Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
141 postów 6167 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Prawo i Sprawiedliwość po żydowsku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli nielegalne obrady Sejmu Vlll kadencji. Konferencja prasowa Konfederacji

Partia rządząca nie przestrzega podstawowego aktu prawnego, jakim jest Konstytucja RP, Cóż warta jest Konstytucja, skoro nie jest ona przestrzegane przez rząd, który powinien stać na ijej straży? 

Komentarz posła Brauna:

 „(...) ostatnie posiedzenia Sejmu były nielegalne, odbywały się w niekonstytucyjnym składzie; jeśli to mie ma znaczenia, to proszę to wpisać do aktów prawnych, proszę przyjąć taką ustawę, która będzie to stwierdzała, że nie ma znaczenia, w jakim składzie sejm obraduje. Jeśli dwóch posłów ma się nie liczyć w rachunku, to po co ich w ogóle wybieramy.”

https://youtu.be/LzMM34nOxlU

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • witam 5*
  Czyli ustawa o jeździe "na suwak" jest nielegalna???!!!
  A "korytarz życia też"?

  Pozdrawiam Autorkę
 • @roux 22:10:11
  Wszystko jest tu do d..y .Salut .
 • @roux 22:10:11
  Witam, Kornel Morawiecki zmarł 30 września, Jan Szyszko 9 października, a w ich miejsce nie zostali zaprzysiężeni następcy. Czyli wszystkie sesje sejmu po 30 września były nielegalne.
 • @Repsol 22:41:25
  D..a i tak podpisze. :(
 • @
  Oj tam, oj tam.
  Braun jest znanym zadymiarzem. Toż wskazani posłowie nie stawili się mimo powiadomienia i do Sejmu nie dotarła żadna potwierdzona informacja o powodach
  Dopiero kolejne posiedzenie Sejmu może się zająć kwestią i, po stwierdzeniu zgony, wyznaczyć następców, a następnie przyjąć od nich ślubowanie.

  Czy nie taka jest procedura?
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:10:00
  Znanym zadymiarze to jest kamiński, który powienin dawno już garować. Ale Gumis go ułaskawił, nawet przed uprawomocnieniem wyroku.. W Lidze Republikańskiej też był Kwiatkowski
 • PiSiory prawem sie nie przejmują.
  Choć tam na górze roi sie od prawników. Ale jednak nieudacznych, skoro karier w naukach prawnych nie porobili
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:10:00
  Widzę, że pan Krzysztof znowu snuje jakieś swoje życzeniowe opowieści. O ile wiem, to lekarz stwierdza zgon, a nie sejm. Sejm może co najwyżej uczcić pamięć zmarłego posła minutą ciszy, a następnie natychmiast powinien zostać zaprzysiężony następca, aby sejm mógł znowu obradować w składzie wymaganym przez konstytucję.

  Braun nigdy przedtem nie miał do czynienia z polityką. Co prawda kandydował na prezydenta, a potem na prezydenta Gdańska, ale każdy polski obywatel ma takie prawo. Czy korzystanie z praw obywatela jest zadymiarstwem?

  Może w ogóle podrzyjmy konstytucję i spalmy kodeks prawny, a rząd okupacyjny niech się już oficjalnie Talmudem posługuje.
 • @Lotna 11:10:41
  Człowiek żyje póki do władz nie dotrze akt zgonu.
  Dopiero wtedy mogą być podejmowane czynności prawne.

  Powszechną praktyką jest, że z banku rodzina (upoważnieni) wypłaca pieniądze zmarłego na wieść o śmierci. A bank o tym jeszcze nie wie.

  Ma pani dane, że do Sejmu dotarł akt zgonu wskazanych?

  PS. A co robił Inny Braun w TVP, że nasz Braun taki dziewiczy w polityce? Kto protestował w PKW, aby na martyrologię zadłużyć?
  Kto kandydował na prezydenta Gdańska, aby zaistnieć politycznie?
  Moim zdaniem - jest dobrze sterowany, aby wypełnić określoną niszę. I to taką, która ma szansę powiększać się.
  Tacy narodowi patrioci chcą iść w tym kierunku, a tu Braun mówi, że miejsce zajęte...
 • @ Autor - 5*
  A czy PiS może być nie po żydowsku?
  Czy w ogóle IIIŻydo-RP/Polin może być nie po żydowsku?
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:54:33
  „Moim zdaniem - jest dobrze sterowany, aby wypełnić określoną niszę. I to taką, która ma szansę powiększać się.”

  Akurat w tym miejscu się zgadzamy, pełni swoją rolę, podobnie jak Korwin swoją. Co nie znaczy, że w tym wypadku nie ma racji.
 • @Rzeczpospolita 12:40:58
  Dobre pytanie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:54:33
  "Człowiek żyje póki do władz nie dotrze akt zgonu.
  Dopiero wtedy mogą być podejmowane czynności prawne."
  Po katastrofie smoleńskiej pełniący wówczas funcjkę klucznika, obecny prezydent przekazał Kancelarię Komorowskiemu bez aktu zgonu Kaczyńskiego. Jak by Pan rozsupłał ten kasus w świetle tego, co napisał w obronie swojej ulubionej formacji?
 • @Lotna 13:35:23
  No dobrze, to proszę napisać, jaką rolę pełni i kto jest jego nadzorcą.
 • @zbig71 14:21:01
  Gdyby jego nadzorca był znany, to by było można go odstrzelić - nie?

  Pełni rolę, podobnie jak Michalkiewicz, oswajania Polaków ze statutem Polski jako kondominium, poza tym, z zaganianie Polaków pod kontrolę Watykanu i w rezultacie do przygotowania Polaków do przyjęcia króla, oczywiscie z woli boźej, który by „królował” pod ścisłą kontrolą swoich żydowskich doradców i swojego spowiednika w rezerwacie dla Polaków pt. Polin.
 • @wercia 13:44:04
  To proste: napisałbym - ercia, percia nasza wercia.
 • @Lotna 14:57:14
  Ponoć władcy świata są znani, a nikt ich jakoś nie odstrzela.
  Z tym Michalkiewiczem trochę odjechałaś. Facet aż tak nie jedzie.
 • Poseł Robert Majka: niekonstytucyjne obrady sejmu
  https://youtu.be/SD4ryViOro4
 • @zbig71 17:42:36
  Michalkiewicz tyle wie o wszystkim, a nigdy nie podaje żadnych konstruktywnych propozycji, żadnych rozwiązań; wręcz przeciwnie, z jego opowieści wynika, że jesteśmy w matni, z której nijak nie można się wydostać, bo służby są wszędzie, bo to, bo tamto. Dociera ze swoimi pogawędkami do bardzo szerokich rzesz ludzi w Polsce i zagranicą. Jeśli to nie jest sianiem defetyzmu, to nie wiem, co nim jest.
 • @Lotna 23:24:18
  Niestety takie są realia. Polskie służby to zwykli podwykonawcy służb obcych, o większości polityków nawet szkoda gadać. Co do tych wielkich rzesz ludzi to bez przesady. Tragedią jest to, że prawdziwi wrogowie Polski mają dostęp do przeogromnych rzesz Polaków i je ogłupiają 24 godziny na dobę.
 • @zbig71 10:12:35
  Myślę, że ogłupianie „świadomych” w wykonaniu Michalkiewiczów może być równie szkodliwe, jak ogłupianie mas przez media głównego ścieku. Należy pamietać o tym, że kontrolowana opozycja w większości mówi prawdę, bo inaczej nie byłaby wiarygodna.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej