Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 6656 komentarzy

Lotna

Lotna - Copyright © 2014 - 2021 Lotna. Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(

Śmiercionośne szczepionki Covid-19

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szokujący powód wymogu tak niskiej temp dla covid szczepionki Pfizera… zawiera eksperymentalne elementy nanotech NIGDY wcześniej nie używane w szczepionkach

Mike Adams – 18.11.2020
(Natural News) Wszędzie w wiadomościach widzisz: nowa szczepionka na COVID Pfizera wymaga do przechowywania temp -70C (-94F), dużo niższej niż na Biegunie Północnym. Nie przechowywana w tej temperaturze, jej składniki zaczynają się rozkładać i nie działa. Teraz Pfizer twierdzi, bez dowodów, że ta szczepionka jest „90% skuteczna”. Ale to twierdzenie to tylko trochę więcej niż korporacyjna propaganda wymyślona w celu poszybowania w górę akcji, przez fałszywe prognozy.
A dlaczego te szczepionki wymagają w ogóle temp. -70C?
Odpowiedź, jak się okazuje, jest – bo zawierają potencjalnie niebezpieczne składniki nigdy wcześniej nie stosowane w szczepionkach.
Jak wyjaśnił artykuł z 6 sierpnia /Children’s Health Defense explained in an August 6th article, „szczepionki mRNA przechodzące przez próby kliniczne, w tym szczepionka Moderna, polegają na „systemie nosiciela” przez nanocząsteczkę zawierającą syntetyczną substancję chemiczną pn. glikol polietylenowy / polyethylene glycol (PEG)”.
CHD tak to tłumaczy:
Stosowanie PEG w lekach i szczepionkach staje się coraz bardziej kontrowersyjne z powodu dobrze udokumentowanych przypadków niepożądanych reakcji immunologicznych wiązanych z PEG, w tym zagrażającej życiu anafilaksji.
Ok. 7 na 10 Amerykanów już może być wrażliwych na PEG, co może poskutkować zmniejszoną skutecznością szczepionki i zwiększonymi niepożądanymi skutkami ubocznymi.
Jeśli szczepionka mRNA zawierająca PEG dostanie aprobatę FDA, to wzrost narażenia na PEG będzie bezprecedensowy – i potencjalnie katastrofalny.
Dokumenty i publikacje Moderna pokazują, że firma dobrze wie o ryzykach bezpieczeństwa wiązanymi z PEG i innych aspektach jej technologii mRNA, ale bardziej troszczy się o zyski. 
Lipidowe nanocząsteczki wywołują reakcje hiper-zapalne w organizmie, prowadząc do poważnych reakcji, hospitalizacji, i potencjalnie ŚMIERCI
Dlaczego używa się LNPsów (Lipidowe Nanocząsteczki) w szczepionkach? CHD wyjaśnia dalej:
LNPsy „hermetyzują mRNA by chronić je przed degradacją i promować wchłanianie komórkowe”, i dodatkowo, wzmocnić układ odpornościowy (właściwość którą naukowcy zajmujący się szczepionkami potajemnie nazywają „nieodłącznymi właściwościami adiuwanta” LNP).
Inaczej mówiąc, LNPsy są adiuwantami, czyli po wstrzyknięciu mają wywołać reakcje hiper-zapalne w organizmie. To jest w celu wytwarzania przeciwciał, które później ułatwią producentowi szczepionki rościć sobie prawo do wysokich wskaźników „skuteczności”, nawet kiedy te adiuwanty wywołują poważne niepożądane reakcje.
Według ostatnich badań szczepionek przeprowadzonych przez Modernę, u 100% osób w grupie badanej szczepionki w wysokiej dawce wystąpiły niepożądane reakcje.
Brytyjski rząd przygotowany na falę po-szczepionkowych zgonów
Niepożądane reakcje wywołane przez szczepionki mRNA są tak powszechne, że brytyjski rząd potwierdził ostatnio, że oczekuje ogromnej fali „niepożądanych skutków” po tej na COVID. Jak napisałem we wcześniejszym artykule, „FALA ŚMIERCI PO SZCZEPIONKACH: rząd W Brytanii zabiega o system sztucznej inteligencji w celu przetworzenia spodziewanej powodzi obrażeń spowodowanych szczepionką COVID-19 i skutków ubocznych opisanych jako ‚bezpośrednie zagrożenie dla życia pacjenta'” / VACCINE DEATH WAVE: UK government posts bid for AI system to process the expected flood of COVID-19 vaccine injuries and side effects described as a ‘direct threat to patient life’“.
Ten zabieg wyjaśnia, słowami rządu:
MHRA pilnie poszukuje instrumentów sztucznej inteligencji / AI do przetwarzania oczekiwanej wysokiej liczby niepożądanych skutków ubocznych / ADR szczepionki na COVID-19, i zapewnienia nie pominięcia żadnych szczegółów tych reakcji.
Inaczej mówiąc, oni już wiedzą, że te szczepionki zabiją ogromną liczbę ludzi.
David Knight pokazał dziś w swoim programie brytyjskiego „demaskatora”, który ujawnił, że adiuwanty w tej szczepionce wykazują współczynnik sterylności  97% u kobiet po szczepionce. To się dzieje kiedy oddasz swoją syntezę białek złym korporacjom realizującym globalny  program depopulacji:
Zgony po szczepionce na coronavirusa zostaną uznane za zgony na covid-19, żeby podtrzymać to oszustwo
Co najważniejsze, kiedy ludzie zaczną umierać po tych szczepionkach, establishment medyczny zakwalifikuje je wszystkie do zgonów z powodu covida, żeby dalej twierdzić, że pandemia ulega pogorszeniu.
To wyprodukuje zupełnie nowy cykl zgonów, histerię medialną i politykę obowiązkowych szczepień. Te z kolei zabiją jeszcze więcej osób, karmiąc się tą samą pętlą sprzężenia zwrotnego, co skutkuje zaszczepieniem i zabiciem jeszcze większej liczby osób.
W końcu szczepionki same prawdopodobnie zabiją więcej ludzi niżcoronavirus. I dojdziemy do autorytarnego koszmaru medycznego George’a Orwella, kiedy „leczenie” podtrzymuje kontynuację pandemii, kiedy całe oszustwo pandemiczne wykorzystuje się do zmiażdżenia wolności człowieka i zniewolenia ludzi w ich własnych domach i mieszkaniach, na całym świecie.
To dzieje się kiedy pozwolisz Wielkiej Farmie dogadać się z Deep State w celu zmiażdżenia wolności człowieka i na realizację icj ostatecznego celu masowego ludobójstwa na rasie ludzkiej.
Niewątpliwie Bill Gates teraz celebruje, jeszcze zanim rozpoczną się masowe zgony.
Jeśli chcesz to wszystko przeżyć, za wszelką cenę sprzeciwiaj się tej szczepionce. Sprzeciwiaj się przemocy szczepionkowej na każdy sposób samoobrony jaki znasz, albo zostaniesz zabity.
Nawiasem mówiąc, szczepionka AstraZeneca zawiera komórki abortowanych dzieci – 14-tygodniowych chłopców. Dlatego kiedy zostaniesz nią zaszczepiony, to będzie kanibalizm medyczny, i będziesz popierał przemysł zbierania części ciał niemowląt dla zysku (jak w sklepach  Planowanego Rodzicielstwa / Planned Parenthood).
https://www.distributednews.com/475569.html

tłumaczenie: Ola GordonŹródło:https://wolna-polska.pl/wiadomosci/szokujacy-powod-wymogu-tak-niskiej-temp-dla-covid-szczepionki-pfizera-zawiera-eksperymentalne-elementy-nanotech-nigdy-wczesniej-nie-uzywane-w-szczepionkach-2020-11 

KOMENTARZE

 • Dwa głosy oceniające na 1
  Czyli dwa stare dziady które pobiegną aby się zaszczepić w pierwszej kolejności i które jako pierwsi trafią do mogiły.
  Jaka ulga, że dwóch idiotów mniej!
 • @Lotna
  Polecam przeczytać . https://www.salon24.pl/u/wawel24/1093498,pandemia Salute 5*.
 • Autor
  bardzo ważny, choć nie zaskakujący materiał

  dla Pani Lotnej - 5*

  mierna reakcja i niskie oceny w zasadzie uzasadniają pilną potrzebę - depopulacji
 • @Andrzej Tokarski 21:06:35
  Zgadzam się z tobą. Czym prędzej tym lepiej.
 • @ Autorka
  Dzięki za ważny wpis.
  @--->>>>-----------------------
 • @władek 19:12:13
  Żeby tylko dwa! Zapewne doktoranci odróżniania węża gumowego do podlewania ogródka od grzechotnika, tudzież inni górale z okolic Synaju, nie mogący się doczekać, żeby się ustawić, a przede wszystkim wystawić Polaków, w kolejce po szczepionkę.
 • @Repsol 19:37:53
  Dziękuję za wizytę, link i ocenę.
  Zalinkowany artykuł bardzo dobry, żeby tylko te fakty dotarły do jak największej liczby osób...
 • @Andrzej Tokarski 21:06:35
  Dziękuję Panu za wizytę i ocenę.

  Niskie oceny to jeszcze pół biedy, tego można się spodziewać, ale fakt, że ten alarm w tempie przyspieszonym spada na prawym pasku w niebyt, daje faktycznie wiele do myślenia.
 • @Andrzej Tokarski 21:06:35
  Ja tam oceniłem na 5*.
  Nie mogę się nadziwić, że ludzie nie widzą jednego z najważniejszych symptomów, że z tym covidem to wielka akcja łamania godności ludzkiej i przypominania niewolnikom - zakładnikom że ich ciała oraz wolność decydowania o sobie i swoich dzieciach nie istnieją. Tym symptomem jest zakaz skutecznego leczenia covida sprawdzonym preparatem hydrochlorochiną w połączeniu z cynkiem, jakimś anybiotykiem na literę A oraz środkami zapobiegającymi zakrzepom. Ostatnio do skutecznych terapii doszedł chyba preparat Amantaldine. Jest całkowity zakaz sprzedaży hydrochlorochiny nawet na receptę. Czyli mamy tu w praktyce jeden z protokołów mundrusiów Syjamu mówiący : tak leczyć aby nie wyleczyć. Wrogowi każda nasza śmierć jest cenna w celu uzasadnienia konieczności zastosowania szczepień "inwentarza ludzkiego" w celu regulacji jego liczebności i cech genetycznych.
 • @Lotna 21:47:41
  Dlatego jankes pilnuje , aby takie teksty nie wisiały na SG . Salute .
 • @Nibiru 22:15:56
  Niestety głównym wrogiem banksterów stało się hasło : " Bóg Honor Ojczyzna " , ale myślę że cały V Korpus US.Army z nami sobie nie poradzi . Salute .
 • PEG po polsku to plyn Borygo do chlodnic samochodowych.
  Amerykanscy farmerzy mieszaja go z coca cola i truja tym szczury i inne szkodniki w stodolach. Samo Borygo jest bez smaku, jak woda. Nizej podpisany zmoczyl sie sie tym pozadnie w czasie naprawy samochodu i po natychmiastowym prysznicu i zmianie ciuchow dostal zatrucia: wymioty, goraczka, bol glowy przez 2 dni.
 • Przecież jeżeli świrus (restrykcje) jest hucpą
  a jest co można stwierdzić własnym rozumem podpierając się elementarną logiką - to i szczepienia są hucpą.
  Wniosek?
  Pomijając powyższe - to od kiedy to dzieciom diabła tak szalenie zależy na życiu i zdrowiu znienawidzonego człowieka co to jest on wrogiem tej Ziemi - bo niszczy ją poprzez swoje, bezczelne oddychanie. Zastanawia mnie szczególnie ta troska lejąca się z ekranów TV - o tzw. seniorów. A przecież wszyscy wiemy, że dzieci diabła hołdują tej zasadzie:
  Nie rabotajesz - nie kuszajesz oraz arbeit macht frei.
 • @Nibiru 22:15:56
  Cyt:
  Tym symptomem jest zakaz skutecznego leczenia covida sprawdzonym preparatem hydrochlorochiną w połączeniu z cynkiem, jakimś anybiotykiem na literę A oraz środkami zapobiegającymi zakrzepom. Ostatnio do skutecznych terapii doszedł chyba preparat Amantaldine. ..

  A po co kombinować jak koń pod górę, skoro bańki i węgiel aktywowany leczy grypę kowidową w 2-3 dni?
  W moim najbliższym otoczenie zachorowało na grypę 10 osób w tym moja żona. Po kuracji bańkami i węglem aktywowanym, wszyscy wyzdrowieli w ciągu 2-3 dni!
  To jest bardzo łagodna postać grypy, znam przypadek gdy człowiek niczym jej nie leczył i po 7 dniach wyzdrowiał!
  Nie ma żadnego powodu do siania paniki, ci którzy to robią ( w tym kilka osób na Neonie) to płatni zdrajcy, pachołki żydokomuny!
 • @staszek kieliszek 00:03:29
  To dlatego, że nie pił z kieliszka!!!

  ;-)))
 • @władek 10:34:34
  cyt.: "A po co kombinować jak koń pod górę, skoro bańki i węgiel aktywowany leczy grypę kowidową w 2-3 dni?"

  Jeśli bańki by komuś nie pomogły na ciężką postać covida lub pocowidowe zapalenie płuc to ma alternatywę w chemii. Ponadto nie wiem czy bańki są wskazane jeśli choryemu tworzą się już związane z cowidem zakrzepy. Jedną z największych korzyści hydrochlorochiny jest jej prewencyjna funkcja, szczególnie dla osób starych ze współistniejącymi chorobami. Można ją brać profilaktycznie latami bez większych efektów ubocznych.
 • @Lotna "2020/11/21 Oh Canada! (and other countries...) and more topics including AI"
  https://www.youtube.com/watch?v=XPZsRasQpr8  Maski są/będą powodem PANDEMI Medeczne badania z USA.
  (face masks are reason for pandemic)

  https://www.youtube.com/watch?v=jxYiygDrzD0&feature=youtu.be&t=192  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 14:28:58
  Kto w dzisiejszych czasach ma cierpliwość słuchać wielogodzinnego ględzenia ? Jeśli ma coś ciekawego do powiedzenia to powinien streścić to w pięciu zdaniach i zajęłoby to 1-2 minut. Szkoda bo może wartościowe.
 • @Nibiru - Kto w dzisiejszych czasach ma cierpliwość słuchać - dokładnie! A ty ile linijek w książce jesteś w stanie przeczytać,
  zanim nie tracisz koncentracji?


  Dasz radę 5 minut?

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Cong Tom McClintock (R-CA) Covid Rules Health Hazard Speech 19/11/ https://www.youtube.com/watch?v=yNpMtbzk1y0&feature=youtu.be
  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 18:25:35
  cyt.: "A ty ile linijek w książce jesteś w stanie przeczytać,
  zanim nie tracisz koncentracji?"

  Napisano dotąd miliony jeśli nie miliardy książek, podobnie wrzucono do sieci astronomiczne ilości materiału pisanego i filmowego. Niewatpliwie są wśród nich interesujące rzeczy. Niemniej człowiek musiałby żyć kilka tysięcy lat aby to wszystko przeczytać. Tej wiedzy i materiałów przybywa, a wraz z tym rozmaitego badziewia lub pseudowiedzy. Trzeba mieć jakieś kryteria filtrowania tego wszystkiego i wyłuskiwania tylko tego co istotne lub tego co nas na prawdę interesuje. Przeszedłem etap kilkuletniego czytania i oglądania materiałów na internecie metodą jak leci i muszę powiedzieć że 90% tego czasu straciłem. Najwięcej jest powielania tego co już inni opublikowali.
 • @Krystyna Trzcińska 18:25:35
  dzięki za link:
  Cong Tom McClintock (R-CA) Covid Rules Health Hazard Speech 19/11/

  Dobrze facet podsumował ten nonsens lockdownów.
 • @Lotna 21:47:41
  Z powodu braku wykształcenia chemicznego trudno mi ocenić, jakie są fakty i jaki jest prognozowany czas od podania szczepionki do zgonu. Wg. artykułu - o ile dobrze zrozumiałam - clou niebezpieczeństwa stanowi dodatek do szczepionki w postaci nanocząsteczki glikolu polietylenowego. Jednak ten związek chemiczny nie jest nowością. Dodaje się go do wielu m.in. produktów spożywczych, leków, w ilości daleko większej niż nanocząsteczka, bez szkodliwych skutków ubocznych. Zaledwie Wikipedia, ale w miarę obszernie i chyba kompetentnie definiuje ten związek chemiczny i jego zastosowanie następująco: https://pl.qaz.wiki/wiki/Polyethylene_glycol

  Drugie absurdalne stwierdzenie, które czytelnik musi przyjąć na wiarę jest takie, że cząsteczki tłuszczu (wchodzące w skład każdej komórki ciała) wywołują hiper zapalne reakcje w organizmie. Gdyby tak było, to wszystkie osoby z grupy eksperymentalnej padłyby jak muchy po podaniu szczepionki a ich rodziny rozniosłyby producenta na strzępy. W UK prasa jest jednak prywatna a zresztą na całym świecie pismaki nie pominęłyby takiej okazji.
 • Krytyczny i myślący czytelnik powinien zadać sobie pytania: 1.Kim jest Mike Adams? 2.Kim jest David Knight?
  3. Kim jest Ola Gordon? 4. Czy strona "wolna-polska".pl jest wiarygodnym źródłem informacji? Czy ww. "Autorzy" są wiarygodni?

  Co nam prezentuje "Wujek Google"?

  Ad. 1
  Michael Scott Adams - Mike Adams (October 30, 1964 – July 23, 2020) - facet nie żyje!
  Sprawdź sam: https://en.wikipedia.org/wiki/Mike_Adams_(columnist)

  Sprawdziłem "rewelacje" blogera Lotna i ślad zaprowadził mnie tu: https://en.wikipedia.org/wiki/Mike_Adams
  a następnie do (patrz poniżej):
  Mike Adams, founder of website Natural News - Fake news blog !!!
  CYTUJE:
  "Natural News (formerly NewsTarget, which is now a separate sister site) is an anti-vaccination conspiracy theory and fake news website known for promoting pseudoscience and far-right extremism.[1][2][3] Characterized as a "conspiracy-minded alternative medicine website", Natural News has approximately 7 million unique visitors per month.[4] The site has been delisted and blocked from Google Search and several other web search engines."

  "Natural News (dawniej NewsTarget, która jest teraz oddzielną stroną siostrzaną) to antyszczepionkowa teoria spiskowa i strona z fałszywymi wiadomościami znana z promowania pseudonauki i skrajnie prawicowego ekstremizmu. Opisywana jako "strona internetowa medycyny alternatywnej nastawiona na spisek", Natural News odwiedza miesięcznie około 7 milionów unikalnych użytkowników. [4] Witryna została usunięta i zablokowana w wyszukiwarce Google i kilku innych wyszukiwarkach internetowych."

  Dalej dowiadujemy się, że witryna Natural News:
  Sprzedaje różne suplementy diety, promuje medycynę alternatywną etc. czyli KASA MISIU KASA budowana na głupocie naiwnych czytelników pasjonujących się odlotowymi teoriami spiskowymi nie mających zakotwiczeni w realnym życiu.

  Ad. 2
  https://knowledgefight.com/people/2018/9/13/david-knight - KRZYKACZ i PROPAGANDZISTA.

  Ad. 3 "Ola Gordon" - dokonuje tłumaczenia tekstów o charakterze antysemickim i wywrotowym dla takich stron jak:
  polskiefakty.pl
  wolna-polska.pl
  grypa666wordpress.pl
  gazetawarszawska.eu

  Ad. 4
  Fabryka fałszywych wiadomości.

  PS
  Publikacja powinna trafić do kosza, a co najwyżej do zakładki CO PISZĄ INNI dla miłośników s-f.

  Czym jest Fake news?
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Fake_news

  Czym jest Postprawda?
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Postprawda
 • @Tomasz M. Wandala 19:51:48
  Jeśli nie dotarło do ciebie jeszcze, że największym producentem „fake news” są korporacje, które kłamiąc nagminnie wszystkie inne wiadomości okrzykują kłamstwem, szczególnie te obalające ich kłamstwa - to przykro mi, ale doprawdy nie mamy o czym rozmawiać.
  Proponuję - dla odmiany - rozpatrzyć prawdziwość wiadomości, jakie podają media mainstream, ale już na swoim blogu.
 • @Lotna 20:08:59
  on pewnie też z tych, co to wyjechali... w 68...
 • @Andrzej Tokarski 20:19:42
  :))

  Najprawdopodobniej.Wielka szkoda, że nie zostali tam, dokąd wyjechali i teraz znowu obłażą nas jak robactwo, głosząc swoją propagandę.
 • @
  Z tego co pamiętam z któregoś czasopisma popularno naukowego opisującego sposób potencjalnego użycia broni genetycznej to jest to użycie wirusa grypopodobnego jako wektora-nośnika, w którym umieszczona jest sekwencja DNA/RNA do podmiany u żywego człowieka. Grypa atakuje w zasadzie wszystkie komórki organizmu człowieka, szybko mija i go przy okazji nie zabija, dlatego jest ona idealnym wektorem. Problem do tej pory był tego rodzaju, że znaczna część populacji jest stosunkowo odporna na grypę, ale jak widać tę przeszkodę zdaje się rozwiązano generując covida19, na którego ponoć nikt nie jest odporny. Tak więc po przechorowaniu "grypy" niespodzianki hokus pokus możesz już przestać płacić rachunki za światło i gaz oraz uaktualnić status na facebooku.
 • Niektorzy zapytuja kim jest Mike Adams, Alex Jones,
  To sa ludzie wielcy, starajacy sie o Wasze zycie. A wy gnoje bolszewiccy chcecie inaczej. Dostaniecie to na co zaslugujecie.
 • @Tomasz M. Wandala 19:51:48
  Czekaj już niespodziankę szykują , czy to też fake news ?. https://www.rp.pl/Lotnictwo/311239949-Chcesz-poleciec-samolotem-To-sie-zaszczep-na-Covid-19.html
 • @Tomasz M. Wandala 19:51:48
  W zasadzie to kończy sens dalszej dyskusji nad tym tematem. Osobiście za największe zagrożenie uważam pominięcie III fazy eksperymentu a nie temperaturę przechowywania szczepionki. Zresztą Autorka nie wyjaśnia skąd ta absurdalna informacja o płynie zachowującym temperaturę...-70 C.
 • @Nibiru 22:17:01
  Owszem, wirus czyli struktura białkowa jako nośnik informacji jak najbardziej. Ale włożenie do butelki płynu o temperaturze - 70 stopni Celsjusza?
 • @Repsol 14:10:31
  Och, to pieśń przyszłości. Na razie trzeba mieć tylko aktualny, negatywny wynik testu na covid-19. A później, któż to wie? Może nawet do sklepu spożywczego nie wpuszczą. Ale cały czas będą pierdzielić, że szczepienie jest...dobrowolne!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej