Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 6656 komentarzy

Lotna

Lotna - Copyright © 2014 - 2021 Lotna. Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(

Krzysztof Zagozda: Ukryta prawda o “Ustawie 447”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żydzi zrezygnują ze swoich żądań w zamian za ogłoszenie "Rzeczypospolitej Przyjaciół", za prawne usankcjonowanie ich współ-gospodarowania krajem nad Wisłą.

Prezydent Duda już kilka miesięcy temu ogłosił, że Polska jest Rzeczpospolitą Przyjaciół. Poniższy artykuł wyjaśnia jego motywacje.
 
 
Każdy, kto choć trochę interesował się historią ruchu syjonistycznego i jego zdywersyfikowanej aktywności ukierunkowanej na budowę żydowskiego państwa w Palestynie, musi docenić jego niezwykłą skuteczność. Wielu mówi wręcz o wirtuozerii radzenia sobie z sytuacjami na pozór beznadziejnymi. Wśród nich za prawdziwy majstersztyk uważam namówienie Turcji do przyłączenia się do I wojny światowej po stronie – przegranych już – państw centralnych. Skutkiem tego była utrata osmańskiego panowania nad Palestyną i objęcie brytyjskiego nad nią zwierzchnictwa. Tak, to była koronkowa robota.
Dlaczego teraz o tym piszę? Ano dlatego, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że ta historia może się powtórzyć z Polską, zamiast Palestyny, w roli głównej. Właśnie wchodzimy w etap najważniejszy: usankcjonowania żydowskiego statusu w kraju nad Wisłą. Oczywiście Żydzi nie muszą martwić się o akceptację swoich “praw” przez Wielkich Tego Świata i tzw. międzynarodową opinię publiczną. To mają zagwarantowane zawsze i wszędzie. 
Jedynym twardym orzechem do zgryzienia jest uzyskanie takiej akceptacji od… Polaków. To zadanie karkołomne, ale – jak wykazałem wyżej – do udźwignięcia przez sprytną i bezwzględną strategię żydowską. Powiem więcej: oni przeszli właśnie do ostatniego etapu realizacji tego zadania. Nie ma tu miejsca na analizę wszystkich działań podejmowanych przez nich na przestrzeni setek lat. Zatrzymam się tylko na krótko przy słynnej amerykańskiej “Ustawie 447”.
W Polsce wokół tej ustawy dominuje narracja o przysłowiowej żydowskiej pazerności. Jestem przekonany, że jest to narracja bardzo korzystna dla Żydów i być może nawet przez nich samych generowana jako swoista zasłona dymna. Co mnie skłania do takich podejrzeń? Nie byłoby powodu do wielkiego niepokoju, gdyby roszczenia dotyczące tzw. mienia bezspadkowego formułowane były z pozycji osób prywatnych (nawet wspartych całą machiną żydowskiej propagandy). W takim przypadku sam dołączyłbym do tej “pazernej” narracji. 
Jest jednak zgoła inaczej. Te roszczenia mają wymiar polityczno-cywilizacyjny i są tylko jednym z wielu elementów spektakularnej obecności żywiołu żydowskiego w Polsce, jego denerwującego rozpychania się w naszych włościach. Bez wątpienia jest to proces centralnie sterowany przez całą potęgę Izraela i żydowskiej diaspory, a ta nie potrzebuje naszych miliardów posiadając przecież monopol na swobodne drukowanie banknotów z podobizną prezydentów USA. 
O co więc naprawdę chodzi w “Ustawie 447”?
Rąbka tajemnicy uchyliło niedawne oświadczenie tzw. Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów. Jego sygnatariusze w pełni zgadzają się z postanowieniami “Ustawy 447”. Są jednak wspaniałomyślni i wyrozumiali. Wiedzą, “że pełne rekompensaty byłyby zbytnim obciążeniem dla Polski”. Po chwili jednak powoli wyłazi szydło z worka. 
“Niemniej jednak jakieś rozwiązanie powinno zostać wypracowane przez wszystkie zainteresowane strony. Wyobrażalne są rozstrzygnięcia kompromisowe, np. rekompensata symboliczna. Wymaga to dobrej woli obu stron”. A więc nie chodzi tu o pieniądze? A o co? “Jako polscy chrześcijanie i Żydzi wierzymy we wspólnotę, która wynika i ze wspólnych korzeni biblijnych i ze wspólnego życia w naszym kraju”. 
I teraz już wszystko jasne. Roszczenia to tylko finansowa marchewka na kiju, bat na ogłupionych Polaków. Żydzi zrezygnują ze swoich żądań w zamian za ogłoszenie “Rzeczypospolitej Przyjaciół”, za prawne usankcjonowanie ich współgospodarowania krajem nad Wisłą.

 
Polska Rada Chrześcijan i Żydów została delegowana, by jako pierwsza skonfrontować Polaków z brutalną dla nich rzeczywistością. Teraz bez wątpienia w jej ślady pójdą tzw. moralne autorytety z kościelnymi włącznie (wybór momentu wybuchu afery pedofilskiej w Kościele nie był przypadkowy), a po nich jednym głosem przemówi elita polityczna. 
Machina ruszyła całkiem na serio. Czym my możemy się jej przeciwstawić?
 

 

KOMENTARZE

 • tylko
  roundup....w dużej ilości może nas ocalić.
 • Czy rzeczywiście Żyd potrzebuje usankcjonowanego statusu w IIIRP?
  "Żydzi zrezygnują ze swoich żądań w zamian za ogłoszenie “Rzeczypospolitej Przyjaciół”, za prawne usankcjonowanie ich współgospodarowania krajem nad Wisłą."

  Przyznam, że to stwierdzenie nie jest dla mnie dostatecznie jasne.
  Przecież faktyczna władza w IIIRP należy do żydowskiej V kolumny w Polsce. Wszystkie ważne decyzje gospodarcze i polityczne od 1989r. są w IIIRP podejmowane wyłącznie w interesie żydowskim, zarówno w interesie miejscowej V kolumny żydowskiej jak i w interesie światowego żydostwa. A czy taki stan jest, czy nie jest, zgodny z prawem IIIRP nie sposób stwierdzić, ponieważ w IIIRP nie obowiązuje prawo tylko jego interpretacja - judaizacja prawa jest całkowita.
  Zatem, czyżby Żydzi chcieli przehandlować swoje domniemane zyski z Just 447 za formalny zapis (być może nawet zapis konstytucyjny) sankcjonujący tylko stan faktyczny? To dla Żydów kiepski interes, to żaden interes.

  Nawet ewentualne obawy, że żydowska V kolumna może stracić w IIIRP władzę także nie wchodzą w grę. Polskie społeczeństwo jest całkowicie wyłączone z życia politycznego swojego kraju - brak narodowych polskich mediów, brak środków na działalność polityczną, na którą i tak koncesje wydaje żydowskie reżimowe sądownictwo.

  Oczywiście nie da się wykluczyć, że Just 447 może stanowić próbę odwrócenia uwagi polskiego społeczeństwa od jakiegoś innego fragmentu żydowskiej polityki. Może jednak być też i tak, że Żyd bezczelnie wrzeszczy, iż w myśl Just 447 chce całe - wymyślone przez siebie - 100%, żeby przystać na 30%. Później i tak przyjdą po resztę i Żyd znów będzie negocjował z przedstawicielami żydowskiej V kolumny i wrzeszczał, że chce jeszcze, że dostał za mało.

  Polska Rada Chrześcijan i Żydów - co to jest za ciało i kogo "toto" reprezentuje. Na pewno Żydów, a spośród nie-Żydów filosemicką, antypolską, szumowinę, np. niejakiego Nosowskiego. Do ciekawostek można zaliczyć fakt, że "toto", czyli PRChŻ, powstało w 1989r., czyli w roku, w którym żydowska V kolumna w Polsce wespół z żydo-katolickim Kościołem przy finansowym i agenturalnym wsparciu Zachodu (USA, Wlk.Brytania, Izrael) obaliła PRL.

  Naszym w chwili obecnej poważnym problemem - także w kontekście Just 447 - jest niestety chrześcijańskość polskiego społeczeństwa, czyli wyznawanie żydowskiej religii dla nie-Żydów (pan Krzysztof Zagozda sam jest zdeklarowanym żydo-katolikiem). Gdyby religia w Polsce nie miała żydowskich korzeni, wtedy jakaś zakichana Polska Rada Chrześcijan i Żydów nie byłaby tematem do rozmowy.
  Odrzucenie Żydostwa, ich bezczelnych żądań, ich panoszenia się w słowiańskiej Polsce, porzucenie syjonistycznego Zachodu, może nastąpić jedynie wtedy, gdy odrzucimy żydowską religię katolicyzmu, czy szerzej chrześcijaństwa i zerwiemy z Watykanem.
  Żydzi doskonale zdają sobie sprawę, że "Bez Kościoła czeka ich w Polsce zgroza" - taką myśl wyraził K.Modzelewski, Żyd, opozycjonista PRL.
 • @Rzeczpospolita 20:26:42
  Skomentowalem powyzsze pod tym samym wpisem w swojej notce / Ten sam temat wiec polecam >> http://ziut.neon24.pl/post/151106,447-czyli-co-sie-dzieje-z-polska-ziemia

  WIEDZA TO POTEGA (:
 • Polska Rada Chrześcijan i Żydów
  .
  Kiedys, gdy byla jeszcze Komunistyczna Parti Polski / wiekszosc czlonkow stanowili Zydzi / ktos ich zapytal dlaczego nie zaloza Zydowskiej Partii Komunistycznem

  - Odpowiedzia bylo pytania: Ilu czlonkow pozostalo by w Komunistycznej Parti Polski?

  TAK SAMO JEST Z TA RADA (:
 • @Rzeczpospolita 20:26:42
  „Gdyby religia w Polsce nie miała żydowskich korzeni, wtedy jakaś zakichana Polska Rada Chrześcijan i Żydów nie byłaby tematem do rozmowy.”
  No więc właśnie. Podejrzewam, że ta Polska Rada Chrześcijan i Żydów, to faktycznie Polska Rada Żydów i Żydów Udających Chrześcijan.

  „Polska Rada Chrześcijan i Żydów została powołana w 1989 roku. Celem Rady jest przyczynianie się do wzajemnego poznawania się i zrozumienia chrześcijan i żydów, przezwyciężania stereotypów i pogłębiania kontaktów międzyreligijnych.

  Rada jest członkiem Międzynarodowej Rady Chrześcijan i Żydów.

  Rada podjęła szereg inicjatyw na rzecz wspólnego dialogu chrześcijańsko żydowskiego, m.in. współpracuje przy przygotowaniu corocznego (17 stycznia) Dnia Judaizmu w Kościele Katolickim, organizuje coroczne spotkania modlitewne w rocznicę wybuchu powstania w Getcie Warszawskim, a także wspólne modlitwy z okazji żydowskiego święta Simchat Tora. Co roku nadaje także tytuł Człowieka Pojednania osobom szczególnie zasłużonym na rzecz pojednania i dialogu chrześcijańsko-żydowskiego w Polsce. W 1998 roku Rada wydała publikację "Kościół katolicki o swoich korzeniach", która jest skierowana do katechetów, uczniów szkół średnich, a także wszystkich zainteresowanych dialogiem chrześcijańsko-żydowskim. Książka powstała jako odpowiedź na potrzebę otwarcia się na dziedzictwo Żydów i ich religijne doświadczenie”
  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Polska_Rada_Chrześcijan_i_Żydów

  Jedno jest pewne: żydostwo, nie przebierając w środkach, dwoi się i troi, aby przerobić Polskę w Polin.
 • Jak się ma takie tuzy polityki , które nie potrafią wyciągać wniosków z historii,i jedynie potrafią łasić się do
  wyciągniętej łapy,i .... to NIC z tego nie będzie!
  Tylko potem skargi i płacze, jak już wiele razy w historii.
  Co zrobił prez.Mościcki w 1938 roku???podjął słuszną decyzję!
  Co zrobił Jego następca nie tak dawno???
  I tak krok po kroczku!!
  https://forumemjot.wordpress.com/2016/01/05/skazanie-zydowki-za-obraze-narodu-polskiego-2-czyli-wy-jestescie-od-tego-abyscie-nam-kible-wynosili-1938-r/
 • @Lotna 21:20:14
  // Rada podjęła szereg inicjatyw na rzecz wspólnego dialogu chrześcijańsko żydowskiego, m.in. współpracuje przy przygotowaniu corocznego (17 stycznia) Dnia Judaizmu w Kościele Katolickim, //

  A DZIEN CHRZESCIJANSTWA W RABINACIE JEST?

  - Cale to "pojednanie" idzie w kierunku indoktrynacji, ... ale tylko w jedna strone. / My ulegniemy "teczowej zarazie" , oni nigdy.

  NA TYM TO NIEBEZPIECZENSTWO POLEGA
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 21:26:45
  Dokładnie.
 • @trojanka 21:20:47
  / Co zrobił prez.Mościcki w 1938 roku???podjął słuszną decyzję! //

  - Jesli tak, to nie powinien brac gwarancji bezpieczenstwa od Angli i Francji tylko isc z Hitlerem na Rosje. / Podejrzewalem Pilsuckiego o germanofilie, ... ale mam wiedze, ze w 1931 grozil Ameryce inwazja na Republike Weimarska [mieli tam kupe inwestycji], ... do inwazji nie doszlo bo prezydent USA wydal oswiadczenie ze nie popiera odebrania nam "polskiego korytarza" [do Gdanska].

  Z Hitlerem zawarl pakt o nieagresji, ... gdy zmarl w 1935 roku "jego spadkobiercy" nie byli tak zdecydowani. / Podpisywali pakty ze wszystkimi, ... a wsumie z nikim.

  W 1939 Niemcy byli uzbrojeni "po zeby" / Sowieci mieli fabryki dzieki Amerykanom , ... w trakcie wojny przestawili produkcje i tez byli uzbrojeni "po zeby"

  TYLKO POLSKA WTEDY NIE BYLA UZBROJONA / TEZ "DZIEKI" AMERYKANOM

  II Wojna Swiatowa byla globalna wojna Zydow z Ameryki z Niemcami / Tak to wygladalo. Polska byla tylko polem bitwy
 • @Lotna 21:20:14
  // (17 stycznia) //

  - Dzien oswobodzenia Warszawy przez Armie Czerwona (:

  >> https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,17880910,Wojna_o_zmiane_nazwy_ul__17_Stycznia__PiS__Haniebna.html?disableRedirects=true
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 21:39:31
  Co do Loży Bnai Birth przynajmniej!
 • @trojanka 21:43:40
  // Co zrobił prez.Mościcki w 1938 roku??? podjął słuszną decyzję! //
  // Co do Loży Bnai Birth przynajmniej! //

  - Tutaj trzeba wyjasnic. / Po zamachu majowym mielismy w Polsce "rzady faszyzujace" , ... i bardzo dobre relacje z Niemcami.
  >> https://historia.org.pl/2011/05/16/hitler-na-pogrzebie-pilsudskiego-delegacje-zagraniczne-na-uroczystosciach-17-i-18-maja-1935-r/

  To sie skonczylo po smierci Pilsuckiego. / Zobacz Hitlera na pogrzebe=ie >> https://pl.wikipedia.org/wiki/Pogrzeb_J%C3%B3zefa_Pi%C5%82sudskiego

  To wyrzucenie B'nai B'rith z Polski przez Moscickiego bylo polskim odzwierciedleniem polityki Hitlera wobec Zydow.

  Gdyby Pilsudski zyl najprawdopodobniej poszedl by z Hitlerem na Rosje i swiat wygladal by inaczej.

  Czy wtedy bylibysmy uwiklani w Holokaust? / Pewnie tak.

  Na szczescie, jesli to mozna nazwac szczesciem, polski rzad w krytycznym momencie sie wystraszyl i podpisal ze wszystkimi umowy o nieagresji i wzajemnej pomocy. / W sumie nikt nam nie pomogl.

  WE WRZESNIU 1939 r. Moscicki i caly przedwojenny rzad "abdykowali" i powstal rzad oparty na dzialaczach zwalczanych przea Sanacje.

  TAKIE SA FAKTY

  Nie wiem, czy branie sobie za patrona Pilsudczykow nie jest czyms identycznym z braniem sobie przez Ukraincow Bandery, ... na pewno jest problematyczne w swietle historii.

  "Dupy dali" dmowski i Padarewski [nie dali rady], ... bo to wlasnie ich spuscizna jest ta prwadziwie pro-polska.

  PRZEZ 100 LAT GONIMY WLASNY OGON / i nic z tego nie wychodzi / BO POLITYCY NIE ZNAJA HISTORII
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 21:17:51
  Polska Rada Chrześcijan (tych Jakubowych od noblistki) to taki twór zrzeszający rozmaitości religijne na potrzeby współczesnego dialogu z państwem i innymi państwami. Ciekawe, jaką religię wyznają ci Żydzi dialogujący z Radą'
  Tutaj wywiad z rabinem Cohenem wyznającym tradycyjny judaizm: https://www.youtube.com/watch?v=rF2xWlgMQPM&t=20s
  Już w ubiegłym roku mówił on, że syjoniści chcą wyciągnąć od Polski pieniądze - w związku z żenująco przyjmowaną ustawą o IPN.
  W jednej z rozmów z radiem Wnet dr R.Brzeski mówił, że w latach 90-tych rozmawiał z agentem CIA z Izraela, który twierdził, że Niemcy z Izraelem przyjęli pakt o pogrążaniu Polski w odpowiedzialność za holokaust.
  I będzie tak: "wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły".
 • @wercia 21:58:54
  // Cohenem wyznającym tradycyjny judaizm //

  "cohen", to zgodnie z zydowska tradycja zydowski ksiadz potomek pierwszych kaplanow zydowskich

  MOZE TO JEDEN Z TYCH "UCZCIWYCH" A NIE TALMUDYCZNYCH? (:
 • @trojanka 21:20:47
  Mało dostała. We Lwowie za zelżenie Narodu Polskiego też w 1938roku Żyd został skazany na 6 lat więzienia: http://retropress.pl/nowy-glos/wyrok-6-wiezienia-procesie-zelzenie-narodu-polskiego/
 • Autorka
  spakować działaczy chrześcijańskich razem z żydami na jakiś jeden statek - i wysłać w rejs - niech ich sobie ktoś inny przygarnie i ugości - jak zechce

  5*
 • @wercia 22:17:21
  Tutaj: pijany hrabia odezwał się po niemiecku i bardzo obrażliwie w kawiarni Hotelu Europejskiego do kelnera. Usłyszeli to inni goście i rzucili się na niego. Obecny tam równiez wiceprokurator zareagował zgodnie z prawem i wykonywanym zawodem. Hrabia został aresztowany.
  http://retropress.pl/ilustrowany-kuryer-codzienny/hr-lasocki-kutna-osobisty-wrog-polski/
  To był obrazek z Polski przedwojennej.
  Dzisiaj tzw. polacy bezkarnie plują na Polskę. Gdyby zdarzenie miało miejsce współcześnie, obecny przypadkowo tam prokurator podwinąłby ogon i udawał, że nic nie widzi. Biedny kelner gdyby chciał satysfakcji, musiałby prosić gości, aby zechcieli świadczyć w jego sprawie.
 • @wercia 22:33:10
  Jak się jakiś "cudowny" przypadek nie zdarzy, to stracimy kraj!!
  przy bierności elit...... całkowitej.
  Nie wiem jak pójdę na cmentarz na 1 listopada na groby moich dziadków i pradziadków....dobrze że tego nie widzą...plus ukraińskich wrzasków w Krakowie.
  Polska jest wolna i demokratyczna...... powiedziała poprzednia pani premier.
  Tak jak z ustawą o IPN!!
  https://wprawo.pl/2018/08/01/pijany-zyd-awanturowal-sie-pod-synagoga-teraz-oskarza-polska-policje-o-pobicie-i-nazistowskie-gesty/

  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/grupa-ukraincow-wznosila-banderowskie-okrzyki-na-rynku-glownym-w-krakowie/

  https://www.tvp.info/38326168/policjanci-oskarzani-o-pobicie-zyda-w-krakowskiej-synagodze
 • Ale za to duma... życzenia dostaliśmy!!wzruszenie...
  https://twitter.com/USAmbPoland/status/1181613041135312896
 • @wercia 22:33:10
  ....kiedyś, to było w latach 90tych w schronisku Pod Łabskim Szczytem w Sudetach maiło miejsce takie zdarzenie: weszła do sali jadalnej grupa Niemców. Rozsiedl się, zachowywali się hałaśliwie, by nie powiedzieć: butnie. Po krótkiej chwili zaczęli głośno wyrażać niezadowolenie, że nikt nie podbiegł natychmiast ich obsługiwać. Jeden z Niemców wstał i wymachując rękami zaczął wykrzykiwać podniesionym głosem do obsługi różne zdania, przewijało się tam: das ist polnische coś tam, to i tamto.

  Na to jeden z obecnych Polaków wstał również i zwrócił się do Niemca po polsku, by ten się przestał awanturować. Ponieważ Niemiec zaczął wrzeszczeć z kolei na niego - Polak DAŁ MU W MORDĘ tak, że Niemiec przeleciał fikołkiem do tyłu przez stół i gdzieś tam pod nim zacumował.

  I tam, pod stołem, zamilkł, wszyscy Niemcy zamilkli. Potem dostali jeść, zjedli w milczeniu, sznureczkiem odnieśli talerze do zmywania, danke scheinom nie było końca, podobnie jak aufwiederseinom...

  jaki z tego wniosek? każdy sobie jakiś wysnuje - np, że różne są drogi i narzędzia odkrywania w bliźnich dobroci i życzliwości - więc warto szukać, eksperymentować i czasem improwizować na poczekaniu - a nuż się odkryje tę właściwą drogę lub to właściwe narzędzie ...
 • @wercia 21:58:54
  Tutaj wywiad z rabinem Cohenem wyznającym tradycyjny judaizm: https://www.youtube.com/watch?v=rF2xWlgMQPM&t=20s

  ===========================================
  WYSLUCHALEM CALOSC / RABIN BARDZO DOBRZE i PRAWDE MOWI

  Przed wojna byli w Polsce tacy Zydzi, ... mysle ze syjonisci z hitlerowcami zagnali ich nalpierw do Gett a potem do obozow. / Zydzi [i my] maja taki sam problem z syjonistami jak my mielismy z komunistami. To taka sama, jesli nie ta sama, albo gorsza ideologia.
 • @Lotna, Jeśli ty nie zrozumesz, to kto? Więc specjalnie dla ciebie: - 1983 Lawrence Patton McDonald & KAL 007 !!!
  .


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Around May of 1983, approximately 4 months before being shot down in KAL007 September 1, 1983, Sakhalin, Russia, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Congressman Larry McDonald takes on Pat Buchanan and Tom Braden on Crossfire as they badger him about his new role as Chairman of the John Birch Society.

  He easily handles them and answers questions concerning the Elite's Conspiracy for a One World Government.


  !!!!!!!!!!!!!!!

  In 1983 Larry McDonald on the New World Order

  https://www.youtube.com/watch?v=_BPhYEFGaGM


  American politician and a member of the United States House of Representatives (CONGRESMAN), representing Georgia's 7th congressional district as a Democrat from 1975 until he was killed while a passenger on board Korean Air Lines Flight 007 when it was shot down ...  Larry McDonald on the New World Order
  https://youtu.be/_BPhYEFGaGM

  Larry McDonald Wikipedia
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Larry_McDonald

  Family Guardian
  https://famguardian.org/

  Taxation
  https://famguardian.org/Subjects/Taxes/taxes.htm

  The Great IRS Hoax: Why We Don't Owe Income Tax
  https://famguardian.org/Publications/GreatIRSHoax/GreatIRSHoax.htm
  In the link above, you can download a free 2,500 page PDF Book detailing the fraud.


  Christopher Bollyn & Rudy Dent at Rudy's House - 9/11 Discussion Connecting the "dots"
  https://youtu.be/IV1RAcz4-o8

  Arnon Milchan Born 12.06.1944 Israeli Billionaire Film Producer
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Arnon_Milchan

  The Movie [Arnon Milchon] Producer and the Israeli Nuclear Smuggling Ring Spy Culture
  https://www.spyculture.com/movie-producer-israeli-nuclear-smuggling-ring/

  The Medusa Touch [1978] Arnon Milchon Executive Producer
  "Airplane is psychically Steered into a building"

  https://en.m.wikipedia.org/wiki/The_Medusa_Touch_(film)

  Fight Club [1999] Arnon Milchon Executive Producer
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Fight_Club

  The Lone Gunmen
  [TV series]
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/The_Lone_Gunmen_(TV_series)

  Regency Enterprises Founded by Arnon Milchon
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Regency_Enterprises

  Philip D. Zelikow
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Philip_D._Zelikow

  Qlipoth:
  The Creation and Maintenance of Public Myths [Paper by Philip Zelikow]
  http://qlipoth.blogspot.com/2006/10/creation-and-maintenance-of-public.html?m=1

  Joe Atwill pointed out, in the YouTube talk below, that on the automobile of the Archduke of Ferdinand had the license plate
  number "A 11 11 18"!
  His assassination on 6.28.1914 started World War I.

  Fighting ended on November 11, 1918 or 11.11.18 which was the
  Archduke's license plate!

  Joe thinks hidden Masonic controllers on both sides made this happen!
  https://youtu.be/GIennHvZlCU

  Armistice of [Ending WW I] 11 November 1918 [11.11.18]
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Armistice_of_11_November_1918

  'A II II 18': Franz Ferdinand's prophetic number plate:
  https://news.sky.com/story/a-ii-ii-18-franz-ferdinands-prophetic-number-plate-11551176

  Archduke Franz Ferdinand of Austria Born 12.18.1863 Died 6.28.1914
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Archduke_Franz_Ferdinand_of_Austria

  Treaty of Versailles Signed on 6.28.1919 This is the 5th Anniversary
  of the death of the Archduke!
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Treaty_of_Versailles


  Bogumił Boguchwał
 • Wyjeść mięso żeberka wypluć! --- assorted: "Either Elite codes, or amazing coincidences!"
  '
  1. Paradise, California November 8th, 2018 Destroyed by fire
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Paradise,_California

  2. Paradise Lost, by John Milton
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Paradise_Lost

  3. John Milton, famous for the poem Paradise Lost, died on 11.8.1674.
  This is his (344 th) anniversary of his death that Paradise California burned up!

  (344 rocznica !!!!!) - "Paradise was lost!"

  This is like an Elite joke on the public. Is this some Elite code? John Milton wrote the famous Poem Paradise Lost.
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/John_Milton

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5 Reasons Vatican run by Reptilians Paul VI Audience Hall The Pope
  https://youtu.be/yzurtPFe9jE

  Simpson's Cartoon that ran in year 2000 talked of a President Trump.
  WTH Are We Living: Trump Programming 1896, 1958, 1990, 2000 -
  Living A Reality Scripted?
  https://youtu.be/ePcdS73tCjE

  A Tweet, A Flash, The Simpsons, White Smoke, & More = Notre Dame Faux Pas. The Cartoon, the Simpson's Foreshadowed the Notre Dame Fire.
  https://youtu.be/6GqSmC9ucK8


  ____________________________________________


  5 Reasons Vatican run by Reptilians Paul VI Audience Hall The Pope
  https://youtu.be/yzurtPFe9jE

  At the 3 minute and 30 second mark we see the "Space Shuttle Challenger" releasing a Satellite into orbitand we can actually see a Man working the fake model in the background.

  NASA Challenger How Did They Fake It
  https://youtu.be/vKStUOnE25s

  Watch
  ABSOLUTE PROOF: Challenger explosion Hoax NASA LIED
  https://youtu.be/LihPQvIgx70

  Space Shuttle Challenger [1.28.86] Disaster
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Space_Shuttle_Challenger_disaster

  Sharon A. McAuliffe, Law Professor 315-701-6315 office #
  samcauli@Law.syr.edu

  Sharon Christa McAuliffe Challenger Payload Specialist Syracuse University
  https://www.syracuse.edu/search/?q=Sharon+a.+Mcauliffe

  Space Shuttle Columbia [2.01.03] Disaster
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Space_Shuttle_Columbia_disaster

  33-year Anniversary of NASA Challenger disaster and Parallels to Columbia disaster & live reading
  https://youtu.be/02ibe_7hmG4

  Humans Never Landed on MoonL Apollo Moon Hoax, Conspiracy theory
  https://youtu.be/JDqWaxfmbic

  Red Hot Chili Peppers Californication [Official Music Video]
  https://youtu.be/YlUKcNNmywk

  Californication With Lyrics [At 2:15 mark, mentions Hoax manned space travel]
  https://youtu.be/j0ZygrPsCpY

  R.E.M Man on the Moon With Lyrics
  https://youtu.be/g3CR_CxhIeE

  Andy Kaufman Does Elvis Presley
  https://youtu.be/ppttxQoc74Q

  Man On The Moon R.E.M, Jim Carrey/Andy Kaufman
  https://youtu.be/4iTwWViImU4

  Diamonds Are Forever Moon Buggy Escape [Art Imitating Real Life]
  https://youtu.be/IJSvQ80p1ks

  Eurythmics Sweet Dreams [Are Made Of This] Points to Moon Rocket
  as part of a "sweet dream"at the beginning of this video Official Video
  https://youtu.be/qeMFqkcPYcg

  Arctic Wikipedia
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Arctic

  Antarctica Wikipedia
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Antarctica

  Arctic Circle Wikipedia
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Arctic_Circle

  Antarctic Circle Wikipedia
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Antarctic_Circle

  Equator Wikipedia
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Equator

  Rotation around a fixed axis Wikipedia
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Rotation_around_a_fixed_axis

  Earth's Rotation Wikipedia https://en.m.wikipedia.org/wiki/Earth%27s_rotation

  Poles of Astronomical Bodies Wikipedia
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Poles_of_astronomical_bodies#Magnetic_poles

  Geographical pole Wikipedia
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Geographical_pole

  Spheroid Wikipedia
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Spheroid

  Day length Fluctuations Wikipedia
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Day_length_fluctuations
  Bogumił boguchwał
 • Powiem tylko tyle:
  --------------
  " Żydzi zrezygnują ze swoich żądań w zamian za ogłoszenie “Rzeczypospolitej Przyjaciół”, za prawne usankcjonowanie ich współgospodarowania krajem nad Wisłą."
  --------------
  Żymianom chodzi o cały świat - a nie tylko o Polskę, którą i tak zamordowali ostatecznie w ubiegłym wieku - i rekami hitlerowskich Niemiec i rekami stalinowskiej Rosji i rękami banderowców. Priorytetem dla Żymian na dziś - to likwidacja białej rasy równolegle na wszystkich kontynentach - i kto tego nie dostrzega - ten patrzy a nie widzi - słucha a nie słyszy. Co mamy w cieniu 447? Obce żołdactwo na terenie atrapy Polski. Nasycanie atrapy Polski banderssynami i nie tylko banderssynami. Wywalanie krwawicy Polaków na amerykańską, przepłaconą broń, która i tak może być użyta - tylko i wyłącznie - nie w polskim interesie.
  Wniosek?
  Radzę poczekać z tym - 447 - bo przewrotność dzieci Złego nie ma granic. Natomiast - Polski już nie ma - więc z sierotami po Polsce nikt nie będzie sobie głowy zawracać. Nikt!
 • @Rzeczpospolita 20:26:42
  Rozsądny komentarz.
  Dodałbym jedynie, że przecież Żydzi obecnie próbują w Polsce pełnić rolę "elity" (po wymordowaniu dawnej polskiej elity i blokowaniu możliwości odbudowy).
  Tylko w takim odniesieniu należy patrzeć na problem: czy Polacy zaakceptują Żydów jako swoją elitę?

  Tu jest problem, bo "447" raczej sprzeciwia się takiemu postawieniu sprawy.
  Z kolei Polska zawsze była otwarta na przyjazne relacje z innymi, także z Żydami.

  I teraz pytanie: czy Żydzi ze swoimi walorami, cechami osobowościowymi, zdolnościami - mają szanse na konkurowanie z Polakami do elitarnej roli?
  Każdy obserwator dostrzeże, że nie mają żadnych walorów, a ich uzyski wynikają z działania stadnego opartego na cwaniactwie.
  Taka postawa ma zawsze krótkie nogi.
  Zwłaszcza w Polsce. I to widać, gdyż następuje szybka emancypacja społeczeństwa.

  Jeśli Żydzi chcą tu (w Polsce) dalej żyć, to muszą się dostosować do roli jaką są w stanie pełnić. Na pewno nie jest to rola elitarna.

  Proces przemiany społecznej takie "447" opóźnia - także przejmowaniem własności.
  Tymczasem CP, a to do polskości trzeba się odnieść, nie daje "wiecznych praw własności. Własność może być tylko obciążeniem - stygmatyzującym Żydów w nadchodzącym czasie.
  Warto mieć to na uwadze.
 • Sz. Autorko
  Rozwiązanie jest, moim zdaniem trzeba zdelegalizować, rozwiązać lub mówiąc wprost - wyrzucić do kosza Polską Radę Chrześcijan i Żydów.
  Przewlekłe stany zapalne wymagają chirurgicznych cięć, aby ropień nie rozlewał się na resztę zdrowej tkanki.

  Ukłony
 • @Andrzej Tokarski 23:07:32
  Piękne!
  No proszę, jak to można szybko i skutecznie nauczyć niektórych dobrych manier. :))
  Brawo dla tego Polaka, który się odważył - zna go Pan może?
 • @Wiktor Smol 09:20:34
  Oczywiście że tak, niejedną organizację trzeba zdelegalizować, tę również.
  Szczerze mówiąc, to się łapię za głowę co rusz czytając o jakichś rzekomo oddolnych organizacjach, których teraz w Polsce jak grzybów po deszczu. Wiadomo przecież, kto to tałatajstwo finansuje. Ta też jest odnogą międzynarodowych macek.
 • @Lotna 11:19:57
  // Brawo dla tego Polaka, który się odważył - zna go Pan może? //

  KOGO TERAZ BEDZIEMY LAC? (:
 • Jedyny ratunek dla Polski
  Matka Boża, orędzie z dn. 5.08.2019

  (…)

  Na Moją prośbę królowanie nad Polską powierzył Mi w imieniu królestwa, wasz król Jan Kazimierz i jest realnym królowaniem, a przez to mogę dla was wyprosić więcej niż innym narodom.

  Trójca Święta chce przez was o Polacy dokonać wielkich dzieł, dlatego szatan uwziął się na was, bardziej niż na inne narody. Chcąc pokonać szatana, złego ducha, musicie podjąć sporo swojego osobistego wysiłku. Nie możecie już teraz spocząć na laurach, bo demon to wykorzysta momentalnie. Nie lękajcie się, nie pozwólcie złemu się zniewolić, ani owładnąć.

  Proście Mnie o pomoc, Ja wam zawsze pomogę, o ile to o co prosicie nie sprzeciwi się Woli i Myśli Bożej. Powierzajcie Bogu przeze Mnie waszych kapłanów i biskupów, bo oni prawie nie walczą ze złymi duchami, tym samym oddają się sami i was w szpony demonów. Podejmują działania i decyzje, które sprzyjają działaniom upadłych Aniołów.
  Polacy wzywam was do tego, abyście zaczęli się modlić i pościć, bo tylko tak pokonacie działanie demonów, nie pojedynczymi zrywami, inicjatywami, lecz stałym działaniem i modlitwą. Chcę, by w każdym kościele było codziennie wystawienie Najświętszego Sakramentu. Chcę, aby przed wystawionym Najświętszym Sakramentem był codziennie odmawiany cały, 4 części Różańca Świętego i Droga Krzyżowa. Pragnę, by nastąpił powrót do śpiewania wieczornych Nieszporów.
  Gdy zaczniecie to praktykować, obiecuję w szybkim tempie pokonać szatana na Polskiej ziemi. Obiecuję obezwładnienie waszych wrogów wewnętrznych i zewnętrznych. Zakończą się rządy zła i nieprawości, a Mój Boski Syn Jezus Chrystus, będzie tu królował wraz ze Mną. Pomogę wam w walce, lecz potrzebny jest wasz trud i wysiłek, a nadto wasza gorliwa modlitwa, oraz posty i ofiary.

  Gdy zdecydujecie się pozostawić szatana, nie pełnić jego woli, on jednak nie będzie chciał zostawić was samych, lecz będzie próbował odzyskać to, co utracił. Nie musicie się niczego obawiać, jeśli codziennie będziecie wykonywać to, o co was proszę. Trójca Święta ześle wam do pomocy Mnie i tylu Aniołów, ile będzie potrzeba. Gdy zajdzie potrzeba, użyję danej Mi Władzy i Mocy, by pokonać piekielną bestię i jej zwolenników.

  www.viviflaminis-deogracias.pl.tl
  lub: żywy płomień wita serdecznie

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej