Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 6656 komentarzy

Lotna

Lotna - Copyright © 2014 - 2021 Lotna. Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(

Neonowy Covidowy HOKUS - POKUS

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli zabawa w ciuciubabkę na Neon24.pl

Na Neon24.pl powstała nowa zakładka zatytułowana COVID-NEWS.

Wydawać by się mogło, że do tej zakładki trafią artykuły związane z rzekomą pandemią, ale przede wszystkim artykuły dotyczące wirusa, którego nikt nie wyizolował, testów rzekomo indykujących obecność tego niewyizolowanego wirusa i konsekwencjach szczepionek, które Bill Gates i inni psychopaci starają się nam sprzedać, a także opinie lekarzy i wirusologów na powyższe tematy. Byłoby to logiczne.

Wczoraj znalazłam artykuł o przypadku powikłania, powstałego w wyniku testu na covid-19, które na zdrowy rozum jest zagrożeniem życia, założyłam oczywiście zakładkę COVID-NEWS.

Jakież było moje zdziwienie, kiedy otworzywszy rano stronę, zobaczyłam, że mój artykuł jest pod zakładką PRZYRODA I ŚRODOWOSKO.

Kiedy otwieram artykuł, zakładka przeskakuje na COVID-NEWS, ale kiedy się pofatygować pod tę zakładkę, otwiera się tytuł covid -19. Mojego wpisu tam nie ma, są natomiast artykuły o wiele bardziej luźno powiązane z rzekomą pandemią i jej konsekwencjami niż tematy dotyczące bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia, jak np. „Tego nie znajdziesz w fikiżance kawy”, albo „Niech słoniki jeszcze trochę pobiegają”, czy teź „Moje trzy grosze dotyczące sytuacji na świecie”.

Wszystkie artykuły dotyczące bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia związane z covidem są Zakopane pod zakładką PRZYRODA I ŚRODOWISKO. Kto nie wierzy, niech sobie sprawdzi i powodzenia życzę w znalezieniu tej zakładki na górze strony.

Nie wiem, kto jest takim geniuszem i wymyślił tak sprytny i talmudyczne podstępny kamuflaż dla zniknięcia najważniejszych widomości o covid-19 natychmiast po ich zniknięciu ze strony głównej, ale ktokolwiek to zrobił, postąpił, łagodnie mówiąc, nieuczciwie w stosunku do czytelników i autorów. Uważam, że to jest po prostu skandal. Przyroda i środowisko? Tam powinny być artykuły na temat zanieczyszczenia środowiska, oprócz tekstów o przyrodzie, a nie teksty o nie mającej nic wspólnego z naturą, zaplanowanej pandemii, szczepionkach i testach! Kto przy zdrowych zmysłach szukałby artykułów o morderczych kombinacjach szczepionkowych Billa Gates’a w zakładce pod tytułem „Przyroda i środowisko”?

Najważniejsze wiadomości o covid-19, są na Neonie skrzętnie i podstępnie ukrywane, pomimo, że teoretycznie nie są i trafiają do zakładki utworzonej w celu informowania o covid-p-19. To jest sabotaż w stosunku do czytelników, blogerów i tej części administracji, która starała się przekazać rzetelne informacje na temat covid-19.

Uprzejmie proszę o wyjaśnienie i skorygowanie tej skandalicznej sytuacji.
 

KOMENTARZE

 • Odpowiedź jest bardzo prosta.
  We wskazane miejsce lądują notki i wpisy, które są oznaczone tagiem "covid-19".
 • @lipao45 16:40:18
  To nie jest żadna odpowiedź. Proszę się zapoznać z moim wpisem.
 • @Lotna 16:45:45
  Skrypt od dawna jest uszkodzony , dlatego obecne amatorskie grzebanie w nim przynosi skutek odwrotny od zamierzeń grzebiących . Salute 5*. Ps : No ale co ja tam wiem :)))))
 • @Repsol 17:02:13
  Dzięki za komentarz, byłeś adminem, więc coo nieco o tym wiesz.

  Najwyraźniej ktoś przy tym skrypcie musi grzebać, bo opisana przeze mnie sytuacja wcześniej nie miała miejsca i wpisy z zaznaczoną zakladką Covid-news trafiały do zakładki covid-news, a nie przyroda i środowisko.

  Pytanie tylko, kto przy tym grzebie i po co? Z nudów?

  Jak widzę, ulepszaczy Neonu latoś obrodziło...
 • @Repsol 17:02:13
  dla Autorki 5*

  zajrzałem via zakładka COVID-NEWS - to dość żenujące - masz rację, dobrze byłoby, gdyby domorośli informatycy wprawiali się tymczasem - może na myszach, martwych, bo ustawa... - można by odnieść wrażenie, że komuś zależy by rozłożyć Portal - przez takie nieudaczne majstrowanie, albo genialne inaczej pomysły obłożenia wszystkich przymusowym podatkiem od Neonu - i to jeszcze w czasach zapaści i niepewnej przyszłości wszystkiego, co nas otacza....

  skoro to ma tak działać, to wypadałoby zlikwidować tę zakładkę - i generalnie - nie naprawiać tego, co działa

  - ubolewam, że administracja zamiast się zajmować takimi poronionymi przeróbkami, nie zadbała o na przykład - o porozumienie z RAMem - by jego znakomite tłumaczenia dotyczące między innymi właśnie rzekomej pandemii - pozostały na Neonie - mimo jego odejścia.
  Mam przy tym nadzieję, że pożegnał się z nami bez winy ze strony portalu - gdyby było inaczej, powinniśmy chyba wiedzieć, komu to zawdzięczamy...


  Że ja - jak z tego wynika - nie pisałem o COVID - to już tylko machnąć ręką pozostaje... ale po co robić takie wynalazki... nie widać że to bez sensu?
 • @Lotna 16:45:45
  5*

  ważny temat, niezrozumiałe decyzje
 • @lipao45 16:40:18
  Tag to nie zakładka, a nawiasem mówiąc, mój wpis jest opatrzony tagiem covid-19, więc twoja teoria upada.
 • @Lotna 17:32:32
  "Pytanie tylko, kto przy tym grzebie i po co? Z nudów?

  Jak widzę, ulepszaczy Neonu latoś obrodziło... " Pytanie do naszego R.Naczelnego . Salute :)
 • @Andrzej Tokarski 17:34:14
  Idzie nowe , podobno ?. Salute Amigo . :))))) https://www.youtube.com/watch?v=KdhwopvTf18
 • @Andrzej Tokarski 17:34:14
  Dzięki za komentarz.
  Ma Pan rację, ja też odnoszę takie wrażenie, że komuś zależy na tym, źeby tymi wszystkimi ulepszeniami i innowacjami rozłoźyć Neon na łopatki.

  RAM i jego wpisy zniknęły bez śladu, bieżące i rzekłabym najważniejsze artykuły dla naszego, jako ludzkości, przetrwania, są chowane pod zakładką, gdzie powinno się czytać o misiach i zajączkach, administratorzy tudzież inni ulepszacze co rusz kwestionują zasady działania NEonu... Czlowiek się za głowę łapie, zastanawiając co jutro przyniesie.
  Jakoś dziwnie, chaos światowy udzielił się NEonowi, a w tych czasach powinno być akurat odwrotnie, jeśli jesteśmy poważnymi ludźmi, a nie bawimy się jak smarkacze.
 • @Repsol 17:46:45
  z tego, co słyszałem, częściowo już wróciło - stare, ciekawe, czy całkiem wróci... :))))
 • @Andrzej Tokarski 18:15:12
  Stare nie wróci dlatego https://www.youtube.com/watch?v=_-FVbFQEVmg Salute Amigo :)))
 • @Repsol 18:28:23
  a to historia... zapomniałem o tej kapeli, a kiedyś chętnie słuchałem...
 • @Lotna 18:02:29
  "RAM i jego wpisy zniknęły bez śladu, (...)"

  Kurcze, faktycznie. Dopóki nie skasował moich komentarzy pod jednym ze swoich postów, czytałem go chętnie (bo dobrze pisze).

  Co się na tym portalu odjaniepawłowuje? Czyżby WSI z Australii coś zaczęło gmerać? Idzie jakaś wielka zmiana?
 • @kowalskijan584 20:25:00
  Mnie też zbanował, a i tak go czytałam, bo jego wpisy były skarbnicą wiedzy. No ale było - i się zmyło, wcięło na amen, ślad nie pozostał.
 • Szanowna Pani
  Szanowna Pani,

  Tak - to wszystko prawda co napisał Pan Repsol, Pan Tokarski i inni.

  Skrypt naszego portalu Neon24.pl - jest uszkodzony...
  Ja nie jestem informatykiem i nie bardzo wiem, jakie są tego przyczyny.
  Czy to rezultat czasu, zużycia; normalnego przemijania, czy też zostało to przez kogoś celowo zrobione...
  (kilku informatyków pracowało w ostatnich latach dla Neon24.pl).
  Jak też wszyscy wiemy, jest grupa osób, która próbuje zamknąć Neon.

  Dlatego - od jakiegoś czasu informuje blogerów, społeczność Neonu, że skrypt portalu - wymaga aktualizacji, albo wprost całkowitej zmiany.
  Dlatego zwróciłem się do społeczności Neon - z prośbą o zrozumienie, oraz wsparcie finansowe.
  Co będzie dalej - zobaczymy - ale niewątpliwie, jeżeli nie uda nam się zrobić zmian skryptu - przyszłość Neon24.pl stoi pod dużym ?

  Zakładka Covid-News, została stworzona w określonym celu - aby ludzie moogli pisać i komentować na temat Pandemii Covid-19.
  Niestety - jest tak jak jest - jak Pani napisała.
  Robię wszystko co mogę aby to naprawić - ale sam tego nie zrobię.

  W miedzyczasie - proszę wybaczyć wszystkie niedogodności.

  Pozdrawiam serdecznie
 • @Ryszard Opara 03:40:26
  Szanowny Panie,

  Serdecznie Panu dziękuję za ustosunkowanie się do mojego wpisu.
  Niestety potwierdził Pan nasze przypuszczenia, że istnieje grupa osób, która dąży do likwidacji Neonu, czego ta przedziwna przemiana zakładek najlepszym dowodem.

  Miejmy nadzieję, że przebrniemy razem przez te trudności i Neon będzie funkcjonował na dotychczasowych zasadach Hyde Parku celebrującego wolność słowa i myśli, dla dobra naszej wspólnej Ojczyzny.

  Pozdrawiam Pana z wzajemnością
 • Jak ominąć problem
  Ja kiedy wiedząc już o uszkodzeniu skryptu zauważyłem, że mi 3 notki z tagiem COVID-NEWS gdzieś zginęły i zauważyłem, że te z tagiem covid-19 wejdą, szybko zrobiłem edycję w tagach i wpisałem tam covid-19.
  To nie dużo roboty. - Myślę że każdy kto w tym temacie coś ważnego powiedział, powinien zrobić taką edycję.
 • @miarka 08:04:03
  Dzięki.

  „Kiedy wiedząc” - czyli kiedy? Mój wpis był opatrzony tym tagiem od samego początku i jakoś dziwnie do tej zakładki nie trafił. Później, po tym, kiedy napisałam o tym lipao, w magiczny sposób się tam znalazł, choć nadal można go również spotkać w zakładce o spotkaniach z przyrodą. Prawdopodobnie trafił tam po to, żeby mi udowodnić, że tam jest, choć go przedtem nie było. Czary-mary na Neonie nie ustają.
 • @Lotna 12:08:55
  Na uszkodzony system tak łatwo nie poradzimy. Skrypt to tyle co automat co robi pewne rzeczy które przy jego desfunkcji trzeba robić ręcznie.
  Póki co to przy sprawdzaniu skuteczności działań, a więc i dużej cierpliwości jakoś się daje żyć.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej