Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
141 postów 6167 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Partia Brunetów a Konfabulacja

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli PiS a Konfederacja

Prognoza:

 Po odsiewie z Konfederacji tych, którzy mogliby się temu sprzeciwić, jak np. Dr Czerniak, czy poseł Majka, przy wielkim poparciu kół zaprzyjaźnionych, jak „zacny” Michalkiewicz i Media Narodowe, Konfederacja wejdzie do Sejmu i utworzy koalicję z PiSem, a z pewnością będzie głosowała tak jak PiS we wszystkich kluczowych dla Polski ustawach.  Na tym się skończy antysystemowość Konfederacji.

Redakcja KIP pisze:

Kontrolowana opozycja, udająca antysystemowców, jest powtarzanym od 30 lat sposobem ogłupiania Polaków za pomocą iluzji obietnic wyborczych, rzadko realizowanych po wyborach. Ostatnim przykładem w najbliższych wyborach będzie „Konfederacja”. Kim jest ta partia wielonurtowa, udająca też narodowców, przez ludzi z fałszywą tożsamością, objaśnia w poniższym nagraniu redaktor Maciej Maciak razem z redaktorem Sławomirem Borsem.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/09/pis-bis-czy-falszywi-talmudyczni-antysystemowcy/

 

CW 24tv Musisz to wiedzieć(564) Gdzieś nam umknął kawałek historii Polski?

 

  

https://youtu.be/RfZRHfzjPHk

Wybrane komentarze:

Lenon N 

panie Maciak wspaniały program historyczny. Jak Polacy nie otworzą oczy po pana odczytach prawnych to Polak nie jest Polakiem, bo przez wieki ukrywano te przepisy prawne, które dawały żydom na przeżycie i ekspansję światową i to Polska jest winna temu; New World Order, bo ci ludzie eksperymentowali na naszym narodzie jak się utrzymać na powierzchni świata , jak gówienko na powierzchni wody, i to Tramp zabronił używania słowa syjonizm w jakiejkolwiek rozmowie na forum światowym. I to dlatego ta zaraza się panoszy bo tam gdzie wyrośli te korzenie ciągle są i dlatego gdy Polacy wyrwą te korzenie oni poczują się bezsilni, uwierz mi pan.

No wreszcie mamy rzetelnego dziennikarza. Kto jeszcze ma ( przepraszam panie Macieju) takie ‚jaja’ ? Ach, jest jeszcze doktor Czerniak, Olszański i Kekus. Dzieki panowie!

Hosef Eskimos 

Jest jeszcze Jack Caleib. miziaforum.com Jack prowadzi kilkugodzinne nieraz rozmowy na żywo z Maciakiem, Olszańskim, Rybakiem, Porębą, Kudlińskim…….. Tam się prawdy najprawdziwszej dowiesz. Na żydowskim j.t. to tylko tyle ile żyt pozwoli. miziaforum.com

Ikki Kurogane 

Ja proponuję żeby PiS zmienił nazwę na Polskę Izraelowi Sprzedali. Pełna nazwa knesetu na wiejskiej Polaków Oszukali Polskę izraelowi Sprzedali.

Jan Gąsienica 

Bardzo ciekawa i pożyteczna audycja. Glupi ten nasz naród bo biedny a biedny bo głupi…Wielkie dzięki !!

Paweł Maciaszczyk 

Ciągle jeszcze jest za mało ludzi, którzy są świadomi co się dzieje na świecie. Kto pociąga za sznurki, i jak działa system.

Edward Drobinski 

Jedyny.sposob.na.bunt.polakow.to..zbojkotowac.wybory.zamiast.na.….wybory.idziemy.do.lozka.spac.jest.to.nakaz.i.zarazem.obowiazek

Iwona Hajduczek 

w szkole powszechnej tego nie uczą, a szkoda

Grażyna Klimowicz 

Przywileje żydów w Polsce krytykowali papieże. Zabraniali m.in. katolikom pracować w domach żydów. Głupota władz w Polsce jest dziedziczna.

Sebastian Grabowski 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Ostatni wybrany komentarz:
  Sebastian Grabowski

  Czyli stereotypy o żydach nie wzięły się znikąd.
 • Można
  Mieć wiele ,,ale,, w stosunku do Konfederacji, ale jako jedyni w Sejmie podnosili sprawę 447. I choć wątpię, aby dostali się do parlamentu, to jako jedyni mają jakieś nikłe szanse dostania się. Jeśli chodzi o dr.Czerniaka, to pełna zgoda, osobiście uważam, że robota Patlewicza w tym zakresie była zlecona przez służby związane z PiS. Michalkiewicz tłumaczył dla Izwiesti-dobrze, Czerniak w ZOMO, bo piłka-źle
 • nie stawiam gwiazdek,ale nie zgadzamsie z niczym
  znalazłem pod linkowanym tekstem i taki komentarz:

  "Dlatego pan Braun chce zostać królem Polski. Prawdziwy Polak, patentowany polonista, człowiek kultury łacińskiej. Miejcie uszy i słuchajcie typa! Ośmiesza Polaków, robi na tym kasę i chce zostać królem. Taka ochronę ma pan Braun. On może mówić o Żydach źle, bo to prawdziwy Polak. Ale jaja. To wszystko można wyczytać na jego twarzy. Dziękuje za potwierdzenie"

  - no przeciez to jest bełkot. Monarchista to nie to samo co monarcha.
  "patentowany polonista" - autor tego komentarza jest być moze patentowaymosłem, zas Braun jest z wykształcenia polonistą - to źle, czy dobrze?

  narodowcy udający narodowców - nie wiem, czy trzeba mieć jakies swiadectwo kontroli napletka?
  Ciekaw jestem, czy w końcu ja jestem Polakiem i narodowcem ,czy tylko udaję? I kto mógłby mi wydac certyfikat bycia i jednym i drugim?
 • @zbig71 15:52:22
  „jako jedyni w Sejmie podnosili sprawę 447.”

  No przecież musieli się jakoś uwiarygodnić, czyż nie?
  Ilekroć widziałam patriotyczne wystąpienia Winnickiego, zastanawiałam się, jaka będzie jego kariera. Taki młody, obiecujący i ambitny żydek nie może się przecież zmarnować. Zapewne jego kariera będzie długa i owocna.

  A jeśli się tak głębiej zastanowić, to mając normalny rząd, sprawa 447 by w ogóle nie istniała. Wydaje mi się, że ten cały jazgot wokół tego to przygotowywanie Polaków do „konieczności” spłat tych groteskowych uroszczeń.
 • nie ma nigdzie powiedziane
  - albo Konfederacja z dr Czerniakiem albo wcale

  Takie same głosy były po odejściu pani kai Godek - skoro nie ma Godek, to Konfederacja straciła racje bytu itd - serio, p. Godek miała patent na pro life.

  A co do Czerniaka w ZOMO - ja tam nigo gonie osądzam i byc może dlatego jestem taki naiwny, ale wstąpił do ZOMO w 1981 roku czy nawet później, bo chciał sport uprawiać? Mi to nie przeszkadza,ale tłumaczenie cokolwiek żenujące - akurat tamte lata doskonale pamiętam
 • @Lotna 16:12:15
  "Ilekroć widziałam patriotyczne wystąpienia Winnickiego, zastanawiałam się, jaka będzie jego kariera. Taki młody, obiecujący i ambitny żydek nie może się przecież zmarnować. Zapewne jego kariera będzie długa i owocna" -

  - Winnickiego moi koledzy w Polsce nazywają (SERIO) moim synkiem, bo jest bardzo podobny do mnie w jego wieku. jeśli on jest "zydkiem" ( Ty tak mówisz, to musi to być prawda) to i ja jestem, tyle że starszym żydkiem, zaś ilekroć coś dobrze napisze, to uwiarygadniam sie wobec głupich gojów na neonie24.

  Przykro mi, ale w końcu zostałem zdemaskowany, zwłąszcza że i w Wielką Lechię na słowo nie dowierzam, no żyd ze mnie pejsaty, udający Polaka na tym blogowisku
 • @Lotna 16:12:15
  bardzo logiczne - walka z 447 to zacheta do 447, a najlepsza na to metoda to felietony DK z co drugim słowem "żydokatolik" - to nas uchroni
 • @Lotna 16:12:15
  To zapytam, skąd wiesz, że Winnicki to żydek? Jesteś antropologiem? Osobiście znam Żydów z Warszawy, którzy są absolutnie przeciwni tym uroszczeniom.
  Jasne, że mając normalny rząd , to sprawa 447 stanęła by na ostrzu noża między USA a RP. Ale niestety nie mamy. Bo cała transformacja to był wielki przerwał.
 • @MacGregor 16:14:20
  Oczywiście, że nie, ale są powody, dla których Konfederacja i jej koalici (dla ułatwienia dodam: JKM jest w koalicji, popiera go od zawsze Michalkiewicz, który zaatakował Czerniaka) pozbyli się niektórych osób, podczas gdy np. Braun już dawno temu opowiadał, że wejście w koalicję z PiSem jest jak najbardziej możliwe. I o to chodzi.Polacy zamiast głosować na niezrzeszonych Polaków, czy na jakieś niesystemowe ugrupowania, zagłosują na Koalicję. I będą mieli to, na co zasłużą. A my przy okazji. Z Polską będzie się można pożegnać.
  Zaznaczam, że ja nigdy nie głosuję w polskich wyborach, żeby nie było nieporozumień.
 • @zbig71 16:24:07
  gdybyśmy mieli normalny rząd, to do obecnej sytuacji nigdy by nie doszło;
  jak sobie pomyślę o tych cymbałach to mam stany przedzawałowe

  https://dorzeczy.pl/kraj/113099/Co-z-podatkiem-cyfrowym-Dziedziczak-Wycofalismy-sie-z-tego-w-imie-dobrych-relacji-z-innym-panstwem.html

  dziedziczak murwa jego kać!!!
 • @Lotna 16:24:17
  Wszystko fajnie z tymi niezrzeszonymi formacjami, ale jest ten przeklęty próg 5%.
 • @Lotna 16:24:17
  Ja oczywiście biogramów większości Konfederatów nie znam.
  prawda jest taka, że trzonem są Korwinowcy ( tyle razy zmieniali nazwe, że obecnej nie pamiętam) oraz Ruch Narodowy.
  Do tego dochodzi ze względu na silną osobowość i znaczenie w swoim gronie powiedzmy (org. Pobudka) Braun z istotnie żydowską brodą.

  Pozostałe elementy czy grupy Konfederacji są mniej znane, a czasem wręcz dziwaczne dla mnie (np. partia Kierowców)
  szkoda mi pani Godek, ale sama pozamiatała temat w sposób zresztą fatalny. Co do odejscia Kubiaka i Liroya to szczerze mówiac nawet lepiej.

  Sprawa dr Czerniaka - z całym szacunkiem, ale jest uważam mniejszegokalibru niż sprawa Kai Godek, bo Godek byla chociaz jednym z pierwszych sygnatariuszy, zaś dr czerniak tos amotny wilk, który dołączył dość poźno. Ani mie on ziębi ani grzeje - jego pojedyńcza osoba nie przechyli wagi wyborów na żadną ze stron (choćmoże ma tysiące wielbicieli jego porad lekarskich w internecie)

  Jak mówiła stara maciaszczykowa - będzie jak będzie ;(
 • @MacGregor 16:11:21
  Słyszałam nie raz, jak publiczność wolała, aby Michalkiewicz został prezydentem Polski, to czemużby nie chcieli Brauna na króla?

  Samo nawoływanie do monarchii to kpina z Polaków, kpina w żywe oczy.

  Nawet gdyby znaleźli potomka jakiegoś wydumanego Piasta Kołodzieja, to by obsiadła go chmara żydów- doradców, a druga gromada klechów, których Braun również gloryfikuje. Następna kpina.

  Braun jest systemowym dzieckiem, z tych, którzy są trochę dalej od koryta, a chcieliby bliżej. To samo Targalski czy Kania. Czy to tak trudno pojąć, skąd się bierze ich krytyka systemu? Będą tak długo system krytykować, dopóki sami nimi nie będą.


  narodowcy udający narodowców - nie wiem, czy trzeba mieć jakies swiadectwo kontroli napletka? ”
  Wątpię, aby oni się w Polsce obrzezywali, choć kto ich tam wie.
  Jak do tej pory zauważyłam, że najlepszym papierkiem lakmusowym jest stosunek do tzw. Wielkiej Lechii; działa jak czerwona płachta na byka.
 • @MacGregor 16:18:04
  Już to mówiłeś, źe jest do Ciebie podobny. No cóż, nieszczęścia chodzą po ludziach. :)
  Może nie jest żydem, może tylko szabesgojem.
  https://mobile.twitter.com/hashtag/szabesgoje
 • @Lotna 16:38:46
  * publiczność wołała nie wolała. Ale wołała, bo by wolała.
 • @MacGregor 16:37:09
  „Będzie jak będzie.”

  A tak nawiasem, czy obejrzałeś ten filmik Maciaka? Tam masz dokładnie powiedziane, jak będzie i kto i zacz ta cała Konfederacja.
 • @MacGregor 16:29:04
  Gdyby Duda miał jaja, a nie wydmuszki, pojechałby do Mińska, potem do Moskwy, potem do Pekinu i wróciłby przez Teheran i Ankarę, to nikt w Waszyngtonie nie głosował by za aktem 447. Ale oni wisza na cienkiej nitce poparcia amerykańskiego. Nie stoją na własnych nogach, niestety. Polityka bez alternatywna się kłania. Zresztą, nie wiadomo, czy przeżyliby taki eksperyment, z własnymi nogami.
  .
 • @Lotna 16:38:46
  "Jak do tej pory zauważyłam, że najlepszym papierkiem lakmusowym jest stosunek do tzw. Wielkiej Lechii; działa jak czerwona płachta na byka"
  ... grrrr

  a propos, Magna Polonia reklamuje książkę Wojciecha Kępy:

  https://sklep.magnapolonia.org/produkt/co-przed-mieszkiem-wojciech-kempa/

  Wielka Lechia nie wywoływałaby takich emocji myślę, gdyby często nie była podszyta teoriami Stachniuka (naród bez historii, wspakultura itp)
  Tureckim odpowiednikiem WL były teorie Ataturka o 'języku słonecznym" oraz pochodzeniu Turków Osmańskich od Hetytów.
  Co ciekawe, genetycznie pewnie akurat współczesnych mieszkańców Anatolii więcej łączy z hetytami niz dzieli, mimo, ze ich pierwotne siedziby to dzisiejsza MOngolia ;)
 • @zbig71 16:52:08
  no ale teść mu nie pozwala
 • @Lotna 16:52:01
  mozę obejrzę wieczorem
 • @MacGregor 16:58:34
  No właśnie. I po co nam prezydenci, co to słuchają się teściów? I żon także?
 • @ Autor - 5*
  DK

  Np.: red. S.Michalkiewicz, szczery żydo-katolik, nie "turbo-Słowianin", polski (tylko nie bardzo wiem jakiej Polski) patriota, wybiera właściwą folkslistę:

  wypowiedź w 32 minucie i 32 sekundzie
  https://www.youtube.com/watch?v=L_f0GW84DyM
 • @Rzeczpospolita 17:37:04
  Ja rozumiem, ale S.Michalkiewicz nie należy do Konfederacji.

  W sumie trzonem Konfederacji jest Partia KORWIN oraz Ruch Narodowy. na trzecim miejscu dałbym "żydowska brodę" Brauna (broda nie czyni filozofem i chyba nie czyni tez Żydem) i jego organizacje (Pobudka oraz Korona).

  Można rzecz jasna wskazywać przyjazne stosunki SM i Korwina - ideologicznie jest im blisko.
  Myślę, że pewne róznice m/y korwinistami i narodowcami są głebsze niż są tego świadomi, ale formuła konfederacji na to pozwala

  pozdr
 • @MacGregor 17:47:43
  Fakt, rozpędziłem się i zapomniałem, że Michalkiewicz już z Korwinem nie działają razem, łączą ich tylko poglądy.
 • @zbig71 17:06:00
  Kukiełkowy teatrzyk dla gawiedzi , a lud głupi i tak to kupi .Salut .
 • @autor
  Cała ta konfederacja to nic innego jak ubeckie rzygowiny niejakiego michalkiewicza propagowana ostatnio nachalnie przez jakiegoś grzesia z macą

  Idzie Grześ przez wieś
  Worek piasku niesie
  A przez dziurkę...
  Piasek ciurkiem...
  Sypie się za Grzesiem...
  "Piasku mniej, nosić lżej!"
  Cieszy się głuptasek!
  Do dom wrócił
  Worek zrzucił
  ...ale gdzie ten piasek?!
  Wraca Grześ przez wieś!
  Zbiera piasku ziarnka
  Pomaluśku...
  Powoluśki...
  Zberała się miarka!
  Idzie Grześ przez wieś
  Worek piasku niesie...
  A przez dziurkę...
  Piasek ciurkiem...
 • Do tego - jak w cytacie nie potrzeba nic dodawać.
  ---------------
  "Kontrolowana opozycja, udająca antysystemowców, jest powtarzanym od 30 lat sposobem ogłupiania Polaków za pomocą iluzji obietnic wyborczych, rzadko realizowanych po wyborach."
  ----------------
  Może tylko mała korekta:
  Kontrolowana - koncesjonowana - opozycja, udająca... i tak dalej.
  Wniosek?
  W kraju podbitym - nic nie dzieje się ważnego bez akceptacji okupanta.
 • @Lotna 16:24:17
  A kim jest ten Cierniak? ZOMOwca żadnego nigdy szanował nie będą. Do tego historycznego dyletanta.
 • @MacGregor 16:37:09
  Ja wcześniej nawet nie wiedziała, kim on jest. Że to jakiś lekarz? Myślałem, że historyk, albo coś koło tego.
 • @Lotna 16:38:46
  Króla nie wybiera publiczność.
 • @Lotna 16:52:01
  A kim jest ten maciak? Poza tym, że coś głupiego powiedział do Murzyna. Głupiego, a nie rasistowskiego jak mu wciskali. Tutaj też sporo bzdur, których nawet nie chce mi się wymieniać.
  A jakie są fakty? Jedyną jakąś tam zorganizowaną siłą, która sprzeciwia się uroszczeniom żydowskim, jest Konfederacja. I to wystarczy. A co będzie po wyborach? To dopiero się okaże. Nawet jakby trzon Konfederacji zdradził, to istnieje szansa, że jakiś porządny człowiek do sejmu się dostanie. A kto obecnie uderza w Konfederacje to albo zazdrośnik, albo faktyczny zwolennik uroszczeń i zwolennik 447.
  Nikt inny nie zdołał się zorganizować.
 • @MacGregor 16:58:02
  Ale Stachniuk przynajmniej stworzył jakąś myśl. Natomiast Bieszk pisze bajki, a nawet nie zna źródeł z epoki, którą stara sie opisywać
 • Witaj
  Specjalnie dla CIEBIE obejrzałem linkowany program z red. Maciakiem i dawno nie byłem równie zażenowany:

  "-W Polsce połowa to blondyni,a w PiSie sami bruneci.
  - ale pan tez jest brunetem
  -nie, a jestem ciemnym szatynem"

  częste powtarzanie:
  "to pana wspaniałe średniowiecze, panie Braun (he he)" - no jasne, telefonów komórkowych nie było (przynajmniej nie było przymusowych szczepieńw śreidowieczu)

  Dr Czerniak jako JEDYNY i prawdziwy antysystemowiec - serio?
  nie wiem, kto ile ma lat, ale wiem, co w stanie wojennympomyśłanoby okimś, kto wstępował nawet nie do policji,ale do ZOMO - wzór antysystemowca z Sevres pod paryżewem ;)
  Konfederacja naprawde nie była robiona pod dr Czerniaka - to on był na przyczepkę
  troszkę tak, jakbym ja zapisał się w 1981 do SB żeby spełniac tam dobre uczynki i ewangelizować esbeków/

  wiekszośc tego, co Maciak mówił (kto to w ogóle jest ) to słabe zaczepki i insynuacje (Koliber promuje 'statuty kaliskie')

  A propo statutów - rzecz przedstawiona wyjątkowo amatorsko,ale ciekawa i poszukam zarównokontekstu jak i dokłądnejtreści tych statutów - znajdę tekst orginalny i posprawdzam

  pozdrawiam
 • @d.jaś 20:45:06
  widze, że Wielcy Lechici jak waść tam już maja -troszku inwektyw, troszku epitetów i zatkane uszy na argumenty
 • @d.jaś 20:45:06
  nie wstyd cytowac Tuwima - przeciez to Zyd był? (ironizuję)
 • @demonkracja 21:44:23
  "W kraju podbitym - nic nie dzieje się ważnego bez akceptacji okupanta"

  - zatem neon24 i wpisy Kolegi to również koncesja okupanta
 • @Wican 08:43:40
  podsumowując "Cielaka":

  "kto ostrzega przed 447 ten jest żydowskim agentem i promuje 447"

  inne komentarze pod tym artyułem:

  "Cała ta konfederacja to nic innego jak ubeckie rzygowiny niejakiego michalkiewicza propagowana ostatnio nachalnie przez jakiegoś grzesia z macą" - Wielka Lechia nie przebacza, nawet jak nie miala historii w szkole i zna ja tylko z protokołów mędrców internetu

  i tenjest dobry:

  "Kontrolowana - koncesjonowana - opozycja, udająca... i tak dalej.
  Wniosek?
  W kraju podbitym - nic nie dzieje się ważnego bez akceptacji okupanta."
  - wniosek: neon24 jest medium koncesjonowanym przez okupanta, a my wszyscy jego agentami (łatwiej mi będzie napisac, czyim agentem nie jestem)
 • @Wican 08:38:48
  Pan dr Czerniak, nie był łaskaw uprzedzić o swojej przeszłości liderów Konfederacji.
  Jak można to rozumieć, jeśli wiadomo jest, że ugrupowaniem na które szuka się histerycznie i nadzwyczaj gorliwie haków, jest własnie Konfederacja i jej działacze??
  Wyciąga się każde plotki, pomówienia zwykłe rzygi na Konfederację!!
  To że np. brat pa.Kurskiego pracuje w GW - nieeważne, ze tate pana z GP był w ZMS i TPPR - pikolo, itp. można mnożyć, ale skandalem wg nich ... jest obowiązkowa służba w wojsku prof.Osadczego.
  Opluwany Kresowiak prof.Osadczy,itd.
  Można sobie wyobrazić COOOOOO to byłaby za pożywka, ba cała uczta wyciągnięcie przeszłości Czerniaka,i przemielanie tego w tysiącach odsłon w TVP, prasie, na portalach.... nawet jeśli tylko grał w piłkę.

  TO CO??? to było i PO CO było to ukrywanie, przecież dr Czerniak jest na tyle przytomny że zdawał sobie z tego sprawę, że "walczący z Konfederacją"czyli "wyznanie handlowe" z PIS, ambasador USA, Jojnie Daniels, GP... to wyciągną i będą walić tym jak bejsbolem.
  To miała być jakaś dywersja od wewnątrz, czy co?????
  NIKT nie wie co zadziałałaby Konfederacja gdy będzie w Sejmie, bo skąd skoro jeszcze w nim nie byli.
  Na razie, przynajmniej jako JEDYNA, uświadomiła sporą część narodu
  CO się święci!i cały czas uświadamia i próbuje wytknąć służalczość partii rządzących i ich zgodę na WSZYSTKO, ze szkoda dla Polaków.

  Tyle może na razie, jak zawiodą to ludzi ich wyklną z parafii.
  Ciekawa natomiast jest, pełna zgodność w atakowaniu ich przez różnorodne środowiska:
  wyznanie handlowe na czele z Jojnie ,
  amb. USA i Izraela
  Lechitów,
  partię rządzącą,
  probanderowskie środowiska ukraińskie na Ukrainie i w Polsce.....

  dmą w te same dudy...

  https://nczas.com/2019/05/27/jonny-daniels-cieszy-sie-z-wynikow-wybrow-its-a-very-very-good-morning/


  https://www.wykop.pl/link/4980515/anna-azari-konfederacja-jest-ruchem-antysemickim-media-narodowe/


  Ambasador USA oskarża polityków Konfederacji. Padły ostre słowa.

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/georgette-mosbacher-oskarza-politykow-konfederacji-o-mowe-nienawisci/70cgn9d  https://www.facebook.com/stop447/?ref=py_c

  https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/?ref=py_c
 • ten statut kaliski to rzeczywiście zgroza
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Statut_kaliski

  jeszcze chwila i PiS nam go wprowadzi na nowo
 • @MacGregor 12:20:28
  warto przeczytać:

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/o-falszywce-tzw-przywilejow-zydowskich-2019-09
 • @MacGregor 09:22:44
  ---------------------
  "W kraju podbitym - nic nie dzieje się ważnego bez akceptacji okupanta"

  - zatem neon24 i wpisy Kolegi to również koncesja okupanta
  ---------------------
  Trwa kontynuacja tego - co kiedyś czarci pomiot zapoczątkował i Stalinem i Hitlerem - jednak teraz nie wsadza się danych tubylców do więzień za kawały opowiadane o demonkraturowych bonzach. Zmieniono taktykę - cel pozostał ten sam.
 • @trojanka 10:15:39
  Żorżeta jest niesamowitą dyplomatką. Inna sprawa, że jej zachowanie jest idealną ilustracją, jakim bantustanem jesteśmy.
 • @MacGregor 13:03:45
  Bardzo interesujący artykuł.

  Istnieje również wiele interesujących artykułów na temat np. pobudowania krematoriów, w których rzekomo palono zwłoki ludzkie, już po wojnie przez Sowietów.

  I co z tego? Żydzi nadal krzyczą o pieniądze, bo holokaust i wymordowano 6 milonów żydów i spalono ich zwłoki z szybkością zadziwiającą najnowocześniejsze dzisiejsze krematoria.

  Przywileje żydowskie są fałszywką i co z tego?
  Hagada już została dorobiona, ryciny, które podsuwał Piłsudskiemu żyd, które je wykonał, zostały pięknie przedrukowane i z całą pompą została otwarta ich wystawa z udziałem Różnych Ważnych Osobistości, na czele z konsulem amerykańskim i nieszczęsnym Konfederatem z kręgu JKM.

  Czyli wszyscy w to wierzą i doznają euforii na temat wyjątkowych i mega rasistowskich przywilejów żydowskich w dawnej Polsce, Konfederacja również.

  Jak dostają euforii, widać to tutaj. Warto przy okazji zobaczyć masona ze zmarzniętą ręką po tym, jak wykonał swoje zadanie.
  https://youtu.be/iWDaA7KZ708

  Były kamery, pięknie nakręcony film dla potomnych i niezliczona ilość ochów i achów - i to się liczy. A Polscy historycy mogą sobie gadać, że to wszystko nie jest prawdą historyczną i nikt nie będzie ich słuchał. A jak zaczną słuchać, to się tych gadających oskarży o antysemityzm, tak jak dzisiaj się oskarża i wtrąca do więzień tych, którzy nie wierzą w komory gazowe do masowych mordów ludzi zamiast pluskiew i wszy i w super wydajne piece krematoryjne spopielające zwłoki ludzkie w ciągu kilkunastu minut.

  Sądzisz że to jest bez znaczenia i że nie będą chcieli kontynuować tradycji, nad którą się te Ważne Osobistości roztkliwiają? Dobrze się nad tym zastanów.
 • @MacGregor 09:18:31
  „wiekszośc tego, co Maciak mówił (kto to w ogóle jest ) to słabe zaczepki i insynuacje (Koliber promuje 'statuty kaliskie')”

  Dla Ciebie słabe, dla mnie nie. Maciak ostrzega i tyle.
  Tak to jjuż jest, niektórzy widzą znaki, inni ich nie widzą, choćby nie wiadomo jak długo na nie patrzyli; niektórzy widzą obrzydliwe trujące smugi chemiczne na niebie, inni twierdzą że to para wodna, choć Harvard University mówi o tym na swojej oficjalnej stronie.
 • @Wican 08:38:48
  AA, no proszę, kto się pojawił. Zapomniałam o tobie i twoich złotych myślach.
 • @Wican 08:44:40

  Ale Stachniuk przynajmniej stworzył jakąś myśl. Natomiast Bieszk pisze bajki, a nawet nie zna źródeł z epoki, którą stara sie opisywać”

  Znowu bredzisz na ten sam temat, zadaniowcu, powtarzając brednie innego zadaniowca Michalkiewicza.
 • @trojanka 10:15:39
  Czyli przedstawienie kukiełkowe idzie pełna parą.
  Jedni trąbią z głęboką troską na temat 447 robiąc wielki rejwach, gdzie rząd powinien urwać łeb sprawie jednym posunięciem, a drudzy ich atakują, tym samym uwiarygadniając ich patriotyczne zapędy.
  Swoją drogą, może niektórzy żydzi faktycznie są wystraszeni, bo zdają sobie sprawę z tego, że w Polinie stracą swoją pozycję, którą się ciszą w lll RP. W Polinie będą rządzili Danielse w imieniu swoich zleceniodawców i może nie być miejsca na wieszczów w stylu Michalkiewicza i
  Brauna.
  Natomiast jeśli środowiska narodowe „dują w te same dudy”, to może warto by się zastanowić, dlaczego - może mają powód?
 • @demonkracja 13:10:50
  Niemniej jednak, niektórym się wydaje, pomimo niejednego antypolskiego artykułu i tysięcy antypolskich komentarzy, że NEon jest omijany szerokim łukiem przez wszystkich członków obcych służb, których w Polsce zatrzęsienie (samego Mossadu ok 40 tys. chłopa, o ile mnie pamięć nie myli).
  Niech na całym świecie wojna, byle witryna NEon była spokojna.
 • @Lotna 14:57:38
  Rząd powinien uciąć łeb jednym posunięciem. To prawda, tylko czy rząd przeżył by taki eksperyment? Zwłaszcza, że wisi na cienkiej nitce amerykańskiego poparcia? Do takich decyzji trzeba stać na własnych nogach.
 • @zbig71 15:25:21
  No niestety, do tego trzeba być Polakami.
 • @Lotna 15:21:25
  Tego ile jest obcej bezpieki w Polsce tego my, głupi cywile nie wiemy. Trzeba także pamiętać, że z SB i z WSW też wielu przewerbowywało się do nowych panów, bo wiedzieli, że będzie zmiana sojuszy w końcówce lat 80tych

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej