Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 6656 komentarzy

Lotna

Lotna - Copyright © 2014 - 2021 Lotna. Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(

Idzie jesień

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli lekarstwo bardziej zabójcze niż choroba

 
 
Jabłoń na podwórku 
pod ciężarem owoców do ziemi się ugina
Klon zaróżowił liście, akacja zażółciła
Idzie jesień
 
 
Zeszłej wiosny z nadętym patosem 
zamiast słomianej kukły zatopiono zdrowy rozsądek  
Resztki rozumu zgubiono w labiryntach absurdu 
Wolność schowano w kieszeń - w nadziei na jutro lepsze
 
Nadciągają wiatry i deszcze, noce coraz chłodniejsze
Idzie jesień
 
 
Snują się chochoły w designerskich maseczkach
Poparzone od dezynfekcji delikatne rączki dziecka:
Pierwszy tydzień w szkole - radosny etap 
w życiu małego człowieka
 
Dni coraz krótsze i ciemniejsze
Idzie jesień
 
 
Masy szare i jednolite 
Przetaczają się jak złowrogie chmury na niebie
Ku horyzontom swego przeznaczenia. 
Swoją bezmyślnością, strachem i złością
Jak wichry i zawieje, co zrywają z drzew liście
Pociągną nas za sobą...
 
Nieunikniona
Idzie jesień 
 
 
 
 
Istnieje witryna pod nazwą DEAGEL.com - strona, o istnieniu której dowiedziałam się dość dawno temu, poświęcona głównie kwestiom wojskowości na całym świecie. Przewiduje ona także GDP, a także zaludnienie w poszczególnych krajach świata w niedalekiej przyszłości. Twórcy strony zaznaczają, że są to dane nie przewidujące żadnych większych wojen.
 
 
Poniżej zestawienie danych dla kilku krajów.
Państwo 
Populacja 2017
GDP 2017
Populacja
2025
GDP 2025
Polska
38 mln
1,1 bln
33 mln
599 mld
Australia
23 mln
1,2 bln
15 mln
280 mld
Chiny
1,380 mln
23 bln
1,358 mln
24 bln
Francja
67 mln
2,9 bln
39 mln
718 mld
Kanada
36 mln
1,7 bln
26 mln
663 mld
Niemcy
81 mln
4,0 bln
28 mln
414 mld
Rosja
142 mln
4,0 bln
142 mln
6.2 bln
 
Wielka Brytania
66 mln
2,9 bln
15 mln
132 mld
USA
327 mln
19 bln
100 mln
1,6 bln
 
 
 
W dzisiejszej sytuacji już żadnego myślącego człowieka nie powinno dziwić, jakim cudem populacja większości krajów ma się drastycznie zmniejszyć na przestrzeni kilku lat, na dodatek bez żadnej wojny światowej.

Mniej domyślnym podpowiem tylko, że nie z przyczyny rzekomej pandemii Covid-19. 

KOMENTARZE

 • Eeeee tam, nie będzie tak źle.
  Może i wyginiemy ale jeszcze nie teraz. Poza tym populacja w tym wieku MUSI się zmniejszyć o około 4 miliardy ludzi bo jeżeli nie to wszyscy pójdziemy w zapomnienie. Biedni, bogaci głupi czy mądrzy nie będzie dużego znaczenia. Zmniejszenie populacji Anglii o 70% w ciągu 4 lat bez wojny czy zarazy nawet przy potopie nie jest realna. Głód w tych latach na ziemiach niedużo zaludnionych jest łatwy do opanowania. Wystarczy 2 lata. Powolny potop? Ludzie wejdą na wyższe tereny. Poza tym nie ma tu państw najbardziej zagrożonych z Azji, Afryki i Ameryki więc ciężko coś powiedzieć.

  Nie domyślam się, jestem głupi.

  PS: szczepionka na wirusa nie będzie taka groźna :-)))))) poza tym kupimy z Rosji. Tam nikt od ich wynalazku według tabeli nie umrze.
 • ... to nie jaja!
  Zapomniałem dodać że PiS rozważa prawo nadania automatycznych praw do pracy, osiedlenia się w Polsce i przyjęcia naszego polskiego obywatelstwa wszystkim ludziom którzy udowodnią w dokumentach iż jeszcze przed rozbiorami Rzeczpospolitej czyli 1795 rok, ich dziadowie żyli na tych terenach ze Smoleńskiem włącznie i stanowili populację Rzeczpospolitej.
  Dokumenty takie najłatwiej znaleźć w kościelnych i cerkiewnych kartotekach.
  Tak więc może nie będzie tak źle. Żydów do demografii przybędzie u nas dostatek.
 • Belkot
  Tekst o niczym. 1*
 • Życie to Poezja,
  Szanowna Pani,

  Podoba mi się Pani poezja - no bo Życie to Poezja, które jednak może zależeć od nastroju, zdrowia, wieku, pory roku - i wielu innych rzeczy.
  Trzeba też mieć wrażliwość, która patrzy na życie różnymi oczami.
  Dlatego też wstawiłem zdjęcie - cudownej kolorowej jesieni.

  Schodząc jednak na ziemie, poprzez oczy strony Deagel.com - nie bardzo wiem skąd ONI mają takie dane - czy przypuszczenia/przewidywania.
  Analizując jednak te dane - wygląda na to, że Polska tak złej przyszłości jednak nie ma. Niewielki spadek populacji; połowa GDP.

  Najgorzej na tym wszystkim wyjdą kraje takie jak: USA, Wlk Brytania, Niemcy - a najlepiej Chiny, Rosja...

  Myślę jednak, że może nie będzie aż tak źle.
  Bądźmy optymistami. Nadzieja umiera ostatnia.

  Raz jeszcze gratuluję natchnienia poetycznego.

  Pozdrawiam
 • @ Autorka
  "Twórcy strony zaznaczają, że są to dane nie przewidujące żadnych większych wojen."

  Większych to nie, ale taką jedną na fest, to już całkiem wykluczyć niepodobna. I wiem nawet kto będzie harcownikiem... ;-(

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • @Ryszard Opara 07:51:34
  "Analizując jednak te dane - wygląda na to, że Polska tak złej przyszłości jednak nie ma. Niewielki spadek populacji; połowa GDP."

  No przecież to klęska...

  Usilnie pozdrawiam
 • @Jasiek 08:05:28
  Jak widać Rosja nie straci a nawet na kasie zyska a USA i Anglia kaput.
  Nic dziwnego jeżeli strona powiązana jest z yandeks.ru. Poza tym biedne kraje gdzie o jedzenie trudno rosną jak przez pączkowanie. Ciekawe kto im jedzenie podrzuca jeżeli wszystkie oprócz Rosji "białe" kraje wymierają?
  Tak z innej beczki, dobrze wiedzieć że oprócz innych znanych dodatkowe strony istnieją. Czasami fajnie "Nostradamusów" poczytać.
 • @Stara Baba 08:17:07
  "Czasami fajnie "Nostradamusów" poczytać."

  Z drugiej strony mamy te wszystkie agencje rejtingowe ...
  W sumie to te usraelskie mają chyba lepszą moc sprawczą ;-(

  Pozdro!
 • @Jasiek 08:20:03
  Och te usraelskie agencje rejtingowe. Narzędzia do przymusu i spekulacji. Powywieszałbym je wszystkie. Należy im się.
 • @Stara Baba 05:07:37
  Może nie będzie tak źle, ale dobrze też nie będzie. Według tych przewidywań, to nie te zagrożone państwa są zagrożone, a cywilizacja europejska i jej pochodne - Ameryka Północna - przede wszystkim i Australia.
  https://www.deagel.com/country

  Jeśli nie głód, to niedostatki żywności są zapewnione w wielu regionach świata, także w samym USA kreowane są niedobory żywności - powinieneś o tym wiedzieć, podobnie w Polsce i w innych krajach.
 • @Stara Baba 05:27:08
  Żydów z pewnością przybędzie, Polaków niekoniecznie.
 • @Ryszard Opara 07:51:34
  Dziękuję za wizytę i ocenę mojego wiersza a także za przepiękne zdjęcie.

  Również mam nadzieję, że nie będzie tak źle, ale to zależy tylko od nas - od mas ludności, które muszą protestować przeciwko kroczącej tyranii. Wiemy przecież, że są ludzie, którzy planują przyszłość na dekady wcześniej i jeśli nie popsujemy im szyków, możemy się znaleźć w bardzo nieciekawej sytuacji.
  Zapewne te dane opierają się na jakichś tajnych planach, najlepszy dowód, że nie przewidywany jest spadek ludności ani w Rosji, ani w Chinach, chociaż Chiny w tym roku cierpią stuletnie powodzie i w związku z nimi utraciły znaczną część tegorocznych plonów.
 • @Jasiek 08:05:28
  To całkiem możliwe, możliwe jest również zastosowanie bardziej efektywnej broni biologicznej, a może po prostu włączenie 5G na masowa skalę - które przecież też zdrowiu nie służy.
 • @Lotna 13:38:47
  "...a może po prostu włączenie 5G na masowa skalę..."

  Zastanawiam się czy w czyjejś popapranej głowie literka G z nazwy 5G nie jest symbolem Golgoty. Ktoś musiał przecież ustalić jaka nazwa/jaki skrót ma obowiązywać na świecie dla określenia danej technologii.
  I na dodatek tu może wcale nie chodzić o depopulację (chociaż i tak ona będzie efektem ubocznym), a o złożenie ofiary z ludzi. Tylko komu?
  Czasem sam boję się własnych myśli....

  Wręczam kwiatuszka:

  @---->>>>>>>---------------------
 • @Stara Baba 08:17:07
  Białe kraje mają być zdepopulowane - a są to kraje ze starzejącymi się społeczeństwami, czyli większą ilością ludności słabej i schorowanej, a więc najbardziej podatnej na wszelkie wirusy czy oddziaływanie fal elektromagnetycznych.
  Biedne kraje - im niższe wykształcenie kobiet, tym większa dzietność, bez względu na warunki materialne. Poza tym, gdyby nie uprawiano plonów komercyjnych (kawa, kakao, itp.), a uprawiali rolę w małych gospodarstwach rodzinnych, mogliby zbierać plony kilka razy do roku i wystarczyłoby jedzenia dla wszystkich. Półtora hektara ziemi z czterema plonami rocznie może wyżywić co najmniej 15 osób.
 • @Lotna 13:49:54
  "Półtora hektara ziemi z czterema plonami rocznie może wyżywić co najmniej 15 osób."

  Nieźle. Mi chodzi po głowie pewien plan na wpis i chciałbym zapytać, czy ma Pani podobne szacunki jeśli chodzi o Polskę, bo warto byłoby wrócić do małych gospodarstw, ale w Polsce plon jest tylko raz do roku. A trzeba przecież jeszcze byłoby uwzględnić to, że muszą być jakieś nadwyżki w płodach rolnych, żeby wyżywić ludność spoza rolnictwa...
 • Lotna
  Nie dość że poezja wysokiej próby, to w dodatku zaangażowana. 5*
 • @Jasiek 13:55:44
  Nie mam takich szacunków jak chodzi o Polskę, choć powyższe dane są oparte na faktach, z tym że oczywiście uprawy muszą być połączone z hodowlą zwierząt, między innymi dostarczających obornika.
  No ale, małe gospodarstwo rodzinne kiedyś w Polsce miało 4-10 ha. Z tego co zaobserwowałam, z pewnością na 4 ha można było wyżywić rodzinę czteroosobową, a z 10 ha były spore nadwyżki na sprzedaż - mleko, trzoda chlewna, zboże, ziemniaki, buraki cukrowe - w zależności od roku i nie brakowało w nim dosłownie niczego, oczywiście pod warunkiem, że właściciele byli pracowici.
 • @Lotna 14:14:47
  Dziękuję za informację. Jakoś duchowo bliższe jest mi 5 ha niż 10, ale zupełnie nie wiem z czego to wynika. W każdym bądź razie, to co się teraz wyrabia z tą powierzchnią upraw to przechodzi moje pojęcie. Nie wiem jak można obrobić powyżej 100 ha. Dla mnie to już jakiś schiz... :-(
 • @ Autor - 5*
  Dzietność na wschód od Renu
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2018/09/screen-shot-2014-10-07-at-08-18-22.png

  dla potwierdzenia:

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/05/40388b4f-2629-41de-b1b7-eb2d813d0468.jpg

  A więc prognozy zamieszczone na DEAGEL.com są bardzo prawdopodobne.
 • @Rzeczpospolita 17:35:53
  No niezabardzo prawdopodobne. Przewidują że przez następne 4 lata USA zmniejszy się o 240 milionów ludzi. Ta sama proporcja czeka Anglię. Zaznaczam że bez wojny i bez "świrusa". Przecież to głupota, chyba że wulkan w Yellowstone pierdyknie.
  Jest możliwość że w Europie ich prognozy tak szybko się spełnią. Druga fala "nachodzcow" przybędzie. Napadną na Europę w sile dziesiątek milionów. Rozpalą ogniska i nas zjedzą. No ale wtedy to oni zostaną Europejczykami wiec i tak "proroctwa" DEAGEL nie spełnią.

  Poza tym większości zaczyna w głowach kiełkować że ludzi na Ziemi jest za dużo. Aby utrzymać planetę przy życiu powinno być tylko 4 miliardy populacji. Oczywiście niech się inne rasy "skrobią" i ich dzietność planują bo biali Europejczycy są już na krawędzi krytycznej do wyginięcia. Taka to brutalna prawda która do coraz większej rzeszy ludzi dociera.
 • @Stara Baba 18:03:47
  O ile dobrze pamiętam, to zastrzeżenia były wyłącznie co do wojny. Teraz strona się zmieniła i nie mogę ich w ogóle znaleźć, a więc prawdopodobieństwo uźycia broni biologicznej czy innej jest całkiem prawdopodobne. Nie zapominaj, że pogoda też jest zmilitaryzowana: huragany, powodzie, tornada, trzęsienia ziemi... Mieszkasz zdaje się w USA, czy nie orientujesz się, że tam robi się wszystko, aby doprowadzić do wojny domowej?
 • @Lotna 19:17:14
  No nie za bardzo. Tu lokalnie robi się wszystko aby do wojny domowej nie dopuścić. Takie same są odczucia jeżeli chodzi o rządy Trumpa. Czy to dobrze to nie wiem. Od 20 lat dziadostwo zrzera Amerykę od środka. Prewencja tylko przedłuża i wyolbrzymia ten stan rzeczy. Nie bez podstaw mówią iż "co ma wisieć nie utonie". Ameryka bez samooczyszczenia przestanie istnieć. Będzie coś innego pomiędzy lewactwem a latynoską bylejakością. Nawet rosyjscy politycy i stratedzy o wiele bardziej boją się w przemianach USA tego drugiego bo to może oznaczać wojnę.

  PS: strona istnieje i wciąż działa
 • @Nibiru 14:05:45
  Bardzo jesteś łaskaw. :) Dziękuję i pozdrawiam zza miedzy.
 • @Nibiru 14:05:45
  P.S. Obejrzyj kilka minut od 1:30. Pamiętam takie klimaty z Toronto. :))
  https://youtu.be/44f3mxcsI50
 • @Ryszard Opara - from Victoria - Australia, Nick Patterson from Victoria
  .


  Victoria Police have no clue!

  https://www.youtube.com/channel/UClnCX6HZNdjYcFjv-hAI_tg/videos  Templates

  I have made your access to these important resources, knowledge and webinars free to help empower as many of you as I can in these testing times.

  https://www.john8.net/templates
  Bogumił Boguchwał
 • @Lotna - from Canada Tony Pantalleresco 2020/09/09
  .


  What do you do to inform others?
  https://www.youtube.com/watch?v=jILBT-R8qzg&feature=youtu.be


  https://www.youtube.com/user/HerbsPlusBeadWorks/videos

  Bogumił Boguchwał
 • @Stara Baba - from USA, Brandon TheBigsib
  .

  Central Police stop with Brother Gary

  https://youtu.be/rEpvXmYKgn4?t=118
  Bogumił Boguchwał
 • @Nibiru "Jak Bronić się Przed Nanotechnologią i Innymi Współczesnymi Zagrożeniami" Tony Pantalleresco.
  .


  https://www.youtube.com/watch?v=TRCQXQSLSvE
  Bogumił Boguchwał
 • @Lotna 02:55:59
  Dziękuję za link. Jordan Peterson jest niewąpliwie bardzo interseującą osobowością z przeogromną wiedzą fachową i oryginalnymi przemyśleniami. Jedni go uwielbiają, inni uważają za prawie wroga publicznego ze względu na ignorowanie w swych poglądach politycznej poprawności. Dotychczas słyszałem może 5 jego wystąpień (wykłady i wywiady). Gdy podpadł z czymś lewactwu, to nagle ciężko się rozchorował, córka także, żona dostała raka. Przypadek ? Pojechał leczyć się w Rosji i w Serbii.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Jordan_Peterson

  PS: Czy przeprowadziłaś się z Toronto do Montrealu ?

  PZDR
 • @Nibiru 20:25:14
  Tak, w okolice Montrealu.
  Masz rację, to doprawdy niesłychana koincydencja, źe on i na dodatek jego żona i córka ciężko zachorowali mniej więcej w tym samym czasie, choć on i córka winią za jego chorobę silnie uzależniający lek który mu podano przeciwko alergii. Gdyby nie to, że stać go było na podróże i leczenia w Rosji i Serbii - po prostu by się wykończył, a tęczowe lewactwo w całym anglojęzycznym świecie nie posiadałoby się z radości.

  Chodziło mi głównie o opis tego „diner”, bo nie dość, źe nigdy go nie słyszałam w tak świetnym humorze, to przede wszystkim - klimat niemal swojski - bo to trochę tak, jakby ktoś barwnie opisywał niektóre bary mleczne i serwowane w nich dania. :)
 • @Lotna 23:10:29
  W tym wykładzie w 1:30 Peterson odnosi się, też z humorem, do listu od słuchaczki która pod wpływem naparu "ayahuasca" z roślin haluconennych miała w czasie "odlotu" wizję Petersona . O "diner" dalej też nie znalazłem ???
 • @Nibiru 23:50:44
  1:30:25 keep watching....
  https://youtu.be/44f3mxcsI50
 • @Lotna 00:30:21
  ...ends at 1:35:35
 • @Lotna 00:37:07
  Dziękuję; chodziło o 1 godzina i 30 minut. Jestem mało rozgarnięty. Rzeczywiście zabawne. Peterson mógłby sobie dorabiać jako stand-up comedian :-)
  PS: Podobne "łakocie" można też było skosztować w barach dworcowych w PRL, co mi się czasem zdarzało.
  PZDR
 • @Nibiru 04:35:39
  Zgadza się - bary dworcowe albo hoteliki - spelunki... będąc dzieckiem w podróźy z rodzicami kiedyś przez przypadek trafiłam do takiego...koszmar od klejącej restauracji na dole... do zgrzebnych koców w zatęchłym, obskurnym pokoju z podrdzewiałą umywalką i kranem z zimną wodą... Takich rzeczy się nie zapomina. :))

  A teraz dla odmiany - o hotelach, jakie planuje Canada dla niesubordynowanych obywateli. Podejrzewam, ze warunki mogą tam być nawet gorsze niż w tych PRLowskich hotelikach - spelunkach.
  https://youtu.be/oa1urlDOYXc

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej