Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 6656 komentarzy

Lotna

Lotna - Copyright © 2014 - 2021 Lotna. Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(

Eustace Mullins: Szczepionki – najstarsze oszustwo

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O szczepionkach raz jeszcze

 Źródło: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/eustace-mullins-szczepionki-najstarsze-oszustwo-2020-11

W 1988 roku Eustace Mullins dmuchnął w gwizdek w sprawie oszustwa związanego ze szczepionkami.
Pfizer i BioNTech ogłaszają wyjątkowo pozytywne wyniki szczepionek przeciwko COVID-19 fazy 3; Planowana produkcja 1,3 miliarda dawek w 2021 roku
Prezes firmy Pfizer sprzedał akcje o wartości 5,6 miliona dolarów w dniu ogłoszenia informacji o szczepionce.
Nie tylko producenci leków osiągają ogromne zyski ze szczepionek, oni nadal czerpią zyski z powodu chorób, które one wywołują. Jeśli szczepionki nie byłyby szkodliwe dla zdrowia to dlaczego miałyby być firmy farmaceutyczne zwolniony z odpowiedzialności?
Ta gęś znosi złote jajko od ponad wieku, z nieopisanym żniwem w ludzkim cierpieniu. Teraz chcą robić szczepienia – nie jedno jako warunek uczestnictwa w społeczeństwie i partycypowaniu w wolności.
„Praktyka medyczna może nie jest najstarszym zawodem świata, ale często uważa się, że opiera się na tych samych zasadach” – Eustace Mullins
mullins-cover.jpg
 
 Eustace Mullins
(henrymakow.com)
 
 
Pomimo wielkiej potęgi ukrytych władców odkryłem, że tylko jedna grupa ma moc wydawania wyroków dożywocia lub śmierci na każdego Amerykanina – lekarze naszego narodu.
 
Odkryłem, że ci lekarze, pomimo swojej ogromnej siły, sami byli poddawani bardzo ścisłej kontroli nad każdym aspektem ich życia zawodowego. O dziwo, ta kontrola nie była sprawowana przez żadną agencję stanową ani federalną, chociaż prawie każdy inny aspekt amerykańskiego życia znajduje się teraz pod absolutną kontrolą biurokracji. Lekarze mają własną autokrację, prywatne stowarzyszenie branżowe, American Medical Association. Grupa ta, której siedziba główna mieści się w Chicago w stanie Illinois, stopniowo zwiększała swoją władzę, aż przejęła całkowitą kontrolę nad szkołami medycznymi i akredytacją lekarzy.
 
—————-
 
Od samego początku (w 1847 r.) Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy miało jeden główny cel: osiągnięcie i obrona całkowitego monopolu na praktykę medyczną w Stanach Zjednoczonych. Od samego początku AMA uczyniło z alopatii podstawę swojej praktyki. Alopatia była rodzajem medycyny, której lekarze przeszli szkolenie w uznanej akademickiej szkole medycznej i która w dużym stopniu polegała na zabiegach chirurgicznych i stosowaniu leków.
 
 
1679-eustace-mullins.jpg
(Eustace Mullins 1923-2010)
 
Praktyka szczepień jest bezpośrednio sprzeczna z odkryciem współczesnych holistycznych ekspertów medycznych, że organizm ma naturalną obronę immunologiczną przed chorobami. Kościół Nowoczesnej Medycyny twierdzi, że z niebezpieczeństwa infekcji możemy uwolnić się jedynie dzięki wynalezionej „wodzie święconej” czyli szczepionce, wstrzyknięciu do organizmu obcego ciała infekcji, które następnie dokona cudu medycyny i nada odporność na całe życie, stąd termin „immunizacja”.
Największą herezją, jaką może popełnić każdy lekarz, jest publiczne wyrażanie wątpliwości co do którejkolwiek z czterech świętych zasad, ale niewątpliwie najgłębiej zakorzenioną we współczesnej praktyce medycznej są liczne programy szczepień. To także najbardziej konsekwentnie dochodowe działania Monopolu Medycznego.
Lekarz, dr Henry R. Bybee z Norfolk w stanie Wirginia, oświadczył publicznie: „ Moja szczera opinia jest taka, że ​​szczepionka powoduje więcej chorób i cierpienia niż cokolwiek, co mógłbym wymienić. Uważam, że takie choroby jak rak, kiła, opryszczka i wiele innych schorzeń są bezpośrednim skutkiem szczepień. Jednak w stanie Wirginia, a także w wielu innych stanach, rodzice są zmuszeni poddać swoje dzieci tej procedurze, podczas gdy lekarze nie tylko otrzymują wynagrodzenie za tę usługę ale także zapewniają wspaniałych i perspektywicznych pacjentów na przyszłość ”( str.79) –
 
Inny znany lekarz, dr JM Peebles z San Francisco, napisał książkę o szczepionkach, w której mówi:
 
„Praktyka szczepień, wypychana we wszystkich przypadkach przez lekarzy przez przymus polityczny, stała się nie tylko głównym zagrożeniem i największym zagrożeniem dla zdrowia wschodzącego pokolenia, ale także ukoronowaniem oburzenia na wolności osobiste obywatela amerykańskiego; obowiązkowe szczepienia, zatruwanie karmazynowych prądów ludzkiego organizmu limfą po brutalnym ekstrakcji pod dziwnym zauroczeniem, że zapobiegnie to ospie, było jednym z najciemniejszych plam, które zeszpeciły ostatnie stulecie.
 
Dr Peebles odnosi się do faktu, że szczepionka przeciwko ospie krowiej była jednym z bardziej osobliwych „wynalazków lub odkryć epoki oświecenia”. Jednak, jak wskazałem w „Klątwie Kanaan” „Wiek Oświecenia” był zaledwie najnowszym programem kultu Baala i jego rytuałów składania ofiar z dzieci, które w takiej czy innej postaci są z nami już od około pięciu tysięcy lat. Monopol jest również znany jako „The Society for Crippling Children” (str. 81–82).
 
 
Jednak niebezpieczeństwo, że choćby jeden stanowy organ ustawodawczy udaremnił ich zbrodniczy spisek, spowodował, że Syndykat Rockefellerów skoncentrował się na doskonaleniu instrumentu kontrolującego każdy stanowy organ ustawodawczy w tych Stanach Zjednoczonych. Osiągnięto to poprzez powołanie Rady Rządów Stanu w Chicago. Jego nakazy są rutynowo wydawane każdemu prawodawcy stanowemu, a jego totalitarna kontrola jest taka, że ​​żadna władza ustawodawcza nigdy nie zaniedbała jego nakazu.
 
Edward Jenner (1796-1839) „odkrył”, że szczepionka przeciwko ospie krowiej miałaby rzekomo zaszczepić ludzi przeciwko XVIII-wiecznej pladze ospy prawdziwej. W rzeczywistości ospa już słabła, a niektóre autorytety uważają, że zniknęłaby do końca wieku, z powodu wielu czynników. 
Po rozpowszechnieniu się szczepionki przeciwko ospie krowiej w Anglii, wybuchła epidemia ospy, w wyniku której zginęło 22 081 osób. Epidemia ospy prawdziwej pogarszała się z każdym rokiem stosowania szczepionki. W 1872 r. Zginęło przez nią 44 480 osób. Anglia ostatecznie zakazała szczepionki w 1948 r., Pomimo faktu, że była to jeden z najczęściej ogłaszanych „wkładów”, jakie ten kraj wniósł do współczesnej medycyny.
 Akcja ta nastąpiła po wielu latach obowiązkowych szczepień, w tym czasie ci, którzy odmawiali poddania się jej niebezpieczeństwom, byli posyłani do więzienia. (str. 83) —– Polio wzrosło o 700% w stanach, w których obowiązują szczepienia. Wielokrotnie cytowany pisarz zajmujący się problemami zdrowotnymi, Morris Beale, który przez lata redagował swoją publikację informacyjną Capsule News Digest z  Capitol Hill, zaoferował w latach od 1954 do 1960 stałą nagrodę w wysokości 30 000 dolarów, którą miał zapłacić każdemu, kto mógłby udowodnić, że szczepionka przeciwko polio nie była zabójcą ani oszustwem. Nie było chętnych.
Historycy medycyny w końcu doszli do niechętnego wniosku, że wielką „epidemię” grypy z 1918 roku można przypisać wyłącznie powszechnemu stosowaniu szczepionek. Była to pierwsza wojna, w której szczepienia były obowiązkowe dla wszystkich żołnierzy. Boston Herald poinformował, że czterdziestu siedmiu żołnierzy zostało zabitych przez szczepienia w ciągu jednego miesiąca. 
W rezultacie szpitale wojskowe były wypełnione nie rannymi ofiarami walk, ale ofiarami szczepionki. Epidemia została nazwana „hiszpańską grypą”, celowo wprowadzająca w błąd nazwa, która miała ukrywać jej pochodzenie. Ta epidemia grypy pochłonęła dwadzieścia milionów ofiar; ci, którzy to przeżyli, byli tymi, którzy odmówili przyjęcia szczepionki. W ostatnich latach powtarzające się co roku epidemie grypy nazywane są „rosyjską grypą”. Z jakiegoś powodu Rosjanie nigdy nie protestują.
Magazyn Plain Talk odnotowuje, że „podczas wojny francusko-pruskiej każdy niemiecki żołnierz został zaszczepiony. W rezultacie na ospę zachorowało  53 288 zdrowych mężczyzn. Śmiertelność była wysoka”.
Podczas tak zwanej „Wielkiej masakry świńskiej grypy” prezydent Stanów Zjednoczonych Gerald Ford został werbowany, aby przekonać opinię publiczną do poddania się ogólnokrajowej kampanii szczepień.
 Siłą napędową tego programu był nieoczekiwany zysk w wysokości 135 milionów dolarów dla głównych producentów leków. Impuls do stworzenia krajowej szczepionki przeciwko świńskiej grypie nadszedł bezpośrednio z Centrum Kontroli Chorób w Atlancie w stanie Georgia. 
Nagle z Atlanty pojawił się plan Centrum Kontroli Chorób, obejmujący ogólnokrajową kampanię szczepień przeciwko „świńskiej grypie”. Fakt, że w Stanach Zjednoczonych nie było ani jednego znanego przypadku tej grypy, nie powstrzymał monopolu medycznego od ich planu. Hodowcy trzody byli zszokowani demonstracją szczepionki na kilku świniach, które upadły i zdechły. Można sobie wyobrazić niespokojne konferencje w siedzibach wielkich firm farmaceutycznych, dopóki jeden bystry młody człowiek nie zauważył: „Cóż, jeśli hodowcy świń nie wstrzykują tego zwierzętom, naszym jedynym innym rynkiem jest wstrzyknięcie go ludziom”.
Sponsorowana przez Forda kampania na świńską grypę prawie umarła, gdy urzędnik, dr Anthony Morris, poprzednio z HEW, a następnie dyrektor Biura Wirusowego w Food and Ding Administration, oświadczył, że nie może być autentycznej szczepionki przeciw świńskiej grypie, ponieważ nigdy nie było przypadków świńskiej grypy. Następnie dr Morris ogłosił swoje oświadczenie, że „szczepionki przeciwko świńskiej grypie nie były skuteczne”. Został natychmiast zwolniony, ale szkody zostały wyrządzone. (84–85)
źródło:henrymakow.com

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • 5*
  Nieważne jak i czym ich dobijemy, ważne, żebyśmy przeżyli.

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/eustace-mullins-szczepionki-najstarsze-oszustwo-2020-11
 • @JimA 16:53:23
  Źródło jest podane na górze wpisu. Nie zauważyłeś?
 • szczepienia- 300 lat oszustw
  W Polsce oszustwo szczepionkowe zdemaskował dr nauk medycznych chirurg Jerzy Jaśkowski w książce "Szczepienia- 300 lat oszustw". Omówienie książki tutaj:
  http://pospoliteruszenie.org/Szczepini-%20klamstwo%20stulecia.html
  Książka jest do nabycia na Allegro
 • @anthony 17:31:39
  Dziękuję za wizytę i komentarz.
 • @Lotna 17:08:53
  Tak, czasami, albo często ostatnio, mi świat "umyka". Przepraszam :) i Pozdrawiam
 • Dziś dla mamony "ludzie " wszystko zrobią
  Nawet w złego się chętnie przyozdobią
  Kradną i kłamią z pychy i próżności
  Bo złemu służą dla krótkiej radości
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • Autorka
  W PRLu jako pacholę odbyłem wszystkie szczepionki. Przysyłali wezwania ze stemlem na powielaczu, to się chodziło i poddawało - bo się wierzyło. Na onczas nikt nie wierzgał.
  Nie zaszkodziły. Dożyłem -paląc przez 35 lat - do dziś i mam się. Choć żyłem ostro i głupio.Tera co drugi dzień rypię pod górkę, a wieczorkami oszczędnie drinkuję i nic to. Od właściciela jestem ca 10 lat starszy a wyglądam na dziesięć lat młodziej, nie świrując przy tym. Jak komu wypadnie tak komu bęc. Pozdrawiam miło
 • Lotna
  Oczywiście 5*****. Zapomniałem. Przepraszam.Jeszcze raz pozdrawiam.
 • @Lotna "Eustace Mullins dmuchnął w gwizdek w sprawie oszustwanze szczepionkami" w 1977 roku.
  Eustace Mullins - Murder by Injection - The Great Swine Flu Massacre (1977).pdf

  Od wielu lat na tym blogu podaję linki do wszystkich jego książek, które można ściągnąć za darmo pod tym linkiem.

  https://archive.org/details/EustaceMullinsSigmundFreudAntichristDevil1997/Eustace%20Mullins%20-%20Murder%20by%20Injection%20-%20The%20Great%20Swine%20Flu%20Massacre%20%281977%29


  Bogumił Boguchwał
 • [Book 1990, updated 1998] UNIVERSAL IMMUNIZATION Medical Miracle or Masterful Mirage.
  Raymond Obomsawin was born in the United States on August 16, 1950 and holds dual US and Canadian citizenship.

  http://www.whale.to/a/obomsawin_b1.html

  history of caccine
  https://amhistory.si.edu/polio/virusvaccine/history.htm

  Vaccination—Vatican's Medical Inquisition Revealed at Last!!
  http://www.reformation.org/vaccine.html


  http://www.reformation.org/vaccine.html#vital


  Rome wants to SPRAY and VACCINATE the U.S.A 2002
  http://www.reformation.org/chemtrails.html

  historical and scientific perspectives on the health of canada’s first peoples

  https://vaccinechoicecanada.com/wp-content/uploads/Historic-Scientific-Perspectives-Indigenous-Peoples-Health-Obomsawin.pdf
  Bogumił Boguchwał

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej