Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
141 postów 6167 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Tu jest Polska a nie Polin

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska nie Polin. Wygrana Krzysztofa Adamka w sądzie oświęcimskim z Muzeum Auschwitz

Jak podał w lipcu wprawo.pl, pan Krzysztof Adamek „usłyszał zarzuty nawoływania nienawiści na tle różnic narodowościowych (art. 256 § 1 k.k.), ponieważ 27 stycznia 2019 roku na terenie Muzeum Auschwitz – Birkenau zaparkował samochód z napisem „Poland not Polin” oraz „Polska to nie Polin”. Jak udało nam się ustalić, zawiadomienie do prokuratury złożyła dyrekcja muzeum, która z terenu Auschwitz próbuje uczynić żydowską enklawę.”


  „(...) Cóż zatem nienawistnego jest w zwrocie: „Polska to nie Polin”? Nic. Ten zwrot po prostu burzy kłamliwą, filożydowską narrację o „Polsce dwóch narodów”. Burzy mit o Polsce, w której Żydzi mieli być społecznością asymilującą się i budującą polską państwowość. „Polska to nie Polin” to hasło, które winno bić w każdym polskim sercu, gdyż wyraża prawdę historyczną oraz burzy filożydowskie zachcianki mające na celu zbudowanie z Polski syjonistycznej kolonii, co ostatecznie – na przełomie następnych lat – ma być usankcjonowane uchwaleniem ustawy o Polsce „kraju dwóch narodów: polskiego i żydowskiego”, tak jak w roku 2018 w Palestynie uchwalono ustawę o „Izraelu, rasistowskim kraju Żydów”.”


 
Wczoraj Media Narodowe podały relację z Krzysztofem Adamkiem, który wygrał sprawę z Muzeum Auschwitz ( nie Oświęcim) w Sądzie w Oświęcimiu, który oczyścił Polaka z wszelkich zarzutów o antysemityzm i mowę nienawiści.
 
 
A więc Polska, to jeszcze nie Polin! 
Proponuję rozglaszać ten fakt wszem i wobec na samochodach w całej Polsce, choć nie tylko na pojazdach - niektórzy noszą hasło „Tu jest Polska a nie Polin” na podkoszulkach.
 
W obecnej dobie, kiedy rząd okupacyjny, zwany dla niepoznaki polskim, z prezydentem Dudą na czele, co rusz wypowiada się na temat budowania wspólnoty państwowe, kulturowej, gospodarczej, etc.j polsko - żydowskiej, kiedy prezydent opowiada dyrdymały o tysiącletnim współtworzeniu państwa Polskiego przez żydów razem z Polakami, o Rzeczpospolitej Przyjaciół - propagowanie tego hasła, oznajmienie tej prawdy wbrew okupantom, staje się patriotycznym czynem, formą nieposłuszeństwa obywatelskiego, które, w skrajnych sytuacjach, jest obowiązkiem każdego patrioty.
 
Tu jest Polska, a nie Polin!
 
Polska to nie Polin.
 
Póki my żyjemy.

KOMENTARZE

 • @Lotna
  No to gwarantuję odwołania , aż do trybunału międzynarodowego włącznie . Ukłony 5* . :)))
 • @Repsol 19:15:00
  Zapewne masz rację. :))
  Niemniej jednak:

  Polska to nie Polin!
 • Gratulacje dla pana Adamka
  I dzięki za optymistyczną wiadomość.

  Są jeszcze rzetelne sądy.
 • Ciekawe, jak
  Kariera tego sędziego, co wydał taki wyrok.
  Inna sprawa, że jak ktoś powie, że białe to nie czarne, to będzie sądzony o rasistowskie teorie?
 • Tak 5☆
  Czas na prawdę, czas na walkę o Polskę i godność nas Polaków już nastał.

  Brońmy nas samych w obliczu pomówień i kłamstw
  bo obcy nam nigdy nie pomogą gdy my na własne życzenie pozwalamy niszczyć naszą godność i naszą Polskę dając możliwość rządzenia Polską tym dla których Polska i my Polacy nie jesteśmy wartością nadrzędną !

  Oni, wrogowie Polski by nami, Polską rządzili na to nie zasługują !.

  Żydzi, Ukraińcy, Niemcy mają swoją ojczyznę więc niech nie niszczą nam tu Polski bo my im nie niszczymy Izraela, Ukrainy i Niemiec.
 • Doczekaliśmy czasów
  że w Auschwitz znów przebywają żydzi, wprawdzie rotacyjnie (parę zmian dziennie) ale jednak. Też cierpią, bo prześladują ich Hejtlerowcy. Tym razem mają jakby muchy w mięsistych nochach, są bardziej grymaśni i roszczeniowi. Może warto aby im umożliwić w barakach "room service" i "mini bars" :-)
 • @ Autorka - 5*
  "Polska to nie Polin!" - święta prawda.

  Ale my żyjemy w IIIRP, a dokładniej w IIIŻydo-RP, a to już prawie Polin.
  Jeśli Polacy nie zdołają organizacyjnie obronić Polskości, a na to się zanosi, wtedy Polin stanie się stu procentową rzeczywistością i nawet bez potrzeby prawnego sankcjonowania zżydowienia Polski - wszak religia od 1000 lat panuje u nas żydowska, czego Polakatolik nie jest w stanie pojąć.
 • A jednak Polin
  Dowody:
  Rząd - żydowski
  Prezydent - filosemita ożeniony z żydówką
  Muzeum Historii Polski brak, jest za to placówka pod nazwą Polin
  Kultura - 80 % to festiwale festiwale kultury żydowskiej
  Informacje - w każdym "serwisie informacyjnym" nauczanie o holokauście
  Przemysł - w rękach żydów, chociaż tubylcom mówi się że to "inwestorzy zagraniczni"
  Handel - jak wyżej
  Suwerenność - oddana Uni w której rządzą żydzi
  Wojska okupacyjne - te same co w Niemczech

  Wymieniać dalej ?
 • @Alfax 19:32:11
  100 *!
 • "Tu jest Polska a nie Polin"
  -----------------
  Chcąc być ścisły - to tu jest atrapa Polski, która i tak mierzi Żymian - bo ich zdanie - za dużo tutaj jest jeszcze sierot po Polsce.
  Wniosek?
  Polin pełną gęba to tutaj będzie wtedy - kiedy sieroty po Polsce podmieni się w całości na Arabów - w imię - jak wróg - to swój.
 • Pierwszymi więźniami Oświęcimia byli Polacy
  Pierwszymi więźniami Oświęcimia byli Polacy - 5 i 6 maja 1940 roku w Jarosławiu gestapowcy aresztowali kilkudzieśięciu uczniów Szkoły Budowlanej podejrzanych o przynależność do organizacji konspiracyjnej. część aresztowanych po wstępnych badaniach zwolniono, a pozostałych wywieziono do więzienia w Tarnowie. Ta grupa młodzieży weszła w skład pierwszego transportu oświęcimskiego - 14 czerwca 1940 roku. Byli wśród nich Stanisław Ryniak (nr obozowy 31), Mieczysław Popkiewicz (nr obozowy 36), Kazimierz Tokarz (nr obozowy 282) , Wiesław Kielar (nr obozowy 290). Numery 1-31 otrzymali przestępcy kryminalni narodowości niemieckiej przywiezieni do Oświęcimia 20 maja 1940 roku z obozu w Sachsenhausen. Objęli oni funkcje w tzw. "wieźniarskim samorządzie obozowym". Aresztowania i wywózki okolicznych mieszkańców do obozów takich jak : Oświęcim, Dachau, Buchenwald, Oranienburg-Sachsenhausen, Hamburg-Neuengamme, Pustków, Gross-Rosen - trwały przez cały okres okupacji. W skład oświęcimskiego kombinatu śmierci wchodził nie tylko macierzysty obóz w Oświęcimiu (założony w 1940 roku), ale także obóz w odległej o 3 km. Brzezince oraz 39 obozów pobocznych na terenie całego Śląska i nawet poza nim. Budowę obozu w Brzezince rozpoczęto w październiku 1941 roku. W 1943 roku na rozkaz Himmlera dokonano podziału całego kombinatu oświęcimskiego na trzy obozy: Obóz Koncentracyjny Oświęcim I (Auschwitz I), Obóz Koncentracyjny Oświęcim II-Brzezinka (Auschwitz II) i Obóz Koncentracyjny III -obozy poboczne (Ausenlager). Z dniem 25 listopada 1944 wcielono pod względem organizacyjnym obóz w Brzezince do obozu macierzystego , który nazwano Konzentrationslager Auschwitz, a obóz Oświęcim III przemianowano Konzentrationslager Monowitz (od miejscowości Monowice gdzie dla koncernu IG Farben wybudowano olbrzymie zakłady syntetycznej benzyny Buna-Werke). Na skutek tych zmian nazw będących w istocie tylko zmianą szyldów, z listy hitlerowskich obozów "zniknął" obóz w Brzezince , osławiony na świecie jako największy obóz wyniszczenia. To właśnie tutaj , a nie w samym Oświęcimiu miała miejsce masowa eksterminacja Żydów. Natomiast w obozie macierzystym w Oświęcimiu ginęli przede wszystkim Polacy a także więźniowie innych narodowości. Ale ponieważ nazwa Oświęcimia (Auschwitz) jest na świecie powszechnie znana a Brzezinki o wiele mniej więc środowiska żydowskie postanowiły zawłaszczyć ją tylko dla siebie.
 • @demonkracja 21:32:38
  Oczywiście, a podmiana ludności pod okiem dobrej zmiany odbywa się w zastraszającym tempie.
 • @Piotrx 22:42:23
  Najnowsze dane podają, że we wszystkich obozach koncentracyjnych zamordowano ok. 200 tysięcy żydów. Czyli prawdopodobnie mniej niż zamordowano Polaków na Wołyniu.
 • @Drab61 20:38:55
  Największym problemem jest żydowski rząd. Resztę można w miarę szybko zmienić.
 • Nadchodzi dobra (dla Izraela) zmiana...
  Francuski parlament z bezprecedensowym wstydem przyjął rezolucję, która określa krytykę polityki Izraela jako objaw karygodnego antysemityzmu. Rezolucja nie jest ustawą, co znaczy, że to sędziowie będą decydować, czy ją stosować w konkretnych przypadkach. Kontrowersyjny tekst jest efektem obietnicy złożonej przez prezydenta Emmanuela Macrona izraelskiemu premierowi Benjaminowi Netanjahu w 2017 r. Szef państwa francuskiego postanowił nie brać pod uwagę apelu intelektualistów żydowskich z całego świata przeciwnych izraelskiemu nacjonalizmowi.
  A u nas ? Kwestia czasu !
 • @Autorka
  Identyczne hasło było powodem rozwiązania Marszu Niepodległości we Wrocławiu.Teraz Narodowcy powinni skierować do sądu sprawę o bezprawne działanie żydofila Sutryka zwanego prezydentem Wrocławia.
 • @SZS 10:02:29
  U nas tylko jeden zdecydowanie potępiał publicznie politykę Izraela. Ponoć już go nawet wypuścili ...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej