nie powinno rozmawiać.
 • @Lotna, " w Polscenapisy i nazw geograficzne powinny być w języku polskim, nie angielskim"
  .


  Czy w Amerykaskich stanach,... i w Kanadyjskich prowincjach, obowiązują języki oraz nazywnictwo geograficzne i piśmiennictwo którym posługiwali się tak zwani "Indiani Amerykańskich"? -- Prawdziwi właściciele tych ziem!!!  Jakie gadunki zwierząt czy roślin naturalnie się ze sobą mieszają??


  Czy świat przyrody, jest podzielony w jakiś celu?


  Czy zniewolony i genetycznie zdegenerowany (zdeformowany) pies jest doskonalszy od wilka?


  Czy doskonały, żyjący na Wolności wilk, zaakceptuje genetycznie upośledzonego pasa (ponoć daleki brat, czy kuzyn) w swijej rodzine???  Wszystko zostało Stworzone IPERFEKCYJNIE, IDALNIE i miało swój cel, porządek i sens, aż niewieli się za udoskonalanie i poprawianie Dzieła Stwórcy AKADEMICCY PROFESOROWIE, DOKTORZY i inni "UCZENI" FACHOWCY, ci tak zwani EXPERCI !!!


  Mądrym, gołym okiem widać do czego i gdzie, ci NIEOMYLNI, UCENI PROROCY - EXPERCIdoprowadzili Ludzkość i świat !!!!!!!!!!!!!!


  Szatan jest WŁADCĄ TEGO ŚWIWTA !!!!!!!!!!


  Drogi powrotnej NIE MA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  .
 • @miarka, mimo że do ciebie, ani pod twom adresem nic nie pisałem. to ZBANOWAŁEŚ mnie po moim napisanym KRÓTKIM tekście.
  .


  A następnie, zacząłeś mnie ATAKOWAĆ na INNYCH BLOGACH.


  Jakim człowiekiem moralnie się jest i jaki trzeba mieć honor, by KOMENTOWAĆ wypowiedzi osób, które żeś SAM ZBANOWAŁ !!, albo WYKASOWAŁ ich KOMENTARZE !!

  WSZYSCY CENZORZY POSIADAJĄ TE SAME ATRYBUTY CHARAKTERU !!


  .
 • @Krystyna Trzcińska 20:18:40
  No dobrze, jeszcze odpowiem, najwyżej gospodyni nas razem wytnie.

  Na jakieś osobiste obrazy, to jestem raczej odporny. Na obrazy moich tekstów też.
  Na powagę swojego blogu już drażliwym być mogę, ale na temat idei których to o czym rozmawiamy to juz wrażliwym jestem odpowiedzialnie niezależnie od tego, czy na blogu swoim, czy gościnnym.
  To sie wiąże i z banowaniem uciążliwych, którzy nie dają w temacie merytorycznie i na gruncie prawdy jedynej porozmawiać na moim blogu, czy z mimi jednoznaczymi komentarzami na blogach gościnnych.
  Nadto staram się nie angażować emocjonalnie, a więc wciąż zmierzać do traktowania zajść jako przykładne, jak powinny być oceniane i załatwiane w podobnych sytuacjach.
  To może wyglądać na konfliktogenne, choć w mojej intencji takim nie jest.

  Dość, kończymy.
 • @miarka 19:28:16
  Chyba się trochę czepiasz. Ani mój wpis, ani jego tytuł nie powinny być rozumiane dosłownie. Sama miałam ambiwalentny stosunek do poprzedniego tytułu, bo, pomimo ironii, nie chciałabym nigdy brać przykładu z żydów, ani z Izraela, ani tym bardziej Netanjahu, a jeśli ktoś przeczyta tylko tytuł, to takie odnosił wrażenie.

  Czy doprawdy uważasz, że ja sądzę, że np. Netanjahu jest wspaniałym przywódcą? Nie, ja sądzę, że jest zbrodniarzem, jakich mało i dziwne, że go jeszcze święta ziemia nosi, że go piekło żywcem nie pochłonie. No ale cóż, wyroki boskie są nieznane.

  Nie napisałam tego wpisu po to, aby teraz każdemu z osobna tłumaczyć „co autor miał na myśli”.
  Kto przeczyta, niech sobie interpretuje, jak chce i jak umie. Mądrej głowie dość dwie słowie i podejrzewam, że wiele osób zdołało przeczytać mój wpis ze zrozumieniem jego przekazu dotyczącego zarówno Polski, jak i dotyczącego Izraela, bez doczepiania się każdego słowa.
 • @Lotna 05:00:19
  >Polskie nazwy miast zginęły z map, czy to nie jest alarmujące?
  ----------------------------
  Ja o tym też pisałem. Po dacie zdjęcia ( 6 luty 2013) szukałem odpowiedniej notki. Niestety nie mogę jej znaleźć.

  W notce jak sobie przypominam apelowałem też tylko o polskie nazwy.
  Podobnie Wierni Polsce Suwerennej. Pozdrawiam

  http://iddd.de/rys/dwujezycznenazwy.jpg

  http://iddd.de/rys/DwujezyczneDerschau3.jpg
 • @Krystyna Trzcińska 20:03:59
  „miarka, ty beszczelny oszuście!!! to ty mie zaczepiłeś! Moje wpisy najczęściej nie mają @imienia na przodzie i nie są
  skierowane, do konkretnej osoby !!”

  Doprawdy? To proszę wrócić do swojego komentarza skierowanego do Jana Pawła, gdzie była Pani uprzejma go zaatakować, jego i jego wiarę.
  Najwyraźniej lubi Pani nie tylko wklejać obrazki, ale także się ideologicznie awanturować ad personam.

  Z łaski swojej odtąd proszę to robić na innych blogach. Z góry dziękuję i żegnam bez żalu.
 • @Lotna 15:11:29
  //Nie bardzo rozumiem, co chcesz przez to powiedzieć (...) Jeśli lubisz multikulturalizm zapraszam do Kanady //

  Tylko to że Estończyk,Ormianin czy Tuwieniec to w Rosji rdzenne etnosy podobnie jak etniczni Rosjanie.Taka różnorodność nie ma żadnego związku z multikulturalizmem.
  Jeśli jakoś odnieść to do realiów Kanadyjskich to tamtejszy establishment powinien składać się głównie z Indian czy ewentualnie Wikingów (jeśli faktycznie swego czasu tam dopłynęli) .A z kogo się składa? z białych emigrantów,czy bardzo się mylę?
 • @Arjanek 12:24:40
  A ten, to przypadkiem nie Twój dziadek?

  https://cdn.britannica.com/700x450/41/11441-004-0264FC9E.jpg

  https://i.pinimg.com/736x/f9/e0/56/f9e05630237289f05b6d6052430313b5--historical-pictures-waffen.jpg
 • @lorenco 22:30:57
  :))) Ave.
 • @ikulalibal 22:28:28
  „Tylko to że Estończyk,Ormianin czy Tuwieniec to w Rosji rdzenne etnosy podobnie jak etniczni Rosjanie.Taka różnorodność nie ma żadnego związku z multikulturalizmem.”

  O tym właśnie mowa.

  Establishment w Kanadzie? Kiedyś byli to anglosasi, teraz zapewne żydzi, tudzież różne indywidua pobratane z komunizmem albo nazizmem i innymi, równie chorymi ideologiami.
 • @Lotna 21:50:01
  "Chyba się trochę czepiasz. Ani mój wpis, ani jego tytuł nie powinny być rozumiane dosłownie. "

  Ależ wiem. - Tyle że przedtem też tak było.

  Co "czepiania się". Z pewnością są różne przyczyny tych "czepiań się". Ciut wyżej do pana "Krystyna Trzcińska" zdążyłem napisać:

  "... ale na temat idei których to o czym rozmawiamy to juz wrażliwym jestem odpowiedzialnie niezależnie od tego, czy na blogu swoim, czy gościnnym.
  To sie wiąże i z banowaniem uciążliwych, którzy nie dają w temacie merytorycznie i na gruncie prawdy jedynej porozmawiać na moim blogu, czy z mimi jednoznaczymi komentarzami na blogach gościnnych".


  Tak wię to nie byle "czepianie się".
  Na razie mówimy ogólnie. - Tyle że z czegoś takiego może wyjść walka o pryncypia, a nawet wartości.


  ŻEBYM NIE BYŁ ŹLE ZROZUMIANY - WCALE NIE DOMAGAM SIĘ ŻEBY TA ZMIANA BYŁA.

  Chciałem tylko zaznaczyć swoje zdanie odrębne jako kontynuacje tego co napisałem na początku.

  Proponuję na tym zakończyć.


  A tak jeszcze refleksyjnie co do tematu prawa, to od dawna widzę w "talmudycznym" do niego podejściu wiele fałszu - pisałem o tym począwszy od notek o "narracji rzeczywistości przez prawo".

  To wszystko trwa od dawna i wciąż nam zagraża o ile nie będziemy czujni.
  W moim przekonaniu każdy kto widzi jakieś zaczątki "narracji rzeczywistości przez prawo" ma "obywatelski obowiązek" reagowania taką sama jak przy niemoralności władzy - aż po "obywatelskie nieposłuszeństwo".


  No i na koniec mocne, już zapowiedź pod planowaną notkę:
  Prawa człowieka i obywatela wywodzą sie wprost z Talmudu. To jest wszystko zawsze w intencji interesów władzy, a nie dla dobra i życia "uprawnionych". Pomijają władzę narodu.
 • @miarka 22:46:40
  „Prawa człowieka i obywatela wywodzą się wprost z Talmudu. To jest wszystko zawsze w intencji interesów władzy, a nie dla dobra i życia „uprawnionych”.

  Oczywiście, z Talmudu, fikcyjne, podobnie jak demokracja, a teraz na dodatek talmudyści sami sobie przeczą.
 • @miarka 22:46:40
  To Krystyna Trzcińska to facet? Ja już tego kompletnie nie kumam:)
 • @lorenco 23:57:22
  Dopiero ostatnio to do mnie dotarło. On się nawet nie wyraża o osobie jako o kobiecie, tylko wciąż jako o facecie.
  Weź poczytaj.
  To już nie tylko trollig, to jakiś "trolling jajeczny"
 • @Lotna 23:31:27
  "Oczywiście, z Talmudu, fikcyjne, podobnie jak demokracja, a teraz na dodatek talmudyści sami sobie przeczą".

  Ogólnie tak, Talmud pełen sprzeczności, pełen pierwszoplanowych praw przed wartościami powoduje że jedni musza przeczyć drugim, po czym wygranymi z zasady już zostają silniejsi, w tym bardziej bezwzględni, niemoralni i bogatsi.

  Jedynie z demokracją to nie jest takie oczywiste, bo choć ona sama nie jest talmudyczna, ale był jakieś spory co było pierwsze - pewne zapisy w starym Testamencie, czy pewne praktyki w Grecji.
  Najgłosniejsze takie były zwłaszcza dotyczące Platona. (Wielce prawdopodobne że komunizm który się zaczął od Platona był dopiero później przekształcony w myśl żydowską).

  Jednak demokracja ateńska to co innego.
  ŻYDZI SIE BOJĄ JEJ JAK OGNIA.
  Podobnie boi sie jej jak ognia Unie Europejska, jak i bało się jej lewactwo Obamy.
  A czemu? Bo oni się boją prawdy.

  Demokracja to forma sprawiedliwości stojąca na prawdzie jedynej. A prawda jedyna to i jeden Bóg, i to wyznawany nie tylko slowem, ale i czynem. To koniec fikcji, iluzji i wirtualizmu, to koniec prawdy i "mojej" i "mojszej", to koniec "prawdy stanowionej", to koniec wszelkiego autotytaryzmu, to koniec interesów wynoszonych przed ludzkie wartości.

  Ona już była przedmiotem zabiegów przeszczepienia jej na grunt rzymski - bez efektu.
  Nawet Juliusz Cezar, choć dobrze wiedział o co chodzi, nie dał rady Oligarchii choć chiał (sam reprezentował patrycjuszów).

  W USA mimo kłamliwej retoryki i prób w początkach też demokracja się nie przebiła - zawsze był i jest tylko republikanizm - nawet nie namiastka demokracji.

  Tylko w Polsce szlacheckiej (od ok 1360 do 1652) zaistniała realnie i bardzo ideowo, przez co Polska wyrosła na europejską potęgę. - I to tylko przez niecałe 300 lat zanim polska magnateria z wydatną pomocą uprzywilejowanych już wtedy w Polsce Żydów przełamała zwierzchność władzy Narodu Polskiego reprezentowanego wtedy przez szlachtę.
  W końcu demokracja jest w Polsce znów, ale już tylko fasadowo już tylko na urągowisko. Przez to i nie brakuje takich co ją winią za krzywdy których zaznają, i brak nadziei któray z tego wynika, nie rozuniejąc że naprawdę to myślą o jej fasadowej podróbce.

  I to urągowisko zaczyna się nie od czasów przywiezienia "nadzwyczajnej kasty" na ruskich tankach (choć dopiero wtedy pokazała swoje prawdziwie diabelskie zapędy), a od zamachu majowego poprzedzonego zdradą Piłsudskiego (bodajże 200 milionów funtów od City of London), i przede wszystkim od poddania polskiej waluty pod kontrolę prywatnego banku centralnego w USA
  Gdyby nie zdrada Piłsudskiego demokraci, czyli ci co naprawdę wyciągnęli wnioski z zaborów i zrozumieli że albo demokracja z całą moralnością Narodu Polskiego "z najwyższej półki", wraz z Narodem Polskim zdecydowanym trwać w swojej tożsamości, a więc i suwerenności (!!!) nigdy by na to nie pozwolili.
  Przeciez przez czas zaborów demokraci zrobili fantastyczną robotę dla Narodu polskiego w zakresie demokracji.

  Narodem Polskim po tym czasie zaborów, w tym juz na czas obrony polski przed żydokomuna w 1920 roku zostali nie tylko jak dawniej szlachcice, ale również i patriotycznie nastawieni mieszczanie, i cała wykształcona inteligencja, a nawet najliczniej odzyskujący swoją tożsamość szlachecką (bazowo na gruncie korzeni sarmackich), tożsamość polskich patriotów chłopi.

  A dziś? Dziś najgorszym urągowiskiem z demokracji jest "władza demokratycznie wybrana".
 • @miarka 02:00:20
  "Demokracja to forma sprawiedliwości stojąca na prawdzie jedynej."
  Demokracja to efemeryda - ponieważ istnieje ona tylko w formie teoretycznej. Z chwilą wprowadzania ją w praktykę - natychmiast znika. Demokracja została stworzona w najdalszych zakątkach Piekła a zasadza się ona na wrodzonej ułomności ludzkiej.
  Na koniec - proszę nie pisać peanów na cześć tzw. demokracji - bo wtedy wyręcza się samego Belzebuba w jego robocie a Bóg się smuci. Jezus Chrystus będąc na ziemskiej delegacji nie stręczył ludziom żadnej demokracji - On tylko ostrzegał przed żmijowym plemieniem. Pierwszy raz Szatan kusił Ewę jabłkiem - teraz jabłko zamienił on na tzw. demokrację, która w istocie jest autostradą do Piekła.
 • @Jan Paweł 07:36:00
  To nie jest dobra rada.
  Żydzi modlą się do swojego boga, ale dlaczego my, Słowianie, Polacy, mamy się modlić do ich żydowskiego boga?

  Polecam:
  http://dzienniknarodowy.pl/arcybiskup-ambasador-izraela-prymas-senior-oskarza-o-antysemityzm-brutalnie-atakuje-polakow/
 • Żydzi zawsze pieczołowicie pielęgnowali rolnictwo w swoich kibucach,
  ale zawsze bezwzględnie niszczyli i ośmieszali rolnictwo w Polsce.
  Ciekawe dlaczego?
 • @demonkracja 08:22:31
  ""Demokracja to forma sprawiedliwości stojąca na prawdzie jedynej."
  Demokracja to efemeryda - ponieważ istnieje ona tylko w formie teoretycznej. Z chwilą wprowadzania ją w praktykę - natychmiast znika".

  Widzę że nick masz ustawiony na zwalczanie demokracji, tylko że "trafiła kosa na kamień", bo mój jest ustawiony na szukanie miary, na temperowanie przesady.
  Nadto i moją blogerską dewizą jest "Najpierw sprawiedliwość", a skoro "demokracja to forma sprawiedliwości", to musi to znaczyć i
  - "najpierw demokracja, później polityka" (przy czym polityka w jej zasadniczym znaczeniu to służba dobru wspólnemu narodu, którego państwo jest własnością i zarazem dobrem wspólnym),
  - "najpierw demokracja, i polityka, później prawo" (przy czym prawo maństwowe jest najpierw prawem politycznym stanowionym wyłącznie przez naród),
  - "najpierw demokracja i polityka oraz prawo a później władza" (przy czym władza przedstawicielska ustanowiona przez naród - co bardzo ważne, to wyłącznie spośród siebie, spośród osób dobrze znanych i uznanych za moralne i godne zaufania - działa wyłącznie w ramach upoważnień nadanych jej prawem państwowym przez naród. Naród tu nie wybiera władz, po czym idzie spać na całą kadencję tych władz, a przeciwnie - przez całą kadencję sprawuje nieustanna kontrolę nad działaniami tych władz, nad rozwojem życia politycznego, nad przestrzeganiem przez te władze praworządności i nad stroną moralną ich postaw), a nadto
  - "najpierw demokracja i polityka, oraz prawo i później władza, dopiero decyzje i rozporządzenia władzy" (przy czym naród nie uważa tych rozporządzeń za prawo które mogłoby trwać dłużej jak czas trwania tej władzy, ani nie dopuszcza do zainstalowania rozporządzeń, umów i przywilejów które mogłyby mieć skutki wykraczające poza zakres kadencji tych władz. Jeśli są takie potrzeby, to najpierw kończy kadencje dotychczasowych władz i je rozlicza, dopiero zmienia prawo, a do jego wykonywania wybiera nowe władze).


  Tak więc gdzie niby te automatyzmy, które miałyby się uruchamiać w praktyce gdyby rzeczywiście wolą społeczności było ustanowienie ustroju politycznego?

  Jeżeli już to problem jest w samej woli społeczności co do istniena demokracji jako ustroju sprawiedliwości, bo to wymaga ich stałego zaangażowania.


  I nie mów tu o piekielnym pochodzeniu demokracji. Diabeł obiecuje władzę (za pokłon jemu, czyli za uznanie jego zwierzchnictwa nad sobą).
  To by znaczyło że w demokracji ludzie się rwą do władzy.
  Tymczasem w demokracji jest problem że z czasem brakuje chętnych do sprawowania władzy.
  Tak było w Atenach, bo demokracja się rozpadła, gdyż nikt nie chciał rządzić, sprawować misję społeczną, służyć narodowi, tak było i w Rzeczpospolitej kiedy to jeden poseł zerwał obrady Sejmu, bo za ważniejszy uznał swój wyjazd do domu na świeta.


  "Demokracja została stworzona w najdalszych zakątkach Piekła a zasadza się ona na wrodzonej ułomności ludzkiej".

  Przeciwnie. Demokracja została stworzona na ideowości ludzkiej. Ułomność ludzka to do niej zniechęca. Zniechęca tak kandydatów do sprawowania władzy, jak i ogół społeczności zniechęca do ciągłej aktywności w kontrolowaniu władzy.


  "Jezus Chrystus będąc na ziemskiej delegacji nie stręczył ludziom żadnej demokracji ".

  Nie musiał. Jego królestwo jest nie z tego świata. Natomiast Jego nauczanie dotyczyło w wielkim stopniu sprawiedliwości dotyczącej i życia ziemskiego.
  Przecież bez sprawiedliwości mamy dowolnie motywowaną dyktaturę i uznaniowość władzy wszelkiego rodzaju kacyków i co silniejszych uzurpatorów oraz obłudników. Mamy próby zastępowania sprawiedliwości prawem. Wiemy że tego Jezus nie chciał.
  Demokracja zaś jako właśnie forma sprawiedliwości jest jak najbardziej zgodna z nauczaniem Jezusa.
 • @demonkracja 08:22:31
  PS. Jeżeli chcesz odpowiadać, to raczej poczekaj z godzinę, dwie aż treść powyższego komentarza ubiorę w formę samodzielnej notki, żeby tu nie trollować Lotnej jej notki w innym temacie.
 • Autor 5*****
  .
  Polscy patrioci namawiali Polaków, aby brać przykład z doskonałego wytworu państwowego, jakim jest Izrael.

  Wiadomo, prawidłowo zorganizowana narodowa demokracja we własnym kraju szanuje właścicieli państwa a gości ustawia na przyznanych im miejscach.

  System demokracji dwóch trójkątów jest oczywiście dwa razy lepszy od systemu jednego trójkąta, tzw podziału trójwładzy.

  Jedna narodowa demokracja, działa w sposób realny i rzeczywisty oparty na symbolu prawdziwej równowagi 2 trójkątów.

  Oczywiście, wytrącone narody z systemu równowagi, jednym trójkątnym podziałem władzy zbliżają się do piekła.

  Warto brać przykład nawet z jednego państwa i żyć w systemie prawdziwej równowagi - niebie, lub piekle:))
 • Polska Kraj Polaków....
  KONSTYTUCJA PAŃSTWA POLSKA

  JAKO NAJWYŻSZA UMOWA NARODU POLSKIEGO

  ZBIÓR PRAW I OBOWIĄZKÓW W PAŃSTWIE POLSKIM
  USTANOWIONYCH NINIEJSZYM NAJWYŻSZYM AKTEM PRAWNYM
  OBOWIĄZUJĄCYM OD DNIA OGŁOSZENIA.
  wersja robocza
  W IMIĘ OJCA NASZEGO KTÓRY JEST W NIEBIE

  00.My Naród Polski jesteśmy właścicielami Państwa Polska leżącego na naszych
  odwiecznych Ziemiach między Odrą a Bugiem oraz Bałtykiem a Tatrami.

  01. Nasze, Narodu Polskiego Państwo Polska jest Państwem świeckim.

  02. Religia jest prywatną, osobistą sprawą, wyrazem duchowej potrzeby każdej osoby,
  oprócz religii godzących w godność i wolność człowieka.

  03. Konstytucja ta jest Prawem Najwyższym i wszystkie oraz wszelkie prawa czy przepisy
  administracyjne niezgodne z jej zapisami są z góry bezprawne i nieważne.

  1. Przyjmujemy, że Narodem Polskim są Obywatele Polski którzy złożą
  pisemną Deklarację z poręczeniem trzech Obywateli Polski o przynależności do
  Narodu Polskiego ze wszystkimi wynikającymi z tego korzyściami i obowiązkami,
  a swoją działalnością, przywiązaniem oraz patriotyzmem są godni tego miana.
  Karą za zdradę interesów Narodu Polskiego karą jest kara śmierci
  orzekana przez Sąd Najwyższy

  2. Nikt kto nie jest Narodowości Polskiej nie może z żadnym wyjątkiem ani pod żadnym
  pozorem pełnić żadnych funkcji państwowych, administracyjnych czy publicznych.

  3. To samo dotyczy Polaka Narodowości Polskiej, jeśli ma także inny paszport oprócz
  Polskiego bo nie można dwom panom służyć.

  4. Także nikt i nigdy pod żadnym pozorem ani pretekstem nie może pełnić żadnych dwóch
  funkcji państwowych, administracyjnych czy publicznych bo jawnie zachodzi konflikt
  interesów, jedna osoba to jedna funkcja, urząd czy stanowisko.

  5. Narodowość i Państwowość jest tak ustanowiona po wieczne czasy bez możliwości
  zmiany czy pominięcia i obowiązkowo wpisywana od urodzenia w każdy dokument danej
  osoby czy o danej osobie.

  6. W Polsce, Państwie Narodu Polskiego, inne narodowości i mieszane małżeństwa
  mogą żyć tylko i wyłącznie według Naszych Praw i na naszych zasadach, a
  później dopiero po trzech pokoleniach uzyskać Narodowość Polską.
  .
  7. Prezydenta do administrowania w Naszym imieniu i zgodnie z Naszą wolą Polską
  Państwem Narodu Polskiego powołujemy i odwołujemy tylko My Naród Polski w
  wyborach z co najmniej 60% udziałem Narodu Polskiego

  8. Premiera jako pierwszego z ministrów rządu Prezydenta do kierowania w swoim imieniu
  administracją powołuje i odwołuje Prezydent.
 • @Lotna 15:11:29
  Sam chce czy mam mu pomóc?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej