Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
141 postów 6167 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

„Mam prośbę do Adminów”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli: Pomarzyć dobra rzecz!

Jeden z uczestników NEonu napisał dzisiaj:

Mam prośbę do adminów,
aby każdą wypowiedź będącą napierdalanką jednego blogera na drugiego kasować, bezwzględnie, albo ci którzy coś mają do swoich interlokutorów robili to na własnej poczcie, bo większości to nie interesuje kto z kim i za ile !
To co się robi pod tą i innymi notkami daje do myślenia, komuś / jakiejś żydogrupie ! / zależy na dennym poziomie tego forum
nadużycie link skomentuj
provincjal 09 02.09.2019 13:30:09
https://astra.neon24.pl/post/150500,informuje-ze

Ja też mam taką prośbę, chociaż wiem, że nie zawsze est to moźliwe.

Witryna niepodległy.pl jest w powijakach, ale ma jedną, niekwestionowaną przewagę nad NEonem24.pl: Otóż można tam zablokować komentarze pod wpisem, jeśli autorowi przyjdzie taka ochota.

Nie trzeba wtedy czytać na temat cuchnących ruskich onuc, ubeckich rzygowin, kacapów, takich, czy innych agentów, trolli i rzekomych malwersacji blogerów, komentatorów i właścicieli; nie trzeba narażać się na iście odkrywcze komentarze typu: „podatek katastralny jest dobry”, albo „inkwizycja była dobrem dla ludzkości”, ani też na np. nazywanie autora wpisu „głupcem”, co ma w zwyczaju robić, między innymi pan Kamiński i pani AgnieszkaS.. Nie trzeba brnąć przez niezliczone „napierdalanki” Kamińskiego z Ruszkiewiczem, różnych Huskich i innej menażerii; nie trzeba też „wysłuchiwać” biadolenia tego, czy innego, kiedy ktoś jest u kogoś zablokowany i nie może komentować - bo nikogo blokować nie trzeba.

Przy takiej opcji praktycznie odpada problem trolli, zadaniowców i agentów wpływu, którzy musieliby się namęczyć o wiele bardziej, niż zapaskudzić cudzy wpis: musieliby produkować własne notki, które, aby były wpływowe, musiałyby być poczytne.

Natomiast Polacy mają szansę nie tylko się wypowiedzieć, czegoś nowego nauczyć, zaznajomić się z nowym czy odmiennym punktem widzenia, ale także nie muszą tracić czasu na czytanie denerwujących bzdur, a przede wszystkim, bzdurnych kłótni, powodujących niesnaski, podziały i rozłamy, które to w żaden, ale to absolutnie żaden sposób nie przyczyniają się dla dobra Polski i Polaków..

Pytanie tylko zachodzi, czy w tym wszystkim faktycznie chodzi o to dobro naszej Ojczyzny i Polaków - bo mam coraz większe wątpliwości.

 

 

 

 

 

 


 

KOMENTARZE

 • Popieram
  Popieram sam o to proszę od wielu dni. Można.takiego delikwenta zbanować choć sam wiem iż to nie jest metoda.Rynsztok nie daje splendoru portalowi. Oczywiście takie fakty zawsze zgłaszam do admina.
 • Komentarz zniknie czy ....
  //ani też na np. nazywanie autora wpisu „głupcem”, //

  a kilka dni temu.....

  //Pan jesteś albo agentem żydowskiej kolumny w Polsce, albo szabesgojem, albo skończonym głupcem i doprawdy nie wiem, co jest gorsze?//

  https://krzysztofjaw.neon24.pl/post/150311,rzady-pis-u-i-czy-bede-na-ta-partie-glosowac#comment_1575971
 • @Husky 15:21:34
  Stawiam na to pierwsze. Mea culpa, zdarzyło mi się to po raz pierwszy i mam nadzieję ostatni, bo mnie szlag trafił na tak bezczelną propagandę, jaką autor zaprezentował w swoim wpisie, traktując czytelników jak idiotów.
  A teraz policz, ile razy Kamiński, AgnieszkaS., wielu innych z twojej silnej grupy pod wezwaniem - i ty sam wyzwałeś interlokutorów - i będziemy kwita. Choć na to należałoby przywrócić ich wszystkie komentarze, co nie wiem, czy jest możliwe.
  W przeciwnym razie się na moim blogu nie melduj. Żegnam.
 • @Lotna 15:54:16
  ok.
  nie ma sprawy
  Żegnam.
 • Autorka
  Czy ci admini-renegaci, którzy przenieśli się z portalu"dla wszystlich Polaków" na portal dla "niby Polaków" - a w rzeczywistości dla polskojęzycznych Rosjan mają blokować komentarze Polaków?

  Dlaczego nikt do tej pory nie blokuje bota NDP podwaraającego polskie sojusze?
  Wcześniej ten ruski bot tutaj urzędował i urzęduje nadal.


  That is the question - Mr Opara
 • @Talbot 17:41:06
  Czytaj ze zrozumieniem, na miły Bóg! Mój apel jest o eliminację „nawalanek”, najlepiej poprzez możliwość blokowania możliwości komentowania pod wpisem, a nie o blokowaniu tych czy innych przez takich czy owych.
  Nawiasem mówiąc, czy jest w ogóle ktokolwiek mający wyłączność / patent na polskość? Bo gdybyśmy zaczęli rozbierać tę kwestię na czynniki pierwsze, to by się mogło okazać, że zdania są bardzo podzielone, a może i jeszcze, że nikt prawdziwym Polakiem nie jest.
 • @Lotna 17:51:53
  "Czytaj ze zrozumieniem"

  Przeczytałem ze "zrozumieniem"
  Domyślam się, że na rosyjskim portalu "niepodległy" nie było nawalanek.
  Wszyscy wychwalali Władimira Władimirowicza i składali hołd lenny jak niejaki (cham) Paulus Aqarius.
  W ładne towarzystwo popadłaś - High Society.
 • @Talbot 18:44:46
  chciałeś coś powiedzieć na mój temat?
  Jak tak to dawaj na ustawkę. Weźmiemy świadków z neon24 nagramy , wrzucimy do sieci?
  to jak sie zgadamy ?
  fb , tel. skype ?
  wybieraj !
 • @Lotna 17:51:53
  „Witryna niepodległy.pl jest w powijakach, ale ma jedną, niekwestionowaną przewagę nad NEonem24.pl: Otóż można tam zablokować komentarze pod wpisem, jeśli autorowi przyjdzie taka ochota.”

  NEon też ma taką możliwość, tylko że „klucz do Neonu” jest w posiadaniu Ruszkiewicza, który udostepnil go tylko i wylącznie swoim klakierom. Zatem, „grupa Ruszkiewicza” może tutaj napierdalać, kasować, i banować – wolno im wszystko!; podczas gdy rozsądni blogerzy muszą się pilnować i uważać na każde słowo pod groźbą zbanowania.
  Pare przykladów: dnia  30.08.2019 18:20:49 Ruszkiewicz napisal:
  „Durniu, to ty spie...ś do Ameryki.” - Jarek Ruszkiewicz SL
  Dnia 30.08.2019 11:58:10 Koisur napisal:
  „Jazgocząca dynio, jesteś politycznym debilem, zawodową kreaturą, czy tylko udajesz debila?” - Rzeczpospolita

  Bez wątpienia, to są prowokacje! Ale, czy my musimy „tracić czasu na czytanie denerwujących bzdur, a przede wszystkim, bzdurnych kłótni, powodujących niesnaski, podziały i rozłamy”?
  Jeśli nie będzie prowokacji, to też nie będzie stosownych odpowiedzi na te prowokacje.
 • @Zdzich 19:11:31
  Jeśli to prawda, jeśli NEon też ma taką możliwość, że opcja komentarzy pod wpisem może zostać zablokowana, a ktoś, jak to twierdzisz „trzyma do tego klucze” - to wniosek jest tylko jeden, a mianowicie taki, ze nie patriotyczną i konstruktywną treść tu chodzi, a o te niekończące się nawalanki właśnie, które burza i mocą, a nie tworzą i budują.

  Mam nadzieję, że tak nie jest. A co na to pan Ruszkiewicz, który te klucze rzekomo trzyma? Co na to inni komentatorzy, administratorzy i blogerzy?
 • @Lotna 19:40:35
  * mącą
 • @Lotna 19:40:35
  jestem przeciwko wszelkiej formie cenzury. Usuwanie komentarzy to cenzura
 • @Paulus Aquarius 19:44:18
  Mowa o braku komentarzy, nie ich usuwaniu. Zauważ, że trolling też jest formą cenzury.
 • @Lotna 19:40:35
  Miałem się nie odzywać ale skoro wywołujesz mnie do tablicy to Ci odpowiem.
  Zdzisiu to patologiczny kłamca i wielokrotnie to udowodniłem. Nie bierz na poważnie tego co wypisuje.
  Mam zresztą wrażenie, że już niedługo przestanie tutaj zatruwać powietrze.

  Serdeczności jak zwykle :)
 • @Lotna 20:26:28
  trollingu nie unikniemy..ale pomocne w jego zredukowaniu byłoby pisanie pod swoim nazwiskiem. A tak to kundle, taborety i inne miękkie bagiety... nie dość,że trollują to jeszcze z tego żyją..
  a spamowanie owszem jest formą cenzury ale spam - czyli typowy komentarz trolli - albo wklejki albo niemerytoryczne przytyki - to nie KOMENTARZE !
  TEGO NAWET NIE BIORĘ POD UWAGĘ
 • @Paulus Aquarius 19:08:28
  Śmieszny pikolo.

  Następna czułała.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:28:08
  No popatrz, jaki mie zaszczy napotkał. A dlaczegóż to miałbyś się nie odzywać?
  Przyjmujesz postawę pana Opary, który też się nie odzywa, albo bardzo rzadko?
  Z przykrością stwierdzam, że Wasze zakulisowe rozrgrywki, które nigdy, przenigdy nie powinny być upubliczniane, są powodem tego, co się dzieje na portalu i co rusz to kolejnych odejść blogerów i komentatorów.
  Oczywiście, jeśli się trolli nawpuszczało, to będą się wyżywać, bo taka ich natura, ale sednem sprawy nie są trolle, spójrzmy prawdzie w oczy, one są tylko efektem nieporozumień Administracji jako całości zarządzającej portalem..
  Coraz częściej odnoszę wrażenie, że chodzi o jakiś - czyjeś - poranione ego, a nie o dobro Polski, czy choćby tej witryny, obojętnie z której strony by na te rozgrywki nie patrzeć.
  Jak to powiedział Nibiru, „kategoria rzeczy o których nie wiemy że nie wiemy.”. Nie wiemy i chcemy nie wiedzieć. Kategoria rzeczy, o których wiemy, że nie wiemy też nas nie interesuje - mam tu na myśli blogerów i komentatorów, którzy co rusz są narażani na kolejne perturbacje. Wątpię, że ku chwale Ojczyzny.
 • @Lotna 21:41:58
  Doszukujesz się jakichś teorii spiskowych ale prawda jest banalnie prosta. p.Opara zawsze strasznie cierpiał, jak się wycinało trolli więc wpuściłem mu hurtem i szybko zmienił zdanie. Teraz Admini zrobią z tym porządek bardzo szybko.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:01:02
  Oby... bo na razie jest cisza.
 • @Janusz Kamiński 21:18:36
  ty nawet nie jesteś śmieszny..
  tylko i wyłącznie żałosny
 • @Lotna, Szkoda czasu na wszelkiego rodzaju Huskys. Jeśli nie znasz, to gorąco polecam! Tu prawie nikt tego nie pojmie. Nawet ci
  co znają angielski, ponieważ "Powałanych jest wielu, ale wybranych będzie niewielu."
  Jest tu zawarte kilka tematów i każdy warty jest wysłuchania, dlatego, proponuję obejrzeć to w człości, i oczywiście gorąco polecam też, zobaczyć pozostałe jego publikacje.

  https://youtu.be/KPGDw1yE21Q?t=22s


  PS

  http://web.archive.org/web/20121227052220/http://one-evil.org:80/

  https://www.bibliotecapleyades.net/vatican/esp_vatican144.htm
  Bogumił Boguchwał
 • @Lotna 19:40:35
  Spójrz na wyzwiska i atak Ruszkiewicza. Czyż to nie jest właśnie to, o czym piszemy?
  Zauważ: ani słowa n.t. „klucza”.
 • @Lotna 17:51:53
  Współczesny prawdziwy Polak, to ten, który bez wahania odda krew za ojczyznę ( o ile jest to krew dzieci sąsiadów, a jeśli już własnych, to tych z pierwszego małżeństwa ), ma 1001 pomysłów jak racjonalnie wydawać środki publiczne ( a jednocześnie sam stosuje zaawansowane: luksemburgsko-czeskie metody "optymalizacji podatkowej" ), żąda, aby jego rodacy wykonywali swą pracę, za pieniądze, za które on nigdy tej pracy wykonywać by nie chciał, marzy, by jego dzieci uczęszczały do elitarnej podstawówki z wykładowym angielskim a wnuk miał na imię John i we mieszkać we własny flat na Manhattan i dodatkowo marzy mu się zgoda narodowa wdrożona na jego warunkach.
  Co do blokowania komentarzy: moim zdaniem bez sensu, bo prowadzić to będzie do pisania polemicznych notek, których wymiana zaśmieci cały portal a nie tylko dany blog. Każdy powinien dbać o swój kącik i utrzymywać w nim czystość na miarę swych potrzeb i swego wyczucia i szacunku dla potrzeb innych. Pani Astra powinna usunąć "dyskusję" panów Kamińskiego i Ruszkiewicza i w komentarzu zachęcić ich do jej kontynuowania w innym miejscu (np. na targu, gdzie szanse miałyby włączyć się inne przekupki)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:01:02
  „Doszukujesz się jakichś teorii spiskowych ale prawda jest banalnie prosta. p.Opara zawsze strasznie cierpiał, jak się wycinało trolli więc wpuściłem mu hurtem i szybko zmienił zdanie. Teraz Admini zrobią z tym porządek bardzo szybko.”

  Ależ oczywiście, ja mam urojenia, a Ty jesteś czysty jak łza.
  Pan Opara „strasznie cierpiał”, za to teraz cierpi cały portal i jego społeczność, jednym słowem, wszyscy zostaliśmy za jego „cierpienie” ukarani. Teraz masz swoje 5 minut triumfu, bo pan Opara się załamał pod wpływem presji, a te ostatnie zawirowania na portalu - pal sześć, ważne, że Twoje na wierzchu. „Nic się nie stało.”

  Czy tak postępują dorośli, dojrzali mężczyźni? No nie wydaje mi się i nie jest to żadna teoria spiskowa.

  Wasze zakulisowe zagrywki powinny pozostać zakulisowe, a witryna nie powinna zmieniać co rusz charakteru, jak chorągiewka na wietrze, tylko dlatego, źe ktoś chce komuś coś udowodnić, a potem, zamiast zająć się swoim nowym portalem, większość czasu spędza tutaj zachowując się jak odrzucony kochanek - patrz kolejne apele do Ryszarda.

  Owszem, był czas, że byłeś świetnym administratorem, ale swoim postępowaniem sam się zdyskwalifikowałeś. „To se ne vrati.”
 • @Krystyna Trzcińska 06:25:04
  Dziękuję, chętnie obejrzę.
 • @Zdzich 09:29:10
  Owszem, zauważyłam.
 • @Mariusz G. 10:08:32
  Dziękuję za opinię.

  „Pani Astra powinna usunąć "dyskusję" panów Kamińskiego i Ruszkiewicza i w komentarzu zachęcić ich do jej kontynuowania w innym miejscu (np. na targu, gdzie szanse miałyby włączyć się inne przekupki)”

  Ależ dlaczegóż miałaby usuwać, skoro mamy się wszyscy przyglądać, jak następne duo samców alfa, za jakich się uważają, udawania swoje racje. Konkursy, że to ujmę kolokwialnie - sikania na odległość, wydają się być, ostatnimi czasy, ulubionym zajęciem, na tym portalu, które my - blogerzy i komentatorzy, powinniśmy śledzić z wypiekami na twarzy.
 • @Zdzich 09:29:10
  "Czyż to nie jest właśnie to, o czym piszemy?
  Zauważ: ani słowa n.t. „klucza”."

  Jakiego klucza?
  Pogorszyło się Panu?
  Może urlop dla poratowania zdrowia?
 • "Jakiego klucza?" - Czy zjadanie dzieci z aborcji może wpływać negatywnie na zachowania powyżej wymienionych Caanan-i-Baal-i ?
  .  http://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/150528,dr-zbigniew-kekus-zenada#comment_1580621  Bogumił Boguchwał
 • @Lotna 12:28:25
  "Wasze zakulisowe zagrywki powinny zostać zakulisowe" - i tak zawsze było. To dopiero pojawienie się Agnieszki S i adevo zburzyło tę oczywistą oczywistość.
  Nie było innego sposobu na przebudzenie właściciela, terapia szokowa ale niezbędna.
  Jesteś niesprawiedliwa mówiąc o jakichś moich "5 minutach". Zawsze robiłem wszystko żeby nigdy do tego nie dopuścić.
  Atak na portal trwa nadal, wewnątrz i na zewnątrz. Oprócz zwykłego trollingu pojawia się masa pseudopatriotycznych tekstów, który tak naprawdę mają wywołać konflikty.
  Tylko zdecydowana, jednorazowa akcja oczyszczająca może uzdrowić sytuację.
  Serdeczności.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej