Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
141 postów 6148 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Polaku nie śpij, bo cię okradną!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy szanowna Administracja przysnęła?

Właśnie wysłuchałam wywiadu na kanale CW Tv Macieja Maciaka z dyrektorem kopalni węgla kamiennego „Czeczot”, panem Krzysztofem Tytko i z dr Zbigniewem Kękusiem, z którego dowiedziałam się ze słów eksperta, pana Tytko, między innymi, że od lat rządy okupacyjne zwane dla niepoznaki „polskimi”, skrzętnie ukrywają ilość i jakość niesłychanych bogactw, jakimi dysponuje polska ziemia, czyli Naród  polski. Transformacja, czyli kradzież na rympał polskiego majątku narodowego wypracowanego przez naszych ojców i dziadów, która kosztowała nas, wraz z ubytkami ludności z powodu emigracji zarobkowych i niskich urodzeń, więcej niż ll Wojna Światowa, nawet ewentualna spłata żydowskich uroszczeń majątkowych, związanych z ustawą 447, będą maleńką stratą w porównaniu z tym, co szykują nam nasze postokragłostołowe rządy okupacyjne, a mianowicie grabieżą naszych zasobów mineralnych. 


Wyniki badań wiertniczych, które były prowadzone przez rządy PRLu, są trzymane w tajemnicy przed Narodem polskim, ale za to niefrasobliwie rozgłaszanie na forum międzynarodowym.
Koncesje, czyli pozwolenia na próbne odwierty na podstawie przeprowadzonych w PRLu badań, są wydawane od lat zagranicznym korporacjom. Koncesja to także promesa na odwierty przez następne dziesięciolecia. 

Ponadto, według eksperta w tej dziedzinie, dyr. Tytko, rząd pisowski przygotowywuje podstawy legislacyjne , które po wygranych przez PiS wyborach ujrzą światło dzienne, po czym korporacje międzynarodowe, czyli żydowskie, będą miały wolną rękę w przejmowaniu polskich zasobów w majestacie prawa. Polacy, zamiast właścicielam kopalń i beneficjentami z nich dochodów, staną się tanimi wyrobnikami. 

Polska, gdyby miała rządy mające na względzie dobro Polaków i polską rację stanu, mogłaby praktycznie OD ZARAZ stać się krajem zasobnym, za czym szybko stałaby się krajem zmodernizowanym, o wysokiej stopie życiowej mieszkańców. Powroty Polaków z zagranicy, ich dzieci i wnuków stałyby się faktem, a nie mrzonkami i obietnicami kolejnych partii rządzących
 
 
Ile tracimy?

Otóż, według dyr. Tytko, dywidendy z eksploatacji mogłyby wynosić w przybliżeniu od 0,5 do 1 miliona dolarów  (* dyr. Tytko mówi o PLN, a nie o USD) na każdego z 60 milionów Polaków zamieszkałych w kraju i zagranicą, NA POKOLENIA.

Polska leży na górze złota, a okupanci czyhają, aby nas zniewolić i okraść jak nigdy jeszcze dotąd w historii.

Już się zabierałam do napisania kilku słów na ten temat na NEonie, kiedy to w komentarzach na YouTube ujrzałam link do artykułu na ten sam temat na NEonie właśnie.
Okazuje się, że na dole strony, wiszą, nie jeden a dwa (2) artykuły o tej tematyce, autorstwa pana Andrzeja Tokarskiego, podczas gdy na SG jest następna porcja pro-Pisowskiej propagandy.

Czy szanowna Administracja raczyła zaspać, czy może nikt nie czyta artykułów, z których niezwykle istotne są ledwo zauważalne, natomiast propaganda dotycząca okupantów Polski jest niemal bez przerwy na górze witryny? Bardzo bym chciała wiedzieć, jakie są kryteria doboru „najważniejszych artykułów. 

Artykuły dotyczące bogactw naturalnych Polski:
 
Wywiad z dyr. Krzysztofem Tytko:
 
Wszystkim Polakom, którzy nie chcą przyłoźyć ręki do następnej gigantycznej grabieży Polski, radzę dobrze się zastanowić, zanim oddadzą swój głos w wyborach na okrągłostolową sitwę.

KOMENTARZE

 • Autorka
  trzeba oddać prawdę, że suplement wisiał na jedynce długo, natomiast faktycznie część pierwsza poszła do zsypu, bo na jedynce znalazła się rubryka: "co piszą inni" - zapewne z przyczyn dawno już szczegółowo opisanych, do których nawet pamięcią nie chce mi się wracać

  w rewanżu za walkę o upowszechnianie wiedzy w Polin zakazanej 5*
 • @Andrzej Tokarski 01:47:13
  Dziękuję za gwiazdki. :)

  W takim razie bardzo przepraszam, byłam zajęta i akurat nie widziałam tego wpisu na jedynce. Niemniej jednak, uważam że temat jest tak istotny, że nie powinien w ogóle schodzić z jedynki, o ile nie chcemy żeby nam okradziono Polski, już nie do gołej ziemi, ale nawet do tysięcy metrów poniżej.
 • @Lotna 02:53:09
  Szanowna Pani Lotna! Nie po to wymyślono taką ordynację wyborczą, by Polacy mogli o czymkolwiek decydować. Pomijając już fakt, że prawdziwych ludzi jest w tym narodzie tyle, co kot napłakał, to okupant jeszcze dodatkowo zabezpieczył się procedurami.
  Jedyne ,co ma znaczenie w tych wyborach to frekwencja: im wyższa, tym bardziej po myśli władz okupacyjnych, bo pokazuje, że ich kontrola nad społeczeństwem funkcjonuje wyśmienicie.
 • @Mariusz G. 07:42:06
  najwyższą formą walki o kształt państwa jest - promowanie całkowitej bierności obywatelskiej - w tym wypadku wyborczej - nikt nigdzie takiej durnoty nie wymyślił - ale Polak potrafi, i jeszcze z tego dumny
 • Oczywiście, że 5* !!!
  Już za samo ściągnięcie obcych wojsk światowego bandyty i jeszcze opłacanie ich tu, kwalifikuje tych obrzępałów na karę najwyższą.
  Bo po co oni tu są ?
  Bo zamiast części gotówki ushrael weźmie te nasze klejnoty, a wokół jakieś madzie i opłacani klakierzy odwracający uwagę od spraw istotnych, twoooj !
 • "Polaku nie śpij, bo cię okradną!"
  -------------
  No cóż - należało w ubiegłym wieku ostatecznie zamordować Polskę - aby się potem w tym czy następnym wieku - dobrać do jej naturalnych zasobów. Oczywiście należy zakazać tubylcom już eksploatowany zasobów (węgiel) - co też się usilnie czyni.
  Wniosek?
  Sieroty po Polsce - jak to sieroty - nie maja już na nic wpływu.
 • @Andrzej Tokarski 08:15:01
  5*
  Jedno jest pewne; w najbliższą niedzielę tak czy inaczej wygra układ okrągłostołowy: PiS i PO.
  Jedyne co możemy zrobić to oddać głos na ludzi spoza tego układu.
  Uchylanie się od głosowania czy też głosowanie na bandę czworga zacementuje tylko obecną, tragiczną sytuację naszego narodu.
 • @Andrzej Tokarski 08:15:01
  Jeżeli aktywność obywatelska ma się sprowadzać wyłącznie do wypisywania bzdur w internecie i stawianie krzyżyków w "wyborach", których wynik został ustanowiony wcześniej przez ordynację, masmedia i tzw. sondaże to bierność rzeczywiście jest ideałem. Moja obywatelska postawa kosztuje mnie kupę pieniędzy, wysiłku i zdrowia psychicznego. A ty pocisz się przy stawianiu krzyżyka, który "statystycznie" ci którzy rządzą wiedzą czy postawisz i gdzie postawisz. Gdybyś choć raz aktywnie stanął do walki z niesprawiedliwością, pozornie tekturowym państwem to zobaczyłbyś, że jesteś sam jak palec pośród tego wspaniałego narodu i wiedziałbyś o czym piszę.
 • @Mariusz G. 09:43:07
  Czyli konkretnie; na czym polega Twoja działalność?
  W jaki sposób "aktywnie stajesz do walki z niesprawiedliwością"?
  Jaki jest efekt Twojej działalności?
 • Czy to właśnie nie dlatego okupanci sprowadzili do Polski obce wojska, by...
  korporacje już nigdy więcej nie przegrały z Polaczkami takich spraw jak ta? :
  https://www.youtube.com/watch?v=K0PolVoVerM&t=223s
 • @Robik 10:04:00
  Zadaje pan istotne i " podchwytliwe" pytania, ale jednocześnie naiwnie i zupełnie bez podstaw sugeruje, że tylko 4 formacje są okragłostołowe, a piąta ( domyślam się, że chodzi panu o tzw. Konfederację/), to niby nadzieja Polaków? A w tej Konfederacji, poza kilkoma przypadkowo porządnymi ludźmi, większość zdecydowana, to pieszczochy i pieczeniarze okrągłostołowe jak JKM i Braun lub " narodowe" chłoptasie lub pospolite tałatajstwo, które też chce coś skosztować z pańskiego, żydowsko-okupacyjnego stołu.
 • @Mariusz G. 07:42:06
  Mogą fałszować w granicach kilku procent, przy kilkunastu to raczej niemożliwe.
  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/politics/4072-panstwowa-komisja-wyborcza-oszukala-sztab-wyborczy-komorowskiego
 • Autorka
  Polska siedzi na finansowym dynamice, którego eksplozja uczyniłaby z naszego kraju istne El Dorado, ale zasoby przejdą w łapy żydostwa w ramach realizacji jankeskiej ustawy 447 JUST. Z polskimi zasobami naturalnymi będzie tak samo jak z przemysłem. Po prostu znikną, ale nie znikną pieniądze z ich eksploatacji, które trafią...
  No gdzie trafią? Do JP Morgan trafią. Polacy dostaną za to krowę+, albo kota+. np. To im wystarczy.

  Pozdrawiam
 • Czy to już koniec?
  Polacy sprzedadzą własną ojczyznę, swoją przyszłość i przyszłość swoich dzieci za 500+, 13-kę i inne obietnice.
  Pytanie zasadnicze; czy zasługujemy na coś węcej jeśli sami sobie zakładamy pętlę na szyję?
 • Wyniki ocen wpisu
  świadczą o zaangażowaniu antyplolaków na NEonie.
  Precz z antypolonizmem!

  *5.
 • @stanislav 10:21:00
  Które moje pytanie było "podchwytliwe" do tego "istotne" a zarazem "naiwne"?
  Nie "sugeruję" żeby głosować wyłącznie na Konfederację.
  Napisałem wprost: "Jedyne co możemy zrobić to oddać głos na ludzi spoza tego układu."
  Proszę sobie samemu zdecydować i zagłosować na KOGOKOLWIEK spoza układu.
 • @Jan Twardowski 10:22:35
  PS Zapomniałem dodać, że to PiSowi łajdacy są strażnikami okradzenia Polski.
 • @Robik 10:28:59
  No właśnie, jakieś przykłady by się przydały.
 • @Jan Twardowski 10:30:57
  Na szczęście o tym wiemy.
 • @wercia 10:21:24
  Nie chodzi mi o fałszowanie, ale o kreowanie.
  W 1990 w drugiej turze 74,5% z 10,5 mln Polaków głosowało na Kaczyńskich (Wałęsa). Z tego 1,5 mln (co najmniej) poszło głosować na Kaczyńskich (Wałęsa) choć nie głosowali na niego w pierwszej turze. Ratowali więc Polskę przed Tymińskim, głosując na Kaczyńskich (Wałęsę). Ciekaw jestem ilu z tych 1,5mln pójdzie ratować teraz Polskę przed Kaczyńskimi i przed kim będą ratować Polskę w następnej kolejności? A może przed sobą?!
 • @Mariusz G. 11:15:21
  Proszę odpowiedzieć na moje pytania zadane powyżej.
  (10:04:00)
 • @ Autor - 5*
  DK
 • @zbig71 10:56:23
  Tak po prawdzie to ludzie o tym nie wiedzą. Świadomość przeciętnego Kowalskiego jest zerowa, o czym świadczą wyborcze prognozy.
 • @Robik 11:31:05
  Ja nie napisałem tego po to, by zyskać wielbiciela lub krytyka (?), Jeśli na prawdę Pana interesuje moje życie, to możemy się kiedyś spotkać . Wszystko opowiem , pokażę pisma. Tylko czy, na pewno, nie zanudzę?
  Dodam tylko, że mając wówczas 23 lata, głosowałem na Tymińskiego, a później na partię X (przeciw Kaczyńskim) Gdzie byliście wtedy zbawcy? To wtedy był czas by próbować ratować Polskę. Teraz to jedynie można coś zmienić krzyżami a nie krzyżykami.
 • @Mariusz G. 09:43:07
  Nie jesteś sam jak palec pośród tego wspaniałego narodu. Polscy sędziowie też są sami. Nie mogą usunąć kłamstwa i oszustwa z konstytucji w art 10. że, tylko trójka daje równowagę władzy.

  Aktywność obywatelska omija prymitywny system trzech filarów. Sprowadza się do wypisywania bzdur w internecie i stawianiu krzyżyków w wyborach ordynacji, która się wstydzi pokazać jaki posiada geometryczny kształt.

  Bez prawdziwej równowagi systemu władzy, Polacy zgodnie z konstytucją są oszukiwani i okradani. Z własnej winy tolerują prymitywną równowagę, bez możliwości rozwoju jej dokładności. Precyzyjna równowaga władzy jest potrzebna w celu bezpieczeństwa narodu przy nowych szybkościach postępu techniki.
 • @Mariusz G. 12:40:11
  Aż tak bardzo nie interesuje mnie Pana życie.
  Zadałem tylko trzy pytania licząc na proste i krótkie odpowiedzi.
  "1. Na czym polega Twoja działalność?
  2. W jaki sposób "aktywnie stajesz do walki z niesprawiedliwością"?
  3. Jaki jest efekt Twojej działalności?"
  Rozumiem, że odpowiedzi na nie można sprowadzić do:
  ad1. na głosowaniu
  ad2. głosowanie przeciw Kaczyńskiemu
  ad3. efekt działalności: żaden
 • @Mariusz G. 16:03:24
  Napisałeś:
  "dlaczego mam odpowiadać na osobiste pytania jakiemuś anonimowi?"
  Dlatego, że pojawiłeś się tutaj dobrowolnie i napisałeś na publicznym forum takie słowa:
  "Jeżeli aktywność obywatelska ma się sprowadzać wyłącznie do wypisywania bzdur w internecie i stawianie krzyżyków w "wyborach", których wynik został ustanowiony wcześniej przez ordynację, masmedia i tzw. sondaże to bierność rzeczywiście jest ideałem. Moja obywatelska postawa kosztuje mnie kupę pieniędzy, wysiłku i zdrowia psychicznego."
  Jednak jeden efekt twojej działalności jest dla mnie widzoczny; potrafisz obrażać ludzi.
 • Niewolnicy kochają "wybierąć" sobie swojego PANA i dlatego tak chętnie i poddańczo idą głosować na NOWEGO PANA - WŁAŚCI-CIELA
  PLANTACJI, FOLWARKU, który gnał ich bedzie do słóżalczej roboty, gdzie tyrać muszą i będą aż do śmierci.  http://images31.fotosik.pl/335/4275ae8ff1f9535a.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • Watykańska Szwajcaria zawsze Polakom "po-może". Nie ma większego zniewolenia niż D-ŁUG! Tak napisano w "Nowym Testamencie"
  .


  "Mogą fałszować w granicach kilku procent, przy kilkunastu to raczej niemożliwe."


  A po co mają się w co kolwiek bawić i zajmować sobie swój wesoły czas?


  Kto by to liczył??


  Nie łatwiej mieć wyniki przygotowane wcześniej i ogłosić NAIWNEJ głosującej GAWIEDZI, że jej kandydaci przegrali stosunkiem "głosów" 58% do 60%?


  Żeby parodię-widOwisko łatwiej było ukryć, to muszą zrobić SZTUCZNY TŁUM (w mętnej wodzie polują rekiny), więc obiecują wygłodzonym naiwniakom "kiełbasę" wyborczą, którą będą musieli jako niewolnicy spłacać do kńoca ich życia, jak również ich następne pokolenia W RATACH do WATYKAŃSKICH BANKÓW!!!  Mafijna LICHWIARSKA pożyczka nie do odmówienia, którą cały naród Polaków-Słowian będzie musiał wyżygać krwawicą.

  Podatek VAT jak sama nazwa wskazuje idzie do węża z VAT-I-CANu


  https://m.neon24.pl/8663e9815c472053a4d270c14de72e6c,14,0.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • @Mariusz G. 20:41:31
  Zalecam wyluzować .Środki prawne zalecam przesłać tu : https://www.youtube.com/watch?v=TUVTSXdjcOM Salut :)))))
 • Trwa systematyczne oswajanie Polaków , ze "zbliżeniem" z nadzorcami i ich pociotami...przy użyciu różnych metod i ludzi.
  Kolejny raz Mosbacher złożyła Polakom życzenia!!Tym razem na tapecie JOn Kipur.Poprzednio była Hanuka!nawet wa swoim języku!zapewne dlatego żeby lud podległy się uczył!

  Hanuka w Sejmie!!

  https://youtu.be/smeDH0zGQj8


  https://twitter.com/USAmbPoland/status/1181613041135312896

  Z okazji Jom Kipur, czyli Dnia Pojednania, życzę szczęścia i pokoju. Gmar Chatima Towa.


  Komentarze POLAKÓW b e z c e n e !!!!!
  Polsko ŻYJ!!!

  A to szabaśnik udający POlaka. Kiedyś PO, od jakiegoś czasu minister PISu,
  https://youtu.be/vqzzPbHREcg


  https://wprawo.pl/2018/03/08/wicepremier-gowin-polska-ojczyzna-dwoch-narodow-polskiego-zydowskiego-wideo/


  A to na Ukrainie w Werchownej Radzie!!

  https://youtu.be/VRDHpk2MXgQ

  zbyt podobne by spać spokojnie!!
 • @trojanka 09:33:01
  Kto odrzuca zaproszenia jest na liście!!
  https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/4635-robert-winnicki-odpowiada-rabinowi-nie-zapalam-swiec-chanukowych


  https://fakty.interia.pl/prasa/news-rzeczpospolita-polscy-poslowie-w-zydowskim-raporcie,nId,3222480
 • Szanowna Autorko
  wszak okupanci nie po to przejęli wszystkie media, nie po to ciemnemu ludowi dają różne show, telenowele i dziesiątki innych dupereli aby się przejmować, że jakaś część społeczeństwa (przykro stwierdzić, że niewielka) nie należy do ciemnego luda, że są świadomi i oczytani, że inteligentni, że tworzą , przynajmniej próbują tworzyć, społeczeństwo obywatelskie. Oni, jak Neumann, mają to w dupie i ch..j ich obchodzi, że ktoś się im wierzga wszak mają opracowane i sprawdzone metody na pozbywanie się wierzgających.

  Ukłony :)
 • @Wiktor Smol 10:07:21
  Witam!
  Jeszcze nie wszystko stracone, jeszcze ciągle mamy tzw. media alternatywne, które informują, choć nie zawsze, a nie ogłupiają. Praca u podstaw... Musimy informować by uzyskać masę krytyczną, bez tego stracimy Polskę, wraz ze wszystkimi skrytym pod ziemią skarbami.
 • @trojanka 09:42:07
  Źle uzasadnił, z racji tego, że z pełną świadomością łamie przykazanie II. Wiem. Z katechizmu je usunęli i dokonali fałszerstwa, ale nie ma takiej możliwości by o tym niesłyszał.
  Poza tym bogów innych obok Stwórcy też czci: królową nieba, czyli tu Żydzi mają jakby przewagę. Poza tym istnieje ekumena. Żydzi lepiej udają i im się też lepiej udaje. Oni mają (syjoniści talmudyczni) sposób, na podobieństwo katolików, jak omijać Prawo im służy do tego talmud, a katolikom katechizm. Bóg jednak nie toleruje wymysłów ludzkich. Nawet pobieżne zapoznanie się z Biblią rozwiewa wątpliwości. Tylko kto i po co miałby się z Biblią zapoznawać?
 • @Mariusz G. 16:22:10
  Ja natomiast pana nigdy nie libiałam. Tym bardziej, żegnam bez żalu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej