Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 6656 komentarzy

Lotna

Lotna - Copyright © 2014 - 2021 Lotna. Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(

Wieści z Chin i nie tylko

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na temat epidemii coronavirus powiedziano już bardzo wiele, spekulacjom i prognozom końca nie widać.

Zdania są podzielone:

Jedni twierdzą, że to nic takiego, tylko niepotrzebne szerzenie paniki, podobnie jak to było z grypą N1H1, która, wygląda na to, że w Polsce została uznana za nieistniejącą. Nie była to z pewnością pandemia, ale rekonwalescenci odczuwają efekty powikłań po tej grypie do dnia dzisiejszego. Na szczęście, dzięki Ewie Kopacz, Polaków ominęły niepotrzebne szczepienia, co być może, jest największą zasługą Ewy Kopacz w jej całej karierze politycznej.

Oczywiście, jak w każdej nagłaśnianej epidemii chodzi o to, aby obowiązkowo zaszczepić jak największą ilość osób, bo wiadomo, ze każda szczepionka to zyski dla firm farmaceutycznych. Przy okazji będzie także pretekst do tego, aby zabronić handlu żywnością na straganach, bo to ponoć targ miał być miejscem, z którego rozprzestrzenił się wirus.

Inni - wręcz przeciwnie, są bardzo przestraszeni i nawołują do szczelnego zamknięcia granic, co w przypadku pojawienia się nowego wirusa, który na dodatek ze swojej natury ma tendencje do łatwych mutacji (czyniących szczepionki nieefektywnym), bez znanej liczby zachorowań i procentu umieralności - byłoby działaniem bardzo rozsądnym Z tego co wiem, zarówno rząd polski, jak i kanadyjski podchodzi do kwestii profilaktyki, czyli zamknięcia granic i kwarantanny, bardzo nonszalancko.

Wiadomo, że jest to wirus wyprodukowany w laboratorium, opatentowany, podobnie jak wyprodukowane w laboratoriach i opatentowane były wirusy SARS, nile virus, świńskiej i ptasiej grypy i inne, z wirusem HIV na czele. Ponoć uczony w Indii wykrył, że coronavirus ma „wkładkę” wirusa HIV. Jeśli to prawda, to mogłoby to oznaczać, że wirusem HIV możnaby się zarazić w ten sam sposób jak zarażamy się grypą.

Miasto Wuhan, w którym zaczęła się epidemia posiada laboratoria zajmujące się produkcja broni biologicznej, skąd wirus mógł się wydostać. Poza tym miasto to jest jednym z pierwszych, które zastosowało eksperyment na mieszkańcach z siecią 5G, dzięki czemu system odpornościowy osób tam mieszkających mógł zostać poważnie osłabiony, co ułatwiło i zwiększyło zachorowalność.

No cóż, Chiny są daleko, choć w dzisiejszych czasach już nie aż tak daleko, zachorowalność występuje od tygodnia do dwóch od momentu zakażenia, tak że niewiele wiadomo i nie należy siać strachu. Sama staram się zachować spokój i analizować wieści, które podają media głównego nurtu i alternatywne z różnych krajów.

Niemniej jednak, dzisiaj trafiłam na filmik skomponowany przez polskiego YouTubera, który powstał po kilkugodzinnym przeszukaniu Internetu.
Doprawdy, radzę obejrzeć ten filmik, póki jest to możliwe. Powiem tylko tyle, że sytuacja nie wyglada różowo.

https://youtu.be/OucDQCQU5KI 

KOMENTARZE

 • Link do filmu
  https://youtu.be/OucDQCQU5KI
 • @Berkeley72 11:22:04 Oczywiście miałem na myśli WOLNĄ POLSKĘ
  i jej ŻYDOAMERYKAŃSKI UNIWERSALNY "system" rozpowszechniania INFORMACJI

  w porównaniu z wciąż KOMUNISTYCZNYM systemem rozpowszechniania informacji w CHINACH LUDOWYCH
 • Ciekawe - czy o tym co się tam
  dzieje - wiedzieli też towarzysze z Zachodu* - zanim to się zadziało? Czy też tylko to jest taki lokalny wypadek przy pracy?
  Wniosek?
  Kto będzie produkował przyszłe szczepionki na ten korona wirus - a jeżeli będą one produkowane także w Chinach - to jakie udziały towarzysze z Zachodu będą posiadać w tej firmie farmaceutycznej produkującej w/w szczepionki na terenie Chin?

  * - towarzysz z Zachodu - osobnik o kosmatych łapkach - capiący smołą i siarką.
 • @Berkeley72 11:22:04
  Dla przeciwwagi
  https://astromaria.wordpress.com/2019/11/13/badania-ktore-wykazaly-ze-rtec-w-szczepionkach-tiomersal-jest-bezpieczna-zostaly-sfalszowane/
 • Uwag kilka.
  Na Pakistan Defence Forum jest dość rozpowszechniona opinia że ten wirus to robota fachowców z USA ( nawet ktoś przewiduje że fachowcy z USA zrobią poprawkę przed końcem 2020 roku ). Co jasne dowodów brak, ale są domysły i spekulacje.
  Jak się zdaje jak na razie nie udało się opanować tej epidemii, tempo rośnie. Jeżeli w okresie kolejnych kilku, kilkunastu dni nie potrafią tego przyhamować, to należy liczyć się z dużą epidemią.
  Prawdopodobnie z powodu braku testów liczba zmarłych jest niedoszacowana mocno, ludzie umierają zanim ktoś zrobi im test. Prawdopodobnie.
  Reasumując, może być groźnie.
 • @vortex 14:15:20
  to może być wojna USA z Chinami. Wirus zablokuje ekspansję gospodarczą Chin i spowoduje kryzys wewnętrzny w tym kraju , a przecież o to usmanom chodzi. A , że przy tym odejdzie z tego świata ileś tam milionów ludzi, to przecież nie ma żadnego znaczenia.
  Jak powiada Demonkracja czarci pomiot dla osiągnięcia zwych celów nie brzydzi się by zastosować nawet najokrótniejsze środki.
 • @vortex 14:15:20 Ciekawe wiadomości dochodzą do nas przez Australię
  Otóż znany bloger Peter Myers z Melbourne disiaj odesłał mi coś takiego:

  //(1) Could Coronavirus have beens planted in China by the US?

  From: Ian Henshall < crisisnewsletter@pro-net.co.uk >

  As ever very interesting, but I'm very intrigued by the "smuggled to
  China" angle.

  The interesting corollary of this story is that the virus was in the
  States before it was in China

  I wonder if anyone has considered that rather than being smuggled into
  China from the US the virus was planted by the US in China? They have
  means motive and opportunity.//

  Otó sę okazuje, że ten (mający "genetyczny znak firmowy AMERYKAŃSKIEGO laboratorium) był już znany w USA zanim się pojawił w Chinach w przedzień Chińskiego Nowego Roku.

  W jaki prosty - i bezpieczny dla rozsiewcy - sposób mógł on zostać rozsiany nad targiem "drobiu" w Wuhan?

  Po prostu nad tym targiem mógł się pojawić, nisko lecący nad dachami straganów, prawie niesłyszalny mini dron, wagi mniejszej niż 1/2 kg. (taki niedawno widziałem u kolegi). I wydmuchiwać aerosol z tymże wirusem, dokładnie w miejscach skąd pochodziły pierwsze zakażone osoby.

  (Nb. w aktualnej polskiej "Polityce" jest długi artykuł poświęcony NAGŁEMU rozbudzeniu antychińskich nastrojów na Zachodzie, wskutek wybuchu tejże epidemii " koronowirusa made in USA". Prawdopodobnie o to właśnie moim kochanym USrakom chodziło, w końcu mamy "kabalistyczny" rok 2020.

  Swe najświeższe "rewelacje" (o chińskich bio-szpiegach w USA) Peter Myers kończy w następujący sposób:

  //The Trump Administration has made cracking down on Chinese academic and
  corporate espionage a priority, and has made several arrests of Chinese
  nationals working in critical roles funneling info back to China. But
  this is probably the most high-profile case to date, since one of the
  suspects is a pioneering American scientist.

  Interestingly enough, not long after news of the arrests hit the press,
  another report surfaced claiming China had rejected President Trump's
  offer of assistance to contain the coronavirus - even as Wuhan is in
  desperate need of supplies.

  Is that just a coincidence?//

  CZY TO TYLKO ZBIEG OKOLICZNOŚCI (związany z liczbą 2020?)

  No i aktualne dane z Chin wskazują, że liczba "ozdrowieńców" już dwukrotnie przekroczyla liczbę zgonów - i ten "ozdrowieńczy" trend winien się poszerzać.

  https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6
 • @Berkeley72 11:22:04
  Tematem mojego wpisu nie jest zachorowalność na grypę w Polsce przed pięciu czy dziesięciu laty, a zachorowalność w Chinach wywołana bronią biologiczną, jaką jest nowo wyprodukowany coronavirus,

  Ponadto mój blog nie jest słupem ogłoszeniowym dla propagandy pro-szczepionkowej. Chcesz zarekomendować jakąś ksiąźkę - proszę to robić na swoim blogu.

  Jak chodzi o propagandę, żydomasoński media zachodu wiele się nauczyły obserwiując praktyki propagandowe w krajach żydokomuny. To, co opowiadają Chiny na temat ilości zachorowań moźna włożyć między bajki, szczególnie znając tendencje Chin do zatajania niewygodnych faktów, jak to się działo w czasie epidemii SARS.

  Kwarantanna całych miast, odcięcie ich od świata zewnętrznego powinna dać wiele do myślenia, nawet komunistom. Dyktatura chińska, jak każda dyktatura komunistyczna i nie tylko, jest szalona, ale z pewnością nie tak szalona, aby powodować ogromne zastoje w gospodarce z powodu kilkuset przypadków śmiertelnych.

  Żegnam Pana (?), Berkeley.
 • @zadziwiony 15:48:32
  Przy okazji umrze spora ilość ludzi na całym świecie, zanim poszczególne państwa podejmą konkretne kroki o zamknięciu granic, podobnie jak zrobiła to Rosja. Wirus jest bardzo zakaźny i nawet pod koniec tego filmu zostało powiedziane, że źona, która wróciła z Chin, zaraziła męża, który nigdzie nie wyjeżdżał z USA.
  Nie wiadomo, ile ludzi, którzy wrócili z Chin, jest zarażonych i zaraża innych przez w ciagu dwóch tygodni, czyli zanim wystąpią objawy choroby. Może być nieciekawie.
 • @Lotna 16:17:58
  Jeśli ten filmik nie został jakoś zmanipulowany, to wygląda na to że zaraza ta może być porównywalna z dżumą czy ospą. Można to pewnie złapać oddychając tym samym "morowym powietrzem" co już zarażeni. Kanadyjskie media stosują uspokajającą narrację i nic drastycznego z Chin nie pokazują. Jednak ta wiadomomość o nagłym zamknięciu Wuhan i zakazie wychodzenia z domów zaprzeczyła całkowicie tej narracji. Pokazano również opustaszałe "chińskie" okolice w Toronto (sklepy, ciągi handlowe i restauracje) i obwiniono zwykłych obywateli u zachowania rasistowskie stygmatyzujące populację pochodzenia chińskiego. Tymczasem z tych "chińskich" biznesów w prawie 100 % korzystają klienci pochodzenia chińskiego, którzy mając krewnych w Chinach mają doniesienia o skali zagrożenia z pierwszej ręki i podejmują decyzje o unikaniu kontaktów z populacją chińską, która to sprowadza wiele ze sprzedawanych produktów bezpośrednio z Chin i często tam podróżuje.
 • @Nibiru 17:07:50
  Dziękuję za info, nie oglądam tv i dotarły do mnie wieści z Toronto. W Chinatown mają najlepsze informacje, bo ciągły kontakt z Chinami.
  Ponoć ludzie nadal przylatują z Chin bez żadnej kwarantanny, a w BC jest ich przecież zatrzęsienie i przyjadą wszyscy, którzy tylko będą mogli opuścić Chiny. Wczoraj widziałam na YouTube propagandę CBC „informującą” na temat wirusa: Myjcie ręce i unikajcie kichających, a będziecie zdrowi. Jedyne, co się dowiedziałam, to to, źe wirus atakuje płuca, a więc dlatego na filmikach widać chorych w maskach tlenowych ułatwiających oddychanie.
 • @Lotna 17:27:42
  Co parę dni jakiś dyżurny mikrobiolog kraju wypowiada się w wiadomościach. Czasem mówią że zwykłe maski praktycznie nic nie dają, czasem że może trochę jednak pomagają, Że opracowanie skutecznej szczepionki zwykle trwa od roku do trzech, chiński mikrobiolog ponoć zapowiedział że szczepionka będzie w ciągu 3 miesięcy. To znów inny stwierdził, że ten wirus bardzo szybko mutuje i opracowanie skutecznej szczepionki na wszystkie jego mutacje jest nierealne. Nic jednak nie mówią o strukturze genetycznej tego wirusa, czy wygląda on na spontan czy raczej projekt. Nie poruszają też tematu korelacji miejsca wybuchu epidemii z położeniem ośrodka badań nad bronią biologiczną w Wuhan. Czyba muszę kupić parę kartonów konserw na wszelki słuczaj (oczywiście nie Made in China) :-)
 • @Lotna 17:27:42
  Co do postawy Kolegi Berkeley'a. Człowiek jest bywały, niewątpliwie inteligentny i oczytany a jednak w kwestii szczepionek stosuje prymitywną pseudologikę typu, że jeśli nie chcesz zaszczepić swego dziecka lub siebie nakazaną przez rząd szczepionką to jesteś groźnym "antyszczepionkowcem". Jest to mniej więcej tego samego typu konkluzja co: jeśli nie podoba ci się panna Renatka z wypożyczalni kajaków, to testeś pedałem.
  Problem w tym, że ludzie nie ufają rządom, które już prawie we wszystkich krajach są z nadania grandziarzy finansowych. A same szczepionki, jak każde lekarstwo czy skalpel może być użyte do leczenia lub zabicia (zależnie kto "leczy").
 • @Arjanek 18:18:30
  Ten artykuł sprostował, że oskarżenie Chin o posiadanie zmutowanego, „uzbrojonego” wirusa coronavirus i współpracę z Indiami jest nieprawdziwe. Rząd Indii zarządził badania nad przeciwciałami produkowanymi przez nietoperze i chroniącymi przeciwko wirusom, jak ebola, co nie ma nic wspólnego z coronavirus.

  Owszem, artykuł przeczy, że coronavirus jest bronią biologiczną, ale niestety istnieją patenty, podobnie jak istnieje multum patentów dotyczących zbrodniczej działalności nazywanej chemtrails - smugami chemicznymi, choć Harvard twierdzi, że dopiero o tym myśli.

  Nic na ten temat, że wirus nie istnieje i nie ma zachorowań.
 • @Lotna 19:07:39
  Tytuł jest mylący, a w uczciwych mediach - nie powinien. Naginanie prawdy.
 • @Lotna 16:09:28 E tam BĘCWALICIE HIPOLICIE (?) - Nie znając samych siebie JESTEŚCIE NĘDZĄ w opinii Jezusa z Nazaretu
  Otóż w ZAKAZANEJ PRZEZ KOŚCIÓŁ (po Soborze Nicejskim w 325 roku) EWANGELII TOMASZA (równie starej jak pozostałe ewangelie "kanoniczne" :http://www.wtl.us.edu.pl/pdf/Nag_Hammadi/kodeks_02/02_ewangelia_tomasza_tlumaczenie_dla_www_biblioteka.pdf )

  już w 3 (4) wypowiedzi (logionie) Jezusa z Nazaretu czytamy: „Jeśli poznacie samych siebie, wtedy będziecie poznani i zrozumiecie, że jesteście synami Ojca żywego. Jeśli zaś nie poznacie siebie, wtedy istniejecie w nędzy i sami jesteście nędzą.”

  I teraz pytanie dla ANTYSZCZEPIONKOWCÓW :

  CZY zauważyli u siebie samych, że niewielkie uszkodzenia ich ciał nie tylko się samoczynnie regenerują, ale i prowadzą do WZMOCNIENIA ORGANU który został uszkodzony? (Specjalnie nie podpowiadam banalnych przykladów tego zjawiska)

  Jeśli tego NIE ZAUWAŻYLIŚCIE, to zgodnie z opinią Jezusa z Nazaretu ISTNIEJECIE (W POZNAWCZEJ) NĘDZY i SAMI JESTEŚCIE NĘDZĄ.

  Ta sprawa była już znana w starożytności, co odnotowałem w http://markglogg.eu/?p=3023:

  - Koral „5” NIEBIESKI, to rzymska maksyma „Co cię nie zabije to cię wzmocni” (łac. quod non te occidit, fortior te – tę mądrość warto przypominać tym „wystraszonym” rodzicom, którzy panicznie się boją szczepień ich dzieci.

  (Skądinąd ta starożytna maksyma przypomina współczesne spostrzeżenie Jeana Piageta, że nie krytyczne zaburzenia homeostazy istot żywych wywołują ich reakcję w postaci „regeneracji z nadkompensacją” doznanych uszkodzeń; jest to przejaw metafizycznej PRZECIWENTROPII, innymi słowy INTELIGENCJI zoon / żywny.)

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2019/12/Helleno-Buddist-Rosary.jpg

  No cóż, ja już dokładnie przed półwieczem odkryłem, że ludność w USA (zarówno ludzie prości jak i elity) nie rozróżniają miedzy przedmiotami ożywionymi i nieożywionymi. Wraz z AMERYKANIZACJĄ Polski ta plaga społeczna (w formie "przystosowawczego" zaniku połączeń neuronalnych w korze mózgowej) dotarła i do nas. Z łatwo przewidywanymi, najgorszymi jej następstwami:

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2019/06/Not-too-Divine-Comedy-back-2.jpg
 • @Berkeley72, HORSMAN to po polsku JEŹDZIEC - Czterech Jeźdźców?! (Apokalipsy?).
  .


  Dziwny wybór autokarów dla 83(24) Brytyjczyków podczas lotu z Chin, a kierowca autobusu bohater poprostu oszałamia.

  Siedem (7=G) CYWILNYCH (!!) utobusów wiozących 83(24) Brytyjczyków uwiezinych w uderzonym CORONA-VIRUSEM Wuhan, są przewożeni do placówek medycznych w celu przetestowania w tym, co nazwano „Jeźdźcami” apokalipsy.  https://www.express.co.uk/news/uk/1236255/Coronavirus-latest-four-horsemen-coaches-british-flight

  CYWILNE (!!!) utobysy wiozące Brytyjczyków 83(24) uwięzionych w dotknietym koronawirusem Wuhan, są przewożeni do placówek medycznych w celu przetestowania w tym, co nazwano „Jeźdźcem” apokalipsy.


  Dlaczego kierowcy konwoju koronawirusa nie nosili odzieży ochronnej?

  83(24) ewakuowanych zostało przewiezionych do miejsca kwarantanny, ale kierowcy 7 (G!!!) autokaru byli jedynymi, którzy nie zostali zamaskowani !!!

  https://www.cambridge-news.co.uk/news/uk-world-news/why-coronavirus-mask-drivers-coaches-17671978


  https://www.google.com/search?q=coronavirus+horseman+bus&hl=en&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjDn66LgbvnAhVimuAKHYc0DYYQ_AUoAnoECAsQBA&biw=1468&bih=994#imgrc=mNA1hf8iRwAUdM


  https://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/1/590x/1236255_1.jpg
  https://i2-prod.cambridge-news.co.uk/incoming/article17671987.ece/ALTERNATES/s1200b/0_22957759-1.jpg
  http://m.neon24.pl/1c5b5ce5898999babbf4349b412ba365,14,0.jpg
  Styczeń = 1/31 = 131 = 13/13 (Satan)
  Piatek = V (petagram, baphomet, Templars)


  24 to liczba/znak Sat-Ur-na, (CZARNEGO ŚŁOŃCA) zwaną planetą śmierci, która jest "opiekunką": adwo-KATÓW, sędziów, polityków lekarzy, katów, grabarzy, wszelkich ofensywnych organizacji militarnych, podatkobiorców-księgowych, spisujacych testamenty...  https://m.neon24.pl/83f09382c7890f06b9a83730e85eac07,14,0.png  Bogumił Boguchwał
 • @ Lotna -ten filmik wyglada na kiepska amatorszczyzne by zarobic troche grosza na sensacji,to zaden dokument .
  Niemniej dzis znajomy podeslal mi na feceboku dokument z Indi. moze warto zweryfikowac sam instytut czy jest to placowka rzadowa w kazdym razie podaja zeczy niesamowite i jednoznaczne tlumaczenie automatyczne fragment -SKĄD W TYM KORONOWIRUSIE NIESWOISTE DLA NIEGO FRAKCJE HIV - AIDS SUGERUJACE LABORATORYJNE PODCZEPIENIE TYCH SEKWENCJI FRAGMENT TLUMACZENIE AUTOMATYCZNE - Kusuma School of Biological Sciences, Indian Institute of Technology, New Delhi-110016, Indie.
  2)
  Acharya Narendra Dev College, University of Delhi, New Delhi-110019, Indie
  $
  Równy wkład
  * Autorzy korespondenci
  email:
  bkundu@bioschool.iitd.ac.in
  vperumal@bioschool.iitd.ac.in
  Streszczenie:
  Obecnie obserwujemy poważną epidemię spowodowaną przez nowatorski koronawirus 2019 (2019-
  nCoV). Ewolucja 2019-nCoV pozostaje nieuchwytna. Znaleźliśmy 4 wstawki w kolcu
  glikoproteina (S), która jest unikalna dla 2019-nCoV i nie występuje w innych koronawirusach
  es.
  Co ważne, reszty aminokwasowe we wszystkich 4 wstawkach mają identyczność lub podobieństwo do tych w HIV-
  1 gp120 lub gag HIV-1. Co ciekawe, mimo że wkładki są nieciągłe na pierwotnym
  sekwencja aminokwasowa, modelowanie 3D 2019-nCoV sugeruje, że są zbieżne, aby stanowić
  miejsce wiązania receptora. Znaleziono 4 unikalne wkładki w 2019-nCoV, z których wszystkie mają
  jest mało prawdopodobne, aby tożsamość / podobieństwo do reszt aminokwasowych w kluczowych białkach strukturalnych HIV-1 było
  losowy z natury. Ta praca zapewnia jeszcze nieznane informacje na temat 2019-nCoV i
  rzuca światło na
  ewolucja i patogeniczność tego wirusa z ważnymi implikacjami dla diagnozy tego wirusa.
  Wprowadzenie
  Koronawirusy (CoV) to jednoniciowe wirusy RNA o dodatnim sensie, które infekują zwierzęta i
  ludzie Są one podzielone na 4 rodzaje na podstawie ich specyfiki gospodarza:
  Alfakoronawirus,
  Betakoronawirus, Deltacoronawirus i Gammakoronawirus
  (Snijder i in., 2006). Jest ich siedem
  znane typy CoV, które obejmują 229E i NL63 (rodzaj alfakoronawirusa), OC43, HKU1,
  MERS i SARS (rodzaj Betacoronavirus). Podczas gdy 229E, NL63, OC43 i HKU1 często
  zarażają ludzi, wybuch SARS i MERS odpowiednio w 2002 i 2012 r. miał miejsce, gdy
  wirus przeniesiony ze zwierząt na ludzi, powodujący znaczną śmiertelność (J. Chan i in., n.d.; J. F.
  W. Chan i in., 2015). W grudniu 2019 r. Zgłoszono kolejny wybuch koronawirusa
  Wuhan, Chiny, które również przekazywały ze zwierząt na ludzi. Ten nowy wirus jest tymczasowo
  nazwany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) nowatorskim koronawirusem (2019-nCoV) (J. F.-
  W. Chan i in., 2020; Zhu i in., 2020). Chociaż istnieje kilka hipotez dotyczących pochodzenia
  2019
  -nCoV, źródło tej trwającej epidemii pozostaje nieuchwytne.
  Wzorce transmisji 2019-nCoV są podobne do wzorców transmisji udokumentowanych w Internecie
  wcześniejsze ogniska, w tym przez kontakt fizyczny lub aerozolowy z osobami zakażonymi wirusem.
  .
  Licencja międzynarodowa CC-BY-NC-ND 4.0
  Udostępniono na podstawie
  wieczność.
  przedruk (który nie był recenzowany) to autor / fundator, który udzielił bioRxiv licencji na wyświetlanie przedruku w
  Właściciel praw autorskich do tego
  .
  http://dx.doi.org/10.1101/2020.01.30.927871
  doi:
  przedruk bioRxiv po raz pierwszy opublikowany online Jan. 31, 2020;
  Od Wuhan zgłaszano przypadki łagodnej do ciężkiej choroby i śmierci z powodu infekcji. To
  ou
  Tbreak rozprzestrzenił szybko odległe narody, w tym między innymi Francję, Australię i USA.
  Liczba spraw w Chinach i poza nimi gwałtownie rośnie. Nasze obecne zrozumienie
  jest ograniczony do sekwencji genomu wirusa i skromnych danych epidemiologicznych i klinicznych.
  Kompleksowa analiza dostępnych sekwencji nCoV w 2019 r. Może dostarczyć ważnych wskazówek
  może pomóc w pogłębieniu naszego obecnego zrozumienia w zakresie zarządzania trwającą epidemią.
  Glikoproteina szczytowa (S) kukurydzianego wirusa jest cięta na dwie podjednostki (S1 i S2). The s1
  podjednostka pomaga w wiązaniu receptora, a podjednostka S2 ułatwia fuzję błony (Bosch i in.,
  2003; Li, 2016). Glikoproteiny szczytowe koronawirusów są ważnymi determinantami tkanki
  tropizm i zasięg gospodarza. Ponadto glikoproteiny szczytowe są krytycznymi celami dla szczepionki
  rozwój (Du i in., 2013). Z tego powodu białka szczytowe reprezentują najliczniej
  badany wśród koronawirusów. Dlatego staraliśmy się zbadać glikoproteinę szczytową
  2019
  -nCoV, aby zrozumieć jego ewolucję, sekwencję nowych cech i cechy strukturalne
  narzędzia obliczeniowe.
  Metodologia
  Wyszukiwanie i dopasowanie sekwencji kwasów nukleinowych i białek
  Pobraliśmy wszystkie dostępne sekwencje koronawirusa (n = 55) z bazy danych genomu wirusa NCBI
  (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/
  ) i w

  https://www.biorxiv.org/.../2020.01.30.927871v1.full.pdf...
  This paper has been withdrawn by its authors. They intend to revise it in response to comments received from the research community on their technical approach and their interpretation of the results. If you have any questions, please contact the corresponding author.
  biorxiv.org
  Uncanny similarity of unique inserts in the 2019-nCoV spike protein to HIV-1 gp120 and Gag
  This paper has been withdrawn by its authors. They intend to revise it in response to…
  This paper has been withdrawn by its authors. They intend to revise it in response to comments received from the research community on their technical approach and their interpretation of the results. If you have any questions, please contact the corresponding author.
  6 komentarzy6 udostępnień
 • @Krystyna Trzcińska, "Horseman dostarczył do czterech autokarów do transportu grupy Brytyjczyków z ich awaryjnego lotu rządowego
  z Chin do placówki medycznej, gdzie można ich przetestować pod kątem śmiertelnego wirusa.

  Dlaczego kierowca autobusu nosił po prostu sweter i krawat.

  Twitter popadł w osłupienie na widok autokarów, które czekły, kiedy samolot wylądował po południu w Oxfordshire.

  Jeden z komentatorów powiedział: „Miłość i modlitwy za tych ludzi poddanych kwarantannie… ale kto wynają autobusy czterech jeźdźców apokalipsy, aby ich tam zabrać… naprawdę!”
  "  Bogumił Boguchwał
 • @ Berkley- Sluchaj niedouczony pirniku
  Mam dla ciebie propozycje nie do odrzucenia .Bedziesz mial okazje odowodnic swoja racjei swoje przekonanie ze szczepionki sa dobre ,nieszkodliwe i nalezy je stosować. Co prawda na swoim profily wstawilem niedawno art ze wybitny onkolog przed wyjazdem do afryki wziol szczepionke i po 4 minutach byl martywy ale mysle ze to cie nie zniecheci z udowodnienia ze byl to wyjatkowy przypadek .Mozemy zawiazac komitet Neonu 24.pl by przeprowadzic nazwijmy to,, dowod rzeczowy , najlepiej w Warszawie w obecnosci blogerow neonu jako komisji.Slowem przyjmiesz wielokrotnosc szczepionek w stosunku do wagi swego ciala wstosunku do niemowlecia 5 w jednym ..CZY SIE ZGADZASZ ODPOWIEDZ TU I TERAZ . OCZYWISCIE PODPISZESZ DOKUMENT O PRZYJECIU CALEJ ODPOWIEDZIALNOSCI NA SIEBIE W PRZYPADKU ,,KOMPLIKACJI ,, jESLI SIE NIE ZGADZASZ TO W....... ZE SWYMI MADROSCIAMI Z NEONU CZEKAMY WIEC NA ODPOWIEDZ PANIE BERKLEY

  Janusz Szumowski
  27 stycznia o 00:48

  Panie Pinkas jesli masz dobre intencje i nie jestes klamcą podejmij pan temat i uratuj swój honor i twarz jako czlowieka idacego droga prawdy i dobra

  Panie Pinkas .Nawet prof Brydak ubolewala oficjalnie z faktu że lekarze sie nie szczepia a Osrodek Badania Opinii Bublicznych potwierdził ze okolo 100 procent lekarzy i ich rodzin sie nie szczepi. Jest Pan mężnym człowiekiem i pewnym swoich racji .Niech pan udowodni i przekona spoleczenstwo że szczepionki sa dobre i sluża zdrowiu przyjmując szczepionke 5 w jednym w ilosci bedacej wielokrotnoscia pana wagi w stosunku do malego dziecka ,była by to dawka co najmniej kilkunastu szczepionek ale jest to obiektywna miara wynikajaca z najprostszej logiki. z czym sie pan jako czlowiek myslacy sie zgodzi Sczepionki zostaly by kupione w dowolnym wybranym punkcie dystrybucji w obecnosci policjantów ,prokuratora i ekip telewizyjnych i podane panu komisyjnie przez wytypowanego lekarza lub pielegniarke na oczach telewidzow w asyscie komisji tzw antyszczepionkowcow by nie oszukal pan spoleczenstwa przyjmujac roztwor fizjologiczny jak to było z duńską pani minister zdrowia . Jesli zgodzi sie pan na taki eksperyment niewatpliwie przekona pan spoleczenstwo do tego ze jest pan przekonany do skutecznosci pozyttywnego dzialania szczepionek Odpowiedz pan jesli nie jestes kłamca
  zdrowie.dziennik.pl › zdrowie.dziennik.pl › aktualnosci

  Jarosław Pinkas: Idziemy na wojnę z "antyszczepionkowcami ...
  5 godzin temu - Idziemy na wojnę informacyjną z "antyszczepionkowcami", staramy się pokazywać, że mamy rację i kierują nami dobre intencje - mówi w Radiu ...

  POWYZEJ TEKST JAKI WYSLALEM DOMYSLNIE PANU PINKASOWI
 • @Berkeley72 19:49:17
  Doprawdy, nie interesuje mnie kościół i nie obchodzą mnie jego pisma. Powiedziałam, że mój blog nie jest słupem do przyklejania propagandy jakiegokolwiek totalitaryzmu, w tym szczepionkowego. Powiedziałam „żegnam”, jak widać, nie dotarło, to teraz już dotrze napewno.
 • @Krystyna Trzcińska 20:22:26
  Bogumił Bguchwał, bądź uprzejmy usunąć te obrazki.
 • @jan 20:36:17
  Ten filmik skomponował jego autor na podstawie filmów amatorskich znalezionych z sieci. Jeśli te filmy, z których się składa są prawdziwe, nie są żadną ustawką, to są dokumentami przedstawiającymi rzeczywiste wydarzenia. Problem w tym, że nie wiemy, czy są prawdziwe, choć trochę dużo tych ustawek na ten sam temat, z różnych miejscu i z różnych kamer. Ja zakładam, że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że pokazują faktyczny stan rzeczy.
 • @Krystyna Trzcińska 20:22:26
  „Dlaczego kierowcy konwoju koronawirusa nie nosili odzieży ochronnej?”

  Zapewne dlatego, że liczono na to, że osoby w autobusach są chore i zarażą kierowców, którzy następnie będą zarażać innych. Kwarantanna została przeprowadzona, wirusa się nie dało powstrzymać. Stąd jeźdźcy apokalipsy. Innego wytłumaczenia nie widzę. Trzymam kciuki, żeby wszyscy byli zdrowi.
 • Czekamy na odpowiedź, Berkeley:
  Slowem przyjmiesz wielokrotnosc szczepionek w stosunku do wagi swego ciala wstosunku do niemowlecia 5 w jednym ..CZY SIE ZGADZASZ ODPOWIEDZ TU I TERAZ . OCZYWISCIE PODPISZESZ DOKUMENT O PRZYJECIU CALEJ ODPOWIEDZIALNOSCI NA SIEBIE W PRZYPADKU ,,KOMPLIKACJI ,, jESLI SIE NIE ZGADZASZ TO W....... ZE SWYMI MADROSCIAMI Z NEONU CZEKAMY WIEC NA ODPOWIEDZ PANIE BERKLEY

  Długi czas na zastanowienie i odpowiedź - do piątku włącznie.
 • Preludium do kryzysu światowego , kurwa co za pierdolone czasy !!!
  Koronawirus z Chin jeszcze bardziej zabójczy. Jak przekazał minister zdrowia Chin Ma Xiaowei, władze dysponują badaniami potwierdzającymi mutację wirusa. Teraz jest silniejszy i łatwiej można się nim zarazić. Eksperci biją na alarm.

  https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-z-chin-jeszcze-grozniejszy-zmutowal-i-latwiej-sie-przenosi-6475383700637313a
 • Wirus w Chinach
  Jak leczyć, jak zabezpieczyć się? Jesteśmy chorzy :( #Koronawirus #Wuhan


  https://www.youtube.com/watch?v=In_GcvxF2HA

  "Jesteśmy objęci przymusową kwarantanną w Chinach. W materiale można zobaczyć wizytę „medyków”, opisuje problem z dostępnością masek, dobrowolne i samowolne blokady w miastach. Metody zabezpieczenia się przed zachorowaniem oraz metody leczenia. "

  Import & Export. Zapytania biznesowe:
  blaszczyk@smartchina.pl
 • @Lotna 21:49:46 No trudno, jako STARY BELFER musz zauważyć że "Lotna" to umysłowy NIELOT
  Proszę zauważyć:

  dziś, 5 lutego o godz. 16:09:28: rzeczona "Lotna" mi przekazała taki oto "personal message":

  //Ponadto mój blog nie jest słupem ogłoszeniowym dla propagandy pro-szczepionkowej. Chcesz zarekomendować jakąś ksiąźkę - proszę to robić na swoim blogu.

  ŻEGNAM Pana (?), Berkeley.//

  Ale już o godz. 21:49:46 , czyli w NIECAŁE 6 GODZIN PÓŹNIEJ, najwyraźniej ZAPOMNIAŁA o tym, że się ze mną POŻEGNAŁA i zgłosiła się do mnie z propozycją NIE DO ODRZUCENIA:

  //Czekamy na odpowiedź, Berkeley:
  Slowem przyjmiesz wielokrotnosc szczepionek w stosunku do wagi swego ciala wstosunku do niemowlecia (..),, jESLI SIE NIE ZGADZASZ TO W....... ZE SWYMI MADROSCIAMI Z NEONU CZEKAMY WIEC NA ODPOWIEDZ PANIE BERKLEY //

  (Nb. na podstawie braku polskich znaków pisarskich wnioskuję, że "Lotna" to zapewne NIELOT PÓŁNOCNOAMERYKAŃSKI ?)

  Ale wróćmy do złożonej, bez polskich znaków pisarskich, propozycji.

  Taka bowiem propozycja wskazuje, że LOTNA TO ZWYKŁY KRETYN(KA).

  Przecież ze swego dzieciństwa winna wiedzieć, że jak się nakarmi niemowlę pokarmem dl DOROSŁYCH, TO SIĘ JE ZABIJE.

  i TO SAMO JEST ZE SZCZEPIONKAMI. NIEMOWLĘTA MAJĄ BARDZO ODMIENNĄ OD DOROSŁYCH STRUKTURĘ TKANEK ICH CIAŁ - co przecież nawet po zapachu i wyglądzie ich skóry można zauważyć.

  Z taką propozycją jak powyżej, winna raczej się zglosić DO LECZENIA PSYCHIATRYCZNEGO. Zwykli, szczepiący dzieci nagminnie lekarze DOSKONALE wiedzą o tym, że szczepionek dla b. małych dzieci nie wolno stosować wobec dorosłych. Dlaczego? Dorośli bowiem mają organizmy tak już GENETYCZNIE PRZEBUDOWANE, że na choroby dziecięce już nie zapadają (i zawarte w szczepionkach mikro-trucizny nie są tak szybko eliminowane z ich ciał, jak to ma miejsce w przypadku szybko rosnących noworodków.)

  PPrzypominam. Dorosły człowiek ma prawie 4 RAZY WIĘCEJ GENÓW niż niemowlę - i to są geny adekwatnie przebudowywane w zależności od jego wieku biologicznego.)

  Ze swej, starego belfra strony proponuję, by NIELOT UMYSŁOWY "LOTNA" zgłosiła sie dobrowolnie na jakiś kurs jogi, lub coś w tym rodzaju, co by mogło rozświetlić jej (jego) umysł (i zezwoliło na lepsze zaznajomienie się z możliwościami jej / jego ciała). Bo za jakość leczenia w szpitalach psychiatrycznych nie ręczę nawet w Polsce, a co dopiero w Stanach Zjednoczonych.
 • @Berkeley72 00:00:15
  Dawno nie czytałam tak chamskiego, a właściwie prostackiego, a na dodatek bzdurnego wpisu.

  Pańskie i szkoły i podróże nie uczyniły z Pansa światowca, za jakiego się Pan podaje, ani dodały mądrości, ani ogłady. Był Pan, jest, i pozostanie prostakiem do końca życia.

  Takie brednie:
  „Dorośli bowiem mają organizmy tak już GENETYCZNIE PRZEBUDOWANE, że na choroby dziecięce już nie zapadają (i zawarte w szczepionkach mikro-trucizny nie są tak szybko eliminowane z ich ciał, jak to ma miejsce w przypadku szybko rosnących noworodków.) ”

  moźe Pan wciskać swoim komunistycznym kolegom, bo doprawdy, trzeba być w ciemię bitym, żeby znając historię być komunistą. Takie dinozaury jak Pan powinny już dawno odejść do lamusa, niestety, nie wiadomo w imię jakich źydowskich utopii naprzykrzają się wszystkim dookoła.

  No ale to nawiasem. Dorośli ludzie, owszem, jak najbardziej, zapadają na choroby wieku dziecięcego. Przechodzą je znacznie ciężej niż dzieci, u których są często z trudnością diagnozowane i nie odczuwane przez dziecko. Są także często groźne dla płodu, jeśli zachoruje kobieta ciężarna.
  Ludzie, którzy przeszli choroby wieku dziecięcego nabywają odporność na całe życie, a nie na kilka lat, jak po szczepieniach. Nadto matki karmiące przekazują wraz z pokarmem niemowlętom ciała odpornościowe, które chronią oseski przed tymi chorobami w okresie, kiedy nie mają dostatecznie wykształconego własnego systemu odpornościowego. Oczywiście tylko pod warunkiem, że matki nie były szczepione, a naturalnie przeszły chorobę w dzieciństwie.

  Tyle na temat szczepionek. Dziękuję za odwiedziny i publiczne wypróżnienie się na moim blogu. Na przyszłość radzę zakładać pampersy.
 • 2020 Double Vision & The Two Trumps Of The NWO!
  .


  https://youtu.be/QTLsd-DP7iw?t=31s
  Bogumił Boguchwał
 • @Lotna - "WAR "in" Humanity - Nano Tech in YOUR Body and 5G...
  .


  !!!

  https://www.youtube.com/watch?v=6SgWFtEj3Dw&feature=youtu.be&t=152


  Bogumił Boguchwał
 • @ Berkley twoja odpowiedz to intelektualne dno.Obca jest tobie prawda. Zwykly wyksztalciuch z zablokowanym umyslem
  Jako że pomysł by zweryfikowac twa osobe i twoje intencje wyszedł od demie pozwole sobie dokonac oceny twojej argumentacji .najprosciej mozna by powiedziwec tak .INTELEKTUALNE DNO. Tym wpisem i ta odpowiedzia przypieczetowales sobie nieodwolalne miano czlowieka niezdolnego do intelektualnego rozpoznania jakiego kolwiek zlozonego problemu...Malo tego czlowieka o zlych intencjach szkodnika i wroga polskiego spoleczenstwa .Wynikalo by z tego co wytworzyl twoj pokretny umysl ze podanie dziecku godzine po urodzeniu Zestawu kilku trucizn by je uodpornic to czynienie dobra . i działanie jak najbardziej potrzebne .Wlasnie takie pokretne umysły zakladaly obozy koncentracyjne i potrafily sobie wszystko wytlumaczyć nadrzednym ,,dobrem,, W USA nie bylo zadnych szczepien na gruzlice a krzywa zachorowan w stosunku do roku 1900 leci pionowo w dol .czyli inne uwarunkowania spowodowaly spadek zachorowan co podwaza aplikowanie dziecia chwile po urodzeniu tych toksyn.Pozostaje pytanie dlaczego taki wymiar obowiazkowych szczepien jest tylko w krajach bloku wschodniego a najwiecej w Polsce i Romuni .Wierzysz w to ze w tych krajach wladze podchodza ze szczegulna ,,troska ,, do kwesti zdrowia spoleczenstwa ..Na twym miejscu wiecej bym sie nie pokazywal na tym neonie .Wsrod ludzi wyksztalconych sa ludzie madrzy np prof Wieckowski [ polecam jego wypowiedzi ] ty swoja argumentacja dajesz dowod ze mozna zdobyc jakie tam ,,wyksztalcenie ,,pozostajac bezmyslnym umyslowym ignorantem. Twoja wymijajaca argumentacja kompromituje cie na zawsze jako czlowieka bezmyslnego i odpornego na logiczne argumenty
 • Patryk patomorfolog o koronawirusie z Wuhan (dostępna bibliografia)
  Nowy koronawirus z Wuhan (2019-nCoV). Czy powinniśmy się obawiać?

  "Koronawirusy (ssRNA+ wirusy o symetrii helikalnej) są odpowiedzialne za część przypadków infekcji górnych dróg oddechowych (10%), mogą im towarzyszyć także objawy ze strony przewodu pokarmowego (biegunki) i zapalenie spojówek. Okres wylęgania choroby wynosi od 2 do 7 dni (przeciętnie 2-3 dni), a czas trwania objawów od 7 do 14 dni. Leczenie jest wyłącznie objawowe, a choroba ma charakter samoograniczający się. Całkowite wyleczenie bez żadnych następstw występuje w ponad 95% przypadków (za wyjątkiem koronawirusów o zwiększonej wirulencji - SARS i MERS). Infekcje koronawirusami nie przechodzą w postać przewlekłego zakażenia (...)

  U około 3% ciężko chorych wystąpił zgon w wyniku zapalenia płuc i rozwoju ostrej niewydolności oddechowej.
  Prawdopodobnie nowy koronawirus powoduje mniejszą śmiertelność niż SARS i MERS (10% i 30%, odpowiednio) (...)
  Wiadomo, że zakażenia koronawirusami szerzą się drogą kropelkową, podobnie jak w przypadku innych wirusów przeziębiania i grypy (zakażenie jest możliwe przez nos, usta i oczy) (...)
  Obecnie nie istnieje leczenie przyczynowe infekcji wywołanej przez 2019-nCoV (Wuhan). Stosuje się leki zmniejszające gorączkę i usprawniające oddychanie (o działaniu objawowym). Szczepionka nie jest znana. Profilaktyka obejmuje unikanie terenów endemicznych, ludzi chorych, stosowanie masek, częste mycie rąk. Należy jednak pamiętać, że maski nie chronią całkowicie przed zachorowaniem, ponieważ infekcja może zachodzić przez kanaliki łzowe, które mają połączenie z jamą nosową.

  Piśmiennictwo:
  1. Krzysztof Pyrć, Ludzkie koronawirusy, „Postępy Nauk Medycznych”, XXVIII (4B), Borgis, 2015, s. 48–54.
  2. Jon Cohen, Dennis Normile, New SARS-like virus in China triggers alarm, „Science”, 367 (6475), 2020, s. 234–235
  3. Hongzhou Lu.: Outbreak of Pneumonia of Unknown Etiology in Wuhan China: the Mystery and the Miracle. „Journal of Medical Virology”, DOI: 10.1002/jmv.25678.
  4. Jane Parry, China coronavirus: cases surge as official admits human to human transmission, „British Medical Journal”, 368, 2020.

  Źródło:
  https://www.youtube.com/watch?v=asexoavbi20


  Polecam również cz.2 ww. filmu pt.:
  Koronawirus z Wuhan (2019-nCov), cz. 2. Czy paczki z chińskich sklepów są bezpieczne?
  https://www.youtube.com/watch?v=jrOKkJpM96M

  A co pisze w cz. 2 najlepszy absolwent Akademii Medycznej, laureat nagrody Rektora AM oraz prezesa KIDL za osiągnięcia w nauce twórca blogu Pod Mikroskopem posiadającego 123 tys subskrypcji:

  "Badania obserwacyjne nad koronawirusami wskazują, że w stanie wysuszenia nie są w stanie przetrwać dłużej niż 5-7 dni (maksymalnie), w praktyce może to być kilka godzin i zależy od wilgotności powietrza oraz temperatury.

  Szczepionka przeciwko wirusom musi zawsze być oceniona pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności. Nie wiadomo, czy białka wirusa 2019-nCov są bardzo immunogenne i jak silną odpowiedź humoralną swoistą (przeciwciała) wywołują. Problemy z wytworzeniem szczepionki mogą być spowodowane: mutacjami wirusa, słabą immunogennością białek, występowaniem istotnych klinicznie działań niepożądanych (bezpieczeństwo), krótkim czasem utrzymywania się ochronnego miana przeciwciał itp."

  Piśmiennictwo:
  1. Krzysztof Pyrć, Ludzkie koronawirusy, „Postępy Nauk Medycznych”, XXVIII (4B), Borgis, 2015, s. 48–54.
  2. Jon Cohen, Dennis Normile, New SARS-like virus in China triggers alarm, „Science”, 367 (6475), 2020, s. 234–235
  3. Hongzhou Lu.: Outbreak of Pneumonia of Unknown Etiology in Wuhan China: the Mystery and the Miracle. „Journal of Medical Virology”, DOI: 10.1002/jmv.25678.
  4. Jane Parry, China coronavirus: cases surge as official admits human to human transmission, „British Medical Journal”, 368, 2020.
  5. Gralinski, Lisa E.; Menachery, Vineet D. (2020). "Return of the Coronavirus: 2019-nCoV". Viruses. 12 (2): 135.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej