Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
141 postów 6167 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Rząd daje rolnikom pieniądze za likwidacje gospodarstw!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niszczenie polskiego rolnictwa przybiera na sile.

Agencja Restrukturyzacji informuje o pieniądzach dla rolników, którzy zdecydują się zlikwidować swoje gospodarstwo. To przykład jak unijna kasa i urzędnicze machiny niszczą polskich rolników.

To nie pierwsza tego typu akcja. Jest też dofinansowane za to, że zrezygnujemy z hodowli trzody chlewnej na rzecz innej działalności i obiecamy, że przez lata nie będziemy zajmować się świniami. Jest też dofinansowanie dla tych, którzy chcą założyć pozarolniczy biznes. Kto steruje gospodarką? Komu zależy na tym, żeby polscy rolnicy nie hodowali świń?

„Właściciel gospodarstwa uczestniczącego w tzw. systemie dla małych gospodarstw, który zdecyduje się zakończyć działalność rolniczą i przekazać lub sprzedać swoją ziemię innemu rolnikowi, może od 30 września br. ubiegać się w ARiMR o specjalną rekompensatę z PROW na lata 2014-2020. ” – czytamy na stronie Agencji Restrukturyzacji o najnowszym projekcie.

Warunkiem otrzymania pieniędzy jest przekazanie przez rolnika posiadanego gospodarstwa, gruntów i zwierząt na powiększenie innego gospodarstwa lub innych gospodarstw. Przekazanie gospodarstwa musi być trwałe czyli na podstawie umowy sprzedaży albo umowy darowizny.

Brzmi to tak, jakby programy były pisane pod duże korporacje, które chcą skupować małe, rodzinne gospodarstwa. Jeszcze państwo przykłada do tego rękę.

Nie mówimy, żeby z tego nie korzystać, ale nie dajcie się zwieść i bądźcie rolnikami jak długo tylko się da. Jest dużo problemów, ale nie poddawajcie się, walczcie do końca. Będziemy razem – macie problem piszcie kontakt@agrolajt.pl

K.M

źródło: https://agrolajt.pl/felieton-3/rzad-daje-rolnikom-pieniadze-za-likwidacje-gospodarstw-121

 

 

Rząd nakłaniając i zachęcając rolników poprzez nagrody pieniężne do rezygnacji z własnych gospodarstw rolnych, potencjalnie łamie Konstytucję Rzeczpospolitej, która mówi:

Art. 21.

Rzeczpospolita Polska chroni własność i prawo dziedziczenia.
Art. 22.

Ograniczenie wolności działalności gospodarczej jest dopuszczalne tylko w drodze ustawy i tylko ze względu na ważny interes publiczny.

Art. 23.

Podstawą ustroju rolnego państwa jest gospodarstwo rodzinne.

 

Zgodnie z konstytucją, obowiązkiem polskiego rządu jest dbałość o gospodarstwa rodzinne, ich działalność, sukces i ciągłość poprzez dziedziczenie przez następne pokolenia, a nie niszczenie polskiego rolnictwa, co ma miejsce od wielu lat – poprzez zakaz zakupu ziemi rolnej Polakom, którzy nie mogą się wykazać, że są rolnikami, wprowadzanie tylnymi drzwiami upraw GMO, likwidację punktów skupu i przetwórstwa, blokowanie zagranicznych rynków zbytu, wybijanie stad trzody chlewnej pod pozorem chorób zakaźnych, dotacji za nieuprawianie roli, czy nagród pieniężnych za zrzeczenie się własnego gospodarstwa rodzinnego.

Polski (?) rząd nie utożsamia się z narodem polskim; wręcz przeciwnie: działa na jego szkodę wszelkimi sposobami eliminując możliwość samowystarczalności żywnościowej Polaków. Kolejne rządy okrągłostołowe działają na korzyść zagranicznych korporacji, które najczęściej są korporacjami „międzynarodowymi”, czyli żydów zamieszkałych w wielu różnych państwach; korporacji, które przejmując kontrolę nad ziemią rolną i żywnością, przejmują ostatni bastion własności i wolności Polaków.


 

KOMENTARZE

 • Tak jest od samego wstąpienia do UE
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  wystarczy prześledzić, na jakich zasadach i komu przyznawane były dopłaty, od początku chcieli ekonomicznie wydusić małe gospodarstwa.

  Chcieliście, drodzy rodacy, do uni, to macie.

  Dobrze, że jeszcze nie jest, jak niegdyś w stanach, gdzie drobnych farmerów po prostu mordowano.

  Ale przecież teraz chcemy do stanów, ba, nawet chcemy, aby stany przyszły do nas.

  No to będziemy mieli się z pyszna, przynajmniej ci przeznaczeni do odstrzału, jako nie wyznający amerykańskiego stylu życia.
 • Oni niszczą polską gospodarkę w każdej dziedzinie.
  Działają na rzecz obcych korporacji (kapitał nie ma narodowości? Ma, tylko nie polską). Kiedyś z racji prywatno-zawodowych interesowałam się krakowskim developerem Leopard, który zatajając przed nabywcami lokali, którzy mu wpłacili zaliczki mniej więcej równe cenie mieszkań, zaciągnął kredyt w amerykańskim funduszu Manchester należącym do najbardziej drapieżnego funduszu Eliot z NY. Manchester wpisał hipoteki jako zabezpieczenie kredytu. Firma Leopard została postawiona w stan upadłości, deweloper prysnął a przyszli nabywcy dowiedzieli się, że muszą spłacać amerykańskie fundusze. Poszli do sądu, a ten zdjął hipoteki kierując się dobrem nabywców i zasadami współżycia społecznego. Amerykański fundusz wystąpił do prywatnego sądu arbitrażowego w Hadze przeciwko Polsce i tam wygrał ponad 37 mln zł plus odsetki (chciał 100mln). Wyrok zapadł niedawno po dwóch latach procesu. Okazało się, że Polska miała podpisaną z USA umowę o ochronie inwestycji zagranicznych BIT. Co ciekawe takie umowy USA zawierała tylko z krajami d. bloku wschodniego. Orban nie podpisał i co również interesujące, to na Węgrzech najwięcej ulokowano amerykańskich inwestycji. O tej umowie BIT Polacy nie wiedzieli oczywiście, teraz zastąpiła ją TIPP zawarta pomiędzy USA a Unią. Armia urzędników skarbowych ściga ledwo dyszących, małych przedsiębiorców, a kolejne rządy różnym formami wspomagają kapitał obcy. Tzw. patrioci. W Polsce zaaranżowano choroby świń, by je przymusowo rolnikom odebrać a warchlaki sprowadzać z Holandii. Te warchlaki są dostarczane z baterią antybiotyków, pozostają pod kontrolą weterynarza, rolnicy je hodują za wynagrodzeniem i pod nadzorem dla zakładów mięsnych. To jest "tucz nakładczy".Opowiadał o tym Tołwiński (Konfederacja), który alarmuje o truciu Polaków żywieniem.
 • @wercia 21:48:25
  Dziękuję za wartościowe uzupełnienie. Przecież podpisanie takiej umowy to kryminał i zdrada stanu! Czy ci ludzie, którzy wpłacili zaliczki - dostali zwrot?
  Zadziwia mnie postawa Polaków, których kluczowe sprawy zdają się nie interesować, a zamiast tego toczą spory o trolle i agenturę.
 • @ Autorka
  Jak mówię ludziom, że popieranie "magdalenki" to robienie z Polski Palestyny to mi nie wierzą. Zasłaniają się 500+....

  Jest źle.

  5*
 • @Lotna 22:17:19
  Bo ważne sprawy Polacy mają w tyle. Na ustach jest tylko to, czym można się popienić przy piwie.
 • @ Autor - 5*
  Poniżej niektóre ustalenia z Traktatu Akcesyjnego (T.A.) (Żyd, M.Safjan, prezes TK uznał zgodność T.A. z konstytucją III RP) np.;

  1.Hutnictwo – podano listę hut w Polsce do zamknięcia. Instalacje produkcyjne w tych hutach muszą ulec fizycznej likwidacji, żeby nie można było wznowić na nich produkcji. Obecnie pojawiła się koniunktura w przemyśle hutniczym, którego zostało nam 30% ogólnej mocy przerobowej, resztę sprzedano łącznie z koksowniami, które w 40% pokrywały potrzeby rynku europejskiego (mięliśmy 8 mld zł zysku rocznie z samych tylko koksowni).

  2. Górnictwo – ograniczenie wydobycia i zatrudnienia (szyby są zatapiane, co uniemożliwia wznowienie wydobycia w przyszłości). Pojawia się koniunktura w górnictwie, a rządzący do 2005 r. je likwidują.

  3. Rolnictwo – musimy ograniczyć produkcję mleka do 7,2 mln ton/rok, polskie potrzeby żywnościowe wynoszą 11-12 mln ton/rok, a zdolności produkcyjne 16-18 mln ton/rok. Zniszczono już stada krów, ich stan liczebny w 2003 r. był porównywalny ze stanem z 1945 r.

  4. Polska nie ma prawa prowadzić w państwach UE instytucji kredytowych (banków, firm ubezpieczeniowych).

  5. Polska została zobowiązana do przerobu śmieci z państw UE (dawnej 15). Podano daty i określono zdolności produkcyjne, które musimy osiągnąć pod groźbą kar finansowych.

  6. Polska musi się podjąć magazynowania odpadów radioaktywnych z elektrowni jądrowych z państw UE.

  7. Musimy złomować na nasz koszt 50% tonażu naszej floty połowowej.

  8. Polska nie ma prawa udzielać pomocy publicznej (z budżetu) swoim firmom (mogą to robić Niemcy na terenie dawnego NRD!?).

  9. Polska musi anulować wszystkie umowy handlowe z państwami z poza UE (ok.190 umów), co wiąże się z nałożeniem na nas wysokich kar liczonych w mld $ zgodnie z prawem międzynarodowym.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/01/23/tragiczny-bilans-kosztow-czlonkostwa-polski-w-ue/
 • @Jasiek 22:21:54
  A co ludzie mają popierać ?

  Jak nie wyszło z Mazowieckim, jeszcze chcieli coś zrobić, ale agentura przejęła wszystko.

  Wszystko !!!!!
 • @Lotna 22:17:19
  "Czy ci ludzie, którzy wpłacili zaliczki - dostali zwrot? ".
  Nie, bo za dopłatą mogli nabyć mieszkania. Umowy deweloperskie nie były zawierane w formie aktu notarialnego. Syndyk miał inne wierzytelności do spłaty i im nie mógłby zwrócić. Zresztą część z nich wprowadziła się przed podpisaniem umowy notarialnej do mieszkań w stanie surowym i dokonała dodatkowych nakładów. Mieszkania były im przekazane legalnie. Strajkowali i procesowali się z syndykiem. Ważne, że nie muszą spłacać amerykańskich funduszy.
 • Cel globalny
  .
  Motto:
  "Kontrolując ropę naftową, kontroluje się narody, kontrolując żywność,
  kontroluje się ludy.”
  ..................przpisywane zbrodniarzowi wojennemu H. Kissingerowi

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/texnc/#Geneza

  Podobne procesy odbywają się w licznych krajach UE, n.p. Rumunii, i są subwencjonowane z funduszy UE.

  Cel globalny:
  kontrolować żywność.
 • @wercia 22:43:17
  Dobrze, że chociaż tyle - i że dostali te mieszkania.
 • @Rzeczpospolita 22:24:40
  Dziękuję. Czyli - bardzo systematyczny i precyzyjnie opracowany plan likwidacji gospodarki i zniszczenia środowiska był warunkiem przyjęcia Polski do Eurokołchozu. Jakie kanalie to podpisały - w imieniu narodu, brak słów.
 • @Laznik 23:23:38
  „Cel globalny:
  kontrolować żywność.”
  Aby szybciej osiągnąć cel - zaangażowano zmilitaryzowaną pogodę. Stąd te susze, powodzie, śniegi, gdzie śnieg nigdy nie pada, tornada, gdzie ich nigdy nie było, gradobicia wielkości piłek tenisowych, zima w środku lata, etc. Głód zapanuje w wielu częściach świata już w najbliższej przyszłości, niedostatki produkcji żywności, a przynajmniej ogromne straty, już teraz są przewidywane w USA i w Chinach.
 • @interesariusz z PL 22:25:24
  Widać jak na dłoni, że PIS niczym nie różni się od poprzedników. Oni rozdawnictwo pieniędzy nazywają programem, podobnie jak ci ich poprzednicy.
  Nikt nie posiada z obecnych pchających się do knesejmu, żadnego programu który zmienia system upadłosci Polski i Polaków.
  Sciganie imigrantów z Afryki i zboczeńców z pod znaku lgbt, to żadne programy.
  Np; czy w interesie narodowym jest kupowanie za mld $ uzbrojenia u naszych okupantów, czy zamiast przeznaczyć te pieniądze na rozwój i nowoczesne technologie, albo czy zabierać pieniądze ludziom w wysokich kosztach stałych i oddawać je w formie 500 zł???
  Chodzi o to, ze nikt nie mówi, że to Polacy w Polsce mają być właścicielami Polski, w przeciwnym razie są ci co grabią tylko do siebie.
 • @Krystyna Trzcińska 05:29:48
  Ivanka Trump watykański katolik wyszkolony przez jezuitów? A ja myślałam, że jest ona żydówką tj. wyznawczynią sekty Chabad Lubawicz.
 • @wercia 10:13:23
  ''Poskrob'' głębiej Bogumiła Boguchwała a odkryjesz, że Watykan to sekta Chabad Lubawicz.
 • @Wrzodak Z. 10:09:30
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  Tak nie można powiedzieć, różnią się od poprzedników. Dla przykładu, poseł J. Kaczyński wykonuje swoje obowiązki poselskie. Może źle, ale ma wolę ich wykonywania.

  Chciałbym również zwrócić uwagę, że jakikolwiek plan restytucji Polski musi być tajny.

  Proszę też wziąć pod uwagę to, kim jesteśmy. 10 lat temu, spora grupa autorów chciała się wyzwolić z cenzury salonu, i założyć swój publikator. Dostała witrynę nE w prezencie. I co z nią zrobiła?

  Jakoś jesteśmy narodem, który nic nie potrafi zrobić razem.
 • Większość statystycznych rolników
  i tak już ziemi niestety nie uprawia. Gospodarstwo mniejsze jak 100ha (około) już staje się powoli nieopłacalne, dlatego rolnicy biorą dopłaty, a ziemię wydzierżawiają tym większym. (Przykład - duża wieś 1000ludzi pozostało dwóch rolników uprawiających).
  Poza tym na roli młodzi nie chcą mieszkać i pracować. To trudne , zajmujące czas i mało komfortowe zajęcie. Rolnictwo rozdrobnione nie ma szans ze światowymi kombinatami rolnymi https://www.youtube.com/watch?v=bUtfYZl33RQ.
  https://www.youtube.com/watch?v=iruC9nVpAa8
  Nie zmienia to faktu, że działania koncentracyjne produkcję rolną wpisują się w założoną politykę mającą uzależnić wyżywienie narodów od woli i decyzji grup zarządzających.
  Nie mówię tutaj o jakości i zdrowotności tej żywności, albowiem o procesach gospodarczych , także na wsi decyduje ekonomia. Miłość do ziemi musi z nią przegrać- takie jest życie. Tak więc sprawa jest wg. mnie przesądzona.
 • @zadziwiony 19:07:34
  Wiesz co? Odpowiem Ci komentarzem, jaki otrzymał ten artykuł na innym portalu:

  emeryt Pisze: WRZESIEŃ 7, 2019 O 09:08
  Zapodaję – już archiwalny artykuł z naszej prasy niezależnej („Nasza Polska”)

  ZNACZENIE I WARTOŚĆ ZIEMI.

  Ziemia jest największym dobrem materialnym, jakie może istnieć. Ziemia jest dobrem tak szczególnym, że posiada wymiar nie tylko materialny, ale i duchowy. Człowiek może ją zmarnować, ale nigdy zniszczyć doszczętnie. Dlatego pod żadnym względem nie może być traktowana jako zwykły towar lub przedmiot.
  Kto się wyzbywa ziemi, wyzbywa się nie tylko jej dobrodziejstw, ale i odrywa się od swoich korzeni, które tkwią w niej od pokoleń. Ziemia jest dobrem nieodnawialnym i niepowtarzalnym, którego nie można wyprodukować, spreparować lub odtworzyć za pomocą ludzkich rąk czy umysłu. Samochody, telewizory można produkować – dzięki ziemi – w nieskończoność. Ziemi – nie! Można ją tylko uprawiać bądź – z ludzkiego punktu widzenia – zaniedbywać. W porównaniu z innymi nieruchomościami – ziemia jest niezniszczalna. Dom spali się, zawali, zabierze go powódź, zmiecie lawina i już go nie ma. Natomiast ziemia po powodzi, wojnie czy pożarze ponownie wyda plony dla każdego, kto przyłoży się do jej uprawy czy, jak jest powiedziane w Ewangelii, „ktokolwiek rękę przykłada do pługa”…
  Ogólnie rzecz biorąc, ziemi jest coraz mniej… tej swojej, własnej i tej narodowej, ogólnoludzkiej, globalnej.
  Pokryta betonem, asfaltem, zniszczona erozją, sztucznym nawożeniem, napromieniowana rokrocznie, zmniejsza się powierzchnia ziemi uprawnej porównywana do obszaru Francji!
  …A przybywa coraz więcej ludzi z innych krajów, z innych ziem, którzy też muszą gdzieś zamieszkać, gdzieś się „zakotwiczyć” (kolejny beton), którzy muszą żywić się wraz z nami, bo ziemia, jak wiadomo, jest jedna jako główna żywicielka każdego, kto na niej żyje. Lecz uproszczeniem byłoby dopatrywać się w ziemi wyłącznie aspektu żywności symbolizowanego przez zboże i chleb (florę). Ziemia to również fauna –
  a więc zwierzęta, które i na niej żyją i którymi też musi posilać się człowiek; to również woda, którą pije (spod asfaltu czy betonu nie tryska żywa woda…),to również czyste powietrze (dzięki lasom, które na niej rosną).
  Ziemia to także odnawialne źródła energii (OŹE). Zaczynamy dopiero zdawać sobie sprawę, jaką rolę odegrają one w przyszłości. Są to bowiem: j – energia geotermiczna (80 proc. po-! wierzchni Polski nadaje się do jej eksploatowania);
  – paliwo energetyczne: węgiel, ropa, gaz, woda termiczna;
  – środki spożywcze – sól, wapń, minerały;
  – paliwo energetyczne ekologiczne, nie zanieczyszczające atmosfery (olej roślinny wchodzący w skład biodiesla);
  – energia wietrzna;
  – źródło energii cieplnej w postaci drzewa, ale i słomy – produkuje się obecnie cieszące się wielkim powodzeniem piece na słomę!
  Wobec nieustannie rosnących cen gazu, nafty, węgla i energii elektrycznej, wobec powolnego wyczerpywania ich zapasów, wobec zagrożenia, jakie stanowi dla ziemi energia jądrowa, posiadanie odnawialnych źródeł energii – czyli posiadanie wielkich połaci gruntu,
  i a w szczególności ziemi uprawnej – coraz bardziej staje się sprawą strategiczną, wagi państwowej, „być albo nie być” narodu. Jeśli chodzi o żywność rolniczą, Polska jest samowystarczalna, także w energię jest potencjalnie samowystarczalna, a nawet jest w stanie dostarczyć jej kilkakrotnie więcej!
  Kto posiada ziemię, ten posiada żywność, odnawialne źródła energii. Ten posiada przyszłość! Kto traci ziemię, traci swój największy skarb, swoją własność, wolność, niezależność, swoją wiarę w przyszłość.
  Kolejny niesłychanie ważny aspekt, szczególnie w dobie je prawie niezauważony w mediach – być może celowo: aspekt ziemi – schronienia.
  W obliczu zagrożenia terrorystycznego w wielu krajach ludzie zrozumieli, że zamieszkiwanie w wielkich aglomeracjach miejskich może ich narazić w przyszłości na różne nieszczęścia, gdyż wielkie skupiska ludzi mogą stać się obiektami kolejnych i nie przewidzianych zamachów terrorystycznych czy wojennych. Bomby – klasyczne bądź jądrowe, bakterie i wirusy w powietrzu lub wodzie, gazy, wszelkie epidemie i trucizny – są plagami XXI wieku, dotykającymi przede wszystkim wielkie miasta. W USA, we Francji, Japonii i Niemczech odnotowano ogromny popyt na ziemię, na działki położone w bezpiecznej odległości od wielkich miast, czyli nastała moda na tzw. drugie domy na własnym, starannie dobranym gruncie. Dotarła z powrotem do ludzkiej świadomości od dawna lekceważona prawda: kto posiada własną ziemię, ten przeżyje. Dlatego Polacy muszą wyraźnie uświadomić sobie, że należy im bezzwłocznie:
  – uwłaszczyć się na swojej własnej ziemi,
  – przyczynić się osobiście do całkowitego wstrzymania wykupu polskiej ziemi przez cudzoziemców, a zwłaszcza Niemców,
  – ograniczyć wydatnie bezrobocie i nędzę na polskiej wsi przez przeprowadzenie nowej reformy rolnej – państwowa ziemia dla głodujących i bezrobotnych,
  – nie popierać, nie głosować, nie wybierać w nadchodzących wyborach zaprzańców, ludobójców i mafijnych psychoterrorystów,
  – zwalczać na każdym kroku oligarchów i globalistów ziemi, pragnących zapanować nad światem,
  – obronić od zaraz integralność terytorialną i niepodległość Polski, bez względu na to, kto w niej rządzi,
  – protestować przeciwko zastraszaniu i prześladowaniu ludzi odważnych, oddanych polskiej ziemi narodowych patriotów.
  – Dotychczasowy antynarodowy system zarządzania ziemią wpłynął bardzo negatywnie na byt i świadomość Polaków. System ten nie sprawdził się w praktyce i obniżył poczucie bezpieczeństwa obywatelskiego. Aby położyć kres temu systemowi rządzenia, musi nastąpić mobilizacja całego narodu, który odsunie dotychczasowych rządzących od władzy. Nie można dopuścić do przejęcia władzy przez jakiegokolwiek polityka z dotychczasowego układu partyjnego. Zachodzi również potrzeba odpartyjnienia państwa i stworzenia nowego rządu stricte narodowego. Myślę, że prywatyzacja w Polsce była świadomie tak prowadzona, żeby złamać ducha narodowego Polaków i zmusić ludzi wartościowych do emigracji z kraju, a unicestwienie rolnictwa jest najważniejszym elementem likwidacji samowystarczalności gospodarczej narodu. Trzeba uświadomić Polakom, że obecne „przemiany” związane z Unią Europejską noszą znamiona aktu ludobójstwa narodowego i terroru psychospołecznego, bo pozbawienie człowieka możliwości „samowyżywienia się” na ziemi jest ludobójstwem! Musimy więc, jako unitarny naród, po ewentualnym anschlusie nas do Unii natychmiast stanąć do dalszej walki z nią o niepodległą Polskę, naszą ziemię i nasz dom, świadomie zaniedbany i zrujnowany przez obcych oraz naszą wobec nich gościnność i uległość. Musimy uporządkować swoją ojczystą ziemię, własne rolnictwo wg swoich możliwości i potencjału ludzkiego, ale już bez „doradztwa” i wpływów obcych. Tak nam dopomóż Bóg!… Bo gdy nie ostanie się dla nas ani krzty rodzinnej ziemi – sięgną następnie po naszą wiarę i duszę, by zniszczyć ją doszczętnie!
  Polska jest krajem zasobnym, rolniczo-przemysłowym o dużych możliwościach gospodarczych i może funkcjonować samodzielnie, otwarta na cały świat!

  – Antoni K. Janicki, PPN
 • @Krystyna Trzcińska 05:29:48 - Bogumił Boguchwał
  „@Rzeczpospolita, Przeoczone przez wszystkich! 90% Zespołu Trumpa, to wyszkoloni przeaz JEZUITÓW agenci Watykańscy i tylko 10%
  syjonistów Żydów (Adelson, Rothschild Investmentd & więcej), którzy w większości finansowali jego kandydaturę lub pomogli mu wyjść z bankructwa, lub są powiązani z Izraelem, Netanyahu, Barak, etc to znaczy z ROME, oraz elity żydów finansujące Trumpa.

  Obie grupy są Satanistyczne, składają się z fałszywych chrześcijan I żydów w służbie Satanistycznych ARYSTOKRATYCZNYCH RODÓW CezaRa (Rzym/Watykan) > Pharoah

  (Przeniesieni do: Szwajcaria/IBS/WTO/WHO/CERN) > wąż/Szatan/Lucyfer rządzący ziemią przynajmniej od świtu ludzkości.

  Do myślenia:
  Powiązania SZWAJCARSKIEGO NIEMCA - Franca TRUMPA:
  (U = UNIVERSYTET)
  -Donald Trump
  (Wyszkolony przez watykańskich jezuitów w Fordham U/Jesuit Wharton Business School) https://en.m.wikipedia.org/wiki/Donald_Trump”

  Usuwam wyliczankę Jezuickich pomocników Trumpa, bo ten komentarz nie ma zbyt wiele wspólnego z treścią wpisu, a nadto zaciemnia dyskusję.

  https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/hfzOgDtgB-92XyxG7W459HolzTk=/0x0:3000x2000/1200x800/filters:focal(1260x760:1740x1240)/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/50639315/71650390.0.jpg
 • @Lotna Bardzo wartościowy tekst. Emigracja i Imigracja służą jednemu - Wywłaszczaniu tubylców i Uwłaszczaniu tymczasowo! obcych.
  .


  Podatki to następny krok w tym złodziejskim i bandyckim procederze.


  Własny kawałek ziemi z dostępem do pitnej wody jest najważniejszym, a więc największym skarbem KAŻDEJ ŻYWEJ ISTOTY - Każdego STWORZENIA !!!


  Wodę, powietrze, ziemię i życie, wszystkie Stworzenia dostały ZA DARMO od swojego Stwórcy, więc NIKT NIE MA PRAWA TYM HANDLOWAĆ, ponieważ żadne stworzenie TEGO NIE WYPRODUKOWAŁO, a jedynie co zrobili niektórzy ludzie, to przywłaszczyli sobie siłą lub podstępem nie swoje, a następnie zniszczą lub zmarnują lub używają do kontroli innych - do zniewalania !!!.  https://i.ytimg.com/vi/-NcpOH0D_ls/maxresdefault.jpg
  http://1.bp.blogspot.com/-ESyEFNWyIj4/Wqa2mGjI6aI/AAAAAAAALN8/a08LMbaJ-lMg0TSADg81auWyZtK4WqiRQCK4BGAYYCw/s780/1.jpg
  https://live.staticflickr.com/3715/9388527473_7aa8681d12_b.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 04:24:39
  Oczywiście.
 • @Lotna 02:32:43
  Ależ ja się z tym komentarzem zgadzam. Do większości ludzi przemawia jednak pieniądz i przy pomocy jego siły kreuje się zachowania społeczne i ekonomiczne. Przekupione i uzależnione od obcych sił nasze władze będą działały w ich interesie i dlatego twierdzę, że temat jest pozamiatany. W erze gospodarki rolnej opartej na wielkoobszarowych kombinatach rolnik indywidualny w dotychczasowym kształcie nie ma szans na przeżycie, dlatego będzie się ziemi wyzbywał. Temat ucieczki ze względu na bezpieczeństwo świadomych ludzi z miast, to zupełnie co innego i z rolnictwem nie ma nic wspólnego.
  Sam mam kilka ha i mimo, że miałem niedawno bardzo atrakcyjną ofertę na jej sprzedaż odmówiłem, także ze względu na aspekty zawarte w komentarzu który przytoczyłaś. Moja ziemia, to podniesienie mojego bezpieczeństwa dlatego jej nie sprzedaję, choć z niej nie żyję. Po prostu mam.
 • @Lotna Nigdy nie popieram i nie podążam za ludżmi, ponieważ jesteśmy ułomni. Natomiast "wysłuchuję wszystkich, czytam wszystko",
  ale też wszystko sprawdzam, aby SAMEMU przekaz POTWIERDZIĆ !!
  (Oczywiście w miarę moich możliwości)


  Ostateczny wybór drogi powinien należeć tylko do nas samych !!!

  The Killing of An American Patriot:
  https://youtu.be/xo40YqQGBrE

  Alex Jones Exposed by Milton William Cooper https://www.youtube.com/watch?v=d7jJMYJbAKc


  1984veritas - niektóre fragment.
  https://www.youtube.com/user/1984veritas1/videos?disable_polymer=1

  Raj CYWILIZACJI ŻYMSKIEJ po "likwidacje gospodarstw!"


  Polecam wszystkim porównać Dzieło Stwórcy - Przyroda, z dziełami UŁOMNEGO CZŁOWIEKA, tak zwanej "CYWILIZACJI POSTĘPU LUDZKOŚCI".


  https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_3840/fea6a730188299.561709acde6c7.jpg
  Bogumił Boguchwał

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej