Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 6656 komentarzy

Lotna

Lotna - Copyright © 2014 - 2021 Lotna. Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(

Kanada: dlaczego właśnie teraz są „odkrywane” groby dzieci?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego właśnie teraz odkrywane są groby indiańskich dzieci i historia ich martyrologii, o której od dawna wiadomo? Metoda: wywłaszczaj, dziel i rządź - do końca świata, jaki znamy

Niedawno na blogu Ziemianina   https://ziemianin.neon24.pl/post/162455,przerazajace-i-szokujace    niektórzy z nas zastanawiali się, dlaczego właśnie teraz nagłaśniana jest sprawa grobów dzieci indiańskich, do całkiem niedawna mordowanych w szkołach-obozach koncentracyjnych, prowadzonych przez rząd kondominium Kanady - czyli królową brytyjską współpracującą z kościołem katolickim - czyli Watykanem i kościołem anglikańskim - również zarządzanym przez koronowanego władcę Wielkiej Brytanii.

Zbrodnie Korony i Watykanu były do tej pory gorliwie i zawzięcie przemilczane, ignorowane, bagatelizowane, a ludzie, którzy o nich mówili byli zastraszani, niszczeni, również często uciszani - na zawsze. Skąd więc nagle taki wysyp wiadomości w mediach głównego nurtu i czemu ma on służyć? 

 https://youtu.be/swGEK8duSiU

 Skąd więc nagle taki wysyp wiadomości w mediach głównego nurtu i czemu ma on służyć?

Sprawa jest równie podejrzana, co ponura i jak się okazuje, nie bez przyczyny.

Jak zwykle, tak zwane przez siebie samych „elity” , czyli rządzący światem syndykat zbrodni nie ustaje w swoim ostatnio bardzo przyspieszonym truchcie do celu, jakim jest ustanowienie niepodzielnej władzy i kontroli nad całym światem i niedobitkami ludzkości, która ma go zamieszkiwać. Celem jest ustanowienie porządku według Agendy 25/ Agendy 30, czyli, między innymi likwidacja narodów i państw narodowych poprzez podzielenie mieszkańców państw na antagonistyczne grupy etniczne (taki właśnie jest cel multikulturalizmu), a przeze wszystkim wywłaszczenie, w tym wypadku Kanadyjczyków, którzy coś posiadają na rzecz tych, których okradli ci sami zbrodniarze, jawiący się nagle jako ich skruszeni dobroczyńcy.

Otóż niedawno przegłosowano w kanadyjskim sejmie i senacie ustawę, czyli Bill C- 15, będący prawem akceptującym i wdrażającym w życie Deklarację ONZ (założonego i sfinansowanego przez Rotchildow) dotyczącej praw ludności rdzennej (tubylczej), nawiasem mówiąc, bez określenia, kto do tej grupy należy.
W podsumowaniu ustawy czytamy:

„Niniejsza ustawa stanowi, że Rząd Kanady musi podjąć wszelkie niezbędne środki w celu zapewnienia, że prawo Kanady jest zgodne z Deklaracją Narodów Zjednoczonych o Prawach Ludności Rdzennej oraz musi przygotować i wdrożyć plan działania, aby osiągnąć cele Deklaracji.” -tłum. Google
https://parl.ca/DocumentViewer/en/43-2/bill/C-15/first-reading

Kanada więc ma obowiązek podporządkować się prawu ONZ, jego planom i wytycznym. Oczywiście, jak zwykle wszystko jest ubrane w piękne słowa, bo przecież - jak zwykle - wszystko dzieje się dla naszego wspólnego dobra i harmonijnego współżycia.

Deklaracja ONZ United Nations Declaration of the Rights of Indigenous Peoples’ (UNDRIP) jest bardzo długa i oprócz przyznawania ludności rdzennej praw, które nigdy nie powinny być kwestionowane w stosunku do kogokolwiek, mówi między innymi o prawie do tworzenia własnego rządu, własnej edukacji, służby zdrowia, mediów i o prawie własności ziemi i jej zasobów.

Czytamy w niej, między innymi:

Artykuł 3
Ludy tubylcze mają prawo do samostanowienia. Na mocy tego prawa swobodnie określają swój status polityczny i swobodnie realizują swój rozwój gospodarczy, społeczny i kulturalny.

Artykuł 4
Ludność rdzenna, korzystając z prawa do samostanowienia, ma prawo do autonomii lub samorządu w sprawach dotyczących ich spraw wewnętrznych i lokalnych, a także sposobów i środków finansowania ich autonomicznych funkcji.

Artykuł 5
Ludność rdzenna ma prawo do utrzymania i umacniania swoich odrębnych instytucji politycznych, prawnych, gospodarczych, społecznych i kulturalnych, zachowując jednocześnie prawo do pełnego uczestnictwa, jeśli tak zechcą, w życiu politycznym, gospodarczym, społecznym i kulturalnym państwa.

A także :

Artykuł 26
1. Ludność rdzenna ma prawo do ziem, terytoriów i zasobów, które tradycyjnie posiadała, okupowała lub w inny sposób wykorzystywała lub nabyła.

2. Ludność rdzenna ma prawo do posiadania, używania, rozwijania i kontrolowania ziem, terytoriów i zasobów, które posiadają z powodu tradycyjnej własności lub innej tradycyjnej okupacji lub użytkowania, jak również tych, które nabyli w inny sposób.

3. Państwa zapewnią prawne uznanie i ochronę tych ziem, terytoriów i zasobów. Uznanie takie przeprowadza się z należytym poszanowaniem zwyczajów, tradycji i systemów własności ziemi zainteresowanych ludów tubylczych.

Artykuł 27
Państwa ustanawiają i wdrażają, we współpracy z zainteresowanymi ludami tubylczymi, sprawiedliwy, niezależny, bezstronny, otwarty i przejrzysty proces, w należyty sposób uznający prawa, tradycje, zwyczaje i systemy posiadania ziemi ludów tubylczych, w celu uznania i osądzenia praw ludności tubylczej ludy odnoszące się do ich ziem, terytoriów i zasobów, w tym tych, które były tradycyjnie własnością lub w inny sposób zajmowane lub wykorzystywane. Ludność rdzenna ma prawo uczestniczyć w tym procesie.

Artykuł 28
1. Ludność rdzenna ma prawo do odszkodowania za pomocą środków, które mogą obejmować restytucję lub, gdy nie jest to możliwe, sprawiedliwą, sprawiedliwą i godziwą rekompensatę za ziemie, terytoria i zasoby, które tradycyjnie posiadały lub w inny sposób okupowały lub wykorzystywały, oraz które zostały skonfiskowane, zabrane, zajęte, wykorzystane lub uszkodzone bez ich dobrowolnej, uprzedniej i świadomej zgody.
2. O ile nie uzgodniono inaczej dobrowolnie przez zainteresowane ludy, odszkodowanie przyjmie formę ziem, terytoriów i zasobów równych pod względem jakości, wielkości i statusu prawnego lub rekompensaty pieniężnej lub innego odpowiedniego zadośćuczynienia.
tłum. Google
https://parl.ca/DocumentViewer/en/43-2/bill/C-15/royal-assent

Czyli -wspaniale! Nareszcie Indianie doczekali się sprawiedliwości i mogą się cieszyć wolnością, jaką się cieszyli przed najazdem białego człowieka w imię papieskiej Doktryny Odkrycia, według której chrześcijanie mogli zajmować ziemie należące do niechrześcijan i mordować ich mieszkańców - co jest właśnie historią obu Ameryk i Australii.

Problem w tym, ze Kanada może zostać rozczłonkowana, podzielona, a cześć jej ludności - o ile nie wszyscy, bo wszyscy płacimy podatki, zubożona. Indianie tradycyjnie nie uznawali prawa własności ziemi, ale, jak wiadomo, ich tradycje zostały w znacznej mierze unicestwione, czasy się zmieniły, a ich przywódcy są najczęściej skorumpowani i są posłusznymi wykonawcami poleceń Ottawy, nie będzie więc problemu, aby powstało szereg dysput dotyczących ziemi, ulic, domów, zakładów pracy, prywatnych własności - jeśli kiedykolwiek należały do Indian.

Być może po upływie jednego, czy dwóch pokoleń poszczególne nacje zamieszkujące Kanadę, nie będą się w stanie ze sobą porozumieć w tym samym języku. Oczywiście łatwiej jest zarządzać małymi, skłóconymi ze sobą grupami, niż jednym, zjednoczonym narodem. Pajac Trudeau, który jest marionetkowym premierem Kanady wiedział, o czym mówi, twierdząc, że Kanada jest pierwszym państwem post-narodowym.

Zważywszy, że toksyczne iniekcje zwane szczepionkami odbywały się w pierwszym rzędzie na ludności rdzennej, wygląda na to, że Bill C-15 jest tylko pustym gestem w stosunku do większości Indian; natomiast w wypadku przetrwania ludności zaszczepionej - globaliści chcą sobie zapewnić łatwe rządy nad rozczłonkowanymi na ogromnym terytorium niewielkimi grupami ludności. Takie rozczłonkowywanie nie skończy się na przypadku Kanady, to jest dopiero początek i można spodziewać się podobnych posunięć w USA, Australii i krajach Ameryki Południowej.

Nawiasem mówiąc, sądzę, że wobec tak wspaniałej Deklaracji ONZ i jej wytycznych, Polacy powinni również ogłosić się ludnością rdzenną na terenie Polski i ustanowić własne rządy, system opieki zdrowotnej, oświaty, własne media, gospodarkę i politykę zagraniczną. Ustanowić własną religie i odciąć się raz na zawsze od zbrodniarzy i globalistów, którzy od wieków mordują i pasożytują na rdzennej ludności Słowian i Indian.

Historia Kanady powinna być przestrogą dla tych, którzy wysługują się globalistom, bo ich metody działania są dość proste: podbić kraj - ludność i ziemię, cudzymi rękami, dać zwycięzcom wolność i przywileje, a potem, kiedy już wykonali swoją rolę - ich samych zgnębić, zubożyć, okraść i unicestwić. Proces ten może trwać kilka albo kilkanaście pokoleń, a może - w razie potrzeby - tylko kilka lat; biorąc pod uwagę, jak szybko przetaczają się dzieje, stanie się to bardzo szybko.

Strzeżcie się, bo nie znacie dnia, ani godziny, kiedy staniecie się bezużyteczne dla systemu, który was wyniósł.
 

KOMENTARZE

 • @Ziemianin 21:31:16
  Jest tutaj kilku takich co to w rządową, gadzią relację dmą... To miejscowe ścierwa!
 • @Ziemianin 21:37:12
  Polecam : https://www.salon24.pl/u/nick/1146407,w-kanadzie-montowana-jest-kolejna-antykatolicka-hucpa-kanada-szkola-cmentarz .Salute .
 • @Lotna
  Salute 5*.
 • @Ziemianin 21:31:16
  Mam nadzieję, że dałem 5*....
  Wiem, to zdanie powyżej wygląda co najmniej głupio, ale mam wrażenie, że średnia ocen spadła po tym jak odhaczyłem 5*, a chyba była powyżej 4... Albo mam coś nie tak z głową, albo z mychą, albo coś innego się zacięło, albo zaraz przyleci jakaś p...ta i będzie trzaskać kulki z jadem.

  Pozdro!
 • @ Autorka
  Myślę, że dałem 5*

  Wręczam kwiatuszka:

  @--->>>>>>------------------------
 • @Ziemianin 21:37:12
  "To urzędnicy wpadli na pomysł by odbierać tym ludziom kulturę, by dotować te szkoły, to wszytko opierało się na państwowych ustawach a nie prawie kościelnym
  To państwo wepchnęło te dzieci w brudne łapy kleru i zostawiło samych bez kontroli"

  Urzędnicy mają rzeczywiście poronione pomysły (5 dla zwierząt).
  Ale z drugiej strony, to że państwo coś zrobiło, nie daje komukolwiek prawa do mordowania lub sadyzmu....
  Zakładam zatem, że urzędnicy i kler są na usługach tej samej szajki.
 • Autorka 5*
  DK
 • Kazda okazja jest dobra by Kosciolowi dokopac.
  Wyobrazam sobie poswiecenie siostr zakonnych, ktore opiekowaly sie tymi dziecmi wcisnietymi na sile Kosciolowi na wychowanie. Patrzac na stare zdjecia widac wyraznie ,ze wychowankowie, siostry i ksieza nosza takie same lachmany. Gruzlica byla wtedy glowna przyczyna zgonow w Kanadzie. Antybiotyki, szczepionki, DDT pojawily sie w Kanadzie po wojnie.Tak to juz jest: Kosciol pomaga i dostaje za to baty.
 • Królewna brytyjska nie wpółpracowała ze Świętym Apostolskim Kościołem Powszechnym czyli katolickim, a...
  bo oni tam mają swój kościół, zbudowanym na morderstwach Henryka VIII, więc w tym momencie Kościół w Anglii przestał być Chrystusowym.
  Ten kościół zbudowany na zbrodni nie nic wspólnego z Chrystusem.

  Swoją kadencją miała ta królewna szansę na naprawienie tego poważnego przekleństwa na Wielkiej Brytanii, ale tego nie zrobiła. Więc dla mnie nie jest królową. bo król na ziemi pełni wolę Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej, a ona nie pełni tej Woli, więc jest uzurpatorem.
  Biedni są wszyscy jej "poddani".

  Więc nie szaklujcie Kościoła Chrystusowego., bo ciężko za to się płaci.
  Jeszcze raz powtarzam : kościół w Anglii nie jest Kościołem Chrystusowym.
 • "Kanada: dlaczego właśnie teraz są „odkrywane” groby dzieci?"
  -------------------
  Ściślej - to dlaczego teraz temat tych grobów jest odpowiednio nagłaśniany i odpowiednio pompowany w - czarcich mediach - na terenie Kanady? Nadmienię tylko, że innych wielkich mediów - oprócz czarcich - nie ma. Nie ma!
  Wniosek?
  Tak naprawdę to moje uściślone pytanie - nie wymaga odpowiedzi. To tak - jakby zapytać się dlaczego Szatan nienawidzi Boga i człowieka czy dlaczego hiena nie pożera trawy - tylko mięso.
 • 5*
  Świetny artykuł, dzięki.
  Pozdrawiam
 • @staszek kieliszek 23:54:56
  Pan wierzy w to co pisze ? Kościół zawsze dążył do zwiększania swojego panowania, bo za pomocą religii można mieć wpływ na władzę świecką. Po za tym zwalczał wszystkie religie będące dla niego konkurencją. Oczywiście ,,nawrócenie'' nie jest najważniejsze, chodzi o wpływy i kasę. Starych Indian by nie przekabacili, ale odseparowane i wystraszone dzieci były podatnym gruntem. Pewnie zdarzali się tacy wychowawcy o jakich Pan pisze, ale to były rodzynki.
  p.s.
  Moja nieżyjąca teściowa wychowywała się w domu dziecka prowadzonym przez zakonnice. Jak Pan myśli jak nazywała te ,,uduchowione dziewice (he,he)''
 • @demonkracja 08:03:10
  Fakt że kościół wielu ,,elitom'' stoi ościom w gardle. Jednak np. ja miałbym mieszane uczucia widząc przed ołtarzem jakiegoś dewianta mówiącego mi że mam żyć cnotliwie i nie grzeszyć. Żeby coś takiego nie istniało, kościół musi rozprawić się ze swoimi błędami. Bez tego ten ,,ulubiony Pana, czarci pomiot'' będzie miał zawsze argumenty w tej ,,wojnie'', a i zwykli ludzie będą coraz bardziej sceptycznie patrzyć na tą instytucję.
 • Autor
  5* Nie inaczej.
 • Autorka
  W prowincji Kolumbia Brytyjska, na skutek tej nowej medialnej akcji, właśnie spalono bodjaże 4 kościoły i rząd jakoś nie kwapi się do wrzasku na cały regulator że to zbrodnie z nienawiści i nawet nie udaje że ściga sprawców. Zupełnie odwrotnie gdy na przykład ktoś na synagodze namaluje swastykę czy wybije szybę w meczecie.
 • ...
  //dlaczego właśnie teraz//

  Dlaczego? Dlaczego?

  Bo nierządnica babilońska zdycha, a na jej tronie dziś już siedzi jawny demon, którego nawet katolicy nazywają herezjarchą, jezuita, niejaki "Franciszek", który nawołuje do bronsztajnowskiego komunizmu spod egidy niejakiego zbrodniarza Klausa Szwaba (Nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy) i wspiera faszystowską (Vatican ma miętę do faszystowskich zbrodniarzy) hutzpę covidową!

  Dlatego.
  I już stosy nie grożą, ani przynajmniej świętojebliwy "tradycyjny" ostracyzm.

  A tych kamieni w tę zbrodniczą nierządnicę będzie leciało coraz więcej, bo wedle cytatu umocowanego w oficjalnej linii czasu:

  „Przez osiemnaście wieków płynie rzeka krwi, a na jej brzegach mieszka chrześcijaństwo”. (Ludwig Boerne, niemiecki filozof i pisarz, 1786–1837).

  P.S. I nie pluć na mnie, że "tradycji" nie szanuję. Bo to ani polska tradycja, ani wartości.
  Krk to ZŁO. Czyste, wydestylowane, pustynne ZŁO!
 • Ofiary zbrodni
  Skąd wiadomo, że te ostatnio odkrywane groby, to są groby ofiar jakichś zbrodni? Jakie konkretnie ślady świadczą o tym, że dokonano zbrodni?
 • @marek500 11:41:29
  ---------------
  "Jednak np. ja miałbym mieszane uczucia"
  ---------------
  Nie mieszane uczucia - bo to nie ta kategoria tylko złość, że do Kościoła dostał się czarci pomiot i tolerować tego nie wolno.
 • @demonkracja 18:15:44
  //że do Kościoła dostał się czarci pomiot //

  Panie Kochaneczku Chłopie Jagu (@demonakracja),

  Przecież ten "Kościół" był od początku (od założyciela - takiego pierwszego Sorosa - żyda Szawła, zwanego św. Pawłem) zaprojektowany i wykonany przez czarci pomiot. Cała ta baśń z tysiąca i jednej pustynnej nocy o "dobrym żydzie", to ejakulacje parchatego, obrzezanego wielbłąda. Czysta psychopatologia.
  Mam Szanownemu Panu rozebrać logicznie zdanie o "świętej rodzinie"?...
 • @demonkracja 18:15:44
  "Nie mieszane uczucia - bo to nie ta kategoria tylko złość, że do Kościoła dostał się czarci pomiot i tolerować tego nie wolno."

  W Pana świecie, ten czarci pomiot (czyli Żydzi, bo chyba nie kosmici?) dostał się wszędzie i wszystko kontroluje.

  Ciekawe czy kontroluje też i demonkrację, aby nas duraczyć?
 • @Lotna 5*
  Apokalipsa biblijna to nie przepowiednia, a plan działania realizowany od setek lat przynajmniej. Zakończenie ery Ryb oznacza koniec Chrześcijaństwa. Era Wodnika powinna oznaczać uwolnienie umysłu i ducha ludzkości, ale w zamian dostaniemy fałszywą wykreowaną religię ufologiczną. Wielka nierządnica upadnie kontrolowanie, a przynajmniej taki mają plan. Religia to opium dla ludu, kontroli nad nią nie wyrzekną się ŁiDePipyl. Nagonka na kościół jest elementem na planu.

  W całym artykule zainteresowała mnie najbardziej deklaracja ONZ.
  "Artykuł 26
  1. Ludność rdzenna ma prawo do ziem, terytoriów i zasobów, które tradycyjnie posiadała, okupowała lub w inny sposób wykorzystywała lub nabyła."
  Jakoś pierwsze przyszło mi do głowy, że ludność RDZENNA to zawsze żydzi. Zwłaszcza w Palestynie i Polsce! Przecież język tych artykułów jest talmudyczną furtką do roszczeń okupanta do okupowanych ziem!
  Tak to rozumiem i dbania o los Indian nie widzę tam..
 • @wk..ny 19:21:40
  Panie @wk..ny,

  mam w ten zapiątek (po demokratycznemu "łikend") duży młyn w chałupie, i z tego powodu nie zdołałem opublikować pierwszej części cyklu "Patogenezy szczepionkowego ludobójstwa" (ufam sam sobie, że jutro mi się uda), a jeszcze w kolejce czeka prawdziwa bomba. Moje odkrycie na skalę światową. Nikt, w żadnym zakątku Internetu jeszcze o tym nie pisał, tego nie zauważył... Niech małym wstępem będzie to zdjęcie

  http://photos1.blogger.com/blogger/5692/0/1600/pyramid-giza.jpg

  Co, Pana zdaniem znajduje się na tym zdjęciu na lewo od piramidy "Cheopsa"?...

  Podywagujemy, myślę, jakoś w nadchodzącym tygoniu...
 • @Kmieć 19:32:24
  Witam, z niecierpliwością czekam na Pana notkę. Bardzo dziękuję za zdjęcie. Po lewej?? Wygląda to jak parking pod Stonką dla pojazdów pionowego lądowania :) Widziałem jakiś filmik, gdzie w takich strukturach dopatrywano się wyglądu podzespołów elektronicznych, czy nawet całej płyty głównej komputera PC.
  Ciekawiej jednak robi się patrząc w prawą górę. W idealnej linni piramid jest zarośnięty obszar. Ewidentnie coś maskuje. Może ruiny czwartej największej piramidy?

  Pozdrawiam
 • @wk..ny 20:44:22
  Dał się Pan nabrać na moją dezinformację.
  Piramida "Cheopsa" jest największa, a ten obiekt o którym będzie mowa w mojej publikacji (o ile mnie wcześniej szlag nie trafi) leży na lewo od "Chefrena".
  Polecam znaleźć go na mapach google...
 • @Kmieć 20:59:56
  Gdy Pan porówna moje zdjęcie z obecnie dostępnym obrazem tego obszaru z Google Maps, i wyrwie się Panu "O! urwał!", to będzie znaczyło, że Pan widzi :)
 • @Kmieć 18:23:33
  -------------
  "Przecież ten "Kościół" był od początku..."
  -------------
  Tak Szanowny @Kmieć - ale to nie powód aby Jezusa Chrystusa nie uważać za tego - za którego On się uważał. Także to nie jest powód, żeby twierdzić, że ci - co to ich ojcem jest diabeł - nie są synusiami diabła.
  Wniosek?
  Cały szpil polega na tym, że z faktu pobytu Chrystusa na Ziemi - korzysta czarci pomiot poprzez przenicowanie owego pobytu pod siebie. Należy to odwrócić tak - aby z tego faktu korzystali ludzie - bo po to była ta ziemska wizyta.
 • @demonkracja 21:18:08
  "Także to nie jest powód, żeby twierdzić, że ci - co to ich ojcem jest diabeł - nie są synusiami diabła."

  Pan jest ekspertem od bycia synem diabła, więc nie będę komentował.
 • @Pedant "Pan jest ekspertem od bycia synem diabła"
  .


  https://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201602/1456355508_vsi0as_600.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • @demonkracja "to nie jest powód, żeby twierdzić, że ci - co to ich ojcem jest diabeł - nie są synusiami diabła. Wniosek? Cały
  Cały szpil polega na tym, że z faktu pobytu Chrystusa na Ziemi - korzysta czarci pomiot poprzez przenicowanie owego pobytu pod siebie.


  Ewangelia Jana


  8:31
  Wtedy Jezus mówił do tych Żydów, którzy mu uwierzyli: Jeśli będziecie trwać w moim słowie, będziecie prawdziwie moimi uczniami.

  8:32
  I poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli.


  8:33
  Odpowiedzieli mu: My jesteśmy potomstwem Abrahama i nigdy nie służyliśmy nikomu. Jakże możesz mówić: Będziecie wolni?
  8:34
  Jezus im odpowiedział: Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, że każdy, kto popełnia grzech, jest sługą grzechu.


  8:37
  Wiem, że jesteście potomstwem Abrahama, lecz usiłujecie mnie zabić, bo moje słowo nie znajduje w was miejsca.

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8:38
  Ja mówię to, co widziałem u mego Ojca, a wy też robicie to, co widzieliście u waszego ojca.


  8:39
  Odpowiedzieli mu: Naszym ojcem jest Abraham. Jezus im powiedział: Gdybyście byli synami Abrahama, spełnialibyście uczynki Abrahama.

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8:40
  Lecz teraz usiłujecie mnie zabić, człowieka, który wam mówił prawdę, którą słyszał od Boga. Tego Abraham nie robił.


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8:41
  Wy spełniacie uczynki waszego ojca. Wtedy powiedzieli mu: My nie jesteśmy spłodzeni z nierządu. Mamy jednego Ojca – Boga.


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8:42
  Jezus im powiedział: Gdyby Bóg był waszym Ojcem, miłowalibyście mnie, gdyż ja od Boga wyszedłem i przyszedłem, a nie przyszedłem sam od siebie, ale on mnie posłał.

  8:43
  Dlaczego nie pojmujecie tego, co mówię? Dlatego że nie możecie słuchać mojego słowa.  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8:44
  Wy jesteście z waszego ojca – diabła i chcecie spełniać pożądliwości waszego ojca. On był mordercą od początku i nie został w prawdzie, bo nie ma w nim prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

  8:45
  A ponieważ ja mówię prawdę, nie wierzycie mi.

  8:46
  Któż z was obwini mnie o grzech? Jeśli mówię prawdę, dlaczego mi nie wierzycie?


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8:47
  Kto jest z Boga, słucha słów Bożych. Wy dlatego nie słuchacie, że nie jesteście z Boga.


  8:48
  Wtedy Żydzi mu odpowiedzieli: Czy nie dobrze mówimy, że jesteś Samarytaninem i masz demona?

  8:49
  Jezus odpowiedział: Ja nie mam demona, ale czczę mego Ojca, a wy mnie znieważacie.
  8:50
  Ja nie szukam swojej chwały. Jest ktoś, kto szuka i sądzi.


  8:51
  Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: Jeśli ktoś będzie zachowywał moje słowa, nigdy nie ujrzy śmierci.

  8:54
  Jezus odpowiedział: Jeśli ja sam siebie chwalę, moja chwała jest niczym. Mój Ojciec jest tym, który mnie chwali, o którym wy mówicie, że jest waszym Bogiem.

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8:55
  Lecz nie znacie go, a ja go znam. I jeślibym powiedział, że go nie znam, byłbym podobnym do was kłamcą. Ale znam go i zachowuję jego słowa.  8:59
  Wtedy porwali kamienie, aby w niego rzucać. Jezus jednak ukrył się i wyszedł ze świątyni, przechodząc między nimi, i tak odszedł.
  Bogumił Boguchwał
 • @Kmieć 21:06:45
  Na Pana zdjęciu z 2005 roku, 450metrów na zachód od podstawy Chefrena jest coś co obecnie jest zagrzebane. Została tylko plama.
  Polecam mapy.cz
  Poniżej link do tej plamy (w środku obszaru)
  https://pl.mapy.cz/zakladni?x=31.1246151&y=29.9750811&z=17&m3d=1&height=644&yaw=1&pitch=-90&l=0
  Można to jeszcze powiększyć, obrócić, pochylić.
 • @kowalew 03:32:01
  Bardzo ciekawy portal z mapami, nie znałem go - dziękuję.

  A ów obiekt został raczej rozebrany, usunięty, po prostu zniszczony.
  W poszukiwaniu jakichś danych o tym obiekcie spędziłem łącznie w dwa jakieś 13 godzin.
  Szczegóły opiszę i opublikuję do końca nadchodzącego tygodnia.
 • @Kmieć 21:06:45
  https://www.youtube.com/c/KurimeoAhau/videos
  Bogumił Boguchwał
 • @kowalew Największe piramidy świata w Ameryce? - LA Danta El Mirador, Cholula, Ocosingo - Pochodzenie cywilizacji?
  https://www.youtube.com/watch?v=3O4jWy_CGz8  Bogumił Boguchwał

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej