Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 6656 komentarzy

Lotna

Lotna - Copyright © 2014 - 2021 Lotna. Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(

Dyktatura w Australii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziś Australia, jutro cały świat? Wiceszef policji grozi mieszkancom Victorii

 
  
Poniżej polskie tłumaczenie filmu zamieszczonego ponad miesiąc temu w Australii, fragment wystąpienia zastępcy szefa policji w stanie Victoria.
 
Nic dziwnego, że Pan Opara mieszkający w Australii ma koszmarne sny, bo trudno uwierzyć, że to się dzieje naprawdę w rzekomo wolnym, demokratycznym kraju. Wszyscy pownniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że to co dzieje się teraz w Australii - policyjna dyktatura na usługach okupującego naród rządu, pogwałcenie podstawowych praw obywatelskich przez organa powołane do ich ochrony, pod pretekstem zapewnienia obywatelom bezpieczeństwa w imię walki z nieistniejącą pandemią - wkrótce może mieć miejsce w Polsce, w Europie i w Ameryce. 
 
 
Poniżej link do oryginalnego źródła Sky Net Australia
 
 
Poniżej sceny z targu warzywnego w Melbourne, gdzie policja przybyła do walki z kilkoma protestującymi przeciwko koronawirusowej dyktaturze
 
 
 

KOMENTARZE

 • @ Autorka
  Nie mogłem w to uwierzyć co widziałem na filmach.
  Nie wiem jak w Australii jest z dostępem do broni, ale każdemu policjantowi i żołnierzowi, który podnosi rękę na cywila nie łamiącego prawa powinna grozić kara śmierci - widziałem jak jeden idiota dusił dziewczynę. To już nie był policjant, ale jakiś zwyrodniały skur...yn i powinien być sam duszony, żeby do zje..go łba dotarło na co się porwał. Ta ku...wa naruszyła nietykalność cielesną cywila i powinna dostać w łeb.

  Klasa polityczna do utylizacji - jak nic.
  Widać gołym okiem, że dali się skorumpować przeciwko własnemu narodowi - wyrok dla urzędnika w przypadku korupcji jest przecież tak naprawdę tylko jeden...

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • lotna
  A w Kanadzie żydolewactwo wprowadziło legalną zoofilię, można rżnąć się z psem, koniem, kozą etc. Teraz czas nekrofilię.
 • @kula Lis 69 20:37:56
  Dzięki za wiadomość, może i można, ale nie jestem zainteresowana. :))
 • Realia życia w Australii
  Szanowna Pani,

  Rzeczywiście, tak jak Pani pisze sytuacja w Australii nie wygląda obecnie najlepiej. Mnie to bardzo się nie podoba...

  Szczególnie źle, jest w Stanie Victoria - w Melbourne, gdzie od kilku miesięcy jest godzina policyjna - i tzw "Lockdown".
  Oprócz tego, granice między stanami Australii (których jest siedem) - są pozamykane; ludzie nie mogą własciwie podróżować, tak aby odwiedzać bliskich czy znajomych.
  Szczególnie przykre i dotkliwe jest to w wielu przypadkach, rozmaitych problemów rodzinnych...np. chora, umierająca matka czy ojciec, którzy mieszkają w Sydney(NSW) albo Brisbane (Queensland) -dzieci nie mogą praktycznie polecieć aby opiekować się rodzicami - a nawet na pogrzeb, bez odbycia przedtem 2 tygodniowej kwarantanny.
  Uważam, ze to absolutny skandal i bardzo nie humanitarne...
  A prasa codzienna, wiadomości - szerzą wśród ludzi Pandemię Strachu!

  I takie właśnie rzeczy, dzieją się w kraju, słynącym ze swobody oraz
  demokracji...Najpiękniejszym, moim zdaniem kraju na świecie...

  Tymbardziej, że w większości stanów Australii - w Zachodniej Australii, na Tasmanii, w Queensland, Południowej Australii, Terytorium Północy właściwie od paru tygodni - nie ma żadnych zachorowań - na Covid-19.
  W NSW (Sydney) - jest kilka dziennie, w Victorii obecnie, wczoraj 45 - choć parę tygodni wcześniej - bywało kilkaset dziennie...
  Przecież dużo, dużo gorzej jest w Europie, USA, Indiach, Brazylii...

  Zgadzam się - to jest Dyktatura Współczesności, sprowokowana przez moim zdaniem - całkowicie fikcyjną Pandemię Covid-19...
  (Tyle samo przecież co roku choruje i umiera ludzi z powodu grypy).
  Niestety, Rząd Federalny Australii - oraz rządy poszczególnych 7 Stanów działają zgodnie - w promocji tego międzynarodowego oszustwa.

  Zadaję sobie wiele razy w ciągu dnia: Dlaczego tak sie właśnie dzieje - zastanawiam się nad odpowiedziami...Szukam pomysłów, rozwiązań
  Być może to właśnie - jest powodem moich nocnych koszmarów...

  Z drugiej strony, żyję w Queensland, gdzie oprócz w/w ograniczeń - w podróżowaniu do innych Stanów - właściwie, życie toczy się normalnie.
  Nie trzeba chodzić w masce, większość sklepów jest otwarta, tak samo restauracje; ludzie chodzą swobodnie po ulicach...
  Nie wiem, być może to wszystko zmieni się wkrótce...
  Tylko w którą stronę...

  Takie mamy właśnie dylematy współczesności.
  Musimy wszyscy razem - jak jeden Mąż i Żona - zastanawiać się nad rowiązaniami - nad tym: Co Dalej?

  Pozdrawiam wszystkich serdecznie
 • Ksiądz SZOKUJE! Koszmarne restrykcje w Australii!
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16003417321d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


  W swoim dramatycznym poście duchowny stwierdził: „Jestem i staram się być apostołem dobra i radości, kto mnie zna, to chyba to potwierdzi, ale dziś 13 września 2020 roku nie umiem się cieszyć. Radości nie ma... Miało być lżej, miało być dziś więcej uśmiechu, czekaliśmy na dobre wieści od rządzących, ale tak nie jest, tak się nie stało... Prawie nic się nie zmieni”.
  Kapłan, odpowiadając na pytania swoich znajomych o sytuacje w Australii, opisał sytuacje w „stanie Victoria ze stolicą stanu Melbourne, gdzie żyję”. Według relacji księdza:  „- dziś 66. dzień zamknięcia kościoła na klucz (drugi raz w tym roku)

  - z końcem września 5 osób będzie mogło przyjść pod kościół, ale ceremonii nie wolno odprawiać

  - dziś już 6 tydzień godziny policyjnej, która zostaje przedłużona na kolejne dwa tygodnie

  - dalej można wyjść z domu tylko w promieniu 5 km od miejsca zamieszkania; wyjść do sklepu, parku (ale w pojedynkę)

  - opuścić dom można tylko w celu udania się do pracy, lekarza, sklepu i fitness w parku (na przykład)

  - nie wolno się odwiedzać i gromadzić

  - od dziś jednak partner może odwiedzić partnerkę/partnera w domu

  - za to niebawem będą otwarte salony dla zwierząt

  - wciąż kto przylatuje do Australii musi poddać się dwutygodniowej kwarantannie w wyznaczonym przez władze hotelu i to na koszt własny (nie wypełnienie tego grozi karą nawet do $50 tys. AUD. Może grozić też więzieniem)

  - bardzo ciężko komukolwiek opuścić Australię

  - Bogu dzięki, że udało się wyżebrać możliwość odwiedzin umierających z posługą sakramentalną. Dotąd przez ponad 60 dni umierający byli tego pozbawieni.

  p.s.

  - o obowiązku noszenia masek właściwie zawsze i wszędzie (poza własnym domem) nie wspominam”.  Komentując świadectwo duchownego, można bogu dziękować, że rządzący Polską nie popadli w tak wielką faszystowską paranoję, jak rządzący Australią.

  Jan Bodakowski
 • @Ryszard Opara 04:56:02
  Dziękuję Panu za przybliżenie sytuacji w Australii.

  W Kanadzie nie jest aż tak strasznie, nie ma godziny policyjnej i restrykcji poruszania się, choć wcześniej podróż między prowincjami była bardzo utrudniona.
  Niemniej jednak, życie nie wróciło do normy i pewnie długo nie wróci, a noszenie masek w pomieszczeniach zamkniętych obowiązuje w obu tych prowincjach, nie wiem, jak to wyglada w reszcie kraju.
  Niestety, dwie największe i najludniejsze prowincje - Quebec i Ontario, mają najwiecej przypadków zachorowań i śmiertelnych ( choć ogólna liczba śmiertelnych przypadków na dzień dzisiejszy to 9205 na 37,5 mln mieszkańców) i najwięcej zwolenników lewicowej partii liberalnej z Trudeau na czele - to właśnie Ontario, gdzie jest najwięcej nowych imigrantów, wybrało Trudeau, marionetkę globalistów, zapatrzoną w Chiny.

  Premier Ontario właśnie ogłosił ograniczenie zgromadzeń do 10 osób i z wielką satysfakcją wymienił kwotę mandatu za przekroczenie tej liczby - $10 000. Policja w czasie zamknięcia zachowywała się szczególnie podle właśnie w Ontario. Oczywiście idzie jesień i niedługo wiele osób zacznie kichać i kaszleć, a więc testom podnoszącym liczbę zachorowań, nie będzie końca, tak że może być o wiele gorzej niż teraz i możemy się doczekać o wiele większych restrykcji, bo globaliści są zdeterminowani.

  Jedyne co możemy, to uświadamiać i namawiać do zjednoczenia, a także do walki na drodze sądowej, bo o ile się nie mylę, sądownictwo w państwach, w których żyjemy, nie jest w tak wielkiej rozsypce jak w Polsce, a i tak przecież nawet w Polsce sędziowie odrzucają pozwy o niestosowanie się obywateli do covidowych zarządzeń.
  Z drugiej strony, świadomość Kanadyjczyków jest w opłakanym stanie. Większość jest posłuszna i potulna, a co najgorsze - ślepo wierzy rządowi. Quebec jest prowincją mającą najbogatszą historię nieposłuszeństwa obywatelskiego, ale póki co, te kilka marszów nic nie dało.

  Pozdrawiam,
 • @kula Lis 69 10:29:34
  Faktycznie faszystowska paranoja, rząd tej prowincji powinien stanąć przed sądem za taki bandytyzm.
 • @Lotna 00:28:39
  Seks z psem, kozą, koniem? W Kanadzie już można! Przerażający lewicowy terror w Kanadzie był tematem niezwykle ciekawej rozmowy, opublikowanej na antenie telewizji Republika, którą Tomasz Terlikowski przeprowadził z pastorem Arturem Pawłowskim z Kościoła Ulicznego w Calgary.

  Zdaniem pastora nie ma już chrześcijan w Kanadzie skłonnych do walki o prawdę. W USA jest inaczej, są chrześcijanie skłonni do walki o chrześcijański charakter Ameryki.

  Według pastora w Kanadzie 3 mln ludzi żyje w skrajnej nędzy, wyuczeni bezczynności Indianie zamieszkują rezerwaty, 50 tys. uchodźców żyje na koszt kanadyjskiego podatnika, codziennie 500 imigrantów przekracza południową granice Kanady, by dostawać od kanadyjskiego rządu co miesiąc 3 tys. dolarów, dom i jedzenie, bez żadnego wkładu pracy. Podczas gdy ciężko pracujący Kanadyjczycy muszą płacić 50-procentowe podatki.

  Pastor nie ukrywa, że kanadyjskie media są totalnie kontrolowane przez lewicę i kreują fałszywy obraz rzeczywistości. Przykładem było to, gdy tysiąc islamistów napadło na kościół krzycząc, że wymordują chrześcijan i zgwałcą chrześcijanki. Kanadyjskie media ukryły fakt i twierdziły, że muzułmanie są za pokojem.

  W opinii pastora przykładem prześladowania chrześcijan w Kanadzie jest to, że rząd kanadyjski chce od chrześcijańskiego aktywisty 104 mln dolarów grzywny za rozdawanie chrześcijańskich broszurek na paradzie gejów, oraz to, że Linda Gibbons przesiedziała w Kanadzie w sumie 12 lat za sprzeciwianie się aborcji.

  Zdaniem pastora w Kanadzie państwo promuje globalizację, imigrację, aborcję i homoseksualizm. Przeciwnicy tych patologii są szykanowani. Terror państwa wspierają wszystkie media – w Kanadzie nie ma wolnych mediów.

  Jak przypomniał pastor, w Kanadzie aborcja jest we wszystkich stanach legalna do 9 miesiąca ciąży, do chwili przecięcia pępowiny. Nienarodzone dzieci nie maja praw. Kanada finansuje aborcje na całym świecie. Dodatkowo wprowadzono tam eutanazję, przy czym nikt nawet nie kontroluje mordowania ludzi starych i niepełnosprawnych.

  Po wyborze Donalda Trumpa premier Kanady został bohaterem światowej lewicy, bo wprowadza w życie wszelkie lewicowe patologie krytykowane przez amerykańskiego prezydenta. Upadek Kanady wynika z laicyzacji, wycofania chrześcijan z życia społecznego, z braku ewangelizacji.

  Zdaniem pastora systematycznie odbierane są wszelkie wolności Kanadyjczykom. Szkoły chrześcijańskie są zamykane, gdy nie chcą propagować patologii seksualnych. Akceptacja patologii seksualnych jest tak wielka, że w Kanadzie zalegalizowano seks z zwierzętami, za zgodą zwierzęcia [sic!!!].

  Alarmuje, że kanadyjscy rodzice pozbawieni są prawa do wychowania dzieci z zgodnie ze swoim światopoglądem. Dzieci zabierane są rodzicom i oddawane homoseksualnym związkom, gdy dziecko neguje swoją biologiczną tożsamość płciową, a rodzice tego nie akceptują.

  Pastor stwierdził też, że będący muzułmaninem burmistrz Calgary to pedofil i homoseksualista. Lewicowy totalitaryzm zmusił wielu chrześcijan z Kanady do planowania emigracji do USA, gdzie zapewniona jest większa wolność dla chrześcijan.

  Pastor wielokrotnie był karany za nielegalne karmienie bezdomnych, co jest sprzeczne z kreowanym przez rządzącą lewicę wizerunkiem Kanady jako kraju powszechnego dobrobytu, gdzie nie ma problemu bezdomności. Za publiczne czytanie Biblii był zatrzymany i bity przez kanadyjskich policjantów. Na koncie ma już 100 procesów, był 10 aresztowany oraz poddawany inwigilacji i przeszukaniom.

  Zdaniem pastora 25% Kanadyjczyków jest non stop pod wpływem legalnych antydepresantów, 25% nadużywa alkoholu i nielegalnych narkotyków, co powoduje, że połowa Kanadyjczyków jest stale otumaniona. Uzależniają się oni, starając się stłumić swoją pustkę duchową, wynikającą z odrzucenia Jezusa.

  Pastor uważa, że nie wolno być potulnym wobec zła, należy walczyć ze złem, taki jest obowiązek chrześcijanina. Ta bezkompromisowość sprawiła, że kryminaliści wielokrotnie atakowali pastora i wiernych. Kościół uliczny pastora, kierujący swoje przesłanie do bezdomnych, kryminalistów, alkoholików, narkomanów, prostytutek, handlarzy narkotyków, stanowi wspólną inicjatywę wyznawców różnych kościołów protestanckich.

  Jan Bodakowski
 • Co się dzieje w stanie Victoria
  Polak z Australii przedstawia sytuację w Melbourne
  https://youtu.be/Ba9Yt07_QpI

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej