Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 6656 komentarzy

Lotna

Lotna - Copyright © 2014 - 2021 Lotna. Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(

Panie Wojtas

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

zaszczycania swoją obecnością na blogu którego nie ma - niecelowe

Na blogu Ruszkiewicza, który rzekomo zawsze dotrzymuje słowa i nie pisząc na Neonie24.pl pisze na swoim blogu na Neonie24.pl, Pan Wojtas napisał następujący komentarz:

„Ale - nie chcę tu się wtrącać.Uważam to za zaszłości, aczkolwiek Lotna, która wpłaciła pieniądze na rzecz mającej powstać spółdzielni, a zrobiła to na moje konto, oskarżyła mnie o kradzież tych pieniędzy. Nie przeprosiła.
Dlatego mam ją w dużym poważaniu.”

Szanowny Panie Wojtas, nigdy nie miałam do Pana o nic pretensji i nie przypominam sobie, abym posądziła Pana kiedykolwiek o kradzież. Jeśli jednak tak faktycznie się stało, albo jeśli poczuł się Pan urażony, bo była mowa o pieniądzach, których wpłata została dokonana na Pańskie konto, to bardzo Pana przepraszam.

Nie byłam z Panem w kontakcie, o ile dobrze pamiętam, nigdy nie byliśmy na koleżeńskiej stopie; raczej odwrotnie. Kontakt miałam z Ruszkiewiczem, który mi zaproponował członkostwo w spółdzielni, podczas gdy formalności miały być związane z Pańskim adresem i Pańskim kontem.


Jak chodzi o Ruszkiewicza, który już opuścił Neon, chociaż nie dalej jak wczoraj poczynił wpis o spółdzielni (zgodnie z jego zapewnieniami o dotrzymywaniu słowa - jak mniemam), po uiszczeniu wpłaty i podaniu przeze mnie danych personalnych, łącznie z nr PESEL, nigdy nie raczył mnie powiadomić o losie spółdzielni.

O tym, że projekt spółdzielni upadł, dowiedziałam się nie od Ruszkiewicza, ani nikogo innego, jak by wypadało drogą mailową, bo przecież byliśmy w kontakcie podczas werbunku do spółdzielni; natomiast dowiedziałam się o tym wiele miesięcy później, przez przypadek - na forum. Wtedy właśnie wystąpiłam o to, aby pieniądze zostały przeznaczone dla ówcześnie umierającego blogera.

O tym, jaka kwota została zebrana i co się z nią stało - dowiedziałam się dopiero wczoraj na blogu Ruszkiewicza, który przecież już opuścił Neon24.pl.

W komentarzach pod wpisem tego, którego nie ma, była mowa o gentlemanach, co mnie po prostu śmieszy.

Każdy poważny i uczciwy człowiek, który werbuje innych do jakiegoś przedsięwzięcia, jeśli ono upadnie, ma obowiązek o tym poinformować tych, których werbuje. Jeśli w grę wchodziły pieniądze - powinien ich poinformować o tym, co się z nimi stało, ewentualnie zapytać, tych którzy je wpłacili, na co ma je przeznaczyć, jeśli jest jeszcze w ich posiadaniu. W przeciwnym wypadku postępuje nieuczciwie i niehonorowo, mając za nic zaufanie, jakim został obdarzony, zarówno on, jak i idea, która im przyświecała.
To powinno być zrozumiałe samo przez się. Ja nie jestem duchem świętym, żebym miała wiedzieć, co się dzieje - jeśli ktoś zbiera pieniądze i po tym znika - wniosek jest jeden.

Niewątpliwie jednak najważniejszą kwestią tym wypadku nie jest mała kwota, która została wpłacona, a fakt przedmiotowego traktowania osób, które uprzednio zostały zwerbowane do spółdzielni, z czego wnioski, każdy, kto umie myśleć, może wyciągnąć sobie sam. Nie wiem, czy inni doznali tej samej kurtuazji ( sarkazm), co ja, ale podejrzewam, że to bardzo możliwe, zważywszy jak solidnie pan Ruszkiewicz dotrzymuje słowa i jak ceni sobie swój honor - patrz wpis na blogu, którego nie ma, w wykonaniu blogera Spirito Libero, który ponoć opuścił Neon24.pl

W związku z powyższym, cieszę się, że projekt spółdzielni nigdy nie doszedł do skutku.

Nie mam w powyższej kwestii nic więcej do dodania.

Z poważaniem,
Lotna 

KOMENTARZE

 • Lotna
  Przeprosiny przyjęte.
  Nie chowam urazy - już dlatego, że moim celem jest propagowanie CP, a nie personalne nawalanki.
  Także mój powrót na Neon - taki miał charakter. Po prostu schowałem głęboko swoje poczucie godności, gdyż nie sobie służę, ale staram się służyć idei.


  Nie znaczy, że nie będę złośliwy w polemikach, a już szczególnie w relacjach damsko - męskich. To stąd, że to ta wstrętna Ewa zerwała jabłko. A w tych kwestiach - nie ma litości.

  Niemniej - odbanowałem Panią, bo ma Pani dużą dozę zdrowego rozsądku, a i poczucia odpowiedzialności, o czym świadczy niniejsza notka.

  Co do tych pieniędzy - nie były moje, ale jeśli coś sugerować: to nie była aż tak duża kwota, aby warto było stawiać sprawę na ostrzu noża.

  Raczej - jak to mówi klasyk : "alleluja i do przodu".
 • Lotna
  ode mnie 5* - choć zwracanie się do bytów nieistniejących wydaje się - zawieszone w próżni - i pojęcie PRÓŻNI - nie jest tu użyte przypadkowo...

  natomiast warto odnotować fakt, że tytułowy - Pan Wojtas - tym razem - dorównał swoim wzorcom ideowym - dałbym też piątkę - ale znając zmienność rzeczonego - wolę nie kusić losu... jak mawia przysłowie - nie chwalcie Wojtasa - przed zachodem słońca ...
 • @Andrzej Tokarski 17:52:27
  czy kura może oceniać etykę gospodarza?

  Taki mniej więcej jest dystans miedzy nami. Po prostu - Szanowny nie ma podstaw do dokonywania ocen wobec mnie. ( I CP).
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:14:11
  mam dokładnie takie samo zdanie - tyle że na odwrót - biedny prymitywie z pretensjami do entelygencji
 • @SL World Blogs 18:25:06
  mimo wszystko - odpowiem ci na poważnie:

  jesteś tu największym szkodnikiem - zrobisz dobry uczynek dla Neonu (może pierwszy od kilku lat) wynosząc się stąd z całą swoją kamarylą. Ty się wyniesiesz, inni, których tak zawzięcie podgryzałeś - wrócą - Neon tylko na tym zyska

  nie zdajesz sobie jak wiele osób ma cię tu serdecznie dosyć - tylko się boją odezwać - ja też nic do ciebie nie miałem, no, ale dałeś się poznać - solidnie zapracowałeś sobie dzień po dniu na to co jest dziś

  dołki na moim blogu pod sobą samym - też sam wykopałeś - i w nie wpadłeś - jak w przysłowiu

  żegnam bez żalu - ja się na Neonie nie rozpycham, miejsca starczy dla wielu
 • @SL World Blogs 18:25:06
  ...a - i nie sil się na dalsze perory - dla mnie jesteś tematem zamkniętym i dyskusja z tobą jest zamknięta
 • @Andrzej Tokarski 18:20:49
  Kurczak w drodze do ubojni stara si e pokazać swą inteligencję.

  Szybko to rób, bo droga krótka.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:53:13
  Wojtas, biedaku - ty naprawdę sobie wyobrażasz, że jesteś partnerem do jakiejś dyskusji - ze mną?

  no, nie jesteś

  znowu się uchlałeś - a jutro łeb będzie pękał - i wstyd się ludziom pokazać... idź spać, nie rzygaj wkoło
 • @Andrzej Tokarski 18:38:35
  Pan Opara, jakimś cudem wszedł w posiadanie, lub znalazł na śmietniku, usmarowny kałem bumerang z inicjałami JR. Ilekroć wyrzucił go w pizdu, to ten oczywiście wracał i paćkał Panu Oparze garnitur (albo piżamę gdy wracał w nocy). Obawiam się, że tym razem może być tak samo. :-((
 • @SL World Blogs 20:41:38
  Napisałeś wczoraj, cytuję:

  „Jak napisałem w ostatnim zdaniu ostatniej notki, że jest to ostatni wpis na NEon 24 to nie żartowałem.

  W przeciwieństwie do pana dotrzymuję słowa. Nigdy nie obrażałem się na NEon, nie żegnałem się publicznie, żeby potem po cichu wrócić jak nie przymierzając Wojtas i wielu innych. Jeśli napisałem, że nie będę pisał to choćby "skały srały" nie miałem i nie mam zamiaru korzystać kiedykolwiek z mojego bloga. Tak już mam bo w przeciwieństwie do pana szanuję swoje słowa.”

  Co w takim razie robisz na moim blogu?

  Nie ty będziesz mi wybierał moich przyjaciół.

  A teraz, aby ci pomoc w tym, abyś chociaż raz w życiu dotrzymał danego przez ciebie słowa - dostajesz bana.

  Jestem przekonana, że wbrew swoim zapewnieniom jeszcze długo jak duch, a raczej upiór będziesz nawiedzał Neon, z tym że nie u mnie na blogu.

  A kysz!
 • @Nibiru 20:21:35
  tak to już z gównem jest - i nie da się z niczym pomylić

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej