Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
141 postów 6167 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Przeciwko Bogu i Naturze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fragment książki Grigorija Klimowa „Naród Boży” w tłumaczeniu Andrzeja Leszczyńskiego

 

Rozdział 7. PRZECIWKO BOGU I NATURZE

Dzisiaj kontynuujemy nasz cykl wykładów na temat "Naród Boży". W wykładach tych analizujemy tzw. „kwestię żydowską i staramy się pomóc narodowi żydowskiemu pozbyć się problemu antysemityzmu. Poczynając od czasów biblijnych, sami Żydzi twierdzą, że są narodem wybranym, narodem Bożym, jednak, jak pokazaliśmy w poprzednich wykładach, reszta narodów świata nie zgadza się z nimi i jest pewna czegoś przeciwnego, tj. tego, że Żydzi pochodzą od diabła i że Żydzi w rzeczywistości są narodem diabelskim. Dziś spróbujemy wyjaśnić, kim są Żydzi, czy są oni wybrani przez Boga, jak sami sobie deklarują, czy też są oni wytworem diabła, jak mówił im dwa tysiące lat temu Jezus Chrystus (Jan 8:44).

Głównym zarzutem wobec Żydów jest to, że Żydzi, rzekomo, próbują przejąć kontrolę nad całym światem. Na pierwszy rzut oka wydaje się to śmieszne: maleńki naród, rozproszony po całym świecie i liczący około 18 milionów ludzi (Koreańczyków na świecie jest 6 razy więcej, ale nikt nigdy nie słyszał ani jednego słowa o anty-koreaniźmie) i nagle "próbuje zagarnąć cały świat "...

Powinniśmy jednak uważnie przeczytać dokument historyczny, znany w kręgach naukowych pod tytułem "Protokoły Mędrców Syjonu", z którego od razu okaże się jasne, że społeczne, ekonomiczne i polityczne nieszczęścia naszego nieszczęsnego XX wieku następują dokładnie zgodnie z instrukcjami, zawartymi w tym dokumencie. Będziecie Państwo dosłownie zszokowani, gdy dowiecie się, że te wszystkie "niedorzeczne i tragiczne" wydarzenia zostały rozegrane jakwedług nut. 

Przed kontynuowaniem tego wykładu radzę Państwa uważnie zapoznać się z tym dokumentem. Jest dołączony do załączników tego kursu wykładów. Pierwszą godzinę akademicką wykorzystają dzisiaj Państwo na jego streszczenie. Trzeba się uczyć samodzielnej pracz podstawowymi źródłami.

Pod koniec "Protokołów Mędrców Syjonu" jest jedno bardzo interesujące miejsce, w którym mówisię, jak Żydzi próbują zagarnąć cały świat za pomocą żydowskich żon. Oto dosłowny wpis"Poprzez upadek duchowy i zepsucie moralne, głównie za pomocą żydowskich kobiet pod płaszczykiem kobiet francuskich, włoskich i hiszpańskich - najlepszych nosicielek rozwiązłości w obyczaje przywódców narodów".

Jeśli zaczniemy według tego punktu sprawdzać wszystkich władców świata, to naprawdę zobaczymy, że mnóstwo książąt tego świata, ma żydowskie żony.

Mówiliśmy już, że władza sowiecka składała się głównie z Żydów, zamaskowanych półydów, a jeśli czasami trafiali się nie-Żydzi, to byli oni z reguły żonaci z Żydówkami. Jednak dziwna rzecz, okazuje się, że ta prawidłowość występuje nie tylko w sowieckim rządzie. Dokładnie taka sama sytuacja będzie w rządach krajów zachodnich. Na przykład, dzisiaj prezydentem Francji jest Francois Mitterand, socjalista. Żonaty z Żydówką. Jeśli podobnie sprawdzimy wszystkich przywódców świata zachodniego, jednego po drugim, to otrzymamy bardzo interesujący obraz.

٭ - Grigoriju Piotrowiczu, zwyrodniała inteligencja przez cały czas do uszu nam wkładała, że "Protokoły Mędrców Syjonu" rzekomo napisała carska tajna policja, że to wszystko jest fałszywe, głupie i bezpodstawne, a tylko głupi i ograniczeni ludzie mogą poważnie traktować te „Protokoły”. Nawiasem mówiąc, taką samą katarynkę zaczynają już oni uruchamiać stosunku do Pańskich „Protokołów Sowieckich Mędrców" - już mówią o Pańskiej książce, że napisał ją nie Pan  - "pijak i syfilityk", a Pańska żydowska kochanka - Sońka ...

- A więc sprawdzimy w praktyce, czy jest to fałszywe czy nie. Chcę szczególnie podkreślić, że "Protokoły Mędrców Syjonu" bardzo się Żydom nie podobają. Sprawdziłem w kilku żydowskich encyklopediachkażda z nich była wielotomową pracą, pełną bardzo bogatych informacji. W encyklopediach tych obowiązkowo jest obszerny artykuł na temat "Protokołów", na kilku stronach, gdzie Żydzi bezskutecznie próbują obalić te "Protokoły". To mówi nam o tym, że Protokoły dla ​​Żydów są wstrętne. Ale dzisiaj będziemy słuchać obu stron. Spójrzmy, że tak powiem, na fakty.

Zacznijmy od statystyk socjologicznych. Oto wyciągam karty z mojej kartoteki na temat "Żydzi, małżeństwa mieszane". Z jednej strony ludziom wydaje się, że Żydzi zawsze trzymają się osobno, że mieszane małżeństwa religii żydowskiej są zabronione, że w tym zakresie została wykonana wielka praca i wiele wysiłku wkładają w to żydowscy rabini. A co statystyki mówią nam o tym? Statystyki mówią nam dokładnie coś odwrotnego.

Oto biorę izraelski magazyn "Alef", numer 285, z lipca 1989 roku lub w języku hebrajskim - tamuz 5749; s. 16. Dosłownie: "W niektórych stanach USA we wspólnotach żydowskich odsetek małżeństw mieszanych z nie-Żydami sięga 60-70%." informuje o tym  - dyrektor generalny Konferencji Organizacji Żydowskich USA Honlaine. Natychmiast dodaje: "Ten odsetek jest bardzo wysoki. Stan rzeczy jest niezwykle niepokojący". A teraz pomyślcie Państwo sami: jeśli odsetek mieszanych małżeństw wynosi od 60 do 70%, oznacza to, że w Stanach Zjednoczonych za 2-3 pokoleniawszyscy amerykańscy Żydzi zmieszają się z Amerykanami i zamienią się w pół-Żydów. Na każde pokolenie przyjmuje się zwykle 25 lat  okres, w którym rodzi się nowe pokolenie.

٭ - Tak. A hybrydy z kim?

- O to właśnie chodzi. Na ten temat bardzo dobrze mówił znany na Zachodzie filozof Bierdiajew-Bierdiczewski, którego bardzo, a to bardzo lubią Żydzi. Tak więc, Bierdiajew mówił"Związek Szatana i Antychrysta, w wyniku którego powstanie królestwo księcia tego świata".

٭ - Czy to ten sam Bierdiajew, którego sowiecki akademik Lichaczow studiował w kółku masońskim w latach 30-tych?

- W latach 20-tych. W młodości, gdy krew się burzy i gdy człowiek nie jest pewien, jaka jest jego orientacja seksualna, lewa lub prawato zaczyna on kopać się w masońskich mądrościach. Dziś Lichaczow odgrywa dużą rolę w życiu naukowym Rosji, ale on nadal stoi na tym samym stanowisku, co w latach 20-tych, za co był, ściśle mówiąc, uwięziony. Siedział tam przez długi czas, na Sołowkach, - ochładzał swoją wrzącą, młodą krew.

٭ - To znaczy, że na Sołowkach siedzieli nie tylko rosyjscy patrioci, ale także nadgorliwi masoni?

- Tak. Populacja w Sołowkach była mieszana. To była bardzo tragiczna sprawa, poplątana. Zginął tam także mój wujek - wujek Wasia, brat mojego ojca. Był tam jako człowiek "z byłych".

Kontynuujmy analizę moich kart. Izraelski syjonista Szimon Czertok pisze w "Nowym Słowie Rosyjskim" z 1.09.1989 roku"Przyrost naturalny Żydów w krajach rozproszenia gwałtownie spadł, a liczba małżeństw mieszanych rośnie". Tak jest. Ale my wszystko sprawdzamy. Może są to wyjątki? Może tak się dzieje tylko w Ameryce, gdzie wszystko jest nie tak, jak u normalnych ludzi? Nie, to nie są wyjątki. Okazuje się, że we Francji i Szwajcarii liczba małżeństw mieszanych wśród Żydów również wynosi prawie 50%. Ta sama historia. W Rosji, przed rewolucją, małżeństwa mieszane z Żydami były ograniczone ze względów religijnych. W tym celu Żyd musiał najpierw się nawrócić (przejść na Prawosławie). Cerkiew nie udzielała ślubów i nie uznawałazwiązków małżeńskich między Prawosławnymi a Żydami. Natomiast po rewolucji, pod rządami sowieckimi, prawa te zostały zniesione, a liczba mieszanych małżeństw wśród Żydów gwałtownie  wzrosła i wynosiła 66%.

Liczby te, dotyczące Związku Sowieckiego, USA, Francji i Szwajcarii wskazują, że rabiniczne zakazy dotyczące małżeństw mieszanych Żydów nie mają zastosowania. Naród Boży nie jest posłuszny ani swemu Bogu ani rabinom. A teraz podejdźmy do tego tematu z drugiej strony. W naszych wykładach często mówimy o Bierdiajewskim związku Szatana i Antychrysta. Szatan - todegeneracja lub degeneraci, a Antychryst – to Żydzi. Tak więc, związek szatana i antychrysta – to jest związek Żydów i degeneratów z otaczającego środowiska, czyli żydo - masonerii. 

٭ - To znaczy, owoce tego małżeństwa, jakby asymilowały fizyczne zdrowie Gojów i chory intelekt Żydów?

Mówi Pan o fizycznym zdrowiu Gojów. A zapomina, że z reguły będą to małżeństwa pomiędzy degeneratami. Jakiś Żyd lub Żydówka poczuli, że coś jest z nimi nie tak i postanowili poprawić swoje sprawy kosztem Gojów. Ale normalni lub zdrowi Goje nie będą zawierać związków małżeńskich z Żydami i dlatego Żydom pozostaje zawieranie małżeństw tylko z degeneratami z otaczającego środowiska. Dzieje się to w niewiarygodnej ilości przypadków. Ponad połowa żydowskich małżeństw to mieszane małżeństwa ze zdegenerowanych środowisk.

Ponieważ wśród Żydów jest 6 razy więcej psychicznie chorych i jak również odpowiednioperwersji seksualnych, homoseksualizmów wszelkiego rodzaju i odcieni: ukrytych, tłumionych lub otwartych, to będą to z reguły małżeństwa z wyrachowania, gdzie Żydówka, która nie jest w stanie prawdziwie kochać, po prostu szuka sobie obiecującego męża.

Rozważmy teraz ten aspekt małżeństw mieszanych z Żydami, tj. problem małżeństw z wyrachowania. 

Żydzi doskonale znają prawa degeneracji. Wiedzą, że degeneracja pochodzi z wyższych warstw społeczeństwa, że ​​większość królów, przywódców i książąt tego świata – to degeneraci. Trzeba tylko podsunąć książętom tego świata odpowiednie żydowskie żony – degeneratki, degeneratkom z wyższych warstw społeczeństwa – podsunąć mężów - Żydów. Zajmowali się tym nawet Karol Marks i Lassalle. Przypominam, że Karol Marks był żonaty z baronową Jenny von Westfalen, chociaż sam był prorokiem i przywódcą robotników i chłopów. Rezultatem tego małżeństwa było to, że połowa dzieci ich zmarła w dzieciństwie, a druga połowa popełniła samobójstwo.

Jeśli zajmować się tą praktyką planowo i systematycznie, to naprawdę można zawładnąć całymświatem. Ta chytra i tajna praktyka trwa już od czasów biblijnych. Tak Żydzi podsunęli perskiemu królowi Artakserksesowi za żonę zamaskowaną Żydówkę Esterę, w wyniku czego ona i jej krewny Mordechaj zorganizowali masową rzeź ludzi, niewygodnych dla Żydów, gdzie zabito 75 tysięcy Persów, kobiet i dzieci. Zobacz w BibliiKsięga Estery 9:16.

A teraz spójrzcie na korowód żydowskich żon u mężów Kremla. Zaczynając od Dzierżyńskiego, a kończąc na Chruszczowie i Breżniewie. Popatrzmy, jakie są na dzień dzisiejszwyniki tego ukrytego podboju świata?

Mam tu wycinek z żydowskiej gazety "Nowe Słowo Rosyjskie" z 07.07.1965 r. Mówi się w niej, że żydowski milioner Baron Guy de Rothschild pozwał w Paryżu wydawcę książki "Żydzi". Ta książka - znanego francuskiego pisarza Roger’a Peyrefitta, wydana przez autorytatywne wydawnictwo "Flammarion", miała wielki sukces. Tutaj trzeba podać niewielkie wyjaśnienie. Roger Peyrefitt był uczciwym i otwartym pederastą, który napisał całą masę książek o homoseksualistach. Jest to znany francuski pisarz, poważny i wierzący Katolik. To, co on pisze, jest praktycznie głosem watykańskiego wywiadu. Watykan ma swój wywiad, który pilnie śledzi te sprawy. Jeśli masoni mają swoje centrum - "B'nai-Brit" - centrum żydowskiej masonerii, która bardzo uważnie śledzi takie rzeczy, to dokładnie tak samo jest i w Watykanie - nie śpią. Fakty, które podaje rzynosi Peyrefitt, to fakty wywiadu Watykanu. Źródło bardzo poważne.

Cytuję z "NSR": "Peyrefitt w swojej książce twierdzi, że Żydzi zajmują kluczowe stanowiska we wszystkich dziedzinach życia francuskiego i że większość politycznych, publicznych i finansowych działaczy na świecie - to Żydzi. Przy tym wielu z nich – to "ukryci Żydzi" i nikt nie podejrzewa ich żydowskiego pochodzenia". Oto przykład: francuski prezydent Francois Mitterand jest żonaty z Żydówką. Kontynuuję cytowanie "NSR": "Takiukrytym Żydem nazwał on zamordowanego amerykańskiego prezydenta Kennedy'ego". No, a kto w Ameryce wie, że amerykański prezydent Kennedy był ukrytym Żydem? O co chodzi? Okazuje się, że był on Żydem po matce. Jego matka, Rose Fitzgerald, według Watykanu  była Żydówka. Ojciec Johna Kennedy'ego, Joseph - był amerykańskim milionerem, który zarobił swoje miliony na jakichś ciemnych interesach. Dzisiaj nie będziemy się w to zagłębiali. Podczas prezydentury Roosevelta był ambasadorem Ameryki w Anglii i, co dziwne, sympatyzował Hitlerowi. Było tjeszcze w latach 30-tych.

Joseph Kennedy miał prawie tuzin dzieci. Warto zauważyć, że Matka Rosa była szalenie ambitna. Miliony jej nie wystarczały: potrzebna jej była jeszcze sława i dlatego wszystkie swoje dzieci wypychała na Olimp władzy. Syn John zostaje najpierw senatorem, a potem prezydentem Ameryki. Wszyscy o tym wiedzą, ale niewiele osób wie, że jego siostra od urodzenia była niedorozwinięta umysłowo i niepełnosprawna, czyli kompletna idiotka. Taka, że nie można było jej trzymać w domu. Do dnia dzisiejszego znajduje się w specjalnym schronisku dla chorych psychicznie. To jest rodzinny sekret klanu Kennedy'ch. Co się wtedy okazuje: brat siedzi w Białym Domu, a siostra w żółtym domu. A niektórzy Amerykanie, analizując decyzje administracji Białego Domu na temat problemu Bliskiego Wschodu, mówią, że Biały Dom powinien być od dawna przemalowany na żółto. są to ci sami ludzie, którzy bawią się przyciskiem początku wojny atomowej.

We Francji rodzinnych problemach klanu Kennedy'ch pisano dość otwarcie. W USA fakty te są natomiast przemilczane. Rzecz w tym, że prasa może zrobić słonia z muchy i odwrotnie, ze słonia zrobić muchę, którenikt nie zauważy. Te fakty gdzieś tam błysnęły i zamilkły. Ani analizy, aniwniosków. Wkrótce Johna Kennedy’ego zabito. Potem na Olimp władzy polazł drugi z braci - RobertZostał także zabity. Całą tę rodzinę prześladuje jakiś tragiczny los. Dookoła tam narkomani i nienormalni ludzie.

A kogo poślubił prezydent Kennedy? Urodzi Jacqueline. Ale okazuje się, że i ona miała domieszkę krwi żydowskiej. Prezydent Kennedy odwiedził kiedyś Francję i jego żona w jednym z wywiadów telewizyjnych pisnęła, że ona także jest Francuzką. We francuskiej prasie uściślono - tak, pochodzi ona od francuskich Żydów. Wychodzi na to, że ukryty półyd John Kennedy poślubił ukrytą pół-Żydówkę Jacqueline.

Zabicie Kennedy'ego to ciemna sprawa. Do dziś to morderstwo nie zostało ujawnione. Dobrze pamiętam te wszystkie wydarzenia. W Grinivić Village - centrum homoseksualistów i lesbijek w Nowym Jorku, grano wtedy sztukę "Lady Bird". Odtwarzano tam Lady Makbet jako żonęwiceprezydenta Johnsona. Lady Makbet, jak pamiętamy, podburzała męża, aby zabił króla i zajął jego miejsce. A w sztuce "Lady Bird" to samo robiła żona wiceprezydenta Johnsona. Wiceprezydent, zgodnie z Konstytucją USA, odgrywa rolę generała weselnego. Nie ma żadnej władzy. A ponieważ Prezydent Kennedy był młody, a wiceprezydent Johnson był w podeszłym wiekuto ten wiceprezydent nie miał żadnych szans zostać prezydentem. W tym widowisku była bezpośrednia wskazówka, że ​​Johnson może dojść do władzy tylko w ten sposób.

Dobrze pamiętam, jak wtedy we wszystkich amerykańskich gazetach ukazało się takie oto zdjęcie: Prezydent Johnson i jego żona w jakiejś synagodze przyjmują medal od rabinów. Patrzę na zdjęcie żony prezydenta Johnsona i widzę stojącą przede mną 100%-wą Żydówkę. 

Ukrytym pół-Żydem Peyrefitt nazywa również francuskiego prezydenta de Gaulle'a, który, nawiasem mówiąc, nie znosił Żydów i Masonów. Do tej listy Peyrefitt włącza także brytyjską królową Elżbietę i jej męża, księcia Filipa.

٭ - Nic dziwnego. Proszę spojrzeć na księcia Karola (ros. – Чарльза; ang.Charles’a) – to typowy Żyd.

- Tak, tak. O co tam chodzi? Angielski dom królewski już od wielu pokoleń został opanowany przez masonów. Dlatego pozostali jeszcze przy władzy. Co prawda, ich władza jest fikcyjna. Rządzi w rzeczywistości parlament i premier.

Następnie na tej liście "ukrytych Żydów" znajduje się kanclerz Niemiec Zachodnich Adenauer. Mieszkałem w Niemczech Wschodnich i Zachodnich 10 lat. Żyłem więc przy kanclerzuAdenauerze. Został mianowany przez amerykańską administrację wojskową. Z wyglądu absolutnie nie wyglądał na Niemca. Na zewnątrz był bardziej podobny na krzyżówkę Mongoła z Tatarami.

Dalej na tej liście znajduje się cały szwedzki dom królewski. Ta sama historia. Tam już od kilkupokoleń, około 200 lat, wszyscy są masonami. 

٭ - To znaczy, kiedy rewolucje niszczyły domy królewskie, to przetrwały tylko te rodziny królewskie, które zawarły układ z masonami?

- Tak. Teraz są to wszystko masońskie rodziny, wszystko idzie tam zgodnie z formułą związku Szatana i Antychrysta. Masoni, jakby wybili wyłom, a już później przez ten wyłom wleźli Żydzi.

Do tych "ukrytych Żydów" należy hiszpański dyktator Franco i kubański dyktator Fidel Castro. Muszę tu powiedzieć, że Peyrefitt, a więc i watykański wywiad, mają absolutną rację. Sprawdziłem to w innych źródłach. Franco, hiszpański dyktator, był po matce i ojcu pełnej krwi Żydem z przechrztów. Gdy Żydów wypędzano z Hiszpanii, to proponowano im wybór: albo opuszczą Hiszpanię, albo przyjmą Chrześcijaństwo, tj. nawrócą się. Wtedy część Żydów przyjęła Chrześcijaństwo. Reszta Żydów nazywała ich za to "maranami", tzn. świniami. Tak więc po ojcu i matce Franco jest Maranem, hiszpańskim Żydem – przechrztą. Nawiasem mówiąc, był on niskiego wzrostu i bardzo okrutny - z jawnie wyrażonym kompleksem władzy. Najczęściej do władzy przychodzą właśnie tacy ludzie.

٭ - Ten rasowy (czystej krwi) Żyd przed śmiercią odrodził hiszpański dom królewski. Oto mają Państwo jeszcze jedną historyczną anegdotę. Maleńki Żydek, który się narządził do syta, przed śmiercią tron przekazuje w darze ​​prawowitemu spadkobiercy z królewskiego rodu Hiszpanii ...

- Wszystko to prawda. I śmiech i grzech.

Noteraz kilka słów o kubańskim dyktatorze Fidelu Castro. Oficjalnie potwierdzam dane wywiadu watykańskiego. Castro po matce jest pół-Żydem, a według izraelskiego prawa jest uważany za kompletnego Żyda. Castro jest komunistą, a zarazem masonem. Kuba jest jednym z niewielu krajów obozu socjalistycznego, w którym nadal funkcjonowały loże masońskie. Pewien rosyjski kapłan opowiadał mi, że podróżował na Kubie i był w tych masońskich świątyniach. Głową masonów na Kubie jest radziecki Żyd z trzeciej emigracji. No, to już jest pełnyżart. Sowieckie KGB tutaj wyraźnie przesadziło  żeby jakiś Żydek ze Związku stał na czele kubańskich masonów!

Brat Fidela Castro, Raul - Minister wojny i całkowicie jawny pederasta. Pisano o tym wielokrotnie w prasie amerykańskiej. Ale w końcu ten pederasta się ożenił, ale kogo poślubił? Raul Castro ożenił się z pół-Żydówką. Jego żona w połowie Kubanką, a w połowie – polska Żydówka. Nazywa się Wilma Espin. Po rewolucji była szefem policji Kuby i osobiście rozstrzeliwała kontrrewolucjonistów. Przed rewolucją natomiast była znaną prostytutką.

٭ - Wychodzi na to, że jeśli brat Raul jest pederastą, to sam Fidel Castro, komunista i mason, jest także jakimś pederastą. 

- Tak. Niedawno w żydowskim "Nowym Słowie Rosyjskim" wyjaśniono, że Castro  to nie tylko pederasta, ale także kastrata. Kiedy walczył z dyktatorem Batistą i dostał się do niewoli, to Batista kazał go wykastrować. Jednak wcześniej udało mu się ożenić. Co prawda, ​jego żona uciekła do Ameryki. Jego syn, Fidelito, najpierw się uczył w Związku Sowieckim, a potem także uciekł. Do Hiszpanii. Oto portret Fidela Castro - dyktatora Kuby.

٭ - Do takich ukrytych Żydów można jeszcze dodać największego wroga Izraela - Muammara Kaddafiego.

- Tak. Ukryty pół-Żyd. Jego brat mieszka w Izraelu. W młodości, gdy Muammar Kaddafi studiował w Kairze, to przez jakiś czas siedział w szpitalu dla obłąkanych. Oto jeszcze jeden portret - dyktator Libii, Muammar Kaddafi.

Cytuję dalej: „Jako dowód żydowskiego pochodzenia niektórych „ukrytych Żydów, Peyrefitt podaje biografie ich przodków i żydowskie imiona tych ostatnich. Natomiast gdy chodzi o de Gaulle'a, to autor książki powołuje się na oświadczenie samego generała w Bonn, że miał on niemieckiego przodka o nazwisku Kolb. A Kolby – to przedstawiciele włoskich Żydów. Włoscy Żydzi wleźli kiedyś do Niemiec, a później już i we Francji sam prezydent okazał się ich krewnym.

Wśród innych "ukrytych Żydów" Peyrefitt wymienia również takich znanych Antysemitów, jak francuscy pisarze Morrass i Leon Dode, a także wielki inkwizytor Hiszpanii, Torquemadu.

Ale jeśli spróbują Państwo zajrzeć do amerykańskich encyklopedii, to tam tego Państwo nie znajdą. Będą tam piętnować Inkwizycję, besztać Torquemadę, ale nie powiedzą ani słowa o tym, że był on półydem, a nawet obrzezanym.

Chociaż żydowska gazeta "Nowe Słowo Rosyjskie" nazywa tę książkę antysemicką, ale baron Rotszyld, pomimo wszystkich swoich milionów, proces przegrał. To znaczy, że Peyrefitt miał rację, a informacje wywiadu Watykanu  są bez zarzutu.

Zobaczmy, co mówi Żydom na ten temat sam ich bóg Jahwe ustami proroka Izajasza: "A synowie tych, którzy cię uciskali, przyjdą do ciebie z pokorą i upadną do stóp twoich wszyscy ci, którzy tobą  gardzili... Będziesz ssać mleko narodów i piersi królewskie ssać będziesz" (Iz 60: 12-16). Tak więc Żydzi wiedzieli o wszystkim, o czym my tu mówimy, jeszcze w czasach biblijnych.

Zaczęliśmy od tego, że zdecydowaliśmy sprawdzić informację o tym, że Żydzi chcą przejąć cały świat, a teraz już sami widzimy, jak to się robi - poprzez mieszane małżeństwa, poprzez żydowskie żony.

A teraz przeanalizujmy najbardziej krytyczny okres w historii naszego strasznego XX wieku – Drugą Wojnę Światową. Kto kierował wydarzeniami tej wojny, która kosztowała ludzkość 50 milionów istnień?

Ze strony Związku Radzieckiego wojną kierował J.W. Stalin, który był kaukaskim pół-Żydem. Przeciwnikiem Stalina był Hitler. Kiedy z nim walczyliśmy, to wszyscy uważali, że jest onNiemcem. Po wojnie okazało się, że faktycznie był ćwierć-Żydem. Jeśli Państwu mało tego, że był ćwierć-Żydem, to mogę dodać, że cały rząd Hitlera również był z domieszką krwi żydowskiej. Tak więc ćwierć-Żyd Hitler nie był wyjątkiem, a regułą. Jego zastępca w partii, Rudolf Hess, był pół-Żydem. Szef SS Himmler był także pół-Żydem. Szef służby bezpieczeństwa SD Reinhard Heydrich, był 3/4 Żydem. Heydrich był jedną z najmądrzejszych, najbardziej perspektywicznych i złowieszczych postaci w rządzie Hitlera. Właśnie dlatego Brytyjczycy wysłali swoich terrorystów, którzy go zabili.

٭ - Grigoriju Piotrowiczu, okazuje się więc, że tak samo jak Rosjanie są oskarżani o zorganizowanie krwawej rewolucji, to Niemcy dokładnie tak samo są oskarżani o okrucieństwa, które faktycznie na szczytach władzy popełnili Żydzi i inni z domieszką krwi żydowskiej. Wina Niemców w rozpętaniu Drugiej Wojny Światowej - to kolejny mit, kolejne kłamstwo żydowsko-masońskie.

- O to chodzi. Ale prasa światowa milczy na ten temat. Jedynie od czasu do czasu wycieka prawdziwa informacja, uparcie ignorowana i uporczywie wyciszana przez światową prasę. Rozmawialiśmy o tym wystarczająco szczegółowo w piątym wykładzie drugiego cyklu, zwanym Czerwoną Kabałą. Tam przeanalizowaliśmy książkę Cardeli "Adolf Hitler - twórca Izraela".

Tak więc, jak niesłuszne jest obwinianie narodu rosyjskiego za barbarzyństwo rewolucji 1917 roku, tak również niesprawiedliwe jest całą winę za to, że Niemcy prowadziły Drugą Wojnę Światową, zwalać na naród niemiecki. Wina za wszystko leży nie na narodzie rosyjskim i nie na narodzieniemieckim, ale na tak zwanym "Narodzie Bożym". Drugą Wojnę Światową prowadził kaukaski pół-Żyd Stalin z niemieckim ćwierć-Żydem Hitlerem. Niemcy są również oskarżani o eksterminację wszystkich polskich Żydów, ale kto był ówczesnym gubernatorem w Polsce? Gubernatorem w okupowanej Polsce był Hans Frank, który również był pół-Żydem. Tak więc pół-Żyd Frank i powinien odpowiadać za wszystkich zgładzonych w Polsce Żydów. Okazuje się, że to Żydzi nawarzyli piwa, a pić zmusili Rosjan i Niemców. Niemcy po dziś dzień wypłacają Izraelowi ogromne odszkodowanie. Do dnia dzisiejszego wypłacili już ponad 40 miliardów dolarów.

٭ - Z takim samym sukcesem Izrael może oskarżyć kaukaskiego pół-Żyda Stalina o eksterminację trockistowskich Żydów i zmusić cały naród rosyjski, aby płacił im odszkodowania. Wydaję się, że ku temu wszystko prowadzi ...

Takto absurd! No dobrze, Stalin  pół-Żyd, Hitler - z domieszką krwi żydowskiej, a jak sprawa się ma z demokratycznym Churchillem? Myślę, że niewielu Anglików wiedziało, że Churchill byłpół-Żydem. To była tajemnica państwowa Anglii.

٭ - Dokładnie tak samo, jak wielu Anglików do dziś nie wie, że Churchill był jeszcze i pederastą.

No proszę, to również dla mnie jest nowość!

٭ - Grigoriju Piotrowiczu, mam książkę, w której matka Churchilla mówi o tym, że miał on "seksualne doświadczenia" z mężczyznami. W tej samej książce przedstawiono portret żony prezydenta USA Roosevelta - Eleonory Roosevelt i stwierdza się, że była ona w 100% lesbijką. Zamieszczają ponad setkę listów Eleonory do jej lesbijskiej kochanki. 

- Tak. Ten temat jest ogromny i zakazany. 

٭ - Gdy tylko zaczniesz analizować "Naród Boży", nieuchronnie napotykasz na pederastów i lesbijki.

- Tak. Taka prawidłowość występuje ... Ojcem Winstona Churchilla był zubożały angielski lord, który ożenił się z bogatą Żydówką Brooklynu o imieniu Jenny Jerome. W swoich wspomnieniach Churchill pisze, że był wcześniakiem, urodzonym 6 tygodni przed terminem. Możemy od razu powiedzieć, że jest to osoba bio-negatywna, w normalnych warunkach on by po prostu nie przeżył.

٭ - Zabawne. Okazuje się, że Anglia była rządzona przez pederastę i wcześniaka?

- Tak. To jest wtedy, jak się rzeczy nazywa własnymi imionami. 

Teraz maleńka charakterystyka Churchilla. Cytuję: "Swoją prywatną uprzywilejowaną szkołę Churchill znienawidził od pierwszej chwili, kiedy się tam znalazł. Uczył się słabo, najgorzej od wszystkich w klasie. Guwerner, nauczyciele, a nawet jego własny ojciec uważali go za tępego, a co więcej – za upośledzonego umysłowo". To pochodzi z gazety "Nowe Słowo Rosyjskie", z 2.2.87r. I mogę jeszcze dodać do tego wszystkiego, że Churchill był rudy. 

٭ - Wtedy należałoby uściślić, że Anglią kierował tępy rudy wcześniak – pederasta… 

-Tak. Okazuje się, że tak. Aby sprawdzić degenerację (zwyrodnienie)należy zawsze zacząć od sprawdzenia drzewa genealogicznego. Winston Churchill miał dwie córki: Sarę i Dianę. Imię pierwszej córki, Sary, mocno pachnie judaizmem (Sarah), a imię drugiej córki, Diana, zalatuje  trochę lesbijstwem, jest to jedno z ulubionych imion lesbijek. Tak więc, Diana Churchill pracowała przez długi czas w organizacji charytatywnej, która próbowała przekonać ludzi, którzy chcieli popełnić samobójstwo, aby tego nie robili. A później sama Diana popełniła samobójstwo. To jedna gałązek na drzewie genealogicznym Sir Winstona Churchilla. Druga córka Winstona Churchilla, Sarah, okazała się nałogową alkoholiczką. Była wielokrotnie aresztowana za pijackie awantury, a chorobliwy alkoholizm jest oznaką problemów psychoseksualnych.

Mam książkę „Lisie gry” ("Fox Games"). Napisał ją Żyd, Władysław Farago, który pracował podczas wojny w amerykańskim wywiadzie. W książce tej pisze, że kuzynką Churchilla była niejaka Desi, która była wnuczką Żyda Singera, tego samego Singera, który opatentował maszynę do szycia w Stanach Zjednoczonych i został milionerem. Później ten Żyd Singer wyjechał do Anglii i powydawał swoje córki za europejskich arystokratów.

Kiedy byłem jeszcze małym chłopcem, miałam babcię Kapitolinę Pawłow, która szyła na maszynie do szycia firmy Singer. Myślałem wtedy, że to niemiecka maszyna. Okazuje się - nic podobnego. Jej wynalazcą był amerykański Żyd Singer. Był komiwojażerem, sprzedającym  pierwszmaszyny do szycia, ale te maszyny nie działały dobrze z powodu pewnych wad szpuli. Wówczas ten Singer opatentował swoją ulepszoną szpulę i tym samym przemienił się ze sprzedawcy – komiwojażera w milionera. Cóż, a potem Singer wyjechał do Anglii i powydawał  swoje córki za arystokratów.

٭ - Grigoriju Piotrowiczu, należy tu powiedzieć jeszcze kilka słów w obronie normalnych i zdrowych arystokratów. W wyniku tych wszystkich rewolucji: angielskiej, francuskiej, rosyjskiej, zdrową arystokrację, która prowadziła naród i ratowała go przed tym całym brudem i dżumą, bezlitośnie zlikwidowano. Natomiast chora część arystokracji, która zawarła pakt z diabłem, pozostała przy życiu. Według tych wszystkich wyrodków - arystokratów, którzy pomieszali się z Żydami, można stworzyć negatywne wrażenie o arystokracji w ogóle. Przecież w swoim czasie w byli również arystokraci – patrioci, którzy dbali o swoją nację i swój naród. 

- Tak. Arystokracja ma dwojaki charakter. Dlatego mówią, że diabeł zawsze jest dwulicowy.

Boję się dwulicowej duszy mojej ... 
Szukam obrony Chrystusa, 
Ale spod maski obłudnej
Śmieją się kłamliwe usta. 

To jest wiersz Bloka, który zmarł w stanie kompletnego pomieszania zmysłów. Widzą Państwo, on też znał te wszystkie rzeczy.

Treść w języku rosyjskim:

Боюсь души моей двуликой...
Ищу защиты у Христа,
Но из-под маски лицемерной
Смеются лживые уста. 

Ale nie zamierzam tutaj wymieniać wszystkich mężów Sary Churchill. W każdym bądź razie powiem tylko Państwu, że połowa jej mężów popełniła samobójstwo.

Cioteczny wnuk Churchilla, 30-letni James Spencer-Churchill, został aresztowany przez londyńską policję i oskarżony składzie gangu handlarzy narkotyków, a także kokainy na sumę 71 000 dolarów i posiadanie 3 pistoletów. To było już jego drugie aresztowanie za narkotyki. Gazeta "Daily News" z 12/16/85 r. Na zdjęciu ten wnuk wygląda zniewieściale. Ma długie włosy, jak u pederastów lub hippisów. Twarz – jawnego degenerata. Jest on synem i dziedzicem hrabiego Marlborough (Marlboro).

Oto jeszcze jedna interesująca informacja na temat Churchilla. Niejaka K. Sheridan, krewna po matce, w 1920 roku wyjechała do Moskwy. Była rzeźbiarzem i rzeźbiła popiersia w Moskwie. Kogo – pomyśleliby Państwo? Lenina i Dzierżyńskiego! W tym czasie Churchill był pierwszym lordem Admiralicji. Ostro wypowiadał się przeciwko bolszewikom, a jego krewna, tSheridan, angielska arystokratka z domieszką krwi żydowskiej, śpieszy się, by utrwal przez swojerzeźby wizerunki najbardziej krwawych bolszewików...

Ojciec Winstona Churchilla, Randolph Churchill, zmarł w 1894 roku z powodu postępującego paraliżu, w wyniku nieleczonej kiły. Matka Winstona Churchilla, z domu Jenny Jerome, była Żydówką z Brooklynu, córką amerykańskiego milionera. Ta brooklyńska Żydówka była znana z niezliczonych związków ze wszystkimi, kto tylko na nią miał chęć, zarówno przed, jak i po ślubie z lordem Randolphem Churchillem. Zaczynając od księcia Walii, przyszłego króla Edwarda VII. Ta informacja pochodzi z książki Douglasa Reeda „Spór o Syjon” („The Controversy About Zion, Johannesburg, 1986, s. 266. Bogata, zdegenerowana brooklyńska Żydówka ożeniła ze sobą zubożałego angielskiego lorda. Można powiedzieć, że było to małżeństwo dwóch osób bio-negatywnych.

W dziennikach Goebbelsa, opublikowanych w 1987 roku w Niemczech Zachodnich, Goebbels wprost nazywa Churchilla "zdegenerowanym geniuszem". Natomiast sam Goebbels był dokładnie takim samym degeneratem, - ćwierć-Żydem, kulawym, z końską stopą, o bardzo małym wzroście i bardzo brzydkim. Rybak rybaka widzi z daleka. Zobacz izraelski magazyn Aleph, 7 czerwca 1988 roku, strona 33.

A co nam mówi chiński wywiad? Cytuję: "Matka Churchilla, amerykańska Jenny Jerome, cierpiała na nimfomanię i miała ponad 200 kochanków". To powiedział mi były major chińskiego wywiadu.

A więc widzą Państwo, bierzemy zupełnie inne źródła informacji, ale wszystkie one są zgodne co do tego, że również trzeci bohater wielkiej czwórki, który rządził losami ludzkości w czasie Drugiej Wojny Światowej, był także pół-Żydem i wyrodkiem. 

Przeanalizujmy czwartego z tej wielkiej czwórki Franklina Roosevelta, prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wszystkie źródła niemal z dumą informują, że był on masonem. A my wiemy już, że masoni to tajne stowarzyszenia homoseksualistów. Franklin Roosevelt poślubił lesbijkę. W Ameryce dzisiaj publikowane są książki, w których otwarcie piszą, że jego żona była lesbijką.

٭ - Robiła to otwarcie bezpośrednio w Białym Domu. Mieszkała ze swoją kochanką w oddzielnej sypialni.

Ród Rooseveltów zaczyna się od holenderskiego Żyda Claisa Martensena Rosenvelda. Żoną Klaisa była Żydówka, Jeannette Samoël. Przybyli do Ameryki w 1682 roku. Otrzymałem tę informację zInstytutu Carnegie, który sporządził drzewo genealogiczne Rooseveltów 7 marca 1931 roku. New York Times z 14 marca 1935 roku Roosevelt sam mówi: "Możliwe, że moi odlegli przodkowie byli Żydami". Taka sama historia jest i z jego synami. Wielu jego synów poślubiło Żydówki. 

Najstarszym synem prezydenta Theodore'a Roosevelta był James Roosevelt. Kiedy czwarta żona Jamesa Roosevelta, Mary Winsky-Roosevelt, urodziła swoje pierwsze dziecko - córkę o imieniu Rebecca Maryto u niego było to już siódme dziecko. Times Magazine, 26 kwietnia 71, s. 68.

Jedna z żon Jamesa Roosevelta, Claris, w wieku 52 lat, dźgnęła go w plecy nożem. Natychmiast została umieszczona w klinice psychiatrycznej, a James Roosevelt złożył pozew o rozwód. Otożycie rodzinne najstarszego syna prezydenta Roosevelta.

Jego drugi syn, Franklin Roosevelt, Jr., 55, asystent amerykańskiego Ministra Handluzawarł jako  trzecie małżeństwo z Żydówką Felicią Warburg-Sarnową, 42-letnią dziedziczką domu bankowego Warburga, wdową po Sarnowie, prezydencie kompanii RCA.

٭ - Sarnov był twórcą i wynalazcą telewizji. Okazuje się, że był żonaty z Żydówką?

- Tak. Tak więc, u Rooseveltów zawsze były mieszane małżeństwa z Żydami. Byłą żoną Franklina Delano Roosevelta Juniora była Ethel Dupont - jedna z najbogatszych spadkobierczyń na świecie. A więc, w wieku 49 lat popełniła ona samobójstwo, powiesiła się. Oto mają Państwo ciche rodzinne szczęście ... Miała dwoje dzieci z Rooseveltem Juniorem i z następnego małżeństwa jeszcze jedno dziecko. Też rozwiodła się z drugim mężem i, do swego samobójstwa przebywała w "domu odpoczynku", tj. domu wariatów dla wyższych sfer. The New York Times, 05/05/65 r.

Matka prezydenta Roosevelta miała na imię Sara (Sarah), a ojciec jego żony, Eleonory Roosevelt, był ciężkim alkoholikiem i zmarł na złośliwego guza mózgu. Eleonora i Teodor Franklin byli kuzynami, tj. ich małżeństwo było kazirodcze. Faraonowe małżeństwa ...

Amerykańskie czasopismo "Pereid" donosi, że po śmierci prezydenta Roosevelta Stalin nalegał na otwarcie pokrywy trumny, aby upewnić się, że Roosevelt nie został otruty – przy otruciu twarz silnie się zmieniaO tym informuje nas syn prezydenta, Elliot. Oficjalna prośba Stalina została złożona przez sowieckiego ambasadora w Ameryce. Sądząc po wielu danych, w starości Roosevelt, jak większość degeneratów, miał starczy obłęd. Już podczas konferencji w Jałcie, gdzie decydowano o losie powojennego świata, Roosevelt był praktycznie żywym trupem. Niewygodnie jest znanego amerykańskiego prezydenta, który był cztery razy ponownie wybieranyprzenosić z Białego Domu do żółtego domu  więc Stalin pomyślał, że bracia – masoni po prostu go otruli. 

٭ - Douglas Reed pisze o tym w „Sporze o Syjon” (The Controversy About Zion). Pisze, że ciało nie zostało wystawione na widok publiczny, a trumna była strzeżona przez żołnierzy, kiedy była przewożona na cmentarz. Przez kilka miesięcy żołnierze strzegli nawet grobu, aby go nie rozkopano.

- Tak, tak, tak. Tam było bardzo wiele dziwnych rzeczy.

Oto jeszcze interesująca informacja. swoim czasie prezydent Roosevelt zasiadał wraz z Trockiw amerykańskiej łoży B'nai Brit. B'nai Brit – to centrum światowej masonerii żydowskiej. Trocki był masonem 33 stopnia i Roosevelt również był masonem 33 stopnia. Tak więc, w młodości, gdy Trocki przed rewolucją mieszkał w Nowym Jorku, obaj zasiadali w łoży B'nai-Brity, centrum światowej masonerii żydowskiej.

W książce „Bez upiększeń” ("Unwarnished"), wydanie New York, 1988, autor Shelley Ross (amerykańska Żydówka), na dziesięciu stronach opisuje z wszystkimi szczegółami, że żona prezydenta Franklina Roosevelta - Eleonora była lesbijką i uprawiała lesbijstwo z Loreną Hicock, która, nawiasem mówiąc, nosiła męskie garnitury i paliła cygara. Napisały do siebie ponad 3 tysiące lesbijskich listów miłosnych. Nie każdy mąż i żona napiszą do siebie tyle listów. Ponadto wymieniły pierścionki i obie mieszkały w Białym Domu.

Prezydent Roosevelt, niby sparaliżowany, spał w tym czasie jakąś inną babą. Ogólnie rzecz biorąc, z Białego Domu zrobiono burdel. Franklin Roosevelt miał też inne kochanki oprócz swojej lesbijskiej żony Eleonory. Eleonora była niezwykle namiętną lesbijką, miała już wtedy ponad 40 lat, a niektóre z jej lesbijskich listów miały po 14 stron.

٭ - Ostatnio był film dokumentalny na Kanale 13 o Eleonorze Roosevelt i tam ona uderzająco przypominała Krupską. Nie można rozróżnić. Stara strasznadegeneratka z końskimi zębami.

W ten sposób, w dzisiejszym wykładzie sprawdziliśmy czterech wielkich przywódców świata podczas II Wojny Światowej i przekonaliśmy się, że wszyscy oni mieli domieszkę krwi żydowskiej (ros. - были с прожидью). Tj. biologicznie, w duszy, byli oni już degeneratami - internacjonalistami, ale na zewnątrz udawali, że są przedstawicielami swoich narodów. W ten sposób, jakby z czarnego wejścia, a dokładniej z tylnego wejścia, Żydzi sterowali Drugą Wojną Światową, a wojna ta kosztowała ludzkość 50 milionów istnień ludzkich. Prowadzili tę wojnę ze wszystkich czterech stron ludzie domieszką krwi żydowskiej. 

٭ - To znaczy, że żydowski prorok miał rację, kiedy powiedział, że Żydzi są mądrzy do zła, ale czynić dobra nie umieją. 

- Tak. To był prorok Jeremiasz. On wprost mówił do Żydów: "... są mądrzy do zła, ale dobra czynić nie umieją" (Jer 4:22).

٭ - Druga Wojna Światowa była tego oczywistym potwierdzeniem. Jeszcze jedno oczywiste potwierdzenie – to żydowska władza w Związku Sowieckim. Przecież Związek Sowiecki był wzorem, prototypem tego, co Żydzi przygotowywali dla całej ludzkości.

- Tak, władza sowiecka - tak naprawdę była władzą żydowską.

٭ - Miliony najlepszych ludzi zostały eksterminowane, całe pokolenia zostały spustoszone i oszukane. Dzisiaj oni znów próbują skłócić wszystkich ze sobą: Rosjan z Litwinami i Ukraińcami, Ormian z Azerbejdżanami. To znaczy, że do zła, znowu, mają umysł po prostu diaboliczny, a dobrych spraw na razie nie ma i, jak wydaje sięnie będzie ...

- Nic dziwnego, że diabła degeneracji nazywa się wrogiem rodzaju ludzkiego. Ale przecież i Żydów wielu nazywa również wrogami rodzaju ludzkiego. To bardzo interesująca zbieżność. Czy pamiętają Państwo polityczny testament Hitlera, w którym bezpośrednio przed śmiercią nazywał Żydów trucicielami wszystkich narodów świata. Żydzi od dawna próbują rządzić całym światem przy pomocy degeneracji, Bierdiajewskiego Związku Szatana i Antychrysta, w wyniku którego nadejdzie królestwo księcia tego świata, tj. diabła.

٭ - Grigoriju Piotrowiczu, wszystko to, że tak powiemy, jest rozumowaniem teoretycznym, wyższą materią. A jaki praktyczny wniosek możemy wyciągnąć do zastosowania w dzisiejszych wydarzeniach, do jawności (ros. – гласности) i pieriestrojki? 

- Krótko mówiąc, trzeba zrobić to, co robili senatorowie w czasach Cesarstwa Rzymskiego. Żydów wtedy bardzo, a to bardzo ograniczano. Nie wolno im sprawować żadnego stanowiska państwowego. Nie wolno im było być sędziami, członkami Senatu ... Ciekawe, że było tw czasach rozkwitu Imperium Rzymskiego. Ta sama historia miała miejsce w okresie rozkwitu Imperium Osmańskiego. Tam też Żydzi mieli surowe ograniczenia. Do żadnej służby państwowejŻydzi nie byli dopuszczani. Żydowskie myślenie państwowe zawsze było negatywne. Socjalizm, komunizm. Szczuć niższe klasy na wyższe i pogrzać na tym ręce. Oto dlaczego należy ich pilnie usunąć ze wszystkich stanowisk, gdzie mają oni możliwość wpływania na losy narodu.

Na zakończenie chciałbym przytoczyć słowa słynnego węgierskiego kompozytora Franciszka Liszta: "Nadejdzie chwila, w której wszystkie chrześcijańskie narody, wśród których żyją Żydzi, postawią pytanie: czy nadal mamy ich tolerować czy deportować? To pytanie według swego znaczenia jest równie ważne jak pytanie o tym, czy chcemy życia lub śmierci, zdrowia lub choroby, spokoju społecznego czy ciągłego niepokoju."

Lepiej nie można powiedzieć.

 
 

Źródło

Григорий Климов. Божий Народ

Глава 7. ПРОТИВ БОГА И ПРИРОДЫ

https://libking.ru/books/sci-/sci-politics/406928-grigoriy-klimov-bozhiy-narod.html (całość)

http://g-klimov.info/klimov-bn/Bn07.htm

25.1.2019

 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  Polecam:
  Antysemityzm - dr Jan Ciechanowicz

  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/182090/antysemityzm
 • "Przeciwko Bogu i Naturze - Doktryna Grzechu."
  .
  https://i.redd.it/s253x19fc3z11.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • @Rzeczpospolita "Przewidujące PROGRAMowanie społeczeństwa"
  .


  "O dwuch takich co ukradli księżyc"

  "Odmieniecy"
  https://www.youtube.com/watch?v=b4DN7TVekbw  Chodzi po wiosce odmieniec istny
  Żadnej ci z niego nie ma korzyści
  Ani nie sprzeda ani nie kupi
  Tylko się śmieje jak jaki głupi


  Może to przez te nawozy sztuczne, !!!
  Może był w szkole zbyt pilnym uczniem,!! (mieli czas szkolić na wariata)
  Może to wszystko przez te atomy, !!!
  Że wariata mamy! !!!!!  !!! Bracia szacunek mają i sławę

  !!! W dwójkę rozpędzą całą zabawę.

  Ten tylko książki kupuje w mieście
  Choć w domu tyle, że trudno zmieścić.


  Może to przez te nawozy sztuczne,
  Może był w szkole zbyt pilnym uczniem,
  Może to wszystko przez te atomy,
  Że wariata mamy!


  Chłop jest z morgami i urodziwy,
  w rękach mocarny, że istne dziwy.


  !!!!! Jedno go tylko hańbi i plami:
  Czemu nie lata za dziewuchami? !!!!


  Może to przez te nawozy sztuczne, !!!!!!
  Może był w szkole zbyt pilnym uczniem,
  Może to wszystko przez te atomy,
  Że wariata mamy!  Bogumił Boguchwał
 • @
  Wszędzie Żydzi. Mao Tse Tung - to też Żyd.
  Gdzie tu się schować przed Żydami? Chyba najmniej ich jest w Izraelu.

  Obsesje prowadzą do obłędu.
  Nie wydaje się, że należy dzielić świat genetycznie. Jeśli - to raczej ideowo.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:38:13
  Niestety z genetyki i pamięci komórkowej bierze się także między innymi charakter i sposób postępowania.
  U mnie np. pojawia się coraz więcej cech fizycznych i psychicznych mojej niedawno zmarłej mamy. Wcześniej ich nie było , teraz są bardzo widoczne. Tak więc wiekszość żydków pozostanie pasożytkami. Pamięć komórkowa i geny.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej