Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 6656 komentarzy

Lotna

Lotna - Copyright © 2014 - 2021 Lotna. Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(

Gdańska mistyfikacja, czyli zabójstwo, którego nie było

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fragment artykułu blogera @baca, demaskujący operację fałszywej flagi, opublikowany na stronie Mirosława Dakowskiego.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24759&Itemid=100 

 Wczoraj, 30 stycznia, nagle pojawił się w różnych miejscach internetu krótki filmik, przesłany „z Francji”, będący kawałkiem relacji TVN ze Światełka do nieba Owsiaka, z 13 stycznia, z Gdańska.
Ale - najpierw filmik nie dawał się skopiować, a potem – nagle znikł.
Na portalu NCzasu podano, że: Film zablokowano na prośbę Komendy Policji w Gdańsku. Ciekawe, dlaczego – i czy policjanci przedstawili argumenty nie do odrzucenia.
Dlatego też decyduję się na skopiowanie analiz BACY, bo może i one tam, w oryginale, znikną? Mirosław Dakowski

===========================
Zamach na Adamowicza – część II

Baca
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zamach-na-adamowicza-czesc-ii

Na wstępie dziękuję za komentarze, informacje, źródła, przemyślenia, wnioski dowodowe oraz linki umieszczone pod częścią pierwszą. Przeczytałem wszystkie. Obejrzałem większość, bo niektóre sam znalazłem wcześniej. Umożliwiły one rozwiązanie zagadki zamachu na Pawła Adamowicza. Oto wniosek końcowy:

Zamach na Adamowicza był widowiskową szopką, czyli zamachem fałszywej flagi.

Uff… możemy odetchnąć – i jak po każdym mundialu - powiedzieć sobie z czystym sumieniem: Jest dobrze Polacy, nic się nie stało.

Wierzę, że Paweł Adamowicz żyje i kiedyś do nas powróci jako skruszony mafiozo lub świadek koronny. Uważam, że nie warto się nad nim użalać, bo byłoby to równie niedorzeczne jak żałoba po Hanie Solo, którego w drugiej części zamrozili, a potem nasz ulubiony łajdak powrócił cały i zdrowy w III części Gwiezdnych Wojen.

Sprawa zamachu jednak nie przyschła. Nadal toczą pianę ludzie oszołomieni, których mózgi jeszcze poprawnie nie przetworzyły tego, co dwa tygodnie temu widziały ich oczy: że Adamowicza nie „zabiła” mowa nienawiści ale sprawna akcja z nożem desantowym. Zabiła na niby, bowiem to wszystko było tylko niskobudżetowym spektaklem. Zniczodawcy muszą jednak najpierw dobrze się odszołomić z oparów kadzidełek aby to prawidłowo zrozumieć. Nadal więc nie wolno wysnuwać „bezspornych twierdzeń”, „nienawistnych opinii”, ponieważ mogłyby urazić czyjeś uczucia.

Proszę zatem w dalszym ciągu traktować moje spostrzeżenia jako teorie spiskowe i nic więcej. Nie będą one posępne, ponieważ omawiamy tu casus kobiety publicznie przeciętej na pół przez magika. Ona umarła – no tak, wszyscy widzieli ale… żałoba po niej, nawet udawana – to dopiero byłaby niedorzeczność, no bo czyż nie?

„Bezkrwawy zamach na Adamowicza” niech zatem dla uspokojenia wszystkich nadal będzie tylko hipotezą, którą postaram się poniżej ostatecznie udowodnić z użyciem rozumu oraz logiki.

Ale po kolei. Najpierw wyciągnijmy…

Wnioski pokontrolne z I części

Na wstępie omówić należy wszystkie kontrowersje, jakie pojawiły się w pierwszym tekście i opatrzyć je szybką analizą pod kątem prawdziwości.

Niewidzialna plakietka „Media”.

Potwierdzone. Stefan po to aby wejść na scenę nigdy takiej plakietki nie miał i nie podrabiał. Już na drugi dzień po opublikowaniu tej informacji aresztowany został szef agencji ochrony Tajfun – jakiś karany były milicjant od lat współpracujący z gdańską mafią. Usłyszał nawet zarzuty za wprowadzenie w błąd organów. Wymyślił sobie tę plakietkę i nawet usiłował jakąś podrzucić w charakterze fałszywego dowodu, ale nie wyszło. To samo co ja, zauważyli bowiem także inni świadkowie widowiska – czyli że zamachowiec takiej plakietki w ogóle nie posiadał – i sprawa się rypła. Kwestia plakietki zamknięta ale o dziwo plakietkowe kuriozum trwa i żeby tę oczywistość, że plakietki nie było jakoś przyklepać ze strony oficjalnych czynników, nagle badania laboratoryjne, (DNA + odciski palców) „potwierdziły brak na plakietce śladów biologicznych Stefana”. Tej, której… nie posiadał. Logiki w tym nie dostrzegam, no ale tak podano do wiadomości. Być może badali plakietkę, którą szef ochrony podrzucił – nie ogarniam tak do końca policyjnych działań odkąd pogrążyły się w obszarach logiki ujemnej. Nie powinni żadnej plakietki badać w sytuacji kiedy żadnej plakietki u Stefana nie było ale badali idąc każdym tropem wiodącym donikąd.

Komenda „Paweł, Paweł!”, na którą Paweł Adamowicz automatycznie się ożywił. Tej komendy mimo starań nie udało się wyciąć ze wszystkich źródeł i ona jest. Jest i mimo to, jest w ogóle nie badana. W międzyczasie pojawiło się przyzwoite nagranie z zamachu, a więc dla odświeżenia posłuchajmy jej jeszcze raz, a zobaczymy, że na jej dźwięk Paweł Adamowicz reaguje jak foka w delfinarium.

https://twitter.com/malyy5/status/1087128362089414657

oraz dłuższa wersja:

https://video.wp.pl/i,pawel-adamowicz-dzgniety-nozem-na-scenie-wosp,mid,2031379,cid,4051,klip.html?ticaid=11cc95

Oficjalne czynniki kompletnie nic już nie mogą z tym fantem począć. Tak więc kompletnie nic nie robią. Masakra. A co powinni zrobić gdyby ten zamach nie był sfingowany? Oczywiście, natychmiast aresztować wszystkich specjalistów od dźwięku ze wszystkich stacji TV, którzy zapis dźwiękowy zmodyfikowali zanim go wypuścili do ludzi. Nie robi się tego jednak z bardzo ważnego powodu – aby się nie skompromitowano.

Nie można bowiem prowadzić prawdziwego śledztwa w sprawie, która jest zainscenizowana. Nikt nie zginął – vide przepiłowana na pół kobieta u magika – nie można więc w tego typu sytuacjach robić dochodzenia, bo jeszcze nasze prawnuki by się z organów ścigania śmiały. Oni wiedzą doskonale, że to była lipa – i że, jedynym efektem tego dochodzenia mogłoby być ośmieszenie. Niczego, nikomu nie udałoby się udowodnić poza wprowadzeniem organów w błąd, a to jest nie warte świeczki w sytuacji, kiedy to nie było poważnym czynem zabronionym. Twórcy tego zamachu mogliby jedynie symbolicznie odpowiedzieć za tego typu numer - co najwyżej jakąś grzywną – jak dajmy na to pijany dzieciak, który dla kawału zadzwonił na policję informując że w jego szkole podłożono bombę.

To tyle jeśli chodzi o „odpowiedzialność” – czyli to co organy mają do wygrania. Przegrać zaś mogą wszystko – czyli dożywotnią reputację. A zatem wystarczy ich dyskretnie powiadomić, że Adamowicz żyje, aby zaniechali działań. I tak właśnie ja to widzę śledząc poczynania organów dwa tygodnie po zamachu. Autorzy sfingowanego zamachu osiągnęli dokładnie to co chcieli – nie musząc nikogo mordować. Więc po co mordować i się narażać, skoro to samo daje lipny zamach? Proste.

Brak krwi – jako pierwszy zauważony przez Sandżaja. Potwierdzone.

Reanimacja. Również Sandżaja i również potwierdzone. Była ona bezsensowna i mimo iż powinna nie jest ścigana. Nikt nie został nią dobity, a więc nie ma nawet znamion czynów zabronionych, jako że zrobienie z ludzi głupków to nie to samo co zamordowanie. Organom nie kalkuluje się szukać tej ratowniczki, stawiać jej zarzuty i wydobywać zeznania po to tylko żeby się publicznie skompromitować. Jej nic nie grozi i nigdy nie groziło – podpisała zapewne jakąś umowę z jakąś agencją aktorów kryzysowych i wykonała swoją pracę, a jako że za wykonywanie legalnej pracy jeszcze nikt nigdy nie został skazany... To tak samo jakby stawiać zarzuty Czterem Pancernym za narażanie na niebezpieczeństwo Szarika.

Nie dowiemy zatem się już nigdy, który konkretnie fryzjer oszalał i ją tak nieludzko pokrzywdził. Gdyby zamach był prawdziwy, już dawno wszystkie redakcje naszą ratowniczkę by nam przedstawiły i w zakresie ratownictwa solidnie przeegzaminowały. Dzięki źródłom w komentarzach z zapartym tchem zapoznałem się z filmem Etera (w którym jest film Ole Dammegarda), który z kolei jest specjalistą od zamachów fałszywej flagi i rozpoznaje je bezbłędnie po bardzo charakterystycznych śladach:

https://www.youtube.com/watch?v=PnKBKUI0S9M&bpctr=1548450359

I stąd wiadomo niezależnie od Sandżaja, że masaż serca to rutynowa procedura przy fikcyjnych zamachach realizowanych przez aktorów kryzysowych. Nieważne czy ktoś zamachnął się samolotem, czy chodzi o postrzał z granatnika, czy maczetę tkwiącą w plecach, czy urwaną nogę – absolutnie zawsze robi się masaż serca przy fałszywej fladze, po to tylko, aby w miarę przekonywująco dla laików, scenę zagrać amatorami. Nawet jak po zamachowcu zostanie tylko paszport to się chwyta kogoś z ulicy i robi mu masaż serca, bo masaż musi być obowiązkowo. Zamach na Adamowicza, oczywiście to potwierdza. Reanimacja była – ale nie podpada pod żaden paragraf – bo nie jest czynem zabronionym masowanie zdrowego człowieka, np. dublera.

Stefan Miłosz. Kwestia nazwiska Stefana nadal jest niewyjaśniona, ponieważ Stefan jak to się mówi nie przerywa milczenia. Ze wszystkich informacji na ten temat najbardziej prawdopodobna wydaje mi się ta niszowa – że Stefan ma po prostu dwa imiona i jego pełne dane brzmią: Stefan Miłosz Wilmont. Następna w kolejności prawdopodobieństwa jest u mnie taka ewentualność, że zamachowiec ze sceny i prawdziwy Stefan Wilmont to są dwie różne osoby: wrobiony zawczasu człowiek – już trzymany w lochu - plus aktor kryzysowy grający go na scenie – który podczas premiery tego widowiska popieprzył coś czego popieprzyć nie powinien. Stefan Wilmont nigdy by się nie pomylił przedstawiając się publiczności. Natomiast aktor kryzysowy… owszem. Człowiek obcy, któremu powiedziano tylko jak ma się przedstawić podczas widowiska – mógłby to zrobić nie wiedząc, że w Polsce mówi się np. Róża Thun a nie jak w Niemczech Róża von Thun. Gdyby obcemu dano do nauczenia się tego typu kwestię, jest bardzo prawdopodobne, że by się na tym jak dziecko wyłożył. Za tą hipotezą przemawia także zupełnie inny wizerunek zamachowca i prawdziwego Stefana. Stefan Wilmont przypomina zamachowca ze sceny WOŚP wyłącznie na zdjęciach sprzed więzienia, kiedy był silnym napakowanym młodzieńcem. Obecnie Stefan wygląda zupełnie inaczej.

Sprawa jest nadal nie wyjaśniona do końca i taka pozostanie dopóki nie usłyszymy głosu Stefana i nie obejrzymy go w dobrej jakości nagraniu. Ale mimo to i tak już są przesłanki wskazujące na to, że zamachowiec był aktorem kryzysowym. Dlaczego? Ponieważ zarówno on, jak i konferansjer widowiska byli prawdopodobnie nie polskiego pochodzenia. Wyraźnie słychać u obydwu trudność w wymawianiu litery „r” – co jest typowe dla etnicznych Niemców, folksdojczów i innych mniejszości. Ten sam problem posiada przecież Gronkiewicz Waltz, Tusk, Rokita i plejada innych cudzoziemców. Konferansjer i zamachowiec nie potrafią wymawiać tej litery prawidłowo – nie wiem czy ktoś jeszcze na to zwrócił uwagę ale ja tak. Chciałbym po prostu usłyszeć w końcu głos aresztowanego Stefana, aby porównać go z głosem zamachowca z Gdańska. Poza tym nawet na dobrych filmach jego twarz jest dziwnie niewyraźna – jest więc trudno określić z całkowitą pewnością czy jest on Stefanem. Na to ostatnie zwróciło uwagę mnóstwo ludzi.

Brak krwi. Jest to kolejna potwierdzona sprawa, którą można odfajkować. Kolejna rutynowa kwestia przy zamachach fałszywej flagi. Gdyby była krew scena WOŚP do dziś pełna byłaby techników zbierających ślady. Nic takiego nie ma jednak miejsca. Błyskawicznie scenę rozebrano i zatarto ślady.

Jest morderstwo nie ma sprawcy. To również zdążyło się już „wyjaśnić” – obecnie jest sprawca – nie ma ciała. Zostawiamy to, bo nie będziemy nurkować za policją w obszarach logicznie ujemnych. Mają kozła i nic więcej. I dlatego zacierają ślady wmawiając sobie, że Polacy to stado tępych baranów. Ciało spalone, scena zlikwidowana, świadkowie odprawieni do domów. Brak realnego i poważnego śledztwa zamyka temat.

Brak prawidłowej reakcji u setek ludzi. To oczywiste przy braku prawdziwego zamachu. Oficjalnie nikt się tą kwestią nie zajmuje, bo ona jest logiczna i bezsporna w samym założeniu. Oficjalne starania robi się tylko w tym kierunku, aby tę kwestię jak najdalej w czasie odsunąć, po to aby jak najdłużej powstrzymać ludzi od logicznego myślenia. Robi się to poprzez podgrzewanie emocji w kierunku mowy nienawiści. Emocje jeszcze nie opadły – a dopiero jak się to stanie każdy tę kwestię prawidłowo zrozumie.

Masońska karetka. Potwierdzone. Należy do masońskiej organizacji Adiutare o międzynarodowym zasięgu:

https://www.youtube.com/watch?v=PnKBKUI0S9M&bpctr=1548453323

Żenujący pokaz akcji ratowniczej w wykonaniu Adiutare, jest dowodem na to, że ratownictwo nie jest głównym celem jakim te stowarzyszenie się zajmuje. Gdańsk to europejska stolica nie tylko mafii ale też masonerii więc prawdopodobnie głównym zadaniem stowarzyszenia Adiutare jest po prostu handel organami. Tylko po to myślę służą im karetki – które jak było widać pozbawione są wewnątrz typowego ekwipunku ratowniczego. Medyczny profesjonalizm Adiutare można porównać jedynie do nieporadnej ochrony firmy Tajfun. Oficjalnie ktoś chce pozbawić ich koncesji dla pozorów że coś się dzieje ze strony organów. No więc dzieje się – koncesja się odbiera – a jak się koncesja już odbierze to ten sam cieciu zarejestruje agencję ochrony Tornado – żeby nikomu włos nie spadł i było po staremu. To takie żałosne… szkoda gadać.

Brak wyraźnych zdjęć z zamachu. Kolejna bardzo charakterystyczna cecha sfingowanych zamachów. W epoce monitoringu wszystkiego i wszystkich a zwłaszcza centrów miast i rynków oraz wszechobecnych kamer HD, każdy zamach fałszywej flagi cierpi na dotkliwy brak zbliżeń, ostrości, dobrych ujęć, etc.

Kolejne dowody

No i to na tyle remanentu. A teraz sprawy nowe. Z nieukrywaną satysfakcją przedstawiam najpierw kolejne dowody na zamach fałszywej flagi, nie poruszane jeszcze przez nikogo nigdzie.

Markery. Na filmie Olego mówi on już kilka lat temu, że aktorzy kryzysowi stosują tak zwane markery. Są to położone gdzieś na przykład na ulicy „przypadkowe” przedmioty, (buty, puszki, gazety) określające miejsce gdzie toczy się akcja. Po co? Ponieważ nawet profesjonalni aktorzy muszą niektóre sceny kilkanaście razy powtarzać, aby zadowolić reżysera. Aktorzy kryzysowi oczywiście również. Oni jednakże grają tylko raz. Dlatego muszą ustaloną scenę ćwiczyć gdzieś na boku tyle razy, aby podczas jedynego występu na żywo odegrać wszystko jak trzeba, bo powtórek już nie będzie. Każdy z aktorów kryzysowych musi precyzyjnie pokonać drogę od punktu A do punktu B, wykonać każdy umówiony gest w określonym czasie, zachować się właściwie w odpowiednim momencie, etc. To trudne do wykonania dla amatorów ale nie niemożliwe. Aby uniknąć wpadek np. że samochód biorący udział w zamachu raz podjeżdża bliżej a raz dalej od ustalonego miejsca, (i ten przeskok może być później widoczny na montażu) stosuje się markery, aby kierowca za każdym razem wiedział gdzie dokładnie ma się zatrzymać podczas tej konkretnej sceny. To samo jest z aktorami kryzysowymi biegającymi rzekomo chaotycznie po ekranie. Pamiętajmy, że nie jest to łatwe dla nich, bo na prawdziwej scenie oni grają tylko raz. A do tej jakże ważnej premiery oni mogą się przygotowywać tylko i wyłącznie w zupełnie innych miejscach. Ćwiczą wiec na odludziu, w jakichś halach, pustych placach lub podziemiach. W scenografiach, gdzie kontury budynków są tylko narysowane na ziemi. W realu, czyli na prawdziwej ulicy, wśród prawdziwych ludzi odgrywają swoje przedstawienie tylko raz. I dlatego muszą mieć rozmieszczone te markery, aby wiedzieć gdzie stać, gdzie iść i dokąd będzie się toczyła „prawdziwa” akcja, którą trenowali zupełnie gdzie indziej. Czy podczas zamachu na Adamowicza były takie markery?

Oto one.

https://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/nozownik3.jpg?itok=yLT-LR1j

Naszymi markerami są te trzy leżące na scenie białe kartki papieru. Nie są zapisane, bo nie muszą – i tak by nikt z nich nie odczytał żadnego tekstu. W ich wyglądzie jest zapisane to co aktor odczyta z każdej odległości, ponieważ każda z nich posiada inny kształt. Pierwsza z prawej mówi: „w tym miejscu się Stefan przyczajasz i na komendę – i już – startujesz do ataku”. Środkowa kartka zawiera przekaz: „tutaj się Stefan poddajesz”. (I w tą właśnie kartkę ochroniarze potem wcisnęli Stefanowi twarz).

https://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/nozownik2.jpg?itok=07sVhJSp

Ostatnia kartka od prawej przekazuje natomiast: „tam będzie stał target i tam popychasz go i wyciągasz nóż”.

Jest jeszcze czwarta kartka, niewidoczna na tym ujęciu ale widoczna na innym. Ona oznacza polecenie dla Pawła Adamowicza: „dokładnie w tym miejscu upadasz Paweł, aby skryć się przed wzrokiem publiczności za…. Parawanem. Ten parawan, bowiem to kolejny istotny rekwizyt inscenizacji niezbędnej do odegrania sceny zamachu. Na pierwszym niewyraźnym filmie z zamachu nie mogłem pojąć jak ten parawan się pojawił. On jest bardzo ważny, bo to właśnie za nim odprawiana była lipa o nazwie „reanimacja”. Ten fragment obrazu był tak mocno wyblurowany i tak wolno pojawiała się w nim ostrość, że wydawało się, że parawan z niczego materializuje się w miejscu, gdzie upadł Adamowicz. Proszę to zobaczyć.

https://www.youtube.com/watch?v=petniBsyx90

Widzieliście? Nie było parawanu i nagle olbrzymi parawan jest. W pierwszej chwili myślałem, że zastosowano stary iluzjonistyczny trick, aby pod osłoną dymu z rac „wyczarować” go, czyli wysunąć i rozłożyć niczym parasolkę jakiś mechanizm z podłogi, ale nie pisałem o tym, bo nie był to twardy dowód tylko luźne domysły. Dopiero później udało mi się znaleźć lepszy film – już po opublikowaniu I części. I z niego właśnie wynika jednak, że zastosowano jeszcze prostszy trick. Otóż jak się okazuje ten gigantyczny parawan przez cały czas tam był. Był tylko kompletnie niewidoczny. Efekt ten osiągnięto kierując spod sufitu bardzo silny snop ciemnoniebieskiego światła dokładnie na… plandekę w identycznym kolorze, którą nakryto stos jakichś rekwizytów. Niebieskie światło plus niebieska plandeka. Na tle stojących tam ludzi – wyłącznie w czarnych kurtkach – plandeka jest zupełnie niewidoczna. Tylko ten jeden reflektor jest „niesymetryczny”, ponieważ świeci nie do końca tam gdzie wypadałoby aby był skierowany, żeby równomiernie skąpać w niebieskim świetle całą scenę.

Przyniosło to dokładnie ten sam efekt jak słynny zielony ekran stosowany w każdej telewizji, aby wycinać lub wklejać tło. Dziś stosuje się zielony ekran w przemyśle filmowym ale jeszcze parę lat temu był to… niebieski ekran, ot co. Efekt końcowy jest więcej niż zadowalający – z pola widzenia całkowicie znika spora sterta gratów nakryta plandeką, która tworzy tak zwany parawan – ona jest w ogóle niewidoczna nawet na bardzo dobrej jakości nagraniu. Coś tak fenomenalnie zrobionego absolutnie nie może być przypadkowe. Parawan jak zaczarowany „materializuje się” dopiero po zmianie oświetlenia i zgaszeniu ciemnoniebieskiego światła. Proszę sprawdzić samodzielnie czy moje wnioski są prawidłowe.

https://video.wp.pl/i,pawel-adamowicz-dzgniety-nozem-na-scenie-wosp,mid,2031379,cid,4051,klip.html?ticaid=11cc98

I precyzyjnie za tę plandekę upada Adamowicz. Dokładnie tam, gdzie leży czwarta kartka.

I tu powraca słynne „drastyczne” ujęcie zamachu z TVN. Ono nie jest drastyczne, proszę ja was, albowiem Stefan miał filmowy nóż – taki z ostrzem chowającym się w rękojeści – które oczywiście nie brudzi się krwią z nieistniejących ran. TVN wyciął te ujęcie, aby nie zdemaskować lipnego zamachu, bowiem siłą rzeczy ono zawiera obraz ataku w jakości HD oraz to, co znajduje się za plandeką. Nie tak dawno wszyscy mogliśmy do woli oglądać sobie scenę odcinania zgwałconym turystkom ze Skandynawii blond głowy nożem dwa razy większym od Stefanowego. TO było drastyczne ale mimo tego nikt nie postradał zmysłów i nie potrzebował pomocy psychologa, albowiem to był jeden z tysiąca tego typu „incydentów” jakie od trzech lat zalewają media w Europie.

Zamach na Adamowicza natomiast tylko tym różnił się od podobnych „epizodów”, że nie był prawdziwy. I to jest rzeczywista przyczyna tego, że został wycięty przez TVN. Poza tym abstrahując od wszystkiego co powyższe, gdyby zamach naprawdę miał miejsce, tę wyciętą scenę już dawno analizowaliby publicznie na konferencjach prasowych prokuratorzy i dziennikarze domagając się jej ujawnienia w interesie społecznym. Tak powinno być, a co jest? Jest cisza o tym „drastycznym” ujęciu i nie tylko żadna komisja śledcza się go nie domaga ale nawet żaden brukowiec lub pies z kulawą nogą. A przecież zakładając, że zamach był autentyczny ten zapis jest cenniejszy niż film Zaprudera z zamachu na Kennedy’ego. Te nasze rzekomo „drastyczne” ujęcie, przy rozlatującej się jak arbuz głowie amerykańskiego prezydenta, to jest nic drastycznego. Poza tym to największy dowód w sprawie i…? I najmniejsze zainteresowanie on wzbudza w organach. Zerowe w zasadzie. Te ujęcie pokazuje nóż desantowy z chowającym się ostrzem – a coś takiego nawet nie jest czynem zabronionym – resztę znamy…

Zamach udał się organizatorom. Wszystko wyszło znakomicie. Idealna synchronizacja najważniejszych aktorów. Wszystko zagrano doskonale, a „drugoplanowi aktorzy” - nieświadome matołki z ochrony, nawet nie za mocno dali ciała, bo mogli się dużo bardziej zaszamotać, gdyby tylko zamachowiec Stefan nie rzucił się w końcu trzeźwo sam w ich ramiona. Zadowolona mina reżysera jest dowodem pełnego sukcesu. Stoi z tyłu z założonymi rękami i skromnie obserwuje swoje dzieło.

Schizofrenia paranoidalna – czyli choroba psychiczna Stefana. O tym że jego schizofrenia to jest lipa wiedziałem od chwili, kiedy przeczytałem to co już zamieściłem w I części:

„Początkowo Stefan W. przebywał w Areszcie Śledczym w Gdańsku, gdzie otrzymał status niebezpiecznego więźnia. Pobyt w więzieniu przebiegał bez większych problemów. Niedługo później trafił do Zakładu Karnego w Malborku. I tam właśnie zaczęły się jego problemy z psychiką. Był leczony psychiatrycznie z powodu zaburzeń zachowania i emocji oraz specyficznych zaburzeń rozwoju. Przebywał na obserwacji sądowo – psychiatrycznej. Skierowano go do Oddziału Psychiatrii Sądowej w Areszcie Śledczym w Szczecinie. Przebywał tam w okresie luty – kwiecień 2016 r. W trakcie pobytu w Ośrodku w Szczecinie rozpoznano schizofrenię paranoidalną, zastosowano leczenie farmakologiczne oraz terapię. Po uzyskaniu poprawy Stefan W. został skierowany do leczenia ambulatoryjnego. Po kilku miesiącach odmówił przyjmowania leków, ale według lekarzy, był w dobrym stanie psychicznym. W grudniu 2018 roku wyszedł na wolność”

Kluczem do rozwiązania zagadki jest ten niepozorny zlepek słów: „Oddział Psychiatrii Sądowej w Areszcie Śledczym w Szczecinie.”

Co w tym podejrzanego? To, że Stefan dorastał, napadał, odsiadywał, resocjalizował się, żył wolno i się mścił w… okolicach Gdańska. Czy podczas pobytu Stefana w więzieniu nie było psychiatrów w pobliżu? Ano nie było. Nie było TAKICH psychiatrów. TACY psychiatrzy jakich „potrzeba było” dla Stefana są tylko w Szczecinie. Gdańsk posiada wszystko, jeśli chodzi o masonerię i przestępczość zorganizowaną. Każda możliwa loża i każda możliwa forma bandytyzmu.

Nawet się go nazywa Palermo lub Małą Sycylią ale to nieadekwatne nazwy, bo mafia sycylijska w porównaniu do gdańskiej to dosłownie harcerstwo. Mafia włoska ma kodeksy, ślubowania i honor bandycki. Ta z Gdańska nie ma żadnych zasad – to najgorsze antypolskie bydło, jakie kiedykolwiek chodziło po Ziemi – wylęgarnia czystego zła… Bolków, zdrajców, zbrodniarzy wojennych.

[Opuszczam OGÓLNIEJSZE wnioski Bacy. Można je [chyba??} odczytać w tekście oryginalnym. Tu omawiamy tylko zamach’. MD]

===================  

KOMENTARZE

 • Linki
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24759&Itemid=100

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zamach-na-adamowicza-czesc-ii

  https://mobile.twitter.com/malyy5/status/1087128362089414657

  https://video.wp.pl/i,pawel-adamowicz-dzgniety-nozem-na-scenie-wosp,mid,2031379,cid,4051,klip.html?ticaid=11cd94

  https://youtu.be/petniBsyx90

  https://video.wp.pl/i,pawel-adamowicz-dzgniety-nozem-na-scenie-wosp,mid,2031379,cid,4051,klip.html?ticaid=11cc98
 • Wcale bym się nie zdziwił
  gdyby to była prawda. Pytanie tylko po co?
 • @Lotna 11:51:43
  Autor baca pisze tutaj o sobie:
  https://bacologia.wordpress.com/2018/07/11/rzeczpospolita-mafijna-czesc-iii/
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:33:14
  No nie żartuj. Obejrzyj film na filmiku Etera, to się dowiesz.

  Dla ułatwienia podpowiem, że na takich operacjach zyskują kryminaliści na wysokich stanowiskach, a tracą szarzy ludzie, którym ograniczane są prawa obywatelskie.
 • Że niczego nie będą wyjaśniać
  przewidziałam już 2 tygodnie temu:

  http://rebeliantka.neon24.pl/post/147317,nie-ludze-sie-sprawe-zabojcy-adamowicza-rozstrzygna-biegli
 • Jezus Chrystus mówi o "zamachu" na Adamowicza
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/01/16-i-dokonczenie-zmylka-zego-17-i-2019.html


  16 I dokończenie - Zmyłka złego, 17 I 2019 Jeszcze o inscenizacji śmierci Adamowicza i rzeczach związanych. Chandra.

  (…)

  - A jakbym pojechał do Gdańska i otworzył tę trumnę?
  - Przede wszystkim byś jej, dziecko, nie otworzył bo to jest tak zrobione by jej nie otworzyć, bo i przecież wieko mogłoby spaść nawet przypadkiem, lub też zupełnym zdarzeniem losu trumna przewrócić się na ziemię. Musi więc być dobrze zabezpieczona aby uniknąć takiej niespodzianki. A potem, jak wiesz dziecko, kremacja. Siłą i wywoływaniem zgorszenia publicznego nie wygra. Bo faktu śmierci nie ma, jest satanistyczny cyrk, lecz fakt jest dla ludzi, zatem jest zgorszenie.
  Wiem dziecko, że żartujesz. Cóż, poczucie bezsilności. Ja też byłem na Ziemi bezsilny, chociaż byłem Bogiem, lecz miałem ograniczenia człowieka.
  - Tak, nie trzeba otwierania trumny. Wystarczy to co zarejestrowały kamery. Zresztą mogliby i dać szklane wieko i dać woskową kukłę, jaki problem.
  - Lecz tego nie robią. Trumna ma być zamknięta aby społeczeństwo przyzwyczaiło się do kłamstwa i wiele nie żądało. Lecz czas jest krótki. Krótki dla tych, którzy walczą z Bogiem. A Adamowicz walczył z Bogiem.
  Ja każdemu chcę podać rękę. Lecz musi uznać swe winy i przyjąć pokutę.
  - To wygląda jednak, Panie Jezu, na walkę agentur. Oto tzw. stronnictwo pruskie uruchomiło swoją agenturę, aby wracać do władzy kontra PiS.
  - Obie formacje szkodzą Polsce, chociaż w inny sposób, z czego bardziej wroga jest ta, z której wywodził się niedoszły nieboszczyk. Ale każdy chce władzy, choćby iluzorycznej. Jest to też to, co nazywacie korytem i słusznie bo wielu ludzi jest jak świnie.
  (…)

  - Powinienem być wdzięczny, Panie Jezu. Ta sprawa stanie się papierkiem lakmusowym Braunów i innych.
  - Ja wszystko łączę, dziecko. Ten fikcyjny zamach jest, można powiedzieć i dla Ciebie. Widzisz, oto jacyś czytelnicy skłonni są bardziej opowiedzieć się za prawicowym gawędziarzem niż za tymi Orędziami, przychodzi inscenizacja śmierci prezydenta Gdańska i Moje Słowa znajdują potwierdzenie i to zaraz na drugi dzień niemal.
  Czytelnicy też powinni to zauważyć.
  - Tak Panie, to wyjątkowy zbieg okoliczności. Teraz będzie oczyszczenie.  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/01/15-i-16-i-po-ponocy-2018-pewne.html

  (…)

  Środa, 16 stycznia
  Około 1.00

  - Tak dziecko, to kolejna inscenizacja. Prezydent Adamowicz nie został zabity.

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/01/28-30-i-2019-o-filmie-z-adamowiczem.html

  28- 30 I 2019 O filmie z P. Adamowiczem siedzącym i majacym się dobrze i sprawach związanych/ Pouczenia dla Polaków/ Pouczenia duszy/ Przypomnienie

  Poniedziałek, 28 stycznia,
  (…)

  - Dobrze dziecko, o czym chcesz pisać?
  - Może o tym, Panie Jezu co bieżące.
  Zastanawiałem się czy ten filmik z siedzącym Adamowiczem ( chyba, że to sobowtór, ale to, wydaje się nierealne, poza tym uważam, że ma jego ruchy. Teoretycznie filmik mógłby być złożony z pikseli, ale też mi się nie wydaje) to Twoja też łaskawość i dla nas wobec tej nędzy, niezależnie nawet od intencji z jaką ktoś to upublicznił.

  < filmy są na bieżąco usuwane, więc jest duże prawdopodobieństwo , że link będzie nieaktywny bardzo szybko.
  https://www.youtube.com/watch?v=g7DlaKc4Xug . Pod poprzednim orędziem, w komentarzach na końcu jest więcej innych miejsc. C. P>

  - Tak dziecko, to jest Moja Łaska. Jestem Prawdą a więc prawda jest ode Mnie.
  Zrobiłem to też dla Ciebie, bo jesteś tym przygnębiony. Nie tyle samym zdarzeniem ile brakiem reakcji wśród prawicowych i patriotycznych portali i u osób przyznających się do takiej proweniencji, na kpinę z rozumu czyli reanimację przez uciskanie [klatki piersiowej] i to przecież bardzo mocne, kogoś kto miał być mocno ranny w serce ostrym narzędziem.
  O takich bzdurach nie słyszano i za Moich Czasów na Ziemi.
  Ani Izraelici, ani Rzymianie nie daliby się tak ogłupić i głośno protestowaliby. Wybuchłyby nawet zamieszki. Ulegliby przed wojskiem na ulicach, ale władza musiałaby się do tego posunąć. Mówię o tych dwóch narodach bo je znacie i są bliskie i zrozumiałe a jeszcze bardziej Rzym.
  - Dziękuję Panie Jezu. Czyli jesteśmy głupsi niż starożytni Rzymianie i Izraelici.
  - Oczywiście dziecko. To signum Czasów Ostatnich. A będzie jeszcze gorzej. Lecz od głupoty jest jeden krok do zbrodni. A od zbrodni już tylko droga do potępienia.
  - Czemu się tak wszyscy boją, czemu nie jednoczą, nie gromadzą się, nie protestują, tylko znane osoby w Internecie niejako godzą się z tym, że będą nas pacyfikować i gdy idzie o wolność słowa.
  - Kto jest kim, kto kocha prawdę, kto jest niezależny i kocha Boga.
  Ta sprawa okazała się papierkiem lakmusowym. Nikt nie stanął na wysokości zadania z tych „prawicowych i niezależnych”. Nikt.
  - Dziękuję Ci Panie Jezu za ten filmik i także, że zrobiłeś to dla mnie. Też dla mnie.
  - Tak jak wtedy z tego świata zabrałem żonę przewodniczącego Knesetu, zrobiłem to też dla Ciebie.
  - Tyle dobroci Panie.
  - Tych, których kocham daję krzyże lecz i kwiaty.
  - Oby, Panie, z tego coś więcej wyszło dla prawdy.
  - To już od was zależy, lecz beze Mnie, bez Mego Imienia na ustach nawet gdyby dziesięć milionów wyszło na ulice protestować przeciwko kpinom z Boga i człowieka w oszustwie dotyczącym śmierci Adamowicza, to nie przemożecie ich.
  - Na pewno tak będzie Panie Jezu.
  A o zamordowaniu dziewczynek w Koszalinie aby ich niewinną krwią podlać tę satanistyczną, masońską hecę wobec Polaków nie ma nigdzie jak Ty Panie powiedziałeś. Nikt tego nie podejmuje.
  - Cóż dziecko zrobić. (Pan Jezus rozkłada ręce).
  - Dziękuję, Panie Jezu, za wszystko.
  - Widzisz dziecko. Podczas wojny ludzie nic lub niewiele mogli zrobić żyjąc pod przemocą, pod butem okupanta.
  Więc nie dziw się, że ty niewiele możesz zdziałać jak tylko modlitwą i cierpieniami. I widzisz, że i ze względu na Ciebie jest ten film.
  - Jeśli to przejdzie bez echa hańba będzie jeszcze większa.
  - To od was zależy. Bóg nie może zmuszać ludzi do działania łamiąc ich wolę. Jeśli nie będę królem w sercach to zginiecie.
  - A co, Panie Jezu, ja mogę zrobić i czytelnicy tych przekazów.
  - To co do tej pory tylko doskonalej i w Twoim przypadku i w przypadku innych.
  Mówiłem czego chcę od Polaków.
  - Macie swoje obowiązki (czytelnicy). Ty masz swoje. Jeśli ktoś czuje, że winien działać niechaj działa, lecz inni pójdą za nim? To wątpliwe. Skupcie się na modlitwie, oddawaniu cierpień, także propagowaniu tych Orędzi.
  Lecz nie rzucajcie pereł między wieprze.


  - Panie Jezu słodki, tyle mówisz, tyle dajesz, tyle pouczasz i tak mało.
  - Bo nie ma mnie w sercach. Prawdziwie mnie nie ma.  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/02/31-i-3-ii-2019.html

  31 I, 3 II 2019 Większość Polaków pluje na Mnie. Jak Mnie to boli/ Słowa Matki Bożej: Bóg dał mi na Czasy Ostatnie wielką władzę. Pamiętajcie o tym.


  (…)

  – On swoją drogą Panie, ale i żoneczce a i córeczce starszej należałaby się nauczka stosownie do ich win. Ja w twarzy starszej córki widziałem nadto pogardę. Mogłaby to być pogarda nastolatki wobec tego cyrku, ale ja uznałem, że to pogarda dla „gojów”, którzy całą swoją elitą, w tym nadreprezentacją wysokiego duchowieństwa.
  - Tak dziecko, to w jej wypadku było połączone: I pogarda nastolatki wobec oszustwa dorosłych, ale i pogarda dla Polaków. A jeśli chodzi o nauczkę dziecko. Każdy otrzyma to co mu się należy, także ta dziewięcioletnia córka, choć dzięki niej widać bardziej mistyfikację.
  Moje dziecko. Ani Adamowicz, ani żona, ani trzy córki nie wejdą do Odnowionej Ziemi. A jak wiesz Stany Zjednoczone czeka w krótkim czasie zagłada. Nie nacieszą się długim, słodkim życiem za zagrabione przez ich ojca pieniądze.
  - Tak na pewno będzie Panie.
  Czas ich więc jest krótki < Nie wiadomo z zapisu czy to zdanie jest od Pana Jezusa, czy to drugie zdanie otrzymującego przekaz. CP.>.
 • @Arjanek 13:36:12
  To jest na pewno hipoteza bardziej rzeczowa niż informacje o tzw. śledztwie.

  Nie sądzisz?

  Ps. Dla mnie to hipoteza, gdyż trudno jest mi sobie wyobrazić, jak w takiej mistyfikacji mogliby uczestniczyć m.in. abp. gdański S. L. Głódź lub lekarze z Kliniki, a także min. Szumowski i inni.
 • @Arjanek 13:36:12
  Tekst stawia wiele cennych pytań, na które nie ma do tej pory odpowiedzi. I raczej nie będzie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:33:14
  Nie interesowałem się tym tematem ale dwa motywy nasuwają się natychmiast:
  1. Adamowicz "nie żyje" a więc ważny punkt łączący wiele mafijnych przekrętów został odcięty - ewentualne śledztwa wpadają w ślepą uliczkę
  2. Uderzenie w wolność słowa - walka z "mową nienawiści"
 • @Arjanek 13:36:12
  "Totalny odlot..w blago-sferę. I po co to? Im więcej takich tekstów tym szybciej nastąpi cenzura blogosfery, która już staje się faktem."

  Totalnie to Ty odlatujesz. Wzywasz do wejścia w demoralizację, do zaniechania głoszenia prawdy a w rezultacie i obrony koniecznej. Jakbyśmy Cię posłuchali to już po nas.

  Jeśli by miała następować cenzura blogosfery to niech następuje jak najszybciej, póki jesteśmy jeszcze silni, a nie później, kiedy nas będą powoli gotowali.
 • @Rebeliantka 13:43:49
  Niemniej jednak, czytając historie bezprawia w Polsce, nie jest aż tak trudno sobie wyobrazić, że taki czy inny polityk mógłby brać w tym udział.

  Prawo i konstytucja są łamane w Polsce od dawna, od najwyższych dostojników począwszy, a te wszystkie prywatyzacje, afery, wywłaszczenia i przekręty - czyli jedno wielkie złodziejstwo - mają miejsce za zgodą i wiedzą władz okupacyjnych, każdej opcji.

  Należy sobie wreszcie jasno uświadomić, że mamy rządy okupacyjne, na dodatek złożone z pospolitych, prymitywnych bandytów, tylko trochę lepiej ubranych i bardziej domytych niż ich ojcowie i dziadowie, którymi podmieniono po wojnie nasze, polskie elity.
 • @Arjanek 13:36:12
  Właśnie, między innymi, takie akcje, jak ta hucpa z zamordowaniem i carskim pogrzebem Adamowicza, ma na celu cenzurę blogosfery.

  To nie ja odleciałem w blogosferę, a Ty odleciałeś od logicznego myślenia i zdrowego rozsądku. Jeśli się tak bardzo boisz i wolisz być okłamywany, to zamiast pisać i czytać w blogosferze, po prostu usiądź przed telewizorem, bo blogosfera i tak nie jest Ci do niczego potrzebna.
 • @Robik 13:48:28
  Oczywiście.
 • @miarka 13:51:30
  Dziękuję.
 • @Janisław 13:33:39
  „Bo faktu śmierci nie ma, jest satanistyczny cyrk, lecz fakt jest dla ludzi, zatem jest zgorszenie.”

  Oczywiście. Cały naród był świadkiem tego rytuału - mordu, a potem pogrzebu, cały naród obchodził żałobę narodową i jest bez znaczenia, czy był to rytuał prawdziwy, czy sfingowany; dla znakomitej większości ludzi, którzy nie interesują się detalami, efekt pozostaje ten sam: kolejna narodowa trauma, o którą, na dodatek, Polacy są obwiniani.
 • Ciekawe w takim razie...
  czyje prochy są w urnie?
  Nie znam się na tym, ale czy z popiołu można pobrać próbki DNA?
 • *
  Kolejny w paradzie nieśmiertelnych .
  Nic się nie zmienia od starożytności
  bo już Neron nie doznał śmierci ,
  naiwność i chęć obcowania z sensacją
  towarzyszy ludziom od zawsze
 • @
  5*
 • @puuuq 15:26:57
  Doznał, doznał śmierci i to... wiecznej. Wiemy to z danego nam przekazu :
  http://gibson.neon24.pl/post/146295,autentyczny-glos-nerona-z-przeslaniem-dla-nas
 • @Jan Paweł 14:55:38
  Może psa mieli, albo kota. Stary był, samolotem nie latał... "Eutanazja".
 • @Lotna 14:07:41
  //Należy sobie wreszcie jasno uświadomić, że mamy rządy okupacyjne, na dodatek złożone z pospolitych, prymitywnych bandytów, tylko trochę lepiej ubranych i bardziej domytych niż ich ojcowie i dziadowie, którymi podmieniono po wojnie nasze, polskie elity.//

  "(12) Mówcie i czyńcie tak, jak ludzie, którzy będą sądzeni na podstawie Prawa wolności. (13) Będzie to bowiem sąd nieubłagany dla tego, który nie czynił miłosierdzia: miłosierdzie odnosi triumf nad sądem. (14) Jaki z tego pożytek, bracia moi, skoro ktoś będzie utrzymywał, że wierzy, a nie będzie spełniał uczynków? Czy /sama/ wiara zdoła go zbawić? (15) Jeśli na przykład brat lub siostra nie mają odzienia lub brak im codziennego chleba, (16) a ktoś z was powie im: Idźcie w pokoju, ogrzejcie się i najedzcie do syta! - a nie dacie im tego, czego koniecznie potrzebują dla ciała - to na co się to przyda? (17) Tak też i wiara, jeśli nie byłaby połączona z uczynkami, martwa jest sama w sobie. (18) Ale może ktoś powiedzieć: Ty masz wiarę, a ja spełniam uczynki. Pokaż mi wiarę swoją bez uczynków, to ja ci pokażę wiarę ze swoich uczynków. (19) Wierzysz, że jest jeden Bóg? Słusznie czynisz - lecz także i złe duchy wierzą i drżą. (20) Chcesz zaś zrozumieć, nierozumny człowieku, że wiara bez uczynków jest bezowocna? (21) Czy Abraham, ojciec nasz, nie z powodu uczynków został usprawiedliwiony, kiedy złożył syna Izaaka na ołtarzu ofiarnym? (22) Widzisz, że wiara współdziała z jego uczynkami i przez uczynki stała się doskonała. (23) I tak wypełniło się Pismo, które mówi: Uwierzył przeto Abraham Bogu i poczytano mu to za sprawiedliwość, i został nazwany przyjacielem Boga. (24) Widzicie, że człowiek dostępuje usprawiedliwienia na podstawie uczynków, a nie samej tylko wiary. (25) Podobnie też nierządnica Rachab, która przyjęła wysłanników i inną drogą odprawiła ich, czy nie dostąpiła usprawiedliwienia za swoje uczynki? (26) Tak jak ciało bez ducha jest martwe, tak też jest martwa wiara bez uczynków."
  List Jakuba

  1. Wolność słowa (w miejsce "mowy nienawiści", "obrazy uczuć religijnych" itp.) //Zawisza.neon24.pl/post/146579,kilka-slow-na-powitanie#comment_1507024
  //chart.neon24.pl/post/146785,pedofilia-czyli-krytykowanie-zydow#comment_1511725
  2. Ustanowienie władzy (w miejsce uzurpatorów).

  Pozdrawiam.
 • Następne fakty, o których pisze baca,
  a mianowicie „prorocze” tweety z wyprzedzeniem oferujące współczucie i modlitwę za Adamowicza

  https://rafzen.wordpress.com/2019/01/16/czy-zamach-na-adamowicza-byl-sfingowany/

  oraz innne nazwiska rabusiów placówek bankowych SKOK w Gdańsku:

  https://dziennikbaltycki.pl/seria-napadow-na-placowki-skok-w-gdansku-jest-akt-oskarzenia-przeciwko-podejrzanym/ar/1028703#aktualnosci

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zamach-na-adamowicza-czesc-ii
 • BLACK HELICOPTERS :Military drills in Los Angeles
  .

  https://www.youtube.com/watch?v=jZsPcH9ZENI


  https://images.haarets.co.il/image/upload/w_983,h_572,x_11,y_6,c_crop,g_north_west/w_609,h_343,q_auto,c_fill,f_auto/fl_any_format.preserve_transparency.progressive:none/v1549385213/1.6912142.3274195761.JPG
  .
 • @Lotna 18:05:56 to chyba niemożliwe, żeby
  abp Głódź też brał udział w false flag?

  "Natychmiast po otrzymaniu tej informacji, wraz z kapłanami udałem się do kaplicy, aby gorąco modlić się o ocalenie Jego życia i powrót do zdrowia. Wierzę, że Pan Bóg podtrzyma tę nić życia. Łączę się również więzami empatii i solidarności z Rodzicami, Małżonką, Córkami i Bratem Pana Prezydenta.

  Proszę, aby nasza modlitwa w Jego intencji nie ustawała.

  + Sławoj Leszek Głódź

  Arcybiskup

  Metropolita Gdański"
  https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,37004,abp-glodz-po-operacji-adamowicza-modlimy-sie-o-zdrowie-i-o-cud.html
 • @roux 20:50:46
  Bez żartów. Im wyżej postawiony, tym bardziej umoczony.

  Ktoś jeszcze wierzy, że bez poparcia najwyższych hierarchów, można coś zdziałać?

  KK nie uznaje pogrzebów po kremacji.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @Lotna 18:05:56
  "Następne fakty, o których pisze baca,
  a mianowicie „prorocze” tweety z wyprzedzeniem oferujące współczucie i modlitwę za Adamowicza"

  Dla Ajwajranka to mało ;-DDD

  Całuję rączki

  5*

  @------>>>>>>>>>>>>>------------------------

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej