Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 6656 komentarzy

Lotna

Lotna - Copyright © 2014 - 2021 Lotna. Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(

Sześć milionów durniów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli Covid-19 w Kanadzie

Eliminacja zdrowego rozsądku.

Pod kawałkiem oficjalnej kanadyjskiej propagandy na YouTube, dotyczącej ostatnich obostrzeń w Ontario, a konkretnie, między innymi, 10 000 $ kary za zebranie się więcej niż dziesięciu osób, zapytałam o te gęsto ścielące się trupy, na co troll w masce clowna odpowiedział, że zmarło 900 tysięcy osób. Odpowiedziałam mu, że chyba na Planecie Clownów, nie w rzeczywistości. Na co on zapytał o statystyki.

A więc, proszę bardzo.
Health Canada informuje, że w państwie liczącym 37,5 miliona mieszkańców, do wczoraj zanotowano:

141 911 przypadków ( nie podano ile bezobjawowych),

8983 aktywne przypadki

i 9205 zejść śmiertelnych ( w tym wielu staruszków w domach opieki, którzy umarli przez zaniedbanie personelu, pozostawieni samym sobie. Dla przykładu 31 osób na przestrzeni trzech miesięcy tylko w jednym z domów opieki dla starców w prowincji Quebec).

Natomiast przetestowano .......... 6 489 802 osoby

O samych testach, ich (nie)dokładności i pułapkach z nimi związanych napisał wiele m.in. Pan Andrzej Tokarski, jest to temat-rzeka, z którym warto się zapoznać, szczególnie ustawiając się w kolejce do testowania, podobnie jak to uczyniło ponad 6 milionów Kanadyjczyków.

Wniosek prosty, że jeśli przetestuje się następne 30 mln ludzi, liczba niespełna 142 tysięcy przypadków koronawirusa wzrośnie do niecałego miliona przypadków, aczkolwiek w większości bezobjawowych.

Co, w wyniku zastosowania znanych już ograniczeń i środków przymusu, przyniesie efekt taki, że za rok czy dwa, kraj będzie można zamknąć na kłódkę i wystawić na licytację, razem z wygłodniałymi resztkami ludności, bo jak już chyba wszędzie wiadomo, rolnicy są zmuszani, a w najlepszym przypadku zachęcani, do zaprzestania produkcji.

Pomimo takiej perspektywy, poniższa strona rzadu kanadyjskiego, może być jeszcze przez jakiś czas czynna:

www.canada.ca/en/public-health/services/diseases/2019-novel-coronavirus-infection.html#a1

Zakładka pt. current situation, zaczyna się od liczb największych: people tested, którą trzeba sobie samemu zmienić na te z liczbą najmniejszą, czyli deaths.

Dla uświadomienia sobie upadku mediów jako organu informującego społeczeństwo, warto porównać ilość wykonanych testów w prowincjach, gdzie ilość zgonów wyniosła poniżej tysiąca, szczególnie tam, gdzie zanotowano 0, 2, 3, 16, 24 i 65 zgonów.

KOMENTARZE

 • Tak 5*
  " mediów jako organu informującego społeczeństwo"- dezinformującego

  pozdrawiam
 • @Zorion 19:20:32
  Ano właśnie. Media są bronią masowego rażenia.

  Dziękuję za wizytę i pozdrawiam wzajemnie.
 • gdzie są amerykańscy patrioci do cholery jasnej ?
  Teraz niektórzy pokapowali się dlaczego już parę lat temu w Kanadzie i bodajże Nowej Zelandii odbyła się akcja rozbrajania społeczeństwa z jednostek broni palnej za pomocą ustawy i skupu po "atrakcyjnych" cenach. Teraz będą mieli mniejsze ryzyko pacyfikacji zakładników. Oczywiście broni pozbyli się przestrzegający prawa obywatele, natomiast bandyci oraz politycy (coraz ciężej odróżnić jednych od drugich) pozostawili ją sobie. Idzie zima i z operacyjnego punktu widzenia jest to najlepszy czas na przystąpienie psychopatów do zamierzonego celu głównego. Usłużni dziennikarze sugerują, że tylko głód i całkowity lockdown mogą wymusić na społeczeństwie całkowite poddanie się decyzjom władz. W wiadomościach od kilku miesięcy pokazują te same migawki filmowe "niesubordynacji" obywatelskich i domagają się drastyczniejszych kroków w stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej. Nawet im się nie chce wyjść w teren i mozolnie poszukać materiału, bo znaleźć go rzeczywiście trudno. Na ogół ludzie nadal w większości stosują się do zarządzeń.
 • dodam, że :
  W operacji covid19 wróg ma niesamowitą przewagę nad ludzkością. Przecież w oficjalnej narracji i w realu prawie nic się nie zgadza, a obywatele nie są w stanie tego naukowo zweryfikować. Nie mamy mikroskopów elektronowych, wiedzy z dziedziny biologii i genetyki, dostępu do laboratoriów i centrów statystycznych, oficjalnych mediów. A sceptycznych ekspertów, którzy mogliby ewentualnie podjąć rzeczową debatę w znalezieniu prawdy i rozwiązań, po prostu okrzyknięto oszołomami i odsunięto na bok. Udało im się z 9/11, to z operacją covid 19 idą na rympał.
 • @ Autorka - 5*
  DK
 • @Lotna
  Ave . 5*
 • @Nibiru 19:57:39
  Zgadza się, tylko po co nam mikroskopy elektronowe, wysoko wyspecjalizowane laboratoria i eksperci, skoro statystyki mówią same za siebie? Wystarczy pójść na stronę rządową i - proszę bardzo! Nawet te zawyżone statystyki śmierci z covid zamiast z powodu covid są śmiesznie małe.

  Całe szczęście, że póki co, armia jest po naszej stronie. Trudeau chciał swego czasu zaangażować wojsko do śledzenia nieposłusznych obywateli kwestionujących plandemię w mediach społecznościowych, ale dowódca, gen. Jon Vance, nie wyraził zgody. Tyle dobrze - jeśli będą nas dobijać, to policja i jakieś czarne brygady, przynajmniej nie kanadyjskie wojsko.
  https://youtu.be/P2639SY_4xg
 • @Kanada
  37,5 mln ludzi z czego dorosłych facetów jest pewnie z 15 mln.

  I nie znalazło się nawet 200 którzy by poświęcili się swoją wolność i życie aby wystrzelać choćby kilkudziesięciu bandytów (policja,politycy itp.) co dałoby im do myślenia.

  Zupełnie jak w Polsce.
  Polska to teraz taka Kanada.

  No ale Polska to zaścianek a Kanada wzór do naśladowania jak od dziesięcioleci wmawia się Polakom.
 • @Lotna 21:40:56
  cyt.: "Zgadza się, tylko po co nam mikroskopy elektronowe, wysoko wyspecjalizowane laboratoria i eksperci, skoro statystyki mówią same za siebie?"

  Chociażby po to, aby zobaczyć wirusa, przeanalizować jego DNA/RNA, stwierdzić czy spontan czy design, pójść po nitce do kłębka: kto zaprojektował, kto wypuścił, a najważniejsze kto zlecił. Tzn., my się domyślamy, ale można by mieć namacalne dowody aby pociągnąć winnych do odpowiedzialności.
 • @Lotna 21:40:56
  Polecam raport Jamesa Corbetta (niestety tylko po ang.) na temat związku Covid19 z 9/11

  https://www.youtube.com/watch?v=opAyJt94Kmo&ab_channel=corbettreport
 • @Nibiru 22:51:00
  Racja, to postawienia sprawców przed plutonem egzekucyjnym, statystyki to za mało. Chodziło mi o to, że nie trzeba tego wszystkiego, źeby przeciętny Joe Doe mógł się zorientować w oszustwie.

  Dziękuję, Corbett to solidna firma.
  Również polecam „Number Games” - kolejna skarbnica wiedzy po „Letters & Numbers” - ten ostatni tytuł w wersji elektronicznej tani jak barszcz.
  https://gematriaeffect.news/
 • @Lotna 23:37:09
  Dziękuję. To ja polecam Ci jeszcze gorąco 2 superinteresujące podcasty z Corbettem. Tego #297 chyba nie ma już na YT, ale jest w Corbetta archiwum.

  https://www.corbettreport.com/episode-297-china-and-the-new-world-order/

  https://www.youtube.com/watch?v=yhrbA2rWE34&ab_channel=JasonBermas
 • @Lotna
  Seks z psem, kozą, koniem? W Kanadzie już można! Przerażający lewicowy terror w Kanadzie był tematem niezwykle ciekawej rozmowy, opublikowanej na antenie telewizji Republika, którą Tomasz Terlikowski przeprowadził z pastorem Arturem Pawłowskim z Kościoła Ulicznego w Calgary.

  Zdaniem pastora nie ma już chrześcijan w Kanadzie skłonnych do walki o prawdę. W USA jest inaczej, są chrześcijanie skłonni do walki o chrześcijański charakter Ameryki.

  Według pastora w Kanadzie 3 mln ludzi żyje w skrajnej nędzy, wyuczeni bezczynności Indianie zamieszkują rezerwaty, 50 tys. uchodźców żyje na koszt kanadyjskiego podatnika, codziennie 500 imigrantów przekracza południową granice Kanady, by dostawać od kanadyjskiego rządu co miesiąc 3 tys. dolarów, dom i jedzenie, bez żadnego wkładu pracy. Podczas gdy ciężko pracujący Kanadyjczycy muszą płacić 50-procentowe podatki.

  Pastor nie ukrywa, że kanadyjskie media są totalnie kontrolowane przez lewicę i kreują fałszywy obraz rzeczywistości. Przykładem było to, gdy tysiąc islamistów napadło na kościół krzycząc, że wymordują chrześcijan i zgwałcą chrześcijanki. Kanadyjskie media ukryły fakt i twierdziły, że muzułmanie są za pokojem.

  W opinii pastora przykładem prześladowania chrześcijan w Kanadzie jest to, że rząd kanadyjski chce od chrześcijańskiego aktywisty 104 mln dolarów grzywny za rozdawanie chrześcijańskich broszurek na paradzie gejów, oraz to, że Linda Gibbons przesiedziała w Kanadzie w sumie 12 lat za sprzeciwianie się aborcji.

  Zdaniem pastora w Kanadzie państwo promuje globalizację, imigrację, aborcję i homoseksualizm. Przeciwnicy tych patologii są szykanowani. Terror państwa wspierają wszystkie media – w Kanadzie nie ma wolnych mediów.

  Jak przypomniał pastor, w Kanadzie aborcja jest we wszystkich stanach legalna do 9 miesiąca ciąży, do chwili przecięcia pępowiny. Nienarodzone dzieci nie maja praw. Kanada finansuje aborcje na całym świecie. Dodatkowo wprowadzono tam eutanazję, przy czym nikt nawet nie kontroluje mordowania ludzi starych i niepełnosprawnych.

  Po wyborze Donalda Trumpa premier Kanady został bohaterem światowej lewicy, bo wprowadza w życie wszelkie lewicowe patologie krytykowane przez amerykańskiego prezydenta. Upadek Kanady wynika z laicyzacji, wycofania chrześcijan z życia społecznego, z braku ewangelizacji.

  Zdaniem pastora systematycznie odbierane są wszelkie wolności Kanadyjczykom. Szkoły chrześcijańskie są zamykane, gdy nie chcą propagować patologii seksualnych. Akceptacja patologii seksualnych jest tak wielka, że w Kanadzie zalegalizowano seks z zwierzętami, za zgodą zwierzęcia [sic!!!].

  Alarmuje, że kanadyjscy rodzice pozbawieni są prawa do wychowania dzieci z zgodnie ze swoim światopoglądem. Dzieci zabierane są rodzicom i oddawane homoseksualnym związkom, gdy dziecko neguje swoją biologiczną tożsamość płciową, a rodzice tego nie akceptują.

  Pastor stwierdził też, że będący muzułmaninem burmistrz Calgary to pedofil i homoseksualista. Lewicowy totalitaryzm zmusił wielu chrześcijan z Kanady do planowania emigracji do USA, gdzie zapewniona jest większa wolność dla chrześcijan.

  Pastor wielokrotnie był karany za nielegalne karmienie bezdomnych, co jest sprzeczne z kreowanym przez rządzącą lewicę wizerunkiem Kanady jako kraju powszechnego dobrobytu, gdzie nie ma problemu bezdomności. Za publiczne czytanie Biblii był zatrzymany i bity przez kanadyjskich policjantów. Na koncie ma już 100 procesów, był 10 aresztowany oraz poddawany inwigilacji i przeszukaniom.

  Zdaniem pastora 25% Kanadyjczyków jest non stop pod wpływem legalnych antydepresantów, 25% nadużywa alkoholu i nielegalnych narkotyków, co powoduje, że połowa Kanadyjczyków jest stale otumaniona. Uzależniają się oni, starając się stłumić swoją pustkę duchową, wynikającą z odrzucenia Jezusa.

  Pastor uważa, że nie wolno być potulnym wobec zła, należy walczyć ze złem, taki jest obowiązek chrześcijanina. Ta bezkompromisowość sprawiła, że kryminaliści wielokrotnie atakowali pastora i wiernych. Kościół uliczny pastora, kierujący swoje przesłanie do bezdomnych, kryminalistów, alkoholików, narkomanów, prostytutek, handlarzy narkotyków, stanowi wspólną inicjatywę wyznawców różnych kościołów protestanckich.

  Jan Bodakowski
 • "Sześć milionów durniów"
  --------------
  Niestety - to nie durnie - to ludzie okaleczeni mentalnie z rozmysłem i perfidią przez dzieci diabła, które wydają ogromne pieniądze na takie okaleczanie ludzi stworzonych przez Boga.
  Wniosek?
  Po prostu dzieci diabła odbierają ludziom człowieczeństwo - aby ludzi tych wykorzystywać potem zgodnie ze swoimi potrzebami, wizjami czy zachciankami - rodem z Piekła. Człowiek ma być usytuowany poniżej flory o fauny - i ma sobie z tego zdawać sprawę w tym zakresie, że dzieci diabła, kiedy będą z nim lub jego dziećmi robić - co zechcą - ma nie protestować - ma to uznać za coś normalnego. Np. gwałt na noworodku czy inne okropności - ma być normalnością.
 • Przecież żyjem w czasach ostatecznych
  Dla złego należymy do zbytecznych
  Różne narzędzia wprowadza przez sługi
  A czas jego rządów jest już niedługi

  Powrót do Kraju to nie zaproszenie
  Lecz od piekła ostatnie wyzwolenie
  Bo gdy się zacznie Armagedon wreszcie
  Nie będzie mowy o żadnej korekcie
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @demonkracja 08:28:16
  Masz rację, może powinnam była napisać „sześć milionów oduraczonych”.
  Z zastrzeżeniem, że wychodzę z założenia, że żyjemy w miarę dostatnim kraju, gdzie większość ludzi stać na telefon komórkowy czy komputer, a więc wiedza jest w zasięgu ręki dla wszystkich którzy znają język i nie są analfabetami...
 • @Lotna, Z Kanady Tony Pantalleresco 4th Reich and How to breathe in a smoke overload environment."
  https://www.youtube.com/watch?v=hXzaLlmh-ec

  Bogumił Boguchwał
 • Z Kanady Tony Pantalleresco "We are in a War Ageinst Mankind".
  https://www.youtube.com/watch?v=9gAM6FlyGas  Tony Pantalleresco Tony's show  Bogumił Boguchwał
 • @Nibiru, Z Kanady "Tony,s Pantalleresco Show".
  https://blog.iyannis.com/tony-pantalleresco-2020-07-09-13-we-are-in-a-war-against-mankind/
  Bogumił Boguchwał
 • @JAM.M "Niechaj niesie się wirus świadomości Wyskakujemy z gara"
  https://www.youtube.com/channel/UC-ZBe2Z--tn-oDwvF7a7lew/videos

  Bogumił Boguchwał
 • @kowalskijan584 "Zupełnie jak w Polsce."
  https://i.ytimg.com/vi/FamnxMQxXvs/hqdefault.jpg


  Bogumił Boguchwał
 • Wygląda na to
  Iż największy zamordyzm jest u poddanych jej królewskiej mości. Ciekawe!
 • Niestety komuna wiecznie zywa.
  Komunizm to wspanialy sytem dla zycia tych cogo wymyslili i sa u wladzy, jak komuna padla w ZSRR to przeniosla sie do Knady .Marksita Justyn Trudeau jest na smyczy Sorosa i jest wypelniany plan masoneri rytu szkockiego.
  Na 1 maja 2020 Justyn-pajac na drucie wydal rozporzadzenie konfiskaty pewnych typow broni od prawowitych wlascicieli, ktorzy legalnie ja posiadaja szczegolnie chodzi tu o karabinek sportowy AR-15.Ktory jest uwazany przez chisterykow od broni za bardzo niebezpieczna mordercza bron.AR-15 byla bronia w Kanadzie o statusie restrykcyjnym to znaczy ze wymagala rejestracji i uzywac jej mozna bylo tylko na strzelnicy,czyli mozna bylo jechac na strzelnice z domu i spowrotem najkrotsza droga.Ten karabinek ma tez ograniczenie -jest polautomatyczny i magazynek zawiera 5 naboi.Wina tego karabinak to ze jest czarny anie w kolorach tenczy i ze podobny jest uzywany przez armie i oczywscie ze czesto byl uzywany w strzelaninach w USA.
  Rzad za pieniadze podatnika ma wykupic od podatnika 150tys szt, broni.
  Czyli wlasciciel zaplaci 2 razy za to co juz nie bedzie mial.
  Jest to poprostu grabierz wlasnosci prywatnej legalnie posiadanej.
  Oczywiscie w Kanadzie jest mnostwo broni w rekach bandytow i broni nie zarejestrowanej ,ktora nigdy nie zostanie odebrana spoleczenstwu,ale z ta bronia Trudeau nie ma problemu ma problem z praworzadnymi obywatelami przestrzegajacymi prawo po kursach i z prawem do posiadania broni czesto zrzeszonych w roznych organizacjach strzeleckich ,gdyz ci ludzie sa swiadomi i jako zorganizowani sa dla marksistwoskiego rzadu kanadyjskiego najniebezpieczniejsi.
  Trwa swiatowe rozbrojenie ludnosci prowokuje sie strzelaniny a nastepnie pod ich pretekstem zabiera sie praworzadnym obywatelom bron.
  Ludzie bezbronni to niewolnicy.
  Niestety Kanada to zbior emigrantow w wiekszosci calkowiecie poddanych indoktrynacji medialnej nuie potrafiacy myslec i czesto bez zadnego wyksztalcenia nie mowiac juz o histori i znajomosci polityki.
  Wikeszosc to COVIDIANIE wyznawcy nowej wiary opartej na klamstwie i obietnicy np. bedziesz zdrowy jak bedziesz nosil maseczke.Ale to dotyczy innych krajow, tez i w Polsce jest juz duzo COVIDIAN.
  Tak ze Canada juz dawno przestala byc kanada/dobrobyt tyle ze dalej to tkwi w mentalnosci Polakow.Jakies swiatowe rankingi wciaz oglaszaja ze to najlepszy kraj na swiecie.Ja czekam na lekarza rodzinnego majac chroniczna chorobe juz ponad 3 lata.Na specjaliste czekalem ponad rok na operacje ludzie czekaja miesiacami czesto niedozywaja.W czasie tzw.pandemi drastycznie wrosla liczba ludzi bezdomnych i glodujacych,jedynie z tego ze nie mogli sprzedac puszek czy butelek wczesniej wygrzebanych ze smietnika bo sklepy zawiesily ich skup.Ten dochod byl dodatkiem do ich glodowej emerytury czy zasilku.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej